PDA

Pogledaj Punu Verziju : Свако има нешто...



QueenOfClubs
16-11-2010, 20:40
Шта мислите, шта супротан пол привлачи код вас?
Да ли је то лепота, шарм, духовитост, савршено тело, постови...
Чиме освајате?

kojica
17-11-2010, 10:37
svako ima nešto a ja imam vse... :sojka:

QueenOfClubs
17-11-2010, 11:44
Видим ја да су сви стидљиви :huh:

malavelika
17-11-2010, 11:59
Шта мислите, шта супротан пол привлачи код вас?
Да ли је то лепота, шарм, духовитост, савршено тело, постови...
Чиме освајате?

pa, ovako..na osnovu onoga sto ja mislim o sebi, onda na osnovu onoga sto su mi nebrojeno puta muskarci rekli i na osnovu onoga sto cesto cujem da zene sapucu u mome prisustvu, ja zakljucujem sledece:
na prvi pogled ja paznju privucem prelepim licm i savrsenim telom
to mi je jasno cim udjem u neku prostoriju i cim nastane tajac u istoj
nakon toga, obicno led otopim svojim kulturnim, a ipak nonsalantnim ponasanjme, sto uglavnom ne ocekuju od zene koja izgleda popou mene
kada se ljudi malo u mom drustvu opuste, pocinju da primecuju moje duhovne kvalitete, tu na scenu stupa moje vrhunsko obrazovanje, nacitanost, elokventnost i magican duh, koji poput najfinije izmaglice obavija sagovornika i cini da se oseti nadasve prijatno, a ipak malkice ekscitirano i uzbudjeno
potpuno povrenje koje ljudi koji imaju srecu da me poznaju mogu da imaju u mene, iskreno prijateljstvo koje nesebicno pruzam u vidu svakovrsne pomoci i razumevanja, ljubav koju nestedimice poklanjam bliznjima ipak na kraju cine stavku koja osvoji srca ljudi koji me poznaju

Sale
17-11-2010, 12:20
Шта мислите, шта супротан пол привлачи код вас?
Да ли је то лепота, шарм, духовитост, савршено тело, постови...
Чиме освајате?
pa time.

BanovanKorisnik
17-11-2010, 18:11
...ipak je najbitniji prsonaliti...:lol:

QueenOfClubs
18-11-2010, 10:45
pa, ovako..na osnovu onoga sto ja mislim o sebi, onda na osnovu onoga sto su mi nebrojeno puta muskarci rekli i na osnovu onoga sto cesto cujem da zene sapucu u mome prisustvu, ja zakljucujem sledece:
na prvi pogled ja paznju privucem prelepim licm i savrsenim telom
to mi je jasno cim udjem u neku prostoriju i cim nastane tajac u istoj
nakon toga, obicno led otopim svojim kulturnim, a ipak nonsalantnim ponasanjme, sto uglavnom ne ocekuju od zene koja izgleda popou mene
kada se ljudi malo u mom drustvu opuste, pocinju da primecuju moje duhovne kvalitete, tu na scenu stupa moje vrhunsko obrazovanje, nacitanost, elokventnost i magican duh, koji poput najfinije izmaglice obavija sagovornika i cini da se oseti nadasve prijatno, a ipak malkice ekscitirano i uzbudjeno
potpuno povrenje koje ljudi koji imaju srecu da me poznaju mogu da imaju u mene, iskreno prijateljstvo koje nesebicno pruzam u vidu svakovrsne pomoci i razumevanja, ljubav koju nestedimice poklanjam bliznjima ipak na kraju cine stavku koja osvoji srca ljudi koji me poznaju
Што јес, јес.

QueenOfClubs
18-11-2010, 10:45
...ipak je najbitniji prsonaliti...:lol:
Док не прсне начисто :lol:

malavelika
18-11-2010, 10:46
Што јес, јес.

ti, kao persona koja me je cak dva puita upoznala zaista mozes relevantno da potvrdis sve ovo izreceno
hvala ti, na iskrenom slaganju :lol:
ne bi svaka zena koja me zna to mogla

QueenOfClubs
18-11-2010, 13:46
Па за прво знам, о другом сам слушала.
Неје мени проблем да кажем кад је нека жена боља од мене.

G
18-11-2010, 14:02
pa, ovako..na osnovu onoga sto ja mislim o sebi, onda na osnovu onoga sto su mi nebrojeno puta muskarci rekli i na osnovu onoga sto cesto cujem da zene sapucu u mome prisustvu, ja zakljucujem sledece:
na prvi pogled ja paznju privucem prelepim licm i savrsenim telom
to mi je jasno cim udjem u neku prostoriju i cim nastane tajac u istoj
nakon toga, obicno led otopim svojim kulturnim, a ipak nonsalantnim ponasanjme, sto uglavnom ne ocekuju od zene koja izgleda popou mene
kada se ljudi malo u mom drustvu opuste, pocinju da primecuju moje duhovne kvalitete, tu na scenu stupa moje vrhunsko obrazovanje, nacitanost, elokventnost i magican duh, koji poput najfinije izmaglice obavija sagovornika i cini da se oseti nadasve prijatno, a ipak malkice ekscitirano i uzbudjeno
potpuno povrenje koje ljudi koji imaju srecu da me poznaju mogu da imaju u mene, iskreno prijateljstvo koje nesebicno pruzam u vidu svakovrsne pomoci i razumevanja, ljubav koju nestedimice poklanjam bliznjima ipak na kraju cine stavku koja osvoji srca ljudi koji me poznaju

WoW pazi da te ne ukrade neko sada ... :lol:

Only Marko now
18-11-2010, 14:09
pa, ovako..na osnovu onoga sto ja mislim o sebi, onda na osnovu onoga sto su mi nebrojeno puta muskarci rekli i na osnovu onoga sto cesto cujem da zene sapucu u mome prisustvu, ja zakljucujem sledece:
na prvi pogled ja paznju privucem prelepim licm i savrsenim telom
to mi je jasno cim udjem u neku prostoriju i cim nastane tajac u istoj
nakon toga, obicno led otopim svojim kulturnim, a ipak nonsalantnim ponasanjme, sto uglavnom ne ocekuju od zene koja izgleda popou mene
kada se ljudi malo u mom drustvu opuste, pocinju da primecuju moje duhovne kvalitete, tu na scenu stupa moje vrhunsko obrazovanje, nacitanost, elokventnost i magican duh, koji poput najfinije izmaglice obavija sagovornika i cini da se oseti nadasve prijatno, a ipak malkice ekscitirano i uzbudjeno
potpuno povrenje koje ljudi koji imaju srecu da me poznaju mogu da imaju u mene, iskreno prijateljstvo koje nesebicno pruzam u vidu svakovrsne pomoci i razumevanja, ljubav koju nestedimice poklanjam bliznjima ipak na kraju cine stavku koja osvoji srca ljudi koji me poznaju

Savrseno telo, kazes, a?
Onda ce to biti to. A ovo sve ostalo mozes komotno da otpises.
Da si ruzna i nesavrsena, k .... moj bi ljudi tolerisali tvoje vrhunsko obrazovanje i magican duh. Bez uvrede, ali takvo je stanje stvari.

Only Marko now
18-11-2010, 14:11
Ono sto druge ljude opcini kod mene na prvi pogled ... je verovali ili ne ... iskrenost.
Primer: Stoji drustvo devojaka i momaka. Svi misle kako je jedna devojka zgodna i sexi, ja to kazem naglas.

QueenOfClubs
18-11-2010, 14:14
Savrseno telo, kazes, a?
Onda ce to biti to. A ovo sve ostalo mozes komotno da otpises.
Da si ruzna i nesavrsena, k .... moj bi ljudi tolerisali tvoje vrhunsko obrazovanje i magican duh. Bez uvrede, ali takvo je stanje stvari.
Прави израз, свака част.

Only Marko now
18-11-2010, 14:22
Прави израз, свака част.

Hvala, trudim se. :g:

Francuska sobarica
19-11-2010, 09:21
Imam uniformu. :sojka:

QueenOfClubs
19-11-2010, 09:34
Ја деколте :sojka:

malavelika
24-11-2010, 15:46
ja imam bezobrazluk
i na to i osvajam, to sam vec rekla negde drugde
nekako muskarci kad me vide, ne ocekuju da budem bezobrazna, valjda im suvise nezno izgledam
i onda se malo zbune
a, kad su zbunjeni-onda su i gotovi :mv:

Klu
26-11-2010, 22:11
lepota nije sigurno...e sad...

Tibi
26-11-2010, 22:14
ja imam bezobrazluk
i na to i osvajam, to sam vec rekla negde drugde
nekako muskarci kad me vide, ne ocekuju da budem bezobrazna, valjda im suvise nezno izgledam
i onda se malo zbune
a, kad su zbunjeni-onda su i gotovi :mv:
:raz_019: el ima i taki...zbunjeni :andjeo: ja misso to samo zeMske...zbunjene :tibi:

Dijenek
27-11-2010, 02:23
Шта мислите, шта супротан пол привлачи код вас?
Да ли је то лепота, шарм, духовитост, савршено тело, постови...
Чиме освајате?
Код мене је тај ред следећи
1. шарм
1. лепота
1. духовитост
1. савршено тело
1. постови

Освајам свим оним што јесам. И што сам на свим местима исти.
Али нисам увек исти...

причалица
27-11-2010, 10:24
Шта мислите, шта супротан пол привлачи код вас?
Да ли је то лепота, шарм, духовитост, савршено тело, постови...
Чиме освајате?

Muškarce najviše "pali" miris pite od bundeve

Pripremila: Mariota Vlaisavljević
Miris koji najviše uzbuđuje muškarce nije Chanel No. 5, nego miris bundeve. Odnosno, miris domaće pite od bundeve.
Muškarci vole izazovan veš, ali i određeni mirisi deluju stimulativno na seksualni potencijal
Intenzivni miris bundeve, kažu stručnjaci, u muškarcima budi snažno uzbuđenje i želju, a ako se tome doda i miris lavande - potpuno gube kontrolu. Tokom istraživanja uočeno je da miris pite od bundeve ubrzava protok krvi u telu muškarca i to za 40 odsto.
- Objašnjenje može da bude to što je bundeva bogata cinkom, a poznato je da cink pozitivno deluje na erekciju - rekao je dr Ralph Monserrat.
Istraživanje je pokazalo da miris bundeve u muškom telu podiže nivo testosterona, što dovodi do pojačane seksualne želje. Osim ovog mirisa, uočeno je da na pripadnike jačeg pola stimulativno deluju i mirisi vanile i jagode.
:raz_128:

Sarmica
11-11-2011, 05:49
Koji je vaš adut? Nešto zbog čega će se neko baš u vas zagledati?

Čime zavodite? :g:

Ili, s ove tačke gledišta,šta mislite da je bio vaš adut u mlađahnim danima ?

mrav
11-11-2011, 15:38
adut? šta ti je to? nem ja tih stvari

kojica
11-11-2011, 17:25
mene sramota da kažem..:rumenko:

Sarmica
11-11-2011, 18:00
mene sramota da kažem..:rumenko:

:eek::pada:

de mi ključ i katanac:lupa:

Sarmica
11-11-2011, 18:04
Aj onda,šta vam kazali vaši partneri na šta su pali:palac:

kojica
11-11-2011, 18:10
pa to me je i sramota da kažem.. :rumenko: ja uopšte nisam mislela da mi je to adut

Sarmica
11-11-2011, 18:17
Reci dedi nek' dođe i lane:sojka:

kojica
11-11-2011, 18:19
sram ga bilo.. ja sam njemu u oči gledala.. :bisa:

Sarmica
11-11-2011, 19:07
a znači i on je tebi u oke gledo :raz_013:

kojica
11-11-2011, 19:55
e šalim se ja malo...

Upeco se na to što sam namćor. I kladio se sa kolegom u pivo da će
da smuva namćora. Pa se smuvo i on. :lakat:

Nežnicah
11-11-2011, 22:31
prvo se zanesvestio od mojih ociju, a onda sam ga dokrajcila sendvicima :lol: put do muskog srca vodi preko stomaka :g:

причалица
12-11-2011, 12:48
Čime zavodite? :g:



više ničim :place: a mlađahni dani su bili toliko davno da se i ne sećam...ako postoje živi svedoci, neka posvedoče, ja više ne znam.

rile_nezni_oblak
12-11-2011, 12:49
http://www.youtube.com/watch?v=zPovHMbPS9I

Sarmica
15-11-2011, 06:49
e bravo rile:bravo:

@tema...pa nemam aduta ...bar ja mislim...uvek me samo kudili niko hvalio,a moraću da priupitam puža šta mu bi:hm:

DaDole
15-11-2011, 11:00
e bravo rile:bravo:

@tema...pa nemam aduta ...bar ja mislim...uvek me samo kudili niko hvalio,a moraću da priupitam puža šta mu bi:hm:

puža:pada:
@ tema..različito su se izjašnjavali..kad bih uradila anketu vjerujem da bi bilo pola pola:)
pola energijom koju nosim valjda,a pola osmijehom..e sad ima vjerujem i onih koji bi bili direktniji,ali nisam im ja kriva što prvo zapaze neki vanjski atribut:haha:

vrludava
21-11-2011, 22:34
Koji je vaš adut? Nešto zbog čega će se neko baš u vas zagledati?

Čime zavodite? :g:

Ili, s ove tačke gledišta,šta mislite da je bio vaš adut u mlađahnim danima ?

Brutalna iskrenost, pogled, optimizam.


Otrcano...znam... :bela:

mica
23-11-2011, 11:30
Hm. Mis'im, skroz je nezahvalno govoreco i sebi, na taj nacin. Ja, kakva sam, napisala bih, nista...Nemam apsolutno, nikakav adut... Ne znam i kad, padnu, da li se sapletu ili, sta im bi..:hm: No, ono sto sam cula od bivsih da su mi aduti:
fiziki, ruke, oci i usne.. i kazu da sam saramantna, svasta :bela:
Nisam lazno skromna, da se razumemo...

Sarmica
23-11-2011, 12:41
Brutalna iskrenost, pogled, optimizam.


Otrcano...znam... :bela:

pa ko voli brutalnu iskrenost:sad: