PDA

Pogledaj Punu Verziju : Tužbe za neplaćenu TV pretplatu RTS-u...:lol:



G
18-11-2010, 00:14
Ovih dana je primećeno da na adrese građana stižu opomene pred utuženje za dospele a neizmirene obaveze u vezi sa TV pretplatom za RTS... Ukoliko dobijete tužbu u roku od 3 dana imate pravo na pisani prigovor (žalbu) nadležnom sudu. Uglavnom se koristi argumentacija da javni servis nije javni servis ako ima reklame i komercijalni sadržaj i da shodno tome ako pomenute sadržaje emituju onda nemaju pravo naplaćivati pretplatu...Lično se slažem sa ovom argumentacijom uz dodatak da me Žikina šarenica ne zanima, a Selo gori a baba se češlja nema veze sa ničijom nacionalnom estetikom. Ako ima onda svakako repriziranje iste sa reklamama između 2 epizode ne pije vodu i plaćanje istog me ne zanima. Usput informacija da nakon 12 meseci potraživanja zastarevaju pa Tijanić može da:raz_068:

Napomena : ne pozivam na bojkot plaćanja pretplate RTS-u nego samo dajem savet kako prolongirati namet na vilajet koji država nameće ispošćenoj naciji za loš program koji emituje preko svog "javnog servisa"...:angry:

причалица
18-11-2010, 07:05
pa ne moraš da pozivaš na bojkot...ja to ne plaćam od vremena od kad sam preuzela finasije u svoje ruke, dakle 21 godinu. pogotovo što ne gledam rts...
plaćam kablovsku televiziju, pa neka se sa njima dogovore.

G
18-11-2010, 08:56
Da se dogovore državne kabadahije i monopolističko preduzeće tipa najcrnjeg oblika kapitalizma sa kraja 19 veka...Moš' misliti kombinaciju.:facepalm:

причалица
30-09-2011, 21:35
:qq: pa stigla neka opomena pred tužbu mami...kaže - ja ne plaćam, šta je sad ovo....rekoh ''a ja plaćam''.
- pa od kad, crno dete?!
- pa od kad su me tužili, pa podelili na 3 rate....
- što mi nisi rekla :mirka:
- nisam, mislila sam da te nije briga
- briga me je :raz_050:

pa eto sad....plati 7500 kinti :lol:

Man
30-09-2011, 21:38
ja i dalje ne plaćam :) nek me tuže, iz principa ne plaćam ono što ne koristim.

причалица
30-09-2011, 21:40
ja i dalje ne plaćam :) nek me tuže, iz principa ne plaćam ono što ne koristim.

ova moja platila...a i ja pre godinu dana...pa sad opet neću dok ne tuže :(