PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kome bi rado opalili šamar!?!



Пркос
27-10-2010, 10:06
Ima ih na TV, u javnom životu, na ulici kao prolaznika, ima ih u kafićima, na utakmicama, ima ih svugdje. Ništa vam posebno nisu uradili, ali biste im iz nekog razloga rado opalili šamar. I to da zvoni! Kome?

kojica
27-10-2010, 10:10
Nikome...:raz_012:

Tibi
27-10-2010, 10:12
Mlogo dugacka lista, ne mog sve da nabrajam, al svima sam im vec to uradio u...mislima:andjeo:

kojica
27-10-2010, 10:14
kad već lista postoji, onda neko mora biti na vrhu liste...:lol:

daj bar prvih pet...

причалица
28-10-2010, 20:07
ma nikome.....nisam tip koji vrši fizičko nasilje.:lol:

Zazijavalo
28-10-2010, 20:10
tašti

причалица
28-10-2010, 20:12
tašti

:tease: ooooo....šta li ti je uradila....

andromeda
29-10-2010, 10:11
koleginici ili kolegi :igrac:

misticlady
29-10-2010, 10:18
recimo samoj sebi

andromeda
29-10-2010, 10:19
zasto sebi ?

zLozi
29-10-2010, 10:32
samo samar? http://razbibriga.net/imported/2009/06/icon_rolleyes-1.gif

Bisernica
29-10-2010, 15:10
Mnogima...samo ne rukom !

Vragolanka
29-10-2010, 15:55
Ima ih na TV, u javnom životu, na ulici kao prolaznika, ima ih u kafićima, na utakmicama, ima ih svugdje. Ništa vam posebno nisu uradili, ali biste im iz nekog razloga rado opalili šamar. I to da zvoni! Kome?


Radije ću da polomim nešto, nego da dignem ruku na bilo koga, jer to više govori o mojoj nemoći, nego o tom nekom postupku, koji je možda zaslužio šamar.
Inače, ne boli udarac nikada toliko koliko reč ume da zaboli, postupak i sve ono od čega će duša da ti bridi... šamar je trenutni znak ljutnje, impulsivnost... budi pametna, promišljena i ako nekoga zaista želiš da povrediš, ili mu ukažeš da je tebe na neki način povredio, nikada ne radi ono što se od tebe očekuje, udri tamo gde najjače boli, a to sigurno nije po obrazu.
Još nešto... umem i često provociram do krajnjih granica, ispipavam tuđ prag tolerncije, tako da ponekad možda zaslužujem šamar... ali je poenta u tome koliko zaista meni treba taj šamar i šta se uopšte njim postiže. Po meni, ič... tek toliko da mogu da znam da sam probila sve limite, izbacila nekoga iz takta i dobila nokaut u afektu. Ako se suzdrži, skidam mu kapu... i ne radim to više. :lol:

Tibi
29-10-2010, 15:58
Radije ću da polomim nešto, nego da dignem ruku na bilo koga, jer to više govori o mojoj nemoći, nego o tom nekom postupku, koji je možda zaslužio šamar.
Inače, ne boli udarac nikada toliko koliko reč ume da zaboli, postupak i sve ono od čega će duša da ti bridi... šamar je trenutni znak ljutnje, impulsivnost... budi pametna, promišljena i ako nekoga zaista želiš da povrediš, ili mu ukažeš da je tebe na neki način povredio, nikada ne radi ono što se od tebe očekuje, udri tamo gde najjače boli, a to sigurno nije po obrazu.
Još nešto... umem i često provociram do krajnjih granica, ispipavam tuđ prag tolerncije, tako da ponekad možda zaslužujem šamar... ali je poenta u tome koliko zaista meni treba taj šamar i šta se uopšte njim postiže. Po meni, ič... tek toliko da mogu da znam da sam probila sve limite, izbacila nekoga iz takta i dobila nokaut u afektu. Ako se suzdrži, skidam mu kapu... i ne radim to više. :lol:
Svidja mi se to...sa skidanjem kape:raz_088:

причалица
29-10-2010, 18:51
mene ne mogu reči da uvrede, bar ne tako da me mnogo boli...missim, prođe me to brzo.
više mi smetaju nečija (ne)dela....tako da, ako bi neko meni hteo da opali šamar, trebalo bi da uradi ono što mi se ne sviđa nikako....ako, može to da uradi, naravno.
jer, mislim da ja lično nisam uvek u stanju da činim dela koja su šamar nekome....za to bih zaista morala da budem revoltirana do koske.

Sarmica
15-11-2010, 08:24
Ovoj sekretarici ispred:lupko:auuu šta bi joj radila...
Ali nećem,ja sam lady:g:

Ciciban
21-11-2010, 15:55
nikome