PDA

Pogledaj Punu Verziju : Nedeljna rapsodija



Ciciban
03-10-2010, 20:32
Zene , sta obicno radite Nedeljom?

Danas sam pocela s jutarnjom kafom , preko dorucka , dva rucka, djema x 2 , kompota, blanshiranje boranije, graska, peglanje , grcke kolace ( Stefanu ne umem da kazem ne ) , usisavanja , cega jos ne .... i nemogu vise a imam bar jos toliko za sutra i gde sam tu ja ( mi zene, ne mislim samo na sebe) ??


Jedino jos u horizontali mogu ... pa koliko postignem tako lezeci ...toliko :P

Zazijavalo
04-10-2010, 13:39
Ležeći se svašta postigne. Samo treba umeti i... birati društvo. :mrgreen:

G
04-10-2010, 14:18
Roštilj pa ležanje, pa tuširanje pa roštilj 2.epizoda pa Razbibriga pa...:sojka:...Ako je sve bilo OK a jeste :) sad bi opet mogao dobiti roštilj:raz_067: Ali sad više nije nedelja...:srpski:

Ciciban
05-10-2010, 06:46
paradoks , znaci ili se ne izjasnim kako treba u uvodnom postu ili uvek napisem nesto lezeci smishljeno pa takvi i odgovori :pusi:


btw Zazi jel mora i to i to ili moze samo jedno , umeti na primer ? :P

причалица
05-10-2010, 06:54
nedeljom obično ne radim ništa, osim što skuvam ručak i tako...volim da čitam.
evo, poslednje nedelje sam ustala rano, došla na ''razbibrigu'' i sedela skoro do podneva za kompom, čitajući sve što me zanima...onda sam se ispružila i čitala neku knjigu.

Zazijavalo
05-10-2010, 11:20
paradoks , znaci ili se ne izjasnim kako treba u uvodnom postu ili uvek napisem nesto lezeci smishljeno pa takvi i odgovori :pusi:


btw Zazi jel mora i to i to ili moze samo jedno , umeti na primer ? :P

Ima reklama za mesne prerađevine "aman, nije to jedenje tako jednostavno kako misli svet!"
E, ni to leženje nije tako jednostavno kako misli svet. :lol:

kojica
05-10-2010, 11:27
Nedeljom mažem nokte, forumašim i čitam...:raz_088:

причалица
05-10-2010, 16:17
ponekad nedeljom dobijem napad radne energije, ali ga brzo suzbijem raznim načinima.

Nežnicah
20-10-2011, 10:40
Sto ja ne volim nedelju kao dan, bas je ne volim :m: Nisam je volela kao dete zbog skole, nisam je volela dok sam radila zbog ponedeljka, ne volim je i dalje, a zasto to vec ne znam, valjda navika.
Nekako mi je sva uspavana, dosadna. Svi koji rade, vole da u nedelju odmaraju, pune baterije za novu radnu nedelju, a mi domacice, nama dan ko i svaki drugi. Ako same sebi ne damo slobodan dan, ne primecujemo razliku izmedju nedelje i srede.
Ali eto, po necemu se i ta nedelja razlikuje od ostalih dana. Svi spavamo duze, pa onda konacno popijem kafu u drustvu. Posle toga sve je isto, trk u nabavku, kuvanje, spremanje kuce... stalno isto, kao u filmu Dan mrmota.

DaDole
20-10-2011, 10:49
Nedjelju obično provodim na selu i to je poezija:bisa: od jutarnjeg buđenja kraj rijeke pa preko lijene i spore prve kafe..naveče se vraćam u grad..a kad ostanem u gradu nedjeljom,onda obično obavljam jutarnje spremanje,a popodne šetanje i ispijanje kafa ,čitanje ili čisto leškarenje:)