PDA

Pogledaj Punu Verziju : Rasna integracija



slonce
09-09-2010, 20:47
elem imao sam jednu prijateljicu koja se udala za roma...ona mala plava on...mali ciga...fin narod al muz malo vise ljubomoran pa nemamo socijalne interakcije.porodica njena to tesko,ma nikako,primila,no bez obzira ljubav procvetala...da ne zalazim u dramaturgiju pevanja pod terasom,pod vedrim nebom,u kafani...

e sad...pored sve vlastite liberalnosti imam jednu devizu...brak sa dve vere,tri novchanika i cetiri politike ne moze uspeti.nadam se da ce mi ovaj par dokazati suprotno.no...

lokalizujem pitanje na domace trziste braka sto naravno ne sprecava internacionalne odgovore..."moj zet nemac i lepo me slusha" :mrgreen:

slonce
09-09-2010, 20:55
ispache da sam neki rasista :(

Lilu
09-09-2010, 20:55
ja se nikad ne bih udala za ciganina, ma ne bih se poljubila, ma ne bih nista!!!

Lilu
09-09-2010, 20:56
ispache da sam neki rasista :(

pa i ja...

e da ne bih ni sa crncem.

Lilu
09-09-2010, 20:56
jbt pa ne bih mogla ni sa kinezom...

Lilu
09-09-2010, 20:57
ni sa indusom... jbt ja sam rasista...

Lilu
09-09-2010, 20:59
belci dolaze u obzir, ako nisu rumuni, nesto imam avreziju prema njima ili bugari... daleko bilo albanci... pppffffffff pa i nacionalista sam...

Lilu
09-09-2010, 21:03
el sam ja potrefila temu? :trepp:

slonce
09-09-2010, 21:04
ma ti si lokalpatriJota :lol:

QueenOfClubs
09-09-2010, 21:05
elem imao sam jednu prijateljicu koja se udala za roma...ona mala plava on...mali ciga...fin narod al muz malo vise ljubomoran pa nemamo socijalne interakcije.porodica njena to tesko,ma nikako,primila,no bez obzira ljubav procvetala...da ne zalazim u dramaturgiju pevanja pod terasom,pod vedrim nebom,u kafani...

e sad...pored sve vlastite liberalnosti imam jednu devizu...brak sa dve vere,tri novchanika i cetiri politike ne moze uspeti.nadam se da ce mi ovaj par dokazati suprotno.no...

lokalizujem pitanje na domace trziste braka sto naravno ne sprecava internacionalne odgovore..."moj zet nemac i lepo me slusha" :mrgreen:

Имам у комшилуку случај.
Она из Уганде, он из Гуче.
Две расе, нације, вере. Ма не би се рекло да има ишта заједничко.
Елем, троје деце, не зна се које је паметније и слађе.
Деца проводе распусте у Гучи а како чујем, њу тамо обожавају.
А како и не би. Јес црна као угаљ, али мени стан сине кад она уђе.
Жена има позитивне енргије за пола света.
И деца кажу да имају два Божића, а она каже да једино не воли снег.

Што се мене тиче, не може да ме привуче црнац, азијат, циганин...
И неким раним двадесетим нисам о томе ни размишљала, а сад већ да.
Друга вера, раса, па чак и нација ми се чине прилично компликованим...

slonce
09-09-2010, 21:22
ljudi...pa ovo je o ljubavi izmedju dvoje,prevazilazenju prepreka i istrajnosti...aman

QueenOfClubs
09-09-2010, 21:49
ljudi...pa ovo je o ljubavi izmedju dvoje,prevazilazenju prepreka i istrajnosti...aman
Некако ми се чини да с годинама долазе и препреке.
Док је човек млад и заправо нема појма шта га чека на препреке се и не обазире.
Полако, прескаче, заобилази, руши.
Ни не примећује.

Lilu
10-09-2010, 09:49
Некако ми се чини да с годинама долазе и препреке.
Док је човек млад и заправо нема појма шта га чека на препреке се и не обазире.
Полако, прескаче, заобилази, руши.
Ни не примећује.

ja ne moguuuuuuu!!! eto, nek je najlepsi na svetu, ne mogu.

kojica
10-09-2010, 11:14
melezi su najlepši...:raz_088:

QueenOfClubs
10-09-2010, 12:12
ja ne moguuuuuuu!!! eto, nek je najlepsi na svetu, ne mogu.
Није тебе малер потерао, видим ја.
:raz_128:

tol
10-09-2010, 22:16
Vidish...boja i kroj mi se toliko ne gadi..koliko prostakluk neotesanost glupost zadrtost i zatucanost da ne pricam o patologiji i pijavicama energetskim
Zamisli da zivish sa bolesnikom koji ti servira svaki dan strah..i mase nozevima i pistoljima..a lep ki upisan..pravoslavac...ugledna licnost...dopadljiv svima...znaci sve po pe-esu...