PDA

Pogledaj Punu Verziju : Koji astrološki znak je najvatreniji u seksu?



Strane : 1 2 [3]

Monsoon
08-03-2011, 19:48
i te kakve :)

Sandokan
08-03-2011, 19:49
i te kakve :)

E sa ovom Monsunkom moram se upoznam opasna neka žemska :lol:

Monsoon
08-03-2011, 19:55
E sa ovom Monsunkom moram se upoznam opasna neka žemska :lol:

sad bih ti namignula, onako flertovski :moon:

Tibi
08-03-2011, 20:00
Nista bez strelca:), missim...muskog strelca;), to samo Dame znaju, ako su iskrene...odluka je laka:raz_076:

Monsoon
08-03-2011, 20:01
kao što i ja rekoh :)

Slowpoke Rodriguez
08-03-2011, 20:02
:raz_068:

Tibi
08-03-2011, 20:03
kao što i ja rekoh :)

Bas si pametnica:raz_079:, ali...iskustvo samo moze to da potvrdi:stid:

tripp
09-03-2011, 08:40
makar sam tkao ja skontao usput

pogresio sam, nemo' zamerite :)
mislio sam: makar sam tako ja skontao usput :)

Flertusa Cipelic
09-03-2011, 21:44
Lav, najmastovitiji blizanac ;)

Monsoon
09-03-2011, 21:51
Lav, najmastovitiji blizanac ;)

lav je sav u "ja pa ja" fazonu, a blizanac jeste vešt i maštovit, ali brzo gubi interesovanje

tripp
09-03-2011, 21:58
nedaj boze blizanci :) oni cas hoce ovako cas hoce onako.. komplex num. 1 sto se mene tice :)

Flertusa Cipelic
09-03-2011, 21:59
Dobro, ne znam kako je u teoriji, ja imam tak'a prakticna iskustva :lol:

Monsoon
09-03-2011, 21:59
nije to kompleks... to je nestalnost :)

tripp
09-03-2011, 22:01
fizicka ili verbalna iskustva? :)

QueenOfClubs
09-03-2011, 22:02
Јој, давно сам била с близанцем, не сећам се баш детаља, ал било је ОК.
Много смо се лепо слагали и све, осим што ме изненада оставио јер му је девојка (за коју нисам ни знала, наравно) остала трудна. :lol:
Толико о њиховој сталности.

Flertusa Cipelic
09-03-2011, 22:03
Pa ako je tema o sexu ondaK sexualna :lol:
I verbalna ofcourse ali to je druga tema :qq:

tripp
09-03-2011, 22:04
zenski blizanac sa kojim sam ja imao posla je napravio celu scenu tako sto me nazvao, rekao da ima drugog decka i prekinuo vezu, a zivi 2 minute od mene. mogla je kobila da dodje i da mi kaze situaciju.

QueenOfClubs
09-03-2011, 22:06
zenski blizanac sa kojim sam ja imao posla je napravio celu scenu tako sto me nazvao, rekao da ima drugog decka i prekinuo vezu, a zivi 2 minute od mene. mogla je kobila da dodje i da mi kaze situaciju.
Хахахаха.
Изгледа да сви остављају на исти начин.
Добро ти не рече да је дечко остао трудан.:raz_114:

tripp
09-03-2011, 22:10
iskraeno, ne bih se cudio :)

vojvođanka
15-03-2011, 17:28
Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

To zavisi od kompatibilnosti dva znaka. Nekom odgovara neznost i polako, neki brzo i zestoko, sve je u senzibilitetu.

Po astrologiji, meni kao vagi odgovaraju vatreni znakovi. I, zanimljivo, i u real life mi je tako.... :lol:

mikili
20-03-2011, 21:47
mozda je trebalo napraviti tabelu..pa da glasamo,ovako nema rezultata :neutral:..ja sam strelac,uglavnom znam da ribe zaobilazim u sirokom krugu..

Ena
22-03-2011, 09:22
Ja sam rak, on je lav, oboje smo vatreni :rumenko:

DaDole
22-03-2011, 09:30
ima nešto u tom svakako..vatreni znaci mogu biti "vatreniji" od nevatrenih,ali nikako nije pravilo..za mene je najvatreniji znak Muškarac (koji me voli nesebično)

twm
24-05-2011, 17:31
http://banjalukain.com/zabava/bolji-seks-u-skladu-sa-horoskopskim-znakom

Već neko vrijeme ste u vezi, volite se, ali seks je postao... onako - ni dobar ni loš, i imate utisak da više ne uživate u strasti kao na početku veze kad niste mogli da se odvojite jedno od drugog? Vrijeme je da se malo potrudite, da varnice ponovo zaiskre: pogledajte kako da probudite strasti u skladu sa horoskopskim znakom.

Ovnu je potrebna avantura, romantika i fantazija o "vitezu na bijelom konju". Zaboravite na staru majicu u kojoj spavate, dotjerajte se prije nego što odete u krevet, a možete zavođenje pretvoriti i u samo vašu igricu mačke i miša.

Bik voli zagrljaje, maženje i osjećaj bliskosti u svakom trenutku. Nemojte osvajanje ograničiti samo na rijetke trenutke kad imate vremena. Potrudite se malo da probudite uspavana čula. Bikovi vole da ih razmazite: svileni ili satenski veš, kupka za dvoje, pa čak i zajedničko uživanje u kuvanju doprineće bliskosti.

Blizanci osciliraju izemđu "knjiškog moljca" i potpune razuzdanosti. Ove krajnosti pomirićete ako pronađete neku dobru, ozbiljnu knjigu koja se bavi ljudskom seksualnošću. Onda možete zajedno da istražujete nove načine da osvježite seksualni život. Blizanci zapravo ne podnose dosadu ni u jednoj sferi života, pa ni u seksu. Potrudite se da ih zaintrigirane novim trikovima u krevetu.

Rakovi lako zastrane, i u stanju su da se posvete samo poslu, toliko da zaborave na sve drugo. Njima je potreban podsticaj da uživaju i u životu i u seksu. Dakle, ako ste u vezi sa osobom rođenom u znaku Raka, stalno joj stavljajte do znanja da vas privlači i da vam je stalo do nje. To je najbolji put do dobrog seksa sa Rakom.

Lav želi da osjeti obožavanje, a ako ga gledate očima punim divljenja, seks će biti savršen. To, naravno, ne znači da treba da se folirate, nego da Lavu treba otvoreno pokazivati osjećanja. Ako vođenje ljubavi postane rutina, Lav će se "zatvoriiti". Lav želi komplimente, uživa u njima i onda njegova seksualna energija raste, što znači - zadovoljstvo za oboje. Dodatni plus donijeće vam detalji koji će u spavaću sobu donijeti dašak glamura.

Djevicama je potreban podsticaj, inače se može desiti da se potpuno povuku u sebe. Ako je vaš partner rođen u znaku Djevice, podstaknite ga da uživa u sopstvenom tijelu, da biste onda oboje uživali u seksu.

Vagama je atmosfera izuzetno važna. Intenzivan emotivni naboj čini ih anksioznim, a onda zaboravite na dobar seks. Ako ste u vezi sa Vagom, doterajte se ali ne idite u ekstreme, potrudite se da i u spavaćoj sobi vlada harmonija i Vaga vam neće odoljeti.

Škorpija nikad neće dozvoliti da seks pređe u kolotečinu, tako da ako ste u vezi sa osobom rođenom u ovom znaku ne morate previše da se trudite. Škorpija ima dovoljno seksualne energije za oboje.

Strijelac uživa u smijehu, a da bi osoba rođena u ovom znaku bila zadovoljna, seks mora biti izvor radosti i smijeha za oboje. Za njih su iznenađenja osnova dobrog seksa, a uživaju i u vizuelnoj stimulaciji. Dakle, ako je vaš partner Strijelac, neka vam seksi veš uvijek bude pri ruci..

Jarac lako postaje preokupiran poslom, i praktičnim pitanjima, tako da je pripadnicima ovog znaka ponekad teško da se "isključe" da bi u potpunosti uživali u seksu. Da bi se opustila osoba rođena u znaku Jarca mora postepeno da budi svoje tijelo prije nego što dostigne raspoloženje koje garantuje dobar seks.

Vodolija lako donosi odluku da produži dalje. Da bi veza opstala, potreban je dodatni trud. Vodolije su u teoriji sjajni ljubavnici, ali je potrebno da pokažu dobru volju da pomjeraju granice i naprave korak dalje od onoga što im je već dobro poznato, da seks ne bi bio monoton.

Ribama je neophodna atmosfera koja odiše zavodljivošću, inače ništa od seksa. Nekad je dobar uvod večera uz svijeće, muzika koju vole, a nekad je dovoljno da partnera rođenog u ovom znaku gledate kao da ne možete da živite bez njega. U svakom slučaju imajte u vidu da Ribama raspoloženje polako raste dok ne postanu raspoložene za seks.

Flertusa Cipelic
24-05-2011, 17:31
Za strelca tacno :lol:

Slowpoke Rodriguez
24-05-2011, 18:20
:rumenko:

kojica
24-05-2011, 19:13
Ček sad.. el seksi veš ili neki smešni kostim? :hm:

Sandokan
24-05-2011, 19:16
ovo su ordinarne gluposti ........ 2 x po jedna koza (žemsko od jarca) najbolji i najgori ..... keks ...... reče mi jedan čoek, ne jednome mestu, tu stvar ......

QueenOfClubs
25-05-2011, 17:21
Што се мени чини као да су ови савети намењени женама :hm:

gspovac
26-05-2011, 18:07
LAVica pod jedan uvek u top formi paznja posvecena svakom detalju i sa nekoliko "prljavih komplimenata"savrsena u krevetu

Paranoik
01-01-2012, 19:22
Meni su vazda račice najviše pasovale http://razbibriga.net/imported/2011/12/348sxom-1.gif

Sarmica
01-01-2012, 19:44
ja se samo s bikovima keksala:pada:

Man
01-01-2012, 19:55
moraš malo da prošaraš :palac: da ne živiš u neznanju :kreza:

Moonster
01-01-2012, 20:27
Vaga, strelac :dada: a o škorpijama ne bih :raz_088: Mada, pravila nema :nene:

Cruz
16-01-2012, 11:03
Idealan sex: posle adrenalinske groznice, kao što je ludački brza vožnja auto-putem


vala bas :lol:

DaDole
16-01-2012, 11:07
ja se samo s bikovima keksala:pada:
:pada: pa ti si baš manoletna:haha:

Cruz
16-01-2012, 11:56
Astrolozi kažu da horoskopski znak određuje i karakter osobe u krevetu. Vatreni znakovi ovan, lav i strelac su veoma seksualni i sasvim otvoreno pokazuju interesovanje za nekoga. Vodeni znakovi rak, ribe i škorpija su emotivni tipovi, dok su vaga, blizanci i vodolija veoma racionalni. Znakovi zemlje bik, devica i jarac svoje seksualne želje otvoreno izražavaju ali čekaju da drugi napravi prvi korak. To su vam osnove, a evo ih i detalji:

Ovan
Ovnovi vole dominaciju, a seks je za njih ulov. Oni se ne boje eksperimenata, ali važna im je predigra. Za ovna je mentalna usklađenost veoma važna, baš kao i nežni dodiri i ljubljenje.

Bik
Bikovi su seksualno vrlo privlačni, vole predigru a kada se opuste nema granica za njih. Seks je bikovima jedna od važnijih stvari u životu i doživljavaju ga kao oslobođenje od stresa i svakodnevice. Dodirnite im vrat i odlepiće.

Blizanci
Blizance uzbuđuju erotski razgovori, kao i brzinski seks. Vole eksperimentisanje.

Rak
Seks je odraz emocija za rakove. Teški su za otpočinjanje veza, ali kada se najzad povežu sa nekim postaju vrlo strasni i predani. Veoma su senzualni i pružaju mnogo partnerima.

Lav
Seks sa lavom je divlji i zabavan bez obzira na pol. Ipak, vole da dominiraju a uzbuđuju ih predigra, strast, zavođenje i laskanje. Biće puni entuzijazma a ponekad i malo sebični.

Devica
Device su perfekcionisti, kako u životu tako i seksu. Nežni su i osetljivi ljubavnici ali i vrlo stidljivi. Važna im je sreća partnera više nego svoja.

Vaga
Vage obožavaju zavođenje, a u potrazi za partnerom su vrlo kritične. Deluju povučeno ali kada se opuste seks je odličan.

Škorpija
Škorpija je najseksualniji znak. Baš uvek su spremni za akciju i nježnost. Ako nekog vole seks će biti najbolji na svetu, ali ako mrze neće se dobro završiti.

Strelac
Strelci ne povezuju seks sa emocijama. Puno zabave i neobavezne igre su garantovani ali ne i dublje povezivanje. Dobro je što ne upadaju u rutinu i vrlo su vatreni znakovi.

Jarac
Jarčevi su stabilni, odani i strasni ljubavnici. Lako se uzbuđuju i pored toga što deluju hladno i nezainteresovano.

Vodolija
Vodolijama je seks veoma povezan sa emocijama i razumom. Ako ih intelektualno zabavite postaće prave opasnice. Za njih seks nije samo zabava već i razmena razmišljanja sa partnerom.

Ribe
Ribe su vrlo kreativni ljubavnici, a posebno ih raduje kada usreće partnera. Slobodno im dodirnite stopala.

Sarmica
16-01-2012, 12:02
:pada: pa ti si baš manoletna:haha:


pa mene ova neda prati po forumu i maltretira:place:

Sarmica
16-01-2012, 12:03
Devica
Device su perfekcionisti, kako u životu tako i seksu. Nežni su i osetljivi ljubavnici ali i vrlo stidljivi. Važna im je sreća partnera više nego svoja.

evo i ovde sam njanjava:place:
el može da se promeni taj horoskopski znak:hm:

DaDole
16-01-2012, 12:04
pa mene ova neda prati po forumu i maltretira:place:
:drnd::drnd: to ja iz ljubavi:bisa:

mikili
16-01-2012, 12:11
a sto nam daju dozvolu da ribama dodirnemo stopala:eek:..jel ostalim znacima ne sme?

DaDole
16-01-2012, 13:25
'ajd da i ja dam glas za neki muški sexi znak:drnd: eve,na prvo mjesto škorpija..na drugo strelac:g:
a na naJPrvo muškarac koji te nesebično voli:bisa:

mire
16-01-2012, 13:35
ne menjam moju škorpiju...

Cruz
16-01-2012, 13:37
da, definitivno skorpije vode na listi, a slede ih strelci, ja bih tu jos dodala ovnove i lavove kao vatrene znake :dada: moje iskustvo govori da za skorpijama ne zaostaju device, sto je neobicno za vodolije :)

DaDole
16-01-2012, 13:39
e,fino cruz..imamo očito dosta zajedničkih tema:g:

Cruz
16-01-2012, 13:41
pa to je bolje nego da nam se pogledi razilaze :lol:

DaDole
16-01-2012, 14:05
pa to je bolje nego da nam se pogledi razilaze :lol:
jeste da:) bar znam da me neko razumije

ljubičica
16-01-2012, 16:49
evo i ovde sam njanjava:place:
el može da se promeni taj horoskopski znak:hm:
ma jok, ne mora da menjas znak..samo dodas veneru u skorpiji..i eto cuda..:drnd:
nego, nem pojma to za naj znak. recimo
bikovi, ribe.

mrav
16-01-2012, 16:51
bice da je neki vatrostalni
jel te?

ljubičica
16-01-2012, 17:30
pa mislim da ipak to ne ide tako..
valjda kome ko odgvara, sta znam/
ja recimo ovna, lava, blizanca, vagu, devicu, jarca, vodoliju..ama ne primetim da postoje..a kamoli da dodjem s njima do neke akcije..

Sarmica
17-01-2012, 07:54
ma jok, ne mora da menjas znak..samo dodas veneru u skorpiji..i eto cuda..:drnd:
nego, nem pojma to za naj znak. recimo
bikovi, ribe.

a di da je nabavim?:sad:

ljubičica
19-01-2012, 08:14
pa nem pojma, pitaje vrageca:rile:

Sarmica
19-01-2012, 08:18
fala:kafa: