PDA

Pogledaj Punu Verziju : Pismo mužu administratoru (man, javi se :D)



tripp
14-02-2011, 15:21
Pismo mužu administratoru:





Dragi mužu,



Šaljem ti ovo pismo u lažnoj koverti od neke kompljuterske kompanije, da bih bila sigurna da ćeš ga pročitati. Molim te oprosti mi za ovu prevaru, ali mislila sam da bi trebalo da znaš šta se dešava u kući u poslednje dve godine od kako si kupio taj računar. Deca su dobro. Marku je 7 godina, i baš pre neki dan je nacrtao portret cele porodice. Bio bi ponosan na njega kad bi video kako te je nacrtao. Stolica i vrh tvoje glave otpozadi izgledaju vrlo realistićno. Maja je napunila 3 ovog septembra. Još uvek je presrećna što si bio kod kuće za njen rođendan. Kaže da joj je to bio najlepši dan, iako je padala kiša i nije bilo struje. Ja sam takodje dobro. Prošle godine sam se ofarbala u plavo. Moj šef se brine o mojoj karijeri i postao je jako dobar kućni prijatelj. Kad sam primetila da ti ne smeta kad usisavam oko tvoje stolice shvatila sam da održavanje kuće i nije neki problem. Kuća dobro izgleda. Nisam sigurna da li si primetio da sam ofarbala zidove prošlog proleća. E, dragi moj, sad moram da idem da se spakujem. Moj šef nas vodi na skijanje. Zaposlila sam jednu ženu da se brine o tebi i kući dok nas nema. Doliće ti kafu, doneće ti jelo za sto, baš onako kako ti voliš. Nadam se da ćete ti i tvoj računar provesti lepo vreme zajedno dok nas nema.





Marko, Maja i ja često mislimo na tebe.

Pokušaj da nas se setiš dok restartujes svoj računar.

Man
14-02-2011, 15:29
:pusi:

kojica
14-02-2011, 15:42
ahahahahaaaaaaa.... :raz_067:

genijalno... :raz_067:

tripp
14-02-2011, 15:51
pa kako :D sad ce man da me obesi za yayca :D

mare
14-02-2011, 20:13
:raz_067:

Sarmica
14-02-2011, 20:15
jaooooo:raz_114::raz_114::raz_114:

zvezdica
14-02-2011, 20:20
:raz_114:jooooj ovo je extra....
Pismo je orginalno:raz_114:

причалица
14-02-2011, 21:09
meni sve ovo poznate slike :( nije smešno.
kad mu šalješ sms ili mejl :( da li hoće da ugrejem ručak.

zvezdica
14-02-2011, 21:10
pismo skroz istinito....:mrgreen:

причалица
14-02-2011, 21:11
pismo skroz istinito....:mrgreen:

pa jeste, na žalost.

tripp
14-02-2011, 21:15
http://www.fotorola.com/uploads/5303c79579.jpg (http://www.fotorola.com/)

причалица
14-02-2011, 21:16
http://razbibriga.net/imported/2011/02/5303c79579-1.jpg (http://www.fotorola.com/)

i ovo mi poznato...samo je kosa malo duža :lol:

mica
14-02-2011, 21:20
looool :))))))) ali sef je sef :)

tripp
14-02-2011, 21:22
http://www.fotorola.com/uploads/ed29bd7290.jpg (http://www.fotorola.com/)

hahahahahha cuj ga xDDD

zvezdica
14-02-2011, 21:26
Pismo mužu administratoru pred penzijom...

Dragi naš tata..pošto mama nije više sa nama(još je na skijanju)...hteli smo da ti saopštimo lepe vesti...
Postao si pradeda.A ja deda...pošto ne možemo da dodjemo do tebe od tvoje kose i limenki....veša...pepeljara...slikaj se ili napravi neku skicu da te praunuci i unuci upoznaju...
Slike tvoje mnogobrojne porodice šaljemo ti redovno preko emaila...onaj sa dugom kosom to više nisam ja nego moj sin mladji..ja sam taj što ima samo bele brkove...
Snajke su ti dobre i srećne što smo se opredelili za druge poslove i što nismo išli tvojim stopama...pa te stoga mnogo pozdravljaju.
Puno te svi pozdravljamo!!

ps.žena koja ti je čistila stan umrla je pre 10 godina...isplatili smo joj svaki dinar...još uvek tražimo zamenu,
nadamo se da će konačno neka da prihvati posao jer je opet poskupeo šećer,ulje...dolazi kriza.
Tako da će tvoji moderatori konačno odahnuti i odmoriti se.....

Vole te tvoja deca,unuci i praunuci...

причалица
14-02-2011, 21:26
Pismo mužu administratoru pred penzijom...

Dragi naš tata..pošto mama nije više sa nama(još je na skijanju)...hteli smo da ti saopštimo lepe vesti...
Postao si pradeda.A ja deda...pošto ne možemo da dodjemo do tebe od tvoje kose i limenki....veša...pepeljara...slikaj se ili napravi neku skicu da te praunuci i unuci upoznaju...
Slike tvoje mnogobrojne porodice šaljemo ti redovno preko emaila...onaj sa dugom kosom to više nisam ja nego moj sin mladji..ja sam taj što ima samo bele brkove...
Snajke su ti dobre i srećne što smo se opredelili za druge poslove i što nismo išli tvojim stopama...pa te stoga mnogo pozdravljaju.
Puno te svi pozdravljamo!!

ps.žena koja ti je čistila stan umrla je pre 10 godina...isplatili smo joj svaki dinar...još uvek tražimo zamenu,
nadamo se da će konačno neka da prihvati posao jer je opet poskupeo šećer,ulje...dolazi kriza.
Tako da će tvoji moderatori konačno odahnuti i odmoriti se.....

Vole te tvoja deca,unuci i praunuci...

aaaaaaaaaaaaaaa:raz_114:

tripp
14-02-2011, 21:36
ahahahahhahahhahhha i ovo je genijalno :D

Vragolanka
13-03-2011, 23:55
Pismo mužu administratoru:





Dragi mužu,



Šaljem ti ovo pismo u lažnoj koverti od neke kompljuterske kompanije, da bih bila sigurna da ćeš ga pročitati. Molim te oprosti mi za ovu prevaru, ali mislila sam da bi trebalo da znaš šta se dešava u kući u poslednje dve godine od kako si kupio taj računar. Deca su dobro. Marku je 7 godina, i baš pre neki dan je nacrtao portret cele porodice. Bio bi ponosan na njega kad bi video kako te je nacrtao. Stolica i vrh tvoje glave otpozadi izgledaju vrlo realistićno. Maja je napunila 3 ovog septembra. Još uvek je presrećna što si bio kod kuće za njen rođendan. Kaže da joj je to bio najlepši dan, iako je padala kiša i nije bilo struje. Ja sam takodje dobro. Prošle godine sam se ofarbala u plavo. Moj šef se brine o mojoj karijeri i postao je jako dobar kućni prijatelj. Kad sam primetila da ti ne smeta kad usisavam oko tvoje stolice shvatila sam da održavanje kuće i nije neki problem. Kuća dobro izgleda. Nisam sigurna da li si primetio da sam ofarbala zidove prošlog proleća. E, dragi moj, sad moram da idem da se spakujem. Moj šef nas vodi na skijanje. Zaposlila sam jednu ženu da se brine o tebi i kući dok nas nema. Doliće ti kafu, doneće ti jelo za sto, baš onako kako ti voliš. Nadam se da ćete ti i tvoj računar provesti lepo vreme zajedno dok nas nema.





Marko, Maja i ja često mislimo na tebe.

Pokušaj da nas se setiš dok restartujes svoj računar.

:lol:

desertrose
30-03-2011, 08:22
:raz_114: ovo je ekstra