PDA

Pogledaj Punu Verziju : Bol je uvek ista ... za sve sto imaju bol u dupetu.



Only Marko now
17-11-2010, 23:45
Ceo dan juce kasljem i slinavim ko iz groba nekog da sam ustao. Al svi me nesto zivkali, bile serije, filmovi, ma sta hoces.
Ustanem jutros u 12h,nema kaslja, nema slinavog nosa. Ceka me pita za dorucak ... nema jogurta.
Zavrsim s'tim, odem da nahranim kera, njega nema nigde. Pobego u komsiluk da kolje papuce. Vratim se u kucu, sednem na trosed i prebacim na FoX life da gledam Dr. Haus.... zavrsi se pos 5 minuta. Prebacim na drugi kanal, vidim dobar film. Turim jastuce pod tikvu i zavalim se a onda, poof, The End! Opet isto sranje.
i onda sam proveo 2h gledajuci neke budjave serije koje me cak ni ne interesuju.
Odem na komp, ukljucim se na fejs, mrtvo more. Posaljem par SMS-ova ljudima. Niko ne uzvraca. Pocnem da gledam Hausa online, puce internet. Posle pola sata uspem da ga povratim ... ali mi je sad protok toliko los da ne mogu da gledam ni obican vido od 3 min na YT bez seckanja.
Upalim neku igricu da igram. Vise sam mrtav nego sto igram. Ko sta radi, samo trcim po groblju. Batalim to i dohvatim neki roman sto imam na kompu. posle 20min pocne glava da mi puca. I to batalim, pa se dovatim pisanja mog romana. Ideje mi naviru ko Crno more u Dunav.
na kraju ja se prihvatim fiksnog i krenem redom da okrecem brojeve prijatelja.... opet nikog da se javi.
I tako zavrsim pred kompom, buljeci u moj desktop, pitajuci se kako najbrze da sebi prerezem vratnu arteriju i setim se Razbibrige!
I eto! tuj sam. I Cici me povratila. TAKO JE! CICI! Hvala puno.

Sad mozete da ignorisete ovo. Ozbiljno, smor je prenosna bolest.:grip:

Tibi
17-11-2010, 23:50
A ja mislio, imas ozbiljne probleme:krsti: al ovi tvoji su bas, bas...takvi kako ih opisa:raz_088:

Only Marko now
17-11-2010, 23:52
Ih, Tiberius brate, sta bih sad dao za ozbiljne probleme!

Tibi
17-11-2010, 23:54
Idi u neki disko ili u neku birtiju pa spanuj tudje zeMske, dobices ondaK...ozbiljne probleme, nista lakse :pusi:

kojica
17-11-2010, 23:57
znala sam da je nešto zarazno...:raz_067:

Only Marko now
18-11-2010, 00:02
Ma zatvorili mi sve birtije u Lazarevcu , majku im svapsku. Nisam izasao u nocni provod kaki valja, godinama. A i sad je sreda. Ako nadjem tudju zemsku negde odo odma u kladionicu il drzavnu lutriju. Dobio bih sedmicu 200%. Ako nadjem zemsku uopste, to je onda preskupo za mene. Jbg, ipak, 10 evra pusenje. :raz_068::rumenko::pusi:

kojica
19-11-2010, 00:12
ete kad se nisi ručnog rada setijo...:cici: a sve si probleme mogao da rešiš...

Tibi
19-11-2010, 01:02
Jos je on mlad, al na nama je da ga...usmerimo:pusi:

Ciciban
23-11-2010, 00:39
Zbog ovog se Kojica umalo nije upiskila onomad na chatu ?

I sta si posle radio Marko?

kojica
23-11-2010, 08:54
Šta lupetaš bre? :lol: