PDA

Pogledaj Punu Verziju : Srbin ubio ajkulu ubicu u Šarm el Šeiku



Man
11-12-2010, 10:59
Srbin ubio ajkulu ubicu u Šarm el Šeiku


http://www.ljubicica.com/media/2010/12/shark.jpg (http://www.ljubicica.com/media/2010/12/shark.jpg) More izbacilo trofej srpskog turiste


ŠARM EL-ŠEIK – Ajkula koja je tokom prošle nedelje u Šarm el Šeiku povredila četvoro i usmrtila jednog turistu savladana je rano jutros kada je jedan srpski turista skočio na nju sa litice nedaleko od plaže, saopštilo je Ministarstvo turizma Egipta.
Iz ministarstva su rekli da je srpski turista u more skočio pod dejstvom alkohola i pao direktno na ajkulu, usmrtivši je na licu mesta.
- Iako je turista iz Srbije sasvim slučajno savladao opasnu životinju, Ministarstvo turizma mu se zahvaljuje u ime cele zemlje i svih turista koji se trenutno nalaze u Egiptu što nas je oslobodio te napasti. To je spasilo ovaj deo turističke sezone u Egiptu – kaže se u saopštenju egipatskog ministarstva.
Telo ajkule je posle incidenta odneto na veštačenje koje je pokazalo da je reč upravo o ajkuli koja je proteklih dana sejala teror u egipatskom letovalištu, koje su mnogi u šali već počeli da nazivaju Šark el Šeik.
Egipatska obalska straža je cele nedelje bezuspešno pokušavala da uhvati ajkulu, a neimenovani srpski turista došao joj je glave prošle noći kada je posle burnog provoda sa litice skočio u more. Redakcija Njuza nije uspela da dođe do njega jer je, kako saznajemo, trenutno u bolnici gde se oporavlja od preterane konzumacije alkohola, ali smo uspeli da dođemo do Milovana Ubiparipa (27), jednog od njegovih prijatelja koji mu je pravio društvo u trenutku incidenta sa ajkulom. Ubiparip kaže da je njegov prijatelj Dragan Stević te noći dosta popio i da su u jednom trenutku odlučili da prošetaju.
- Izašli smo iz jednog noćnog kluba nešto pre četiri ujutru, već je bila zora, i odlučili da prošetamo pre spavanja. Ta litica nam je delovala interesantno još prethodnih dana, ali nikako nismo stizali da se popnemo gore. Došli smo do ivice, fotografisali mobilnim telefonom krajolik, a Dragan je u jednom trenutku rekao „Drži ovo pivo i gledaj sad!“, uhvatio zalet i skočio sa litice. Nisam mogao ni da pokušam da ga sprečim. Kad sam stigao do ivice, video sam ga u moru kako pliva i viče nešto, ali ništa nisam razumeo. Ispostavilo se da je pao na nešto mnogo tvđe od vode i uganuo članak na levoj nozi. Nismo ni sanjali da je u pitanju bila ajkula. Saznali smo to jutros iz novina – rekao je Ubiparip za Njuz.
Egipatska Vlada će, kako nezvanično saznajemo, Steviću i Ubiparipu pokloniti vaučer za besplatno letovanje u Šarm el Šeiku narednih deset godina, a dobiće i zvezde sa svojim imenima u Ulici Srpsko-egipatskog prijateljstva. Ajkula je trebalo da bude preparirana i poklonjena prirodnjačkom muzeju, ali se ispostavilo da su oštećenja suviše velika da bi prepariranje moglo da se obavi.

:pusi:

Kovač
11-12-2010, 11:02
:raz_067:

kojica
11-12-2010, 11:03
ahahahahaaaaaaa.... dakle ne verujem... :raz_067:

G
11-12-2010, 11:04
Ebo joj je kevu...

Šta urade ćevapi i baklava od čoveka...Naprave ubicu ajkula...:g:

Bisernica
11-12-2010, 11:05
Neverovatno ,ali istinito :raz_114:
može da se upiše u Ginisa - najneobičniji način ubijanja ajkula :raz_114:
ovaj rekord neće biti nadmašen sigurno

kojica
11-12-2010, 11:07
:nindza:

Nije neobičan. Ajkula je dobila mavaši u vugla.

Nokaut. :raz_114:

Bisernica
11-12-2010, 11:13
ma kakav nokaut ...ovo je bilo mortal combat :raz_114:

viking
11-12-2010, 11:29
hmmmm, ako je boske u pitanju... sve je moguce :lol:
nego, nije pao na glavu :mrgreen:
mislim i ove ajkule su postale mnogo osetljive...

Sale
11-12-2010, 11:40
ok, a možemo da postavljamo i ostale vesti preuzete iz istog izvora. zanimljive su
http://www.njuz.net/srbin-ubio-ajkulu-ubicu-u-sarm-el-seiku/

treba samo pogledati ostale vesti

Sale
11-12-2010, 11:50
a da, sad vidim da je kovač otvorio još jednu temu potaknut vešću sa citiranog sajta :raz_073:

Man
11-12-2010, 12:31
ok, a možemo da postavljamo i ostale vesti preuzete iz istog izvora. zanimljive su
http://www.njuz.net/srbin-ubio-ajkulu-ubicu-u-sarm-el-seiku/

treba samo pogledati ostale vesti

Si siguran da je to izvor?
Možda da ukucaš u google "srbin-ubio-ajkulu-ubicu-u-sarm-el-seiku" pa da vidiš koliko izvora ima :)
meni izašlo više od 10 strana... i naša je među njima...

Sale
11-12-2010, 13:08
ukuco sam i prvi rezultat mi bijo ********* i tihi koji je otvorijo temu o tome na politiki.
to mi bilo dovoljno

tojes nisem ukuco to tvoje neg ''ajkula sharm al srbin''

Man
11-12-2010, 13:20
šta da ti kažem :raz_128: vežbaj kucanje...

Ciciban
11-12-2010, 18:13
znaci opasni ste :lol:

QueenOfClubs
11-12-2010, 18:21
Мени су рекли да нема ајкула у Црвеном мору :mirka:

причалица
12-12-2010, 13:18
Мени су рекли да нема ајкула у Црвеном мору :mirka:

:lol: