PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dokaži da me volis...



Sarmica
16-01-2011, 15:06
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:

Adio
16-01-2011, 16:51
Mislim da je pogresno dokazivati bilo sta.
To se prosto primeti po nekoj paznji, podrsci, sitnicama

andromeda
19-01-2011, 11:11
sad mi nista ne pada na pamet, to se jednostavno oseca kad si voljen :)

malavelika
20-01-2011, 10:44
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:

nego sta nego merim
ne po nekom materijalnom dokazu (ne mislim na poklone i slicno, vec na nesto sto konkretno postoji, materijalni dokaz u smsilu forenzike :lol:)
merim po sopstvenom osecaju
i bas nikada nisma pogresila (naravno, ne racunam one klinace veze, kad smo imali po 17,18, 19 godina i kad pojma nemas ni o sebi, a kamoli o drugome)
tacno sam znala da ocenim trenutak kada neko pocinje, ili prestaje da me voli

QueenOfClubs
20-01-2011, 11:30
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:
Немогуће је то измерити...
Прво, људи не показују љубав на исти начин.
Неко је показује љубомором и посесивношћу, неко пажњом, неко батинама, неко љубав доживљава као утакмицу, неко исказује речима, неко поклонима, неко не уме ни да покаже...
И да поновим, битно је да ли своја осећања показује на начин који мени прија а не сама "количина љубави"...

mihaela
20-01-2011, 23:08
Pa bas te sitnice su mi i bitne da znam da me voli...Poklanjanje paznje,dokaz meni samoj a i pred svima da sam mu ja najvaznija u zivotu,kada me rijecima brani od drugih,uvijek pred drugim ljudima stane na moju stranu i kada sam u pravu i kada nisam(kada nisam u pravu kaze mi to kasnije kada ostanemo sami),nikada me ne ismijava,sto me toliko dobro poznaje...mnogo je tih "sitnica" i kao sto kaze Tanja Banjanin
"Toliko pravih razloga ima u svakoj godini,u svakom danu i zato te cuvam zauvek k'o malo vode na dlanu"

Sandokan
20-01-2011, 23:17
Dokaži ............. pa ako ne znaš da prepoznaš sitno pisana slova nema tu šta da se dokazuje tu ljubavi nema ............ treba pokazati, ali dokazivanje je jalov posao ......... koji ili se završava na loš način ............... ili traje dok neko ne ode svojim putem (na bilo koji način)

QueenOfClubs
21-01-2011, 07:34
Мене доказивање подсећа на суд... :undecided:

mica
22-01-2011, 08:30
ne trazim dokaze..prosto osetim da li je nekom stalo ili ne..ako dokazuje,ne dokazuje meni,nego sebi..a to znaci da nije sigurna..zapravo,kad pocne da mi dokazuje da me voli,e ja se uznemirim ondak :)

причалица
22-01-2011, 08:55
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:

znam da me voli...pažljiv je u nekim svakodnevnim stvarima, brine se za mene, naročito kad mi nije dobro, sve preuzima na sebe....to što mi ne donosi cveće, bombonjere i čokolade - pa, to nije nikad radio.
ali, znam da bi za mene dao život, da treba.....pu pu pu daleko bilo!

mica
22-01-2011, 08:57
znam da me voli...pažljiv je u nekim svakodnevnim stvarima, brine se za mene, naročito kad mi nije dobro, sve preuzima na sebe....to što mi ne donosi cveće, bombonjere i čokolade - pa, to nije nikad radio.
ali, znam da bi za mene dao život, da treba.....pu pu pu daleko bilo!

eto..i yasto bi on imao potrebe da se dokazuje..kad pokazuje:)

Maca
22-01-2011, 15:21
Ljubav se oseca ne dokazuje se...

mica
22-01-2011, 15:22
Ljubav se oseca ne dokazuje se...

upravo..i ja to tvrdim...

BanovanKorisnik
25-01-2011, 22:47
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:
jock ja... sitnice su za sitne ljude...pu, pu, pu...mada stvarno... mozhda me ne voli vishe....

DaDole
28-01-2011, 08:32
Nikada nisam mjerila količinu ljubavi niti pronašla bilo koju mjernu jedinicu kojom bih davala i primala ljubav..oduvijek mi je bio važan jedino način na koji volimo i na koji smo voljeni..u ranim radovima onih prvih,maglovitih i ustreptalih voljenja,pamtila sam riječi i po njima hodala kao po žici..kasnije sam spoznala da ljubav nema mjeru,da riječi ne donose suštinu,da je ljubav i njena "mjera"zapravo način, učinjeno..postupak,djelo,pogled koji i nijem može da kaže više od bilo koje izgovorene riječi..

Monsoon
12-02-2011, 21:54
to se oseti
dokazivanje mi miriše na neko ubeđivanje

Moonster
13-02-2011, 05:06
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:

Nema tu nikakvog merenja, ako se neko metra ili vage uhvati u toj oblasti, onda je samo sigurno da tu ljubavi nema.
Dovoljan ti je samo jedan pogled da tačno znaš da li te osoba voli ili ne.

nevidljiv
13-02-2011, 08:18
Nema tu nikakvog merenja, ako se neko metra ili vage uhvati u toj oblasti, onda je samo sigurno da tu ljubavi nema.
Dovoljan ti je samo jedan pogled da tačno znaš da li te osoba voli ili ne.
A jos ako je skala na vagi pokvarena...:raz_128:...apsolutno se slazem da se pogledom i nastupom voljene osobe naj lakse ocene takve stvari...

причалица
13-02-2011, 08:20
e, a zamisli da kažem ''dokaži da me voliš''....pa osetila bih se kao pseto :(

nevidljiv
13-02-2011, 08:25
Pa zar treba uopste od nekoga da se trazi da dokaze,onaj ko koga voli,taj ce vec da iznadje nacin da to i pokaze..

причалица
13-02-2011, 08:31
Pa zar treba uopste od nekoga da se trazi da dokaze,onaj ko koga voli,taj ce vec da iznadje nacin da to i pokaze..

ok je...nego, naslov teme.....:sojka: me upućuje da sebe zamislim u toj situaciji.

Sarmica
13-02-2011, 15:13
e, a zamisli da kažem ''dokaži da me voliš''....pa osetila bih se kao pseto :(

A el' misliš Pričo da ih nema takvih?...

Čudnih ljudi ima,i nekima je konstantno potrebno nešto dokazivati:dosada:

причалица
13-02-2011, 15:21
A el' misliš Pričo da ih nema takvih?...

Čudnih ljudi ima,i nekima je konstantno potrebno nešto dokazivati:dosada:

ne bih volela da imam posla s takvima....pogotovo ne bliska.
dovoljno mi je što na poslu moram da se dokazujem, ne moram i u privatnom životu.

Bandit
27-02-2011, 22:58
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:
Pa kad mi je bivša..rekla da skupim svoje stvari i ga se gubim iz njenog života..pomislio sam da..je možda kraj...:eek:

Tibi
27-02-2011, 22:59
ne bih volela da imam posla s takvima....pogotovo ne bliska.
dovoljno mi je što na poslu moram da se dokazujem, ne moram i u privatnom životu.

Losa ti taktika, nauci ih da se oni tebi dokazuju:), napad je najbolja odbrana;)

Sarmica
27-02-2011, 22:59
El bio 1. april?

Bandit
27-02-2011, 23:01
Nećeš da mi veruješ al sad sam ozbiljan...

Tibi
27-02-2011, 23:01
Cim se pocne o tome razmisljati, onda je davno kraj, samo...tada i shvaceni:cry:

Cruz
22-03-2012, 11:10
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:

ljubav se pokazuje na razlicite nacine i to se prosto oseca, pocevsi od poverenja i postovanja, preko sitnih iznenadjenja do romantike. osoba koja trazi neke ekstra dokaze je nezrela i nesigurna, ima osecaj inferiornosti, zato se tako i ponasa.

marlon
31-03-2012, 04:20
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:

nikad nisam znao dok me ne obali jer sam malo tupav posto mora da mi se crta

vrludava
31-03-2012, 22:06
Da li merite kolicinu ljubavi koju dobijate od partnera?Svako ima razlicito poimanje ljubavi,pa je i samim tim trazeni dokaz odredjen predstavom koju imamo o njoj.

Koje su to sitnice po kojima znate da vas partner voli...ili pu pu ne daj Boze da ljubav jenjava:raz_088:

Pokazatelj mi nije količina njegove ljubavi nego količina mog zadovoljstva.

Ciciban
31-10-2019, 21:10
Ne dokazuj, samo voli, dovoljno je. Jbga sto je dovoljno ali dobro :lol:

DaDole
01-11-2019, 09:45
Ne dokazuj, samo voli, dovoljno je. Jbga sto je dovoljno ali dobro :lol:
:dada: :bravo:

Budi tu kad mi je teško,pjevati znam i sama..