PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li je štrumpfeta laka ženska/sponzoruša ?



Пркос
27-10-2010, 10:35
Verovatno neko sad misli -koji je ovoj ?
No baš mi to palo na pamet -a jeste, uslovno rečeno filozofsko pitanje .
Dakle -da li je Štrumpfeta sponozoruša ?
Prvo klasika -ne mnogo pametna plavuša .
Živi sa gomilom muškaraca , i nikada ništa ne radi .Koketira sa svima redom , što rezultira materijalnom korišću za nju -od onog štrumpfa što joj donosi cveće , do onoga što peče kolače . Nadalje...stalno se umiljava kod Papa Štrumpfa , dakle kod "glavnog baje " , i naravno ima "poseban status" Licka se po ceo dan , i uslovno rečeno , zavodi one male plavce sa svojim "tamdiradidam" pevušenjem .
Kad se sve sabere....ispada da je ona, u tim štrupfovskim okvirima klasična sponzoruša .Šta vi mislite o tome?Imamo li i mi štrumfetu na forumu?

Tibi
27-10-2010, 10:39
Ovo ko da zemsko pita, QQ, nema lakih zemskih, ima samo lepih i lepsih (to mi reko stric Radovan, nije od mene) a sto vole da pevuse i da simaju lepe carape, to im valjda u...sujeti:raz_088:

QueenOfClubs
27-10-2010, 10:52
Ах, та мала заносна плавуша, певушила је и флертовала и добијала цвеће и колаче због тога...
Свим Штрумпфовима је била симпатична можда баш зато што није била покварена и злобна, него онако мила и слатка.

Није ми јасно, ел треба да се изјашњавамо поникце ко је наша Штрумпфета или само да кажемо да ли је има или нема? :neutral:

Пркос
27-10-2010, 10:56
Kako ti volja i da li je ima ili nema a moze i poimence...:)

QueenOfClubs
27-10-2010, 11:12
Verovatno neko sad misli -koji je ovoj ?
No baš mi to palo na pamet -a jeste, uslovno rečeno filozofsko pitanje .
Dakle -da li je Štrumpfeta sponozoruša ?
Prvo klasika -ne mnogo pametna plavuša .
Živi sa gomilom muškaraca , i nikada ništa ne radi .Koketira sa svima redom , što rezultira materijalnom korišću za nju -od onog štrumpfa što joj donosi cveće , do onoga što peče kolače . Nadalje...stalno se umiljava kod Papa Štrumpfa , dakle kod "glavnog baje " , i naravno ima "poseban status" Licka se po ceo dan , i uslovno rečeno , zavodi one male plavce sa svojim "tamdiradidam" pevušenjem .
Kad se sve sabere....ispada da je ona, u tim štrupfovskim okvirima klasična sponzoruša .Šta vi mislite o tome?Imamo li i mi štrumfetu na forumu?

Па, нимало похвално за главног бају, зар не?
Мислим, ако јој је само због лицкања и умиљавања дао повлашћен статус, ел да...

Не, не мислим да ми имамо Штрумпфету на форуму.

И да, како је она лака риба ако нико није успео да је смува? :eek:

kojica
27-10-2010, 12:26
:huh:

Forum nije crtani film. To bi bio odgovor na sva pitanja. :lol:

kojica
27-10-2010, 12:56
Ах, та мала заносна плавуша, певушила је и флертовала и добијала цвеће и колаче због тога...
Свим Штрумпфовима је била симпатична можда баш зато што није била покварена и злобна, него онако мила и слатка.

Није ми јасно, ел треба да се изјашњавамо поникце ко је наша Штрумпфета или само да кажемо да ли је има или нема? :neutral:


Па, нимало похвално за главног бају, зар не?
Мислим, ако јој је само због лицкања и умиљавања дао повлашћен статус, ел да...

Не, не мислим да ми имамо Штрумпфету на форуму.

И да, како је она лака риба ако нико није успео да је смува? :eek:
Ako kažemo da je Štrupfeta bila zavodnica, a ne sponzoruša, onda možemo reći da imamo priličan broj zavodnica na forumu. :g:

Evo zašto mislim da je Štrumfeta bila zavodnica. Pored toga što je bila mala und slatka,
po ceo dan je trčkarala i pevala ''ti dam, ti dam, ti dam'', a da pri tom nikome nije dala. :raz_067:
A kao što znamo, sponzoruše jednako kao i prostitutke moraju da daju. To im poso. :lol:

U čemu je zapravo razlika između spomzoruše i prostitutke?

malavelika
27-10-2010, 12:58
Ako kažemo da je Štrupfeta bila zavodnica, a ne sponzoruša, onda možemo reći da imamo priličan broj zavodnica na forumu. :g:

Evo zašto mislim da je Štrumfeta bila zavodnica. Pored toga što je bila mala und slatka,
po ceo dan je trčkarala i pevala ''ti dam, ti dam, ti dam'', a da pri tom nikome nije dala. :raz_067:
A kao što znamo, sponzoruše jednako kao i prostitutke moraju da daju. To im poso. :lol:

U čemu je zapravo razlika između spomzoruše i prostitutke?

(ponekad) u ceni

malavelika
27-10-2010, 13:05
a, sto se samog topica tice-strumfetica deluje suvise povrsno da bi bila sponzi, jer za to moras imati vijuge koje ce oblikovati nameru da se pribavi korist bilo koje vrste i da ti je samo to u glavi...
kad se flertuje flerta radi, ne razmislja se o necemu sto se flertom moze pribaviti, a sponzorke svoje ponasenje diktiraju upravo spram tog cilja
e, sad, moguce je da ja branim flertuse, jerbo ja to stalno radim, a definitivno nisam ni sponzi, ni prostitutka....nemam pojma...
sto se pak lokalne forumske strumpfetice tice, ne znam dal je imate, suvise kratko sam ovde, al uvek i svuda bude neka sto malo vise vrcka u trepce od ostalih, pa je verovatno tako i ovde :lol:

Пркос
27-10-2010, 13:09
Па, нимало похвално за главног бају, зар не?
Мислим, ако јој је само због лицкања и умиљавања дао повлашћен статус, ел да...

Не, не мислим да ми имамо Штрумпфету на форуму.

И да, како је она лака риба ако нико није успео да је смува? :eek:

ali je ona smuvala sve , sene oko nje i na njenu zelju izapovest...i sve je tu...

kojica
27-10-2010, 13:10
Ja sam se ozbiljno posvetila ovoj temi i bacila na istraživanje.
Utvrdila sam da je za sve Veliki Štupf kriv. Štrumpfeta je u početku bila
savršeko kljakava i uopšte nije bila lepa. :raz_067:


http://www.youtube.com/watch?v=yTQmwjXjJtk

QueenOfClubs
27-10-2010, 13:11
ali je ona smuvala sve , sene oko nje i na njenu zelju izapovest...i sve je tu...
Је л’ она крива нешто због тога?

kojica
27-10-2010, 13:11
ali je ona smuvala sve , sene oko nje i na njenu zelju izapovest...i sve je tu...

To je definicija zavodnice, a ne sponzoruše.

E sad.. znam da nama ženama proradi ponekad sujeta, al nije lepo da vređamo ženu samo zato što je sposobnija od nas.. :g:

Пркос
27-10-2010, 13:13
To je definicija zavodnice, a ne sponzoruše.

E sad.. znam da nama ženama proradi ponekad sujeta, al nije lepo da vređamo ženu samo zato što je sposobnija od nas.. :g:

a dobija li sta za uzvrat???zasto zavodi???

QueenOfClubs
27-10-2010, 13:15
Има црне обрве и трепавице, види се да је вештачка. :lol:

kojica
27-10-2010, 13:19
a dobija li sta za uzvrat???zasto zavodi???
:raz_117::krsti:

Ja tebe da učim zašto žene zavode? :lol:
Si ti monahinja?

Sram ju bilo što zavodi. Eto.. daj reci koja je da ju kamenujemo il postavimo na stub srama...:raz_067:

kojica
27-10-2010, 13:20
Има црне обрве и трепавице, види се да је вештачка. :lol:
Ako pažljivo zagledaš, videćeš i da ima malko celulita.

Osim toga, za sve što radi sudiće joj onaj gore jednog dana. :lol:

QueenOfClubs
27-10-2010, 13:22
a dobija li sta za uzvrat???zasto zavodi???
То што су сви пошандрцали за њом уопште не мора да значи да она заводи.
А искрено, ја ни не видим да она заводи.
Само се појави и сви су јој под ногама.

malavelika
27-10-2010, 13:23
e, ali morate priznati da je sva ta prasina oko strumpfetice delom uslovljena i brojcanim stanjem u selu..ona bre jedna, a njih-koliko????
i njima rade prirodni zakoni, feromoni i hormoni, nema veze sto su crtani..da je jedan strumpf, a 100 zenskih strumpfova, da vish kako bi on isao okolo, pokazivao misice, pevao pod prozorima a one bi sve spremale kolace, uvijale loknice i oblacile minice...
sve su to prirodne rekacije, nije zena kriva sto je nasmejana po ceo dan, kad joj zivot lep..ta nikad nece da ostari

kojica
27-10-2010, 13:24
То што су сви пошандрцали за њом уопште не мора да значи да она заводи.
А искрено, ја ни не видим да она заводи.
Само се појави и сви су јој под ногама.
Jesje. Utvrdila sam to pažljivim posmatranjem crtanog filma.
Ona se samo pojavila i ama baš ništa nije uradila, a oni odlepili.
Muška posla...:lol:

kojica
27-10-2010, 14:11
Zatrudnela štrumfeta. Sazvao veliki štrumf poselo i pita:
- Ko nije koristio štrumf-gumice !?!
Glas iz pozadine:
- MRZIM ŠTRUMF-GUMICE !

:raz_128:

kojica
27-10-2010, 14:14
http://razbibriga.net/imported/2010/10/smurfythesmurfs5401696261261_midi-1.gif?1251523134
Da ne zaboravimo o kome pričamo.

I naravno.. unapređeni model:

http://razbibriga.net/imported/2010/10/SMURFETTE_other_version_by_kayzer_midi-1.jpg?1252957388


:pusi:

malavelika
27-10-2010, 14:29
ovde nosi wonder bra sto posto....

причалица
27-10-2010, 18:21
Verovatno neko sad misli -koji je ovoj ?
No baš mi to palo na pamet -a jeste, uslovno rečeno filozofsko pitanje .
Dakle -da li je Štrumpfeta sponozoruša ?
Prvo klasika -ne mnogo pametna plavuša .
Živi sa gomilom muškaraca , i nikada ništa ne radi .Koketira sa svima redom , što rezultira materijalnom korišću za nju -od onog štrumpfa što joj donosi cveće , do onoga što peče kolače . Nadalje...stalno se umiljava kod Papa Štrumpfa , dakle kod "glavnog baje " , i naravno ima "poseban status" Licka se po ceo dan , i uslovno rečeno , zavodi one male plavce sa svojim "tamdiradidam" pevušenjem .
Kad se sve sabere....ispada da je ona, u tim štrupfovskim okvirima klasična sponzoruša .Šta vi mislite o tome?Imamo li i mi štrumfetu na forumu?

jeste, laka je. stalno pevuši ''ti dam ti dam ti dam!''

kojica
27-10-2010, 21:45
ovde nosi wonder bra sto posto....

ma silikoni garant...:raz_088:

QueenOfClubs
27-10-2010, 21:46
Ал трепавице остале црне :undecided:

Vragolanka
29-10-2010, 16:05
Verovatno neko sad misli -koji je ovoj ?
No baš mi to palo na pamet -a jeste, uslovno rečeno filozofsko pitanje .
Dakle -da li je Štrumpfeta sponozoruša ?
Prvo klasika -ne mnogo pametna plavuša .
Živi sa gomilom muškaraca , i nikada ništa ne radi .Koketira sa svima redom , što rezultira materijalnom korišću za nju -od onog štrumpfa što joj donosi cveće , do onoga što peče kolače . Nadalje...stalno se umiljava kod Papa Štrumpfa , dakle kod "glavnog baje " , i naravno ima "poseban status" Licka se po ceo dan , i uslovno rečeno , zavodi one male plavce sa svojim "tamdiradidam" pevušenjem .
Kad se sve sabere....ispada da je ona, u tim štrupfovskim okvirima klasična sponzoruša .Šta vi mislite o tome?Imamo li i mi štrumfetu na forumu?

Nije... :lol:
Samo je jedino žensko, među gomilom muškaraca... Da li je i Snežana sponzoruša? To ti je obrazac ponašanja koji diktira okruženje... ili da obuče pantalone i pretvori se u jednog od njih. Sumnjam da bi pravo žensko to uradilo... osim toga, masa žena se druži sa muškarcima upravo zbog pažnje koju dobija svojim polom... E, sad zamisli šta bi bilo da postoje dve Štrumpfete... pa verovatno bi oči jedna drugoj iskopale.

Vragolanka
29-10-2010, 16:07
kojica me zayeba... ti-dam ti-dam ti-dam... al ja sam se prva setila... :lol:

причалица
29-10-2010, 18:30
kojica me zayeba... ti-dam ti-dam ti-dam... al ja sam se prva setila... :lol:

tek sad videh da je ona to napisala...:huh:

eqrem
30-10-2010, 21:44
strumfeta je dziberqa