PDA

Pogledaj Punu Verziju : Mlade biraju debele deveruše kako bi same izgledale lepše



jasamja
07-07-2010, 19:37
Neveste sve češće za deveruše biraju debele prijateljice kako bi same izgledale što lepše, pokazalo je nedavno istraživanje u Britaniji
Žene pred venčanje postaju sve nervoznije i nesigurnije u pogledu svog izgleda pa često svesno biraju debele prijateljice da im budu deveruše.
Svaka treća Britanka priznala je da bi radije izabrala punačku drugaricu da je prati do oltara kako bi u poređenju s njom izgledala vitkije.
Mnoge žene su bile nezadovoljne izgledom na svom venčanju, a dve od pet novopečenih nevesta su kazale da su se osećale nesigurnim u društvu vitkih zvanica.
Istraživanje koje je sproveo sajt Slim.Fast, koji se bavi zdravom ishranom, otkrilo je da se pet odsto žena podvrgava dijeti neposredno pre venčanja.
Nutricionista Fiona Hanter je naveo da žene osećaju ogroman pritisak da izgledaju što bolje u danu venčanja, pa često biraju debele deveruše.
"To je tužno i ružno", smatra ona, dodajući da podaci prikupljeni istraživanjem pokazuju da je to "novi trend koji zabrinjava".

Мени је то смешно!:raz_067:Да ли су Српкиње боље,па се не заваравају којекаквим оптичким варкама?

kojica
07-07-2010, 19:46
Srpkinje imaju devera, pa su vazda lepše. :igrac:

jasamja
07-07-2010, 19:47
Па имам и ја две свастике а не хвалим се.

причалица
07-07-2010, 20:32
kad se moj najbolji drug ženio, pozvao je moje ćere da budu devruše...jer je on višegeneracijski jedinac i nema nigde nikog.
bile su mnogo slatke, namlatile gomilu para, jer je svadba bila baš velika.

QueenOfClubs
08-07-2010, 06:36
А какве везе има Британија са нама?
За почетак, ми ни немамо тај обичај да млада има деверуше. :neutral:

jasamja
08-07-2010, 06:58
Немамо.Ставио сам само као пример шта све жене могу да смисле да изгледају боље него што јесу.

QueenOfClubs
08-07-2010, 07:03
Зашто се жене толико труде да изгледају лепо?

Zazijavalo
08-07-2010, 07:06
Zato što im je to ponekad jedini kvalitet. :mrgreen:

QueenOfClubs
08-07-2010, 07:11
Па ето, и на то многи мушкарци падају.
А некима је само то довољно.

mica
08-07-2010, 07:18
Па ето, и на то многи мушкарци падају.
А некима је само то довољно.

Ha,svaka cast :) mnogi zele zenu za ukras te zato i padaju :) ebesh mozak...

Zazijavalo
08-07-2010, 07:24
Kada su pakovali drevne Egipćane za zagrobni život, telo bi im bilo balsamovano, crevca i druge iznutrice, proprane i osušene, stavljane su u posebnu posudu, a mozak se bacao. :)

причалица
09-07-2010, 05:54
Па ето, и на то многи мушкарци падају.
А некима је само то довољно.

mnogima je to dovoljno.

Bisernica
09-07-2010, 14:39
Zato što im je to ponekad jedini kvalitet. :mrgreen:

Koliko sam ja upućena u stvari,mislim da je to jedini kvalitet
koji je većini muškaraca bitan,jer oni drugi kvaliteti,glava pogotovo,nisu poželjni :mrgreen:

причалица
09-07-2010, 15:49
pa, to je tako i u amerčikim filmovima....ništa novo. takvo šta uvek rade neke kokoške, što reče zazi, kojima je izgled jedini adut.