PDA

Pogledaj Punu Verziju : NE !!! to nikako



Ciciban
29-04-2010, 12:30
Sta po vama zena nesme dozvoliti sebi ?

причалица
29-04-2010, 12:46
da ostanu bez para.

Sibi
29-04-2010, 12:58
da izgubi dostojanstvo

причалица
29-04-2010, 12:59
da izgubi dostojanstvo

to ide sa imanjem para, mislim - neće da ga izgubi ako ima pare.

Sibi
29-04-2010, 13:08
joj, ima i onih kojima ni pare ne pomažu ... znam sigurno par osoba ... za pare bi prodale i ono malo (lažnog) dostojanstva koje imaju zahvaljujući tim istim parama.

QueenOfClubs
29-04-2010, 13:21
Па ја стварно не знам шта би то женама било "забрањено" што се не би могло применити на сва људска бића.
Страшно је и кад мушкарац изгуби достојанство.

причалица
29-04-2010, 13:22
joj, ima i onih kojima ni pare ne pomažu ... znam sigurno par osoba ... za pare bi prodale i ono malo (lažnog) dostojanstva koje imaju zahvaljujući tim istim parama.

ma, mislim da su sam sposobne da budu svoji ljudi...a to podrazumeva i ekonomsku nezavinost.

Bisernica
29-04-2010, 16:16
Da dozvoli sebi da ne odlučuje o sopstvenom životu,
i da joj drugi nosi glavu.
Da se proda za jeftine pare,ma kolike one bile.
Da dozvoli da je smatraju manje vrednom ili da je ponižavaju.
Da pretvori sebe u robu koja ima cenu.

kojica
29-04-2010, 16:26
Па ја стварно не знам шта би то женама било "забрањено" што се не би могло применити на сва људска бића.
Страшно је и кад мушкарац изгуби достојанство.
jašta... :raz_097:

e pa dobro.. ondk nam ostaje samo da ne dozvolimo da imamo bradu und brkove...:igra:
stop blakama...

Ciciban
29-04-2010, 16:29
Ma mora da se Kvince shalla :) ...aj ne zezaj pisi :lol:

pricalica je okrutna a Bisu ne razumem ...kako da se ne prodaje za jeftine pare ma koliko one bile :)

kojica
29-04-2010, 16:49
Ma mora da se Kvince shalla :) ...aj ne zezaj pisi :lol:

pricalica je okrutna a Bisu ne razumem ...kako da se ne prodaje za jeftine pare ma koliko one bile :)
Ne znam šta su jeftine pare.. sg su pare mnogo skupe...:raz_097:

Nisam se ja šalila... a verujem da ni Kvinče nije...:lol:

Bisernica
29-04-2010, 16:52
Ma mora da se Kvince shalla :) ...aj ne zezaj pisi :lol:

pricalica je okrutna a Bisu ne razumem ...kako da se ne prodaje za jeftine pare ma koliko one bile :)

Da se ne prodaje u smislu,sponzorstva....možda sam se loše izrazila,
ali sam mislila na onu dozu samopoštovanja koja isključuje novac
kao jeftin mamac,pa ma koja suma bila u pitanju i ma koliko to značilo
neku lagodnost u životu,koja je suštinski isprazna.

Ciciban
29-04-2010, 16:54
to ide sa imanjem para, mislim - neće da ga izgubi ako ima pare.


a ako je dobila pare na lotou ...mislim ima para , nema mozga ? ...


onda valjda ima srece pa opet nece ostati bez dostojanstva ...bem li ga neznam... i sto povezujete sve s parama

QueenOfClubs
29-04-2010, 18:53
Ne znam šta su jeftine pare.. sg su pare mnogo skupe...:raz_097:

Nisam se ja šalila... a verujem da ni Kvinče nije...:lol:
Ја сам била мртва озбиљна. И хтедо да додам то за депилацију, ал реко ајд... Подразумева се.
Нисам могла да нађем нешто што је типично само за жене.
Па ево, и ово што Биса каже... Данас је све више таквих мушкараца.
А који себи то дозволи...

причалица
03-05-2010, 12:48
Ma mora da se Kvince shalla :) ...aj ne zezaj pisi :lol:

pricalica je okrutna a Bisu ne razumem ...kako da se ne prodaje za jeftine pare ma koliko one bile :)

što sam okrutna, cici? žena mora da bude samostalna finansijski...znaš li koliko finansijski zavisnih žena trpi svašta od muževa, samo zato što se plaše da neće imati dovoljno za decu i sebe (ili samo sebe)?
dakle, ne sme da ima šiške ispod miške i mora da radi ok posao...pa ako i ima dobrog muža - super.

QueenOfClubs
03-05-2010, 16:41
Што рече једна моја колегиница – ако сам толико неспособна да зарадим за себе и дете, и треба да трпим свашта.
Не, не мора да буде самостална финансијски. Има их које једноставно не желе да раде ма макар живеле ко божјаци.
И вечито проналазе изговоре.
То је једноставно њихов избор.
Не схватам људе који не разумеју да неки људи заиста уживају у томе да буду вечите жртве.

И даље не проналазим шта би то било да жене себи не смеју да допусте а мушкарци смеју...

milan11
03-05-2010, 16:53
finansiska situacija mnogo znaci za zenu, moj primer: moja zena je zaradjivala bar 3x vise od mene i kad god se posvadjamo ja dobro razmislim sta cu da joj kazem jer sam bio svestan da ima sve uslove da promeni zivot kad hoce, novac predstavlja veliku moc za zenu i samo takva moze da gospodari svojom sudbinom, a ove nesposobne trpe batice sta ce

Bisernica
04-05-2010, 17:38
Finansije nisu važne samo za ženu,već generalno.
Jedina prava sloboda je ekonomska neovisnost,ali slažem se i sa Kvin kada kažeda ima more žena koje jednostavno ne žele da budu išta drugo izuzev žrtve,ili da provedu ceo vek sa čalmom oko glave jer im je to boljetica od koje leka nema izuzev kada odu u banju.samo ih tada glava ne boli.Ne razumem žene koje ne cene sebe i nemaju potrebu da budu ličnosti bar onoliko koliko se može smatrati minimumom koji podrazumeva poštovanje.

причалица
04-05-2010, 18:57
ne mora da bude žrtva ako ne zarađuje....moja baba nije zarađivala, ali je nadživela dedu dobrih dvajes godina i nikada nije bila žrtva...imala je dostojanstvo, i kao majka i kao žena - nije nikada kukala, uvek je saslušala svako svoje dete i bila beskrajno strpljiva sa njima.
ali, tako se više ne živi.
ne postoje više te varijante porodice....ako postoje, meni su nepoznate.

Padalica
27-05-2014, 11:13
da izgubi svoje ja
da misli da nema izbora u zivotu
da seks smatra obavezom a ne uzitkom

DaDole
27-05-2014, 11:50
da izgubi svoje ja
da misli da nema izbora u zivotu
da seks smatra obavezom a ne uzitkom

:bravo:

da se preda i za sve okrivi "zlu sudbu"
da neprekidno pravi kompromise radi "mira u kući"

salel
27-05-2014, 12:21
ni jedna reč o ljubavi :qq: , zar vam je ona tek na 10. mestu ili još niže .... ajde pomenite je makar, kumim vas bogom :blenta:
dobro znam, ona se kod žena podrazumeva, ona je suština, bez nje sve gubi smisao .... :bisa:

Nežnicah
31-05-2014, 22:12
seka i neda su sve rekle :dada: ne znam ni šta bih dodala, ne bi smela da izgubi glavu zbog ljubavi, eto sale, došla je i ljubav na red :palac:

salel
31-05-2014, 22:26
fala što si mi ispunila želju :bisa:

ali mora da izgubi, oboje da izgube jer ako se to ne desi onda i nije prava ljubav
da izgube glavu samo toliko da niko više za njih ne postoji a u svemu ostalom da ostanu čvrsto na zemlji :raz_088:

Nežnicah
31-05-2014, 22:35
tačno, ili oboje ili nijedno :dosada:

i nikada ne bi smela da zapostavi svoje drugarice zbog Njega :dada: i da podređuje svoje vreme i planove njemu, i da čeka, da se pretvori u čekačicu :ceka:

salel
31-05-2014, 22:57
mora da ostane svoja i nesme da čeka ....

eto sve znamo a opet nam ne ide, gde grešimo, ima li rešenja
zar su žensko i muško dva nepomirljiva sveta .... nisu :nene:
postoje u prirodi dve elementarne čestice koje su sušta suprotnost jedna drugoj ali "žive" u savršenom skladu i ceo univerzum postoji zahvaljujući tom skladu :raz_088:

DaDole
15-08-2015, 12:28
Ne smije da misli kako je baš ona ta koja će svog muškarca "korigovati"..promijeniti,kako će zbog nje manje da pije,manje da petlja,manje da se folira,kako će mu sujeta biti slabije izražena,kako neće kasniti i zaboravljati neke važne datume:nene:

Muškarac se ne mijenja i nijedna ga žena ne može promijeniti.Jedno,ukoliko on želi da ispravi neke stvari koje njoj smetaju,ali samo ako on odluči da to učini..