PDA

Pogledaj Punu Verziju : Koliko vam je vremena potrebno



kojica
12-12-2010, 21:04
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

Tibi
12-12-2010, 21:11
Ja bih rekao da zivotno iskustvo (znaci, nabiti godine:mrgreen:) povecava moc stvaranja realne slike o nekome. Naravno, sve te godine (a mislim na puno decenija:neutral:) mora se "raditi" sa ljudima, jos bolje, njihovim karakterima. Onda se prave velike greske, ali...malo manje od onih bez tog iskustva.
Moje iskustvo, biti dobar posmatrac, citati lepo izmedju redova i provokativna pitanja postavljati. U rl-i, izbegavaju me kada imaju sta da sakriju, znati pitati i gledati u oci je iskustvo, na forumu fali ovo najbitnije...gledanje u oci, one nikada ne lazu;)

G
12-12-2010, 21:12
Za nekoga mi treba 15 minuta da spoznam ko je i kakav(va) je, a za nekoga ni 15 godina nije dovoljno...Zavisi od ličnosti i konkretne situacije. I ovde moram naznačiti da se ljudi menjaju. Prostim rečima ljudi su kvarljiva roba i taman kad pomislite da nekoga poznajete i poklonite mu poverenje eto hladnog tuša u vidu razočarenja. Dakle mislim da nikada potpuno nekoga ne upoznamo.:srpski:

Tibi
12-12-2010, 21:16
Za nekoga mi treba 15 minuta da spoznam ko je i kakav(va) je, a za nekoga ni 15 godina nije dovoljno...Zavisi od ličnosti i konkretne situacije. I ovde moram naznačiti da se ljudi menjaju. Prostim rečima ljudi su kvarljiva roba i taman kad pomislite da nekoga poznajete i poklonite mu poverenje eto hladnog tuša u vidu razočarenja. Dakle mislim da nikada potpuno nekoga ne upoznamo.:srpski:
Podseti me na jednog prijatelja, razveo se pre kratkog vremena. Njegove reci necu nikada zaboraviti:
Mislio sam da sam Evu za ovih dvadeset godina upoznao dobro, nazalost, vise je upoznah za pet minuta nego li za sve te decenije:raz_088:

sani
12-12-2010, 21:23
Uglavnom me intuicija ne vara..dakle, ono sto pri prvom susretu osetim , skoro da se uvek ispostavi kao tacno.
Namerno kazem osetim, jer sigurno je da ne mogu nekoga procenti pri prvom susretu.

To sto ti kojice kazes za projekciju..to je jako tacno i zagovornik sam stava da svako projektuje sebe.
Imajuci to u vidu, zaista me intuicija spasava..jer mnoge osobine kod drugih ne mogu da prepoznam iz razloga sto ih sama ne posedujem.
Naravno da sam i ja imala razocarenja u neke ljude, neke njihove postupke koje apsolutno nikada ne bih ocekivala...ali nekako se to opet vrati na svoje jer ja sam sklona da za sve trazim opravdanje, pa i za te postupke koji mi se ne dopadaju ili vredjaju moju licnost.

kojica
12-12-2010, 21:25
Ja bih rekao da zivotno iskustvo (znaci, nabiti godine:mrgreen:) povecava moc stvaranja realne slike o nekome. Naravno, sve te godine (a mislim na puno decenija:neutral:) mora se "raditi" sa ljudima, jos bolje, njihovim karakterima. Onda se prave velike greske, ali...malo manje od onih bez tog iskustva.
Moje iskustvo, biti dobar posmatrac, citati lepo izmedju redova i provokativna pitanja postavljati. U rl-i, izbegavaju me kada imaju sta da sakriju, znati pitati i gledati u oci je iskustvo, na forumu fali ovo najbitnije...gledanje u oci, one nikada ne lazu;)
Ovo sa godinama/iskustvom bi značilo da što bolje poznajemo sebe, to nam je
lakše da upoznamo druge?

Jes lepo to ''biti dobar posmatrač'', ali koliko mi zapravo imamo vremena da se
svakom razgovoru toliko posvetimo? I još jedan bitan momenat ovde je
zaljubljenost (čitaj slepilo:lol:), koja nas čini svakakvima samo ne pažljivim
posmatračima.

sani
12-12-2010, 21:30
Ovo sa godinama/iskustvom bi značilo da što bolje poznajemo sebe, to nam je
lakše da upoznamo druge?

Jes lepo to ''biti dobar posmatrač'', ali koliko mi zapravo imamo vremena da se
svakom razgovoru toliko posvetimo? I još jedan bitan momenat ovde je
zaljubljenost (čitaj slepilo:lol:), koja nas čini svakakvima samo ne pažljivim
posmatračima.

Da..ja zaboravih na kojoj smo temi..

sve sto rekoh vazi i za zaljubljenost, ides srcem....i sve kad prodje, pa i ako si razocaran , nije ti zao, imas opravdanje da si bio/la slep :)

Tibi
12-12-2010, 21:33
Ovo sa godinama/iskustvom bi značilo da što bolje poznajemo sebe, to nam je
lakše da upoznamo druge?

Jes lepo to ''biti dobar posmatrač'', ali koliko mi zapravo imamo vremena da se
svakom razgovoru toliko posvetimo? I još jedan bitan momenat ovde je
zaljubljenost (čitaj slepilo:lol:), koja nas čini svakakvima samo ne pažljivim
posmatračima.
Da se ispovedam, to...slepilo sam upozno kada sam vec bio...iskusan (vidis sve a neces da vidis:mrgreen: ovaj, nije to slepilo, to je...sizofremija:krsti:), pa...dzabe pricati kad cinjenice govore suprotno od svega recenog:cry:

andromeda
16-12-2010, 14:00
nekome nije dovoljan ni ceo zivot :)

BanovanKorisnik
17-12-2010, 07:32
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?
ma exta mi je ta konobarska pricha... kao, chim mi udje gos u kafanu znam kolko para ima u dzepu...
imam 4 banke i josh ni sebe nisam upozno ko sto treba...

Ciciban
17-12-2010, 07:51
Obicno me prvi utisak nikad ne vara , moze da se desi da promenim mishljenje ali na kratko , najcesce me sagovornik vrati u stanje prvog utiska. U rl je mnogo lakse proceniti coveka i nekad mi trebaju samo par reci , nekoliko gestova i vec imam neku sliku , dok u vl to i nije bash tako , ovde treba mnogo vise vremena. Moze neko da te slaze i u vl ali ga najcesce gestovi otkriju , ovde je to tesko , lepo kaze kastaneda "reci su te koje cine da se osecamo prosveceno , ali kad god se okrenemo u svet oni nas ostave na cedilu , tamo se traze dela ", isto je i ovde moze neko vrlo ubedljivo da gradi kule od karata i da mu svi poverujemo jer nam nekad nista drugo i ne preostaje :) ...a pitanje je i dali nam je stalo :)

Ciciban
17-12-2010, 07:57
ma exta mi je ta konobarska pricha... kao, chim mi udje gos u kafanu znam kolko para ima u dzepu...
imam 4 banke i josh ni sebe nisam upozno ko sto treba...

aferim :)


verujem da ti i iskushenja zadaju probleme ( nadams e da ih manje i ima ) :)

BanovanKorisnik
17-12-2010, 08:07
Obicno me prvi utisak nikad ne vara ...
ovo nije za ljis... vishe za psihologiju, al ajde...
dal' mozda posle tog prvog utiska ti ljude svrstash u neke kategorije, pa sad... nema veze shta radish i kako se ponashash - ti si takav jer ja znam da si ti takav...

boti
17-12-2010, 14:58
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

odgovor je jako kratak
koliko dopusti

razrada moze biti jako duga a njena sustina je jako prosta i zove se iskrenost
vl svet je svet lazi, manipualcija, svet preveranata, prostitutki, svet istripovanih i bolesnih psihopata, svet gde laz postaje dogma ako se taj svet postavi iznad reala....i puca se kad se izvrne iz sebe obicno preko nekog drugog i skonta sopstveno dno. zato savet... sto manje u ovom svetu...najminimalniji minimum i zadrzacete kreativnu lucidnost a ne bolesno ludilo ili jos gore analiticko koristoljublje koje se obicno ogleda u traganju po ovakvim mestima iskljucivo za pickom ili qurtzem uz licemerno busanje u pune grudi iz kojih izbija ljubav sa velikim ljigavim lj ....

kojica
22-12-2010, 18:09
ma exta mi je ta konobarska pricha... kao, chim mi udje gos u kafanu znam kolko para ima u dzepu...
imam 4 banke i josh ni sebe nisam upozno ko sto treba...

ovo nije za ljis... vishe za psihologiju, al ajde...
dal' mozda posle tog prvog utiska ti ljude svrstash u neke kategorije, pa sad... nema veze shta radish i kako se ponashash - ti si takav jer ja znam da si ti takav...
Ne mari prijatelju. Mnogi prožive život, a da ovo uopšte zapazili nisu.

I ne smeta ljis-u da budemo pomalo i psiholozi.

boti
22-12-2010, 18:57
dva sata najviše
ako dopusti tolko naravno

причалица
23-12-2010, 07:52
pa ne znam...zavisi od osobe. mada mi se čini (dakle, nisam sigurna), da mi je prvi trenutak jako upečatljiv...pogotovo ako dotična osoba ''ne da'' da je upoznam, onda je prvi trenutak ono na šta se najviše oslanjam.

BanovanKorisnik
24-12-2010, 22:42
Ne Mari prijatelju!
ko je Mara?

supermen*prvi
24-12-2010, 23:19
ko je Mara?

Ostavi Maru na miru. Ne spominji joj ime. Umalo me zena zbog nje nije ostavila. :sad:

Don Kihot
24-12-2010, 23:29
ja neverujem u brzo upoznavanje. Mozda ako vas zanima osoba u opstim crtama tkz instant upoznavanje, ali u punom koloritu mislim da treba vremena

kojica
25-12-2010, 08:37
ko je Mara?

samo se ti seti mojih reči kada ti se neka tako predstavi...:lol:

причалица
25-12-2010, 08:40
ja neverujem u brzo upoznavanje. Mozda ako vas zanima osoba u opstim crtama tkz instant upoznavanje, ali u punom koloritu mislim da treba vremena

treba vremena i ne treba imati iluzija...inače, nikad ne upoznaš nekoga kako valja.

QueenOfClubs
25-12-2010, 09:50
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?
Јој, све мање размишљам о овоме.
Једноставно, пролази време, скупљају се утисци који формирају мишљење.
Знам да оно што ми засмета у првих 10 минута, сметаће ми увек.
И то је ваљда оно кад се каже – први утисак.
Да ли засмета или не нешто у том првом сусрету.
Али ја се стварно не препуштам размишљању какав је неко.
И кад је неко затворен, ћути и мудро гледа, уопште ме не занима шта се крије иза.
Најчешће се не крије ништа лепо.

причалица
25-12-2010, 10:02
И кад је неко затворен, ћути и мудро гледа, уопште ме не занима шта се крије иза.
Најчешће се не крије ништа лепо.
znači, za tebe su pričalice najčešće ok?

QueenOfClubs
25-12-2010, 10:04
znači, za tebe su pričalice najčešće ok?
Ахам, много их волим.

причалица
25-12-2010, 10:04
Ахам, много их волим.

ah, znači znaš više pričalica?

QueenOfClubs
25-12-2010, 19:13
Ех, неколицина њих су баш баш причалице. :)

Adio
25-12-2010, 21:33
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

Iz iskustva, neko sam ko ne cita izmedju redova, bukvalista sam, ono sto neko pise, moze, a i ne mora da znaci a je tako, jer se ljudi uglavnom predstavljaju onakvim kakvi nisu.
Naravno, papir uvek trpi sve, i cinimi se da je teze da se procita na ovaj nacin
Ne kazem da se gresi u proceni ljudi, ali s obzirom da je ovo ljis :lol: pecas se jace, jer se lozis na pricu koja najcesce nije tacna. Ljudi se opet kazem predstavljaju necim sto nisu!
Sa druge strane, lako mozes nekog da isprovociras, pa i tu da dodjes do nekog zakljucka.
Elem, da se ne udaljavam, moj zakljucak je da stices utisak o nekome, onako kako on/ona zeli da se predstavi, uglavnom dobrim, a svi smo mi dobri, sve ostalo je stvar karaktera.
Daklem, da bih nekog upoznao, moras ga videti u svim sferama u zivotu, situacijama, i po tome doneti zakljucak, mada je mozak cudna stvar, a ljudi su sujetni i licemerni, losi.

Јој, све мање размишљам о овоме.
Једноставно, пролази време, скупљају се утисци који формирају мишљење.
Знам да оно што ми засмета у првих 10 минута, сметаће ми увек.
И то је ваљда оно кад се каже – први утисак.
Да ли засмета или не нешто у том првом сусрету.
Али ја се стварно не препуштам размишљању какав је неко.
И кад је неко затворен, ћути и мудро гледа, уопште ме не занима шта се крије иза.
Најчешће се не крије ништа лепо.
Upravo to.

причалица
26-12-2010, 10:14
Ех, неколицина њих су баш баш причалице. :)
pa, pričalice je bar lako ''provaliti''.

QueenOfClubs
26-12-2010, 11:15
Iz iskustva, neko sam ko ne cita izmedju redova, bukvalista sam, ono sto neko pise, moze, a i ne mora da znaci a je tako, jer se ljudi uglavnom predstavljaju onakvim kakvi nisu.
Naravno, papir uvek trpi sve, i cinimi se da je teze da se procita na ovaj nacin
Ne kazem da se gresi u proceni ljudi, ali s obzirom da je ovo ljis :lol: pecas se jace, jer se lozis na pricu koja najcesce nije tacna. Ljudi se opet kazem predstavljaju necim sto nisu!
Sa druge strane, lako mozes nekog da isprovociras, pa i tu da dodjes do nekog zakljucka.
Elem, da se ne udaljavam, moj zakljucak je da stices utisak o nekome, onako kako on/ona zeli da se predstavi, uglavnom dobrim, a svi smo mi dobri, sve ostalo je stvar karaktera.
Daklem, da bih nekog upoznao, moras ga videti u svim sferama u zivotu, situacijama, i po tome doneti zakljucak, mada je mozak cudna stvar, a ljudi su sujetni i licemerni, losi.

Можда једну ствар ниси "провалила".
Често се дешава да постови нису одраз стварног мишљења, већ су упућени некоме...
Прича из реалног живота или са приватних поука између двоје људи се пресликава на постове. ;)

QueenOfClubs
26-12-2010, 11:18
pa, pričalice je bar lako ''provaliti''.
Па да, зато их и волим.
То су људи који прихватају себе, који не желе ништа да крију, нису искомплексирани.
А ја то ценим.

Adio
26-12-2010, 14:59
Можда једну ствар ниси "провалила".
Често се дешава да постови нису одраз стварног мишљења, већ су упућени некоме...
Прича из реалног живота или са приватних поука између двоје људи се пресликава на постове. ;)

Ovde je sve javna tajna ;)

QueenOfClubs
26-12-2010, 17:04
Ovde je sve javna tajna ;)
Кад некога баш занима туђ приватни живот, може да сазна, истина.
Чини ми се да људи по форумима много више заинтересовани за туђе животе но за свој.
Али, не треба се на њих обазирати. ;)

kojica
26-12-2010, 18:38
Iz iskustva, neko sam ko ne cita izmedju redova, bukvalista sam, ono sto neko pise, moze, a i ne mora da znaci a je tako, jer se ljudi uglavnom predstavljaju onakvim kakvi nisu.
Naravno, papir uvek trpi sve, i cinimi se da je teze da se procita na ovaj nacin
Ne kazem da se gresi u proceni ljudi, ali s obzirom da je ovo ljis :lol: pecas se jace, jer se lozis na pricu koja najcesce nije tacna. Ljudi se opet kazem predstavljaju necim sto nisu!
Sa druge strane, lako mozes nekog da isprovociras, pa i tu da dodjes do nekog zakljucka.Elem, da se ne udaljavam, moj zakljucak je da stices utisak o nekome, onako kako on/ona zeli da se predstavi, uglavnom dobrim, a svi smo mi dobri, sve ostalo je stvar karaktera.
Daklem, da bih nekog upoznao, moras ga videti u svim sferama u zivotu, situacijama, i po tome doneti zakljucak, mada je mozak cudna stvar, a ljudi su sujetni i licemerni, losi.

Upravo to.

Eto vidiš. I ja tako mislim, ali su me na jednom forumu zbog toga kaznili. :zrika:
Šta ću kad sam brzopleta, pa bih sve da saznam odmah. :lol:

Eh ti ljudi.. nesavršeni..:lol:

kojica
26-12-2010, 18:42
Јој, све мање размишљам о овоме.
Једноставно, пролази време, скупљају се утисци који формирају мишљење.
Знам да оно што ми засмета у првих 10 минута, сметаће ми увек.
И то је ваљда оно кад се каже – први утисак.
Да ли засмета или не нешто у том првом сусрету.
Али ја се стварно не препуштам размишљању какав је неко.
И кад је неко затворен, ћути и мудро гледа, уопште ме не занима шта се крије иза.
Најчешће се не крије ништа лепо.

Pa dobro. Valjda su ljudi svesni da to baš i nije lepo pa ćutu. :lol:
To je mnogo bolja varijanta nego da se time hvale.

Ili nije?

QueenOfClubs
26-12-2010, 19:41
Pa dobro. Valjda su ljudi svesni da to baš i nije lepo pa ćutu. :lol:
To je mnogo bolja varijanta nego da se time hvale.

Ili nije?
Мени је тако свеједно, ел ми верујеш. :)

kojica
26-12-2010, 19:42
Kako ti je sve jedno dal se družiš sa ljudima koji su svesni sebe ili ne?

QueenOfClubs
26-12-2010, 19:48
Kako ti je sve jedno dal se družiš sa ljudima koji su svesni sebe ili ne?
Дружим?
Хм...
Тема је на ЉиС-у. :lol:
Причам о упознавању с мушкарцима.
И све ми је једно да ли ћути, искрено.
Ако ћути, нећу се уопште потрудити да извучем нешто из њега, нити ме такво понашање може заинтересовати.
Заборављен је већ на вратима кафића. ;)

kojica
26-12-2010, 19:54
Pa dobro. Meni se učinilo da ti je svejedno, a ono nije sve jedno.

Mislim.. da ti je sve jedno, onda to valjda ne bi uticalo na ono što
će kasnije biti.. pogrešno sam razumela, izvini...

Ciciban
26-12-2010, 20:49
Можда једну ствар ниси "провалила".
Често се дешава да постови нису одраз стварног мишљења, већ су упућени некоме...
Прича из реалног живота или са приватних поука између двоје људи се пресликава на постове. ;)

Iskustvo igra veliku ulogu u procenjivanju boldovanog ...

malavelika
27-12-2010, 15:38
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

ne poznajem ni sebe, a kamoli drugoga
mogu da imam osecaj kakva je neka osoba, da mozda predvidim njene reakcije u nekoj situaciji, njene reci i da intuitivno osetim kako se ona oseca, ali dakazem da je znam ne mogu nikada
ne pozajem ni svoje cetvorogodisnje dete, i one me cesto iznenadi, a kamoli nekoga sa, ajd da kazem, kompleksnijim bitisanjem
naivno mi zvuci kad neko za nekoga kaze "poznajem ga do srzi"..po meni je to nemoguce reci za bilo koje ljudsko bice

Francuska sobarica
28-12-2010, 19:53
Potrebno mi je mnogo vremena. :raz_125:

nevidljiv
11-01-2011, 04:51
Ne mnogo, u RL...brzo je procitam...a ovde me ne interesuje...

Slowpoke Rodriguez
11-01-2011, 14:36
Volim da verujem ljudima i to je pozicija od koje polazim, ali veoma cesto se ispostavi suprotno i to u prvih par minuta u RL naravno... dok online nikom nista ne verujem, dok se u RL ne uverim...

CrnaMaterija
12-01-2011, 03:20
Potrebno mi je mnogo vremena. :raz_125:

ako su oci vezane :raz_068:

mona
12-01-2011, 03:35
mnogo... ne uvek... :raz_088:

mica
23-01-2011, 08:41
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

To umnogome zavisi od osobe preko puta:) Koliko zeli da se otvori,koliko ima poveenja da pokaze pravu sebe itd..Naravno,to mu dodje kao uzrocno posledicna stvar..ako se ja otvorim dovoljno,da bh njoj/njemu ukazala poverenje i navela na isto,onda je to dobar put do upoznavanja..

Moonster
23-01-2011, 08:53
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

Malo, oko 30 minuta ako je direktan kontakt i posebno kada je priča vezana za posao, samo pratiš izraze lica tokom razgovora i nema šanse da ne pročitaš osobu, jedino kada se emocije umešaju, tada sebi čovek dozvoli luksuz ulepšavanja i podešavanja činjenica i svesno odstupanje od realnosti. Koliko taj luksuz košta tek kasnije se pokaže.

Bisernica
23-01-2011, 09:03
Vreme koje mi je potrebno da nekoga procenim ,ne i da upoznam ,jer se ljudi ne upoznaju nikad ,
nikad život ne donese sve moguće situacije u kojima bi se videla reakcija i kakva bi bila reakcija na osnovu
koje se neko upoznaje ,dakle,vreme ne odredjujem ja ,već druga strana.
Sklona sam u svakom početku krenuti sa pozicije - pozitivan i na taj način poslati poruku drugoj strani da
nemam *zadnje* namere,dakle pružam otvorenu ruku.Obično ne prodje mnogo vremena dok shvatim da
je druga strana taj otvoren dlan shvatila kao - predaju ,i krenula u napad misleći da je pred njom neko koga
je lako savladati.
Ljudi svojim postupcima opisuju sebe ,bolje nego ikakvim rečima.
I pošto imam običaj da svaku misao rastegnem u opisivanju onog šta sam htela da kažem :lol: ,na kraju da svedem
na konkretno - potrebno mi je jako malo vremena da procenim da li nekog želim ili ne želim da upoznajem - uopšte,
odnosno ,da li je taj kao čovek,vredan tog truda i rizika !!

причалица
24-01-2011, 09:04
to jeste...očas možeš da proceniš ko ti se sviđa a ko ne.

Bisernica
24-01-2011, 17:44
baš tako ,pričo :)

Lunica
02-02-2011, 00:17
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

Nisam sigurna da ikada nekoga toliko upoznamo da mozemo da kazem-e,poznajem ga.Cak ni sebe ne upoznamo onoliko koliko treba.

Del boy
17-02-2011, 16:21
da nekoga upoznate?

:lol:

Ali ono baš, baš da ga upoznate.

Za ovu temu mi je Say. dala ideju. Kao, ovde više grešimo u proceni ljudi.
Ne dešava li se i van foruma da ljudi lažu, ili da mi jednostavno isprojektujemo
svoje misli/osećanja na nekog drugog?
Koliko zapravo dozvoljavamo nekom drugom da se predstavi onakvim kakav
zaista jeste?

Koliko je vremena potrebno da upoznam neku?Pa otprilike sat i po do dva,zavisi od okolnosti:raz_067:

QueenOfClubs
17-02-2011, 16:42
Од чега зависи тих пола сата? :lol:

Del boy
17-02-2011, 16:45
Od toga da li sam uzeo dnevni boravak u 16h ili u 16 i 30:raz_067:

QueenOfClubs
17-02-2011, 16:46
А до шест све мора бити готово :huh:

Del boy
17-02-2011, 16:49
Ma popustaju polako i oni,nemaju goste:Ghelyon:
Kvin,ti znas da se ja salim:lol:

QueenOfClubs
17-02-2011, 16:55
Ma popustaju polako i oni,nemaju goste:Ghelyon:
Kvin,ti znas da se ja salim:lol:
Наравно :lol: