PDA

Pogledaj Punu Verziju : Najgori startovi koje ste ikada doziveli u zivotu?



tripp
14-02-2011, 14:57
Evo jedna tema o najgorim startovima momaka ili devojaka :)

meni se bas pre neki dan desio jedan. Jedna devojka mi salje sms tipa:

Eeej kako se zoves da te dodam na fejsu? Kazite da nije bistra :D

QueenOfClubs
14-02-2011, 16:51
Па ел те додала на списак? :lol:

Ех... најгори... тешко је издвојити...
О последњем грозном сам писала на врбопуцу... :lol:
И скоро ме стартовао један на Ади, то јест, мене и другарицу.
Нисмо ми то доживеле као стартовање док није уследило питање – А шта ћеш на Ади кад си заузета. :raz_114:

mica
14-02-2011, 17:41
hm..posle nove godine: "Ja sam zamislio novogodisnju zelju,a to je da provedem noc sa tobom. Oces da mi je ispunis?"

tripp
14-02-2011, 17:48
jedan moj ortak je bio faca, sledeci start:

mi u sremskoj mitrovici, srpska nova, nemas gde da stanes ko covek.. sta se desava. lik napise na svoj telefon poruku (samsung star jedno 10ak godina) : Jel m0gu da d0bijem tw0j br0j??

ja sma samo cekao da dobije samar, ali jok XDD

Adio
14-02-2011, 19:15
Evo jedna tema o najgorim startovima momaka ili devojaka :)

meni se bas pre neki dan desio jedan. Jedna devojka mi salje sms tipa:

Eeej kako se zoves da te dodam na fejsu? Kazite da nije bistra :D
Lik mi je prisao u kaficu i pitao jer gledam "Pink" :lol:
Gde je moja pametna drugarica sa njim pocela da se raspravlja i prosirila diskusiju!
A da, i na beer festu mi je jedan od likova, zapisao br tel na papiru, prisao i dao, a nije ostavio ime :lol:
Ima ih raznih

Slowpoke Rodriguez
17-02-2011, 12:09
jedan moj ortak je bio faca, sledeci start:

mi u sremskoj mitrovici, srpska nova, nemas gde da stanes ko covek.. sta se desava. lik napise na svoj telefon poruku (samsung star jedno 10ak godina) : Jel m0gu da d0bijem tw0j br0j??

ja sma samo cekao da dobije samar, ali jok XDD

Sta je ovde cudno... makar ja koristim telefone dok ne crknu... sad upravo neke nokie po par godina stare (5+)... i standardno je dadnem fon i recem ajd ucukaj se sama da se ne mucim... :mrgreen:
P.S. To ima lose posledice, kad se otreznim sutra dan nem pojma sta je ucukala tj i da jeste stogod dzaba mi kad se imena ne secam... :(

Del boy
17-02-2011, 16:16
Evo jednog mog prostackog starta

Pridjem devojci i pitam "da li je bolelo?"
Ona odgovori"sta da li je bolelo?:mv:
Ja"pa to kad si pala na zemlju,sa neba,andjele:g:

I dobijem korpu:Ghelyon:

Ramocve
24-02-2011, 21:59
Ličiš na moju 28-u devojku, a imao sam ih 27:undecided::raz_112:

Bandit
24-02-2011, 22:03
Lik mi je prisao u kaficu i pitao jer gledam "Pink" :lol:
Gde je moja pametna drugarica sa njim pocela da se raspravlja i prosirila diskusiju!
A da, i na beer festu mi je jedan od likova, zapisao br tel na papiru, prisao i dao, a nije ostavio ime :lol:
Ima ih raznih
Pa to je dobar fazon pozoveš ga i pitaš kako se zove...

Bandit
24-02-2011, 22:04
Inače najbezvezniji start je bio kad me je cura zvala da idemo na kafu...
ništa neobično samo što je start trajao dve godine....

Slowpoke Rodriguez
26-02-2011, 13:36
Izjava godine: ''...ti si meni nesto izmedju starijeg brata i oca...'' :eek:

Khm, a da ja begam dok je vreme... :mrgreen:

Ramocve
26-02-2011, 14:41
Izjava godine: ''...ti si meni nesto izmedju starijeg brata i oca...'' :eek:

Khm, a da ja begam dok je vreme... :mrgreen:
Htela je da bude fina i da ti ne povredi ego.:)

tripp
28-02-2011, 07:44
jaoj ima onaj fazon:

jao sto ste lepe vas dve seke..
jaoo pa nismo mi seeke..
pa niste ni lepe XDD

mihaela
28-02-2011, 08:59
Meni je ovaj bio medju smijesnijim:
Vracam sam kuci sa pijace,i sretnem jednog poznanika.U prolazu se samo pozdravimo zdravo-zdravo i nastavljam svoj put.Poslije nekih 5 minuta,cujem iza sebe korake,neko trci.Cujem,dere se:"Stani,stani".Okrenem se,kad taj poznanik:huh:Sacekam ga...Stize do mene,inace debeljuskast,sav zajapuren u licu od trcanja,zadihan,jedva dise.Pomislih da se s dusom rastaje.I kad se nadisao pita me :" Hoces se zabavljat' sa mnom?":eek:
Rekoh-necu!Gleda me,kaze :"dobro",okrenu se i ponovo otrca koliko ga noge nose.:huh:

Sarmica
28-02-2011, 10:20
Meni je ovaj bio medju smijesnijim:
Vracam sam kuci sa pijace,i sretnem jednog poznanika.U prolazu se samo pozdravimo zdravo-zdravo i nastavljam svoj put.Poslije nekih 5 minuta,cujem iza sebe korake,neko trci.Cujem,dere se:"Stani,stani".Okrenem se,kad taj poznanik:huh:Sacekam ga...Stize do mene,inace debeljuskast,sav zajapuren u licu od trcanja,zadihan,jedva dise.Pomislih da se s dusom rastaje.I kad se nadisao pita me :" Hoces se zabavljat' sa mnom?":eek:
Rekoh-necu!Gleda me,kaze :"dobro",okrenu se i ponovo otrca koliko ga noge nose.:huh:

:raz_114::raz_114:

QueenOfClubs
28-02-2011, 11:51
– Чујем да сте се развели...
• Да.
– Знате, вама сад треба један мушки пријатељ.
• Зашто?
– Да вам се нађе...
• Где да ми се нађе?

Ућутао се. :lol:

Mr.OneTwo
28-02-2011, 14:37
jedan od jacih startova je bio kada smo startovali neke devojcice u kornjaci kod pete. cirkaju one pivo sa borovnicom, i ja sam im objasnio™ zasto je to svetogrdje i blasfemija, ali one nisu htele da prihvate moje prosvetiteljstvo nego su nastavile da guraju svoj paganski trip. i one thing leads to another, rasprava se pretvorila u zajeban hejt i medjusobno napusavanje. mada dade mi broj na kraju. :mrgreen:

Tibi
28-02-2011, 15:32
Pre osam godina. Prilazi mi Cura na jednoj zurci i kaze: idemo kod mene. Ja, kao fol zbunjen, kazem: mogu ti biti tata.
Tina, zar ti nije nesto pamentije palo na pamet, moj tata ne zivi ovde:stid:

Sandokan
28-02-2011, 15:35
– Чујем да сте се развели...
• Да.
– Знате, вама сад треба један мушки пријатељ.
• Зашто?
– Да вам се нађе...
• Где да ми се нађе?

Ућутао се. :lol:

:lol: :lol: :lol: znači ovo da ne pokušavam :)

Slowpoke Rodriguez
28-02-2011, 15:54
Htela je da bude fina i da ti ne povredi ego.:)

Cek bre, ko t koga startovo, ocu pikim necu pikim... el sam je ja bio po usima...

Monsoon
02-03-2011, 18:10
nije bio najgori, al mi bio smešan:

imate (sa sve persiranjem :lol:) tako produhovljen pogled ... reče on, tutnu mi papirić sa telefonom u ruku, i ode
kad sam pogledala, a ono piše Zoki spasilac, pa broj telefona :lol:

Slowpoke Rodriguez
04-03-2011, 14:21
El napiso od cega spasava...

Raisa
09-03-2011, 09:13
Pa,ne bih rekla da je bio start ali u svakom slucaju bilo je..bizarno.
Elem,decko je bio nesto malo stariji od mene,bio je Rom bez srednje skole koji je kopao kanale i sad :lol: kad sma ga prvi put upoznala mislila sam,...dobro,to sto je Rom i sto ima takav posao ne znaci da je losh covek,hajde da ne budem ista ko svi pa da ga osudjujem,ne mora to nishta da znaci,posao je samo simbol,mislim ja. O da.
I sve je bilo lepo dok nije poceo da me prati,da me zapitkuje koji mi je broj na vratima,dok nije nekako nabavio moj broj mobilnog i poceo da me zivka sa skrivenog broja,te sma kasnije skontala da je angazovao ljude da me prate,gde ja tamo i oni,znao je svaku moju kretnju... Dosao bi iz vedra neba na moj trening i rekao mi '' sacekacu te kad zavrsis da idemo zajedno kuci '' :eek: ...Ja fino kazem,ne hvala, on ''neka neka,cekacu te ja :eek: '', isao zamnom i govorio mi da imam oci:eek: te mi je iskocio iza ledja kad sam odlazila,iz cista mira me jednom jako stegao za donji deo stomaka,a ja ne volim da me diraju,i kad sam ga pitala zasto je to uradio ''samo da vidim jesi tvrda tu :eek: ''

elem,zavrsilo se tako sto sam rekla mom treneru da mene taj i taj prati,da cu prvo ja ostro reci da me ostavi na miru,a ako to ne bude delovalo, da on stupi na snagu. I tako jedno veche,pojavi se taj Ganci,i dok sam se ja okrenula vidim-nema trenera i nema njega. Za nekih 10-15 minuta moj trener se vratio bez njega,i vise ga videla nisam.

:jasenka:

QueenOfClubs
09-03-2011, 09:22
Ајој, па јесте старт, како није.
Сад мало психо... Мало више...
:qq:

Monsoon
09-03-2011, 12:42
El napiso od cega spasava...
od davljenja :raz_067:

mihaela
09-03-2011, 15:48
Evo jos jedan:
Udvara mi se djecko i govori(a inace prica kao Paja Patak,pa mi je jos bilo smjesnije):Jao,kako si ti lijepa...imas tako lijepe oci,krupne,prelijepe,usne su ti tako divne,senzualne,obrvice lijepe...i tu stade i gleda par trenutaka i nastavi...A nos ti i nije bas neki!

tripp
09-03-2011, 15:51
a jednom ja i ortak idemo ulicom, i idu nam neke tri devojke u susret, tek ce ortak:
"jaoooo sto ste leepee" , kad odgovara jedna od te tri:
"jaooo pa i ti si ruzan".

ja sam plakao od smeha, spustile ga kobile :)

Flertusa Cipelic
09-03-2011, 21:47
Evo jedna tema o najgorim startovima momaka ili devojaka :)

meni se bas pre neki dan desio jedan. Jedna devojka mi salje sms tipa:

Eeej kako se zoves da te dodam na fejsu? Kazite da nije bistra :D

Ebiga jesam gadna :mv:
Meni nebitan start vec prvi date. Ako mi je tip simpa i ako me startuje sa : Osh bombon? , nasmejacu se i dacu mu br.
Ako mi ne "sija" moze da bude najduhovitije stvorenje, dzabe mu ;)

Slowpoke Rodriguez
10-03-2011, 16:32
Cek da vimo da l' pali...

@Flertusa...

Os bombon... :per:

tripp
10-03-2011, 20:42
ja ti dam dve bombone flertusho :PPpp

Sarmica
10-03-2011, 23:56
Pa,ne bih rekla da je bio start ali u svakom slucaju bilo je..bizarno.
Elem,decko je bio nesto malo stariji od mene,bio je Rom bez srednje skole koji je kopao kanale i sad :lol: kad sma ga prvi put upoznala mislila sam,...dobro,to sto je Rom i sto ima takav posao ne znaci da je losh covek,hajde da ne budem ista ko svi pa da ga osudjujem,ne mora to nishta da znaci,posao je samo simbol,mislim ja. O da.
I sve je bilo lepo dok nije poceo da me prati,da me zapitkuje koji mi je broj na vratima,dok nije nekako nabavio moj broj mobilnog i poceo da me zivka sa skrivenog broja,te sma kasnije skontala da je angazovao ljude da me prate,gde ja tamo i oni,znao je svaku moju kretnju... Dosao bi iz vedra neba na moj trening i rekao mi '' sacekacu te kad zavrsis da idemo zajedno kuci '' :eek: ...Ja fino kazem,ne hvala, on ''neka neka,cekacu te ja :eek: '', isao zamnom i govorio mi da imam oci:eek: te mi je iskocio iza ledja kad sam odlazila,iz cista mira me jednom jako stegao za donji deo stomaka,a ja ne volim da me diraju,i kad sam ga pitala zasto je to uradio ''samo da vidim jesi tvrda tu :eek: ''

elem,zavrsilo se tako sto sam rekla mom treneru da mene taj i taj prati,da cu prvo ja ostro reci da me ostavi na miru,a ako to ne bude delovalo, da on stupi na snagu. I tako jedno veche,pojavi se taj Ganci,i dok sam se ja okrenula vidim-nema trenera i nema njega. Za nekih 10-15 minuta moj trener se vratio bez njega,i vise ga videla nisam.

:jasenka:

"da vidim jesi tvrda":raz_114::raz_114::raz_114:

Sandokan
11-03-2011, 00:01
E vako jedne daFne godine u prošlom veku jedan dečkonja i :sandokan: popili iz zezanja 20-tak korpi (za veče iz zezanja) ...nako seljački... kakvi i stratoFi bejahu :lol:.... i kad se smorismo startovaše nas neke malodobnice from Mančester ...... bilo svašta .... ovo/ono čitali smo šekspiara i tako .....

tripp
12-03-2011, 07:44
čitali smo šekspiara i tako .....

hahahah mora da vam je bilo zabavno sa njima :)

marlon
12-03-2011, 10:42
hahaha... bio je jedan za ginisa al' necu opravdavajuci razlog druge strane sto bajagi nece jer mozda nekad dodje ovde i procita pa ce se uvredi :lol:

inace najbolji je kad pozoves neku nabedjenu ribu na dens a ona te posto je jelte riba nedostojno odbije i ti pitas jel to vi meni dadoste korpu, nasta misica prezrivo odbrusi naravno!!.... zavrsava se klasicnim komentarom... pa da stavim onda u korpu jaja... :lol: i tako joj dhl-om ode sjaj i lepota sa lisca joj njenoga...

причалица
12-03-2011, 10:53
E vako jedne daFne godine u prošlom veku jedan dečkonja i :sandokan: popili iz zezanja 20-tak korpi (za veče iz zezanja) ...nako seljački... kakvi i stratoFi bejahu :lol:.... i kad se smorismo startovaše nas neke malodobnice from Mančester ...... bilo svašta .... ovo/ono čitali smo šekspiara i tako .....

bio dobar šekspir :raz_114:

Nežnicah
08-02-2013, 09:32
Jednom u autobusu kad sam se vraćala iz Tuzle: Tip je prešao na sedište do mene iako je imao svoje par mesta ispred. On je zaposlen u biblioteci kod Hrama...često putujem... da li i vi često putujete za Tuzlu? Kažem ne često, povremeno i gledam kroz prozor. On: znate mogli bismo razmeniti telefone pa ako putujemo u isto vreme da podelimo hotelsku sobu :rile: Pogodite na kom je sedištu završio posle tog pitanja :lol:

A drugi gleda me, takođe u autobusu, ovog puta gradskom, i kaže šta jedeš kad si tako lepaaa :manijak: mogli bismo se mi upoznati pa praviti male šampione...
:haha: a ja razumela šampinjone pa sam ga gledala vako :lola: i vako :blenta: tako da je u svakom slučaju ostao bez odgovora :lol: i okrenuo se na svom sedištu i nije me više čačkao...

Asterix
08-02-2013, 09:36
hahahaha, moras priznati da ti je prijalo :raz_068:

DaDole
08-02-2013, 09:39
kuma:haha: :haha: kod nas su ti šampinjoni vazda u modi :rile:
dobro da ti nije rekao "Š'a ba bolan glumiš Šabana" :haha:

Picola
11-02-2013, 04:01
Evo jedna tema o najgorim startovima momaka ili devojaka :)

meni se bas pre neki dan desio jedan. Jedna devojka mi salje sms tipa:

Eeej kako se zoves da te dodam na fejsu? Kazite da nije bistra :D

Pa to li je "start" - preko sms-a? :ququ:

Moj najgori i najsmesniji "start" bio je preko jednog pisma koje je licno uruceno i napisano sasvim nepismeno, sa gramatickim greskama i greskama u pravopisu, velikim slovom na sred reci, "do koske" neoriginalno u stilu "ti si kraljica i svetlost mog zivota", ali mi je i dan danas drago i cuvam ga, jer je bar iskreno.

Naravno da od toga nista nije bilo.