PDA

Pogledaj Punu Verziju : Mlada, zaređena časna sestra za volanom novog besnog automobila



divilac
20-08-2010, 17:35
...dolazeći na tehnički pregled, vidim mladu zaređenu časnu sestru za volanom novog besnog automobila.Ne želim isto komentarisati ni kao dobro ni kao loše,....želim Vas čuti šta mislite o ovoj pojavi!

kojica
20-08-2010, 17:38
Mislim da je to jedna veoma retka pojava. :raz_067:

Da li je bitno to što je monahinja za volanom a ne monah?

divilac
20-08-2010, 17:40
ne potenciram to što je monahinja a ne monah, nego samo kao pojavu,....

kojica
20-08-2010, 17:43
imaš sreće...:lol:

pa vidi.. meni je interesantnija sledeća tema:

Zbog čega ima toliko tema na forumima o popovima/monasima
i njihovim automobilima, a niđe teme o automobilima narko dilera?
Da li ovi drugi zaslužuju više?

divilac
20-08-2010, 17:53
...jer ja mislim da oni nisu religiozni,...i nemaju veze sa ovom temom,....i još mnogo toga mislim,...reći ću kasnije,.....
Kojice,....gledaj na ovo sa malo više duhovnosti,.... razmisli i kakvu poruku ostavlja,...

Zazijavalo
20-08-2010, 18:00
Ja ne bi da se mešam (dobro, lažem :pusi:), al kaluđerka je jedna starinska sorta krušaka omiljena zbog mekoće, sočnosti i mirisa, da ne kažem aromatičnosti.
Narodni stvaralac koji je smislio poslovicu "Dok su međeda navukli na krušku otrgli mu uši, a dok su ga svukli sa kruške, otrgli mu rep", svakako je mislio na ovu vrstu krušaka.
:zazi:

kojica
20-08-2010, 18:00
ne znam kakve veze duhovnost ima sa automobilom...

hoćeš ti da mi objasniš? :)

divilac
20-08-2010, 18:03
upravo si odgovorila,.....koju poruku ostavlja na vernika u današnja teška vremena?

kojica
20-08-2010, 18:05
bolje idi u monahe nego da diluješ drogu? :lol:

divilac
20-08-2010, 18:06
...poštujem ovu primedbu i molim moderatora da izbriše ovaj termin u zagradi,....nisam mislio da ću ja biti predmet komentara,....nemam ništa protiv i da se tema izbriše kao takva!

Bisernica
20-08-2010, 18:08
...dolazeći na tehnički pregled, vidim mladu zaređenu časnu sestru za volanom novog besnog automobila.Ne želim isto komentarisati ni kao dobro ni kao loše,....želim Vas čuti šta mislite o ovoj pojavi!

Nisam razumela poentu !?
Da li je u besnom automobilu,ili mladoj kaludjerici,ili u njenoj mladosti,
ili bi sve bilo drugačije da automobil nije *besan* ?!
Šta ima čudno u svemu ovom u 21. veku ....to što kaludjerica doveze automobil na tehnički
pregled zbog registracije ?!

Zazijavalo
20-08-2010, 18:11
...poštujem ovu primedbu i molim moderatora da izbriše ovaj termin u zagradi,....nisam mislio da ću ja biti predmet komentara,....nemam ništa protiv i da se tema izbriše kao takva!

Osećaš se kao časna sestra ili kao automobil? :lol:

Što se tiče nedoumice, to je još jedna poruka da se deficit giokice ne leči jakim automobilom. Ovo važi i za muške i za žemske vozače. A za Kaluđericu (i Grocku) naročito. :)

kojica
20-08-2010, 18:15
...poštujem ovu primedbu i molim moderatora da izbriše ovaj termin u zagradi,....nisam mislio da ću ja biti predmet komentara,....nemam ništa protiv i da se tema izbriše kao takva!
evo naslov je promenjen a ako neko tebe bude komentarisao :koja:

:)

divilac
20-08-2010, 19:37
....vidim da sam nekima pogodan i za lečenje kompleksa,....izvolite,...ne naplaćujem!

Man
20-08-2010, 19:56
Može li postavljač teme da obrazloži svrhu i silj otvaranja ove teme, meni nije jasno a verujem ni ostalima...
ako je reč o jakom i besnom automobilu onda da je prebacimo na automobilizam...
časna sestra svakako nije tema, podrazumeva se da je zaređena jer ne bi bila časna sestra,inače, u pravoslavlju se kaže monahinja...

Vragolanka
20-08-2010, 20:00
...dolazeći na tehnički pregled, vidim mladu zaređenu časnu sestru za volanom novog besnog automobila.Ne želim isto komentarisati ni kao dobro ni kao loše,....želim Vas čuti šta mislite o ovoj pojavi!

Nema šta da se misli, ili nećeš obratiti pažnju na tu "pojavu", ili ćeš je kritikovati/osuditi.
Ja neću ni jedno ni drugo... ne vidim čemu, kada je poznata činjenica da se popovi i crkve bogate na ovom narodu.
Uglavnom ih viđam (sveštenike, monahinje)u vozilima gradskog prevoza. Svakome na dušu... njihov problem, ne zanima me. Samo kada ih vidim u onim iscepanim i dronjavim mantijama, bude mi malo krivo, ybt duhovni su vodiči, zaslužuju bolje. Ostalo, po savesti.


....vidim da sam nekima pogodan i za lečenje kompleksa,....izvolite,...ne naplaćujem!

Ne možeš da kažeš da neko leči komplexe ako ostavi negativan komentar, ili se ne složi sa tobom. l, ako je džabe... jel smem i ja malo? :lol:

Zazijavalo
20-08-2010, 20:48
Može li postavljač teme da obrazloži svrhu i silj otvaranja ove teme, meni nije jasno a verujem ni ostalima...
...
Ima ostalih kojima je jasno. :pusi:
Rišćanstvo uglavnom ima tu svrhu da omogući ovaj... parenje škartovima. Većina vernika (avramskih religija :mrgreen:) imalo bi problema da zaskoči bilo šta, kada njima ne bi bilo utuvljivano da im je to bogomdano pravo, a žemskama utuvljivano da ima da trpe jer u suprotnom će sa nebesa da siđe neko i nauči ih pameti.

E, kad jedan takav vidi mladu žemsku kako tera besan afto, nađe se ošamućen ko zec pod reflektorom. Pa mlada žemska još u crnoj spavaćici. Kao da je video noja sa kikama.

I tako - sad nas postavljač teme stidljivo i posredno pita jel on tu normalan, il polako ističu pretposlednja vremena. :mrgreen:

divilac
21-08-2010, 07:28
...posle svega sam bez komentara,...molim moderatora da zatvori ovu temu!!!

Bisernica
21-08-2010, 07:43
Tema je na zahtev postavljača zatvorena.