PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kako ispratiti gosta



kojica
29-01-2011, 18:48
koji nikako da ode.. al suptilno.. :palac:

причалица
29-01-2011, 18:49
koji nikako da ode.. al suptilno.. :palac:

ja namestim krevet i legnem da spavam, majke mi.

slonce
29-01-2011, 18:50
kazes..."steta sto sad idete,al da bi ponovo dosli mora najpre da odete" :lol:

Lilu
29-01-2011, 18:50
joj ovo me strasno zanima... narocito one koji dodju oko 2 sata....

Ciciban
29-01-2011, 18:50
jao tema :) a imali smo nesto slicno ili sam ja skroz pobrkala loncice :) ...

@tema: neznam kako ...ja numem da ispratim goste pre vremena numem nikako, pre bih ja da izadjem i da ih ostavim :pusi:

kojica
29-01-2011, 18:50
ja namestim krevet i legnem da spavam, majke mi.
šta ako tek tad neće da ode...:rumenko:

Lilu
29-01-2011, 18:51
tj 14h

причалица
29-01-2011, 18:51
šta ako tek tad neće da ode...:rumenko:
jednom sam zaspala, sa sve upaljenim lusterom, a muž sa njim divanio do 4 ujutro.

kojica
29-01-2011, 18:51
kazes..."steta sto sad idete,al da bi ponovo dosli mora najpre da odete" :lol:
aha.. znam.. tako nekako si ti mene sinoć sa čata ispratio...:mirka:

kojica
29-01-2011, 18:52
jednom sam zaspala, sa sve upaljenim lusterom, a muž sa njim divanio do 4 ujutro.
dobro, onda u napomenu stavi da žene ovaj metod ne isprobavaju kada su same kod kuće.. :lol:

причалица
29-01-2011, 18:54
dobro, onda u napomenu stavi da žene ovaj metod ne isprobavaju kada su same kod kuće.. :lol:

kojice, da sam sama, ne bi taj ni ušo u kuću, što se mene tiče...

slonce
29-01-2011, 18:55
aha.. znam.. tako nekako si ti mene sinoć sa čata ispratio...:mirka:

:stidljiva: misleo sam che ostanesh zinaT :kojica:

nevidljiv
30-01-2011, 08:27
...pa samo kazem - "Zeno ,hajmo na spavanje,mozda bi gosti isli kuci"!!

причалица
30-01-2011, 08:30
jeste nezgodno....imamo jednog prijatelja, sva sreća što se nije naljutio, na kojem sam primenila sistem raspremanja kreveta i legla da spavam...od tada se uvek najavi i dođe u normalno vreme i u normalno vreme ode.

nevidljiv
30-01-2011, 08:36
jeste nezgodno....imamo jednog prijatelja, sva sreća što se nije naljutio, na kojem sam primenila sistem raspremanja kreveta i legla da spavam...od tada se uvek najavi i dođe u normalno vreme i u normalno vreme ode.
Pa nezgodno,zgodno,ljudi moraj da shvate da se ceo svet ne vrti samo oko njih,nego da i drugi ljudi imaju svoje obaveze i raspored,od ustajanja-pa do spavanja!!Eh...imao sam i ja takvih,dok lepo ne rekoh....Ustajao sam pre u 3:00 am...i putovao malo dalje na posao(morao biti zavrsen u roku)...i sta mozes..ustaj ,a oni zasednu do ponoci...a sutra spavaju do 10!!
Za takve imam obraz da kazem!!

причалица
01-02-2011, 23:44
Pa nezgodno,zgodno,ljudi moraj da shvate da se ceo svet ne vrti samo oko njih,nego da i drugi ljudi imaju svoje obaveze i raspored,od ustajanja-pa do spavanja!!Eh...imao sam i ja takvih,dok lepo ne rekoh....Ustajao sam pre u 3:00 am...i putovao malo dalje na posao(morao biti zavrsen u roku)...i sta mozes..ustaj ,a oni zasednu do ponoci...a sutra spavaju do 10!!
Za takve imam obraz da kazem!!

tačno. moram da radim i treba koliko-toliko a budem odmorna....ko hoće to da razume - hoće, ko neće - ne mora.
moja kućica je moja slobodica.

Sarmica
02-04-2012, 07:18
More kase setim pre tri četri godine navadijo se neki dosadni komšija da dolazi, verovatno zbog mame...ona ustaje rano a on svako veče dođe, pa nikad čovek da ode:qq:a njoj sve glupo da mu bilo šta kaže a ovamo oće da izludi...ja pokušavala fino jao mama kad ćeš se ti naspavat,pa na svakih petnaest minuta: iju vidi koliko je sati :pada:...e kad nije skapiro uzNem kišobran i izkišobranišem ga napolje:ljut:

kojica
02-04-2012, 07:20
ispratiti goste kišobranom..:hm: nije loš predlog..

A možda si ti trebala da se izkišobraniš nekud. :rile:

Sarmica
02-04-2012, 07:20
a suptilno ne znam kako:kapa:

причалица
02-04-2012, 07:20
More kase setim pre tri četri godine navadijo se neki dosadni komšija da dolazi, verovatno zbog mame...ona ustaje rano a on svako veče dođe, pa nikad čovek da ode:qq:a njoj sve glupo da mu bilo šta kaže a ovamo oće da izludi...ja pokušavala fino jao mama kad ćeš se ti naspavat,pa na svakih petnaest minuta: iju vidi koliko je sati :pada:...e kad nije skapiro uzNem kišobran i izkišobranišem ga napolje:ljut:
skapirao je on...nego se pravio lood :lol:

Sarmica
02-04-2012, 07:22
ispratiti goste kišobranom..:hm: nije loš predlog..

A možda si ti trebala da se izkišobraniš nekud. :rile:

ma jok bre:lol:što je najgore ni ja nisam mogla da spavam, kaže ona meni ajde sedi tu deću ja sedeti s njim sama:namcor:svako veče:ljut:

Sagacity
02-04-2012, 07:24
Ja imam takvih gostiju koji kada dođu ne znaju da odu. Tu ništa ne pomaže. I da direktno pokažeš da ti se spava..oni bi sedeli kraj tebe i gledali kako spavaš..:lol:
Ranije nam je jedna komšinka uvek dolazila u vreme ručka. Lepo posle sa nama ruča, malo se odmori popije kafu i ode...:lol: Ma idi...

DaDole
02-04-2012, 07:26
Nemam takvih budući da u moj životni prostor ulaze samo oni koje baš volim,a pored njih mogu da radim šta i kako hoću..a ako oni pretjeraju,ja jednostavno odem da se istuširam i to trajeee..kad se vrnem,nikog nema:)

Sarmica
02-04-2012, 07:27
jes, pa da mi ukradu nešto iz hodnika:lakat:

DaDole
02-04-2012, 07:33
Meni to sa izlaskom isto kao i sa ulaskom:drnd:
Naime,ne treba mi špijunka na vratima:nene: ako nek zvoni,a ja nisam raspoložena da ikog vidim,ja ni ne virim jer mi je svejedno ko je na vratima:drnd: naravno,oni koji imaju ključ ne zvone:drnd:

Vidana
03-04-2012, 09:28
...pa samo kazem - "Zeno ,hajmo na spavanje,mozda bi gosti isli kuci"!!

haha, ono u stilu, što zadržavaš goste, imaju ljudi obaveze
:haha:

rastrebljivanje šoljica pomogne