PDA

Pogledaj Punu Verziju : Pogresan korak...



Ciciban
07-04-2010, 18:49
Hm..aj sad sta mislim ...hocu li ja to moci na srpskom ? ...probacu ..

Jeste li se nekad nasle u situaciji da mislite da druga strana ceka vash pogresan korak da bi lakse otisla, sta mislite tada? , kako ste reagovale/ kako bi reagovali ? Ili mozda bilo obrnuto ? jeste li vi nekad onako, po meni kukavicki cekale bash taj "pogresan korak" . Sta mislite o toj, po meni sebicnoj pojavi ?

Sibi
07-04-2010, 19:00
Bila sam. Jednom. Bilo je tako očigledno da samo čeka da ga napravim pa da me ispljuje na pasja kola i mirne savesti ode. I bila sam u iskušenju da ga napravim, da olakšam i jednoj i drugoj strani ali nisam iz nekog inata. Valjda sam mazohista pa volim da se mrcvarim.

QueenOfClubs
07-04-2010, 19:17
Hm..aj sad sta mislim ...hocu li ja to moci na srpskom ? ...probacu ..

Jeste li se nekad nasle u situaciji da mislite da druga strana ceka vash pogresan korak da bi lakse otisla, sta mislite tada? , kako ste reagovale/ kako bi reagovali ? Ili mozda bilo obrnuto ? jeste li vi nekad onako, po meni kukavicki cekale bash taj "pogresan korak" . Sta mislite o toj, po meni sebicnoj pojavi ?
Ахам. Додуше, немам појма дал је хтео да има разлог да ме остави или да га оставим, ал је реаговао на сваки, невезано да ли је био погрешан или прави.
На исте реченице је реаговао различито.
У почетку умало да скренем, после ми није било добро, па сам постала равнодушна.

А нисам то никад радила. Немам ја живаца за то, а и у хороскопу ми пише да не волим да будем остављена.
Мислим да је то покварено. Ем желимо да оставимо ем пребацимо кривицу на другог.
И после да се тај неко преиспитује и пати и свашта нешто...

kojica
07-04-2010, 22:52
Hm..aj sad sta mislim ...hocu li ja to moci na srpskom ? ...probacu ..

Jeste li se nekad nasle u situaciji da mislite da druga strana ceka vash pogresan korak da bi lakse otisla, sta mislite tada? , kako ste reagovale/ kako bi reagovali ? Ili mozda bilo obrnuto ? jeste li vi nekad onako, po meni kukavicki cekale bash taj "pogresan korak" . Sta mislite o toj, po meni sebicnoj pojavi ?

o toj sebičnoj pojavi mislim da je sebična...:lol:

davno bilo... nešto se ne sećam... al mi se čini da nisam bila u takvoj situaciji...

причалица
08-04-2010, 20:57
Hm..aj sad sta mislim ...hocu li ja to moci na srpskom ? ...probacu ..

Jeste li se nekad nasle u situaciji da mislite da druga strana ceka vash pogresan korak da bi lakse otisla, sta mislite tada? , kako ste reagovale/ kako bi reagovali ? Ili mozda bilo obrnuto ? jeste li vi nekad onako, po meni kukavicki cekale bash taj "pogresan korak" . Sta mislite o toj, po meni sebicnoj pojavi ?

pa, šta znam...mislim da je to obično kap koja prelije čašu...i kad nema više ljubavi, eto...kad sam bila devojka, nisam vodila računa o tome kako se drugi osećaju :stid: i radila sam kako mi se htelo...sada se trudim da budem ok i ne čekam ničiji pogrešan korak, pre ću gledati da li sam ja ta koja vuče na pogrešnu stranu....
a to, cici, što pitaš jeste sebično ali je normalno u uslovima bezljubavnim.

mihaela
18-01-2011, 21:03
Bila sam jednom...cekala sam pogresan korak.Svega mi bilo preko glave,htjela sam da ga ostavim,ali kao u inat on se toliko "prodobrio" da nisam vise imala razlog.Nevjerovatno kako je predosjetio...Nikada za mnogo godina zabavljanja nije bio pazljiv prema meni kao tada:lupko: I onda sam pocela traziti dlaku u jajetu,i napokon se desilo nesto sto sam jedva docekala i :trci: Pa-paa

причалица
19-01-2011, 10:25
e, mislim da je to šatro ''prodobrovanje'' najgora stvar....naime, gledam ovu moju mađu kako se uvek vrati momku jer je postao dobar :( pokušavam da joj kažem da to njemu samo daje kredit da je opet muštra (jer zna da će mu se uvek vratiti kad ona zamjauče), a ona ćuti.
i sad....čekam.

andromeda
19-01-2011, 11:35
e pa sa takvim pic... od ljudi ja to resavam odem i prekratim sebi ,,muke''
tu nema leba, nema ljubavi
uvek mislim na sebe u takvim situacijama i ne dozvoljam nikome da se zeza samonom na bilo koji nacin

причалица
19-01-2011, 12:14
e pa sa takvim pic... od ljudi ja to resavam odem i prekratim sebi ,,muke''
tu nema leba, nema ljubavi
uvek mislim na sebe u takvim situacijama i ne dozvoljam nikome da se zeza samonom na bilo koji nacin

pa i ja kažem da treba da ima taj stav...ali - ah, taj pubertet...sve rade kontra od onog što im kažeš.

malavelika
08-02-2011, 19:49
Hm..aj sad sta mislim ...hocu li ja to moci na srpskom ? ...probacu ..

Jeste li se nekad nasle u situaciji da mislite da druga strana ceka vash pogresan korak da bi lakse otisla, sta mislite tada? , kako ste reagovale/ kako bi reagovali ? Ili mozda bilo obrnuto ? jeste li vi nekad onako, po meni kukavicki cekale bash taj "pogresan korak" . Sta mislite o toj, po meni sebicnoj pojavi ?

nisam nikada osetila da neko ceka moj "pogresan korak", ali jesam ja cekala neciji
mozda ne bas pogresan korak, vise pravu priliku da odem
jeste kukavicki, priznajem

Ramocve
25-02-2011, 09:19
Hm..aj sad sta mislim ...hocu li ja to moci na srpskom ? ...probacu ..

Jeste li se nekad nasle u situaciji da mislite da druga strana ceka vash pogresan korak da bi lakse otisla, sta mislite tada? , kako ste reagovale/ kako bi reagovali ? Ili mozda bilo obrnuto ? jeste li vi nekad onako, po meni kukavicki cekale bash taj "pogresan korak" . Sta mislite o toj, po meni sebicnoj pojavi ?

Da li se tema odnosi samo na partnerske odnose ili uopšte? tako mogu prijatelji ponekad da se odnose jedno prema drugom (nije baš prijateljski, al se dešava) ili šef prema podređenom.

DaDole
25-02-2011, 09:28
da li se odnosi samo na partnera...?

Flertusa Cipelic
09-03-2011, 21:51
Ako bih to osetila, pustila bih ga da ode.
Srecan ti put i svima lakse...

mikili
21-03-2011, 21:51
nisam,ja sam od onih koji umeju da budu surovo iskrene ponekad :qq:,bilo prema sebi ili prema drugima.jednom mi je prebaceno da bas nisam morala to da kazem..mogla sam malo da -uvijem-,da sacekam gresku,da se izvadim na nju..jednostavno ne bi bilo samo do te greske..bio je apsolutno spoj dva razlicita karaktera.

Ena
24-03-2011, 12:40
Heh, ja sam pravila pogrešne korake, a on nikako da skapira :eek:

DaDole
18-04-2011, 08:57
jesam..bila sam u takvoj situaciji i ne ponosim se time..jeste hinjski i kukavički,ali svako doba ima neke svoje razloge.Čekala sam pogrešan korak da bi mi bilo kakše otići,da bih ga manje povrijedila..a zapravo,povrijedila sam ga dublje..mislim da je to manipulacija bez obzira na dobrostivost namjere..

Lujka
07-06-2011, 00:21
U mladosti je bilo svega :raz_092:




Jeste li se nekad nasle u situaciji da mislite da druga strana ceka vash pogresan korak da bi lakse otisla, sta mislite tada? , kako ste reagovale/ kako bi reagovali ?

Bilo je samo na njemu da se odluci koji ce od mojih pogresnih koraka prevrsiti casu :raz_038: Naravno da sam osetila da samo to ceka ali ... posto su se moja osecanja davno ugasila pricinila sam mu to zadovoljstvo :lol:


jeste li vi nekad onako, po meni kukavicki cekale bash taj "pogresan korak" . Sta mislite o toj, po meni sebicnoj pojavi ?

:nono: Nisam cekala vec odmah sut karta.

mica
07-06-2011, 07:32
ja sam prvo cekala njegove pogresne korake,mada ih je bil previse,al sam ja cekala neki veci,da olaksam savest,potpuno bespotrebno..pa sam onda ja pocela da pravim te korake,cekajuci ga da reaguje,sto je i ucinio..kad mi je rekao:"Ili ce se tvoje ponasanje promeniti,ili mozes da napustis ovu kucu",ja sam onda se toga uhvatila i rekla da ga napustam...

причалица
07-06-2011, 10:16
ja sam prvo cekala njegove pogresne korake,mada ih je bil previse,al sam ja cekala neki veci,da olaksam savest,potpuno bespotrebno..pa sam onda ja pocela da pravim te korake,cekajuci ga da reaguje,sto je i ucinio..kad mi je rekao:"Ili ce se tvoje ponasanje promeniti,ili mozes da napustis ovu kucu",ja sam onda se toga uhvatila i rekla da ga napustam...

:pada: micke, pa ti opasna.

DaDole
13-06-2011, 07:48
Nikad nisam čekala nečiji pogrešan korak da bih otišla..ne jer nisam bila kukavica,već jer je jednom davno neko čekao moj pogrešan korak i pamtim kako je to bilo mučno..kao hodanje na žici..godinama sam pamtila taj bol koji sam osjetila na svojoj koži i valjda zato nikad nisam htjela da ga nanesem nekom..
stoga,kad dođe vrijeme da se ide,ja kažem..giljotina je ponekad bolja od odumiranja ma koliko se opirali tome.