PDA

Pogledaj Punu Verziju : Nedoebano



Man
13-04-2010, 08:17
Često čujem izraz nedojebana - nedojeban :) ( ovo je dodato da se kokoške ne osete uvređenim)

Šta podrazumevate pod tim, evo jedne male definicije:

Epitet koji se zalepi svakoj ženi koja ispoljava nervozu, dernja se bez neke potrebe, histeriše, ulazi u konflikt, posebno sa suprotnim polom. Epitetom se želi naći opravdanje i razumevanje za takav vid ponašanja u odsustvu blagotvornih efekata seksa koji, prema kontekstu upotrebe ovog epiteta, od žena pravi mirne, ljubazne, uvijek nasmejane bubice. Ali, pre svega, epitetom se želi revanšistički naneti uvreda što se u svetlu današnjeg nivoa svesti o seksualnosti efektno postiže gotovo uvek.

Lilu
13-04-2010, 08:20
pa ni ebaci nisu kao sto su bili vise, kako onda mi da budemo doebane..

kojica
13-04-2010, 08:33
E vako... ja nisam nešto stručna za ovu temu, al ću malo nešto da progovorim iz ličnog iskustva...

Prošle godine sam imala nekih zdravstvenih problema, ali kako nisam uspela da prepoznam simptome,
bila sam ubeđena da sam nešto istripovala. I odem ja kod stručnjaka psihijatra.
Opišem mu svoj problem, a on mi kaže - nađi dečka. :krsti:
Iako je video da sedim sa suprugom u čekaonici, mrtav ladan mi savetuje da nađem dečka
i ne razmišljam o onome što me muči.
Sručno mi uspostavio dijagnozu ''nedoe****'' :stidljiva:
Sreća te ga nisam poslušala, već sam nastavila da idem kod lekara dok nisu otkrili problem. :lol:
mogla sam da riknem na pravdi Boga da sam ga poslušala...:raz_114:

Ok... seks ima blagotvorna dejstva...
ali mislim da su precenjena..

ne smatram da sam samo ja previše komplikovana da bi me dobar sex načinio mirnom bubicom..
to je samo trenunto raspoloženje, neka vrsta euforije.. za ozbilno postizanje mira, potreban je
i ozbiljan rad na sebi...

:tease:

Klu
13-04-2010, 08:59
...gadna boljka ta nejebica...:lol:

Sibi
13-04-2010, 09:07
Kojice slažem se sa tobom .. niko nije imun na tuđe probleme pa ni psihići, sigurna sam da ima situacija kad projektuju svoje probleme na onog nasuprot njemu, a kako i ne bi, poludela bih kad bih 8 sati dnevno slušala tuđe probleme.. I nije im do seksa čega se sve naslušaju... :kafa1:
Jeste, orgazam potstiče ispuštanje hormona oksitocina koji relaksira telo ... seks stimuliše imuni sistem, redovan seks smanjuje verovatnoću dobijanja gripa i prehlade. Ne treba da gladuješ i da radiš vežbe da bi držao dijetu... podiže osećaj samopouzdanja... pa šta ćeš bolje ..

Dakle ... seks, seks.. i najmanje jednom dnevno sex... :alava:

naravno, uz dobar rad na sebi, gde bi nam bio kraj.

baba Tijana
13-04-2010, 09:20
Nema efekta kad radiš na sebi. Treba da radiš na nekog drugog. Ondak ima efekta.

kojica
13-04-2010, 09:28
Nema efekta kad radiš na sebi. Treba da radiš na nekog drugog. Ondak ima efekta.

nisam na taj rad mislila bre...

Ciciban
13-04-2010, 09:39
Često čujem izraz nedojebana - nedojeban :) ( ovo je dodato da se kokoške ne osete uvređenim)
Šta podrazumevate pod tim, evo jedne male definicije:

[B]Epitet koji se zalepi svakoj ženi koja ispoljava nervozu,dernja se bez neke potrebe,histeriše,ulazi u konflikt,posebno sa suprotnim polom. Epitetom se želi naći opravdanje i razumevanje za takav vid ponašanja u odsustvu blagotvornih efekata seksa koji,prema kontekstu upotrebe ovog epiteta,od žena pravi mirne,ljubazne,uvijek nasmejane bubice. Ali,pre svega,epitetom se želi revanšistički naneti uvreda što se u svetlu današnjeg nivoa svesti o seksualnosti efektno postiže gotovo uvek.

Dodao si ti nedojeban ali u donjem tekstu nigde nisi pomenuo isto ponashanje suprotnog pola kao posledica naslova, ali dobro. Cudo je taj bumerang efekat.

baba Tijana
13-04-2010, 09:42
nisam na taj rad mislila bre...

Šta znam ja pile moje riđoglavo.
A kako to vi ovaj radite na sebe? :stid:

baba Tijana
13-04-2010, 09:42
Često čujem izraz nedojebana - nedojeban :) ( ovo je dodato da se kokoške ne osete uvređenim)
Šta podrazumevate pod tim, evo jedne male definicije:

Epitet koji se zalepi svakoj ženi koja ispoljava nervozu,dernja se bez neke potrebe,histeriše,ulazi u konflikt,posebno sa suprotnim polom. Epitetom se želi naći opravdanje i razumevanje za takav vid ponašanja u odsustvu blagotvornih efekata seksa koji,prema kontekstu upotrebe ovog epiteta,od žena pravi mirne,ljubazne,uvijek nasmejane bubice. Ali,pre svega,epitetom se želi revanšistički naneti uvreda što se u svetlu današnjeg nivoa svesti o seksualnosti efektno postiže gotovo uvek.

Dodao si ti nedojeban ali u donjem tekstu nigde nisi pomenuo isto ponashanje suprotnog pola kao posledica naslova, ali dobro. Cudo je taj bumerang efekat.

Man
13-04-2010, 09:52
Dodao si ti nedojeban ali u donjem tekstu nigde nisi pomenuo isto ponashanje suprotnog pola kao posledica naslova, ali dobro. Cudo je taj bumerang efekat.

A da odgovoriš na temu :) bumerang dobiješ posle...

kojica
13-04-2010, 09:52
Šta znam ja pile moje riđoglavo.
A kako to vi ovaj radite na sebe? :stid:

sednemo pod smokvu i čekamo da nam se puževi ispenju na glavu.. :raz_088:

Nego.. aj ti onako iz iskustva opiši kako se muškarci ponašaju kad su nedoe.. ovaj... bani... :raz_038:

Kovač
13-04-2010, 09:53
nisam na taj rad mislila bre...


Uputi bakutu bre...

Ciciban
13-04-2010, 10:02
A da odgovoriš na temu :) bumerang dobiješ posle...

detektorka je bila ko rodjena da odgovori na ovu temu, ciciban se navikla sad joj ravno do Kosova, ma i gore joj je kad se incidentno i desi . E jedino za bumerang neznam ....kad neznam sve, iskopleksiracu se vise...i postacu jos vise sujetna :raz_125: ....nema mi leka ...jedino bumerang da probam ( ovo da ne pustam dve poruke )

baba Tijana
13-04-2010, 10:15
sednemo pod smokvu i čekamo da nam se puževi ispenju na glavu.. :raz_088:

Nego.. aj ti onako iz iskustva opiši kako se muškarci ponašaju kad su nedoe.. ovaj... bani... :raz_038:

Pa muški su uvek to... što kažeš ti. :mrgreen:
E sad, ako mogu da se spomognu sas kaku polovnjaču i tako to... ondak je još i dobro.
Ako im ne da nikuja, onda oće i da se zameđede. :krsti:

kojica
13-04-2010, 10:37
Pa muški su uvek to... što kažeš ti. :mrgreen:
E sad, ako mogu da se spomognu sas kaku polovnjaču i tako to... ondak je još i dobro.
Ako im ne da nikuja, onda oće i da se zameđede. :krsti:

aha.. znam...
To su oni što se oma na Boga pozivaju da ih zaštiti od zlih žena.
Pa onda kažu ''bog je rekao da moraš da me poštuješ''
''bog je rekao da moraš da se obučeš ko strašilo''
''bog je rekao da ne smeš da se šminkaš i praviš frizure''

A žene ne mogu na Boga da se pozovu kad su u problemu.. nepravda...:raz_088:

Ciciban
13-04-2010, 10:43
man dodoaj onog kalimera sa deponije emotikona....

Man
13-04-2010, 10:44
Nepravda je što nisi pročitala lepo babin post , lepo tamo piše


Ako im ne da nikuja, onda oće i da se zameđede. :krsti:
Što znači da su opet žene krive :) da su davale kad je trebalo sad bi imale...


A žene ne mogu na Boga da se pozovu kad su u problemu.. nepravda...:raz_088:

Greota se na Boga pozivati:raz_088: bolje se prifatite dok imate zašta :kojica:

baba Tijana
13-04-2010, 10:48
A žene ne mogu na Boga da se pozovu kad su u problemu.. nepravda...:raz_088:
Al mogu da se pozovu na komšiju.

kojica
13-04-2010, 10:50
Al mogu da se pozovu na komšiju.

pa.. ako nije onaki zlotvor ko tvoj komšija, možda i mogu... :kojica:

baba Tijana
13-04-2010, 11:02
Pa ne živim ja u šumu. Mene je i Živa komšija. :sojka:

kojica
13-04-2010, 11:11
Pa ne živim ja u šumu. Mene je i Živa komšija. :sojka:

eto leka...

razvijanje dobrosusedskih odnosa...
Samo se meni čini da od takog leka, neko može da zaradi osmeh, a neko i batine. :kojica:

Lilu
13-04-2010, 13:58
u al se razvila tema bogtemazo...

Ciciban
13-04-2010, 14:00
detektorka je bila ko rodjena da odgovori na ovu temu, ciciban se navikla sad joj ravno do Kosova, ma i gore joj je kad se incidentno i desi . E jedino za bumerang neznam ....kad neznam sve, iskopleksiracu se vise...i postacu jos vise sujetna :raz_125: ....nema mi leka ...jedino bumerang da probam ( ovo da ne pustam dve poruke )


tacna li sam .......

причалица
13-04-2010, 17:32
ma, ja sam uvek kao bubica, osim na raznim forumima...moram negde da pokažem svoje pravo lice:pusi:

kojica
18-04-2010, 08:39
A de inače držiš to lice? U džepu? :pusi:

причалица
18-04-2010, 08:46
A de inače držiš to lice? U džepu? :pusi:

pa na forumima, ja sam pocepana ličnos'.

kojica
18-04-2010, 08:53
pa na forumima, ja sam pocepana ličnos'.

hm.. ni na jednom forumu nisam primetila sanduče za odlaganje viška ličnosti...:raz_096:

QueenOfClubs
18-04-2010, 17:03
Ел недостаје слово "ј" у наслово, ел шта? :undecided:
Ако недостаје, ондак мислим да је мушкима лакше да жену назову недојебаном него да признају да је можда и због нечег другог незадовољна.
А нисам чула да неко за мушкарца каже да је недојебан.

Klu
18-04-2010, 19:09
zato što jelda neki podrazumevaju da on ****, a da ona biva jebana...:lol:

...misim...

QueenOfClubs
19-04-2010, 18:08
Па како се онда каже за оног који не... Мислим то...

причалица
19-04-2010, 18:48
Ел недостаје слово "ј" у наслово, ел шта? :undecided:
Ако недостаје, ондак мислим да је мушкима лакше да жену назову недојебаном него да признају да је можда и због нечег другог незадовољна.
А нисам чула да неко за мушкарца каже да је недојебан.

ima ih nedoybanih, veruj.

Ciciban
19-04-2010, 20:37
a kako se oni ponasaju pricalice?

причалица
19-04-2010, 20:55
a kako se oni ponasaju pricalice?

nedoybano...pričaju mnogo kao da su žene, mozak im radi 300 na sat, a brzo bi da skinu nešto. eto. meni su smešni, jer se po izrazu lica vidi sve.

Ciciban
19-04-2010, 21:08
joj ovo za 300 na sat ...i to kad su nedo... a tek kad jesu ? brisi to .....:lol:

причалица
19-04-2010, 21:25
joj ovo za 300 na sat ...i to kad su nedo... a tek kad jesu ? brisi to .....:lol:

neću, to je istina...kad su muškarci nedoybani, onda razmišljaju brzo kao žene...ali samo ne jednu temu

Man
19-04-2010, 21:37
muškarci nikad ne mogu da budu brljivi kao žene :pusi:

причалица
19-04-2010, 22:25
muškarci nikad ne mogu da budu brljivi kao žene :pusi:

ne mogu, tačno...ali, samo zato što (i kad brzo misle) misle samo na jednu (onu) stvar...pa zato....što baš i nije neki plus.

Man
19-04-2010, 22:29
za razliku od vas koje ne mislite ni na tu jednu :pusi: nego čekate da zasvrbi pa onda tražite ko će počešati

Ciciban
19-04-2010, 22:41
za razliku od vas koje ne mislite ni na tu jednu :pusi: nego čekate da zasvrbi pa onda tražite ko će počešati

znamo mi sta hocemo i pre nego sto zasvrbi

причалица
20-04-2010, 08:46
znamo mi sta hocemo i pre nego sto zasvrbi

tako je, cici.....izgleda da čovek ima loša iskustva.

Man
20-04-2010, 11:15
znate :nosic: al onomad :kojica:

Ciciban
20-04-2010, 16:12
znate :nosic: al onomad :kojica:


onomad onomad ali bar znamo ..... vi nemate pojima

причалица
20-04-2010, 17:32
ispada da su samo žene nedoebane...svašta, a ko je kriv za to? opet - žene.

kojica
21-04-2010, 09:08
kako su izumrli dinosaurusi...

on: :azn:
ona: :sad:
on: :azn:
ona: :sad:
on: :azn:
ona: :sad:

I ko je kriv? :raz_088:

Man
21-04-2010, 09:31
:azn: ko?

Mr.OneTwo
21-04-2010, 09:35
:azn: ko?

jasno je ko dan, ona je kriva. bolela je glava kada su jadni muskarci dinosaurusi hteli da produze vrstu.

kojica
21-04-2010, 09:54
ja mislim da je kriv on jer je bio dosadan...
žene ne padaju na ovo...:azn:
a pravi muškarci znaju da ovo :sad: nije prepreka nego izazov...

e tako...:raz_088:

причалица
21-04-2010, 16:20
ja mislim da je kriv on jer je bio dosadan...
žene ne padaju na ovo...:azn:
a pravi muškarci znaju da ovo :sad: nije prepreka nego izazov...

e tako...:raz_088:

нека си им рекла!

QueenOfClubs
21-04-2010, 20:08
Пда... Што би жена радила вако: :undecided:?

причалица
21-04-2010, 20:11
a jes glupo:raz_114:

Mr.OneTwo
21-04-2010, 22:53
ja mislim da je kriv on jer je bio dosadan...
žene ne padaju na ovo...:azn:
a pravi muškarci znaju da ovo :sad: nije prepreka nego izazov...

e tako...:raz_088:
ako mogu da repliciram i da se ne slozim sa gore iznetim stavom. naime, poznato je da su dinosaurusi bili cvrsti i da se kod njih znalo ko kida zubima plen, a ko nosi roze cvetice iza uveta. bili su strogi ali pravicni. po ceo dan su cuvali zene i pokusavali da stave hranu na sto, a kada bi hteli da uzivaju u seksualnom odnosu, zenke bi ih glatko odbijale a sve pod izgovorom "a pravi muškarci znaju da ovo :sad: nije prepreka nego izazov..." jedina greska dinosaurusa je bila sto nisu uzeli motku i krenuli da biju dok istu ne polome. da su to uradili, sada bi mali t-rexovi trcali lipovackom sumom i plasili eru ojdanica kada krene putem svog motela na ibarskoj.

kojica
21-04-2010, 23:07
ako mogu da repliciram i da se ne slozim sa gore iznetim stavom. naime, poznato je da su dinosaurusi bili cvrsti i da se kod njih znalo ko kida zubima plen, a ko nosi roze cvetice iza uveta. bili su strogi ali pravicni. po ceo dan su cuvali zene i pokusavali da stave hranu na sto, a kada bi hteli da uzivaju u seksualnom odnosu, zenke bi ih glatko odbijale a sve pod izgovorom "a pravi muškarci znaju da ovo :sad: nije prepreka nego izazov..." jedina greska dinosaurusa je bila sto nisu uzeli motku i krenuli da biju dok istu ne polome. da su to uradili, sada bi mali t-rexovi trcali lipovackom sumom i plasili eru ojdanica kada krene putem svog motela na ibarskoj.

Bravo mladiću. Upravo si bacio još malo svetla na praistoriju.
Svi smo umirali od neznanja da li je prvo umreo mužjak ili ženka.
Sad znamo da je ona prva umrla.. zapravo.. ubivena je od batina...:sad:

Oće li neka ozbiljno da odgovori na ovo? :ceka:

Mr.OneTwo
21-04-2010, 23:12
ne kapiras. nije prva umrla jer je nisu tukli. da jesu, ne bi doslo do pomora. to je poenta i sustina svega.

petrana
22-04-2010, 06:40
jako je bitno da utvrdimo ko je kriv, i onda da znamo ko je kriv :)

QueenOfClubs
22-04-2010, 10:56
ako mogu da repliciram i da se ne slozim sa gore iznetim stavom. naime, poznato je da su dinosaurusi bili cvrsti i da se kod njih znalo ko kida zubima plen, a ko nosi roze cvetice iza uveta. bili su strogi ali pravicni. po ceo dan su cuvali zene i pokusavali da stave hranu na sto, a kada bi hteli da uzivaju u seksualnom odnosu, zenke bi ih glatko odbijale a sve pod izgovorom "a pravi muškarci znaju da ovo :sad: nije prepreka nego izazov..." jedina greska dinosaurusa je bila sto nisu uzeli motku i krenuli da biju dok istu ne polome. da su to uradili, sada bi mali t-rexovi trcali lipovackom sumom i plasili eru ojdanica kada krene putem svog motela na ibarskoj.
Мени није јасан овај део с мотком.
Кога да бију и кога или шта да поломе?
И да ли мислиш да се то треба примењивати и данас, међу људима?

Mr.OneTwo
22-04-2010, 20:27
dok ne polome motku. :)

jbt zajebavancija....

Kovač
23-04-2010, 13:52
Ja je prvo onesvestim pa joj onda mirno smestim.To si mislio?

kojica
24-04-2010, 19:48
ne kapiras. nije prva umrla jer je nisu tukli. da jesu, ne bi doslo do pomora. to je poenta i sustina svega.

E dobro.. pošto si preživeo ovih par dana, ispričaću ti jednu priču...:lol:

Gledala sam jednom eksperiment. Mislim da je onaj blesavi prof. Marić bio gost u
nekoj emisiji, pa je da bi potkrepio svoju priču prikazao sledeće.
U prostoriji sede dečak i devojčica od po 6 godina.
Prvo daju sladoled dečaku, a devojčici ne. I onda ona krene da obigrava oko njega,
pa te ''ti si moj najbolji drug'', ''najviše volim s tobom da se igram'', pa ''daj mi još griz'' ukratko smaže ona njemu više od pola sladoleda.
Zatim njoj daju sladoled, a njemu ne. Šlihtao se, kumio, molio.. ništa mu nije pomoglo...
Nije mu dala ni da se približi sladoledu. Sve je pojela sama. :lol:

E sad.. dečak jeste fizički jači od nje.. nije znao za skrivenu kameru i mogao je da je prebije...
ali nije...

Vragolanka
14-08-2010, 22:41
Često čujem izraz nedojebana - nedojeban :) ( ovo je dodato da se kokoške ne osete uvređenim)
Šta podrazumevate pod tim, evo jedne male definicije:

Epitet koji se zalepi svakoj ženi koja ispoljava nervozu,dernja se bez neke potrebe,histeriše,ulazi u konflikt,posebno sa suprotnim polom. Epitetom se želi naći opravdanje i razumevanje za takav vid ponašanja u odsustvu blagotvornih efekata seksa koji,prema kontekstu upotrebe ovog epiteta,od žena pravi mirne,ljubazne,uvijek nasmejane bubice. Ali,pre svega,epitetom se želi revanšistički naneti uvreda što se u svetlu današnjeg nivoa svesti o seksualnosti efektno postiže gotovo uvek.

Podrazumevamo navedenu definiciju... manje više.
Nije uvreda, već dijagnoza.

Ima tu malo više od blagotvornog dejstva sexa, nedoyebane obično traže i pažnju i razumevanje suprotnog pola (zato i jesu nedoyebane), dominantno i agresivno ponašanje može da bude u plusu, ali ako naiđe na otpor mužjaka, odlazi u minus fazu. Svakome od nas se desi da povremeno ispoljimo simptome koje si naveo, ali hronično stanje nedoyebanosti daje malo oštriju kliničku sliku...

Vragolanka
14-08-2010, 22:50
Dodao si ti nedojeban ali u donjem tekstu nigde nisi pomenuo isto ponashanje suprotnog pola kao posledica naslova, ali dobro. Cudo je taj bumerang efekat.

Oni to ispoljavaju naskakanjem na sve što je žensko, nebitno u šta će gurnuti, oni će gurnuti... velika većina muškaraca nikada ne može da postane nedoyebana. I posle će reći; šta sam ja sve ebo, bruka... i verovatno priznati sebi da se tako nešto nikada ne bi desilo da su bili trezni.
Kako god, žene su gluplje po tom pitanju... umesto da sebi priušte redovan i dobar sex, one se lišavaju zarad ovog, ili onog principa... i na kraju završe fizički, mentalno i emotivno frustrirane.
Ne kažem da ne treba birati, ali bar taj izbor ne mora da podleže nekim moralnim kodexima, jel... jednostavno, sex nam treba da bi ostali mentalno normalni. Ne mogu da shvatim ljude koji sebi dozvole da budu nedoyebani... čakajući gospodina pravog, ili se femkajući, ili tražiti u nekome šta ima, pa šta nema... mlogo bre komplikovano. Aman, ljudi... :lol:

mona
14-08-2010, 22:59
Oni to ispoljavaju naskakanjem na sve što je žensko, nebitno u šta će gurnuti, oni će gurnuti... velika većina muškaraca nikada ne može da postane nedoyebana. I posle će reći; šta sam ja sve ebo, bruka... i verovatno priznati sebi da se tako nešto nikada ne bi desilo da su bili trezni.
Kako god, žene su gluplje po tom pitanju... umesto da sebi priušte redovan i dobar sex, one se lišavaju zarad ovog, ili onog principa... i na kraju završe fizički, mentalno i emotivno frustrirane.
Ne kažem da ne treba birati, ali bar taj izbor ne mora da podleže nekim moralnim kodexima, jel... jednostavno, sex nam treba da bi ostali mentalno normalni. Ne mogu da shvatim ljude koji sebi dozvole da budu nedoyebani... čakajući gospodina pravog, ili se femkajući, ili tražiti u nekome šta ima, pa šta nema... mlogo bre komplikovano. Aman, ljudi... :lol:

Fizički, mentalno i emotivno frustrirane mogu biti bas zato sto ne biraju da bi imale seks... tj jer imaju seks sa bilo kime... cime se samo ponizavaju.. i povredjuju sebe emotivno...
Normalan covek ima svoje principe i emocije...
Mentalno normalni mozemo biti ako smo i duhovno normalni tj psihicki...
A to je stvar mozga a ne tela...
Takodje zavisnost od seksa je bolest i to se leci...
Sto je neko zavisniji teze mu je bez toga...

Duhovno i psihicki je zdrav covek je onaj koji nije na nikakvom nivou zavisnosti :)

Isfrustriranost potice iz mozga a ne iz polnog organa...
Treba malo poznavati ljudsku psihologiju...
Sve potice iz mozga...

ende..

Tibi
14-08-2010, 23:02
E, lepo da si nam...rekla Besmrtna, bar znam od dakle polazi...sve to :andjeo:

Vragolanka
14-08-2010, 23:05
fizički, mentalno i emotivno frustrirane mogu biti bas zato sto ne biraju da bi imale seks... tj jer imaju seks sa bilo kime... cime se samo ponizavaju..
Normalan covek ima svoje principe...
Mentalno normalni mozem obiti ako smo i duhovno normalni tj psihicki...
A to je stvar mozga a ne tela...
Isfrustriranost potice iz mozga a ne iz polnog organa...
Treba malo poznavati ljudsku psihologiju...
Sve potice iz mozga...

ende..

Eto vidiš, nisi razumela... treba birati, ali sexualni sklad je neophodan, ne bilo kakav sex, nego dobar sex , da ne bi došli u stanje o kom pričamo. Poželjno je sve, ali ja se nikada ne bih odrekla dobrog sexa u zamenu za 0 sexa, samo zato što nema jakih emocija. To mi treba, jednostavno... e, sad... Ako ćemo malo principijelno, onda pričajmo o foliranju i femkanju. Nećeš leći sa bilo kim, pobogu... nisam to ni rekla. Samo da su muškarci malo flexibilniji po tom pitanju.
Gde možeš da budeš sexualno zadovoljena sa nekom mrcinom, koja te ne oseća, već samo radi gimnastiku sa tobom?
A princip treba da bude samo jedan: Prekinuti odnos kada se sex pokvari... nebitna je priroda odnosa. Do tada, uživaj.... ako možeš da ne osetiš grižu savesti, ili kajanje zato što ti je lepo.

mona
14-08-2010, 23:05
E, lepo da si nam...rekla Besmrtna, bar znam od dakle polazi...sve to :andjeo:

Izucavala sam psihologiju i znam

mona
14-08-2010, 23:08
Eto vidiš, nisi razumela... treba birati, ali sexualni sklad je neophodan, ne bilo kakav sex, nego dobar sex , da ne bi došli u stanje o kom pričamo. Poželjno je sve, ali ja se nikada ne bih odrekla dobrog sexa u zamenu za 0 sexa, samo zato što nema jakih emocija. To mi treba, jednostavno... e, sad... Ako ćemo malo principijelno, onda pričajmo o foliranju i femkanju. Nećeš leći sa bilo kim, pobogu... nisam to ni rekla. Samo da su muškarci malo flexibilniji po tom pitanju.
Gde možeš da budeš sexualno zadovoljena sa nekom mrcinom, koja te ne oseća, već samo radi gimnastiku sa tobom?
A princip treba da bude samo jedan: Prekinuti odnos kada se sex pokvari... nebitna je priroda odnosa. Do tada, uživaj.... ako možeš da ne osetiš grižu savesti, ili kajanje zato što ti je lepo.

Zato i rekoh sve polazi iz mozga...
Teorija je jednostavno, ako ti neko odgovara ovako na duhovnom nivou, odgovarace ti i u seksu...

Kad mi je neko ovako dosadan sta ocekivati od njega ....

a naravno da seks nije gimnastika :lol:

Vragolanka
14-08-2010, 23:09
Izucavala sam psihologiju i znam

Bolje da si poradila na praxi, nisam ironična, iskreno ti kažem da precenjivanjem sebe ne možeš da ceniš ni drugoga... ali nisam pričala ni o potcenjivanju. Ybt, jel se plašiš da će neko reći da si fuksa samo zato što ti to treba i što uživaš?
Mozak i polno zadovoljenje ne mogu jedno bez drugog da funcionišu.

Vragolanka
14-08-2010, 23:13
Zato i rekoh sve polazi iz mozga...
Teorija je jednostavno, ak oti nek oodgovara ovako na duhovnom nivou, odgovarace ti i u seksu...

Kad mi je neko ovako dosadan sta ocekivati od njega ....

a naravno da seks nije gimnastika :lol:

Ne mora da znači... najstrasniji su odnosi u kojima ima varnica, znači i svađe, ali opet nije pravilo. Kažem samo da ti drugi sklad osim ovog o kome pričamo nije neophodan... tokom celog života. Ali sex, bez velike filozofije i ulaženja u suštinu jeste.
Ti tražiš sve, jer misliš da je tako ispravno, ok... treba nam svima povremeno, ali dolazi do pucanja ako siliš nešto što ne ide, ili ako pošto poto tražiš sve u kompletu, opet dolazi do začepljenja.
Nemoj da komplikuješ... Ukratko, sex ne može da buide dobar ako nema bar malo mentalnog i emotivnog balansa, ali ne mora da ga bude u enormnim količinama. kapiraš?

Vragolanka
14-08-2010, 23:17
Duhovno i psihicki je zdrav covek je onaj koji nije na nikakvom nivou zavisnosti :)


Ne pričamo o zavisnosti od sexa, to je već dijagnoza... nego o potrebi, jednostavno, prosto, nagonu.

mona
14-08-2010, 23:26
Ne pričamo o zavisnosti od sexa, to je već dijagnoza... nego o potrebi, jednostavno, prosto, nagonu.

ok, nagon postoji ali se i to moze samosavladavati.... ako ne razmisljamo o tome...
Sve je u mozgu rekoh...

Tako da ljudi su uglavnom robovi svojih zelja i padaju na to...
Ako se oslobodimo zelja, tj ako su nam realnije, bicemo srecniji...

Treba biti sarecan zbog onoga sto jesmo...

Sreca je nase stanje duha i ne zavisi od seksa... po najmanje...

mona
14-08-2010, 23:30
Bolje da si poradila na praxi, nisam ironična, iskreno ti kažem da precenjivanjem sebe ne možeš da ceniš ni drugoga... ali nisam pričala ni o potcenjivanju. Ybt, jel se plašiš da će neko reći da si fuksa samo zato što ti to treba i što uživaš?
Mozak i polno zadovoljenje ne mogu jedno bez drugog da funcionišu.
Sta ti to znaci da sam poradila na praksi???
Teorija je bitna... cemu praksa ako ne znamo kako nam telo i mozak funkcionisu...

Vragolanka
14-08-2010, 23:31
ok, nagon postoji ali se i to moze samosavladavati.... ako ne razmisljamo o tome...
Sve je u mozgu rekoh...

Tako da ljudi su uglavnom robovi svojih zelja i padaju na to...
Ako se oslobodimo zelja bicemo srecniji...

Treba biti sarecan zbog onoga sto jesno...

Sreca je nase tanje duha i ne zavisi od seksa... po najmanje...

Pa o tome ti pričam... ali nije zdravo to uzdržavanje.
Zarad čega? Zašto sebi uskraćivati nešto u čemu nema ništa loše?
Možeš ti da ne razmišljaš, ali hormoni odrade svoj deo... što je sasvim prirodna stvar. Sex je prirodna stvar.
Sve što nije u skladu sa tvojom ličnošću, nemoj da radiš, nemoj da siliš... ali nemoj ni da se osećaš krivom što osećaš da ti treba.
Sreća nema veze sa sexom, pokušavam da ti objasnim da je mnogo lepše opustiti se i uživati u nečemu, nego potiskivati... napraviće se ventil na nezgodnom mestu, pa će da grune svom snagom. I ne pričam o željama, već o potrebi.

mona
14-08-2010, 23:33
Pa o tome ti pričam... ali nije zdravo to uzdržavanje.
Zarad čega? Zašto sebi uskraćivati nešto u čemu nema ništa loše?
Možeš ti da ne razmišljaš, ali hormoni odrade svoj deo... što je sasvim prirodna stvar. Sex je prirodna stvar.
Sve što nije u skladu sa tvojom ličnošću, nemoj da radiš, nemoj da siliš... ali nemoj ni da se osećaš krivom što osećaš da ti treba.
Sreća nema veze sa sexom, pokušavam da ti objasnim da je mnogo lepše opustiti se i uživati u nečemu, nego potiskivati... napraviće se ventil na nezgodnom mestu, pa će da grune svom snagom. I ne pričam o željama, već o potrebi.
Po cemu tvrdis da nije zdravo... Ja iz iskustva tvrdim da jeste... Jer nisam zavisna od toga...
Time sam zdravija i srecnija...
Takodje to treba da bude stvar izbora a ne hormonskog nagona...
Potreba je kada je nekome to potreba...
Seks bi trebao biti normalna stvar ali se zloupotrebljava...
I sama znas da je mnogima to gimnastika ili vid zabave...

Normalno je iz ljubavi...

Vragolanka
14-08-2010, 23:34
Sta ti to znaci da sam poradila na praksi???
Teorija je bitna... cemu praksa ako ne znamo kako nam telo i mozak funkcionisu...

Ne živi se napamet, školski... samo praxom ćeš upoznati sebe i svoje potrebe. Pa iako pogrešiš, znaš za sledeći put, teraš dalje. Ili se ceo život okrećeš i žališ... ja ti kažem da je ovo prvo mnogo zdravije. Ne pričam o promiskuitetu.
Što više potiskuješ, sve se više gubiš, ne znaš šta hoćeš.

Vragolanka
14-08-2010, 23:35
Po cemu tvrdis da nije zdravo... Ja iz iskustva tvrdim da jeste... Jer nisam zavisna od toga...
Time sam zdravija i srecnija...
Takodje to treba da bude stvar izbora a ne hormonskog nagona...
Potreba je kada je nekome to potreba...

:lol: sunce ti ebem... :lol:
Ok, tvoj izbor tvoja stvar. Samo se plašim da akcenat nije na izborima.

mona
14-08-2010, 23:37
:lol: sunce ti ebem... :lol:
Ok, tvoj izbor tvoja stvar. Samo se plašim da akcenat nije na izborima.
Veruj da jeste izbor... mogu promeniti to kad god zazelim :)

Vragolanka
14-08-2010, 23:44
Veruj da jeste izbor... mogu promeniti to kad god zazelim :)

Ponavljaj to sebi svakog jutra po 10 x minimum, pa možda i poveruješ.
Samo postaviš sebi jednostavno pitanje, i bez mnogo razmišljanja odgovoriš, isto jednostavno, sa : da, ili ne... bez : ali, ako, kada bi... i ostalih sranja.
I niko ne mora da zna, ali sebi moraš da priznaš.

mona
14-08-2010, 23:49
Ponavljaj to sebi svakog jutra po 10 x minimum, pa možda i poveruješ.
Samo postaviš sebi jednostavno pitanje, i bez mnogo razmišljanja odgovoriš, isto jednostavno, sa : da, ili ne... bez : ali, ako, kada bi... i ostalih sranja.
I niko ne mora da zna, ali sebi moraš da priznaš.
Tvoj problem je sto me ne poznajes... ja pisem uopsteno... ok nesto i iz iskustva...
Zasto ti je toliko tesko da poverujes da je nesto moj izbor...

Vragolanka
14-08-2010, 23:52
Tvoj problem je sto me ne poznajes... ja pisem uopsteno... ok nesto i iz iskustva...
Zasto ti je toliko tesko da poverujes da je nesto moj izbor...

Ako pišeš uopšteno, onda ne pišeš o svojim izborima... ako pišeš iz ličnog isskustva, ne može da bude uopšteno.

Ja uvek pišem iz iskustva, ne mogu da trvrdim šta bi neko i kako bi postupio da je na mom mestu, ponekad ni sama ne mogu da predvidim svoje postupke.

Zato što mislim da ideš protiv sebe, nazvati nešto sopstvenim izborom znači misliti svojom glavom, bez sugestija sa strane... ti najbolje znaš šta ti treba.

Man
14-08-2010, 23:55
Ne vidim svrhu što pokušavaš da joj nametneš svoje mišljenje. Ovako možete do sutra :pusi:

mona
14-08-2010, 23:56
Ako pišeš uopšteno, onda ne pišeš o svojim izborima... ako pišeš iz ličnog isskustva, ne može da bude uopšteno.

Ja uvek pišem iz iskustva, ne mogu da trvrdim šta bi neko i kako bi postupio da je na mom mestu, ponekad ni sama ne mogu da predvidim svoje postupke.

Zato što mislim da ideš protiv sebe, nazvati nešto sopstvenim izborom znači misliti svojom glavom, bez sugestija sa strane... ti najbolje znaš šta ti treba.

Dobro ti mislis da idem protiv sebe ali gresis... Ja to isto iz iskustva... Zasto mislis da ne razmisljam svojom glavom?
Imam prijatelja psihologa i odlicno sam svesna svega...
Rekoh ti i sama sam izucavala psihologiju i znam sta je najbolje za mene...
Tako i pokusavam ziveti...
A sugestija bilo koje vrste uvek ima ne znaci da cemo ih prihvatiti... ili ne...
Imam razlicita iskustva i mogu ih uporediti... pored teorije za koju znam da je sugurno tacna...

Vragolanka
14-08-2010, 23:57
Ne vidim svrhu što pokušavaš da joj nametneš svoje mišljenje. Ovako možete do sutra :pusi:

Ne namećem ništa... da je sigurna u sopstveno mišljenje, ne bi se pravdala za svoje izbore.
Šteta za neiskorišćen potencijal, bez ironije...

mona
14-08-2010, 23:59
Ne namećem ništa... da je sigurna u sopstveno mišljenje, ne bi se pravdala za svoje izbore.
Šteta za neiskorišćen potencijal, bez ironije...
Ne pravdam se ja nista nego pokusavam da ti objasnim jednom :mirka:
Ti neces da me saslusas nego mi nameces to tvoje rezonovanje... koje ja nemam...
Šteta za neiskorišćen potencijal, bez ironije... bi ja mogla reci za tebe.., ali necu :)

Man
14-08-2010, 23:59
Vidim :mrgreen: kako se odmah nadje prozvanom
njena roba njen dućan :)

Vragolanka
15-08-2010, 00:02
Dobro ti mislis da idem protiv sebe ali gresis... Ja to isto iz iskustva... Zasto mislis da ne razmisljam svojom glavom?
Imam prijatelja psihologa i odlicno sam svesna svega...
Rekoh ti i sama sam izucavala psihologiju i znam sta je najbolje za mene...
Tako i pokusavam ziveti...
A sugestija bilo koje vrste uvek ima ne znaci da cemo ih prihvatiti... ili ne...
Imam razlicita iskustva i mogu ih uporediti... pored teorije za koju znam da je sugurno tacna...

Ne treba ti psiholog da bi znala šta hoćeš od svog života. Yebeno kad te uhvati strah da ćeš (opet) pogrešiti, to ti je moždana blokada, plus što je kod tebe umešano i to tvoje učenje.

Savet uvek saslušaj, ali sama odluči... ja sam se zayebala svaki put kada sam druge poslušala... i to sebi ne praštam, ako je odluka bila pogrešna i moja, to je ok, ali slušati druge, koji ne vide iz tvog aspekta, niti to ikako mogu je najveća greška koju možeš da napraviš. A vreme ne možeš da vratiš... o tome ti pričam, o toj vrsti kajanja. Batali psihologiju, ili filozofiju... neke stvari su stvorene da bi se u njima uživalo bez griže savesti, nazovi to kako god hoćeš, ali sve dok je prirodno, ne može da bude pogrešno. Sama si rekla da se sputavaš, a to već nije prirodno.

Ubeđujući mene, ubeđuješ sebe.

Vragolanka
15-08-2010, 00:03
Ne pravdam se ja nista nego pokusavam da ti objasnim jednom :mirka:
Ti neces da me saslusas nego mi nameces to tvoje rezonovanje... koje ja nemam...
Šteta za neiskorišćen potencijal, bez ironije... bi ja mogla reci za tebe.., ali necu :)

Sve naopako kapiraš. Nije bila uvreda. Naprotiv.

Vragolanka
15-08-2010, 00:04
Vidim :mrgreen: kako se odmah nadje prozvanom

njena roba njen dućan :)

Ja i dalje verujem u nju. bez zezanja... pozitivno je to što je ovo što pričam ljuti... meni dosta.

mona
15-08-2010, 00:04
Sve naopako kapiraš. Nije bila uvreda. Naprotiv.
Znam da nije uvreda, kad bi me poznavala bolje, razumela bi me... :)

Vragolanka
15-08-2010, 00:07
Znam da nije uvreda, kad bi me poznavala bolje, razumela bi me... :)

Znam da važi i za mene.
Ok..

mona
15-08-2010, 00:10
Znam da važi i za mene.
Ok..
Da, jednom i mi da zavrsimo sa da. :)

Vragolanka
15-08-2010, 00:15
Da, jednom i mi da zavrsimo sa da. :)

Ček, mora moja da bude zadnja. :lol:

Ja uvek znam šta hoću, ali to nije uvek ono što mi treba... e, kad tu kreneš da se razmimoilaziš, dođeš u stanje kada ne razmišljaš racionalno... I koliko god se trudio da popraviš, samo toneš dublje... I onda se lepo pustiš, rokneš o beton, digneš se i ideš dalje. Ovako se večito batrgaš u živom pesku. A pod; pustiti, podrazumevam da ostaviš neke stvari da se razviju svojim tokom... spontano.

A ovo o čemu je reč na temi je ono što na svima treba... želje po mogućstvu uskladiti sa potrebama. To je već stvar individue.

Pile
15-08-2010, 01:04
Nije mi bas tu nesto jasno. Nema sanse da zena bude nedoj@bana. Ako nema muskarca ima sebe. Valjda se i masturbacija racuna u sex.

Vragolanka
15-08-2010, 01:12
Nije mi bas tu nesto jasno. Nema sanse da zena bude nedoj@bana. Ako nema muskarca ima sebe. Valjda se i masturbacija racuna u sex.

To može da posluži samo kao prva pomoć... nikako ne može da bude isto.

QueenOfClubs
16-08-2010, 15:35
Nije mi bas tu nesto jasno. Nema sanse da zena bude nedoj@bana. Ako nema muskarca ima sebe. Valjda se i masturbacija racuna u sex.
Ja je vala ne racunam ni u seks ni u prvu pomoc.

A el neko objasnio razliku izmedju neebana i nedoebana?
I sta je po vama manje zlo?

kojote
16-08-2010, 18:04
Ja je vala ne racunam ni u seks ni u prvu pomoc.

A el neko objasnio razliku izmedju neebana i nedoebana?
I sta je po vama manje zlo?
Drugarice učiteljice, najmanje zlo za sve nas Srbe je, da vas niko od Grka
nije dojebavao na (od)moru! :pusi:

QueenOfClubs
17-08-2010, 11:24
Ne razumem ko pored vakih Srba ide na doebavanje bilo gde.
Ima i toga? :eek:

kojote
17-08-2010, 21:24
Nema, sacuvaj boze, nego ja to vise onako, preventivno. :kojote: