PDA

Pogledaj Punu Verziju : Мамурлук



QueenOfClubs
10-04-2010, 14:19
Стање које не бих речима описивала.
Рекла бих само – надам се да је вредело ове патње данас. :lol:

Како га "лечите" или га само преспавате, преживите...
Можда сте од оних срећника који не осећају последица опијања...

А ја (:stid:) једем пуно воћа тад. Најбоље је ако је сезона грожђа или лубеница.
:raz_076:

Mr.OneTwo
10-04-2010, 14:28
e ovako, kakav ce biti mamurluk zavisi od kvaliteta pica. ja po pravilu, od vinjaka i rakije nemam mamurluk, ali zato od ovog naseg djubreta od piva, imam skoro redovno kada stucem vise od 6 komada. tada nisam mamuran nego otrovan i mozak hoce da pukne. u takvim slucajevima predlazem staru dobru tehniku, koja se sastoji iz matematicki proracunate preciznostil; klin se klinom izbija. isto pice koje ste cirkali sinoc, cirkajte i ujutru. dobra stvar je sto mamurluk odmah prodje, a losa sto u 99% slucajeva covek nastavlja da pije i taj dan pa dobijamo ciklicni prioces koji se ponavlja svakog dana.

a da bi smanjli mamurluk, samo pijte ogromne kolicine vode pre spavanja kada zavrsite pijanku. provereno pomaze. tako se izbegne dehidracija.

Sibi
10-04-2010, 14:29
sok od paradajza ... puno kalijuma, fiksanje b vitaminima ... za dva sata si kao nov :raz_076:

причалица
11-04-2010, 08:54
da, odličan je sok od paradajza....i aspirin treba uzeti, za svaki slučaj, pre spavanja....mada mi sani reče da to nije dobro za jetru...moraće to bolje da mi objasni.
a što reče grobar - voda je najvažnija...

Sibi
12-04-2010, 19:00
Pa već se udavila u alkoholu, koliko aspirin može da joj naškodi? Jako je važan B vitamin zbog jetre. Znam čoveka koji je cirkao godinama uz B vitamin, jetra mu je kao kod bebe.. jbt. živeće 120 godina ..

причалица
12-04-2010, 19:47
za dobre dobre enzime jetre treba koristiti sledeće:

Liv 52 DS - 60 Tablets - Liver support formula by Himalaya Herbals

Herbal Liv 52 DS 60 Tablets Information:
Herbal Liv 52 DS was introduced in 1955 by Himalaya Herbal Healthcare. Since then, it has been sold worldwide and is recognized by thousands of health professionals as one of the most effective liver formulas, with beneficial effects reported in over 300 studies on a variety of cases. Herbal Liv 52 DS is a unique, all-natural, complex multi-ingredient formula. It is safe and effective in protecting the liver against harmful toxins from drugs, alcohol, food and water. Herbal Liv 52 DS helps regulate levels of enzymes and optimizes assimilation. Herbal Liv 52 DS has also been found to be associated with an increase in serum albumin, which is another indication of the liver protection it provides. Recent work shows that Herbal Liv 52 DS has cholesterol-regulating action. Clinically, it helps maintain healthy levels of serum cholesterol, lipoproteins, phospholipids and triglycerides.

Herbal Liv 52 DS Ingredients:
Each Herbal Liv 52 DS tablet contains -
Himsra (Capparis spinosa) 130mg

Kasani (Cichorium intybus) 130mg

Mandur bhasma 66mg

Kakamachi (Solanum nigrum) 64mg

Arjuna (Terminalia arjuna) 64mg

Kasamarda (Cassia occidentalis) 32mg

Biranjasipha (Achillea millefolium) 32mg

Jhavuka (Tamarix gallica) 32mg


Herbal Liv 52 DS Tablets Usage:
Herbal Liv 52 DS Tablets are useful in the prevention and treatment of:

Viral hepatitis
Alcoholic liver disease
Pre-cirrhotic conditions and early cirrhosis
Protein energy malnutrition
Loss of appetite
Radiation and chemotherapy-induced liver damage
Herbal Liv 52 DS Dosage:
Please consult your physician to prescribe the dosage that best suits your condition.



Herbal Liv 52 DS Side Effects:
There is no site effects reported if taken as per the prescribed dosage.

Sibi
12-04-2010, 19:57
Da, Liv 52 .. rusi ga piju uz alkohol samo tako. Oporavlja jetru i da obnavlja ćelije. Ne može da škodi jer je to preparat koji se prepisuje onima čija je jetra već obolela, a pošto je na prirodnoj bazi preporučuje se i zdravim osobama koje s vremena na vreme ili redovno piju.

Ciciban
14-04-2010, 14:54
nikad nisam bila mamurna majke mi .....

Mile sa klise
14-04-2010, 15:25
nikad nisam bila mamurna majke mi .....

Ni ja , bitno samo da sutradan odma dobroooo jedemmm
njamiiii, retko pijem al zato tad ,pijem mlogooo ,jako mlogoo

причалица
14-04-2010, 15:30
Ni ja , bitno samo da sutradan odma dobroooo jedemmm
njamiiii, retko pijem al zato tad ,pijem mlogooo ,jako mlogoo

e, pa blago tebi...i na retkom pijenju i na dobrom jelu.

Mile sa klise
14-04-2010, 18:02
e, pa blago tebi...i na retkom pijenju i na dobrom jelu.:pije::raz_131::pijan::pijani::cava:

причалица
14-04-2010, 18:28
:pije::raz_131::pijan::pijani::cava:

:krsti:

Mile sa klise
15-04-2010, 09:05
:krsti::izvolte::raz_097:

причалица
15-04-2010, 17:08
ma ništa, bre...šta se odma' ..mislim...oš malo škembića u saftu?

milan11
15-04-2010, 21:32
kontra mamurluka: ujutru cim otvorite oci popiti dve ljute rakije na eks i bice vam bolje!

ovo uopste nije tacno i ne znam zasto to savetuju ja kad sam probo pao sam u polu komu tek tada nosili me u hitne slucajeve(u bolnicu) da me povrate

Sibi
15-04-2010, 21:34
Milanče, ti nisi bio mamuran, ti si bio otrovan alkoholom :raz_013:

причалица
15-04-2010, 21:40
Milanče, ti nisi bio mamuran, ti si bio otrovan alkoholom :raz_013:

to - da se klin klinom izbija u ovom slučaju (mamurluka) je veoma netačno. laik sam, ali mogu samo da zamislim preumornu jetru (koja je celu noć filtrirala alkohol)...kad joj sunete opet isti...mislim, ima da rikne.
ako ne prvi put, stoti put će sigurno da rikne.

sani
15-04-2010, 21:41
kontra mamurluka: ujutru cim otvorite oci popiti dve ljute rakije na eks i bice vam bolje!

ovo uopste nije tacno i ne znam zasto to savetuju ja kad sam probo pao sam u polu komu tek tada nosili me u hitne slucajeve(u bolnicu) da me povrate

:raz_117:..jeste al stvarno to je savet i ne znam ko to izmisli..al brate i mene bi nosili kad bih posle pijanstva tresnula dve na eks!

причалица
15-04-2010, 21:46
:raz_117:..jeste al stvarno to je savet i ne znam ko to izmisli..al brate i mene bi nosili kad bih posle pijanstva tresnula dve na eks!

kako to misliš - i mene? da nisi neki etalon za izdržljivost po tom pitanju?

Sibi
15-04-2010, 21:47
Nisi probala jer ti se ujutru gadilo piće .. ali na sve to gađnje, tresni dve, sigurno će da te povrati.. naravno, ako se nisi otrovala alkoholom. Samo to nikom ne preporučujem.. odatle je mali korak do alkoholizma.

sani
15-04-2010, 21:48
kako to misliš - i mene? da nisi neki etalon za izdržljivost po tom pitanju?

:prica: nisam etalon za izdrzivljivost..nego saosecam sa Milanom :raz_068:

sani
15-04-2010, 21:49
hahahah..uostalom pitaj sibi i njenog mr Sibi kako su me lecili od mamurluka :raz_067:

причалица
15-04-2010, 21:50
hahahah..uostalom pitaj sibi i njenog mr Sibi kako su me lecili od mamurluka :raz_067:

koji je tvoj savet, a?

Sibi
15-04-2010, 21:51
Beše ... ko zna koliko vitamina B, klometol protiv povraćanja .. dal je bio sok od paradajza, nešto se ne sećam :raz_097:

sani
15-04-2010, 21:51
koji je tvoj savet, a?

ma nemam savet bre uopste..meni nista ne pomaze..
Sibi i njen muz su me dizali iz mrtvih ceo dan..i cajevi i klometol i vitamini..i ne secam se vise uopste :stid:

sani
15-04-2010, 21:53
Beše ... ko zna koliko vitamina B, klometol protiv povraćanja .. dal je bio sok od paradajza, nešto se ne sećam :raz_097:

e nije bilo paradajza..to se secam..
kuvao mi je neki caj..od ne znam cega :undecided:

Sibi
15-04-2010, 21:55
turili smo ti u tašnu onu flajkicu pelinkovca od 0,2 da imaš u vozu za ne daj bože... :raz_067:

i posle reci da se klin klinom ne izbija :raz_125:

sani
15-04-2010, 21:58
turili smo ti u tašnu onu flajkicu pelinkovca od 0,2 da imaš u vozu za ne daj bože... :raz_067:

i posle reci da se klin klinom ne izbija :raz_125:
jbt..pa toga se ne secam..:stidljiva:..znam da sam klometol ponela

Sibi
15-04-2010, 22:04
jbt..pa toga se ne secam..:stidljiva:..znam da sam klometol ponela

šalim se, znam da mi je palo na pamet, ali se ni je ne sećam da si je ponela .. :dm1:

Mile sa klise
16-04-2010, 01:02
ma ništa, bre...šta se odma' ..mislim...oš malo škembića u saftu?

Može, kad nema vešalica


Bez zezanja ja stavrano retko pijem ali kad pijem onda je to jooooj ,
U roku nekih 30 sati sam jednom popio 2,5 -3l pelinkovca ,,par litara špricera ,25-30 piva, 1,5 l loze i oko dve litre džek danijelsa

Otprilike od petka oko podne do nedelje oko 3 ujutro. Sa tim da se odigravalo u dve etape,
Popodne u nedelju sam imao takve padove šećera da sam se sav tresao
,pošto sam išao da gledam ,jelte moj Borac saKlsie u Kmenicu , kupio sam kilo šećera i neki sok od jabuke i onda kada naiđe pad šećera
ubacivao sam po pet šest kašika supenih šećera u 2dcl tog soka i to pio da bi podigao šećer
e to je bio mamurluk

mada bilo je još svetlih primera, inače veći deo tih pijanstva ja se nesećam, pričaju mi i prepričavaju , ali kažu ga ne delujem toliko pijan , više dobro pripit,međutim sećanja nema:stid:

причалица
16-04-2010, 11:52
3 litre ''pelinkovca''? meni je to gorko slatko - užas...i posle loza i pivo i...nijesi normalan.

Mile sa klise
16-04-2010, 14:41
Pa miko krene ,to sve lagano ,a ond ati se ubije osećaj i kreneš da piješ ko da je voda i onda pomračenje

Sibi
17-04-2010, 10:28
To zavisi od osobe do osobe... mislim na rupe u pamćenju. Ne podnose svi alkohol isto. Nekog udari u stomak, a nekog u glavu.

Ciciban
17-04-2010, 10:49
meni su dve case dobrog vina dovoljni da zaspim .... ne funkcionisem posle dve case, a nisam pijana bemi li ga ..

Mile sa klise
17-04-2010, 18:06
To zavisi od osobe do osobe... mislim na rupe u pamćenju. Ne podnose svi alkohol isto. Nekog udari u stomak, a nekog u glavu.

Има у крви наки ,андрак за разлаганје алкохолааа код мене у фамилију јака концентрација тог андрака

Mr.OneTwo
18-04-2010, 10:33
ja sam sinoc pravio beton. sljiva i pivo. znam, to piju samo alavi ljudi i oni koji ne znaju da piju, ali palo je prvoklasno razvaljivanje. imajuci u vidu da sam jedva dosao gajbi, sad mi i nije toliko lose. cak sam zapalio pljugu i nije mi muka.

Sibi
18-04-2010, 14:51
Redovnim pijenjem povećavamo toleranciju na alkohol, kako bi naš narod rekao, "kalimo se".. tako da su i doze koje možemo da unesemo sve veće a da ne osećamo posledice. Problem nastaje kad tolerancija počne da opada .. e tad smo hebali čvorka.

QueenOfClubs
18-04-2010, 17:08
Redovnim pijenjem povećavamo toleranciju na alkohol, kako bi naš narod rekao, "kalimo se".. tako da su i doze koje možemo da unesemo sve veće a da ne osećamo posledice. Problem nastaje kad tolerancija počne da opada .. e tad smo hebali čvorka.
У томе и јесте штос. Врло ретко пијем, а одувек сам добро подносила алкохол. :/

micro76
15-07-2010, 15:39
samo dosta tecnosti..i b vitamin

Only Marko now
15-07-2010, 19:32
Ja nisam nesto mnogo drugaciji od Kraljice po ovom pitanju. Jedem voce ko Robinson Kruso, serem jos cesce, sve to je propraceno onim kiselkastim ukusom u ustima nakon bljuvanja. Glavu cesem ako je dosegnem rukama, i sve to traje dok se ne izbljujem kako dolikuje. Kad napunim kanalizaciju lepim procentom iznutrica, glava prestaje da boli, i odvodi lakse disu!!!!
Superfici preciose!!!!!:mrgreen:

QueenOfClubs
15-07-2010, 19:33
:eek:

PRCKO
08-04-2011, 09:31
ne pijem vise...

PRCKO
08-04-2011, 10:04
1. mamurluk od piva je mnogo, bar za mene, gori od mamurluka od bilo kog dugog pića....ne znam koji otrov sipaju u to pivo, majq im.
2. belo vino - veći mamurluk od crnog.
3. od šampanjca - ništa, nema mamurluka, kao ni od konjaka.
4. rakija - isto

od vina ubedljivo najgori+ona prokleta kiselincina sto izbija iz dubine...

QueenOfClubs
08-04-2011, 10:52
ne pijem vise...
А ни мање :)

PRCKO
08-04-2011, 10:55
А ни мање :)

unisti me ovaj vinjak na sabajle...al morao sam http://razbibriga.net/imported/2011/04/oregonian_winesmiley-1.gif

PRCKO
08-04-2011, 10:55
nema vise mamurluka,sad mi je lepo :lol:

DaDole
08-04-2011, 10:55
Stari Rimljani su imali pametne cake..prije bilo kojeg opijanja(a poznato je na što je to sve ličilo) najeli bi se neke masnoće(kao danas recimo slanina) da smanje uticaj alkohola jer masnoća valjda oblaže želučane stijenke i tako smanjuje dejstvo alkohola i kasnije pripadajućeg mamurluka..liječili su ga ispijanjem nekih gorkih trava i veoma slanih supa..bljak

DaDole
08-04-2011, 10:56
nema vise mamurluka,sad mi je lepo :lol:
Za najdalje dva sata opet ti neće biti dobro..zato popij vodu kao oveća žaba i ravno u krevet:)

PRCKO
08-04-2011, 10:58
Za najdalje dva sata opet ti neće biti dobro..zato popij vodu kao oveća žaba i ravno u krevet:)

ne ne,smislio sam foru
na svakih sat vremena po jedna casica i tako do veceras
necu se napiti al necu biti ni mamuran

DaDole
08-04-2011, 13:53
ne ne,smislio sam foru
na svakih sat vremena po jedna casica i tako do veceras
necu se napiti al necu biti ni mamuran

Fora ti je do mora:) Ima da dva dana jaučeš:)

причалица
08-04-2011, 17:01
ne ne,smislio sam foru
na svakih sat vremena po jedna casica i tako do veceras
necu se napiti al necu biti ni mamuran

pa što do večeras :facepalm:

PRCKO
09-04-2011, 12:35
Fora ti je do mora:) Ima da dva dana jaučeš:)
i jeste bila

pa što do večeras :facepalm:

samo sto nisam ispostovao do kraja :(
pio sam na svakih 10 min po casicu i ubio nesto vise od pola litre do 17h i posle zaspao...
...al danas nisam mamuran

deluje :):):)

mica
09-04-2011, 16:13
Стање које не бих речима описивала.
Рекла бих само – надам се да је вредело ове патње данас. :lol:

Како га "лечите" или га само преспавате, преживите...
Можда сте од оних срећника који не осећају последица опијања...

А ја (:stid:) једем пуно воћа тад. Најбоље је ако је сезона грожђа или лубеница.
:raz_076:


Jogurt,krevet i tisina. Doduse,ovo drugo retko kad stignem da postignem :lol: jer moja deca bas nemaju razuemvanja za pomenutu poteskocu :mirka: :)

причалица
09-04-2011, 16:17
Jogurt,krevet i tisina. Doduse,ovo drugo retko kad stignem da postignem :lol: jer moja deca bas nemaju razuemvanja za pomenutu poteskocu :mirka: :)

i spavanje, mico...i spavanje....dosta tečnosti, mada mislim da je sok od paradjza najbolji..... njega pijem i kad i kad treba i kad ne treba.

mica
09-04-2011, 16:22
i spavanje, mico...i spavanje....dosta tečnosti, mada mislim da je sok od paradjza najbolji... njega pijem i kad i kad treba i kad ne treba.

moj organizam ne reaguje kako treba na paradajz,probala sma vise puta i bilo mi jos gore,ali me jogurt uvek spasava :) da,spavanje,ali to je uglavnom luksuz:)

причалица
09-04-2011, 17:44
moj organizam ne reaguje kako treba na paradajz,probala sma vise puta i bilo mi jos gore,ali me jogurt uvek spasava :) da,spavanje,ali to je uglavnom luksuz:)

pravo da ti kažem, mamurluk je luxuz.

Raisa
09-04-2011, 19:30
Стање које не бих речима описивала.
Рекла бих само – надам се да је вредело ове патње данас. :lol:

Како га "лечите" или га само преспавате, преживите...
Можда сте од оних срећника који не осећају последица опијања...

А ја (:stid:) једем пуно воћа тад. Најбоље је ако је сезона грожђа или лубеница.
:raz_076:


meni se desava nesto mnogo cudno naime
ja ne mogu da zaspim :lol: i onda redovno ali,redovno budem budna celu noc i ceo sledeci dan,kao da sam na nekim energetskim baterijama... ili,ako mi se desi da zaspim,ko po diflotu probudim se u sedam ujutru :eek:

mica
09-04-2011, 19:31
meni se desava nesto mnogo cudno naime
ja ne mogu da zaspim :lol: i onda redovno ali,redovno budem budna celu noc i ceo sledeci dan,kao da sam na nekim energetskim baterijama... ili,ako mi se desi da zaspim,ko po diflotu probudim se u sedam ujutru :eek:

el ti to uzimas nesto jos pored alkohola?:lol:

Raisa
09-04-2011, 20:22
:g:
al to je u sushtini vrlo interesantno. dodjem,oci ko u sove,setam po kuci,pevam,plesem, slusam muziku, idem na internet .mrgreen: i onda svane jutro,fino doruckujem,gledam neki film..i tako.
a kad pijem vodku onda se budim u sedam ujutru i slicna je procedura :aha:

причалица
10-04-2011, 06:55
:g:
al to je u sushtini vrlo interesantno. dodjem,oci ko u sove,setam po kuci,pevam,plesem, slusam muziku, idem na internet .mrgreen: i onda svane jutro,fino doruckujem,gledam neki film..i tako.
a kad pijem vodku onda se budim u sedam ujutru i slicna je procedura :aha:

očigledno kalorije u alkoholu ti daju energiju....a moguće da inače imaš više enrgije nego prosečna osoba (beše riba-škorpija?)...ma, bre, alkohol je zlo. treba ga izbegavati, osim ako nije baš neka prilika u pitanju - proslava ili nešto slično...pa ni tad ne treba da se pretera.
jer, ovde svi pričaju kako se osećaju, a niko ne misli o jetri i srcu koji prolaze golgotu dok ih nalivamo alkoholom.

mica
10-04-2011, 08:08
očigledno kalorije u alkoholu ti daju energiju....a moguće da inače imaš više enrgije nego prosečna osoba (beše riba-škorpija?)...ma, bre, alkohol je zlo. treba ga izbegavati, osim ako nije baš neka prilika u pitanju - proslava ili nešto slično...pa ni tad ne treba da se pretera.
jer, ovde svi pričaju kako se osećaju, a niko ne misli o jetri i srcu koji prolaze golgotu dok ih nalivamo alkoholom.

e pa yato lepo jetru obloyis cvarcima ili nekom masnotijom pre nego krenes da pijes :lol:

PRCKO
10-04-2011, 08:45
mamurluk je nagrada za dobro pijanstvo

mihaela
10-04-2011, 08:52
Jednom sam se samo napila,i vise nikad.Do tada nisam pila alkohol,pa probah da pijem crno vino.Pila ga,i nista mi.Mislila u sebi-jao,koliko ja mogu popiti.Ustadoh,i poce da se vrti oko mene planeta Zemlja.Toliko sam se napila,da mi 3 dana nije bilo dobro.Mama me ujutru kljukala sa nekom kiselom corbom od paradajza,jogurtom,rasolom.Ne znam kako prezivih to pijanstvo.Ni sad mi nije jasno sta ljudi vide u alkoholu.Mamurluk je jedno grozno,grozno osjecanje.Fuj!

причалица
10-04-2011, 10:27
Mamurluk je jedno grozno,grozno osjecanje.Fuj!

ma, beda živa :(

Bandit
10-04-2011, 10:31
Mamurluk je very zayebana stvar...ali ima leka...

причалица
10-04-2011, 10:33
Mamurluk je very zayebana stvar...ali ima leka...

pa ima, naravno...ali je gadno kad se često ponavlja.

Bandit
10-04-2011, 10:36
Pa ne moraš da imaš mamurluk i pored pića...samo treba da znaš da piješ...

причалица
10-04-2011, 10:37
Pa ne moraš da imaš mamurluk i pored pića...samo treba da znaš da piješ...

znam, bandit...mislim, meni se desilo 2-3- puta za sve ove moje godine da budem mamurna...i ne bih da se nađem u tom stanju ikada.
treba umeti piti.
i sad znam kako treba. mada, nekad postoji želja da se brzo uletviš - tu onda nema spasa - bićeš mamuran kad se probudiš.

PRCKO
11-04-2011, 09:45
ne pijem vise :grip:

причалица
11-04-2011, 15:55
ne pijem vise :grip:

''a ni manje'' - queenofclubs :raz_114:

PRCKO
21-04-2011, 19:31
uf sto mi je sad lepo :)

причалица
22-04-2011, 06:52
uf sto mi je sad lepo :)

pa je l si rek'o da nećeš više :(

PRCKO
22-04-2011, 08:39
uf,sto mi je sada lose...ali nije onaj klasicni mamurluk od pica...vise od pljuga...ne mogu da disem i sve mi je tesko...

ne pijem vise

Sarmica
22-04-2011, 08:40
ne pijem vise

a ni manje:raz_114:

mica
22-04-2011, 21:02
uf,sto mi je sada lose...ali nije onaj klasicni mamurluk od pica...vise od pljuga...ne mogu da disem i sve mi je tesko...

ne pijem vise

..prekosutra ce biti dva dana...:lol:

причалица
22-04-2011, 22:18
uf,sto mi je sada lose...ali nije onaj klasicni mamurluk od pica...vise od pljuga...ne mogu da disem i sve mi je tesko...

ne pijem vise

e, crni prle...šta ti to treba u životu?

PRCKO
23-04-2011, 19:47
http://www.youtube.com/watch?v=dTHhWYUEMCw&feature=related

PRCKO
21-05-2011, 13:20
ne pijem vise :neutral:

mica
31-05-2011, 09:39
joj imam tri glave :(

Sandokan
31-05-2011, 09:43
http://razbibriga.net/imported/2011/05/mamurluk-1.jpg?1301801289

PRCKO
30-06-2011, 10:33
ebeni vinjak,pa 3 piva u kafancetu sa drugarom,pa opet vinjak :(
ne pijem vise

Raisa
30-06-2011, 11:19
moj tata svaku noc pije puno vinjaka i neje dobio mamurluk :hm: :lol:

kojica
30-06-2011, 12:07
a po danu ne pije? :hm:

причалица
30-06-2011, 12:30
ebeni vinjak,pa 3 piva u kafancetu sa drugarom,pa opet vinjak :(
ne pijem vise

idi, prle, u peršun :lol:
kad sam juče oko 17h videla da si na vinjaku, znala sam da ćeš danas da postuješ na ovoj temi.
čoveče...vinjak, pivo, vinjak :pada:

PRCKO
30-06-2011, 15:39
idi, prle, u peršun :lol:
kad sam juče oko 17h videla da si na vinjaku, znala sam da ćeš danas da postuješ na ovoj temi.
čoveče...vinjak, pivo, vinjak :pada:

kako stvari trenutno stoje pisacu i sutra na ovoj temi :lol:
mada sam danas udario iskljucivo po pivu...svratio kuci da pojedem nesto na brzinu i uzmem topliju garderobu...sa guzom se nalazim za cca 20 min u suvoboru...:lol:

причалица
30-06-2011, 17:47
aj vidimo se :lol: ...missim, ovde:prica:

Klu
03-07-2011, 10:20
pola litre glukoze IV rešava proglem...ko rukom odneseno...
...a za kućnu upotrebu može i jogurt...

DaDole
03-07-2011, 10:43
sjetih se mog djeda koji je vjerovao da se "klin klinom izbija"....pa bi se ujutro popravljao:)

PRCKO
31-07-2011, 08:14
ne pijem vise http://razbibriga.net/imported/2011/07/flat-1.gif

mica
31-07-2011, 10:41
hehe,koji put prle?:)

PRCKO
12-08-2011, 14:18
umrecu :kafa:

PRCKO
24-08-2011, 15:40
prespavao sam ceo dan :(

ne pijem vise

naki
24-08-2011, 16:35
dobar san leci sve boljke... :pusi:

Klu
04-09-2011, 13:31
Стање које не бих речима описивала.
Рекла бих само – надам се да је вредело ове патње данас. :lol:

Како га "лечите" или га само преспавате, преживите...
Можда сте од оних срећника који не осећају последица опијања...

А ја (:stid:) једем пуно воћа тад. Најбоље је ако је сезона грожђа или лубеница.
:raz_076:
svako žešće pijančenje me skupo košta...budem u lošem stanju ceo dan i često i sutradan...
...zbog toga izbegavam da pijem...ne stidim se da priznam da loše podnosim alkohol...

doc holliday
06-09-2011, 19:41
ja nepijem više

a ni manje:qq:

PRCKO
16-10-2011, 11:42
48 sati nisam popio nista:raz_096:

причалица
16-10-2011, 11:43
48 sati nisam popio nista:raz_096:

:bravo: aj samo tako nastavi.

PRCKO
16-10-2011, 11:57
:bravo: aj samo tako nastavi.

cvrsto sam resio

DaDole
16-10-2011, 11:59
cvrsto sam resio
Čestitam Prle:) :igrac:

причалица
16-10-2011, 12:30
cvrsto sam resio

i treba da vodiš računa o tome.

PRCKO
17-10-2011, 11:39
skoro 72 sata :)

ribizla
17-10-2011, 11:46
skoro 72 sata :)

:bravo:
idemo dalje :g:

PRCKO
18-10-2011, 11:41
96 :prcko:

причалица
18-10-2011, 14:30
96 :prcko:

:) ajmo prle