PDA

Pogledaj Punu Verziju : Poštovanje



kojica
04-07-2010, 08:14
Ja ću da vas optužim, a vi se branite.

Nekako se provlačilo kroz pojedine teme na koje smo pričali,
ali ajmo sada samo o poštovanju.
Neke žene su vake, a neke nake, a opet imate običaj da kažete
i da smo sve iste.
Ne znam odakle vam ideja da smo sve iste, kada nas ne tretirate tako -
- Nikada.
Kada žena zasluži vaše poštovanje, zašto se to prenosi i na ljubavni život?
Očekujete od žene sa kojom ste deset godina da se ponaša kao ljubavnica,
a vi se prema njoj odnosite kao da vam je mama, sestra ili najbolji drug.
Zašto?

I sad će svi da kažu.. a neee.. poštovanje van kreveta i u krevetu veze nemaju..
to samo budale ne umeju da razdvoje...

more mojne da lažete...:lol:

E da vidim ima li iskrenih...:raz_088:

jasamja
04-07-2010, 08:19
Поштовање је поштовање,ал' нас у кревету третирате као физикалце па немамо времена да мислимо на поштовање.И већина жена се према нама понаша као да су нам маме па нам не вреди да се бунимо.Тако и вама са поштовањем.Ионако су жене те које се жале на све а нама је то бескорисно јер се сматра да смо јачи.А нисмо.

Bisernica
04-07-2010, 08:22
Svaka čast jasamja - konačno jedan muškarac da priizna da nije jači :)

kojica
04-07-2010, 08:29
ama to da nisu jači već znamo.. i ne znam kakve veze ima sa temom...:raz_088:

kad dovate nešto sa strane, onda im ne smeta da glume da su silni..
Jel u tome problem? Što na kratke staze mogu da glume, a na duge ne?

G
04-07-2010, 08:56
Ja ću da vas optužim, a vi se branite.

Nekako se provlačilo kroz pojedine teme na koje smo pričali,
ali ajmo sada samo o poštovanju.
Neke žene su vake, a neke nake, a opet imate običaj da kažete
i da smo sve iste.
Ne znam odakle vam ideja da smo sve iste, kada nas ne tretirate tako -
- Nikada.
Kada žena zasluži vaše poštovanje, zašto se to prenosi i na ljubavni život?
Očekujete od žene sa kojom ste deset godina da se ponaša kao ljubavnica,
a vi se prema njoj odnosite kao da vam je mama, sestra ili najbolji drug.
Zašto?

I sad će svi da kažu.. a neee.. poštovanje van kreveta i u krevetu veze nemaju..
to samo budale ne umeju da razdvoje...

more mojne da lažete...:lol:

E da vidim ima li iskrenih...:raz_088:

Ima iskrenih. Ali ako te muž nasekirao nisam ti ja kriv. Da se odnosim prema ženi kao da mi je...:raz_067:

G
04-07-2010, 08:59
ama to da nisu jači već znamo.. i ne znam kakve veze ima sa temom...:raz_088:

kad dovate nešto sa strane, onda im ne smeta da glume da su silni..
Jel u tome problem? Što na kratke staze mogu da glume, a na duge ne?

Ko glumi ? Al si ti loše spavala noćas.:huh:

kojica
04-07-2010, 09:08
Ima iskrenih. Ali ako te muž nasekirao nisam ti ja kriv. Da se odnosim prema ženi kao da mi je...:raz_067:

Ne spamuj mi temu. :pusi:

Ako imaš nešto iskreno da ispričaš iz ličnog iskustva, izvoli.
Moja iskustva ću ja sama ispričati.

Nisam spavala do pola noći. Smišljala sam kakvu temu da otvorim
da vas iznerviram..:raz_088:

G
04-07-2010, 09:10
Nisu sve žene iste. :) A nisu ni muškarci.:raz_076:

jasamja
04-07-2010, 09:15
Мене ниси изнервирала.Добро је да ниси написала да мушкарац не поштује жену ако неће да проведе с њом 100% свог слободног времена зато што ако има жену нема права на слободно време.То је једина мантра која може да ме изнервира.

G
04-07-2010, 09:20
Mene puno toga može iznervirati ali žene me mogu samo rastužiti i razočarati.Kad je u pitanju negativni kontekst. :huh: Inače....:bisa:

jasamja
04-07-2010, 09:22
Навикни се да си за њих данас бог а сутра клошар и неће ти сметати.

G
04-07-2010, 09:24
Žene su divne osim kad imaju PMS čija sam redovna žrtva.:mirka:

причалица
04-07-2010, 09:24
mene mm mnogo poštuje kad smo u kući...ali me zato stalno urozava kad smo u društvu. s krevetom to nema veze, uvek je bilo tako.
meni to smeta, ali sam nekako navikla, pa me više ne iznenađuje kao pre....ali, mi smeta.

G
04-07-2010, 09:25
mene mm mnogo poštuje kad smo u kući...ali me zato stalno urozava kad smo u društvu. s krevetom to nema veze, uvek je bilo tako.
meni to smeta, ali sam nekako navikla, pa me više ne iznenađuje kao pre....ali, mi smeta.

On je zao :ona:

jasamja
04-07-2010, 09:28
То је бзв,ја се угризем за језик ако хоћу да кажем у друштву нешто против моје жене иако је тврдоглава и уме да одвали глупост.Ако немам петље да тражим другу боље да ћутим.

QueenOfClubs
04-07-2010, 09:37
mene mm mnogo poštuje kad smo u kući...ali me zato stalno urozava kad smo u društvu. s krevetom to nema veze, uvek je bilo tako.
meni to smeta, ali sam nekako navikla, pa me više ne iznenađuje kao pre....ali, mi smeta.
Код мене је било обрнуто. У друштву ме дизао у небеса да су сви само бленули у мене, а код куће... мук, бес.
И онда ми каже – па шта оћеш, зар не видиш да те поштујем и волим.

причалица
04-07-2010, 09:41
Код мене је било обрнуто. У друштву ме дизао у небеса да су сви само бленули у мене, а код куће... мук, бес.
И онда ми каже – па шта оћеш, зар не видиш да те поштујем и волим.

da, a meni kaže....''tebe svuda hvalim''...:raz_114: rekoh ''super, ali se to dešava kad ja nisam tu''...mislim, svaki put me nešto uroza.
prekjuče mi je rekao (a nisam ništa ni zaustila da kažem) - ''da ćutiš sad i da nisi reč progovorila''.
htedoh da se okrenem i odem kući, al 'ajde....progutah i tako.

jasamja
04-07-2010, 10:12
Кад има ПМС и кад те нервира спопадај је за туру секса,па ће да смањи гас.А ако има ПМС и пристане лакше ће да је прође.Жене имају више користи од секса него ми...

Ciciban
04-07-2010, 10:19
opet o sexu pricate .....:P

причалица
04-07-2010, 13:50
Кад има ПМС и кад те нервира спопадај је за туру секса,па ће да смањи гас.А ако има ПМС и пристане лакше ће да је прође.Жене имају више користи од секса него ми...

ma kakav pms ima veze sa poštovanjem?

QueenOfClubs
04-07-2010, 13:55
Како не разумеш?
Па ПМС је извор сваког незадовољства у мушкарца.
Много теже га подносе они него ми.
И отуд и непоштовање.
Срам да нас је кад не капирамо.

причалица
04-07-2010, 14:10
pa ja nemam pms....a odnos se ne menja.

G
04-07-2010, 14:12
Како не разумеш?
Па ПМС је извор сваког незадовољства у мушкарца.
Много теже га подносе они него ми.
И отуд и непоштовање.
Срам да нас је кад не капирамо.


pa ja nemam pms....a odnos se ne menja.

Divne ste !:raz_067:

QueenOfClubs
04-07-2010, 14:15
Ама какве везе има дал га имаш ил га немаш?
Ако није пубертет, ондак је ПМС, ако није ПМС ондак је климакс, ако није климакс, ондак смо џангризаве бабе.
Како год обрнеш, не ваља.

kojica
04-07-2010, 14:32
mene mm mnogo poštuje kad smo u kući...ali me zato stalno urozava kad smo u društvu. s krevetom to nema veze, uvek je bilo tako.
meni to smeta, ali sam nekako navikla, pa me više ne iznenađuje kao pre....ali, mi smeta.

:raz_020:

da, a meni kaže....''tebe svuda hvalim''...:raz_114: rekoh ''super, ali se to dešava kad ja nisam tu''...mislim, svaki put me nešto uroza.
prekjuče mi je rekao (a nisam ništa ni zaustila da kažem) - ''da ćutiš sad i da nisi reč progovorila''.
htedoh da se okrenem i odem kući, al 'ajde....progutah i tako.
:krsti:

E ovo je strašno.
Ego manijak koji ne može da shvati gde se završava on, a gde počinješ ti.
Sve je on...:mirka:

kako bih ga pukla pred svima, sve zvezde da vidi..
ma.. zapravo sam ljuta na tebe što to trpiš...

jasamja
04-07-2010, 17:22
To ovaj G ima problema.Neće da sluša ženu,a to već spada u nepoštovanje.:raz_076:

jasamja
04-07-2010, 17:28
I previše koristi fraze:''divne ste'',''slatke ste'' itd...malo kreativnosti,molim.

причалица
04-07-2010, 18:12
Ама какве везе има дал га имаш ил га немаш?
Ако није пубертет, ондак је ПМС, ако није ПМС ондак је климакс, ако није климакс, ондак смо џангризаве бабе.
Како год обрнеш, не ваља.

e to...! tako me je nazvao pred 2 osobe koje vidim prvi put u životu (a možda i poslednji, jer sam se baš pos*ano osećala).

QueenOfClubs
04-07-2010, 18:16
e to...! tako me je nazvao pred 2 osobe koje vidim prvi put u životu (a možda i poslednji, jer sam se baš pos*ano osećala).
Такво понашање ипак више говори о њему, зар не?

причалица
04-07-2010, 18:19
Такво понашање ипак више говори о њему, зар не?

i njegovom poštovanju...:mirka:

mica
08-07-2010, 07:08
Postovanje je,fakat najbitniji deo odnosa,pa cak i od ljubavi...kad nepostujes partnera,dzaba sve ostalo...nema to veze ni sa pms-om niti sa klimaksom a ni ostalim vidovima hormonskog divljanja,to je nesto sto imas il nemas...onog momenta kad sam prestala da postujem bm-a,brlo bzo su i emocije se ugasile...

QueenOfClubs
08-07-2010, 07:18
Синоћ сам чула мушкарца у зрелим годинама како изговара:
Моју жену изузетно поштујем. То је мајка мог сина и сад носи друго дете.
А то, што се деси са стране је само ради спорта и забаве.
:neutral:

причалица
08-07-2010, 19:12
Синоћ сам чула мушкарца у зрелим годинама како изговара:
Моју жену изузетно поштујем. То је мајка мог сина и сад носи друго дете.
А то, што се деси са стране је само ради спорта и забаве.
:neutral:

divota. toliko o poštovanju....daj Bože da grešim, ali 80% muškaraca tako misli.

marlon
19-07-2010, 21:01
Ja ću da vas optužim, a vi se branite.

Nekako se provlačilo kroz pojedine teme na koje smo pričali,
ali ajmo sada samo o poštovanju.
Neke žene su vake, a neke nake, a opet imate običaj da kažete
i da smo sve iste.
Ne znam odakle vam ideja da smo sve iste, kada nas ne tretirate tako -
- Nikada.
Kada žena zasluži vaše poštovanje, zašto se to prenosi i na ljubavni život?
Očekujete od žene sa kojom ste deset godina da se ponaša kao ljubavnica,
a vi se prema njoj odnosite kao da vam je mama, sestra ili najbolji drug.
Zašto?

I sad će svi da kažu.. a neee.. poštovanje van kreveta i u krevetu veze nemaju..
to samo budale ne umeju da razdvoje...

more mojne da lažete...:lol:

E da vidim ima li iskrenih...:raz_088:


kao sto mi ne mozemo tako i zene ne mogu neki put da nas razlikuju od brata ili devera. ali to nije njihova krivica vec samo i iskljucivonasa. ljudi godinama u zajednickom domacinstvu zaborave na elementarne stvari sta su u biti.... samo znaci zena i muskarac i nist drugo... pa se desava da se promene uloge, zene puste brkove a muskarci peru deci gace. znaci, da bi takav odnos opstao, duznost muskarca i zena je da shvate da odnos moze da bude kao nekad samo ako se trude da ga takvim ocuvaju. iznenadjenja su deo te igre, seksualna iznenadjenja jos vise jer los sex je katalizator skoro vecine problema u braku. u krevetu nema postovanja. ako u krevetu tretiras zenu kao djokondu zaboravi na nju jako brzo. i ona na tebe. strast nema opipljivu cenu i ona se nazalost vestacki ne da nakalemiti ni na najkvalitetniji duhovni odnos. ili je ima ili nema. problem je samo sto vecina muskraca nema pojma sta zene zele u krevetu i koliko su iskvarene do srzi a ne smeju da to pokazu ili priznaju ocrnjujuci pre svega tim cinom sebe kao majku a potom kao uzornu suprugu. kada bi znali, a bolje da ne znaju verovatni bi sebi promprljali u bradu da ce ova qurva od zene da ih smori sa jebanluk a mislili su da je ona ipak jedan tako romanticna dusica i mila mati njihove dece. misliti i srati naravno nije isto. zato sluze i forumi da seremo dok ne dodje do karanja. onda sve ovo prestaje. ja presto.

Ciciban
19-07-2010, 21:21
kljucni faktori uspesne veze su poverenje i postovanje, ali ako ih ne zasluzis neces ih ni dobiti , nemoze neko postovati mene ako ja ne postujem sebe , opstepoznata stvar. Po meni je nepostovanje jednako mentalnom zlostavljanju , a granice postavljamo sami . sto se tice postovanja bracnog partnera ( u ovom slucaju supruge) , da ne citiram marlona... posle posteno ispostovane strastne bracne noci , red je da suprugu doispostujete kafom i doruckom u krevetu.. :P

marlon
19-07-2010, 21:24
aha
a ona trk do pijace po sveze jagode i da umuti prirodni slag koje ce sve da servira na dojkama sa kojih cemo sve to da srcemo lizemo i njusimo kao samo belo da je.

Ciciban
19-07-2010, 21:30
aha
a ona trk do pijace po sveze jagode i da umuti prirodni slag koje ce sve da servira na dojkama sa kojih cemo sve to da srcemo lizemo i njusimo kao samo belo da je.


pa ako imate snage dobro ...

marlon
19-07-2010, 22:18
za jagode uvek imamo

Ciciban
19-07-2010, 22:25
ma mora nesto da vam bude vishak, slag na primer ...:P

причалица
19-07-2010, 23:54
aha
a ona trk do pijace po sveze jagode i da umuti prirodni slag koje ce sve da servira na dojkama sa kojih cemo sve to da srcemo lizemo i njusimo kao samo belo da je.

ma da...a to, vam, kao ne prija.....

Vragolanka
20-07-2010, 13:39
kljucni faktori uspesne veze su poverenje i postovanje, ali ako ih ne zasluzis neces ih ni dobiti , nemoze neko postovati mene ako ja ne postujem sebe , opstepoznata stvar. Po meni je nepostovanje jednako mentalnom zlostavljanju , a granice postavljamo sami . sto se tice postovanja bracnog partnera ( u ovom slucaju supruge) , da ne citiram marlona... posle posteno ispostovane strastne bracne noci , red je da suprugu doispostujete kafom i doruckom u krevetu.. :P

Omašila si temu.
Bold... ovakvo razmišljenje nije prirodno. Po meni je ključni faktor svake uspešne veze strast. Ugasiće se onog trenutka kada ta veza pređe u obavezu, dužnost, nazovi je kako hoćeš. Kada ti supruga više nije žena, već neko ko ti pere, pegla, rađa, pravite kompromise, prilagođavate se okolnostima... ne mora da znači da će se osećanja izgubiti... Ali je pitanje koliko vam u braku treba drug, a koliko muškarac. Meni je potrebnije ovo drugo... većinu stvari mogu da obavim sama. A odrađivati sex i još ispoštovati partnera zato što je obavio svoju bračnu dužnost... izvini, po meni je bolje da je ne obavlja.



I sad će svi da kažu.. a neee.. poštovanje van kreveta i u krevetu veze nemaju..
to samo budale ne umeju da razdvoje...Ne bi trebalo da budu u vezi... onog trenutka kada me neko bude tretirao prvo kao majku, a tek onda kao ženu, otići ću dalje.
Da li moramo da biramo između strasti i poštovanja, ne znam... uglavnom, nijednog trenutka ne bih ostala u braku u kome nema strasti. A koliko dugo će trajati i kojim intenzitetom, zavisi i od praga poštovanja... Ne treba mi neko ko će me u krevetu tretirati kao sveticu.. naprotiv.

marlon
20-07-2010, 14:07
ma da...a to, vam, kao ne prija.....

prija i na pupi kad joj je... i kad sklizne jagodica mala nestasna pa zadje u rukavac... :jede:

kojica
21-07-2010, 12:30
kao sto mi ne mozemo tako i zene ne mogu neki put da nas razlikuju od brata ili devera. ali to nije njihova krivica vec samo i iskljucivonasa. ljudi godinama u zajednickom domacinstvu zaborave na elementarne stvari sta su u biti.... samo znaci zena i muskarac i nist drugo... pa se desava da se promene uloge, zene puste brkove a muskarci peru deci gace. znaci, da bi takav odnos opstao, duznost muskarca i zena je da shvate da odnos moze da bude kao nekad samo ako se trude da ga takvim ocuvaju. iznenadjenja su deo te igre, seksualna iznenadjenja jos vise jer los sex je katalizator skoro vecine problema u braku. u krevetu nema postovanja. ako u krevetu tretiras zenu kao djokondu zaboravi na nju jako brzo. i ona na tebe. strast nema opipljivu cenu i ona se nazalost vestacki ne da nakalemiti ni na najkvalitetniji duhovni odnos. ili je ima ili nema. problem je samo sto vecina muskraca nema pojma sta zene zele u krevetu i koliko su iskvarene do srzi a ne smeju da to pokazu ili priznaju ocrnjujuci pre svega tim cinom sebe kao majku a potom kao uzornu suprugu. kada bi znali, a bolje da ne znaju verovatni bi sebi promprljali u bradu da ce ova qurva od zene da ih smori sa jebanluk a mislili su da je ona ipak jedan tako romanticna dusica i mila mati njihove dece. misliti i srati naravno nije isto. zato sluze i forumi da seremo dok ne dodje do karanja. onda sve ovo prestaje. ja presto.

Konačno neko ko razume temu. Već sam pomislila da sam negde u postavci pogrešila.

Hvala ti na odgovoru.

Izgleda da velika većina ljudi uopšte ne uviđa ovaj problem.

marlon
24-07-2010, 22:03
Konačno neko ko razume temu. Već sam pomislila da sam negde u postavci pogrešila.

Hvala ti na odgovoru.

Izgleda da velika većina ljudi uopšte ne uviđa ovaj problem.

ovo je cast da od tebe dobijem pozitivnu kritiku.
fala

причалица
24-07-2010, 22:49
i mm kaže da misliti i srati nije isto....nisam mu verovala, dok sad ovo nisam pročitala.

marlon
25-07-2010, 01:29
kako li ovo da sfatim... ni sam ne znam :mrgreen:

причалица
25-07-2010, 09:41
kako li ovo da sfatim... ni sam ne znam :mrgreen:

kako 'oćeš:raz_128: