PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?



marlon
14-07-2009, 12:30
zhene.... vechita tema.... mala moja elaboracija sa drugog foruma zashto su taqe kaqe su.... gadne... :lol:


žene su po mnogima obesmišljenje odsustvom nedostajajućeg penisa... barem tako vecina misli. sustina je u tome da one za razliku od nas muških egoističnih životinja imaju penis inversus latinski receno koji sa yayovodima pravi onaj pocepano dvokraki devils cock tako da je žena sama sa sobom uvek onako snošajno sretna. zbog toga je spolja uvek bledunjava ali iznutra qrvavo crvena jer joj je penis kako bi se reklo mutatis mutandis. zato su lepše od nas jer i najlepši muškarac je ružan u poređenju sa njima, ali su sa bolesnom crtom egoizma jer svršavaju svakim korakom, pokretom, kad pale cigaretu, zabacuju kosu ili prekrštaju noge, popravljaju ruž ili odsutno gledaju u daljinu dok mi moramo da šamaramo našu životinju da nam ne pokaže pravi cilj kada ih lažemo kako su divne i jedinstvene a jedino bi da se spojimo sa tim nečastivim koji nas čeka unutra da nam isiše životne sokove kojima hrani njihovu bolesno egoističnu pohotljivu dušu..

poverljiva
14-07-2009, 21:44
boze marloneee

sani
15-07-2009, 10:53
zhene.... vechita tema.... mala moja elaboracija sa drugog foruma zashto su taqe kaqe su.... gadne... :lol:


žene su po mnogima obesmišljenje odsustvom nedostajajućeg *****a... barem tako vecina misli. sustina je u tome da one za razliku od nas muških egoističnih životinja imaju ***** inversus latinski receno koji sa yayovodima pravi onaj pocepano dvokraki devils cock tako da je žena sama sa sobom uvek onako snošajno sretna. zbog toga je spolja uvek bledunjava ali iznutra qrvavo crvena jer joj je ***** kako bi se reklo mutatis mutandis. zato su lepše od nas jer i najlepši muškarac je ružan u poređenju sa njima, ali su sa bolesnom crtom egoizma jer svršavaju svakim korakom, pokretom, kad pale cigaretu, zabacuju kosu ili prekrštaju noge, popravljaju ruž ili odsutno gledaju u daljinu dok mi moramo da šamaramo našu životinju da nam ne pokaže pravi cilj kada ih lažemo kako su divne i jedinstvene a jedino bi da se spojimo sa tim nečastivim koji nas čeka unutra da nam isiše životne sokove kojima hrani njihovu bolesno egoističnu pohotljivu dušu..


e bas si ga elaborirao..ostadoh bez teksta! :raz_055: izmedju ostalog, nisam tako recita kao ti da dam odgovarajucu repliku na tvoj post..iz zenskog ugla.
Al mozda i smislim nesto.. :raz_036:

marlon
15-07-2009, 10:56
mozda ces i biti ko ja ako ti poraste :lol:

sani
15-07-2009, 10:57
mozda ces i biti ko ja ako ti poraste :lol:


:raz_114: :raz_114: :raz_114: pa to se uopste ne dovodi u pitanje..

marlon
15-07-2009, 13:32
ajmo jos malo da dolijemo ulje na vatru :lol: ...

kao sto mnoge zene nalaze odbrambeni mehanizam da je bracno neverstvo sa jedne strane inspirisano muzevljevim neverstvom, ili pak njegovim nerazumevanje nje i njenih potreba i da je ionako potpisala da mora da je yebe samo jedan muskarac jer se na to obavezala pred svedocima a neke bogme i u crkvi, sa druge strane potajna zelja da sedi u izlogu obasjanim crvenim svetlom i rasirenih nogu nudeci svoju cistu dusu punu emocionalnog bogatstva slucajnim prolaznicima je podsvesni san vecine zena...

sa druge strane zenska trivijalna potreba i trash filozofija da je na neki nacin isto kada je neki muskarac izvede na veceru uz svece, odvede je u havana klub gde igraju celu noc pripijeni ili pak kupi vredan prezent neki nacin simbolizuje trosak koji bolje da joj je dao u keshu za sat ili tri znojenja vristanja i stenjanja na nekom skrovitom mestu jer ona se ipak predaje i prodaje svoje telo nekom neznancu, prodaje svoju dusu koju obicno nema, kao i svoju emocionalnu dubinu tj. pre bi se moglo reci njenu labilnost za trenutak u kome ce se izokrenuti iz sebe na neki nacin da je ne ubije monotonija svakodnevnice.... zato neke zene crtaju, neke citaju, neke heklaju ili pletu a opet neke se satiru od qurtza a bogme neke i od pitchke...

najvise obozavam zene koje misle da su stamene i da su duhovno nezavisne i da mogu da odvoje duh i telo tj da se daju kao qurve ali kad tad im u delu svesti pocinje da izdjikljava crv koji im jede napacenu dushu neiskrenosti pristupa nekom muskracu. zato se i deshavaju priche iz zute shtampe... kada bi ljudi iz istih pobuda ulazili u odnose a ne lagali sami sebe svet bi bio pomalo sterilan i utopijski...poshto smo mi ljudi nesavrsheni i greshni te greshke koje pravimo i kojih smo svesni nam daju pechat zanimljivosti drugima.... greh je isto bozhanski kao i vernost... strast se ne da kontrolisati kao shto neki misle.... bezanje od sebe i svoje esencije vodi u shizofreniju...

itd... itd... itd....

причалица
15-07-2009, 21:40
lepi ti textovi, marlon...i potpuno muški.
da li postoje muškarci koji razumeju žene?
ne, veruj mi. :raz_128:

marlon
15-07-2009, 22:29
pa ja to stalno govorim.... a sve mi kazu posle samo dva sata kako ja njih razumem bolje no iko.... :lol:
uzas breeeee... znad li ti kako je teshko ziveti sa tom lazhi :pusi:

marlon
16-07-2009, 22:05
radoznalost je raison detre zene kao bica... to je najlepse i najsuptilnije kod nje kada koristi svoju duhovnost, sarm, lepotu, flert ,pa cak i ljubakanje da bi saznala nesto sto je svrbi ko chesher shto se trlja o shisharqu pred parenje... radoznalost im je uvek u ocima i ono izaziva nabujali muski ud da je penetrira onako obucenu i jedru bilo gde i bilo kad jer sjaji kao zvezda na vrhu jelke. moralnost njihovog lukavstva da doznaju tajnu i da je radoznalo i pohlepno gutaju bez grizhenja je slichna onoj kao shto vole isto da rade chesheru kad polude od srece posle dobrog qresa. znaci radoznalost zena je produktivna za njih a produktivan za muskarca... jedina kontraindikacija njihove radoznalosti moze biti saznavanje tajne o drugoj zeni koja joj je suparnica... tad je ne gutaju nego skrguci zubicima besno i ne dao bog nekom chesheru da se nadje u blizini takve raspojasane i radoznale zhenke jer moze da postane bivshi... ti slucajevi su srecom retki i zato su zene mitska bica kojima tezimo zbog tog vecnog sjaja u ocima sa pitanjem upucenom nama... oces li vec jednom da me uhvatis za shisharqu ili cu ti izlomim tog yebenog cheshera
:pusi:

QueenOfClubs
16-07-2009, 22:53
zhene.... vechita tema.... mala moja elaboracija sa drugog foruma zashto su taqe kaqe su.... gadne... :lol:


žene su po mnogima obesmišljenje odsustvom nedostajajućeg *****a... barem tako vecina misli. sustina je u tome da one za razliku od nas muških egoističnih životinja imaju ***** inversus latinski receno koji sa yayovodima pravi onaj pocepano dvokraki devils cock tako da je žena sama sa sobom uvek onako snošajno sretna. zbog toga je spolja uvek bledunjava ali iznutra qrvavo crvena jer joj je ***** kako bi se reklo mutatis mutandis. zato su lepše od nas jer i najlepši muškarac je ružan u poređenju sa njima, ali su sa bolesnom crtom egoizma jer svršavaju svakim korakom, pokretom, kad pale cigaretu, zabacuju kosu ili prekrštaju noge, popravljaju ruž ili odsutno gledaju u daljinu dok mi moramo da šamaramo našu životinju da nam ne pokaže pravi cilj kada ih lažemo kako su divne i jedinstvene a jedino bi da se spojimo sa tim nečastivim koji nas čeka unutra da nam isiše životne sokove kojima hrani njihovu bolesno egoističnu pohotljivu dušu..

Аух... Одакле си ово преписао? :mrgreen:

marlon
17-07-2009, 01:47
ma kvinche.... prepiso iz ove moje loode glave..sho si se prepoznala? :lol:

QueenOfClubs
17-07-2009, 15:58
ma kvinche.... prepiso iz ove moje loode glave..sho si se prepoznala? :lol:

Зезај, зезај, али има нешто у томе што пишеш...
Само, то може бити случај на самом почетку неке везе.
Касније тешко. А ако јесте, бежи главом без обзира

arlekino
17-07-2009, 21:07
ja ga nisam srela, a na vasaru ga nema, mozda ove godine u Guci da bude neki primerak

marlon
23-07-2009, 18:50
aj malko o svemu pomalkice... :mrgreen:

pitanje razvrata u ljubavi, pitanje paralelnog razvrata i ljubavi, iskljucivo ljubavi ili razvrata kao smisla egzistencije esencijalno je za svakoga ko se bavi ljudima ili blazim oblicima filozofije koja ne pretenduje da nam urushi animalni sexualni nagon naushtrp nashe razvijene emocionalne neuracunljivosti.... ljudi su sretni ako imaju samo jednu pravu ljubav u zivotu. mnogi to pravo i jedinstveno iskustvo nikada nisu ni imalii i time su ostali oskaceni za jedan mozda najvazniji deo covekovog postojanja. vecina je to prozivela a neka i jedva prezivela u bukvalnom smislu u ranoj mladosti i celog zivota vuku posledice tog iskustva ko dastin hofman onu nogu u ponocnom kauboju.... ljubav je emocionalni kazino naseg stavljana na sve ili nista duse, zivota, tela i svega sto imamo u jedan jedini okretaj ruleta sudbine. niko od nas nije kao isti taj dastin u reinmanu kada igra rulet u las vegasu ali u toj igri niko u ljubavi ne dobija iako privremena situacija govori drugacije... to je dobitak na duge staze. ludilo prave iskerene ljubavi je nesto totalno iracionalno za sta nema prave dojave kako ce da se zavrsi i koja je prava kvota za to nenadano bogatstvo gde se stavlja hipoteka na sebe samog. moze se voleti vise osoba u isto vreme ali na drugi nacin.... ljubav prema detetu je jedno a prema coveku svog zivota nesto potpuno drugo.... dve vrste ljubavi koje se ne daju porediti. muza, to jest zenu vecina prestaje da voli posle nekoliko godina braka ili jache veze ma kolko se trudili da pokazu da je drugachije. cim zena prihvati flert nekog treceg makar i na momenat sa ljubavlju prema onom drugom je svrseno za sva vremena.

marlon
23-07-2009, 18:51
brak....nemam iskustva neka velika u tom smislu jer nikad nisam kuci kad me trebaju ali postoje brakovi i brakovi. emocionalana inteligencija partnera koji potpisuju da ce medjusobno da se kolju i mire do kraja zivota je najvaznija. ako nje nema zajednicki suzivot traje jako kratko. ko uvidi da se zaebo u toj racunici ako je pametan zatvorice finansijsku i emocionalnu konstrukciju lose i nakazne tvorevine u koju su usli i ziveti sam, sa decom, ili sa nekim novim i novom nadom da ce kalkulator da bude za nekoliko decimala precizniji u sledecoj varijanti za razliku od prethodne. za prevare u braku postoje i ne postoje validni razlozi.... muskarci varaju zbog svoje prirode, zbog nagona, zbog dolaska leta, zbog provokacija zena u cijem su okruzenju, zbog jake hrane zacinjene uljem od tartufa, zbog *****ranja sa zenom, zbog loseg sexualnog zivota, zbog izgublene ideje radi cega su uopste usli u brak, zbog dokazivanja pred sobom, prijateljima, a bogme i neprijateljima, zbog promasenog zivota i pogubljenih ideala.... i to rade celog zivota u traganju za sobom samim. znaci, zbog cega u nekom trenutku svog zhivota nadju opravdanje to im je motiv i pokretach zadovoljena nadignutog zhivana koji se ustremljuje na prvu mirisljavu picu na koju senzor pochne da mu zvoni kao alarm na antrax u pentagonu. zene ulaze iz drugih razloga..., zbog monotonije, zbog monotonije i opet zbog monotonije... naravno ima i zena koje zavrse sa debilom koji ih maltretira i kida im mladost i zivce pa ga varaju svakim trenom u mislima dok ne skupe hrabtrosti da to urade jednom i prvi put u stvarnosti i tad se menjaju...skroz...postaju druge osobe onako u trenu. retko koje veruju da je to istina ali bas je tako. tom prevarom dobijaju jedan smireniji deo sebe kao osnovnu crtu karaktera koju ce da nadgradjuju suptilno daljnim prevarama ali na mnogo perfidniji nachin no onaj prvi. imamo naravno i nimfose ali o njima nije ovde rech.

marlon
23-07-2009, 18:52
sta se radja iz prevare..... niko ne moze da nasluti. svako moze da sere kako zna ali istina je da niko ne moze sa sigurnoscu da predvidi buducnost jednog izleta. naravno mogu samo nimfosi... zenski il muski, nebitno, kojima je prava emocija tera inkognita. zena moze da zastrani u nekim sexualnim izopacenjima nove veze dok mukarac moze npr. da bude raznezen i pise stihove po ceo dan.... muskarac moze opet da pobije celu familiju sto blizu sto dalju ako ne dobije razvod, zena moze da potruje sve zive oko sebe i da sece vene al da se trudi da skroz ne iskrvari jer ipak nece tek tako da se odrekne onoga zbog koga je pocinila neke od najvecih grehova... muskarac i zena mogu da se mestimicno vidjaju ono sto se kaze redovito i da budu zivotinje na sat dva sa prekidachem i da se posle vrate normalnim zivotima.... sve dok jedno od njih ne pocne ko roza iz tanga da struze noktima farbu sa zida sobe iz koje zeli da pobegne jer iz jedne monotonije upada u drugu i to jos goru.... zena moze da bude sa nekim mefistofeleom kao onim iz emanuele koji ce joj obogatiti svaki dan novim sexualnim iskustvom i na taj nacin je napraviti robom svoje strasti i koja ce na kraju da se zapita ko je ona u stvari... osoba, zena, ili pak jedna sasvim obicna hodajuca ******


jedan covek i jedna zena... to ne postoji osim u jako retkim situacijama gde je bitan preduslov dubok duhovni zivot oba partnera u kome je jednom od njih amputiran polni organ a drugi ni ne zna da ga poseduje. retko ali dostizno. deca to lepo zaokruze kao i zrelost..... onda stupa u zivot ona budisticka mantra da se moze svrsiti bez dodirivanja.... da se moze zaljubiti u nekoga bez da ga osetis i dodirnes, da se moze kopulirati pismima ili chetom, da se moze raskinuti preko emaila ili sms-a... znaci sf tj. utopija onoga sto mnogi zive a ni ne znaju da su izgubljeni bez da moraju da se sruse avionom u nekom bermudskom trouglu chistilishta onoga shto misle da osecaju prema nekome...

marlon
23-07-2009, 18:53
jednom rekoh pa da ponovim... greh je greh... bio on u glavi ili u rukama... kvantifikovanje njegove tezhine je besmisleno jer da nije sladak i primamljiv ne bi ni pomisljali na njega pa ma kakve da su konsekvence ziveli makar i pod nekim ajatolahom u iranu.... nema cene za nesto sto traze muskarac i zena, bilo da su slobodni, razvedeni, u braku, mladi il stari, trazili to pogledima jedno od drugog nako oficijelno il neoficijelno. jedan tren strasti u tom pogledu gde im se vidi zelja za spajanjem nijedan ovozemaljski zakon, nijedna crkva ne moze da sputa.... bog sve vidi... bog zna da su ljudi greshni i da su beskrajno smeshni u tome chega se lishivaju zbog vere... bog im oprashta jer ih i stavlja u situacije iskushenja znajuci da samo duhovne slobodne jedinke mogu da se ponashaju kao ljudi a ne kao robotizovane mashine indoktrinirane verom kao vodiljom svega zivotnog shto ima ili nema veze sa mozgom.... reda mora da bude i ima ga u mnogim stvarima... u iracionalnom nagonu telesnih sokova koji nam teraju chuku da lupa u tam tam ritmu kada osetimo taj predmet ljubavne pozhude u nashoj blizini red gubi smisao i nastraje haos kako u telu tako i dushi.... haos koji nam kazhe da smo zhivi i pocinjemo da sijamo sjajem za razliku od onih ugaslih oko nas koji zhive u savrshenom skladnom redu svojih misli i postupaka. time smo zakorachili jednim korakom izvan utopije monotonije i ulazimo u sferu umetnichkog u nama... samo od nas zavisi kako cemo kontrolisati to novo stanje svesti koje nam daje inspiraciju za mnogo toga sta nismo ranije znali da imamo.....

QueenOfClubs
23-07-2009, 19:43
Баш си закомпликовао, а ствари су тако једноставне.
Не врете се људски односи само око секса.
Поштовање, компромис, пажња...
То је углавном све што једну жену чини срећном.
Остало дође само по себи.

marlon
23-07-2009, 20:30
pa ja nisam misionarka da na ljis pisem o humanosti i emocionalnoj inteligenciji... to cemo na romantiKi :lol:

sani
23-07-2009, 20:51
Pa zene razmisljaju u tezama marlone..kao kvinche, pa ja npr.. :raz_015:
jedino o tome nisi napisao studiju..eto ideje!
sto rekla kvin, stvari su mnogo jednostavnije..
ljudi su promiskuitetni stvorovi..to je ovde osnovna teza..
na to bi se nadovezalo onda pitanje morala, ega, superega..i bla bla, truc, truc...
al mrzi me da pisem

ljubičica
25-07-2009, 10:40
Баш си закомпликовао, а ствари су тако једноставне.
Не врете се људски односи само око секса.
Поштовање, компромис, пажња...
То је углавном све што једну жену чини срећном.
Остало дође само по себи.

ahhahaha..ma da, kako ne...
ako nema dobrog sexa, a zena je po prirodi strastvena, moz da je postuje do sutra..
naravno da sex nije dovoljan, uz njega idu sve te druge stvari koje ljudksi odnos cine komletnim..i kvalitetnim
ali ne treba potcenjivati njegov znacaj.
kad je dobar, onda je to tek temelj dobre veze..i tek onda sledi nadogradnja.
kad je los, onda je sve drugo dzaba..aj da se ne lazemo..

marlon
25-07-2009, 10:45
a sha je to dobar sex? :g:

ljubičica
25-07-2009, 11:13
onaj posle kog ne mozes da skines osmeh sa lica... :stidljiva:

marlon
25-07-2009, 11:17
jbg... meni taki izraz stalno a nemam ga jos od 27 god ... mora da sam malko caknut :lol:

QueenOfClubs
25-07-2009, 12:39
ahhahaha..ma da, kako ne...
ako nema dobrog sexa, a zena je po prirodi strastvena, moz da je postuje do sutra..
naravno da sex nije dovoljan, uz njega idu sve te druge stvari koje ljudksi odnos cine komletnim..i kvalitetnim
ali ne treba potcenjivati njegov znacaj.
kad je dobar, onda je to tek temelj dobre veze..i tek onda sledi nadogradnja.
kad je los, onda je sve drugo dzaba..aj da se ne lazemo..
Веруј ми да знам парове који су имали фантастичан секс а ипак су се разишли.
Нису се надоградили :lol:
Јесте значајан, мада све зависи од пара до пара...
Кад се нађу двоје са врло сличном сексуалном енергијом, проблема у сексу нема.

ljubičica
25-07-2009, 13:15
tako je, kad se nadju :mrgreen:
a sta ako nisu istih sexualnih energija?
postoji li to postovanje i nadogadnja koja to moze da popravi?
ono jes, ima mnogo takvih parova..gde je jedno ladno, a drugo svrlja..ali jebo to..

marlon
08-08-2009, 21:30
zene su uvek bile naklonjene idealizovanju svega za razliku od muskaraca kod kojih je ironija obicno na nivou progresije karijesa. sto zub vise truli, metastaza opskurnosti prema estetskom sagledavanju sveta, zivota, ljubavi pa i sexa napreduje skokovito i svaka je bolna do srzi kako za njega tako i za one kojima je upucena. vecina zena kad dodje npr.u firencu i otvori prozor hotelske sobe pogled ce joj se obavezno zakucati na santa mariji del fiore kao maloj lusi u filmu room with a view. muskarac opet kad otvori prozor iste sobe moze da ovlas predje pogledom preko firentinskih mostova ili neba iznad njih pa da podrigne od loseg sinocneg vina i da uspaljenog pogleda prati mladu i vitku firentinku raspustene duge kose sa sve romaticnom leprsavom haljinom neznih boja bez da izbaci misao iz glave kako bi je sad naguzio bas tu, pored te fontane i to naocigled svih prisutnih. dva gledanja na isti prizor... zene i muskarci frenologiju zivota dozivljavaju potpuno razlicito kao i milion drugih stvari. ima li smisla yebati se ako cemo se osecati iscedjeno posle toga? pitanje je isto kao da smo pitali vredi li gajiti i vaspitavati decu na pravi nacin kad znamo kakav je danasnji svet oko nas pun izazova cak i za nas same a kamoli za radoznali deciji um.

marlon
08-08-2009, 21:31
zivot je izazov, kocka. neko se igra sa njim, neko ne. neko je hazarder a neko yayara. pokojni milosevic nije nikad sedeo a da iza njega nije bio zid od cvrste cigle pa mu to opet nije pomoglo da zavrsi ko pas. neko je promiskuitetan kao sam satir i kreše celog zivota bez ikakve zastite pa ostane zdrav a neko pored tri prezervativa zahvati aids na prvom snosaju. ima li smisla zeniti se i udavati ako smo slobodnog duha i neukrotivog karaktera? ima li smisla posvetiti ceo zivot jednoj zeni ili jednom muskarcu i postati rob sebe ili njega/nje. ima naravno... jer ideal cistog duha je bas takav, on ne trpi nikakva uslovljavanja efemernim stvarima kao sto je banalizovanje zivota sa prizemnim izazovima....

marlon
08-08-2009, 21:34
ili pak, ima li smisla da zena izjavljuje ljubav nekom muskarcu koji je radikalni kontrapunkt njene senzibilnosti i sofisticiranosti? neki ce reci da ima ako ju je dobro naguzio, neki opet da zivot i ljubav ne biraju kategorije, neki mogu da kazu ima li smisla da takva zena ili takav muskarac uniste deo sebe da bi se prilagodili onom drugom.... znaci, zivot je izazov kao sto smo vec apsolvirali. sta je smrt? genealogija bolesti nasih predaka, agregatno stanje, seljenje duha, zadnji izbacaj pre no sto nam zgasne svest... ili pak mozda samo hodnik ispunjen belinom.... ? ko zeli da se lisi ovog stvarnog i opipljivog na ustrb onog drugog i nepoznatog? da li je bolje vrabac na balvanu ili pak balvan u glavi? neko ima sve pa se ubije... neko nema nista pa zivi kao da se tek sad rodio. covek je gresno i nesavrseno bice i sto pre shvatimo tu peripateticnu istinu onda mozemo da nadjemo opravdanje ne samo za nase postupke i greske vec za one druge koji su se ogresili o nas. sad dolazimo polako na religijski zivi pesak gde pocinjemo da gradimo nasu vavilonsku kulu bez da nam savremeni neoliberalni staticari zvocaju da smo pogresili jer je tlo nepodobno za gradnju novog postanja u koje se razumeju ko marica u kriv quratz... ima li smisla ziveti kao religiozni fanatik drzeci brojanice i citati ocenase i lisiti se telesne strasti? ima li smisla zapostaviti fikciju samo radi ciste istorije?

marlon
08-08-2009, 21:34
ima naravno.... mladi nikad nece razumeti sustinu religijskog izazova i zanosa koji ljudi svesno ubace u svoje sive celije i time razviju antitela kojima se brane od okoline koja im ogadjuje zivot jos od malih nogu. cak im u kasnijoj fazi karmickog sazrevanja ni smrt ne izgleda tako strasna jer su se sa godinama dobro pripremili za nju. ali ima jedna stvar koju nijedna religija ne moze da usadi u coveka a to je upravo taj misticizam strasti i fantazma osecanja. takođe, ne moze ni da izbaci i potisne ono sto svaki covek ima u manjoj ili vecoj meri u sebi a to je strah. milenijumima su to pokusavali ali su uspeli samo kod malog broja pojedinaca da urade, nazalost samo ovo drugo. ono prvo se ne kupuje nigde. to imas ili ne i sa tim se radjas, zivis i umires. pitas se cesto ima li smisla ziveti sa tim i uzivati u tome ili ne? onda shvatis da samo suicidom mozes to da izbacis iz sebe a to ne ide jer si covek nacela da ti je zivot neko poklonio i da nemas prava da ga se odreknes tako bezocnim cinom. i onda nastavis da zivis.... punim plucima, neki put dises na skrge, neki put se upecas i batrgas na suvom, neki put se zakacis na durdubak ko najdebilnija somina ali se ipak boris. i onda jednog dana dodjes ko sto neko pametan rece u supak smrti i u delicu sekunde instinktom osetis matericu straha i tek onda pocnes da naslucujes prava osecanja, ono do cega ti je najvise stalo, onoga ko ti treba. ali kao u svakoj utopiji, jer zivot i jeste utopija zato i postoji smrt kao lazna nada ili kao lazni prorok koji lazima leci godisnja doba nasih nezadovoljstava, nemas mogucnost da realizujes svoje zelje jer si na granici sa koje nema povratka.

marlon
08-08-2009, 21:34
dozivljavas katarzu u zadnjem filmu koji ti ide kroz glavu i mozda u nekom frejmu tog filma vidis ponovo onu devojku iz firence koju sada ne bi naguzio kod onog hotela la due fontane vec bi mozda zeleo da joj vidis oci ili pak osmeh ili mozda da joj cujes glas.... vise te ne zanimaju ni sise, ni dupeta, ni novac, jos manje luksuz..... zelis samo da izadjes na svez vazduh iz sobe sa zidovima koji sive svakim sekundom sve vise i pogledas u nebo, mozda u zenu svog zivota i naravno u decu.... setis se i zadnje recenice iz knjige koju si najvise voleo.... nisam zeleo da predjem u novi zivot i uopste, zaista uopste nisam zeleo da umrem.... i onda dolazi mrak... za tebe, a za neke druge mozda i bozanska svetlost tvojim odlaskom, ali to je vec druga tema za pdf religija koji je uklonjen jer svi danas moramo da budemo ateisti i verujemo u samo jednog boga od sarenog papira. stara budisticka izreka je da u krvi i mesu nema trajanja... ogledalo svake karme je pamcenje pa ce tako i nas mozda pamtiti po necemu dobrom ili losem... ali retko ko ce biti poucen necijim tuđim zivotnim iskustvom jer obavljanje poslova ovoga sveta nema nikad kraja zato sto su vecina ljudi na mentalnom nivou paramecijuma sto je dokaz i ova apsurdna elaboracija o necemu tako stupidnom da li ima smisla ziveti

причалица
08-08-2009, 21:51
a sha je to dobar sex? :g:
kako - šta je? onaj fenomanalni osećaj, bre...da si uradio(la) pravu stvar :lol:

Ciciban
08-08-2009, 21:56
brak....nemam iskustva neka velika u tom smislu jer nikad nisam kuci kad me trebaju ali postoje brakovi i brakovi. emocionalana inteligencija partnera koji potpisuju da ce medjusobno da se kolju i mire do kraja zivota je najvaznija. ako nje nema zajednicki suzivot traje jako kratko. ko uvidi da se zaebo u toj racunici ako je pametan zatvorice finansijsku i emocionalnu konstrukciju lose i nakazne tvorevine u koju su usli i ziveti sam, sa decom, ili sa nekim novim i novom nadom da ce kalkulator da bude za nekoliko decimala precizniji u sledecoj varijanti za razliku od prethodne. za prevare u braku postoje i ne postoje validni razlozi.... muskarci varaju zbog svoje prirode, zbog nagona, zbog dolaska leta, zbog provokacija zena u cijem su okruzenju, zbog jake hrane zacinjene uljem od tartufa, zbog *****ranja sa zenom, zbog loseg sexualnog zivota, zbog izgublene ideje radi cega su uopste usli u brak, zbog dokazivanja pred sobom, prijateljima, a bogme i neprijateljima, zbog promasenog zivota i pogubljenih ideala.... i to rade celog zivota u traganju za sobom samim. znaci, zbog cega u nekom trenutku svog zhivota nadju opravdanje to im je motiv i pokretach zadovoljena nadignutog zhivana koji se ustremljuje na prvu mirisljavu picu na koju senzor pochne da mu zvoni kao alarm na antrax u pentagonu. zene ulaze iz drugih razloga..., zbog monotonije, zbog monotonije i opet zbog monotonije... naravno ima i zena koje zavrse sa debilom koji ih maltretira i kida im mladost i zivce pa ga varaju svakim trenom u mislima dok ne skupe hrabtrosti da to urade jednom i prvi put u stvarnosti i tad se menjaju...skroz...postaju druge osobe onako u trenu. retko koje veruju da je to istina ali bas je tako. tom prevarom dobijaju jedan smireniji deo sebe kao osnovnu crtu karaktera koju ce da nadgradjuju suptilno daljnim prevarama ali na mnogo perfidniji nachin no onaj prvi. imamo naravno i nimfose ali o njima nije ovde rech.

Ciciban
08-08-2009, 21:58
zivot je izazov, kocka. neko se igra sa njim, neko ne. neko je hazarder a neko yayara. pokojni milosevic nije nikad sedeo a da iza njega nije bio zid od cvrste cigle pa mu to opet nije pomoglo da zavrsi ko pas. neko je promiskuitetan kao sam satir i kreše celog zivota bez ikakve zastite pa ostane zdrav a neko pored tri prezervativa zahvati aids na prvom snosaju. ima li smisla zeniti se i udavati ako smo slobodnog duha i neukrotivog karaktera? ima li smisla posvetiti ceo zivot jednoj zeni ili jednom muskarcu i postati rob sebe ili njega/nje. ima naravno... jer ideal cistog duha je bas takav, on ne trpi nikakva uslovljavanja efemernim stvarima kao sto je banalizovanje zivota sa prizemnim izazovima....

ova dva posta mora da si pisao u razlicitim raspolozenjima .... osim ako zadnja recenica ovog posta nije cinizam na racun ideala cistog duha....

sani
08-08-2009, 22:15
QQ..ako me opet iskljuci

DakleM..
@Marlone uh , zaista je tesko replicirati na tvoje postove..a ja bas uvek imam potrebu nesto da kazem i da se oglasim. :lol:
O tvojim pisanijama sam se vec izjasnila i znas sta mislim, mozda bolje da kazem kako ih dozivljavam..
ali da ponovim- fascinantno.
Medjutim citajuci tvoje pisanje redovno upadam u zamku..da li sve to da shvatim i prihvatim kao nesto samo Tvoje ili prihvatiti to kao aksiome i postulate vazece za ( ne preterujem jer tako stvarno mislim) Univerzum..

Ovo nije pitanje za tebe..ovo je samo deoba u mojoj glavi :lol:

marlon
09-08-2009, 00:37
ova dva posta mora da si pisao u razlicitim raspolozenjima .... osim ako zadnja recenica ovog posta nije cinizam na racun ideala cistog duha....
naravno cici.... globalno gledano posto sam globalni :lol: isti stav imam, malo protkan sarkazmom o zivotu ljubavi ili zeni... sustina je ista... duh je nemerljiv ijednim poznatim merilima i standardima... bas kao i umetnost... sve ostalo moze da se stavi u kalup.
da.. sve osim zenske lepote i decije srece...

marlon
09-08-2009, 01:12
QQ..ako me opet iskljuci

DakleM..
@Marlone uh , zaista je tesko replicirati na tvoje postove..a ja bas uvek imam potrebu nesto da kazem i da se oglasim. :lol:
O tvojim pisanijama sam se vec izjasnila i znas sta mislim, mozda bolje da kazem kako ih dozivljavam..
ali da ponovim- fascinantno.
Medjutim citajuci tvoje pisanje redovno upadam u zamku..da li sve to da shvatim i prihvatim kao nesto samo Tvoje ili prihvatiti to kao aksiome i postulate vazece za ( ne preterujem jer tako stvarno mislim) Univerzum..

Ovo nije pitanje za tebe..ovo je samo deoba u mojoj glavi :lol:
da nadopunim sani.... sve sto sm napisao mislim ovakve stvari sano pisem iz cuga znaci kad sam inspirisan necim... bilo sta da je uzrok, neko umetnicko delo, poznanstvo , neka zena ili sta ja znam vec... osetim poriv i dam sebe.... ono dno i vrh onoga sta u tom trenu mislim i osecam. znam da nije dobro biti iskren mnogo pa maskiram malo sa tim stilskim figurama i uvijem u oblandu umetnickog ili filozofskog i eto ti necega sto niko ne moze da kaze da je skolovano pisanje jer nije uopste jer svako ko zna vidi da je iskreno i bez licemrnog foliranja...
voleti ili ne ovo me ne zanima... dok nisam dosao na forume nisam napisao ni jedno slovo nigde... ni dopisnicu... mrzeo sam pisanje iz dna duse.. e onda se nes otkacilo :lol: i pocelo sve ono godinam sta sam talozio da izlazi na keyboard... eto to sam ja..sve ostalo dalje znas....

bundeva
09-08-2009, 01:26
kako su oni meni ozbiljni :D

nisam nikad razumeo zene.. ebi ga, mozda zato sto to pokusavam muskom logikom.. ali kako drugacije kad sam musko.. razmisljam da uzmem nik ruby.. mozda bi mi onda svanulo.. ma, salim se..

i odavno vise ne pokusavam da razumem zene, a vec predugo pokusavam da razumem jednu zenu.. nekih petnaestak godina sastavljam ja taj mozaik.. prisecam se situacija, reci, gestova.. od toga isecam kvadratice i slazem ih.. i tako svaki dan..

JABUCHILO
10-08-2009, 23:45
ja.

marlon
12-08-2009, 16:10
nisam bro pito za jednu no za sve :lol:
... mada ako razumes jednu shvatis onu drugu vecinu....

JABUCHILO
12-08-2009, 22:47
ma ja rekoh - svaku razumem. aj proveri ako ne verujes. :)

marlon
12-08-2009, 23:16
fala lepo verujem na rec das onda osto sam svoj i sebi dovoljan :lol:

marlon
15-08-2009, 03:20
žene su po mnogima obesmišljenje odsustvom nedostajajućeg penisa... barem tako vecina misli. sustina je u tome da one za razliku od nas muških egoističnih životinja imaju penis inversus latinski receno koji sa yayovodima pravi onaj pocepano dvokraki devils cock tako da je žena sama sa sobom uvek onako snošajno sretna. zbog toga je spolja uvek bledunjava ali iznutra qrvavo crvena jer joj je penis kako bi se reklo mutatis mutandis. zato su lepše od nas jer i najlepši muškarac je ružan u poređenju sa njima, ali su sa bolesnom crtom egoizma jer svršavaju svakim korakom, pokretom, kad pale cigaretu, zabacuju kosu ili prekrštaju noge, popravljaju ruž ili odsutno gledaju u daljinu dok mi moramo da šamaramo našu životinju da nam ne pokaže pravi cilj kada ih lažemo kako su divne i jedinstvene a jedino bi da se spojimo sa tim nečastivim koji nas čeka unutra da nam isiše životne sokove kojima hrani njihovu bolesno egoističnu pohotljivu dušu..

petrana
15-08-2009, 13:13
Ovaj mi je tekst jako poznat sa krstarice, te cu i ja da sad donesem moj odgovor odande
mada sam ga pisala bez neke pripreme, a za raspravu sa tobom se izgleda treba dobro pripremiti:lol:
Ma salim se, samo ti iznosis nesto, nije jasno da li iznosis svoje glediste ili neka naucna novija saznanja, jer ipak je jako ozbiljno to o cem govoris
JA sam citala od Frojda "Zenskost" ko zna koliko puta, u jednom duuuugom periodu, i svaki put kao da ga ranije nisam procitala, ali mi je upecatljivo da on kaze da nije jasno sta se tu zbiva
E sad, koliko se izmenilo od Frojda na ovamo. Cini mi se da se izmenilo to sto sada ljudi vrlo tesko ce da kazu da u necem nisu stigli do kraja, da tu ima jos dosta... Sad ti lupe neku teoriju a da to uopste ne podkrepe cinjenicama, posmatranjem, onim na osnovu cega su do tog dosli. Ja za sebe tvrdim da to gore sto pises za zenu nije tacno. Nista manje zena ne zeli spajanje sa muskarcem od muskarca, ali jednostavno zna sta je posle toga. Posle toga se radja dete za cije je podizanje odgovorna, a kako ce to izvesti sama? Ako nema familiju koja ce joj reci: "Ej dete bole te uvo, ako bude dete ima mi da ga podizemo, gde ima za sto ima i za tristo :lol:" nego ima familiju koja ce joj reci : "Nemo to da ti se desi" I sta ona da radi?
Opet, svi nacini sprecavanja i prekidanja trudnoce, apsolutno svi su nenormalno stetni za zdravlje zene. I sad, sta ona da radi? Da udovolji seksualnim zeljama, izbegne odgovornost za dete tako sto ce ne neki nacin spreciti trudnocu, ali tim sprecavanjem unistavati svoje i psihicko i fizicko zdravlje i time onemoguciti sebe da bude normalna majka nekom buducem porodu; znaci ispada da u ovako organizovanom drustvu zena koja se odlucuje za seks ona se odlucuje za jedan monstruozan nacin ubijanja sebe kao onog bica koje ona iskonski zeli da postane. To je totalno uvrnuto. Zene cute o tom kolike su posledice koriscenja bilo kakvog nacina sprecavanja trudnoce. To mozes saznati samo od izuzetno bliske zenske osobe.
... Uzas :raz_114: povuko si me za jezik
ocu da ti kazem, na osnovu onog sto ja znam i sto ja osecam to sto si reko nema veze sa zivotom! To da muskarac vise zeli seks od zene je fama, mit koji je smislio ne znam ko, a posto ti se citava prica zasniva na tome, to ti je citava prica pala u vodu.
Sem ako nemas nekih dokaza za to sto pricas. E ja bih zaista volela to da cujem.

marlon
15-08-2009, 13:24
jok... ono gore moje se zove nizak udarac ispod pleksusa da se jave zene da te napljuju kako ne vole sex ama bas uopste.... :lol:
a ovo dole...e to dole cu veceras ako smognem snage :lol:

petrana
15-08-2009, 13:28
Nisam uspela da nadjem to na krstarici
a to dole gore skroz si me zbunio :lol:
Manijak kaze : gore briga da dole razbribriga :pusi:

marlon
15-08-2009, 13:28
ma manijak je vojcica, ne razume on to
odok... do veceras... poz

Man
15-08-2009, 13:46
fumare marlončino :)

petrana
15-08-2009, 22:15
Citala sam po malo to sto ste pisali i :raz_119:

mada, nesto sam danas previse dobro raspolozena
Samo bih dodala jos nesto onom gore sto sam napisala
Famozni PMS, fama i fatamorgana
I na reklamama se prica o PMS u i u vicevima se prica i ima tema o PMS u , i kad je profesorica nervozna deca kazu da je mora biti PMS i...
A sta je PMS? "Plac organizma za jajnom celijom" Odlazi nepovratno jedna jajna celija od koje je trebala da se napravi :lol: beba. I zasto nije? Zato sto ne zivimo u zemunicama i bez ... Dakle, da nije civilizacije ne bi bilo famoznog PMS a.
A ovo se ja malo palim i zbog genijalnog Jova Tosevskog koji u sto tomova ponavlja da je zena ta koja zeli i pravi civilizaciju :raz_075: , a da je muskarac taj koji zeli seks. Onda bi muskarac plako svaki dan a zene bi bile danas beskonacno srecna stvorenja a ne bi se kljukale bensedinima i bromazepaminima.

petrana
15-08-2009, 22:21
I da, TV je pun pozivanja zena na ginekoloske preglede zbog ekspanzije bolesti zenskih organa, to su uzasne cifre; jednostavno, civilizacija je mnogo nezdravija za zenu engo za muskarca.
Mada, i za nejga je nezdrava, nego u njega se mnogo ne razumem al ovo za zene znam.
I klimaks je posledica nedovoljnog radjanja. To je vec moja ideja a ono za PMS nije moje. Posmatras zenu od 50 godina, ako je normalno zivela ta tek tad puca od zdravlja, i sta radi? Mesto da ima tuce dece koje je rodila u poslednjih deset godina i da trci za njima ona treba jos 10, 20, 30 godina da radi jedne te iste gluposti, ko ne bi poludeo :raz_114: . Jedino neke koje imaju bas bas neku preokupaciju, kojih je malo, ali i njima nije lako.

Eva
17-08-2009, 09:41
ne postoji....

marlon
17-08-2009, 13:30
ljubim ja tebe tako pametnu i mishicavu :mrgreen:

gedza
20-08-2009, 16:36
@marlon

Nema razloga da se plasis bas toliko zena.Samo pokusaj da ih razumes i pokusaj da se malo odmaknes od mame,vreme je.

marlon
20-08-2009, 21:24
@marlon

Nema razloga da se plasis bas toliko zena.Samo pokusaj da ih razumes i pokusaj da se malo odmaknes od mame,vreme je.
fala na savetu chika gedzo :raz_038:

Vragolanka
21-08-2009, 16:37
....naravno da postoji.... :lol:

Maca
23-08-2009, 20:50
Postoje samo zene zbog kojih muskarci misle da ih razumeju...

bleja
23-08-2009, 21:17
Postoje dve vrste muskaraca koji ne znaju nista o zenama: ozenjeni i
neozenjeni muskarci.
Sagan :lol:

marlon
23-08-2009, 21:19
koji sagan..ako je karl onda se ne vazi :lol:

bleja
23-08-2009, 21:24
zenski Sagan :mrgreen:

Ciciban
23-08-2009, 21:26
zenski Sagan :mrgreen:


kad je logicno da je zenski :lol:

bleja
23-08-2009, 21:29
muskom Saganu je bilo lakse da razume kosmos nego zene :lol:

marlon
24-08-2009, 01:12
vidim ovo lepo da ja udjem u masinu... :lol: ... ako se nakanim ovijeh dana cu vam pisem o razumevanju...

gedza
28-08-2009, 13:00
fala na savetu chika gedzo :raz_038:


Chikino,nemoj da chikash

Maca
29-08-2009, 12:04
Postoji..Onaj koji je samnom..sve mu lepo kazem ..da razume.. :pusi:

Bandit
29-08-2009, 20:35
Dok sam mislio da razumem zene...prolazio sam ko bos po trnju...
Sad kad sam shvatio da ih uopshte ne razumem ...prolazim ..potpuno isto...
:raz_065:

ljubičica
31-08-2009, 08:32
Postoje dve vrste muskaraca koji ne znaju nista o zenama: ozenjeni i
neozenjeni muskarci.
Sagan :lol:
e to je covek koji zna sta prica :pusi:

sani
31-08-2009, 13:19
ma i ne treba da ih razume...

QueenOfClubs
01-09-2009, 19:18
Жене може да разуме само онај мушкарац који није заљубљен.

ljubičica
01-09-2009, 22:02
Жене може да разуме само онај мушкарац који није заљубљен.
ma moze da bude zaljubljen. samo ne u tu koju treba da razume :raz_023:

Alexanna
01-09-2009, 22:57
taj koji mene bude razumeo moze odma da si saspe metak u celo manje ce se muciti :raz_028:

причалица
09-09-2009, 11:50
pa ja to stalno govorim.... a sve mi kazu posle samo dva sata kako ja njih razumem bolje no iko.... :lol:
uzas breeeee... znad li ti kako je teshko ziveti sa tom lazhi :pusi:


potpuno ti verujem. ubedljiv si, nema šta. :raz_007:

affrodiita
10-09-2009, 19:58
verotavno...ali retke su to zverke.... :raz_088:

sani
12-10-2009, 11:45
Ne znam da li sam vec rekla..al jesam..ne treba da razume.
Treba samo da ih voli.

marlon
15-10-2009, 15:12
osnovna greska je voleti zene zbog toga sto su to sto jesu.... voleti ih treba iskljucivo zbog njihove nesavrsenosti...

Ciciban
21-08-2010, 16:02
osnovna greska je voleti zene zbog toga sto su to sto jesu.... voleti ih treba iskljucivo zbog njihove nesavrsenosti...

pa zar nije ovo isto ? volimo zato sto volimo sa svim manama i vrlinama ...

Vragolanka
21-08-2010, 18:50
pa zar nije ovo isto ? volimo zato sto volimo sa svim manama i vrlinama ...

Opet nisi razumela.
Voleti ih i zbog onoga što Nisu. Nema veze sa manama i vrlinama.

jasamja
21-08-2010, 21:50
Postoji,Marlon mu je ime.

QueenOfClubs
21-08-2010, 21:53
Ако је то истина, колико му је то помогло у животу? :lol:

Разумеју мушкарци жене, нису бре они блесави, само, много је лепше кад се праве да не разумеју.
Да "разуеју" онако како би то жене желеле, постало би све превише компликовано док не би све стигло до бесмисла.

Ciciban
21-08-2010, 21:54
u ja mislila sad ce raspali po temi kako one okom on skokom ... kad ono medjutim :lol:

Sale
21-08-2010, 22:00
Ако је то истина, колико му је то помогло у животу? :lol:

Разумеју мушкарци жене, нису бре они блесави, само, много је лепше кад се праве да не разумеју.
Да "разуеју" онако како би то жене желеле, постало би све превише компликовано док не би све стигло до бесмисла.
ne.
ja ne razumem.
trudim se da prifatim al da razumem nikako ne uspevam pa sam odusto.
ko pračovek koji nije razumo kako nastaje kiša munja i grom al je umo da prepozna kase namrči pa se trudijo da pobegne negdi u pećinu da ga oluja ne satre.
eto tako nekako.

lider
21-08-2010, 22:01
Ако је то истина, колико му је то помогло у животу? :lol:

Разумеју мушкарци жене, нису бре они блесави, само, много је лепше кад се праве да не разумеју.
Да "разуеју" онако како би то жене желеле, постало би све превише компликовано док не би све стигло до бесмисла.

Potpisujem!

QueenOfClubs
21-08-2010, 22:01
Ти си Гурбет срећан човек.

Sale
21-08-2010, 22:05
Ти си Гурбет срећан човек.
pa di je tu sreća
ubi me kiša
svedno znao il ne znao šta joj je uzorak.

boti
08-10-2010, 12:47
ja malqo poqushavam qolqo sam uspeshan sam znam....jedan stari post koji jutros turih na drugom forumu....



Znaci, stadosmo kod rada ******lnih misica... kako rece John Malkovich izvrstan poznavalac zenske psihe, u svakom odnosu muskarca i zene postoje samo tri faze... pozuda, zavodjenje i osveta. Ja bih se danas drage moje ipak zadrzala samo na onom prvom. Hmm.. ali kakve veze imaju u celoj prici ******lni misici? Rekla bih nikakve, ali ipak da vidimo....

Imperativni sex i imperativna emocionalnost... kako su oni povezani?

Primer 1. Imamo zenu i muskarca. Oboje zele sex. Zena se malo zesce folira trceci oko bunara dok muskarac malo vise filozofira i mudro se proserava. Oboma je pod moranje cilj samo i iskljucivo krevet... ili haustor u nedostatku keshovine za hotel. Ako dodje do zadovoljenja pozude znaci da je imperativ primarne zelje ispunjen.... ali da li moze biti nesto vise od toga? Dubina ili emocionalnost... tesko da moze, mada ako se vratimo na rad ******lnih misica ako je kvalitetan moze da doskoci i samom Golemanu i razbije mu kontracepciju oko koje je gradio svoje najpoznatije delo. Znaci ljubav je mozda na pomolu, zaljubljenost je zasigurno na vrhuncu jer ***** i ****** zamenjuju u ovom slucaju pravu duhovnu bliskost posto su stopljeni jedno u drugo kao da su cetvorojajcani blizanci. Koliko takvih slucajeva imamo oko sebe? Mnostvo dakako, sudeci po srceparajucim izlivima nasih prijateljica koje nam pricaju o grehovima sa znancima i poluznancima oko kojih zidaju taj mahal svojih flash in future uspomena. Emocionalni imperativ lazi je rodjen i oko njega se gradi buduca spoznaja pomesanih duhovnosti bazirana iskljucivo na polnim sekretima i pljuvacnim izlucevinama. Sta je istina a sta laz u ovoj vezi pitajte Orson Velsa. Ja sam plavusa pa numem.

Primer 2. Imamo zenu i muskarca. Oboje su duhovno povezani hiljadama nevidljivih niti. Ni karma im nije ravna u tome. Obicno samo jedno od njih imperativno zeli sex, po pravilu je to muskarac mada ni zene nisu na njega gadljive ali kad je zena upetljana u paukovu mrezu dubinskih emocija gubi osnovnu snagu pozude koja joj tera ******lne misice na poznato repovanje. Posto po pravilu muskarac moze imati strpljenja taman toliko dok mu ***** ne izvrsi atak na mozak koji mu hlapi pred imperativom cilja da je pocepa kao macka zavesu, zena je ta koja mora da razluci da li moze da se dugo odnosi indignativno spram njegovog druga *****a, u prevodu imperativnog naredbodavnog organa. Ako nastavi sa vrdanjem, taj imperativ njegove pozude prelazi u manifestaciju sado dominacije gde zeni ne preostaje nista drugo no da potpise kapitulaciju emocija i predje u trpno stanje jer joj ******lni misici mozda u toj duhovnoj fazi nisu dovoljno dobro emocionalno izbalansirani za njegovog imperativnog dominatora. Posle obavljenog cina koji je kreativno zacinjen svime onime sto nedostaje prethodnom primeru dogovorno-ugovornog yebanja potpisanog i overenog u palati pravde, takav odnos moze samo da dobije na kvalitetnoj visedimenzionalnosti jer ce zena za razliku od svoje dvojnice u prvom primeru graditi svoju duhovnu katarzu srece ne oko *****a i vagine vec sekretom zaprziti postojeco jelo koje su oboje zajedno zakuvali. Kakva god ta zaprska bila emocionalno jelo ce biti ukusnije no bez nje, jer samo usamljeni, oni u murdelju, isposnicama ili losem braku jedu svakodnevno bljutava jela svoje seksualne izopstenosti. Imperativna emocionalnost je pobedila imperativni sex i sreca je na vidiku ali samo pod uslovom da je muskarcu apsolutno svejedno kakav je bio zenin rad ******lnih misica. Ako nije bio na nivou njene imperativne emocionalnosti, znaci ako je je bila kao kamen il' mrtva riba, nikakva emocionalnost pa ni ona imperativno kreativna nece joj pomoci da gradi svoj mali taj mahal duhovne srece vec ce graditi iskljucivo ćele kulu svih svojih proslih propalih a bogme i buducih veza. Takva veza po meni ipak ima neku buducnost ako se malo potrudimo da kreativno i imperativno podignemo tenziju na onu donju ******lnu misicnu masu.


Primer 3. Stranac i strankinja. Veciti metafizicki san svake zene a bogme i mnogih muskaraca. Sanjamo ga lezeci na ledjima, potrbuske, na strani, danju, ili jos cesce nocu, mozda stojeci u praznom kupeu voza koji juri u mracno nistavilo nase pozude ogrnuti u max marinu laganu haljinu ispod koje imamo samo svilen slip kao stvoren za kidanje u paramparcad. Ulaz i izlaz, ono esencijalno i zivotinjsko. Bez price, bez proseravanja, bez lazne frazeologije, bez imena, bez detalja iz zivota, bez ironije i sarkazma, bez mudrovanja i bez identifikacije... samo banovanje i cist sluzavi sekret niz butine. Pracovek i prazena. Mracna pecina i krici. Dobitak i gubitak istovremeno. Dobijamo ostvarenje sna, gubimo identitet. Dobijamo esencijalni osecaj poimanja same iskonske sustine muskarca bez suvisnih i nebitnih delova kao sto je njegov mozak. Gubimo razum jer kada se jednom predje ta granica uvek ce se traziti nesto vise, provociracemo jos kompleksnije i strahosladostrasnije situacije dok jednom ne naletimo mozda na nekog manijaka kasapina ili obolelog od aidsa, biseksualca ili zenu sa *****om. Imperativ pozude je zamaglio sve ostalo i esencijalna emocija je odbacena u najmracniji deo nase podsvesti. Sve ostale komunikativne radnje koje radimo svakodnevno sa kulturnim i obrazovanim muskarcima uvek ce biti u senci tih trenutaka kojih cemo se secati odsutno slusajuci njihovu konverzacionu masku ispod koje nase dojke, vaginu, noge i pozadinu uvek pomno prati i meri ono njihovo nisko i podlo trece oko. Svaki sledeci sex nece imati onaj imperativni zanos koji smo doziveli esencijalno, klitorisno-******lno, istovremeno tako brutalno i suptilno, blenucemo u plafon pod ili zid zavisno od njihove napamet naucene tehnoloske i do perfekcije kame od juce jer necemo osecati ******lne misice vec samo zamisljati radnju koja se desava negde daleko a ne tu gde se momentalno nalazimo. Tako pocinjemo lagano da se gubimo drage zene i tako pocinje sizofrenija kod nekih. Imperativna emocionalnost koja nas cini zenama potisnuta je u najdublju podsvest, obicno je lose sakrivena i vidljiva oku bistrog posmatraca. U najgorem slucaju kod nekih je ta prava i cista, iskrena emocija izgubljena zauvek iako je imperativno traze svuda.... u umetnosti, muzici, slikarstvu, poeziji, knjizevnosti.... Dovoljan je samo jedan trenutak, jedan muskarac i jedna situacija koji nam mogu do te mere promeniti strukturu licnosti kao retko sta drugo i secanje na taj momenat ce biti jace od same defloracije.

Drage zene pouke iz ovoga izvucite same. Nadam se da ce ovaj mali kroki nekome biti od koristi...

tol
08-10-2010, 18:00
extra prilog.
.i pouka...vjezbajte sex mishitj redovno..i imacete dobar koitus i uzitak uvek i vi i partner..imali ili ne EQ

QueenOfClubs
08-10-2010, 18:02
Први пример: човек је само животиња али се заварава.
Други пример: човек је животиња која само уме или не уме да манипулише.
Трећи пример: човек је животиња и признаје да је само животиња.

Ел то?

boti
08-10-2010, 20:52
joq qvinche...

choveq je skup nerava koje ne znash ko ce trzalicom da oqine i qad....

причалица
08-10-2010, 20:54
joq qvinche...

choveq je skup nerava koje ne znash ko ce trzalicom da oqine i qad....

još ako je žica raštimovana...ili si naebala, ili će da bude super

QueenOfClubs
08-10-2010, 20:56
joq qvinche...

choveq je skup nerava koje ne znash ko ce trzalicom da oqine i qad....
Па видиш, и није баш тако.
Заборавио си разум. ;)

boti
08-10-2010, 20:59
još ako je žica raštimovana...ili si naebala, ili će da bude super

san svaqe zhene nije ko ce da je shtimuje 24 sata i da yoy pomeri mozaq u shisharqu vec da je neqo vrati u mladost i oseti one zhmarce pomeshanih strasti i loodila mozga za dotichnim... onda ne gleda ni dal' je grbav, qepec il' dzin... samo :trepp: i ne misli ni na shta drugo ... a ako je josh pritom i qresne naqo jache...... ihahaj :lol:

Tibi
08-10-2010, 20:59
Па видиш, и није баш тако.
Заборавио си разум. ;)
Ja missim da ti mislis da ga svi...imaju, a nije tako ;)

tol
08-10-2010, 21:04
najveci afrodizijak je pozudan pogled u oku mushkarca...i njegovo umetnicko klizanje po zeljama njenim

boti
08-10-2010, 21:07
prvo ne mora dovoljno je da mu je neobican i pomalo otqachen... a za qlizanje se slazem samo ima zhena koje preteraju sa zeljama i poqvare charoliju davanja........

tol
08-10-2010, 21:10
zato je on tu da kanalise njene zelje..jer ona bas i ne zna sta hoce i koliko .)

QueenOfClubs
08-10-2010, 21:10
Како којој и како која...
А боме зависи и од година, искуства, статуса...

QueenOfClubs
08-10-2010, 21:11
Ја сам вечерас констатовала да сам пала с Марса.
Само ви наставите...
Ја се више мешати нећу. :(

boti
08-10-2010, 21:12
slzem se moje dame..sve je na papiru taqo jer papir trpi svasta, ali kanalisanje zavisi od toliko faqtora da je sqoro nemoguce predvideti ishod...zato se samo uzdajem u spontanost i svoje srce shta mi kazhe... retqo se zahebem...

boti
08-10-2010, 21:13
Ја сам вечерас констатовала да сам пала с Марса.
Само ви наставите...
ЈА се више мешати нећу. :(

ja qvinche odoK na mars... dosta mi je vl-a, jednom mesechno 2-3 dana je puna qapa...

QueenOfClubs
08-10-2010, 21:16
Тамо је много лепо :igrac:

boti
08-10-2010, 21:19
jasta.... evo vam pesme za zvezde pa uzivajte a ja odoq...


http://www.youtube.com/watch?v=4teCuFlO3XA

G
08-10-2010, 22:22
Jednu razumem...

mona
09-10-2010, 06:23
to nije ni potrebno, bitno je da njih ne razumem...