PDA

Pogledaj Punu Verziju : E ovo je previse ....



Ciciban
07-04-2010, 16:07
Sta radite kad ste nervozne? Ja ili cistim i ocisceno ili sedim u neki coshak , kad sam sama najcesce se skupim na stazi u kuhinji...mislim ako ne glancam ....

Sibi
07-04-2010, 16:30
Moram nešto da radim inače bih se brecala za svaku sitnicu. Ili se izolujem ako nađem slobodnu prostoriju, a najčešće je to kupatilo. Ako sam tužna, slatko se isplačem, ako sam nervozna odem pod tuš.

причалица
07-04-2010, 17:14
Sta radite kad ste nervozne? Ja ili cistim i ocisceno ili sedim u neki coshak , kad sam sama najcesce se skupim na stazi u kuhinji...mislim ako ne glancam ....

šta radim? popijem nešto - bensedin ili neku lozu....a tek kad me to u'vati, onda čistim...tako spojim dobro i korisno.

sani
07-04-2010, 18:39
Derem se na sve redom i telefoniram svima redom.

QueenOfClubs
07-04-2010, 18:55
Кад се изнервирам на послу, онда дрекнем – станите у ред, не могу више.
И сви заћуте. То се десисило неколико пута. И онда изађем на 10 минута напоље, прошетам и кажем – е ај сад.

Кад се изнервирам код куће – некад вичем а некад седнем и кажем – седи.
Е кад кажем то седи, син се одузме. Зна да сам у белом усијању.

Кад се изнервирам у вожњи (а то је кад неко испред мене килави) онда дрекнем – вози.
Е изем ти женско за воланом. То је опасност на путу.

Нисам бре блесава да чистим ил пеглам. Боље да се смирим. :kafa1:

kojica
07-04-2010, 22:47
maltretiram forumaše und forumašice.. :kojica:

Sibi
07-04-2010, 22:54
Нисам бре блесава да чистим ил пеглам. Боље да се смирим. :kafa1:

Ma ne peglam ni kad treba a kamoli kad sam nervozna.. peglanje je dosadno i daje prostora za razmišljanje .. mislila sam na nešto što će da mi zaokupi mozak da zaboravim zbog čega sam nadrndana. Npr. sednem za komp i pravim neki bzvz sajt i tragam po netu da vidim šta mogu da maznem za isti. :stidljiva: A ako je komp zauzet ili se desi da net ne radi, onda je tu kupatilo...

mare
08-04-2010, 00:50
isto što i kojica :mrgreen: samo malo mnogo više :pusi:

baba Tijana
08-04-2010, 20:01
Pa kad ima neki, onda mu nađem kaku krivicu i dokazivam mu kolko mi je kriv što sam ja ovaka i tako... Kad nema niki, sedem, pa krunim kukuruz, jal seckam froncle za krparu i tako... Lako je za nas žene.

Sas muški je nezgodno. Jer mora da ima vinograd. Ja tako zaokupim Jeremiju sas koješta, a on se samo nervira u sebe. Vidim da se nervira jer mu drktu nozdrve ko Živinom zelenku, a u lice dođe ko protin pojas. Al ne kaže ništa, neg uzme motiku i ode da okopava vinograd.

Zato je vinograd zdrav. To nam održava čoveci u životu. Al mora da je podalje od kuće. Zato je Paju i trefio šlog. Vinograd mu odma iza kuće.
I kad se počupo sas onu njegovu rospiju, on ko što je red dovati motiku i krene u vinograd. A Persa za njim i sve mu čvanjka iza leđa. Jedva ga doktori dovukli do ambulance na nosila. Sva mu čokoća razbrljavili. :undecided:

причалица
08-04-2010, 20:08
čvanjka!? :raz_114: ovo nisam čula vekovima, baba!

Man
08-04-2010, 20:10
e taka je i pričalica :raz_097: vinograd bi moro da bidne u susednu državu :raz_088:

причалица
08-04-2010, 20:13
e taka je i pričalica :raz_097: vinograd bi moro da bidne u susednu državu :raz_088:

da, zato je mm stalno sa slušalicama na ušima....čak kad sam za tastaurom i ćutim :lol:

Man
08-04-2010, 20:16
napredovala tehnika:raz_095:

причалица
08-04-2010, 20:19
grdno je napredovala....hvala bogu da je zdrav, bre, od mog čvanjkanja...jer, ja kad ćutim, on se ondaK nervira.

baba Tijana
09-04-2010, 07:23
čvanjka!? :raz_114: ovo nisam čula vekovima, baba!

Vekovima, a?
Paj, kuj je ondak baba od nas dve ovdena? :)

baba Tijana
09-04-2010, 07:27
grdno je napredovala....hvala bogu da je zdrav, bre, od mog čvanjkanja...jer, ja kad ćutim, on se ondaK nervira.

Ququu!
P ti mu goriš sveću sas dva kraja. Izpočetka ga nanerviraš, a ondak zaćutiš. :raz_119:
Nema pravo na repliku, što kažu ovi čovečuljci iz televizor. (Di stanu onolki, pojma nemam :undecided:)

kojica
09-04-2010, 09:09
Pa kad ima neki, onda mu nađem kaku krivicu i dokazivam mu kolko mi je kriv što sam ja ovaka i tako... Kad nema niki, sedem, pa krunim kukuruz, jal seckam froncle za krparu i tako... Lako je za nas žene.

Sas muški je nezgodno. Jer mora da ima vinograd. Ja tako zaokupim Jeremiju sas koješta, a on se samo nervira u sebe. Vidim da se nervira jer mu drktu nozdrve ko Živinom zelenku, a u lice dođe ko protin pojas. Al ne kaže ništa, neg uzme motiku i ode da okopava vinograd.

Zato je vinograd zdrav. To nam održava čoveci u životu. Al mora da je podalje od kuće. Zato je Paju i trefio šlog. Vinograd mu odma iza kuće.
I kad se počupo sas onu njegovu rospiju, on ko što je red dovati motiku i krene u vinograd. A Persa za njim i sve mu čvanjka iza leđa. Jedva ga doktori dovukli do ambulance na nosila. Sva mu čokoća razbrljavili. :undecided:

Jel ti stvarno misliš da je nama lako? :raz_088:

Ili se šlogiraju ili beže u vinograd. Nema poštena žena ni kome da se izjada. :sad:

baba Tijana
09-04-2010, 17:23
Pa jes... Nama je lakše bilo. Vi na priliku imate mlogo tih sokoćala sas struju. Pa onda plačete jer nemate da platite struju. Pa ondak se pokvari mašina za veš i dok se popravi, ono crko bojler, pa ono što propire tanjire (budibogsnama :krsti:)...
U moje vreme smo kuvali veliki veš na šporet. Ako neće da vuče, skineš rignle i očistiš. Ne treba majstor. A posle nosili na potok i lupali prakljačama. :pusi:

kojica
09-04-2010, 17:27
Pa jes... Nama je lakše bilo. Vi na priliku imate mlogo tih sokoćala sas struju. Pa onda plačete jer nemate da platite struju. Pa ondak se pokvari mašina za veš i dok se popravi, ono crko bojler, pa ono što propire tanjire (budibogsnama :krsti:)...
U moje vreme smo kuvali veliki veš na šporet. Ako neće da vuče, skineš rignle i očistiš. Ne treba majstor. A posle nosili na potok i lupali prakljačama. :pusi:

uf.. ovo je bilo dobro za iskaljivanje besa...
naročito kad dovatiš svekrvin veš...:raz_097: pa ubiješ boga u njemu...:lol:

Al mi zato ovde možemo tuđe muževe da maltratiramo.. pa nek se šlogiraju svojim ženama..:raz_114:

Ciciban
09-04-2010, 17:30
jos vesh da joj perem pa da se ubijem :) ...desice mi se nesto Bog da cuva ...kakvo pranje ..tz

причалица
09-04-2010, 18:00
Vekovima, a?
Paj, kuj je ondak baba od nas dve ovdena? :)

ja sam baba, bre...a ti se samo provlačiš.....
slušaj, baba današnji slučaj - mm ide danas do bankomata, nesretnik, da uzNe neki dinar. i - ne zna pin, ali ga 'ladno kuca 3 puta....i bankomat proguta karticu s apetitom, radi zaštite moje sigurnosti (jer je račun moj)....i on sad, jadan, ne može da me zove mobilnim da me pita za pin (jer mu je mob uskraćen za odlazeći saobraćaj) i tako - ostade i bez para i bez kartice...sva sreća što sam ručak skuvala.
e, baba, onda ja ćutim.

Man
09-04-2010, 18:04
gadna neka baba :undecided: pa što čoveku uskrati odlazne pozive :krsti:

причалица
09-04-2010, 18:13
gadna neka baba :undecided: pa što čoveku uskrati odlazne pozive :krsti:

nisam ja nego ''telenor'', jer nije platio račun...mislim da ne treba da mu plaćam račune, bre...ne plaća ni on moje.
p.s. mada, danas sam uplatila elektronski, jer mi bilo žao, ebi ga...baš ga snašlo

baba Tijana
09-04-2010, 18:34
Si ga vezala na mlogo kratko lanče. Mož se prozli, pa da napadne nekog i ugrize ga za list od noge ni krivog ni dužnog... :undecided:

причалица
09-04-2010, 18:57
Si ga vezala na mlogo kratko lanče. Mož se prozli, pa da napadne nekog i ugrize ga za list od noge ni krivog ni dužnog... :undecided:
vezala ga? baba, mnogo se*endaš kad ti vreme nije...ako je neko vezan to sam ja - doduše, lanče lepo dugačko, al je lanče.

baba Tijana
09-04-2010, 19:22
Da ti kažem ja, ko baba babi... :pusi:

Bolji ti bio stari potpis. :mrgreen:

причалица
09-04-2010, 19:54
pa jeste, baba, bio bolji (i istinitiji), ali nije bilo smsla da ga držim za vreme Vaskrsa....ću ga promenim uskoro, nemo' da mi se sekiraš zbog toga...reci mi, bajko, šta da radim kad mislim da ga (on) pretera?

baba Tijana
10-04-2010, 07:49
Pa ondak ideš d kruniš kukuruz. :mrgreen:

A sas čovecom treba da se ponašaš kao sas kučetom. Naraniš ga i isteraš iz kuće. Ne diraš ti njega, ne dira on tebe. :pusi:

причалица
10-04-2010, 08:20
Pa ondak ideš d kruniš kukuruz. :mrgreen:

A sas čovecom treba da se ponašaš kao sas kučetom. Naraniš ga i isteraš iz kuće. Ne diraš ti njega, ne dira on tebe. :pusi:
jes'...al' on ne da izlazi iz kuće opšte, bre...sve se paučina po njemu na'vatala...da runi on mumuruze, a ja da se naranim, pa da idem?

kojica
10-04-2010, 08:42
Pa ondak ideš d kruniš kukuruz. :mrgreen:

A sas čovecom treba da se ponašaš kao sas kučetom. Naraniš ga i isteraš iz kuće. Ne diraš ti njega, ne dira on tebe. :pusi:

A s kim da se diramo onda? :raz_088:

mare
10-04-2010, 12:51
o čemu se priča ovde? :mrgreen:

причалица
11-04-2010, 11:29
daklem, ovo je previše - danas je mm ušao u kuhinju i počeo da raspoređuje šta će da se kuva kog dana u nedelji...:raz_114: kad sam ga pitala zašto to radi, onkaže ''da ušetedimo neki dinar'':raz_097:
valjda mu došlo nešto iz d. u g.

baba Tijana
12-04-2010, 15:36
Muški nema šta da traže u kujnu. Mož da uđu ako imu u ruke nešto teže od 20 kg cca.

kojica
12-04-2010, 15:51
Muški nema šta da traže u kujnu. Mož da uđu ako imu u ruke nešto teže od 20 kg cca.

E ovo je previše...
Pa ko će da pere sudove i da kuva? :krsti:

Ciciban
12-04-2010, 19:30
Ma neznate vi sta je previse :cry:

причалица
12-04-2010, 19:44
Muški nema šta da traže u kujnu. Mož da uđu ako imu u ruke nešto teže od 20 kg cca.

baba, tako je. ti si moj idol...od sada te citiram.

baba Tijana
12-04-2010, 20:55
E ovo je previše...
Pa ko će da pere sudove i da kuva? :krsti:

Pa reko kako da uđe. A mož da izađe kad opere sudove. :mrgreen:

причалица
12-04-2010, 21:03
Pa reko kako da uđe. A mož da izađe kad opere sudove. :mrgreen:

to je baš teška rabota, baba...mislim, da opere sudove:raz_114:

baba Tijana
12-04-2010, 21:59
Pa jesje teško. Treba da navučeš vodu na obramicu, pa da podložiš sporet da se smlači voda, pa da naspeš ceđ da odmekne i tako. Ima tu posla. :huh:

kojica
13-04-2010, 08:05
Pa jesje teško. Treba da navučeš vodu na obramicu, pa da podložiš sporet da se smlači voda, pa da naspeš ceđ da odmekne i tako. Ima tu posla. :huh:

eee.. ne znamo mi šta su muke bile...:raz_088: pobesnele smo... :kojica:

причалица
13-04-2010, 17:26
Pa jesje teško. Treba da navučeš vodu na obramicu, pa da podložiš sporet da se smlači voda, pa da naspeš ceđ da odmekne i tako. Ima tu posla. :huh:


a ja mislila da se samo veš pere sas ceđ.

Lujka
05-08-2011, 20:45
Gledam da se maknem od sveta i osamim da se ne bih istresla http://razbibriga.net/imported/2011/08/2z9kztv-1.gif na neduzan svet ... uglavnom odem u setnju. Nemam tada zivaca za nikakvo spremanje. http://razbibriga.net/imported/2011/08/2u9gzdy-1.gif

mica
05-08-2011, 22:20
ja tad..krecim stan,na primer :aha:

kojica
05-08-2011, 23:02
ako se ne zadesi nešto drugo... :hm:

Adio
06-08-2011, 00:29
Izderem se na prvog ko mi da povod za to, a onda se samo povucem u rupu i cekam da me prodje :aha:

QueenOfClubs
06-08-2011, 00:30
Пресавијем лист па поднесем тужбу :aha:

DaDole
08-08-2011, 07:55
Sjednem u kola ,pustim najomraženiji CD( a to je u pravilu uvijek neki koji boli i opominje),dam po gasu i odvezem se u neku tišinuda gdje ćutim do mile volje.

Ciciban
14-11-2019, 22:37
jes'...al' on ne da izlazi iz kuće opšte, bre...sve se paučina po njemu na'vatala...da runi on mumuruze, a ja da se naranim, pa da idem?

Boldovala bih zadnju ovu recenicu. Ali ne mogu s telefona, sve mi selektira :lol:. Sto se babi snilo.

Ciciban
22-12-2019, 17:11
Sta radite kad ste nervozne? Ja ili cistim i ocisceno ili sedim u neki coshak , kad sam sama najcesce se skupim na stazi u kuhinji...mislim ako ne glancam ....

Jel to s godinama oguglas na puno stvari? Cutim.