PDA

Pogledaj Punu Verziju : Иди ми дођи ми



QueenOfClubs
08-02-2011, 20:59
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

kojica
08-02-2011, 21:34
El to reinkarnacija teme ''tačka'' :lol:

slonce
08-02-2011, 21:35
tacka je turena :mrgreen:

QueenOfClubs
08-02-2011, 22:13
Неје бре, ово су три тачке.
Или две...
Мож и зарез и тачка зарез.
Све осим једне једине тачке :lol:

mica
09-02-2011, 08:38
ee,ja sam maestro u tome :)) sa mojom M... sam cas zajedno,cas nisam,cas smo samo u kres kombinaciji..mislim uvek smo u necemu,tako da to traje vec sedam meseci i vise ne znam ni sama zasto ga toliko komplikujemo al ajde..bar nam nije dosadno,malo patim,pa am malo srecna,pa opet patim..ali definitivno sam u jedno sigurna,a to je da smo povezane na neki cudan nacin i da se uvek vratimo jedna drugoj..e sad,dokle tako ne znam...Kvin,u ovom slucaju ima i malo igre ima i malo straha od vezivanja..sve je pomesano..

DaDole
09-02-2011, 09:03
Nekako ne volim takve vratolomije:) Ukoliko je odnos sa partnerom ozbiljan,onda nema mjesta silnim igricama i vruće-hladno opcijama..određenih trzavica i svađa ima uvijek,ali prekidanja i mirenja,podgrijavanja i čekanja..to oduzima snagu i uznemiruje..

mica
09-02-2011, 09:24
Nekako ne volim takve vratolomije:) Ukoliko je odnos sa partnerom ozbiljan,onda nema mjesta silnim igricama i vruće-hladno opcijama..određenih trzavica i svađa ima uvijek,ali prekidanja i mirenja,podgrijavanja i čekanja..to oduzima snagu i uznemiruje..

pa ponekad ne mozes da svrstas odnos u to sto volis ili ne volis..ja inace,nisam poklonika takvog odnosa,poprilicno sam jednostavna osoba i volim kad je sve cisto..no,nisam mogla da izaberem koga cu da zavolim..a zavolela sam uprabo osobu koja je komplikovana i voli da komplikuje..

kojica
09-02-2011, 09:45
E sad mene nešto ovde zanima. Nekako je pravilo, ne znam da li ste to primetili, da
te histerične osobe ili kako ti kažeš Mico, osobe koje vole da komplikuju, uvek preuzmu
igru u potpunosti. Druga strana se ili uvuče u njihovu histeriju ili odlazi.
Zašto se tako lako upada u tuđu histeriju?

odnosno..
Mi u vezi sa nekim nešto naučimo i nešto odučimo. I to je ok,
ali se pitam, zašto druga, u ovom slučaju histerična strana, ne nauči nešto od ove
pametnije?

mica
09-02-2011, 10:01
E sad mene nešto ovde zanima. Nekako je pravilo, ne znam da li ste to primetili, da
te histerične osobe ili kako ti kažeš Mico, osobe koje vole da komplikuju, uvek preuzmu
igru u potpunosti. Druga strana se ili uvuče u njihovu histeriju ili odlazi.
Zašto se tako lako upada u tuđu histeriju?

odnosno..
Mi u vezi sa nekim nešto naučimo i nešto odučimo. I to je ok,
ali se pitam, zašto druga, u ovom slučaju histerična strana, ne nauči nešto od ove
pametnije?


Zato sto u tom odnosu mozes da funkcionises tako da ga ili prihvatis takvim kakav jeste i postanes slabija strana,tj na neki nacin,strana bez stava (kolko god ruzno zvuci,ali tako je),jer prosto ona je osoba koja funkcionise tako,po principu,take it or live it..i onda,vremenom shvatis da si ti ta,koja popusta,prihvata itd..a mozda kad bih se postavila drugacije,malo cvrsca i sa stavom,mozda bi ona nesto i prihvatila od mene..al jbg,kad sam ja slaba prema njoj i na sve pristajem..

QueenOfClubs
09-02-2011, 10:49
Ко је ту у ствари слабија страна?
Ти, која свесно попушташ и знаш зашто је тако, или она која се држи свог начина?

mica
09-02-2011, 10:51
Ко је ту у ствари слабија страна?
Ти, која свесно попушташ и знаш зашто је тако, или она која се држи свог начина?

pa ja mislim da sam ja slabija strana..jer pristajem beyuslovno na sve..mada,kad malo dublje pogledas,mozda je i ona,ako gledamo po principu,pametniji popusta :D

kojica
09-02-2011, 11:01
Zato sto u tom odnosu mozes da funkcionises tako da ga ili prihvatis takvim kakav jeste i postanes slabija strana,tj na neki nacin,strana bez stava (kolko god ruzno zvuci,ali tako je),jer prosto ona je osoba koja funkcionise tako,po principu,take it or live it..i onda,vremenom shvatis da si ti ta,koja popusta,prihvata itd..a mozda kad bih se postavila drugacije,malo cvrsca i sa stavom,mozda bi ona nesto i prihvatila od mene..al jbg,kad sam ja slaba prema njoj i na sve pristajem..
Pa ti imaš stav, samo što je taj stav.. ''draga ja te volim, izvoli glumi nešto što nisi..'' :lol:
Ko sa malim detetom. I deca se tako uživljavaju u uloge odraslih, a mi ih gledamo i
smejemo im se. Samo, starija ''deca'' nas zavaraju. Nekako, kada oni glume odrasle,
a uz to su i porasli, to baš deluje uverljivo. :lol:
Voli ti nju slobodno i slušaj je.. ali slušaj šta priča samo.. ne deluj u skladu sa tim..

Slowpoke Rodriguez
09-02-2011, 12:10
Ja ovde iz iskustva ne smem ich da pisem...
*sve se vrti oko piva*

malavelika
09-02-2011, 12:47
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

nije mi se desavalo to hocu-necu, znam uvek dal sa nekime mogu, ili ne mogu
desilo mi se da u jednom trenutku vise sa nekime nisam mogla, pa smo se rastali nakon nekih sest meseci veze, pa smo onda malo "porasli" , pa smo pozelili da opet budemo zajedno, pa smo "mogli" jedno sa drugim nekoliko godina...
ali, kapiram da iam takvih veza gde ljudi ne mogu jedno bez drugog, a muce se jedno sa drugim, pa se onda stvara krug "odlazaka i dolazaka"

mica
09-02-2011, 14:13
Pa ti imaš stav, samo što je taj stav.. ''draga ja te volim, izvoli glumi nešto što nisi..'' :lol:
Ko sa malim detetom. I deca se tako uživljavaju u uloge odraslih, a mi ih gledamo i
smejemo im se. Samo, starija ''deca'' nas zavaraju. Nekako, kada oni glume odrasle,
a uz to su i porasli, to baš deluje uverljivo. :lol:
Voli ti nju slobodno i slušaj je.. ali slušaj šta priča samo.. ne deluj u skladu sa tim..

pa znas kako,ja sam odlucila da se postavim tako,da to mene ne povredjuje..izvoli,imas me,ali imaj na umu da ces jednom da me skroz potrosis,ako se ne promenis..onda se ne pitaj sto me vise nemas..a ti se igraj..eto tako nekako.

QueenOfClubs
09-02-2011, 19:41
А да ли је некад било – идем, па ћеш ти да потрчиш за мном и после ће да буде све како ја хоћу?
Тј, идем да бисмо били заједно под мојим "условима"?

(није питање за Мицу, него за све...)

причалица
09-02-2011, 21:33
А да ли је некад било – идем, па ћеш ти да потрчиш за мном и после ће да буде све како ја хоћу?
Тј, идем да бисмо били заједно под мојим "условима"?

(није питање за Мицу, него за све...)

uvek sam bila glupa za takve kombinacije.....a sad je i kasno za njih, što se mene tiče.

mica
10-02-2011, 07:33
А да ли је некад било – идем, па ћеш ти да потрчиш за мном и после ће да буде све како ја хоћу?
Тј, идем да бисмо били заједно под мојим "условима"?

(није питање за Мицу, него за све...)

pa ja sam razmisljala o tome,ali nekako nemam ja zivaca za te igrice..ja verujem da,kad bih se tako postavila,da bi verovatno tako i bila..ali,pre biram,da budem ja,ja,kakva jesam,popustljiva i tolerantna,nego da se pravim da sam ono sto nisam..

DaDole
10-02-2011, 09:43
А да ли је некад било – идем, па ћеш ти да потрчиш за мном и после ће да буде све како ја хоћу?
Тј, идем да бисмо били заједно под мојим "условима"?

(није питање за Мицу, него за све...)
..jeste ..u ranim,neumnim danima onih prvih ljubavi u kojima je dozvoljeno sve..vremenom potreba za takvom vrstom samopotvrđivanja izgubi jer ona je zapravo ntaktika,vješta manipulacija i kao takva oduzima čar ljubavi..ali,(ružno je reći,priznajem)zna da bude efikasna..
takva "pobjeda "je obično kratkog daha.

Ramocve
24-02-2011, 21:29
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

Evo ja sad prolazim kroz to. Čas hoću da se pomirim s bivšim, sećam se njegovih dobrih strana, čas se sećam loših i lažem ga da sam bolesna da se ne bi videla s njim. Malo se viđamo, malo ne.
Ne tražim savet, samo kukam.

Del boy
25-02-2011, 19:44
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

Mislim da je takva veza produkt nebrojenih mogucnosti.
Jedna mogucnost je da neko svesno zeli povremeno vidjenje,pa kad ostvari to, zna nacin da izazove raskid.
Druga je da se dvoje privlace,ali su im karakteri previse sukobljeni.
Ili da su dvoje u zivotnoj fazi kada ne znaju sta zele..
U jedno sam siguran,tj u dve stvari: u takvim vezama postoji strast, i takve veze su dobar teren da se ostvari trajniji kontakt ukoliko bar jedno od to dvoje resi da se promeni u korist stavova druge strane.

причалица
25-02-2011, 19:49
Mislim da je takva veza produkt nebrojenih mogucnosti.
Jedna mogucnost je da neko svesno zeli povremeno vidjenje,pa kad ostvari to, zna nacin da izazove raskid.
Druga je da se dvoje privlace,ali su im karakteri previse sukobljeni.
Ili da su dvoje u zivotnoj fazi kada ne znaju sta zele..
U jedno sam siguran,tj u dve stvari: u takvim vezama postoji strast, i takve veze su dobar teren da se ostvari trajniji kontakt ukoliko bar jedno od to dvoje resi da se promeni u korist stavova druge strane.

strast je dobar osnov? možda, ali samo ponekad...:lol:

QueenOfClubs
25-02-2011, 20:40
Mislim da je takva veza produkt nebrojenih mogucnosti.
Jedna mogucnost je da neko svesno zeli povremeno vidjenje,pa kad ostvari to, zna nacin da izazove raskid.
Druga je da se dvoje privlace,ali su im karakteri previse sukobljeni.
Ili da su dvoje u zivotnoj fazi kada ne znaju sta zele..
U jedno sam siguran,tj u dve stvari: u takvim vezama postoji strast, i takve veze su dobar teren da se ostvari trajniji kontakt ukoliko bar jedno od to dvoje resi da se promeni u korist stavova druge strane.
А да ли мислиш да су такве промене могуће на дуге стазе?
И до каквих последица би то довело касније...

zvezdica
25-02-2011, 23:10
Kod mene toga nema...na svu sreću jer takvu vezu nebi podnela.
Samo mora postojati veliki prag tolerancije i poštovanja....onda i ljubav je stabilna.

Flertusa Cipelic
06-03-2011, 21:04
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

UH ovo je moja tema :lol:
Mnogo otvorih dusu veceras. Prava mazohisticka prica , stori of maj lajf :lol:
Da, da ne umem sa njima ne umem bez njih. Sve veze su mi u tEm fazonu :lupko:
Mislim da su tome sklone nestabilne ili ti preterno nezrele osobe ako je to u zrelim godinama. Ili as I said,mazohisticki pristup ljubavi koji retko ko priznaje a ima nas puno.
To je ono kada nadjes nekog ko ti tako lepo pase, a u stvari niste jedno za drugo, samo privodno ;)

Cruz
22-03-2012, 11:06
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

meni ne, ili sa nekim mogu ili ga otkacim

ovakva vrsta "vucaranja" tamo-ovamo je odraz nesigurnosti, a gde se nesigurnost javi, nema govora o ljubavi

marlon
31-03-2012, 04:46
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

sa 20 da... cirkus bio

oni koji to rade sa 30 su mentalni idioti a sa 40 su za lecenje

vrludava
31-03-2012, 22:27
Илити раскиди и "помирења".
Да ли је то игра или људи заиста час могу с неким, час не могу?
Да ли вам се дешавало да се са неким овако ... забављате?

A onda odrasteš....

vrludava
31-03-2012, 22:28
sa 20 da... cirkus bio

oni koji to rade sa 30 su mentalni idioti a sa 40 su za lecenje

..............