PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kišobran



kojica
25-03-2010, 21:36
Kakav kišobran nosite?
Neki lep, koji se obavezno slaže uz garderobu ili bilo kakav koji može u tašnu da se spakuje?

QueenOfClubs
25-03-2010, 21:42
Углавном све купујем с капуљачом.
А кишобрана имам пуно и у свим бојама.
Обавезно мора да се слаже уз гардеробу.
И имам неколико на послу а неколико код куће, па где ме киша затекне.
Ако тог тренутка не пада киша, не носим кишобран.
Вечити оптимиста...
И да... Не волим оне мале што стају у ташну.

sani
25-03-2010, 21:43
Sve sam lepe pogubila, dusa me boli..a volim lepe kisobrane..ih..:)

Sad ne nosim kisobran, vec kad tresne kisa, ja kod Kineza i kupim neki za sto din

Bisernica
25-03-2010, 22:06
Kao praktična žena ,nosim veliki kišobran :lol:,koji ni pod razno ne može da stane u tašnu ili torbu.
Imam više kišobrana,mada mi nije toliko važno da se slažu uz garderobu (nemam vremena za tu vrst slaganja ;) )
važno je samo da je veliki,jer ne volim kišu i ne volim da mi kisne ijedan komadić ičeg što je trenutno na meni.
Imam i kišobran na poslu,koji stoji u rezervi,ukoliko se desi da počen kiša a da nemam kišobran pri sebi.
Sve u svemu,kako god,ne volim kišu,pa ne volim ni kišobrane nešto preterano :lol:
Volim letnje pljuskove kada volim da gacam bosa i da kisnem,bez kišobrana.

http://norhymeorreason.files.wordpress.com/2009/10/umbrella.jpg?w=300&h=300

mare
26-03-2010, 10:43
Nikada ne koristim kišobran, samo kapuljače. :mrgreen:

kojica
27-03-2010, 11:04
Kad nosim kišobran, noge su mi redovno mokre.
I ja volim lepe kišobrane, pa kad ih negde zboravim gubim silno vreme
vraćajući se na mesto zločina da ih tražim.
Za divno čudo.. uvek nađem ono što izgubim.. pošten svet živi u mom gradu...:raz_125:
Ali me ta potraga za kišobranom smara.

I zato ne nosim kišobran.

Ciciban
27-03-2010, 12:50
ja kishobran nosim samo kad pada kisha :raz_125: , a o slaganju s garderobe, umem nekad i ben ten kishobran da ponesem jer ih mnogo gubim i redovno ostanem bez ijednog istog. i rukavice isto mnogo gubim ( zaboravljam) , srce mi place za jedne a znam i gde sam ih ostavila, vratila se za 10 minuta, ali u mom gradu ne zivi posten svet .

NCF
27-03-2010, 13:00
Ja kisobran ne nosim.
Iznad oblaka sam, te me kisa uopste ne dotice.
Eto.

Mr.OneTwo
27-03-2010, 13:28
Углавном све купујем с капуљачом.



Nikada ne koristim kišobran, samo kapuljače. :mrgreen:

iz nje ja vidim sve a mene niko ne vidi
kapuljaca stil kad smo mrtvi-pijani
blejimo na cosku, parku, steku il' u meku
nije bitno gde - nigde ne idem bez nje
osumnjicena lica - u pitanju je pljacka
nas kraj obelezen je kao crno mesto tacka
neka baba vristi, kaze "ne pamtim bas sve
al' se vrlo jasno secam te tamne kapuljace"
ovo je za ceo grad, ceo Beograd
kapuljace na glavu kad je mesec mlad
uvek pljusti akcija, a prica uvek ista
svi se secaju kapuljace i noza sto blista
kad vidis takve face ukopas se k'o bista
nije bas svejedno ni kad ih ima 300
jer ispod kapuljace luda glava nije cista
taj ide do ubistva, jer za njega ti si glista.

mare
27-03-2010, 17:53
iz nje ja vidim sve a mene niko ne vidi
kapuljaca stil kad smo mrtvi-pijani
blejimo na cosku, parku, steku il' u meku
nije bitno gde - nigde ne idem bez nje
osumnjicena lica - u pitanju je pljacka
nas kraj obelezen je kao crno mesto tacka
neka baba vristi, kaze "ne pamtim bas sve
al' se vrlo jasno secam te tamne kapuljace"
ovo je za ceo grad, ceo Beograd
kapuljace na glavu kad je mesec mlad
uvek pljusti akcija, a prica uvek ista
svi se secaju kapuljace i noza sto blista
kad vidis takve face ukopas se k'o bista
nije bas svejedno ni kad ih ima 300
jer ispod kapuljace luda glava nije cista
taj ide do ubistva, jer za njega ti si glista.

:pusi:

Mr.OneTwo
27-03-2010, 18:38
:pusi:

jedan update teme.
zove te ortak da banes kod njega na gajbu. ti imas vutricu i cisto da se ne bi smarao dok pesacis po mracnim ulicama, smotas stotku. sve lepo isplaniras, ali marfi obavi svoje; napolju lije kao iz kabla. pretpostavimo da niko nema toliki nos da bi mogao opusteno da pljuga na kisi, i shodno tome moramo da pribegnemo alternativnim metodama. tada moramo da uzmemo kisobran kao svaki pravi dingospo klosar. glavno pitanje je: koje boje treba da bude taj kisobran i koliko veliki? da li jeftini kineski kisobrani mogu da posluze? pitam ovo jer su isti loseg kvaliteta i u svakom trenutku mogu da otkazu poslusnost, a kada se to desi, ostajes mokar i bez buksne. dakle, potencijalni gubitak je ogroman. molim clanove da ozbiljno pristupe problemu.

sani
27-03-2010, 19:03
jedan update teme.
zove te ortak da banes kod njega na gajbu. ti imas vutricu i cisto da se ne bi smarao dok pesacis po mracnim ulicama, smotas stotku. sve lepo isplaniras, ali marfi obavi svoje; napolju lije kao iz kabla. pretpostavimo da niko nema toliki nos da bi mogao opusteno da pljuga na kisi, i shodno tome moramo da pribegnemo alternativnim metodama. tada moramo da uzmemo kisobran kao svaki pravi dingospo klosar. glavno pitanje je: koje boje treba da bude taj kisobran i koliko veliki? da li jeftini kineski kisobrani mogu da posluze? pitam ovo jer su isti loseg kvaliteta i u svakom trenutku mogu da otkazu poslusnost, a kada se to desi, ostajes mokar i bez buksne. dakle, potencijalni gubitak je ogroman. molim clanove da ozbiljno pristupe problemu.

Ako pada kisa i duva vetar, ondaK jok kineski..
ako nema vetra,dakleM samo kisa, ondaK moze! :smiley:

Sibi
27-03-2010, 19:28
Kupim na ulici kakav god, kad me baš zadesi. Ne nosim kišobrane, u stvari ne znam da li ih i imam, uvek su negde van mog domašaja tako da iz stana često izlazim bez njega. Kad je iole vlažno vreme kosa mi je u haotičnom stanju, tako da mi kiša baš i ne smeta mnogo.

kojica
28-03-2010, 10:56
''Ne nosim kišobran zato što nosim velike šešire. Oni me štite od kiše.
Obožavam da šetam po kiši. Naročito volim po kiši da kupujem cipele.
Nekada i po dva dana samo kupujem cipele.
A imam puno kišobrana. To je zato što moja prijateljica kad god
krene u grad, svrati kod mene na kafu. Tek tako, nenajavljena. Bezobrazluk.
I uvek zaboravi kišobran.''

Svaka slučajnost sa stvarnim osobama je slična.

причалица
28-03-2010, 18:33
ne nosim kišobran nikad...ako me zadesi neki pljusak, sklonim se na kratko ili pokisnem...ovo moje ponašanje nije uzrokovano nemanjem kišobrana u kući, naprotiv imamo baš lepa 4 komada, kvalitetna, nego je vezano sa mojom odbojnošću prema tome da mi kiša nešto može....eto (iz istih razloga ne nosim ni šal ni rukavice ni kapu).
svi me grde, ali mene boli uvo. kad pokisnem dolazeći na posao, imam tamo fen, osušim se i bude fino.

Пркос
03-11-2010, 17:59
Nosite li ih ili vas mrzi da ih nosite...male koji se sklapaju i stanu u tasnu ili velike da bas bas ne pokisnete???
http://razbibriga.net/imported/2010/11/978_big-1.jpg
http://www.on-a.info/wp-content/gallery/kisobrani/200843014126740.jpg

Bisernica
14-04-2011, 10:00
Od svega ,ako baš mora da se nosi ,odgovarao bi mi jedan ovakav :)


http://razbibriga.net/imported/2011/04/kisobranzadvoje-1.jpg

mica
14-04-2011, 15:28
Ja nikad ne nosim kisobran. Ne volim ihj nikako i kad se desi da me nateraju da ponesem,uvek ga zaboravim..

Adio
14-04-2011, 19:22
Kakav kišobran nosite?
Neki lep, koji se obavezno slaže uz garderobu ili bilo kakav koji može u tašnu da se spakuje?

Kupila sam danas jedan crno-beli :bisa:
Mada ne znam koj ce mi, imam ih milion i stalno negde gubim i zaboravljam.
A kad se setim da ce kisa, ponesem onaj mali, mada se oni raspadnu na prvi jaci vetar...i tako...

mikili
14-04-2011, 21:06
nikakav,ili ga izgubim ili nekog ubodem ili ne mogu da udjem u bus,nece da se zatvori..uvek gledam da imam kapuljacu na skidanje...

DaDole
18-04-2011, 08:12
voim velike šarene kišobrane jakih boja koji se vide iz aviona:) Male na sklapanje ne volim i nemam nijedan

Ena
18-04-2011, 08:15
Ne nosim kišobrane , a volim onako velike da mogu da premlatim nekog kad se branim :haha:

причалица
18-04-2011, 08:56
nemam više ni jedan u kući...sve su negde pogubili. moraću da kupim 4 komada, i to 2 ona mala i 2 klasična. moje je iskustvo da klasični duže traju, iako su zaista nepraktični za nošenje kad kiša prestane da pada.

Waterfall
24-04-2011, 12:21
Kakav kišobran nosite?
Neki lep, koji se obavezno slaže uz garderobu ili bilo kakav koji može u tašnu da se spakuje?

Uglavnom one koju mogu da se spakuju u torbu, gledam najpre da u tom smislu bude praktican i da nije neki babski dezen:mrgreen:.
Ne volim da nosim 'pusku', osecam se kao Tasko Nacic u Ko to tamo peva:raz_114::raz_114:

Zak
24-04-2011, 23:08
Kakav kišobran nosite?
Neki lep, koji se obavezno slaže uz garderobu ili bilo kakav koji može u tašnu da se spakuje?
Imam jedan koji je gabarita kao onaj suncobran kod sladoledzija. Ne nosam ga cesto jer je pomalo kabast.

QueenOfClubs
25-04-2011, 19:01
Па ел га носиш на море? :qq: