PDA

Pogledaj Punu Verziju : In memoriam - Živan



Mirka
03-07-2009, 16:53
Obaveštavamo javnost da je naš mili i voljeni Živan iznenada preminuo u cvetu svoje mladosti. Obzirom na splet okolnosti sprovod u vecnu kucu pokojnika odigrao se u krugu najblize rodbine ....dragog mu Marloncica i mile mu Rubi .

Ova ves pogodila nas je kao grom iz vedra neba , i ostavila nas ucveljene da zauvek za njim patimo . Jedan je bio Zivan .

U to ime dragi forumasi i forumasice postovaoci njegovog lika i dela minutom cutanja pozdravite pokojnika a onda napisite sta vam je na dusi ....i po cemu pamtite ovog nadasve neobicnog coveka.

Dragi zivane , bio si nas ponos, dika i uzdanica , bez tebe nista vise nece biti isto. :raz_049:

Večito ozaloscena ....i zauvek tvoja
Mirka

Man
03-07-2009, 17:34
:raz_067: :raz_067: :raz_067:

Lilu
03-07-2009, 17:49
ijao... :raz_051:

marlon
03-07-2009, 18:55
ja mislEo da ste vi qonstruqtivniji u zaebanciji no na starom mestu a ono isto.... samo misite o zhivanu i marlonu.... :raz_064:
paaa.. poshto se rastadoste od zhivana mi, ondak ide valjda u qompletima i rastanaq sa vlasniqom mu.... :raz_067:

Scarface - The Short Version (http://www.youtube.com/watch?v=KANukZsWD9Q#lq-lq2-hq)

Mirka
03-07-2009, 21:27
:roll

Mirka
03-07-2009, 22:37
Buki nisi shvatio poJentu.
Nisam ja slucajn turila temu na Ljis .

marlon
03-07-2009, 22:57
hebo te on da sfatish... zhivan, mislim.... :lol:

bundeva
03-07-2009, 23:21
ebite me.. nista nisam sfatio :)

Pčelica
04-07-2009, 00:01
Što prebaci ovo na Svaštaru...u pitanju je ozbiljna LjiS tema. E, ne verujem... ko danas sve moderiše.


:raz_114:

marlon
04-07-2009, 00:08
pa to joj i ja reqo a ona prechula da molerishe i otad je pokoj mu dushi onemoco :lol:

Pčelica
04-07-2009, 00:20
Nešto sumnjam da je ona prebacila temu, pre će biti onaj što bi da ga ebu jer ne zna o čemu se radi :raz_028:

bundeva
04-07-2009, 10:42
Što prebaci ovo na Svaštaru...u pitanju je ozbiljna LjiS tema. E, ne verujem... ko danas sve moderiše.


:raz_114:


os ti da moderises kad si tako pametna? nemam nista protiv..
tema bi bila za ljis da tu nema i malo licne zajebancije.. zivan je marlonov nik sa krste.. kao i ruby..

Pčelica
04-07-2009, 11:48
Znam breeee :raz_037:

Man
04-07-2009, 14:23
tema ko izmišljena za anarhiju, nema tu seksa :raz_035:

bundeva
04-07-2009, 14:51
samo nas ti lozi :)

Mirka
04-07-2009, 18:27
Stvaite je gde god ocete bre ....al imajte obzira prema Zivanu ....ljudi ozbiljna stvar je u pitanju ..... :raz_089:

marlon
10-07-2009, 21:28
al otisho ovaj zhivan u duzhinu a bogme izgleda ce i u shirinu :lol:

marlon
16-07-2009, 21:53
Stvaite je gde god ocete bre ....al imajte obzira prema Zivanu ....ljudi ozbiljna stvar je u pitanju ..... :raz_089:
hmmm.. . shta da ti kazem? shto god da kazhem nesh verovati. ako kazhem da sam baja i da yebem zhenku do smrti , evo vec se i sam smejem i ispade mi veshtacka vilica u chashu... :lol: ako kazem da sam slinav i nikakav, opet mi suze idu al na trece oko i to one radosnice od smeha... znachi something in beetween... sve zavisi od pobude. nemam obicaj da se qaram i muvam sa nekom zhenom samo radi qaranja ili muvanja ko shto ima velika vecina mushkaraca koji bi da ga umoche, za mene je sex ybg. vrsta izazova koji u odnosu treba da pobudi neshto shto uzajamno oboje poseduju u podsvesti ili pak neshto shto zhele a da je nesvakidashnje i nedozhivljeno... znachi mozesh da budesh nezhan do besvesti ako imash partnerqu koja je tako raspolozhena i da se igrash sa njom ko malo dete kad mu daju chigru... s druge strane mozesh da se izrodish u pravog mutanta i da podivljash iako si vezan lancima ako vidish pored sebe strasnu raspaljenu quchku koja je otkachila i kojoj nish nije strano u tom trenutku kad joj ochi igraju ko na zejitinu gde vri i prshti unutarnja strast.... nazalost take su jako retke.... mosh da traje kratko, mosh da traje dugo ko da imam satirizam pa da ne mogu da prsnem... mozh da bude kreschcendo u orgazmima, mozh da bude tjoraq iliti u prevodu landara pishone sho opet 90 posto muskraca nikad ne sme da prizna a shto je apsolutno normalno.... znachi ono shto sam rekao na pocetku, sve zavisi od qaraqtera koji se nadju i koliko se razumeju... sexualno naravno ali pre svega emotivno. jer bez ovog drugog sex je za mene go quratz i nish ne vredi.

:raz_018: :raz_023: :raz_018:

Dusala
25-07-2009, 21:42
jel ovaj odapo il nije jel ovde da tugujemo :raz_049: il da se :raz_114: sta bre....

pricaj srpski da te celi svet razume.... :raz_056:

marlon
26-07-2009, 02:38
nije odapo ziv je i mrda, jos mu ne daju da odapne a on bi volo... sad ako os da ga sqratis za glavu dusala aj ondaK moze da ti ga dam, al da bude brzo ko piletu ono jednim rucnim pokretom iskusno,da ne bi posle trcala sa mnom i njim po sobi ukrug... :lol:
os na qinesqom ? :lol:

Пркос
09-08-2009, 09:27
Znaci -uh dabogda mi ciko ,kako si mi tako mali niko-ma jok,dabogda mi kepala , kako si ga samo pepala.Ciko-nije ciko-odlucite se.

Bisernica
09-08-2009, 15:44
mmm.. . shta da ti kazem? shto god da kazhem nesh verovati. ako kazhem da sam baja i da yebem zhenku do smrti , evo vec se i sam smejem i ispade mi veshtacka vilica u chashu... http://razbibriga.org/Smileys/SMAJLI/lol.gif ako kazem da sam slinav i nikakav, opet mi suze idu al na trece oko i to one radosnice od smeha... znachi something in beetween... sve zavisi od pobude. nemam obicaj da se qaram i muvam sa nekom zhenom samo radi qaranja ili muvanja ko shto ima velika vecina mushkaraca koji bi da ga umoche, za mene je sex ybg. vrsta izazova koji u odnosu treba da pobudi neshto shto uzajamno oboje poseduju u podsvesti ili pak neshto shto zhele a da je nesvakidashnje i nedozhivljeno... znachi mozesh da budesh nezhan do besvesti ako imash partnerqu koja je tako raspolozhena i da se igrash sa njom ko malo dete kad mu daju chigru... s druge strane mozesh da se izrodish u pravog mutanta i da podivljash iako si vezan lancima ako vidish pored sebe strasnu raspaljenu quchku koja je otkachila i kojoj nish nije strano u tom trenutku kad joj ochi igraju ko na zejitinu gde vri i prshti unutarnja strast.... nazalost take su jako retke.... mosh da traje kratko, mosh da traje dugo ko da imam satirizam pa da ne mogu da prsnem... mozh da bude kreschcendo u orgazmima, mozh da bude tjoraq iliti u prevodu landara pishone sho opet 90 posto muskraca nikad ne sme da prizna a shto je apsolutno normalno.... znachi ono shto sam rekao na pocetku, sve zavisi od qaraqtera koji se nadju i koliko se razumeju... sexualno naravno ali pre svega emotivno. jer bez ovog drugog sex je za mene go quratz i nish ne vredi.[/]

Bisernica
09-08-2009, 15:44
Citiram ga ,pa mi ucitava sat vremena bre....i nece .Marli,duso....gde se nalazis trenutno ] :raz_125: [] :raz_125: :raz_114:

marlon
09-08-2009, 16:15
mlataro po klubu na religiji...cim pocne proseravanje podsetim ih....odok naolje muka mi vise....

zivana sam ostavio u teglu sa krastavcima pa koga zanima nek kopa po njoj :lol:

Bisernica
09-08-2009, 16:24
:raz_114: :raz_114: :raz_114: kiselis ha....nemoj da se ukiseli samo

Ambasador
10-08-2009, 21:35
Tuzne Mikice i preostali Zivani !!!!

Opandrknuti Zile !!!

Kao sta vidis ovo se tvoji Forumasi sastadesmo pred tvoj odlazak iz onog u ovaj ti lajf,da te ispratimo sa ovaj netovski svet.Ne secas se,Zile bre,kada si bio ovde,bio si bre sila,bio si otoritet za svi Forumasi.Bio si gur Foruma i naj-laf.Ne secas se,Zile bre kada se dofatimo ja sos Peru,Pera sos Miku,Mici sa Pici,Gici sa Kurteshi…a ti rasteras sve u tri lepe forumske materine i nazad,pa tako nekoliko puta !!!.
Ti si Zile jedini bio laf,jer si ti jedini smeo da prdnes pred forumske pandure brez straa.
Ne secas se Zile bre,kad si bio primat za nasu forumsku kafanu.Tucko si tastaturu,Zile bre ki Paganini,yebes mi tebe.Dragi Zile ti si bio veliki vrtoguz na tastatura.E,tuzne Mikice,sta je tucko…Zile,da mu ga yebes mi tebe,a kad sa svoji prstici ufati ono tvrdo Ctrl kapslok,pa kad zatucka onu “Madam yebem te fraj”,a forumske Mikice skice u sav glas,a i nas,ima da nas nema.Zile bre, bio si nenadyebivi Kresojevic.Leeleee,kurata ti bila sudbina bre Zile,kad te vidim na tu nemu tastaturu sas pruzeni papci i iskolaceni kapci,kako sedis mlad i kurat,ki forumski zdrebac,dodje mi bre Zile,da sam odem u onaj NatakoTe C1.Dosta bre Zile, u proksi da si ga zavuces,od silne zalbe Mikicama srce ce da preukne,tresnes si ga u carapu kad si otiso mlad i zelen ki finansijska bluza.Ti si bre Zile,otiso u pravi svet,iako si bio Karonja,…ces moj da se vrnes u ovaj svet.Mos` da se vrnes jedino ki Pazdrkan,samo Ako poludis,a poludeeo si bas kontraceptivno..Laka ti bre ova forumska konektovancija.Zdravo da si bre Zile,ziv ti Ja !!!!

marlon
10-08-2009, 21:49
more fumare bre baksuze :raz_067:

Man
10-08-2009, 22:04
Tuzne Mikice i preostali Zivani !!!!

Opandrknuti Zile !!!

Kao sta vidis ovo se tvoji Forumasi sastadesmo pred tvoj odlazak iz onog u ovaj ti lajf,da te ispratimo sa ovaj netovski svet.Ne secas se,Zile bre,kada si bio ovde,bio si bre sila,bio si otoritet za svi Forumasi.Bio si gur Foruma i naj-laf.Ne secas se,Zile bre kada se dofatimo ja sos Peru,Pera sos Miku,Mici sa Pici,Gici sa Kurteshi…a ti rasteras sve u tri lepe forumske materine i nazad,pa tako nekoliko puta !!!.
Ti si Zile jedini bio laf,jer si ti jedini smeo da prdnes pred forumske pandure brez straa.
Ne secas se Zile bre,kad si bio primat za nasu forumsku kafanu.Tucko si tastaturu,Zile bre ki Paganini,yebes mi tebe.Dragi Zile ti si bio veliki vrtoguz na tastatura.E,tuzne Mikice,sta je tucko…Zile,da mu ga yebes mi tebe,a kad sa svoji prstici ufati ono tvrdo Ctrl kapslok,pa kad zatucka onu “Madam yebem te fraj”,a forumske Mikice skice u sav glas,a i nas,ima da nas nema.Zile bre, bio si nenadyebivi Kresojevic.Leeleee,kurata ti bila sudbina bre Zile,kad te vidim na tu nemu tastaturu sas pruzeni papci i iskolaceni kapci,kako sedis mlad i kurat,ki forumski zdrebac,dodje mi bre Zile,da sam odem u onaj NatakoTe C1.Dosta bre Zile, u proksi da si ga zavuces,od silne zalbe Mikicama srce ce da preukne,tresnes si ga u carapu kad si otiso mlad i zelen ki finansijska bluza.Ti si bre Zile,otiso u pravi svet,iako si bio Karonja,…ces moj da se vrnes u ovaj svet.Mos` da se vrnes jedino ki Pazdrkan,samo Ako poludis,a poludeeo si bas kontraceptivno..Laka ti bre ova forumska konektovancija.Zdravo da si bre Zile,ziv ti Ja !!!!




slava mu :raz_067:

bundeva
10-08-2009, 22:06
:lol:

marlon
13-08-2009, 11:16
moz da mi ga rukopolozite... 'nako kompletno :lol:

sani
13-08-2009, 20:10
jel zivan u tegli..u formalinu? ;)

marlon
13-08-2009, 21:24
hermeticki zapakovan da ne iscuri usput do novog sada...nem' posle da quqas stos pitala :lol: