PDA

Pogledaj Punu Verziju : Doziveo/la sam-lose ili dobro-u crkvi ,manastiru-bogomoljama...



Пркос
17-01-2011, 17:45
Podelite sa nama svoja licna iskustva-bilo dobra ,bilo losa:)

Kovač
17-01-2011, 20:32
Evo ovako...
Moje istraživanje je krenulo tragom izjave starešine manastira Ostrog da je izvesna devojčica, invalidno lice,slepa zahvaljujući molitvama u ovom manastiru ozdravila i izlečila se od svoje bolesti.Nisam verovao nikakvim izjavama nekih koji su bili tamo tipa rekla-kazala ali izjava jednog crkvenog velikodostojnika a u ovom slučaju naročito starešine manastira koji je prisistvovao dogadjaju naročito me je zaintrigirala i želeo sam da saznam istinu o celom slučaju.On je u svojoj izjavi o čudesnom izlečenju slepe devojčice naveo i njeno ime,prezime ime njenih roditelja i mesto u kom živi u blizini Nikšića.Zahvaljujući ovom podacima,saznao sam broj telefona roditelja imenovane devojčice i stupio u kontakt sa njima.Kako poznajem problematiku očnih bolesti,i stanja do kojih do kojih one prouzrokuju pitao sam oca navodno izlečene devojčice o čemu se tu zaparavo radi.Prvo što mi je rekao je da njegova ćerka uopše nije bila slepa,hvala Bogu ovo je bila samo laž starešine manastira Ostrog,nego da je bila slabovida,i da je boravak u ovom manstiru možda ublažio simptome njene bolesti...Moje prvo iskustvo u vezi manastira,a navešću ih na ovoj temi još nažalost bilo je ružno i teško.

причалица
22-01-2011, 01:09
Podelite sa nama svoja licna iskustva-bilo dobra ,bilo losa:)

mnogo obilazim manastire....kad god imam vremena, uvek sam u manastiru.
nije mi se desilo nikad ništa loše, a ono što je divno je ljubav koju osetim....koja krepi i daje miran san.
toga u običnom svetu nema, bar ne za mene.