PDA

Pogledaj Punu Verziju : Igrice



zLozi
01-08-2010, 12:32
Volite li da igrate igrice? Znate na koje mislim, one u 4 zida? :per: I cega volite da se igrate?
Ja volim da se igram. :)

Mr.OneTwo
01-08-2010, 12:38
igramo se redovno. uglavnom se jurimo po gajbi, ona bezi a ja za njom. onda sam izvalio foru pa zakljucavam sobu. devojcice, svuda okolo su zidovi, nemas gde da pobegnes. :mrgreen:

zLozi
01-08-2010, 12:39
A ti si policajac, a ona kriminalac? :per: :lol:

Mr.OneTwo
01-08-2010, 12:42
ma jok, ja sam bata zivotinja a ona neki nemac. : )

G
01-08-2010, 12:44
U Grobarovom slučaju mislim da je on Niger iz Geta a ona cajpoli riba koja ga pretresa i maltretira ... :pusi:

zLozi
01-08-2010, 12:44
Pa je li juris devojku ili decka? :raz_114:

Mr.OneTwo
01-08-2010, 12:49
jurim devojku, nego nepismen sam pa ne znam kako se kaze nemac u zenskom rodu. :lol:

e hadzi, pogodio si. ja sam the gangsta, the killa and the dope dealer, a ona pandurka koja se lozi na devijantne licnosti. :mrgreen:

zLozi
01-08-2010, 12:53
Probajte da ona bude korumpirana doktorka, koja prima mito. :lol:
Sada tema moze i da se zakljuca, ja vise ne smem da pisem. :raz_114:

Mr.OneTwo
01-08-2010, 12:56
i kako se snalazis u ulozi korumpirane doktorke? :)
mislim jel glumis, jel ima uvod razradu i kraj?:)

G
01-08-2010, 12:58
jurim devojku, nego nepismen sam pa ne znam kako se kaze nemac u zenskom rodu. :lol:

e hadzi, pogodio si. ja sam the gangsta, the killa and the dope dealer, a ona pandurka koja se lozi na devijantne licnosti. :mrgreen:


Probajte da ona bude korumpirana doktorka, koja prima mito. :lol:
Sada tema moze i da se zakljuca, ja vise ne smem da pisem. :raz_114:

Zna G,Vuk iskusan hihi:per:

sani
01-08-2010, 13:42
ma jok, ja sam bata zivotinja a ona neki nemac. : )

aha..valter brani sarajevo :)

ja sam se igrala (al kad sam bila mala :mrgreen:) sutjeske i neretve i uvek sam bila bolnicarka :)

zLozi
01-08-2010, 14:57
i kako se snalazis u ulozi korumpirane doktorke? :)
mislim jel glumis, jel ima uvod razradu i kraj?:)

Necem da ti kazem...ne da se opisati. :pusi:


Zna G,Vuk iskusan hihi :per:

Kvini gde si kada tema treba da se zakljuca. :lol:

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.vizioshop.com/proizvodi_big/14000/14317.jpg&imgrefurl=http://www.vizioshop.com/majica_14317_Katanac-srce/&usg=__UE5JbssWyN19XzWrGeQL1z4tIKY=&h=350&w=350&sz=37&hl=sr&start=9&itbs=1&tbnid=C7Z1DYfa1uMugM:&tbnh=120&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dkatanac%26hl%3Dsr%26gbv%3D2%26tbs%3Di sch:1

zLozi
01-08-2010, 15:24
A moze da se prebaci i na Politiku, jer kriminal u drzavi je stvar politike. :lol:

Mr.OneTwo
01-08-2010, 15:28
aha..valter brani sarajevo :)


u sopranovima je bio slican trip, kada jedan lik uperi utoku u glavu ribi i tada dozivi najjace uzivanje. :)


Necem da ti kazem...ne da se opisati. :pusi:



ih, pa sto si otvarala temu ako neces da razmenis iskustva? ja tebi rec, ti meni rec. :)

sani
01-08-2010, 15:30
Trule kobile :lol:

zLozi
01-08-2010, 15:40
u sopranovima je bio slican trip, kada jedan lik uperi utoku u glavu ribi i tada dozivi najjace uzivanje. :)



ih, pa sto si otvarala temu ako neces da razmenis iskustva? ja tebi rec, ti meni rec. :)

Znas kako, biti korumpirana doktorka i nije tako lose.......al' treba 6 godina studirati za tako nesto. :pusi:

Mr.OneTwo
01-08-2010, 15:44
Znas kako, biti korumpirana doktorka i nije tako lose.......al' treba 6 godina studirati za tako nesto. :pusi:

a ti stigla tek do druge? :)

zLozi
01-08-2010, 15:46
a ti stigla tek do druge? :)

pala na drugoj. :mrgreen:

Upisi pa ces videti kako je to strasno guliti klupu....i posle neko kaze zasto je doktorka korumpirana. :raz_068:

Mr.OneTwo
01-08-2010, 15:55
pala na drugoj. :mrgreen:

Upisi pa ces videti kako je to strasno guliti klupu....i posle neko kaze zasto je doktorka korumpirana. :raz_068:

znaci imas ti jos dosta da ucis. : )
mucim se da zavrsim i ovaj svoj fakultet, samo mi jos fali da upisujem medicinu cisto iz solidarnosti. :)

zLozi
01-08-2010, 15:59
znaci imas ti jos dosta da ucis. : )
mucim se da zavrsim i ovaj svoj fakultet, samo mi jos fali da upisujem medicinu cisto iz solidarnosti. :)

Dosta smo se igrali, necu da te uvodim u zabludu.........moja struka nema veze sa medicinom, a i po svoj prilici sam starija od tebe. :lol:
Lepa vest je da ne moras da upisujes medicinu iz solidarnosti. :)

G
01-08-2010, 16:16
A moze da se prebaci i na Politiku, jer kriminal u drzavi je stvar politike. :lol:

Samo ti izvoli na politiku...Tamo se igraju igrači iz više lige na mestima koja odgovaraju rejtingu i individualnom i kolektivnom...Skrovita a luksuzna mesta sa dobrom muzikom i vrhunskom uslugom...:lol:

zLozi
01-08-2010, 19:18
Samo ti izvoli na politiku...Tamo se igraju igrači iz više lige na mestima koja odgovaraju rejtingu i individualnom i kolektivnom...Skrovita a luksuzna mesta sa dobrom muzikom i vrhunskom uslugom...:lol:


Ja prihvatila poziv. :lol:

Vragolanka
01-08-2010, 19:18
Volemo... :stidljiva:
Ne smem ništa više da pričam, niko bre ne daje konkrente odgovore na ovakve teme... :undecided:

G
01-08-2010, 19:21
Ja dajem ali na pp ili u 4 oka hahaha. Ovde u granicama...:raz_068: A zavisi i koliko je inspirativan post....

Vragolanka
01-08-2010, 19:25
Ja dajem ali na pp ili u 4 oka hahaha. Ovde u granicama...:raz_068: A zavisi i koliko je inspirativan post....

Pa dobro, aj da probijemo led... :lol:
Ja to ne bih nazvala igricama... postoje stvari koje vas pale, i one koje služe za razbijanje monotonije. Uniforme i ostale gluposti mi nikada nisu delovale inspirativno tokom akcije, znači igra mora da počne pre... :lol:
Osoba koja vas poznaje, koja oseća, ili zna šta volite... sa takvom vam igrice nisu potrebne, ako ima strasti, i inspiracije ima na pretek. Igrice su po meni gubljenje vremena, koje može daleko kvalitetnije da se iskoristi... :bela:

zLozi
01-08-2010, 19:38
Volemo... :stidljiva:
Ne smem ništa više da pričam, niko bre ne daje konkrente odgovore na ovakve teme... :undecided:

Pa nece, nece da pricaju...igraju se u tisini - valjda. :per:

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 19:40
Volite li da igrate igrice? Znate na koje mislim, one u 4 zida? :per: I cega volite da se igrate?
Ja volim da se igram. :)

Vezanih ociju bilo sta.. I pomeranje granica u razlicitom smislu ;)

zLozi
01-08-2010, 19:45
Vezanih ociju bilo sta.. I pomeranje granica u razlicitom smislu ;)


Super, za to je jedino potrebno extremno jako poverenje u partnera, jer je prilicno jezivo biti vezanih ociju....kao i bilo koje vezivanje.

Vragolanka
01-08-2010, 19:47
Vezanih ociju bilo sta.. I pomeranje granica u razlicitom smislu ;)

Ok, ali to ne možeš sa svakim...

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 19:50
Super, za to je jedino potrebno extremno jako poverenje u partnera, jer je prilicno jezivo biti vezanih ociju....kao i bilo koje vezivanje.


Ok, ali to ne možeš sa svakim...

Ja sam sa jednim sa kojim sam i sad samo to probala :lol:
Meni vezanih ociju maromom nema ni asocijaciju na sm ili bilo sta hard.. :) Mozes se "osloboditi" bilo kada...
Samo pojacava taktilnost i dodir i cula su napetija, a mozak zbunjen :)

QueenOfClubs
01-08-2010, 19:52
Нисам играла игрице, мада има пар стварчица које бих да пробам.

Vragolanka
01-08-2010, 19:54
Ja sam sa jednim sa kojim sam i sad samo to probala :lol:
Meni vezanih ociju maromom nema ni asocijaciju na sm ili bilo sta hard.. :) Mozes se "osloboditi" bilo kada...
Samo pojacava taktilnost i dodir i cula su napetija, a mozak zbunjen :)

Meni se to dešava kada me uhvati za vrat... :lol:
Inače, vezivanje očiju ok, ali ruku, ili nogu, teško... ne bi mogla da se opustim. Mislim... :lol:

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 19:54
Нисам играла игрице, мада има пар стварчица које бих да пробам.

Sto lazes? :lol:

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 19:54
Meni se to dešava kada me uhvati za vrat... :lol:
Inače, vezivanje očiju ok, ali ruku, ili nogu, teško... ne bi mogla da se opustim. Mislim... :lol:

Ni ja .. To much za mene ;)

zLozi
01-08-2010, 19:57
Ja sam sa jednim sa kojim sam i sad samo to probala :lol:
Meni vezanih ociju maromom nema ni asocijaciju na sm ili bilo sta hard.. :) Mozes se "osloboditi" bilo kada...
Samo pojacava taktilnost i dodir i cula su napetija, a mozak zbunjen :)


Ja sam probala, ali se mozak uspanicio....ne mogu da ne vidim. A sa vezivanjem inace nemam problema, bitno mi je samo da vidim, sta se desava. Naravno i za vezivanje je potrebno poznavati partnera, ne moze bilo ko da me veze. A volim i ja da vezujem. :raz_076:

G
01-08-2010, 20:00
Ja sam probala, ali se mozak uspanicio....ne mogu da ne vidim. A sa vezivanjem inace nemam problema, bitno mi je samo da vidim, sta se desava.


Sto lazes? :lol:


Ni ja .. To much za mene ;)

Nemate poverenje u partnere ... :huh:

Zaga
01-08-2010, 20:00
Nemate poverenje u partnere ... :huh:
u malo reci,sve receno...

Vragolanka
01-08-2010, 20:00
Ja sam probala, ali se mozak uspanicio....ne mogu da ne vidim. A sa vezivanjem inace nemam problema, bitno mi je samo da vidim, sta se desava.

Džaba ti što vidiš, kada si bespomoćna... meni je to problem... taj osećaj da me neko potpuno kontroliše. Volim kontrolu, ali u smislu da me tera da joj se odupirem, ali potpuno predavanje, bilo fizičko ili ne, ne usuđujem se.

zLozi
01-08-2010, 20:02
Nemate poverenje u partnere ... :huh:


Ne mogu da imam poverenja u nekoga koga znam 7 dana.

Vragolanka
01-08-2010, 20:03
Ne mogu da imam poverenja u nekoga koga znam 7 dana.

Je ne mogu ni da se sexam sa nekim koga znam tako malo... :huh:

Pile
01-08-2010, 20:05
http://www.youtube.com/watch?v=dJaYmILFt9g&feature=related

zLozi
01-08-2010, 20:05
Džaba ti što vidiš, kada si bespomoćna... meni je to problem... taj osećaj da me neko potpuno kontroliše. Volim kontrolu, ali u smislu da me tera da joj se odupirem, ali potpuno predavanje, bilo fizičko ili ne, ne usuđujem se.


Zato i volim da se igram policajca i kriminalca, poenta je u tom odupiranju i onda potpunom kontrolisanju, a igrica dalje moze da se nadogradjuje....ispitivanje, bRezobrazno ispitivanje npr. :stidljiva: Ima dinamiku, malo je nasilna i tako.....

More ja ne idem na nikakva grupna okupljanje posle ovih izjava na ovoj temi. :raz_114:

Plus.....

http://usera.imagecave.com/ledena/a1/bic.jpg

zLozi
01-08-2010, 20:06
Je ne mogu ni da se sexam sa nekim koga znam tako malo... :huh:

A na moru? :raz_068:

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 20:08
Nemate poverenje u partnere ... :huh:

E pa gresis, makar sto se mene tice ;)
Ja prosto nisam zainteresovana da mi neko veze ruke, nije mi sexy da lezim i budem pasivna. Ja u osobu sa kojom sa trenutno imam bezgranicno poverenje..
Rusila sam neke druge granice za koje j vezivanje ruku maramom smesno ;)
A ako mislis da nemam poverenje za vezivanje lisicama :lol: Za to nikada necu imati poverenje ni u koga. To je po meni za zatvorenike a vrloooooooo sam otvorena za eksperimentisanje..
Samo kad se vezuju oci maramom, to nije igrica poverenja.. To je igrica uzivanja i neke suptilne perverznosti. Kao kad te neko golica perom ili posipa po tebi vreo vosak (sto isto obozavam) Tu je igrica u iscekivanju, izludjivanju, cekanju da "udje" , da se nesto desi, da se zbuni mozak.
Makar u mom sexualnom zivotu se to vezivanje oko toga vrti.
Jel sam bila jasna ili treba jos 70 redova? :lol:

Vragolanka
01-08-2010, 20:08
Zato i volim da se igram policajca i kriminalca, poenta je u tom odupiranju i onda potpunom kontrolisanju, a igrica dalje moze da se nadogradjuje....ispitivanje, bRezobrazno ispitivanje npr. :stidljiva: Ima dinamiku, malo je nasilna i tako.....

More ja ne idem na nikakva grupna okupljanje posle ovih izjava na ovoj temi. :raz_114:

Potpuno niko ne može da dobije... c, nema šanse. :lol:
Osim toga, volim i ja da budem malo nasilna... :bela:

Vragolanka
01-08-2010, 20:09
A na moru? :raz_068:

Nikada mi se nije desilo... verovali, ili ne... :lol:
Imam problem sa otvaranjem, sex je jedini način da se na neki način "otkrijem"... a to ne dam svakome da vidi.

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 20:11
Zato i volim da se igram policajca i kriminalca, poenta je u tom odupiranju i onda potpunom kontrolisanju, a igrica dalje moze da se nadogradjuje....ispitivanje, bRezobrazno ispitivanje npr. :stidljiva: Ima dinamiku, malo je nasilna i tako.....

More ja ne idem na nikakva grupna okupljanje posle ovih izjava na ovoj temi. :raz_114:

Plus.....

http://razbibriga.net/imported/2010/08/bic-1.jpg

:lol: Opa, top secret..
Sta vas pali u nasilnosti ali ako mozete da mi opisete u detalje osecaj ko za erotsku pricu?
Meni to totalni turn off. Samo pobesnim :lol:

Vragolanka
01-08-2010, 20:11
E pa gresis, makar sto se mene tice ;)
Ja prosto nisam zainteresovana da mi neko veze ruke, nije mi sexy da lezim i budem pasivna. Ja u osobu sa kojom sa trenutno imam bezgranicno poverenje..
Rusila sam neke druge granice za koje j vezivanje ruku maramom smesno ;)
A ako mislis da nemam poverenje za vezivanje lisicama :lol: Za to nikada necu imati poverenje ni u koga. To je po meni za zatvorenike a vrloooooooo sam otvorena za eksperimentisanje..
Samo kad se vezuju oci maramom, to nije igrica poverenja.. To je igrica uzivanja i neke suptilne perverznosti. Kao kad te neko golica perom ili posipa po tebi vreo vosak (sto isto obozavam) Tu je igrica u iscekivanju, izludjivanju, cekanju da "udje" , da se nesto desi, da se zbuni mozak.
Makar u mom sexualnom zivotu se to vezivanje oko toga vrti.
Jel sam bila jasna ili treba jos 70 redova? :lol:

Ovo sa voskom mi nije jasno... ja bi se uplašila da mi neko traži da ga posipam vrelim voskom.
Ok mi je grubost, ali rukama... i to ne može sa svakim i na svakom delu tela...

zLozi
01-08-2010, 20:13
Potpuno niko ne može da dobije... c, nema šanse. :lol:
Osim toga, volim i ja da budem malo nasilna... :bela:

Pa pazi, za potpuno vezivanje ne samo sto treba poverenej u partnera, vec moram da osetim po prirodi partnera kao dominantnog i mocnog. Tu dolazim do one price o sexualnoj kompatibilnosti i kako se za neke stvari tesko nalazi partner. Mogu ja da budem i zaljubljena, moze sve, ali ako ja ne osetim da zelim da mu se pokorim, vajda nije.
Volim i ja da budem nasilna....sve moze na smenu.

G
01-08-2010, 20:14
E pa gresis, makar sto se mene tice ;)
Ja prosto nisam zainteresovana da mi neko veze ruke, nije mi sexy da lezim i budem pasivna. Ja u osobu sa kojom sa trenutno imam bezgranicno poverenje..
Rusila sam neke druge granice za koje j vezivanje ruku maramom smesno ;)
A ako mislis da nemam poverenje za vezivanje lisicama :lol: Za to nikada necu imati poverenje ni u koga. To je po meni za zatvorenike a vrloooooooo sam otvorena za eksperimentisanje..
Samo kad se vezuju oci maramom, to nije igrica poverenja.. To je igrica uzivanja i neke suptilne perverznosti. Kao kad te neko golica perom ili posipa po tebi vreo vosak (sto isto obozavam) Tu je igrica u iscekivanju, izludjivanju, cekanju da "udje" , da se nesto desi, da se zbuni mozak.
Makar u mom sexualnom zivotu se to vezivanje oko toga vrti.
Jel sam bila jasna ili treba jos 70 redova? :lol:

Bila si jasna...I vrlo koncizna. Nisam fasciniran. Nisam ni glup da bi mi neko objašnjavao nešto banalno u 70 redova.Hvala

zLozi
01-08-2010, 20:15
Nikada mi se nije desilo... verovali, ili ne... :lol:
Imam problem sa otvaranjem, sex je jedini način da se na neki način "otkrijem"... a to ne dam svakome da vidi.

Ja se sexom ne otkrivam, mozda zbog toga?

QueenOfClubs
01-08-2010, 20:15
Sto lazes? :lol:
Па које? :eek:

Vragolanka
01-08-2010, 20:16
Pa pazi, za potpuno vezivanje ne samo sto treba poverenej u partnera, vec moram da osetim po prirodi partnera kao dominantnog i mocnog. Tu dolazim do one price o sexualnoj kompatibilnosti i kako se za neke stvari tesko nalazi partner. Mogu ja da budem i zaljubljena, moze sve, ali ako ja ne osetim da zelim da mu se pokorim, vajda nije.
Volim i ja da budem nasilna....sve moze na smenu.

Mene pali mentalna dominantnost, reči takođe... :lol:
I to mi je dovoljno... osim što je poželjno da se u nekim trentutcima osećaš i sputano fizički, ali samo na kratko, jer brzo dobijam želju da se oslobodim... što uglavnom izaziva još jednu dozu dominacije... :mrgreen:

QueenOfClubs
01-08-2010, 20:17
E pa gresis, makar sto se mene tice ;)
Ja prosto nisam zainteresovana da mi neko veze ruke, nije mi sexy da lezim i budem pasivna. Ja u osobu sa kojom sa trenutno imam bezgranicno poverenje..
Rusila sam neke druge granice za koje j vezivanje ruku maramom smesno ;)
A ako mislis da nemam poverenje za vezivanje lisicama :lol: Za to nikada necu imati poverenje ni u koga. To je po meni za zatvorenike a vrloooooooo sam otvorena za eksperimentisanje..
Samo kad se vezuju oci maramom, to nije igrica poverenja.. To je igrica uzivanja i neke suptilne perverznosti. Kao kad te neko golica perom ili posipa po tebi vreo vosak (sto isto obozavam) Tu je igrica u iscekivanju, izludjivanju, cekanju da "udje" , da se nesto desi, da se zbuni mozak.
Makar u mom sexualnom zivotu se to vezivanje oko toga vrti.
Jel sam bila jasna ili treba jos 70 redova? :lol:
А то су све игрице? :eek:

Vragolanka
01-08-2010, 20:17
Ja se sexom ne otkrivam, mozda zbog toga?

Možda, ja jedino tada ne mogu da kontrolišem...

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 20:18
Bila si jasna...I vrlo koncizna. Nisam fasciniran. Nisam ni glup da bi mi neko objašnjavao nešto banalno u 70 redova.Hvala

Au cemu neprijateljstvo razmenjujemo iskustva..
Htela sam samo da napravim ironju na sopstveni post od 70 redova.
A ne fasciniram pisanjem vec praksom :lol:
Salim se, jel treba opet da napomenem?

zLozi
01-08-2010, 20:19
:lol: Opa, top secret..
Sta vas pali u nasilnosti ali ako mozete da mi opisete u detalje osecaj ko za erotsku pricu?
Meni to totalni turn off. Samo pobesnim :lol:


Ih bre, tajna nad tajnama. :lol:
Ne moze opis kao za erotsku pricu. Poenta je u pokoravanju, posledica toga sto mali broj muskaraca moze da me osvoji, da dominira, u sustini sam tvrdoglava. Vecina misli da ce lako sa mnom i onda nalete na zid. Tako nekako.

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 20:19
Je li, Kvince, od kad si ti naivna ko francuska sobarica? :lol:

zLozi
01-08-2010, 20:20
E bas se lepo ispricase Djavolica, Flertusa i Skitalica. :lol:

Man
01-08-2010, 20:21
:bela: pa ja tek sad videh temu :P

Vragolanka
01-08-2010, 20:23
E bas se lepo ispricase Djavolica, Flertusa i Skitalica. :lol:


:bela: pa ja tek sad videh temu :P

Nema više mesta.

zLozi
01-08-2010, 20:23
Mene pali mentalna dominantnost, reči takođe... :lol:
I to mi je dovoljno... osim što je poželjno da se u nekim trentutcima osećaš i sputano fizički, ali samo na kratko, jer brzo dobijam želju da se oslobodim... što uglavnom izaziva još jednu dozu dominacije... :mrgreen:


Od toga i polazim, a onda zelim jos. :stidljiva:
Zato i ne mogu sa svakime, ne znam kako to da objasnim ili opisem, ali neki muskarci (vecina) nije podobna, nemam taj osecaj, zelju da mu se pokorim, jer ako bih mu se pokorila to ne bi bilo to. Osecam da sam jaca.

Vragolanka
01-08-2010, 20:24
Od toga i polazim, a onda zelim jos. :stidljiva:

Aj da prekidamo ovu priču... neće mi biti dobro... :mirka:

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 20:25
Ih bre, tajna nad tajnama. :lol:
Ne moze opis kao za erotsku pricu. Poenta je u pokoravanju, posledica toga sto mali broj muskaraca moze da me osvoji, da dominira, u sustini sam tvrdoglava. Vecina misli da ce lako sa mnom i onda nalete na zid. Tako nekako.

A da li kada te pokore ti se problize ili te odalje od sebe jer se uplasis da ih ne pustis previse blizu kad vidis da su talentovani za dominaciju?
Sad vec izigravam Frojda :lol:

Man
01-08-2010, 20:25
mala deca se zaigrala :P
ako bre, taman dok porastete :raz_076: a onda ćemo da se igramo :)

QueenOfClubs
01-08-2010, 20:26
Je li, Kvince, od kad si ti naivna ko francuska sobarica? :lol:
Ко каже да сам наивна?
Не би ми ни ишло у прилог да јесам.
Него, мени се неке ствари подразумевају очигледно, не сврставам их у игрице.
:alava:

zLozi
01-08-2010, 20:27
Aj da prekidamo ovu priču... neće mi biti dobro... :mirka:


Valjda te nije uznemirila prica. :raz_079:

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 20:27
Ко каже да сам наивна?
Не би ми ни ишло у прилог да јесам.
Него, мени се неке ствари подразумевају очигледно, не сврставам их у игрице.
:alava:

Znam zato i kazem :kafa1:

Vragolanka
01-08-2010, 20:28
Valjda te nije uznemirila prica. :raz_079:

Pa, na neki način... :lol:
:raz_079:

zLozi
01-08-2010, 20:30
A da li kada te pokore ti se problize ili te odalje od sebe jer se uplasis da ih ne pustis previse blizu kad vidis da su talentovani za dominaciju?
Sad vec izigravam Frojda :lol:


U tome je i poenta, zelim da mi se priblize. :raz_095:
Nema vise, inace ce da nas prebace na psihologiju. :raz_114:

Flertusa Cipelic
01-08-2010, 20:36
U tome je i poenta, zelim da mi se priblize. :raz_095:
Nema vise, inace ce da nas prebace na psihologiju. :raz_114:

Odavno smo mi za psihologiju , makar ja jesam :lol:

QueenOfClubs
01-08-2010, 20:48
U tome je i poenta, zelim da mi se priblize.
Чек бре, ако неког пустиш у свој кревет, што би се рекло, зар ти се није већ приближио? :eek:

zLozi
01-08-2010, 20:51
Odavno smo mi za psihologiju , makar ja jesam :lol:


Cuti niki ne mora da zna. :per: :lol:
Ne znam ni sta meni bi da otvorim temu na LjiS-u, kada mi pisanje na LjiS-u nije obicaj. :misticlady:

zLozi
01-08-2010, 20:52
Чек бре, ако неког пустиш у свој кревет, што би се рекло, зар ти се није већ приближио? :eek:


Fizicki da.....Idemo na psihologiju. :igrac:

I delom emotivno (zaljubljenost), ali zaljublejnost je jako povrsna emocija.

Only Marko now
02-08-2010, 05:35
Ih sto ste mi slatki svi tako gresni. Prosto vas greota najuriti u crkvu da se ispovedite. :raz_067: