PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ljubomora??? ili nesto drugo ......



Ciciban
29-06-2009, 08:30
Ja nisam nimalo... :raz_035: ..uopste mislim......ili mi je mnogo rano ...a vi?

Man
29-06-2009, 09:00
Jeste li ljubomorni, i kako to ispoljavate? :raz_035:

Mirka
29-06-2009, 09:46
Aj sve sve al ti Manijace ....sacu da te obrisem :raz_089: .
A i sta vas spopala ljubomora po ovoj kisi ???

Ja jesam , ponekad i na odredjene ljude .
Nema pravila . Al kad jesam - bolje da se taj na koga jesam skloni sa kule zemaljske . :raz_128:

Man
29-06-2009, 09:53
Ja nisam, i uvek mi bilo čudno zašto su ljudi ljubomorni... žene posebno...

Feelgood
29-06-2009, 14:50
Ponekada jesam... i to bez veze...

mada, nisam upoznala nikog ko nije... uglavnom svi jesu, manje ili više...

blue_chupp
29-06-2009, 20:20
Ja baš nisam... Nimalo... :raz_127:

blueangel
29-06-2009, 23:45
jesam,a trudim se da ne pokazujem... :raz_132:

Dusala
30-06-2009, 10:35
nisam

arlekino
13-07-2009, 19:15
Ima tri vrste ljubomornih ljudi:
prvi, koji veruju da su sve zene nevaljale, pa zato je nevaljala i njegova zena:
drugi, koji veruju da su sve ostale zene verne a samo njegova neverna:
i najzad, treci, koji veruju da su sve druge zene propale, a samo njegova stoji kao nezauzimljiva tvrdjava.

Svaki covek ili zena treba da se zapita sta se dogadja ako suprotna strana uopste nije ljubomorna, indiferentnost, indolencija je los znak u jendoj vezi kao i na ovom forumu nema nikakve reakcije ni na sta samo piskaranje cak nema ni eha da bi se doslo do saznanja da li se ljudi slazu ili se konfrotiraju pojedinim stavovima

Lilu
13-07-2009, 19:38
:raz_081:

sani
13-07-2009, 20:02
kao pseto sam! :stidljiva:

al mislim da jos nisam skliznula u patologiju :raz_002:

sani
13-07-2009, 20:13
Ima tri vrste ljubomornih ljudi:
prvi, koji veruju da su sve zene nevaljale, pa zato je nevaljala i njegova zena:
drugi, koji veruju da su sve ostale zene verne a samo njegova neverna:
i najzad, treci, koji veruju da su sve druge zene propale, a samo njegova stoji kao nezauzimljiva tvrdjava.

Svaki covek ili zena treba da se zapita sta se dogadja ako suprotna strana uopste nije ljubomorna, indiferentnost, indolencija je los znak u jendoj vezi kao i na ovom forumu nema nikakve reakcije ni na sta samo piskaranje cak nema ni eha da bi se doslo do saznanja da li se ljudi slazu ili se konfrotiraju pojedinim stavovima


E al ga ti sad izmesa i babe i zabe.. :raz_038:
U pravu si za forum..al polako jbt, malo nas je , forum je nov..dok se ne razradi..
a ti pomozi jbg, daj svoj doprinos :raz_048:

sani
13-07-2009, 21:39
I izvinjavam se na psovkama..tek sada vidim da sam u prethodnom postu cak dve ubacila..

To radim kad sam neurozna...onda mi slabi kontrola.. :stidljiva:

Пркос
05-08-2009, 12:23
Ljubomorni su samo oni ,koji su svesni da ne zasluzuju ono sto imaju. :raz_010:

bleja
06-08-2009, 12:54
ljubomora je bolest. i to gadna. bezim glavom bez obzira kad je kod nekog osetim.

Ciciban
08-08-2009, 20:05
ljubomora je bolest. i to gadna. bezim glavom bez obzira kad je kod nekog osetim.


Ma pricamo o zdravoj ljubomori ...ne patoloskoj .... o onoj koja te samo drzi budnog i zivog.......

bleja
10-08-2009, 13:48
zar postoji zdrava ljubomora?
ne volim ni doziranu ljubomoru a kamoli onu preko mere.
niti zelim da izazivam kod nekog ljubomoru, to je nezrelo,
i ne vidim neku svrhu (a ako se to desava onda nije do moje lose namere
nego do te druge osobe koja tako nesto oseca)
kazu mi da ne spadam u ljubomorne osobe (to mi
iznose kao vrlinu a ne kao manu) i ne
podrzavam misljenje da osobu prema kojoj ne osecamo ljubomoru zapravo
i ne volimo, jer toboz, ako nismo ljubomorni onda smo ravnodusni, kakva glupost!
voleti se moze zrelo, sa punim razumevanjem a ljubomora mi ukazuje
na to da osoba koja je oseca ili nije sigurna u sebe i svoje kvalitete ili nije sigurna i
nema poverenja u tu drugu osobu a to znaci da je ne poznaje bas najbolje.
takodje su mi uvek bili detinjasti pokusaji izazivanja ljubomore (znam da se neki pale na to,
i da im cesto znaci da neko drugi oseti spram njih ljubomoru ali ne mislim da je to pozitivna
dusevna hrana)
inace, u poplavi globalnog trovanja plitkim, jeftinim sadrzajima i emocijama, kroz medije, pa i popularnu nauku sve se cesto okrece naglavce te se nesto sto je zapravo banalno i povrsno tretira kao znacajno i ispravno, nije mi cudno da se i ljubomora pojavi kao nesto sto ima prizvuk pozitivnog u sebi.

bleja
10-08-2009, 14:13
Као глад, и љубав нема очију; али љубомора нема памети

Љубомора је највеће неспокојство, и насиље над собом и над другима.

J. Ducic

*Bilja*
12-08-2009, 20:17
Jesam, zdravo sam ljubomorna.
Kad sam nezdravo, ja ocutim i pred mogucnoscu da me zaboli zeludac, a onda smazem sve sto mi do ruku dodje pa mi ravno sve do Kosova. :raz_012:

SaleX
12-08-2009, 20:19
Ja volim ljubomoru!
možda sam jedan od jako retkih, ali volim kada je voljena osoba ljubomorna i kada pokazuje ljubomoru. I ja umem da budem ljubomoran, ali to niej destrktivna ljubomora već me tra da još više volim.

nekako, ako nema ljubomore nema ni ljubavi.

*Bilja*
12-08-2009, 20:27
Ja volim ljubomoru!
možda sam jedan od jako retkih, ali volim kada je voljena osoba ljubomorna i kada pokazuje ljubomoru. I ja umem da budem ljubomoran, ali to niej destrktivna ljubomora već me tra da još više volim.

nekako, ako nema ljubomore nema ni ljubavi.

Normalna, tj. zdrava ljubomora u malim dozama je super, ali, znam ljude koji su patoloski ljubomorni, njihovi partneri trpe strasno ako moraju, ako imaju gde- beze!

SaleX
12-08-2009, 20:34
Ja volim ljubomoru!
možda sam jedan od jako retkih, ali volim kada je voljena osoba ljubomorna i kada pokazuje ljubomoru. I ja umem da budem ljubomoran, ali to niej destrktivna ljubomora već me tra da još više volim.

nekako, ako nema ljubomore nema ni ljubavi.

Normalna, tj. zdrava ljubomora u malim dozama je super, ali, znam ljude koji su patoloski ljubomorni, njihovi partneri trpe strasno ako moraju, ako imaju gde- beze!

Znam ih i ja. takve "ljude" zovem "pi*kama"
Znam čoveka koji je godinama špijunirao svoju (sada već bivšu) ženu. Ona ode na posao, a on u kola i parkira se ispred njene firme, sagne se u kolima i čeka da vidi da li će da ona izadje negde.

Medjutim ima tu jedna stvar. Ljubomora je veoma često povezana sa kompleksom niže vrednosti i nesigurnošću u sebe. Takve osobe sklone su da svoju patološku ljubomoru koriste kao paravan za svoju duhovnu impotenciju, to jest nesposobnost da u realnom životu odgovore svim potrebama zajedničkog života, stoga svojom ljubomorom kreiraju vlastiti svet u kome su oni žrtve a svi drugi su zli koji im žele naneti nekakvo zlo.

Ovako video sam i bio svedok kako se ponašaju ljubomorni muževi kod vulkanizera.
Što je žena lepša, manje su ljubomorni (ili su "digli ruke" i pomirili se sa sudbinom :pusi: )
ali što je ružniaj oni su više ljubomorni. Dakle zamisli ti scenu kada ne daju ženi da izadje iz auta! Oni odu da popiju sok, pivo da kupe nešto ali ostave ženu u autu koji je nagnut na stranu jer je stavljena dizalica da mu se menja točak!
I tako žena ljubomornog muža nakrivljena ko toranj u Pizi sedi na +50 u kolima pola sata-sat dok se to obavi dok muž priča napolju u senci drveta sa nekim dok u ruci drži ladno pivo! :raz_119:

*Bilja*
12-08-2009, 20:40
Ja volim ljubomoru!
možda sam jedan od jako retkih, ali volim kada je voljena osoba ljubomorna i kada pokazuje ljubomoru. I ja umem da budem ljubomoran, ali to niej destrktivna ljubomora već me tra da još više volim.

nekako, ako nema ljubomore nema ni ljubavi.

Normalna, tj. zdrava ljubomora u malim dozama je super, ali, znam ljude koji su patoloski ljubomorni, njihovi partneri trpe strasno ako moraju, ako imaju gde- beze!

Znam ih i ja. takve "ljude" zovem "pi*kama"
Znam čoveka koji je godinama špijunirao svoju (sada već bivšu) ženu. Ona ode na posao, a on u kola i parkira se ispred njene firme, sagne se u kolima i čeka da vidi da li će da ona izadje negde.

Medjutim ima tu jedna stvar. Ljubomora je veoma često povezana sa kompleksom niže vrednosti i nesigurnošću u sebe. Takve osobe sklone su da svoju patološku ljubomoru koriste kao paravan za svoju duhovnu impotenciju, to jest nesposobnost da u realnom životu odgovore svim potrebama zajedničkog života, stoga svojom ljubomorom kreiraju vlastiti svet u kome su oni žrtve a svi drugi su zli koji im žele naneti nekakvo zlo.

Ovako video sam i bio svedok kako se ponašaju ljubomorni muževi kod vulkanizera.
Što je žena lepša, manje su ljubomorni (ili su "digli ruke" i pomirili se sa sudbinom :pusi: )
ali što je ružniaj oni su više ljubomorni. Dakle zamisli ti scenu kada ne daju ženi da izadje iz auta! Oni odu da popiju sok, pivo da kupe nešto ali ostave ženu u autu koji je nagnut na stranu jer je stavljena dizalica da mu se menja točak!
I tako žena ljubomornog muža nakrivljena ko toranj u Pizi sedi na +50 u kolima pola sata-sat dok se to obavi dok muž priča napolju u senci drveta sa nekim dok u ruci drži ladno pivo! :raz_119:


Znam, Sale, to je patoloska ljubomora, a ja bih rekla i bezobrazluk. Tebi ne moram da objasnjavam zasto ovo kazem, ti znas, ali, niko da objasni kako se s tim izboriti ako NEMAS DRUGOG izbora?!

Zvuci paradoksalno, ali, ne postoji uvek izbor...

SaleX
12-08-2009, 20:50
Brak sa ljubomornim parterom je robija. Drukčije se ne može opisati. Posebno ako je bolesna ljubomora u pitanju i ako je partner nasilan i destruktivan. Tu pomoći nema. Raskid, razvod, bilo šta.
Poseban problem je što u takvim situacijama partner smatra da ima "pravo" na svog bračnog druga.
Jioš gore kada muškarac iskazuje svoju "muškost" tako što maltretira suprugu, što je čest slučaj

*Bilja*
12-08-2009, 21:38
Brak sa ljubomornim parterom je robija. Drukčije se ne može opisati. Posebno ako je bolesna ljubomora u pitanju i ako je partner nasilan i destruktivan. Tu pomoći nema. Raskid, razvod, bilo šta.
Poseban problem je što u takvim situacijama partner smatra da ima "pravo" na svog bračnog druga.
Jioš gore kada muškarac iskazuje svoju "muškost" tako što maltretira suprugu, što je čest slučaj



Kad se partner ljubomornog racuna u POSED :roll:

SaleX
12-08-2009, 22:05
Brak sa ljubomornim parterom je robija. Drukčije se ne može opisati. Posebno ako je bolesna ljubomora u pitanju i ako je partner nasilan i destruktivan. Tu pomoći nema. Raskid, razvod, bilo šta.
Poseban problem je što u takvim situacijama partner smatra da ima "pravo" na svog bračnog druga.
Jioš gore kada muškarac iskazuje svoju "muškost" tako što maltretira suprugu, što je čest slučaj



Kad se partner ljubomornog racuna u POSED :roll:

Da, tužno. Ali ljubomorni partner smatra da je jednostavno "vlasnik" onog drugog. te da ima prava da manipuliše i kontroliše svaki segment partnerovog života. A sve se to svodi na ograničavanje slobode, vezivanje za kuću, kontrolisanje kretanja do klasičnog kućnog ropstva. :raz_084:

Pčelica
23-09-2009, 09:18
Jesam... u granicama

Maca
23-09-2009, 21:42
Ljubomorna sam taman onoliko koliko treba...

marlon
23-09-2009, 21:44
ja je vezem lancima na sto za istezanje...predmet ljubomore mislim... :raz_055:

Maca
23-09-2009, 21:48
Machku..aaa?

Taska
05-11-2009, 02:31
Ljubomora - nesigurnost,nepoverenje....
A cemu?...Sto cu kao ljubomorom zadrzati,sacuvati...bas naprotiv....prije cu otjerati....

Софија
07-11-2009, 10:55
Што ми више слободе да, више га волим.
Таква сам.

Нисам љубоморна, посебно ако ми неко никад није изиграо поверење.
Али кад се деси то изигравање , макар и једном, ту већ постајем параноична...али не зато што сам несигурна у себе, већ због тога што не подносим да неко прави будалу од мене.
:raz_023:

Mortal Love
07-11-2009, 20:17
Што ми више слободе да, више га волим.
Таква сам.

Нисам љубоморна, посебно ако ми неко никад није изиграо поверење.
Али кад се деси то изигравање , макар и једном, ту већ постајем параноична...али не зато што сам несигурна у себе, већ због тога што не подносим да неко прави будалу од мене.
:raz_023:


Bas tako...S tim sto ja u startu stavim do znanja,da ono sto je moje,niko ne sme da dira.

marlon
08-11-2009, 00:21
sad cu ja da se pavim malo naivan pa da pitam.... a sta je to vase.. mislim vase kod vas zena sto niko ne sme da dira? :raz_088:

Sibi
08-11-2009, 12:31
ako me ne žacne bar malo, piši propalo... ali mudro ćutim i angažujem detektiva :raz_031:

marlon
10-11-2009, 22:17
obNozavam da zhacqam :pusi:

Sibi
11-11-2009, 17:04
znam da ti ne spadaš u one koji samo :pusi:

mislila sam na ljubomoru :raz_116:

Bisernica
13-01-2010, 17:38
Ljubomora je bolest !!!....i to razarajuća !

Sve što ne znam,za mene se nije desilo !!
A ne moram ja sve da znam ;)

DaDole
09-03-2012, 13:19
Ljubomora je odraz nesigurnosti u sebe,u svoju vezu,u partnera i kreće se od male,bezazlene ljubomore koja kao začin ponekad zna da prija ,pa do patološke..
Ljubomora je neracionalno samomučenje i najviše šteti osobi koaj jeste ljubomorna,nagriza je iznutra i truje..

Sagacity
16-03-2012, 07:47
Ima tri vrste ljubomornih ljudi:
prvi, koji veruju da su sve zene nevaljale, pa zato je nevaljala i njegova zena:
drugi, koji veruju da su sve ostale zene verne a samo njegova neverna:
i najzad, treci, koji veruju da su sve druge zene propale, a samo njegova stoji kao nezauzimljiva tvrdjava

Sa ovom kategorizacijom se poptuno slažem. Naravno to su neki najrasprostranjeniji ''modeli'' ljubomore, mada ima osoba koje su ljubomorne uopšte, a ne samo u ljubavi...

Ne nisam ljubomorna. Ljubav je pre svega poverenje i otvoren odnos ljudi koji se vole. Kada se izgradi takav sistem poverenja i kada se potpuno upoznaju, onda za ljubomoru nema mesta.

Živeti u sumnji i živeti u razmišljanju, sa kim je bila osoba, da li je bila sa tim i tim, što je baš sa tom osobom razgovarala...itd...od toga nema veće robije. To je propast za dušu čoveka. I ne samo to, nego što osobe koje su previše ljubomorne mogu ugušiti ljubav druge osobe,jer previše sumnje ne godi nikome.

Pojedini muškarci su agresivno ljubomorni, to ide do te mere da pojedine žene ne smeju da sednu sa komšijom koji joj je ustavio da je poveze do kuće, jer on živi druga kuća od nje. Znam za takav slučaj...Ima svega. Naravno, ima i bolesno-ljubomornih žena, koje prave ''scene''...

Ljubomora jeste i odraz nesigurnosti, ali može biti i prirodan deo neke ličnosti. Takve osobe ostaju doživotno ljubomorne, ma koliko im suprotna strana pokazivala vernost...To je već bolest.

ljubičica
16-03-2012, 08:06
Ljubomora je bolest !!!....i to razarajuća !

Sve što ne znam,za mene se nije desilo !!
A ne moram ja sve da znam ;)
:zrika:
na ovu temu smo se moja drugarica helen i ja najvise prepirale ..ne moram ja sve da ynam.
ja nisam ljubomorna, cak, uopste..
ali volim da znam. ne volim da me neko laze, uff, to mrzim.
a da malo svrljne..moze, a jel mogu i ja:drnd:

Cruz
16-03-2012, 12:50
ljubomoru sam uvek povezivala sa zaviscu i manjkom samopouzdanja... nisam ljubomorna, uspesi drugih ljudi me raduju.. ako govorimo o ljubomori u ljubavnim odnosima, ni tu je nema kod mene cak ni u tragovima... ono sto ocekujem od druge strane je iskrenost, ma sta da se dogodi

Picola
17-03-2012, 06:01
Pre sam posesivna nego ljubomorna. I to duhovno.

I to nema veze s manjkom samopouzdanja, naprotiv.

причалица
17-03-2012, 08:20
nisam ljubomorna. missim, kakva korist od toga?
neko će reći - pa to je jače od mene. :nene: ne postoji ništa (osim Boga) što je jače od mene.
ljubomora bi trebalo da bude stanje u kome mi je užasno krivo što ne dobijam dovoljno pažnje i ljubavi od nekoga zbog nekoga (ili nečega). pa to je stvarno maltretman hihihihi :)
ponavljam, ne treba mi to u životu.

Снајпериста
18-03-2012, 15:03
Само су слабићи љубоморни и девојке које се саме себи не свиђају.

Vidana
31-03-2012, 05:44
nisam ljubomorna, tj trudim se da ne budem:namcor:

na muža nisam ni malo, jer smatram da ga dobro poznajem i imam poverenja u njega
al na komšinicu jesam :mrgreen: jer ima manje kila od mene :haha:
a onda shvatim da i ja mogu da skinem kile :igra: :igra1:

Sarmica
31-03-2012, 06:27
Nisam sigurna da li ovde pričamo o ljubomori s povodom ili onako iz dosade, jer nemamo pametnija posla:)
Ako pričamo o partneru, bolesno ljubomorna i ljubomorna u toj meri da ga pratim, ispitujem ili ne daj Bože:krsti:napravim mu neku scenu sa ili bez razloga, nisam. Kome se šta radi slobodno neka radi, ko sam ja da postavljam bilo kome ikakve granice.
A ovako inače, mislim da nisam ni ljubomorna ni zavidna. Tako mi svejedno ko šta ima ili nema...tuđe dvorište me ne interesuje.

Picola
17-04-2012, 05:03
Само су слабићи љубоморни и девојке које се саме себи не свиђају.

Nije tacno. Ljubomorne su zene koje vide da njihov muz ima posla sa lakim zenama a zele da npr. sacuvaju brak.

Osim toga ako i nisu u braku, kakva je to ljubav bez imalo ljubomore? Onda to nije ljubav i kad tad se raspadne tj. neko nadje drugog.

Ako muskarac ne pokaze bas nimalo ljubomore - to je sonja, a ako i zena ne pokaze bar malo ljubomore, znaci da ga ne voli ili da je licemerna (tj. da potajno gleda u drugoga).

mona
18-04-2012, 02:38
ja nisam a uvek naidjem na neke ubi boze ljubomorne:mirka:

Moonster
18-04-2012, 02:41
Nije tacno. Ljubomorne su zene koje vide da njihov muz ima posla sa lakim zenama a zele da npr. sacuvaju brak.

Osim toga ako i nisu u braku, kakva je to ljubav bez imalo ljubomore? Onda to nije ljubav i kad tad se raspadne tj. neko nadje drugog.

Ako muskarac ne pokaze bas nimalo ljubomore - to je sonja, a ako i zena ne pokaze bar malo ljubomore, znaci da ga ne voli ili da je licemerna (tj. da potajno gleda u drugoga).

Nije nekada šonja, nego ga doslovno zabole za nju :aha:
U svakom slučaju u pravu si, ako je bilo kome od njih dvoje svejedno potpuno, raspad je neizbežan.

mona
18-04-2012, 02:42
tacno :aha:

Natali_Uvil
18-04-2012, 03:37
Kada mi je stalo ne da sam ljubomorna nego sam uzasna :stidljiva::raz_128:

Picola
18-04-2012, 05:39
Nije nekada šonja, nego ga doslovno zabole za nju :aha:
U svakom slučaju u pravu si, ako je bilo kome od njih dvoje svejedno potpuno, raspad je neizbežan.

Pa cim ga zabole a i dalje je u vezi, znaci da je licemer i sonja jer ne raskida verovatno iz materijalistickih razloga.

Moonster
19-04-2012, 18:07
Pa cim ga zabole a i dalje je u vezi, znaci da je licemer i sonja jer ne raskida verovatno iz materijalistickih razloga.
On nije u vezi, a to što druga strana misli da je on u vezi i uopšte da su oni u nekoj vezi, to je njena greška...
Ne mora uvek da bude materijalistički razlog, nekada, jednostavno nije ga briga, nije mu stalo, bez ikakve druge pozadine...

Picola
20-04-2012, 02:39
On nije u vezi, a to što druga strana misli da je on u vezi i uopšte da su oni u nekoj vezi, to je njena greška...
Ne mora uvek da bude materijalistički razlog, nekada, jednostavno nije ga briga, nije mu stalo, bez ikakve druge pozadine...

A pa onda to i nije veza. Ja sam mislila da pisemo o vezama...:andjelica:

kojica
20-06-2012, 07:04
Pa, baš i nije šonja.. :kapa:

A ja gledam, šta ću kad nisam ćorava, al što više gledam sve više shvatam zašto
sam baš sa Konanom.

I sad mož da kažete da smo licumuri il da nismo normalni, al ljubomorni nismo.
Ne vidim svrhu. Ako ikada poželi da ode, poslednje što će ga zadržati je moja
ljubomora. Može samo da ga pogura da pre ode.

Picola
23-06-2012, 02:36
Neka ga pogura, sto se mene tice. Bolje da ode pre, nego kasnije, ako vec treba da me ostavi.

Moonster
23-06-2012, 02:39
A pa onda to i nije veza. Ja sam mislila da pisemo o vezama...:andjelica:
I jeste i nije veza :lol:
Sa jedne strane jeste veza u pravom smislu te reči, ali sa druge strane nije, jer osobi nije stalo ni malo...
Tako da to dođe kao neka, polu-veza tako nekako....

Picola
23-06-2012, 02:41
I jeste i nije veza :lol:
Sa jedne strane jeste veza u pravom smislu te reči, ali sa druge strane nije, jer osobi nije stalo ni malo...
Tako da to dođe kao neka, polu-veza tako nekako....

Tako je. Ne mogu da razumem osobe koje su potpuno hladnokrvne prema partneru, zasto su uopste u vezi i sta hoce od nje.

Moonster
23-06-2012, 02:42
Tako je. Ne mogu da razumem osobe koje su potpuno hladnokrvne prema partneru, zasto su uopste u vezi i sta hoce od nje.
E pa sada....obično je neki interes u pitanju, ne mora da bude materijalne prirode uvek, ali obično je to.

Picola
23-06-2012, 02:50
E pa sada....obično je neki interes u pitanju, ne mora da bude materijalne prirode uvek, ali obično je to.

E pa to je znaci....interes.

Znaci nema ljubavi. A kao sto rekoh, ljubomora je pokazatelj ljubavi (bar malo i bar u pocetku). Nema niceg goreg nego ravnodusnost, pa i kasnije cak.;)

Moonster
23-06-2012, 02:52
E pa to je znaci....interes.

Znaci nema ljubavi. A kao sto rekoh, ljubomora je pokazatelj ljubavi (bar malo i bar u pocetku). Nema niceg goreg nego ravnodusnost, pa i kasnije cak.;)
Ima ljubavi, ali je jednostrana, sa jedne strane imaš sve od emocija što možeš da imaš, a sa druge strane ravnu crtu po bilo kom pitanju.
Ako ni malo nema ljubomore, nema tu ničega, ma šta ko i kako pričao.

Joker
23-06-2012, 09:47
U odnosu na okolinu,prijatelje,rodbinu,poznanike,nisam ljubomorna.Uvek me raduje tudj uspeh i sreca.
Sto se tice ljubomore na partnera,hm..nisam nikad imala potrebu da budem.Imam dovoljno paznje i ljubavi od njega,nista mi ne nedostaje i zasto bih "zabijala trn u zdravu nogu ".Ne opterecujem se gde je,sta radi,skim prica,jer mu jako verujem.Ni on mene ne opterecuje tim.
E sad,ako bih nesto osetila ( a osetila bih odmah,sigurna san jer ga bas poznajem),naravno da mi ne bi bilo sve jedno i rekla pa dobro treba tako i prepustila ga drugoj.

Čarapica
23-06-2012, 10:11
tudje necu, svoje ne dam i cica mica gotova prica :mm:

Bandit
23-06-2012, 10:13
Pa to što ne daješ..to nije za da se fališ..

Čarapica
23-06-2012, 10:15
ko se fali :mm:

Bandit
23-06-2012, 10:18
PA ako se žališ to se lako da srediti..

Čarapica
23-06-2012, 10:23
ko se žali :mm:nedam i tacka :ljut:

Bandit
23-06-2012, 10:27
Tu bre al si neka...aj ipak razmisli..malo..bar dva kruga oko stola..

DaDole
23-06-2012, 10:28
spameri:ljut: budite dobri:)

Moonster
23-06-2012, 10:32
spameri:ljut: budite dobri:)
Ne spamuju :nene:
Vidiš da je neko ljubomoran :jede:

Bandit
23-06-2012, 10:34
Znači ipak je tema..u pitanju..

Čarapica
23-06-2012, 10:40
pa da nastavimo onda:mm:

Bandit
23-06-2012, 10:41
de smo stali..

Čarapica
23-06-2012, 10:45
kod pravis zenu ljubomornom... :mm:

Bandit
23-06-2012, 10:48
nikad nisam lud..one su po prirodi ljubomorne još ja da dolivam na vatru..
To je vama urođeni instinkt..

DaDole
23-06-2012, 16:25
Po prirodi ljubomorne:kapa: neće da bude :nene:
Zašto bi se ljubomora kao pojam uopšte vezivala za pol:)

Moonster
23-06-2012, 16:27
Zato što je to žeMska karakteristika :pusi:
Al' lažem sada :facepalm:

Sagacity
23-06-2012, 22:58
Po prirodi ljubomorne:kapa: neće da bude :nene:
Zašto bi se ljubomora kao pojam uopšte vezivala za pol:)
Pa i ne može da se vezuje za pol :). Ljubomornih ima i na jednoj i na drugoj strani. Samo muška ljubomora više boli i to fizički. Imam u komšiluku par, gde je suprug toliko ljubomoran da to prevazilazi granicu normale..Skoro je je bila ''plava'', jer ju je komšija usput pokupio autom...I suprug je bio ljubomoran. Još i ako dodam da je komšija već prešao 70, a da ona nema ni 50 i da je on neko ko važi za stvarno finog čoveka, a i ona je jadnica jako fina ...svaki komentar je suvišan...Inače joj je suprug zabranio da ne sme nikada sesti u tuđi auto, bez obzira o kome se radi...:krsti:
Žene umeju praviti scene, ali su ljubomorni muškarci...vrlo često i nasilni...

Za mene ljubomora nije dokaz ljubavi, već nesigurnosti. Da nema tračak sumnje u partnera, ljubomore ne bi ni bilo.
Ne bih mogla biti u vezi u kojoj sam nesigurna u nekog, niti bih ja nekome dizala tenziju.

I da ponovim nešto, što sam više puta rekla...Biti sa nekim, a konstantno razmišljati, sa kim je..možda sa ovom ili onom i šta li je hteo reći ili šta je mislio time što je o toj i toj rekao nešto...od takvog opterećivanja nema veće robije...

Picola
25-06-2012, 02:02
Molim vas....ne trajna ljubomora, ali ljubomora u pocetku je najveci dokaz ljubavi.

Kasnije ona treba da predje u poverenje, ali tu i tamo ljubomore i kasnije nije na odmet, prija.

Sarmica
25-06-2012, 06:33
najveći dokaz ljubavi:pada:
a kako ti da razlikuješ da li on to tebi dokazuje neizmernu ljubav ili je samo psihopata?:blenta:
i kako da kažeš u određenom trenutku, e dragi sad je dosta, nemoj više da budeš ljubomoran:hm:

Sagacity
25-06-2012, 06:38
Molim vas....ne trajna ljubomora, ali ljubomora u pocetku je najveci dokaz ljubavi.

Kasnije ona treba da predje u poverenje, ali tu i tamo ljubomore i kasnije nije na odmet, prija.
OK, slažem se. Mislim da sam negde i rekla da može postojati ljubomora u startu dok se dvoje ne upoznaju i ne steknu poverenje jedno u drugo. Ali bi ljubomora kasnije smetala, bar meni. Čemu, ako se već dobro poznajemo...?
Inače prevelika ljubomora prelazi u posesivnost. Jedno bez drugog ne mogu.....

Naravno, to je samo moje mišljenje koje ne mora biti tačno...

kojica
25-06-2012, 17:48
Molim vas....ne trajna ljubomora, ali ljubomora u pocetku je najveci dokaz ljubavi.

Kasnije ona treba da predje u poverenje, ali tu i tamo ljubomore i kasnije nije na odmet, prija.

Ti si neki experat? :eek:

peach wise
15-09-2014, 16:07
kad sam u vezi sa dečkom nisam ljubomorna. u jednoj drugoj situaciji jesam... u granicama normale.

LonČe
31-01-2015, 13:14
To Neimanje ljubomore me je koštalo svih propalih veza,
no na moju preveliku žalost, ni dan danji se istoj nenaučih :facepalm: