PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ljubomora na forumu



Moderan Pevac
09-05-2010, 16:47
Siguran sam da vam se vise puta desilo da naidjete na forumu na osobe koje su veoma veoma ljubomorne na vas rad, pristojno, moralnost, cistotu i druge osobine koje bi one volele da imaju. Kako se nosite sa tim osobama?

mare
09-05-2010, 16:48
Odnesem ih u kantu za đubre, nisu vredni moje pažnje.

Lilu
09-05-2010, 16:50
divna tema... samo sto na mene nikad niko nije bio ljubomoran, ja sam bila ljubomorna...

ovde je ok, ali na jednom drugom forumu, ima jedna zenska, mnogo lepo peva i ja sam jako ljubomorna na nju, na njen sarm, na njenu slavu... zavidim joj na popularnosti.

Da li sam ja mnogo losa osoba onda?

Moderan Pevac
09-05-2010, 16:52
divna tema... samo sto na mene nikad niko nije bio ljubomoran, ja sam bila ljubomorna...

ovde je ok, ali na jednom drugom forumu, ima jedna zenska, mnogo lepo peva i ja sam jako ljubomorna na nju, na njen sarm, na njenu slavu... zavidim joj na popularnosti.

Da li sam ja mnogo losa osoba onda?
Jao moze link ka profilu :lol:

Inace ne mora da znaci da si zla, ako joj zavidis i zelis zlo onda jesi, ako joj samo zavidis onda nije strasno .

Odnesem ih u kantu za đubre, nisu vredni moje pažnje.

Ti do sada nisi pokazao da umes da se nosis sa osobama kojima zavidis, tako da ti nesto i ne verujem :igra:

mare
09-05-2010, 16:53
Nisam, a tebi ni neću, nisi vredan.
Apsolutno me boli trepavica da li mi veruješ, tebi ionako niko ne veruje.

Moderan Pevac
09-05-2010, 16:56
Nisam, a tebi ni neću, nisi vredan.
Apsolutno me boli trepavica da li mi veruješ, tebi ionako niko ne veruje.

Mnogo sam vredniji nego sto ti mislis :raz_125:

QueenOfClubs
09-05-2010, 16:59
Молим вас да престанете са личним препиркама.

kojica
09-05-2010, 17:17
Siguran sam da vam se vise puta desilo da naidjete na forumu na osobe koje su veoma veoma ljubomorne na vas rad, pristojno, moralnost, cistotu i druge osobine koje bi one volele da imaju. Kako se nosite sa tim osobama?

Oooo.. iste ovakve probleme ima i Besmrtna...
rekoh ja da ste stvoreni jedno za drugo..

samo.. ona je doliko čedna, da ne sme da piše da podforumu ''ljubav i seks''
čak i ne čita šta se ovde piše..
tako da mi je baš žao što neće moći da ti odgovori na ovu temu...

Moderan Pevac
09-05-2010, 17:18
:raz_076:

Ciciban
09-05-2010, 17:18
aj da kopiramo na chatu da vidi kako je ovde lepo , pa mozda i dodje

( kojici odgovaram da ne ispadne da sam bahata ) :)

Moderan Pevac
09-05-2010, 17:20
Jel niste vi ljubomorne na besmrtnu jer je lepa pametna i sta sve nije ?

Bisernica
09-05-2010, 18:16
Siguran sam da vam se vise puta desilo da naidjete na forumu na osobe koje su veoma veoma ljubomorne na vas rad, pristojno, moralnost, cistotu i druge osobine koje bi one volele da imaju. Kako se nosite sa tim osobama?

Nosili se ceo dan do podne :pusi:

kojica
09-05-2010, 20:24
Jel niste vi ljubomorne na besmrtnu jer je lepa pametna i sta sve nije ?

Jesmo.. sve smo ljubomorne na besmrtnu...:sad:

Moderan Pevac
10-05-2010, 13:29
Vi ste mnogo ljubomorne i to ne valja .

kojica
10-05-2010, 13:32
Pa šta da radimo kad nesmo tako savršene...:)

Nera
12-05-2010, 08:09
E kad smo kod toga, onda evo na primer ja. Ja sam strasno ljubomorna na Sucharta i Razbibrigicu jer kad god postavim neki rekord na igricama oni mi to obore. To je sto se ljubomore tice. A sto se tice zlosti, pa zelim im da im se prst zalepi za mis kad urade klik, pa nek onda igraju. E, tako.

Ciciban
12-05-2010, 08:19
A Kojica? , a Kojica? i ona sve isto :)

причалица
12-05-2010, 17:51
ja sam ljubomorna na baka tikicu :stid:

kojica
12-05-2010, 18:01
ja sam ljubomorna na baka tikicu :stid:

ma ajde boga ti.. pa šta to ona ima što ti nemaš...

:pusi:

причалица
12-05-2010, 18:03
ma ajde boga ti.. pa šta to ona ima što ti nemaš...

:pusi:

ima duži jezik od mene:stid:

sjaj
17-06-2010, 22:37
Siguran sam da vam se vise puta desilo da naidjete na forumu na osobe koje su veoma veoma ljubomorne na vas rad, pristojno, moralnost, cistotu i druge osobine koje bi one volele da imaju. Kako se nosite sa tim osobama?

Ja sam vrlo staložena osoba i vrlo rado bih volela da popričam s takvim osobama. Naravno, držala bih svoj stav i bila ponosna. Ne dotiče me to što ljudi misle o meni koje ne poznajem....

Hexy De OZ
20-06-2010, 18:09
Ako je iole čovek svestan, da je sve ovo jedan vid zabave, neće se upuštati u scenarija tzv. Španskih serija:lol:

mona
22-06-2010, 05:59
Siguran sam da vam se vise puta desilo da naidjete na forumu na osobe koje su veoma veoma ljubomorne na vas rad, pristojno, moralnost, cistotu i druge osobine koje bi one volele da imaju. Kako se nosite sa tim osobama?

:raz_114:

Ometač
23-06-2010, 20:25
Ne nosim se. Osobe se same odnesu.

kojote
25-06-2010, 11:44
Mušku ljubomoru prilično često susrećem; na nju sam prilično ravnodušan, i kad pređe u provokaciju obračunavam se surovo. Ali ništa nije tako ljubomorno i lepo, kao Lilu.
Ona je bila toliko ljubomorna na moj književni talenat, da se od mukice strašno zabrinula,
smesta napustila Krstaricu, i dogalopirala ovde da pokuša da razbije svoju brigicu. :mrgreen:

Lilu
25-06-2010, 11:46
kaze se džepčić :kreza:

kojote
25-06-2010, 11:49
Pod hitno konsultuj Milana Šipku, šećeru moj polupismeni.
Kaže se "džepić", u dupence te poljubim. :kojote:

Kovač
25-06-2010, 11:51
Mušku ljubomoru prilično često susrećem; na nju sam prilično ravnodušan, i kad pređe u provokaciju obračunavam se surovo. Ali ništa nije tako ljubomorno i lepo, kao Lilu.
Ona je bila toliko ljubomorna na moj književni talenat, da se od mukice strašno zabrinula,
smesta napustila Krstaricu, i dogalopirala ovde da pokuša da razbije svoju brigicu. :mrgreen:

Znači,ratovaćemo.
Surovo.:)

Lilu
25-06-2010, 11:57
ja i dalje tvrdim da se kaže džepčić!

Kovač
25-06-2010, 12:02
ja i dalje tvrdim da se kaže džepčić!

A ja tvrdim da sam ljubomoran na forumu.:)

Ciciban
25-06-2010, 12:03
ja i dalje tvrdim da se kaže džepčić!

ja tvrdim da ce biti surovo dokizavanje ovde oko dzepcica :)

Lilu
25-06-2010, 12:04
hihihihihi sto ja vas sve volim :kreza:

kojote
25-06-2010, 12:06
Znači,ratovaćemo.
Surovo.:)
:lol: Neće biti rata, ljubomorko. :kojote:

CrnaMaterija
25-06-2010, 12:06
Ako je iole čovek svestan, da je sve ovo jedan vid zabave, neće se upuštati u scenarija tzv. Španskih serija:lol:
citiram te samo zbog avatara :D jer se na onom drugom forumu avatar ne vidi baš najbolje :P
a ljubomore nije da nema, nego je forum prepun i svi vi to dobro znate i ne pravite se blecavi :P da sad ne bih otvarao tefter
jao,koliko je poznatih ovde :D

kojote
25-06-2010, 12:09
Lilu, znaš kako su ona dvojica, komšije u našem selu, razrešili spor oko međe?
Doveli ljudi lepo - geometra.
Na koga ćemo se mi pozvati, na dimnjičara? :lol:

Ciciban
25-06-2010, 12:10
Lilu, znaš kako su ona dvojica, komšije u našem selu, razrešili spor oko međe?
Doveli ljudi lepo - geometra.
Na koga ćemo se mi pozvati, na dimnjičara? :lol:

mozda vam donese srecu :P

kojote
25-06-2010, 12:11
hihihihihi sto ja vas sve volim :kreza:
Toliko nas voliš, da bi sa svima? :lol::mrgreen:

Lilu
25-06-2010, 12:12
aha :bela: sta ima veze...

kojote
25-06-2010, 12:14
mozda vam donese srecu :P
Sreća je prilično važan faktor u gotovo svemu što ljudi započnu u svojim malim životima,
ali se jezičke nedoumice ne razrešavaju na taj način, lepotice.
Izdavačka kuća "Prometej", ima trenutno veoma veliki broj stručnih izdanja iz raznih oblasti,
ali što su im dobra ona iz Lingvistike!

p.s. Nežno te ljubim u vratić i grickam za dupence. :kojote:

CrnaMaterija
25-06-2010, 12:15
a šta ćemo sa ljubomorom kod vaših bračnih drugova i drugarica :D a tiče se foruma :P

Lilu
25-06-2010, 12:16
Sreća je prilično važan faktor u gotovo svemu što ljudi započnu u svojim malim životima,
ali se jezičke nedoumice ne razrešavaju na taj način, lepotice.
Izdavačka kuća "Prometej", ima trenutno veoma veliki broj stručnih izdanja iz raznih oblasti,
ali što su im dobra ona iz Lingvistike!

p.s. Nežno te ljubim u vratić i grickam za dupence. :kojote:


hahahaha dobro kaze se dzepic :kojote:

kojote
25-06-2010, 12:17
Tvoj seksualni potencijal je zadivljujući, Ždrebice, ali si meni i ostalima dužna
da priložiš adekvatan dokaz za svoju tvrdnju. Dakle? :kojote:

kojote
25-06-2010, 12:19
hahahaha dobro kaze se dzepic :kojote:
Hahah, u redu, prekrrojiću svoj džepČić. :P

kojote
25-06-2010, 12:22
a šta ćemo sa ljubomorom kod vaših bračnih drugova i drugarica :D a tiče se foruma :P
Moja bračna drugarica na početku je bila ljubomorna kao Kučka, ali je sada postala umiljata, ma prava mala Maca. :P

Šta si ti uradio sa svojom, kod prve njene ljubomorne scene, overio je TT-jcem? :mrgreen: :kojote:

Mr.OneTwo
25-06-2010, 12:30
kad pređe u provokaciju obračunavam se surovo.

tako je! samo surovo, divlje, bahato i besno!

Ciciban
25-06-2010, 12:48
a šta ćemo sa ljubomorom kod vaših bračnih drugova i drugarica :D a tiče se foruma :P

operiran je ovaj forum od bracnih drugarica ...i drugova :P

G
25-06-2010, 12:50
operiran je ovaj forum od bracnih drugarica ...i drugova :P

Vaistinu:)

I hvala Bogu na tome !

Ciciban
25-06-2010, 12:50
Nego o kakvoj ljubomori pricamo , kako mi se cini nijedan post nema veze s uvodnim :P

usput, ja uopste nisam ljubomorna ......

Lilu
25-06-2010, 13:14
ja jesam... a mislim cici da jesi i ti... samo neces da priznas. :tease:

G
25-06-2010, 13:18
Ja nisam ali stvarno...A i što bi bio? Možda toga ima na velikim forumima gde se ljudi pro.... Meni je ovde kao kod kuće.

Lilu
25-06-2010, 13:21
ne, ne, ne mislim samo na ovaj forum ovde, vec na forume uopste... i ne mislim na ljubomoru iz ljubavi, evo na primer, jednom sam popizdela na gazdu sto pusta svima pesme a meni nije hteo... jednom mi je bilo opasno krvio kad sam rekla ljudi odoh ja da spavam, laku noc, a niko nije ni primetio... al mene to drzi pola minuta... kapiras?

G
25-06-2010, 13:31
ne, ne, ne mislim samo na ovaj forum ovde, vec na forume uopste... i ne mislim na ljubomoru iz ljubavi, evo na primer, jednom sam popizdela na gazdu sto pusta svima pesme a meni nije hteo... jednom mi je bilo opasno krvio kad sam rekla ljudi odoh ja da spavam, laku noc, a niko nije ni primetio... al mene to drzi pola minuta... kapiras?

Ja ne gledam na takve sitnice. Ljudi se zapričaju ili se raspu po temama... Za Manijaka si sama kriva hihihihihihihi

Kovač
25-06-2010, 13:33
ja jesam... a mislim cici da jesi i ti... samo neces da priznas. :tease:

A ja?Šta misliš jesam li ja ljubomoran?:)

Lilu
25-06-2010, 13:35
Ja ne gledam na takve sitnice. Ljudi se zapričaju ili se raspu po temama... Za Manijaka si sama kriva hihihihihihihi

ma jel ti kazem da to mene drzi par minuta samo... al u tom trenutku mi bude bas krivo. Jbg, takva sam, egoista :pusi:

Lilu
25-06-2010, 13:35
A ja?Šta misliš jesam li ja ljubomoran?:)

pa ti si ljubomoran u tvojoj glavi bre cuk cuk :tease:

G
25-06-2010, 13:36
A ja?Šta misliš jesam li ja ljubomoran?:)

Ti lipicaneru ćuti ! Stradaće ti dupence kao na onom snimku sa "Trenutnih osećanja":raz_067:

Kovač
25-06-2010, 13:36
pa ti si ljubomoran u tvojoj glavi bre cuk cuk :tease:

A gde treba da budem?

G
25-06-2010, 13:37
ma jel ti kazem da to mene drzi par minuta samo... al u tom trenutku mi bude bas krivo. Jbg, takva sam, egoista :pusi:

Gazdarica :raz_128:

Lilu
25-06-2010, 13:39
A gde treba da budem?

pa nigdeeeeeeeeeeeeee breeeeee

Ciciban
25-06-2010, 13:43
ma jel ti kazem da to mene drzi par minuta samo... al u tom trenutku mi bude bas krivo. Jbg, takva sam, egoista :pusi:

Mene drzi par dana ali opasno se nadrkam .... ooopasno :lol: ..i lilasta nije to ljubomora to je bes evo primera radi dolazim na chatu i kazem dobar dan u istom trenutku dolazi kovac i kaze dobar dan i ti posle 10 sekundi kazes dobar dan kovac :lol: jebo ti pas mater :P

Lilu
25-06-2010, 13:44
hahahahahahaaaaaaaaaaaaa pa vidis koga vise volim hahahahahaaaaaaaaaa

Kovač
25-06-2010, 13:46
pa nigdeeeeeeeeeeeeee breeeeee
To je jače od mene :huh:

Mene drzi par dana ali opasno se nadrkam .... ooopasno :lol: ..i lilasta nije to ljubomora to je bes evo primera radi dolazim na chatu i kazem dobar dan u istom trenutku dolazi kovac i kaze dobar dan i ti posle 10 sekundi kazes dobar dan kovac :lol: jebo ti pas mater :P
Ja se toga ne sećam :lol:

Ciciban
25-06-2010, 13:54
To je jače od mene :huh:

Ja se toga ne sećam :lol:

a ja pamtim ko slon :P

misticlady
25-06-2010, 15:34
ne mogu da verujem da cicii tako psuje...zar i ti kceri Brute:raz_114:

причалица
25-06-2010, 15:46
citiram te samo zbog avatara :D jer se na onom drugom forumu avatar ne vidi baš najbolje :P
a ljubomore nije da nema, nego je forum prepun i svi vi to dobro znate i ne pravite se blecavi :P da sad ne bih otvarao tefter
jao, koliko je poznatih ovde :D

koliko? ajde, majke ti mile, kreni......da nabrajaš i da otvaraš tefter....meni se baš to sviđa.

Ciciban
25-06-2010, 16:48
ne mogu da verujem da cicii tako psuje...zar i ti kceri Brute:raz_114:

iskvarili me misticna , a otimala sam se koliko sam mogla ....nisam ja kriva , ja za nista nikad nisam kriva :) niti sam ljubomorna, nista , nista , niti sujetna , savrsenstvo u pm i am sto bi prica rekla :lol:

причалица
25-06-2010, 20:43
:raz_114: vi ste svi blesavi

CrnaMaterija
30-06-2010, 05:12
koliko? ajde, majke ti mile, kreni......da nabrajaš i da otvaraš tefter....meni se baš to sviđa.

šta da ti nabrojim :pusi: budi konkretna :per:

CrnaMaterija
30-06-2010, 05:17
Moja bračna drugarica na početku je bila ljubomorna kao Kučka, ali je sada postala umiljata, ma prava mala Maca. :P

Šta si ti uradio sa svojom, kod prve njene ljubomorne scene, overio je TT-jcem? :mrgreen: :kojote:
ja još uvek ne znam šta je to brak :raz_096: a i ne mešam se u druge brakove kao neki tamo... :raz_068::igrac:

CrnaMaterija
30-06-2010, 05:21
operiran je ovaj forum od bracnih drugarica ...i drugova :P
nije,nije tu su žene a tu su im i muževi :huh: čuvaju jedni druge :raz_068:

Ciciban
30-06-2010, 08:00
nije,nije tu su žene a tu su im i muževi :huh: čuvaju jedni druge :raz_068:

pa sto zenama motku :kojica:

G
30-06-2010, 08:04
nije,nije tu su žene a tu su im i muževi :huh: čuvaju jedni druge :raz_068:

Jezik pregrizao haha

CrnaMaterija
01-07-2010, 01:40
pa sto zenama motku :kojica:

zato što žene na forumu ili forumašice vode glavnu reč za muževe biraju poslušne papučare,a takve likove traže i po forumima :raz_068:

CrnaMaterija
01-07-2010, 01:42
Jezik pregrizao haha
one koje imaju muževe rado kriju tu informaciju i ponašaju se kao curice-zavodnice :lol: ma šta ja da vam objašnjavam kada to vi najbolje znate :raz_096:

QueenOfClubs
01-07-2010, 06:40
zato što žene na forumu ili forumašice vode glavnu reč za muževe biraju poslušne papučare,a takve likove traže i po forumima :raz_068:


one koje imaju muževe rado kriju tu informaciju i ponašaju se kao curice-zavodnice :lol: ma šta ja da vam objašnjavam kada to vi najbolje znate :raz_096:
Па си ти решио да им пресудиш. Мотком.

Ciciban
01-07-2010, 07:50
zato što žene na forumu ili forumašice vode glavnu reč za muževe biraju poslušne papučare,a takve likove traže i po forumima :raz_068:

Cini ti se :raz_096:

kojote
01-07-2010, 09:02
Neki će reći da nema mnogo veze s Forumom, ali što sam ja ponekad ljubomoran,
majko moja, na tvog hasbenda, Cici! Toliko, da bih te kao pas ujeo za to tvoje lepo
dupence!

CrnaMaterija
10-07-2010, 22:26
Па си ти решио да им пресудиш. Мотком.

kome da presudim motkom ? šta će meni motka kada motku imaju forumašice :kafa: za poslušne mužiće :raz_068: :igrac: ja sam neposlušan skroz :raz_096:

CrnaMaterija
10-07-2010, 22:27
Cini ti se :raz_096:
daj bože da mi se samo čini :azn:

QueenOfClubs
10-07-2010, 22:29
kome da presudim motkom ? šta će meni motka kada motku imaju forumašice :kafa: za poslušne mužiće :raz_068: :igrac: ja sam neposlušan skroz :raz_096:
Стварно ми је жао што имаш лоше искуство. :raz_026:
Истина.

CrnaMaterija
10-07-2010, 22:29
Neki će reći da nema mnogo veze s Forumom, ali što sam ja ponekad ljubomoran,
majko moja, na tvog hasbenda, Cici! Toliko, da bih te kao pas ujeo za to tvoje lepo
dupence!
a kako znaš da ona ima slatko dupence ? :raz_096: gde se to može videti ?

Bisernica
10-07-2010, 22:32
zato što žene na forumu ili forumašice vode glavnu reč za muževe biraju poslušne papučare,a takve likove traže i po forumima :raz_068:

Kad sam ja u pitanju ,potpuno si u pravu za ovaj prvi deo konstatacije.
Ja vodim glavnu i poslednju u mojoj kući. Šta ću kad mi tako palo u deo :bisaa:

причалица
11-07-2010, 12:21
zato što žene na forumu ili forumašice vode glavnu reč za muževe biraju poslušne papučare,a takve likove traže i po forumima :raz_068:

nadam se da je ovo neka uopštena konstatacija i da ne važi za svaku urmašicu posebno.

Vragolanka
30-07-2010, 10:34
Nekako mi se čini da su žene, pri izboru i načinu pristupa mnogo otvorenije, pričam o forumu, od muškaraca. Nema tu ni stida, ni femkanja, odmah sve karte na sto, ybt, kao da smo životinje... Većini nas se desilo neko muvanje, flert, pa i više tokom vl komunikacija... ali da ti tako nešto postane svrha vl postojanja, to nikada neću moći da shvatim.
Mada... sa druge strane, poštenije je reći šta hoćeš, ma kako to promiskuitetno bilo, nego se femkati i izigravati ludilo... ima slučajeva koji su me zaista zgrozili, da ne poveruješ na šta su ljudi sve spremni... i što je najgore, ne znaju niti ih zanima ko je taj sa druge strane. Imaju porodice, decu, ko bi reko... čini mi se da se ljudi pomalo idealizuju ovde.
I nekako kontam da ne bili u ovom svetu, svako od nas da nema neki problem u rl... koja budala bi ubijala sate za kompom...
Možda sam malo omašila temu... Htela sam reći da sam osetila ljubomoru više puta... i nije ni malo prijatno. Naročito što je osnova tako banalna i glupa... nećče biti ljubomorne ne tebe ako si pametnija, ali ako si lepa... poješće svoju džigericu.

причалица
30-07-2010, 10:40
pa jeste, jeco...u pravu si. svako ima neki problem, čim je ovde toliko...najčešći je usamljenost, želja da se s nekim ispriča...a ljubumora.... ne znam. nadam se da nisam ja ta o kojoj pričaš....a, ako jesam, iskreno se izvinjavam.

Vragolanka
30-07-2010, 10:45
Nisi ti... :lol:

sani
30-07-2010, 10:52
Nekako mi se čini da su žene, pri izboru i načinu pristupa mnogo otvorenije, pričam o forumu, od muškaraca. Nema tu ni stida, ni femkanja, odmah sve karte na sto, ybt, kao da smo životinje... Većini nas se desilo neko muvanje, flert, pa i više tokom vl komunikacija... ali da ti tako nešto postane svrha vl postojanja, to nikada neću moći da shvatim.
Mada... sa druge strane, poštenije je reći šta hoćeš, ma kako to promiskuitetno bilo, nego se femkati i izigravati ludilo... ima slučajeva koji su me zaista zgrozili, da ne poveruješ na šta su ljudi sve spremni... i što je najgore, ne znaju niti ih zanima ko je taj sa druge strane. Imaju porodice, decu, ko bi reko... čini mi se da se ljudi pomalo idealizuju ovde.
I nekako kontam da ne bili u ovom svetu, svako od nas da nema neki problem u rl... koja budala bi ubijala sate za kompom...
Možda sam malo omašila temu... Htela sam reći da sam osetila ljubomoru više puta... i nije ni malo prijatno. Naročito što je osnova tako banalna i glupa... nećče biti ljubomorne ne tebe ako si pametnija, ali ako si lepa... poješće svoju džigericu.

:bravo:..ebg, mogu samo da ti tapsem na ovaj post, posto si lepo rekla ono sto i ja mislim...
Mozda ja znam nekad da zgrozim svojim ponasanjem..ali smatram da je to benigno ipak..kada ti tapsem mislim na onu drugu stranu na koju si se osvrnula.

Vragolanka
30-07-2010, 10:52
Recimo...
osetila sam ljubomoru drugih kada se recimo čula neka priča na konto mog izgleda, što nikada nije ni potvrđeno, niti negirano... znači, neki komlexi... :lol:
osetila sam od žene koja je mislila da ima nešto između mene i tamo nekoga, pa je krenulo iživljavanje...
osetila sam svaki put od nepoznatih forumašica ako bi se desila da neki forumaš, na kog su stavile šapu pokaže i najmanji znak pažnje, ili naklonosti..
i poslednji put... ne znam da li je osveta u pitanju, jer je jedna od moderatorki posle neuspelog pokušaja muvanja tamo nekog koga je dovela u vezu sa mnom počela da nasrće na mene... a njemu servirala neku drugu priču... to je bio najbolesniji primer...
jedna supermoderatorka, bivša mi je čak pretila da ću se prepoznati na temama, na pdf - u žene... :lol:
mogu da mi pljunu pod prozor... :raz_128:

Vragolanka
30-07-2010, 10:53
:bravo:..ebg, mogu samo da ti tapsem na ovaj post, posto si lepo rekla ono sto i ja mislim.

:bela:

sani
30-07-2010, 10:55
:bela:

Ebg Dj..ima i nastavak posta mog, naknadno dodato :lol:

Vragolanka
30-07-2010, 11:03
:bravo:..ebg, mogu samo da ti tapsem na ovaj post, posto si lepo rekla ono sto i ja mislim...
Mozda ja znam nekad da zgrozim svojim ponasanjem..ali smatram da je to benigno ipak..kada ti tapsem mislim na onu drugu stranu na koju si se osvrnula.


Ebg Dj..ima i nastavak posta mog, naknadno dodato :lol:

Misliš na ono "poštenije"?
I ja se nekad zgrozim sebe... ebi ga, ali nakon uvida i priznavanja greške, ja sam sebi oprostila i rekla; neću nikad više. :mrgreen:

QueenOfClubs
30-07-2010, 11:06
Recimo...
osetila sam ljubomoru drugih kada se recimo čula neka priča na konto mog izgleda, što nikada nije ni potvrđeno, niti negirano... znači, neki komlexi... :lol:
osetila sam od žene koja je mislila da ima nešto između mene i tamo nekoga, pa je krenulo iživljavanje...
osetila sam svaki put od nepoznatih forumašica ako bi se desila da neki forumaš, na kog su stavile šapu pokaže i najmanji znak pažnje, ili naklonosti..
i poslednji put... ne znam da li je osveta u pitanju, jer je jedna od moderatorki posle neuspelog pokušaja muvanja tamo nekog koga je dovela u vezu sa mnom počela da nasrće na mene... a njemu servirala neku drugu priču... to je bio najbolesniji primer...
jedna supermoderatorka, bivša mi je čak pretila da ću se prepoznati na temama, na pdf - u žene... :lol:
mogu da mi pljunu pod prozor... :raz_128:
Ауууу...
Нисам имала такве ситуације. Хух.
Мислим од стране жена. :lol:
Али се једном десило да је група жена кренула на једног типа који нас је редом мувао преко пп-а. :pusi:
Повукао се с нета. :raz_096:

sani
30-07-2010, 11:07
Misliš na ono "poštenije"?
I ja se nekad zgrozim sebe... ebi ga, ali nakon uvida i priznavanja greške, ja sam sebi oprostila i rekla; neću nikad više. :mrgreen:

Da bas na to :)
al sta cu..sto ti rekla, ovde u vl se ponekad razuzdamo i posle se sami sebe zgrazavamo..mada ja stvarno kad bolje razmislim i nije to neki greh, moramo se nekako prazniti..bas zato sam sam u rl zaista jagnjesce :mrgreen:
E sad ko zameri , zameri..jedno je sigurno, sve ovo ovde shvatam kao dobru zaebanciju, ne prenosim nista na svi srecu u rl..
al da se dotaknem i teme..nisam nikada osetila ljubomoru, nisam ni imala razloga posto znam da razdvojim stvarnost i forum..a da ja bilo sitnih flertica, jeste...misssim, normalno

Eva
30-07-2010, 11:10
Ja sam cula za Djavolovu nevestu da je jako lepaaaaa.

Eva
30-07-2010, 11:12
Da napisem i ovde,ljubomorna sam na queen dekolte...eto.

Vragolanka
30-07-2010, 11:12
Ja sam cula za Djavolovu nevestu da je jako lepaaaaa.

Sad će dečaci da nasrnu na inbox, a devojčice da me mrzu.
A ružna sam ko đavo. :(

QueenOfClubs
30-07-2010, 11:13
Da napisem i ovde,ljubomorna sam na queen dekolte...eto.
А ја сам љубоморна на твоје тело.
Онако предивно затегнуто.

причалица
30-07-2010, 11:14
a ja nisam ljubormorna...osim na lilu što zna gazdu.:)

sani
30-07-2010, 11:15
a ja nisam ljubormorna...osim na lilu što zna gazdu.

Znam i ja gazdu i to dobro.. :pusi:

Eva
30-07-2010, 11:15
А ја сам љубоморна на твоје тело.
Онако предивно затегнуто.

Vreca kostiju :lol:

misticlady
30-07-2010, 11:18
ja sam ljubomorna na tebe pričo...što znaš fiziku,što si živela u prelepom gradu na moru i ...što si imala lepog tatu,pti tom pilota...eto

marlon
31-07-2010, 01:17
ja sam ljubomoran na kojicu

G
31-07-2010, 03:56
Ljubomoran sam na sve one koji tupe o nekom (nekoj) Krsti jer imaju neiscrpan izvor gluposti kojoj se tako slatko smeju. A ja ne poznajem Krstu. Krsto tebi zavidim jer te svi poznaju...hihihi:raz_096:

marlon
31-07-2010, 06:30
Znam i ja gazdu i to dobro.. :pusi:

i ja imam zategnuto telo i znam gazdu pa sta :lol:

kojica
31-07-2010, 06:32
ja sam ljubomoran na kojicu

i ja sam ljubomorna na tebe...:sad:

aj se menjamo za drugare

marlon
31-07-2010, 06:35
i ja sam ljubomorna na tebe...:sad:

aj se menjamo za drugare

ma nisam bre salim se u istom sam q ko ti.. ono sto si napisal na cetu :(

причалица
31-07-2010, 07:17
ja sam ljubomorna na tebe pričo...što znaš fiziku,što si živela u prelepom gradu na moru i ...što si imala lepog tatu,pti tom pilota...eto

nisam ja živela u prelepom gradu na moru....nego samo idem svake godine na more, poslednjih nekoliko na određeno mesto....tako da, osim tate (a to i nije moja zasluga što je on moj tata) zaista neam na čemu da mi zavidiš.....

причалица
31-07-2010, 07:18
Znam i ja gazdu i to dobro.. :pusi:

pa ondak sam i na tebe ljubomorna :)

Tibi
31-07-2010, 07:20
G, `oces da te neko verbuje za Krstu, mozda te prodje...ljubomora :andjeo:

Man
31-07-2010, 07:24
ja sam ljubomoran na mudrosera :mirka:

причалица
31-07-2010, 07:25
ja sam ljubomoran na mudrosera :mirka:

:raz_082: ulepšao si mi dan od sabajle.

Tibi
31-07-2010, 07:26
Adamu je onaj izvadio rebro da bi nesto lepo stvorio a meni...uzeo ljubomoru, kako je tesko slusati vas a biti bez tog...osecaja:sad:

Bisernica
31-07-2010, 09:20
*ebala vas ljubomora,na forumu posebno :lol:
Nit' sam ljubomorna ,nit' imam na šta da budem jbt...mučim sebe bez veze.
A da mi je bilo dana da mi prisedne ,bilo je ...samo još kad bi znali da mi
kažu zbog čega i da u tome ima nekog smisla ,onako razumskog...pa da mi
bude lakše.
Ljubomoru i mržnju ne poznajem uopšte....daleko im lepa kuća.

G
31-07-2010, 09:31
G, `oces da te neko verbuje za Krstu, mozda te prodje...ljubomora :andjeo:

hahahaha... Nema ta(taj) Krsta prostora za G...Da im ja tamo odem prošli bi kao SFRJ...

Only Marko now
31-07-2010, 11:38
*ebala vas ljubomora,na forumu posebno :lol:
Nit' sam ljubomorna ,nit' imam na šta da budem jbt...mučim sebe bez veze.
A da mi je bilo dana da mi prisedne ,bilo je ...samo još kad bi znali da mi
kažu zbog čega i da u tome ima nekog smisla ,onako razumskog...pa da mi
bude lakše.
Ljubomoru i mržnju ne poznajem uopšte....daleko im lepa kuća.

Tako je Biso. Esi im rekla? I ako si im rekla!:dosta:

Bisernica
31-07-2010, 14:11
'esam, rekla sam :mirka: ....i neka sam :bisaa:....:raz_114:

Eva
31-07-2010, 14:15
Jel ti sad bar lakse? :lol:

Bisernica
31-07-2010, 14:19
Nikad mi i nije bilo teško :lol:
....mis'im da kažem.Ja sam odavno starosedelac u jezičkom odelenju :raz_114:

Пркос
31-07-2010, 14:24
Ljubomorni su samo oni koji su svesni da imaju ono sto ne zasluzuju-sebe tu nikako ne nalazim:prkos:

affrodiita
31-07-2010, 14:27
....ne vidim ni jedan razlog da budem na bilo koga ljubomorna....svi smo mi kovači svoje sreće ili nesreće kako god,
ali to nije razlog da takva osećanja gajim u sebi.....volim da sam ovde, a volim i tamo, dragi ste mi i jedni i drugi,
svako na svoj način......eto ja rekoh svoje.....

Vragolanka
31-07-2010, 14:41
Možda i nije u pitanju ljubomora, koliko zavist... misim, bar da znaju na šta su ljubomorni... :lol:

affrodiita
31-07-2010, 14:42
...zavist zbog čega ne razumem?????

Vragolanka
31-07-2010, 14:49
Mene pitaš... ?
Nemoj mene da pitaš...

affrodiita
31-07-2010, 14:53
...ne pitam tebe nego pitam uopšteno....

zLozi
31-07-2010, 15:02
Sve je to posledica nekakvih ocekivanja, koji su opet posledica predugog boravka na forumima i preozbiljnog shvatanja istih.
Kao sto jednom rekoh svaki forum je kavez u koji se dobrovoljno ulazi, ali problem nastaje sto se ne bira sa kim ce se uci u kavez.

marlon
31-07-2010, 20:59
Sve je to posledica nekakvih ocekivanja, koji su opet posledica predugog boravka na forumima i preozbiljnog shvatanja istih.
Kao sto jednom rekoh svaki forum je kavez u koji se dobrovoljno ulazi, ali problem nastaje sto se ne bira sa kim ce se uci u kavez.

pocinje da me fascinira ovaj konjic

Noblica
05-11-2019, 15:10
Na koga da budem ljubomorna, pa ja sam najbolja :lol:

причалица
11-11-2019, 07:42
Na koga da budem ljubomorna, pa ja sam najbolja :lol:
e tako.

sudjenik
28-12-2019, 12:10
ne moze ona da bude najbolje..ja sam najbolja :moon:

sudjenik
28-12-2019, 12:11
jeca zlocko maki...buaaaaaa :misticlady:

DaDole
09-02-2021, 15:02
ni ljubomore,ni ljubavi:pada: al ni keksa :haha:

bakterijasmarsa
09-02-2021, 22:05
ko je reko keks :g:

DaDole
10-02-2021, 13:10
ko je reko keks :g:
:kuckuc:ja

bakterijasmarsa
10-02-2021, 17:49
hoćeš da podelimo?

DaDole
11-02-2021, 10:54
hoćeš da podelimo?

:hahaha:
ma,legendo :cmok: