PDA

Pogledaj Punu Verziju : Imam osecaj ....



Ciciban
30-05-2010, 23:25
Verujem da svi ponekad osetimo da cemo uraditi nesto o kome znamo da nije ispravno, nekad osecamo da smo bash na pravom putu, ponekad unapred znamo da smo pomeshali loncice ali da ce ipak sve ispasti onako kako osetimo u trenutku....vodi li i vas ponekad taj " Imam osecaj " trenutak ?

Da napomenem, ne pricam samo o krupnim stvarima, zivotnim prekretnicama ...mislim i na male dnevne banalne stvari koje uvek "nanjushite" .....

Evo, ja imam osecaj da sam bash na pravom putu , osecala sam da ce se pojaviti novi, bitan momenat i vec je tu...

Mile sa klise
31-05-2010, 02:00
Пре за ово друго, за велике ствари и битне. И отприлике ја верујем у принцип жеље . али оне дубоке подсвесне жеље ,ирационалне ,која се често коси са рационлним жељама.

причалица
31-05-2010, 17:15
a ja imam osećaj da će sutra da mi legne neka kinta na račun :mrgreen:

Vragolanka
01-06-2010, 01:42
Ne znam na šta misliš... ali ja sve radim po osećaju, intuiciji, kako god... mozak se tu malo pita... tek u onoj fazi kad trebam da se čupam.

QueenOfClubs
14-09-2010, 18:57
Verujem da svi ponekad osetimo da cemo uraditi nesto o kome znamo da nije ispravno, nekad osecamo da smo bash na pravom putu, ponekad unapred znamo da smo pomeshali loncice ali da ce ipak sve ispasti onako kako osetimo u trenutku....vodi li i vas ponekad taj " Imam osecaj " trenutak ?

Da napomenem, ne pricam samo o krupnim stvarima, zivotnim prekretnicama ...mislim i na male dnevne banalne stvari koje uvek "nanjushite" .....

Evo, ja imam osecaj da sam bash na pravom putu , osecala sam da ce se pojaviti novi, bitan momenat i vec je tu...
Не. Нешто могу да желим а онда да се потрудим да то остварим.
Одлуке доносим брзо, али не баш исхитрено.
А интуицију немам. И драго ми је због тога.

Bisernica
14-09-2010, 19:07
Da napomenem, ne pricam samo o krupnim stvarima, zivotnim prekretnicama ...mislim i na male dnevne banalne stvari koje uvek "nanjushite" .....

Uvek imam osećaj koji me opomene i navede da *kopam* tamo gde inače ne bih zabola nos,
i retko me kad prevari,a kad god nisam poslušala intuiciju,pokajala sam se.....ali nikako da naučim.
Treba pratiti neko svoje šesto čulo,jer retko kad vara.

причалица
03-10-2010, 10:02
pa, imam osećaj da će moj današnji neodlazak na pijacu i nekuvanje ručka da izazove malešnu pometnju u dnevnom nedeljnom režimu.
ali, imam osećaj da me za to blago zabole uvce...jer, svi spavaju, iako je već 11 sati i niko nema nameru da mi pomogne.
dakle, imam osećaj da ne teram inat, nego da ću od sada da radim samo koliko mogu, a ne koliko moram.

G
03-10-2010, 10:03
Imam osećaj da nešto nije kako treba a nemam pojma šta...:srpski:

причалица
03-10-2010, 10:03
Imam osećaj da nešto nije kako treba a nemam pojma šta...:srpski:

kako ne znaš šta?

G
03-10-2010, 10:12
kako ne znaš šta?

Onako nešto sam sheban a da nema nekog posebnog razloga. U stvari ima ih više pa valjda to stvara zabunu...:sad:

причалица
03-10-2010, 10:18
Onako nešto sam sheban a da nema nekog posebnog razloga. U stvari ima ih više pa valjda to stvara zabunu...:sad:

bila sam i ja takva nekoliko dana, pa me prošlo...biće u redu, dži, znaš i sam.

G
03-10-2010, 10:20
bila sam i ja takva nekoliko dana, pa me prošlo...biće u redu, dži, znaš i sam.

Naravno da je tako ... :)

причалица
03-10-2010, 10:21
odoh ja sad malo da ležim i čitam nešto....:lol: missm, imam taj osećaj da u baš to da uradim.

misticlady
03-10-2010, 11:10
imam osecaj da je hladnije nego juce a ja nemam nikakvu topliju garderobu...sve mi je ostalo u Mi.dok moja kcer stigne sa nasom garderobom,imam osecaj da cu se smrznuti kao mache...

Ciciban
03-10-2010, 11:12
jel da mi je ono " nesto o kome" u prvoj recenici pogresno , imam osecaj da treba da stoji "nesto o cemu" :P

причалица
03-10-2010, 12:19
nemoj da se uzbuđivaš, cici.

Ciciban
03-10-2010, 16:40
neee, nije mi uzbudjenje jedini osecaj :P

tol
03-10-2010, 17:45
...da sam tugaljiva.,,,

QueenOfClubs
03-10-2010, 19:26
Имам осећај за филинг. :raz_096:

misticlady
03-10-2010, 19:32
imam osecaj da kad nekome poklonis malo vise ljubavi,on se pravi pomalo lud http://razbibriga.net/imported/2010/10/s11254-1.gif

QueenOfClubs
03-10-2010, 19:33
Па ти пази колко поклањаш :lol:

kojica
11-10-2010, 17:04
Nemam osećaj. Imam neke druge alate za predviđanje.

Waterfall
16-10-2010, 14:02
A ja imam osecaj da cu opet nabaciti neke kg:mrgreen::onajede:

malavelika
17-10-2010, 14:18
Verujem da svi ponekad osetimo da cemo uraditi nesto o kome znamo da nije ispravno, nekad osecamo da smo bash na pravom putu, ponekad unapred znamo da smo pomeshali loncice ali da ce ipak sve ispasti onako kako osetimo u trenutku....vodi li i vas ponekad taj " Imam osecaj " trenutak ?

Da napomenem, ne pricam samo o krupnim stvarima, zivotnim prekretnicama ...mislim i na male dnevne banalne stvari koje uvek "nanjushite" .....

Evo, ja imam osecaj da sam bash na pravom putu , osecala sam da ce se pojaviti novi, bitan momenat i vec je tu...
cesto "imam osecaj" u vezi milion stvari i ljudi
i skoro uvek pogresim :lol:

kojica
27-10-2010, 08:38
pa da.. osećaj tome i služi..:lol:

причалица
27-10-2010, 18:16
šta znam....danas sam od sabajle imala osećaj da ću nekog da nagazim...i baš mi zgidno naletela neka iz bijeljine koja mi je rekla da nisam profesionalac....a ja se drndam sa nekim njenim instrumentima koje nije platila, a uspala je da dobije i 25% rabata za to.
uf, kako sam je spičila....i posle mi baš bilo lepo.

kojica
27-10-2010, 21:59
To nije bio osećaj nego namera.:lol:

DaDole
11-08-2011, 11:04
svi mi imamo te i slične osjećaje..samo ih neki ne prepoznaju,negiraju ili jednostavno ne žele da ih imaju..moji (pred)osjećaji su uvijek poprilično tačni tako da često kažem kako svi moji predznaci,dobro znaju da su znaci..
mišljenja sam da samo treba da osluškujemo i slijedimo sebe..racio ne mora uvijek biti sudija i vodič,a intuiciju ne bismo trebali podcjenjivati.

HAZEL
24-08-2011, 18:08
Verujem da svi ponekad osetimo da cemo uraditi nesto o kome znamo da nije ispravno, nekad osecamo da smo bash na pravom putu, ponekad unapred znamo da smo pomeshali loncice ali da ce ipak sve ispasti onako kako osetimo u trenutku....vodi li i vas ponekad taj " Imam osecaj " trenutak ?

Da napomenem, ne pricam samo o krupnim stvarima, zivotnim prekretnicama ...mislim i na male dnevne banalne stvari koje uvek "nanjushite" .....

Evo, ja imam osecaj da sam bash na pravom putu , osecala sam da ce se pojaviti novi, bitan momenat i vec je tu...

Ne radim drugima, što ne bih volela da meni (u)rade. Najvažnija je mirna savest i dobar san. Da niko zbog tebe nikad ne zaplače. Jako pazim an to. Kada vidim da ne mogu da se izborim sa tim, da ne zelim povrediti ono što mene povredjuje, ja tada odlazim. Simpl ez det. Necu i ne umem povredjivati. Mozda to nekome izgleda kao lako odustajanje i prepustanje ali nije tako, jer je vec dovoljno tesko i bez toga. Što je meni tesko, to je moja stvar i drugi ne mora da pati zbog toga. Jer sve se vraca i placa, ja to znam. Ako nekome naciniš zlo, neko ce kad tad tebi da naplati za nekoga, i to resenje nije. Na lose se ne odgovara mrznjom, vec samilošću. Puštanjem i zelenjem dobrog. Cak i kada je necije dobro, po Vas loše. :kiss: