PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kakav ste tip muškarca?



Lilu
01-02-2011, 22:07
Missim, nadjoh ovo na netu, pa me bas zanima, kakav ste vi tip moji dragi forumasi, ako vas ne mrzi da se, kad nadjete malo vremena izjasnite....



STIDLJIVKO
Stidljivi muškarac nije baš druželjubiv, zabavan i prodoran, ali možete računati na to da će vas obožavati, poštovati, biti iskren i veran. Pod uslovom da je spreman za vezu, nećete imati problema da ga osvojite i zadržite. U razgovorima sa njim poštujte njegovu manu i nemojte pokušavati da ga menjate. Znali ste da je stidljiv, prema tome, nemojte se žaliti, već uživajte u vrlinama koje ima. Našli ste muškarca koji nije nasilan, nema poroke, nije neveran, bludnik... Šta biste hteli više?


GOSPODIN SAVREMENI
Da biste osvojili savremenog muškarca, smislite neki duhovit način upoznavanja, što moderniji. On će to primetiti i reagovati. Naravno, ponašajte se nekonvencionalno, opušteno i “kul”, interesujte se za sve savremene trendove i najnoviju tehnologiju. Njega ćete lako ubediti da treba da pere sudove, pegla, usisava, zato što će on od vas očekivati da ponekad popravljate česmu, elektroinstalacije i menjate gumu na automobilu. Kod savremenog, nema podele na muške i ženske poslove. Vrhunac će biti kada bude izrazio želju da uzme trudničko, a zatim i porodiljsko bolovanje umesto vas, da bi više vremena provodio kod kuće sa detetom. Posle nekoliko godina zajedničkog života bićete toliko sluđeni da nećete ni hteti da ga zadržite. Ako baš budete insistirali, onda mu samo recite da ste srećni što živite sa tako savremenim muškarcem. Stvarno, treba čoveka razumeti – toliki je trud uložio da prati korak sa vremenom, da prevaziđe zastareli, patrijarhalni način ponašanja, da bi sada doživljavao tako teške kritike tipa: čoveče, preteruješ kada hoćeš da svojoj deci budeš “drug” tako što ćeš i ti sebi staviti pirsing na nosu, jeziku ili obrvi. Nije ni njemu lako.


http://razbibriga.net/imported/2011/02/2107_muskarac20dreamstime_6771669_if-1.jpg?ver=1289145131 ZAVODNIK
Zavodniku ne morate vi da prilazite, on će prići vama, ako na neki način skrenete njegovu pažnju. Tada ćete imati priliku da upoznate neodoljivu privlačnost laskanja, romantike, poklona i pažnje, te ćete imati razloga da se pravdate kako vi tu ništa niste mogli jer ste bili zavedeni. Problem, međutim, nastaje već na drugom koraku ako da ga zadržite? Jer zavodnik ne bi bio zavodnik kada ne bi nastavio da zavodi, ovog puta neku drugu ženu. Ali, oslobodite sebe ove borbe: ako je vaš izabranik pravi zavodnik, nemate nikakve šanse. Možete pokušati bilo šta – česte promene frizure, skupu garderobu, najskuplje parfeme, hirovito ponašanje, seksi donje rublje, ali ništa ga neće zadržati. Imate šansu jedino ako se ispostavi da je on samo uspešan glumac u ulozi zavodnika, pa se dogodi da se, eto, veže za vas. Niko nije savršen.

TRADICIONALISTA
Uz malo sreće, ovo bi mogao da vam bude najbolji izbor. Kažem “uz malo sreće”, jer valjda nije “ekstremista”, sa kojim biste sigurno imali određenih problema. Tradicionalni tip muškarca je porodičan čovek, hoće da bude glava porodice, ali to znači da se ne boji da preuzme i puno odgovornosti na sebe. Nemojte od njega očekivati da bude previše tolerantan u odnosu na neke pojave “postmodernog” sveta, kao što su prisustvo oca na porođaju, odlazak na nudističku plažu... On neće prihvatiti ideju o tome da ne postoje muški i ženski poslovi, da će prati sudove ili peglati, ali možete se kladiti u to da će vredno raditi i uvek nastojati da ima veću platu od vaše, da će tražiti da decu učite skromnosti, zahvalnosti i poštovanju roditelja, a svoju porodicu svake godine lično će voziti na more. Možda je sve to staromodno, ali ne zvuči loše. Osvojićete ga ako se predstavite kao žena tradicionalnog kova, ženstveno obučena, koja ne puši, ne psuje, uvek mu se obraća sa poštovanjem, a zadržaćete ga ako mu pomažete da ostvari svoje tradicionalne ciljeve u porodici. Nemojte ga iritirati uvođenjem raznih novina i elemenata savremenog života i tražiti od njega da se modernizuje, već tolerišite njegovu blagu konzervativnost i rigidnost. Možda on nije dovoljno savremen za neke stvari, ali on je čuvar neprolaznih vrednosti, a vi mu samo možete pomoći kako da ne sklizne u sirovost i bahatost.

izvor (http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/4744/Saznajte_kom_tipu_muskarca_pripada_vas_izabranik)

Bandit
01-02-2011, 22:09
Slab ti izbor...

Lilu
01-02-2011, 23:04
pa nije moj... tako kaze izvor :)

Lilu
01-02-2011, 23:04
pa koji si ti tip muskarca?

Bandit
01-02-2011, 23:08
A zanima te..a...

Lilu
01-02-2011, 23:13
pa ne... nego ko velim, da upotpunimo anketu :bela:

Bandit
01-02-2011, 23:18
ako te ne zanima..ondak ništa....

причалица
01-02-2011, 23:23
ja sam odličan tip muškarca.....moderan - ličim na žensko, a nisam.

slonce
02-02-2011, 00:12
stidljivko :bela:

Zaga
02-02-2011, 21:28
:raz_088:

Tibi
02-02-2011, 21:31
Ja kad bi biro, biro bi...zavodnik. Do onomad sam i mislio da mozda...jesam:krsti: al kad rekose da horoskop ima falinku i ja vise nisam strelac, ondak...shvatih da ne znam sta sam:raz_088:

nevidljiv
03-02-2011, 07:47
Stvarno slab izbor....ne mogu da odgovorim u tom slucaju...

QueenOfClubs
03-02-2011, 10:55
Менеми се свиђа овај традиционални :rumenko:

причалица
03-02-2011, 18:00
TRADICIONALISTA
Uz malo sreće, ovo bi mogao da vam bude najbolji izbor. Kažem “uz malo sreće”, jer valjda nije “ekstremista”, sa kojim biste sigurno imali određenih problema. Tradicionalni tip muškarca je porodičan čovek, hoće da bude glava porodice, ali to znači da se ne boji da preuzme i puno odgovornosti na sebe. Nemojte od njega očekivati da bude previše tolerantan u odnosu na neke pojave “postmodernog” sveta, kao što su prisustvo oca na porođaju, odlazak na nudističku plažu... On neće prihvatiti ideju o tome da ne postoje muški i ženski poslovi, da će prati sudove ili peglati, ali možete se kladiti u to da će vredno raditi i uvek nastojati da ima veću platu od vaše, da će tražiti da decu učite skromnosti, zahvalnosti i poštovanju roditelja, a svoju porodicu svake godine lično će voziti na more. Možda je sve to staromodno, ali ne zvuči loše. Osvojićete ga ako se predstavite kao žena tradicionalnog kova, ženstveno obučena, koja ne puši, ne psuje, uvek mu se obraća sa poštovanjem, a zadržaćete ga ako mu pomažete da ostvari svoje tradicionalne ciljeve u porodici. Nemojte ga iritirati uvođenjem raznih novina i elemenata savremenog života i tražiti od njega da se modernizuje, već tolerišite njegovu blagu konzervativnost i rigidnost. Možda on nije dovoljno savremen za neke stvari, ali on je čuvar neprolaznih vrednosti, a vi mu samo možete pomoći kako da ne sklizne u sirovost i bahatost.

izvor (http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/4744/Saznajte_kom_tipu_muskarca_pripada_vas_izabranik)

e, ovaj tradicionalista je katastrofa, samo da vam kažem...sve oće, a ništa neće...a ono što kao oće da neće, to je opet preko ženine grbače.

Tibi
03-02-2011, 18:02
e, ovaj tradicionalista je katastrofa, samo da vam kažem...sve oće, a ništa neće...a ono što kao oće da neće, to je opet preko ženine grbače.

Kad Carica voli macho tipove, neka joj ondaK:mrgreen:

причалица
03-02-2011, 18:03
Kad Carica voli macho tipove, neka joj ondaK:mrgreen:

lako je carici da voli takve...da vidiš mene sa takvim(a) - ginem, bre :(

Tibi
03-02-2011, 18:04
lako je carici da voli takve...da vidiš mene sa takvim(a) - ginem, bre :(
znaci, mazohizam je nacionalno opredeljenje lepse populacije u Srbiji:krsti:...nek vam je sa srecom.

причалица
03-02-2011, 18:09
znaci, mazohizam je nacionalno opredeljenje lepse populacije u Srbiji:krsti:...nek vam je sa srecom.

nije mazohizam, tiberije...nego neiskustvo je naše opredeljenje....a posle...bude, kao, kasno.
nismo slobodne kao nemice.:lol:
kod njih mi se sviđa moto ''oš? oš. neš? neš...ćao''

Tibi
03-02-2011, 18:13
nije mazohizam, tiberije...nego neiskustvo je naše opredeljenje....a posle...bude, kao, kasno.
nismo slobodne kao nemice.:lol:
kod njih mi se sviđa moto ''oš? oš. neš? neš...ćao''

Izgovor se uvek nadje, makar zvucao i uverljivo:andjeo: mada, kad dobro razmislim, u Srbiji se pojedine stvari gledaju na nivou sredine proslog veka:krsti:

причалица
03-02-2011, 18:20
Izgovor se uvek nadje, makar zvucao i uverljivo:andjeo: mada, kad dobro razmislim, u Srbiji se pojedine stvari gledaju na nivou sredine proslog veka:krsti:

koje su to pojedine stvari?

Tibi
03-02-2011, 18:22
koje su to pojedine stvari?

Cu ti pricam kad se vidimo:pusi:

причалица
03-02-2011, 18:24
Cu ti pricam kad se vidimo:pusi:

pa to neće biti nikad :krsti:

Tibi
03-02-2011, 18:25
pa to neće biti nikad :krsti:
Znao sam da ne zelis da se vidis s mene:cry: nije lepo od tebe...to:mirka:

QueenOfClubs
03-02-2011, 20:38
e, ovaj tradicionalista je katastrofa, samo da vam kažem...sve oće, a ništa neće...a ono što kao oće da neće, to je opet preko ženine grbače.
Ма нееемооој.
То је бре мушко, ја да ти кажем.
Ако изоставимо ове стидљиве, без самопоуздања, без свог ја малтене и ове заводнике, да не кажем, кхм, елте, остаје савремени.
Е па менеми не треба тај где се не зна ко је мушко а ко женско. :ljutko:
Метросексуалац :raz_128:

причалица
03-02-2011, 21:09
Ма нееемооој.
То је бре мушко, ја да ти кажем.
Ако изоставимо ове стидљиве, без самопоуздања, без свог ја малтене и ове заводнике, да не кажем, кхм, елте, остаје савремени.
Е па менеми не треба тај где се не зна ко је мушко а ко женско. :ljutko:
Метросексуалац :raz_128:

tradicionalista je ok samo kao zaista to - kad se zna ko kosi a ko vodu nosi.
u suprotnom je - katastrofa.
p.s. ove ostale namirišem na kilometar, pa mi služe za zaebanciju.

QueenOfClubs
03-02-2011, 21:36
Ајој Причо, ако ја тебе ишта разумем, уби ме. :lol:

причалица
03-02-2011, 21:41
Ајој Причо, ако ја тебе ишта разумем, уби ме. :lol:

ukratko - mnogi misle da su tradicionalisti, kvin :lol: a to nije tačno.

QueenOfClubs
03-02-2011, 21:43
Ма шта нас брига шта они мисле БРЕ.
Нисмо клинке. :namigusa:
Не мислиш ваљда да ће ме неко својом причом убедити. :lol:

Даклем два гласа за традиционалисте.
Е тако. :pusi:

supermen*prvi
03-02-2011, 23:00
Jednačina 1

čovek = jede + spava + radi + uživa
magarac = jede + spava

Znači:
čovek = magarac + radi + uživa

Odnosno:
čovek - uživa = magarac + radi

Drugim rečima:
čovek koji ne zna kako da uživa = magarac koji radi

Jednačina 2

muškarac = jede + spava + zarađuje novac
magarac = jede + spava

Znači:
muškarac = magarac + zarađuje novac

Odnosno:
muškarac - zarađuje novac = magarac

Drugim rečima:
muškarac koji ne zarađuje novac = magarac

Jednačina 3

žena = jede + spava + troši novac
magarac = jede + spava

Znači:
žena = magarac + troši novac
žena - troši novac = magarac

Drugim rečima:
žena koja ne troši novac = magarac

++++++++++++ +++++++++ +++++++++ +++++++++
Da zaključimo:
Iz jednačine 2 i jednačine 3 jednoznačno sledi:

muškarac koji ne zarađuje novac = žena koja ne troši novac

Znači:
muškarac zarađuje novac da ne bi dozvolio ženi da ispadne magarac,
a žena troši novac da ne bi dozvolila muškarcu da ispadne magarac!

Dakle, imamo:
muškarac + žena = magarac + zarađuje novac + magarac + troši novac
Konačno, iz dosada navedenih jednakosti možemo da izvedemo zaključak:

MUŠKARAC + ŽENA = 2 MAGARCA KOJI SREĆNO ŽIVE ZAJEDNO!