PDA

Pogledaj Punu Verziju : Шта мушкарац може да пружи жени



QueenOfClubs
17-02-2011, 13:22
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?

Sandra
17-02-2011, 14:21
svi junaci mukom ponikoše :raz_114:

QueenOfClubs
17-02-2011, 14:23
Ми се на оној теми расписале шта очекујемо, па ко велим, да видимо колико је реално да нешто и добијемо :dosada:

Slowpoke Rodriguez
17-02-2011, 14:24
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?

Cek, cek zar nije logicnije da si metnula temu sta bi zene mogle da pruze nama no ovo mu dodje samo izvrnuto opet mi vama stogod da pruzamo, a to moz i tamo da pisemo...

Sandra
17-02-2011, 14:24
Ми се на оној теми расписале шта очекујемо, па ко велим, да видимо колико је реално да нешто и добијемо :dosada:


Treba pričekati, možda moraju prvo malo da razmisle... :pusi:

QueenOfClubs
17-02-2011, 14:25
Cek, cek zar nije logicnije da si metnula temu sta bi zene mogle da pruze nama no ovo mu dodje samo izvrnuto opet mi vama stogod da pruzamo, a to moz i tamo da pisemo...
Па не пишете.
А ти отвори тему с тим питањем. :aha:

QueenOfClubs
17-02-2011, 14:26
Treba pričekati, možda moraju prvo malo da razmisle... :pusi:
Па да... да нешто случајно не забораве...

Sandokan
17-02-2011, 14:32
Može muški svašta da pruži, al pitanje je šta žena može da izvuče od njega .... u rukama umetnika (umetnice) i gvožđe postaje zlato :lol:

QueenOfClubs
17-02-2011, 14:35
Начи, опет од жене зависи :facepalm:

Што је најгоре, знам да си у праву...

QueenOfClubs
17-02-2011, 19:11
Može muški svašta da pruži, al pitanje je šta žena može da izvuče od njega .... u rukama umetnika (umetnice) i gvožđe postaje zlato :lol:
А да нам откријете начин на који жена може свашта да извуче? :sojka:

Slowpoke Rodriguez
17-02-2011, 19:12
А да нам откријете начин на који жена може свашта да извуче? :sojka:

...ako dobro vuce...

malo rime nije na odmet... :mrgreen:

QueenOfClubs
17-02-2011, 19:13
...ako dobro vuce...

malo rime nije na odmet... :mrgreen:
Конце?

Slowpoke Rodriguez
17-02-2011, 19:14
Bas ti masta ni za sta ne sluzi...

QueenOfClubs
17-02-2011, 19:15
Bas ti masta ni za sta ne sluzi...
Па зато сам и поставила тему :dosada:

Sandokan
17-02-2011, 19:18
А да нам откријете начин на који жена може свашта да извуче? :sojka:

Nisam ja najbolja adresa za ovo pitanje :))) ............. ali mislim da je poenta da ga voliš onda kada on ni sebe ne bi voleo .... a naplatićeš mu tu sa kamatom ne boj se :) ..... mislim da su dečaci uvek dečaci ..... i da malo pažnje i usmeravanja nije na odmet .... lupam ja ....

Tibi
17-02-2011, 19:47
Carice, nadjes samo magarca sa velikim usima i vuces mu svakim danom da budu sve veci...i ondaK imas sve, i vise no sto si tela:tibi:

ps: ovo malo metaforicki, al znas na kog magarca sam...misso:pusi:

QueenOfClubs
17-02-2011, 20:04
Е па ја нећу магарца кога могу да вучем како оћу и где хоћу.

Sandokan
17-02-2011, 20:20
Е па ја нећу магарца кога могу да вучем како оћу и где хоћу.

Ma samo malo žiške i ima od magarca da postane osvajač derbija na hipodromu :)))

QueenOfClubs
17-02-2011, 20:27
Ma samo malo žiške i ima od magarca da postane osvajač derbija na hipodromu :)))
:raz_114:
Оставио си ме баз текста.

причалица
20-02-2011, 09:07
Nisam ja najbolja adresa za ovo pitanje :))) ............. ali mislim da je poenta da ga voliš onda kada on ni sebe ne bi voleo .... a naplatićeš mu tu sa kamatom ne boj se :) ..... mislim da su dečaci uvek dečaci ..... i da malo pažnje i usmeravanja nije na odmet .... lupam ja ....

ne lupaš, mame mi :) sve je tačno što si rekao.

mica
20-02-2011, 10:52
ja nekako mislim da muskarac moze svasta da pruzi zeni,samo kad bi doticna znala sta zeli :lol: i znala to jasno da kaze,bez da ocekuje od njega da joj cita misli...:)

Sandra
20-02-2011, 16:14
e, pametna je ova mica ponekad, nema šta... :lol:

Tibi
20-02-2011, 19:48
ja nekako mislim da muskarac moze svasta da pruzi zeni,samo kad bi doticna znala sta zeli :lol: i znala to jasno da kaze,bez da ocekuje od njega da joj cita misli...:)

Dobro mislis, dobro:aha:

mica
21-02-2011, 00:08
:bisa: to su moji,retki blistavi momenti :)

Moonster
21-02-2011, 00:37
ja nekako mislim da muskarac moze svasta da pruzi zeni,samo kad bi doticna znala sta zeli :lol: i znala to jasno da kaze,bez da ocekuje od njega da joj cita misli...:)
Ne misliš dobro, već predobro :)
Teško nama muškarcima, em žene ne znaju šta hoće, em očekuju da im čitamo misli :aha:

misticlady
21-02-2011, 00:42
ja nekako mislim da muskarac moze svasta da pruzi zeni,samo kad bi doticna znala sta zeli :lol: i znala to jasno da kaze,bez da ocekuje od njega da joj cita misli...:)
slusaj Miciii...ja kad im kazem sta zelim oni ili ucute,ili se prave da ne cuju,neki da me nisu razumeli ali najcesci su oni koji pobegnu:cici:

mica
21-02-2011, 00:47
slusaj Miciii...ja kad im kazem sta zelim oni ili ucute,ili se prave da ne cuju,neki da me nisu razumeli ali najcesci su oni koji pobegnu:cici:
auu..pa ti si ondak jedna zahtevna zemskaa :lol:

mica
21-02-2011, 00:50
Ne misliš dobro, već predobro :)
Teško nama muškarcima, em žene ne znaju šta hoće, em očekuju da im čitamo misli :aha:

ma nije stvar u tome,zapravo..nekako se sve ogleda u poimanju stvari..zene imaju takav senzibilitet da nijansiraju situacije..dramski uzivaju svim culima u svakom momentu,dok je muski mozak formiran jednostavno,levo,desno,pravo il nazad..i to vekovno nerazumevanje izmedju dva pola je upravo u tome..kako bre,ne znate razliku izmedju drap i bez boje?? Pa nije to bela,znate? :lol:

Moonster
21-02-2011, 01:52
ma nije stvar u tome,zapravo..nekako se sve ogleda u poimanju stvari..zene imaju takav senzibilitet da nijansiraju situacije..dramski uzivaju svim culima u svakom momentu,dok je muski mozak formiran jednostavno,levo,desno,pravo il nazad..i to vekovno nerazumevanje izmedju dva pola je upravo u tome..kako bre,ne znate razliku izmedju drap i bez boje?? Pa nije to bela,znate? :lol:

Jeste, sada ga i ti pretera, mi muški znamo i za druge nenaveden pravce, rcimo pravoulevo, pravoudesno, kružnonazad i slično, nismo baš toliko jednostavni :pusi:
Kakva bež kakva drap boja, sve su boje potekle od bele, prema tome mi smo u pravu, a za nijanse ste vi zadužene, mi smo samo za belu boju zaduženi ;)

mica
21-02-2011, 01:54
Jeste, sada ga i ti pretera, mi muški znamo i za druge nenaveden pravce, rcimo pravoulevo, pravoudesno, kružnonazad i slično, nismo baš toliko jednostavni :pusi:
Kakva bež kakva drap boja, sve su boje potekle od bele, prema tome mi smo u pravu, a za nijanse ste vi zadužene, mi smo samo za belu boju zaduženi ;)

pa moram bre,malo..vidis da me muski brane,a zene ce da me razapnu na krst :)) cuti tu i gledaj pravo samo,kad ja kazem :D

Moonster
21-02-2011, 01:55
slusaj Miciii...ja kad im kazem sta zelim oni ili ucute,ili se prave da ne cuju,neki da me nisu razumeli ali najcesci su oni koji pobegnu:cici:
Khm....Mistic a šta ti to želiš, mislim i ja da saznam pa da biram neku od nabrojanih opcija :huh:

Moonster
21-02-2011, 01:56
pa moram bre,malo..vidis da me muski brane,a zene ce da me razapnu na krst :)) cuti tu i gledaj pravo samo,kad ja kazem :D
Pravo gde, ne navede mi tačno, jel' u tebe ili negde drugde, zbunjuješ me stalno :g:

mica
21-02-2011, 02:03
Pravo gde, ne navede mi tačno, jel' u tebe ili negde drugde, zbunjuješ me stalno :g:


pa eto vidis..pravo zensko..ja te navodim,ispada da te zavodim :D ni ti ni ja sad,ne znamo sta ocemo :P xixixix

Moonster
21-02-2011, 02:06
pa eto vidis..pravo zensko..ja te navodim,ispada da te zavodim :D ni ti ni ja sad,ne znamo sta ocemo :P xixixix

Ako znamo šta nećemo, onda je lako utvrditi šta hoćemo, eto vidiš koliko smo mi muškarci jednostavni, čudo jedno :mrgreen:

mica
21-02-2011, 02:08
Ako znamo šta nećemo, onda je lako utvrditi šta hoćemo, eto vidiš koliko smo mi muškarci jednostavni, čudo jedno :mrgreen:

ajde da te cujem :lol: sta neces?:D

Moonster
21-02-2011, 02:17
ajde da te cujem :lol: sta neces?:D

Neću da ti kažem :lol:

Dame imaju prednost, vidiš kako smo mi muškarci pažljivi :mrgreen:

mica
21-02-2011, 02:24
Neću da ti kažem :lol:

Dame imaju prednost, vidiš kako smo mi muškarci pažljivi :mrgreen:

aa-aaa :)) to je doza kukavicluka :PP nema to veze sa prednoscu :D

Moonster
21-02-2011, 02:31
aa-aaa :)) to je doza kukavicluka :PP nema to veze sa prednoscu :D

Čuj sada kukavica, a lepo damo prednost i umesto da nam se kaže kako je to lepo od nas i slično, ono kukavice :eek:

Dakle o čemu smo ono pričali :lol:

mica
21-02-2011, 02:39
Čuj sada kukavica, a lepo damo prednost i umesto da nam se kaže kako je to lepo od nas i slično, ono kukavice :eek:

Dakle o čemu smo ono pričali :lol:

o prebacivanju loptice :)) ono sto ti nazivas prednoscu,ja nazivam potencijalnim kukaviclukom i ne preuzimanjem inicijative :lol:

Moonster
21-02-2011, 02:43
o prebacivanju loptice :)) ono sto ti nazivas prednoscu,ja nazivam potencijalnim kukaviclukom i ne preuzimanjem inicijative :lol:

Ono što ti nazivaš kukavičlukom, ja nazivam iskustvom, pustiš lopticu da sama ide gde i kako hoće, pa ti se posle ne može prebaciti da si kriv za njeno kretanje :pusi:

mica
21-02-2011, 02:45
Ono što ti nazivaš kukavičlukom, ja nazivam iskustvom, pustiš lopticu da sama ide gde i kako hoće, pa ti se posle ne može prebaciti da si kriv za njeno kretanje :pusi:

dakle,iskusan si u kukavicluku :lol: hihihiih

ЖениМиСе
26-04-2011, 19:59
pa eto vidis..pravo zensko..ja te navodim,ispada da te zavodim :D ni ti ni ja sad,ne znamo sta ocemo :P xixixix

:lol: retki su oni koji znaju šta hoće.
šta god da pružim ženi ona hoće još, još i još. :ljut: novca naravno :lol:

twm
26-04-2011, 22:18
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?

gotovo nista sto bilo koji drugi muskarac ne bi mogao vise i bolje. u principu, nakon ulaska u vezu, sto "manje" na "najlaksi" nacin.. i sve je gore kako vrijeme odmice.
iako je uvrijezeno misljenje da su zene te koje zavode, jasno je da su muskarci fatalni i da postene i naivne zene neka baraba uvjek "izvara":raz_088:

QueenOfClubs
27-04-2011, 06:27
gotovo nista sto bilo koji drugi muskarac ne bi mogao vise i bolje. u principu, nakon ulaska u vezu, sto "manje" na "najlaksi" nacin.. i sve je gore kako vrijeme odmice.
iako je uvrijezeno misljenje da su zene te koje zavode, jasno je da su muskarci fatalni i da postene i naivne zene neka baraba uvjek "izvara":raz_088:
Буди озбиљан :)

причалица
27-04-2011, 06:31
iako je uvrijezeno misljenje da su zene te koje zavode, jasno je da su muskarci fatalni i da postene i naivne zene neka baraba uvjek "izvara":raz_088:

pa zavode žene, kako da ne zavode....ali očito pogešne muškarce :lol: jer se zaista na kraju ispostavi da su to ili barabe ili šmokljani :lol: dok one to primete - prođe pola života.
ali opet - ko zna zašto je to dobro :hm:

DaDole
27-04-2011, 08:20
U vrijeme dok sam razmišljala na način očekivanja odnosno dobivanja od muškarca,bila sam prilično nezadovoljna..očekujem ovo,hoću ono,tražim ovako..pa onako..malo mi što ..puno je kad... i tako unedogled..
onda sam nekako prestala da čekam i preispitujem šta je to što mi on pruža i u kolikoj mjeri..prestala da važem,čekam i mjerim..počela sam da dajem i ne pitam šta je to što sam dobila zauzvrat..prestala sam jednostavno da vršim bilo kakva mjerenja..imala koliko sam imala i ukoliko sam bivala neostvarena i prazna,odlazila..
mišljenja sam da žene previše očekuju i da se u tome izgubi čarolija davanja i uživanja

twm
27-04-2011, 16:34
Буди озбиљан :)
smrtno sam ozbiljan:zrika:

pa zavode žene, kako da ne zavode....ali očito pogešne muškarce :lol: jer se zaista na kraju ispostavi da su to ili barabe ili šmokljani :lol: dok one to primete - prođe pola života.
ali opet - ko zna zašto je to dobro :hm:
realno, nije dobro. valjda postoje i sretne veze:qq:

U vrijeme dok sam razmišljala na način očekivanja odnosno dobivanja od muškarca,bila sam prilično nezadovoljna..očekujem ovo,hoću ono,tražim ovako..pa onako..malo mi što ..puno je kad... i tako unedogled..
onda sam nekako prestala da čekam i preispitujem šta je to što mi on pruža i u kolikoj mjeri..prestala da važem,čekam i mjerim..počela sam da dajem i ne pitam šta je to što sam dobila zauzvrat..prestala sam jednostavno da vršim bilo kakva mjerenja..imala koliko sam imala i ukoliko sam bivala neostvarena i prazna,odlazila..
mišljenja sam da žene previše očekuju i da se u tome izgubi čarolija davanja i uživanja

pa jeste, muskarci bi stalno da mjenjaju partnerice i nikada im nije dosta sexa. dok skontaju da zivot ima i druge cari, da su djeca ono "sve" vec budu blizu (ili predju) sezdeset. dosta ih je i svjesno toga ali je priroda bila okrutna: ja cim vidim minic i dekolte iskolacim oci i dzaba:ljut:

QueenOfClubs
27-04-2011, 19:21
И, шта ондак ми жене да радимо?
Да то прихватимо само... као неминовност...

twm
27-04-2011, 19:25
И, шта ондак ми жене да радимо?
Да то прихватимо само... као неминовност...

pa posto ste emotivno inteligentnija bica ne mozete traziti da mi shvatimo emocije i ljubav. morate nas prihvatiti ovako felericne :aha:

QueenOfClubs
27-04-2011, 19:43
Ма крес шеме су закон, што се непотребно замарати и петљати с емоцијама :aha:

Како би се мушкарац осећао да му се каже: друже, зна се шта ти је посо, ај ме не смарај s глупостима, и не губи време...
И тако сваки пут...

:hm:

twm
27-04-2011, 22:29
Ма крес шеме су закон, што се непотребно замарати и петљати с емоцијама :aha:

Како би се мушкарац осећао да му се каже: друже, зна се шта ти је посо, ај ме не смарај s глупостима, и не губи време...
И тако сваки пут...

:hm:
ja sjajno :lol:

QueenOfClubs
28-04-2011, 06:39
Пази шта желиш, можда ти се и оствари. :lol:

twm
28-04-2011, 10:09
Пази шта желиш, можда ти се и оствари. :lol:

ma :raz_079: bre, veliki:raz_083:

QueenOfClubs
28-04-2011, 10:21
Ето, мушкарац увек може да пружи пољубац у правом тренутку. :aha:

DaDole
28-04-2011, 12:12
Ето, мушкарац увек може да пружи пољубац у правом тренутку. :aha:

Tačno Kvini..samo kad bi njegov "pravi trenutak" i naš nekako mogli da se usklade:)

Sandokan
28-04-2011, 21:14
E i ova i ona tema su skroz bzvz .... dvoje ljudi ako hoće i osećaju mogu jedno drugom da pruže svašta, a ako neće ili nUmeju, džaba ti sve teorije priče....

DaDole
29-04-2011, 07:40
E i ova i ona tema su skroz bzvz .... dvoje ljudi ako hoće i osećaju mogu jedno drugom da pruže svašta, a ako neće ili nUmeju, džaba ti sve teorije priče....
Saglasna sam sa tobom .Tačno je.Ali,ovdje bismo ipak trebali nekako odgovoriti na temu jer svaki muškarac sigurno zna šta je to što on može pružiti a što ga razlikuje od drugih ili šta može da pruži jer zna da je to ono što žena želi i što je čini sretnom..ako generalizujemo,onda nemamo temu:)

Sandokan
29-04-2011, 08:02
Saglasna sam sa tobom .Tačno je.Ali,ovdje bismo ipak trebali nekako odgovoriti na temu jer svaki muškarac sigurno zna šta je to što on može pružiti a što ga razlikuje od drugih ili šta može da pruži jer zna da je to ono što žena želi i što je čini sretnom..ako generalizujemo,onda nemamo temu:)

Pa meni baš ta generalizacija i bila bzvz, jer mi se učini da treba da ukalupimo sve muškije, i sve ženskije u istu priču ... a upravo to je miljama i miljama daleko od istine, jer smo svi mi toliko različiti, a to da li smo muško ili žeMsko je sam jedan od segmenata naše različitosti ......
Se izvinjavam ako sam pogrešno protumačio temu ....

mihaela
29-04-2011, 08:04
Meni trenutno treba da pruzi samo dooobru masazu,i bila bih mu i te kako zahvalna.To je ono sto mi sada treba.:aha:

QueenOfClubs
29-04-2011, 08:29
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?



Pa meni baš ta generalizacija i bila bzvz, jer mi se učini da treba da ukalupimo sve muškije, i sve ženskije u istu priču ... a upravo to je miljama i miljama daleko od istine, jer smo svi mi toliko različiti, a to da li smo muško ili žeMsko je sam jedan od segmenata naše različitosti ......
Se izvinjavam ako sam pogrešno protumačio temu ....
Где је генерализација? :hm:
Извињење прихваћено, а сад да чујемо. :)

DaDole
29-04-2011, 08:41
Pa meni baš ta generalizacija i bila bzvz, jer mi se učini da treba da ukalupimo sve muškije, i sve ženskije u istu priču ... a upravo to je miljama i miljama daleko od istine, jer smo svi mi toliko različiti, a to da li smo muško ili žeMsko je sam jedan od segmenata naše različitosti ......
Se izvinjavam ako sam pogrešno protumačio temu ....
Nisi pogrešno shvatio,možda sam ja "vukla vodu na svoj mlin" želeći individualne odgovore :)

Adio
30-04-2011, 21:19
E i ova i ona tema su skroz bzvz .... dvoje ljudi ako hoće i osećaju mogu jedno drugom da pruže svašta, a ako neće ili nUmeju, džaba ti sve teorije priče....:afro:
tacno

Vragolanka
04-05-2011, 13:15
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?

ja prvo pitam šta ne može pa tek onda uzimam u razmatranje koliko je prihvatljiv...
ono može ne znači i da hoće...

QueenOfClubs
04-05-2011, 20:28
Па ево, питамо их.
Ал мало њих се изјаснило на ову тему :aha:

Zak
04-05-2011, 21:44
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?
Toplu i prijatnu neizvesnost.

twm
04-05-2011, 23:00
muskarac je zeni sve.. :aha:

Ciciban
05-05-2011, 06:52
muskarac je zeni sve.. :aha:

odakle ti ovo ?

QueenOfClubs
05-05-2011, 07:12
muskarac je zeni sve.. :aha:
Какав мушкарац и каквој жени?

DaDole
05-05-2011, 07:25
muskarac je zeni sve.. :aha:

muškarac je ženi sve..što ona nije:haha:
priroda je to lijepo regulisala:)

причалица
05-05-2011, 07:26
s ove životne tačke gledišta - skoro ništa.

Adio
05-05-2011, 10:04
muskarac je zeni sve.. :aha:

zena sebe najcesce stavlja ispred muskarca kada ima manjak samopouzdanja, sto sa sobom povlaci mali milion strahova, kompleksa itd

twm
05-05-2011, 19:34
odakle ti ovo ?
zene mnogo vise trpe ;)

Какав мушкарац и каквој жени?
prosjek vecini ;)

muškarac je ženi sve..što ona nije:haha:
priroda je to lijepo regulisala:)
pravilno :)

s ove životne tačke gledišta - skoro ništa.
tacno, ali veoma mali broj zena to spozna dovoljno rano ;)

Ciciban
05-05-2011, 20:21
zene mnogo vise trpe ;)

zene svasta trpe ;)

QueenOfClubs
05-05-2011, 20:22
prosjek vecini ;)
Их.
Дефиниши просек. :mrgreen:

причалица
05-05-2011, 20:22
tacno, ali veoma mali broj zena to spozna dovoljno rano ;)

nikad nije dovoljno rano.

malavelika
09-05-2011, 14:31
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?

muskarci svasta nesto mogu da pruze zeni
samo ako zena zna da uzme

ribizla
09-05-2011, 14:45
jedino sto sigurno mogu da ponude je sex.
ostalo je manje vishe diskutabilno... a kad i sex zakaze onda su tu male plave pilulilule xD haha

twm
09-05-2011, 14:49
muskarci svasta nesto mogu da pruze zeni
samo ako zena zna da uzme
dobra

jedino sto sigurno mogu da ponude je sex.
ostalo je manje vishe diskutabilno... a kad i sex zakaze onda su tu male plave pilulilule xD haha
:zrika: ambiciozna si :lol:

ribizla
09-05-2011, 14:54
hah.. da da.. to sam ja :g:

nemoj zene samo ozbiljno da me shvate xD to je vishe bilo trolovanje xD

marlon
09-05-2011, 19:54
muskarci svasta nesto mogu da pruze zeni
samo ako zena zna da uzme

cim zena napise svasta nesto znam da ne voli cvece :lol:

DaDole
10-05-2011, 09:06
Može da joj pruži,recimo..daljinski(ako već nemaju dva tv-a) :)

QueenOfClubs
10-05-2011, 10:44
:qq:
Све може ал даљински :eek:

malavelika
10-05-2011, 11:49
cim zena napise svasta nesto znam da ne voli cvece :lol:

cim jedan muskarac da o jednoj zeni jedan ovakav zakljucak, a pri tome bez ikakve osnove, tj. poznavanja materije o kojoj zakljucuje, zena se neminovno zapita, ne sta taj muskarac moze da joj pruzi, vec sta taj muskarac ovakvim zakljuckom potrazuje. u odgovorima dakako postoji gradacija, kao i u svemu u zivotu:
1. ukoliko je muskarac povrsan i ogranicenih intelektualnih kapaciteta, da se tako politicki korektno izrazim, onda je (uglavnom nepogresivi) zakljucak da je prosto hteo da privuce zeninu paznju u trenucima dokolice, ili napaljenosti
2. ukoliko spada u one malo ostroumnije, u one koji vole verbalnu musko-zensku gimnastiku, onda zena zakljcuje da je muskarcev zakljucak jednostavno - provokacija, poziv na igru, sa neizvesnim, pa samim tim i zanimljivim, nastavkom. u tom slucaju ona moze, praveci se naivna i prihvatajuci udicu zabacenu u igri, da odgovori nesto poput "jeeel, a kako znas, hihihehe?", ili da otvoreno flertuje "donesi mi cvece kad se vidimo, pa ces videti da li volim, ili ne", ili pak da prepotentno odmah navede koje vrste cveca voli (bele kale :mv:), sigurna da ce doticni pohitati da joj osvane na vratima sa navedenim cvecem u rukama
3. ukoliko je taj muskarac pak moj dragi maki,cuveni, nenadj.ebivi, nez.ajebljivi u svakoj vrsti igrarija iskusni maki, onda je zenin zakljucak prosto-da je maki malo zezucka, i u tom slucaju ona ce ga samo malo lupiti po...:bije:

paculjkica
10-05-2011, 11:52
:qq:
Све може ал даљински :eek:
Pa da , to nema šanse :raz_114:

Megi
10-05-2011, 11:53
Decu i suze...a u početku i malo sreće....:kk:

paculjkica
10-05-2011, 11:55
Decu i suze...a u početku i malo sreće....:kk:

Ih bre Megi, pa trebalo bi više sreće, manje suza, po mogućnosti uopšte :hm:

Megi
10-05-2011, 11:57
Ih Andjelica a gde si to videla i na filmovima plačemo ko kiša zbog njih...a tek u serijama:raz_114:

paculjkica
10-05-2011, 11:59
Ih Andjelica a gde si to videla i na filmovima plačemo ko kiša zbog njih...a tek u serijama:raz_114:

Ja mislila oni preteruju u serijama , nije valjda stvarno:qq:

kojica
10-05-2011, 12:09
Može da joj pruži,recimo..daljinski(ako već nemaju dva tv-a) :)

:haha: genijalno...

причалица
11-05-2011, 18:29
Ih bre Megi, pa trebalo bi više sreće, manje suza, po mogućnosti uopšte :hm:

al si ti mlada :(

mica
17-05-2011, 05:48
pa po mom iskustvu,nerviranje,pojacan rad stitne zlezde,sede vlasi i tako to...:aha:

malavelika
17-05-2011, 14:39
sto ste bre tako negativne spram muskaraca? :(
a, sta sa cinjenicom da muskarac zeni moze da pruzi: mogucnost da postane mama, orgazam, nove cipelcie za koje je njoj licno zao da pljune toliku kintu?
sigurno ima jos nesto, samo ne mogu u ovom trenutku da se setim...

причалица
17-05-2011, 14:41
nove cipelcie za koje je njoj licno zao da pljune toliku kintu?


ovo naročito :raz_114:

malavelika
17-05-2011, 14:46
ovo naročito :raz_114:

pa, stvarno, bre prico
aj, razmisli malo o svojim iskustvima na tu temu
smem da se kladim, da i tvoj muskarac, poput mog, kad krene kuknjava "ijao, sto mi se svidja to i to, ali mnooogo je para...", pa jos uz onu tuznu, oklembesenu facu kakvu zena dobije jedino u trenucima ogranicene kupovine, uvek kaze "ma, ljubavi, kupi ih, nek ide zivot, kad ti se toliko svidja, evo kupicu ti ja..."
i svi problemi reseni :lol:

kojica
17-05-2011, 14:50
blah.. kako on da mi kupi kad su svi novci zajednički? :hm:

twm
17-05-2011, 14:53
blah.. kako on da mi kupi kad su svi novci zajednički? :hm:

ovde uvodimo kategoriju "donosilac kljucnih odluka":lol:

malavelika
17-05-2011, 14:54
ne, ne, i ne
postoje novci koji su zajednicki
i njegovi novci namenjeni za kupovinu stvari koje ona zeli, a savest joj ne da da ih kupi od zajednickih novaca

kojica
17-05-2011, 14:55
E kod nas nema takvih novaca.

A odluke donosimo zajednički.. onako, kako se ko kad snađe.. :roll:

malavelika
17-05-2011, 14:58
uz to, samo muskarac moze da nam pruzi onaj zadivljeni, zabalavljeni pogled kad nas vidi golu, samo nas on gleda onako sa obozavanjem, kako nikada sebe ne gledamo (da ne spominjem druge zene), samo muskarac u nama moze da izazove uzbudjenje sa kojim cak ni uzbudjenje pri shopingu ne moz da se poredi, samo muskarac ispoljava onu blazenu ravnodusnost kada pocnemo da se zalimo na celulit, strije, dobijenih dva kilograma, losu frizuru i slicno...

malavelika
17-05-2011, 15:00
E kod nas nema takvih novaca.

A odluke donosimo zajednički.. onako, kako se ko kad snađe.. :roll:

e, pa ondak nista
onda smisli sama sta muskarac moze da ti pruzi
ja sam bila optimisticki raspolozena, zeljna da u sve nas usadim veru u nebrojeno mnogo stvari koje muskarci mogu da nam pruze, al vi necete da saradjujete :(

twm
17-05-2011, 15:01
uz to, samo muskarac moze da nam pruzi onaj zadivljeni, zabalavljeni pogled kad nas vidi golu, samo nas on gleda onako sa obozavanjem, kako nikada sebe ne gledamo (da ne spominjem druge zene), samo muskarac u nama moze da izazove uzbudjenje sa kojim cak ni uzbudjenje pri shopingu ne moz da se poredi, samo muskarac ispoljava onu blazenu ravnodusnost kada pocnemo da se zalimo na celulit, strije, dobijenih dva kilograma, losu frizuru i slicno...

ti si savrsena zena:heart:

kojica
17-05-2011, 15:02
E MV.. smišljam ja i izmišljam već jedanaest godina.. :lol: sam postala jedna savršeno razmažena žena..

I sebična. :bela:

tol
17-05-2011, 15:03
Koji muškarac voli ženske frustracije , leba ti?

To što balavi- valjda je zasluga i žene..da ga zavede..a ne našim izgledom koji zna napamet....

malavelika
17-05-2011, 15:08
ti si savrsena zena:heart:
jeste, samo to niko, sem mene ne primecuje
prosto ne znam u cemu je problem :lol:

E MV.. smišljam ja i izmišljam već jedanaest godina.. :lol: sam postala jedna savršeno razmažena žena..

I sebična. :bela:
cim sve to traje 11 godina, znaci da ima kojecega lepog i dobrog sto ti tvoj muskarac pruza
muskarci su divna bica
ziveli muskarci!


Koji muškarac voli ženske frustracije , leba ti?

To što balavi- valjda je zasluga i žene..da ga zavede..a ne našim izgledom koji zna napamet....
pa, ja ne znam gde rekoh da vole zenske frustracije? ja rekoh da su blazeno ravnodusni na vecinu gluposti koje zene frustriraju
takodje, ne verujem da je izgled vecine zena takav da se na njega balavi, a ipak, oni sa zahvalnoscu balave na nas, od pamtiveka, do danas
na nas mlade i matore, na debele i mrsave, plave, smedje i crnke, niske i visoke, bla, bla, bla
i ja ih obozavam makar i samo zbog toga sto na to balavljenje uvek mogu da racunam
i da se ponovim-ziveli muskarci i sve ono sto mogu da nam pruze!
:lol:

причалица
17-05-2011, 15:10
pa, stvarno, bre prico
aj, razmisli malo o svojim iskustvima na tu temu
smem da se kladim, da i tvoj muskarac, poput mog, kad krene kuknjava "ijao, sto mi se svidja to i to, ali mnooogo je para...", pa jos uz onu tuznu, oklembesenu facu kakvu zena dobije jedino u trenucima ogranicene kupovine, uvek kaze "ma, ljubavi, kupi ih, nek ide zivot, kad ti se toliko svidja, evo kupicu ti ja..."
i svi problemi reseni :lol:

svašta....to kod mene nije slučaj.

malavelika
17-05-2011, 15:10
svašta....to kod mene nije slučaj.

ih, bre :(
kod mene, na svu srecu, jeste :lol:

twm
17-05-2011, 15:11
jeste, samo to niko, sem mene ne primecuje
prosto ne znam u cemu je problem :lol:



ja odmah, zivot je ionako u q a tvoja alegorija je melem :raz_079:

причалица
17-05-2011, 15:12
ne, ne, i ne
postoje novci koji su zajednicki
i njegovi novci namenjeni za kupovinu stvari koje ona zeli, a savest joj ne da da ih kupi od zajednickih novaca

i k'o moja snajka - moje pare su moje pare, a tvoje pare su zajedničke :lol:


j
muskarci su divna bica
ziveli muskarci!


ti si izgubljen slučaj :(

tol
17-05-2011, 15:13
to "balavljenje" mogu da prihvatim samo kao strast..i kada osetim i čujem da puca po šavovima i time i mene još više uzbudi :)

Ostatak posmatrača-prija..naravno...ali nije svaki za klizanje po zajedničkom znoju.

malavelika
17-05-2011, 15:13
ja odmah, zivot je ionako u q a tvoja alegorija je melem :raz_079:

jes,vala, zato sam i ja odlucna u poslednje vreme da sve stvari, pa i muskarce, posmatram sa vedrije strane :lol:

malavelika
17-05-2011, 15:13
i k'o moja snajka - moje pare su moje pare, a tvoje pare su zajedničke :lol:

:rumenko:

kojica
17-05-2011, 15:13
pa, ja ne znam gde rekoh da vole zenske frustracije? ja rekoh da su blazeno ravnodusni na vecinu gluposti koje zene frustriraju
takodje, ne verujem da je izgled vecine zena takav da se na njega balavi, a ipak, oni sa zahvalnoscu balave na nas, od pamtiveka, do danas
na nas mlade i matore, na debele i mrsave, plave, smedje i crnke, niske i visoke, bla, bla, bla
i ja ih obozavam makar i samo zbog toga sto na to balavljenje uvek mogu da racunam
i da se ponovim-ziveli muskarci i sve ono sto mogu da nam pruze!
:lol:

Jadni oni tako balavi. :sad:

mica
17-05-2011, 15:14
Tjah,mv ako ti imas takvo iskustvo,svaka ti cast..ja sma morala svaki dinar potroseni da doobro obrazlozim,sta,gde,kako i zasto..na stranu to sto sam uvek vise zaradjivala i doprinosila...

причалица
17-05-2011, 15:15
Tjah,mv ako ti imas takvo iskustvo,svaka ti cast..ja sma morala svaki dinar potroseni da doobro obrazlozim,sta,gde,kako i zasto..na stranu to sto sam uvek vise zaradjivala i doprinosila...

micke, missim da si ti najmerodavnija da kažeš da muškarac ne može ništa da pruži ženi, a?

twm
17-05-2011, 15:15
jes,vala, zato sam i ja odlucna u poslednje vreme da sve stvari, pa i muskarce, posmatram sa vedrije strane :lol:

whatever :heart:

mica
17-05-2011, 15:17
micke, missim da si ti najmerodavnija da kažeš da muškarac ne može ništa da pruži ženi, a?

aham :lol: al onda cu da promenim tok teme,sto ne bi bilo u redu:)

причалица
17-05-2011, 15:18
aham :lol: al onda cu da promenim tok teme,sto ne bi bilo u redu:)

pa dobro...samo sam tražila potvrdan odgovor :lol:

malavelika
17-05-2011, 15:18
to "balavljenje" mogu da prihvatim samo kao strast..i kada osetim i čujem da puca po šavovima i time i mene još više uzbudi :)

Ostatak posmatrača-prija..naravno...ali nije svaki za klizanje po zajedničkom znoju.

pa, bas sve to i ja mislim
a, ko tu strast, pucanje po savovima, zadovoljstvo ogledanja u njihovoj zelji moze da nam pruzi sem muskaraca?
pa, na sta bi ovaj svet izisao, da nam njih nema? :(

mica
17-05-2011, 15:19
pa dobro...samo sam tražila potvrdan odgovor :lol:
nije mi trebalo dugo da te ubedim :lol:

malavelika
17-05-2011, 15:20
joj, bre, kake ste :(
a, znam da se sve folirate :lol:
sve vi volite svoje (dobro, i neke tudje :lol:) muskarce i sve ono sto nam oni svakodnevno pruzaju
'samo necete da priznate! :P

причалица
17-05-2011, 15:20
pa, bas sve to i ja mislim
a, ko tu strast, pucanje po savovima, zadovoljstvo ogledanja u njihovoj zelji moze da nam pruzi sem muskaraca?
pa, na sta bi ovaj svet izisao, da nam njih nema? :(

pa ti si se zaljubila :ququ:

malavelika
17-05-2011, 15:21
pa ti si se zaljubila :ququ:

ja sam uvek zaljubljena prico
ako ni u koga drugog, onda u zaljubljivanje :lol:

kojica
17-05-2011, 15:30
joj, bre, kake ste :(
a, znam da se sve folirate :lol:
sve vi volite svoje (dobro, i neke tudje :lol:) muskarce i sve ono sto nam oni svakodnevno pruzaju
'samo necete da priznate! :P

A jel moguće nekako da ih volimo i ako nemaju bog zna šta da pruže? :hm:

Ili naša ljubav isključivo zavisi od toga šta pružaju.. :hm:

DaDole
18-05-2011, 10:10
uz to, samo muskarac moze da nam pruzi onaj zadivljeni, zabalavljeni pogled kad nas vidi golu, samo nas on gleda onako sa obozavanjem, kako nikada sebe ne gledamo (da ne spominjem druge zene), samo muskarac u nama moze da izazove uzbudjenje sa kojim cak ni uzbudjenje pri shopingu ne moz da se poredi, samo muskarac ispoljava onu blazenu ravnodusnost kada pocnemo da se zalimo na celulit, strije, dobijenih dva kilograma, losu frizuru i slicno...
a gdje rastu takvi primjerci;)

DaDole
18-05-2011, 10:18
Fino ste se raspisale i užitak mi je bio da vas polako pročitam..
ali ,da ne pametujem puno(mogla bih takva i ostati ;) )i da skratim malo..ne znam kakav bi bio život bez muškaraca..šta to oni pružaju ženama(pritom zaboravimo one ružne stvari)..pružaju onaj faktor X po kom je žena žena.

malavelika
18-05-2011, 13:35
joj, bre, kake ste :(
a, znam da se sve folirate :lol:
sve vi volite svoje (dobro, i neke tudje :lol:) muskarce i sve ono sto nam oni svakodnevno pruzaju
'samo necete da priznate! :P


A jel moguće nekako da ih volimo i ako nemaju bog zna šta da pruže? :hm:

Ili naša ljubav isključivo zavisi od toga šta pružaju.. :hm:

kao sto se vidi iz prilozenog, uocavanjem veznika "i", meni se te dve stvari ne uslovljavaju, niti iskljucuju
za tebe ne znam
za sebe znam da muskarce volimsame po sebi, a da onog, nekog "svog" muskarca ne mogu voleti ukoliko mi "nesto" ne pruza-to nesto se kod mene odnosi na smeh, razumevanje, toleranciju, dobar sex, podrsku i jos svasta nesto
i cipele - ponekad :lol:

marlon
03-06-2011, 12:03
to nesto se kod mene odnosi na smeh, razumevanje, toleranciju, dobar sex, podrsku i jos svasta nesto
i cipele - ponekad :lol:

konacno pravi redosled... :moon:

marlon
03-06-2011, 12:11
bez starca nema udarca :eek:


http://razbibriga.net/clear.gif

Lilu
17-10-2011, 09:32
http://razbibriga.net/clear.gif

DaDole
17-10-2011, 09:34
Ja prosto ne znam šta bih sa ovim savršenim muškarcem:qq: on meni ni za šta ne bi služio..sem možda za ovu sličicu na kojoj masira:)

Steppenwolf
23-01-2012, 14:40
Zavisi od kapaciteta zene, koliko moze da primi.

DaDole
23-01-2012, 15:06
Zavisi od kapaciteta zene, koliko moze da primi.
kapacitet žene:hm: a šta mu to dođe

Sarmica
23-01-2012, 15:31
to neka moderna omladina, moja nedo:hm:

vrludava
27-02-2012, 22:59
Имамо тему шта би жене волеле да им мушкарци пруже у животу.
И верујем да они то и могу, само, не баш на начин како то жене очекују.

Дакле, драги мушкарци, шта ви желите и можете да пружите својој жени и на који начин?

Inspiraciju, humor, zadovoljavajuci sex, sigurnost (emotivnu, materijalnu, fizicku).

vrludava
27-02-2012, 23:03
A sve se svede na to da volim sebe kad sam s njim.

naki
27-02-2012, 23:40
vrli, pa volis sebe i bez njega... :hm: zar ne?

Čarapica
27-02-2012, 23:45
suparnicu :mm:

vrludava
27-02-2012, 23:48
vrli, pa volis sebe i bez njega... :hm: zar ne?

Naravno. Ali ako je on takav da kraj njega volim sebe takvu kakva jesam i ako mi je on inspiracija da budem bolji covjek i bolja zena, i drzi mi pozudu zivom...on je taj.

Sarmica
28-02-2012, 08:38
Inspiraciju, humor, zadovoljavajuci sex, sigurnost (emotivnu, materijalnu, fizicku).


isto to i žena može muškarcu da da:hm:
tj zašto bi bilo razlike u davanju i primanju :)

Nežnicah
28-02-2012, 08:44
Sarmu za preCednika :dada:

Ne moze mi pruziti nista vise od onoga sto ja njemu mogu pruziti sem pomeranja namestaja i ostale `primenjene fizike`. Mada i to se da resiti na vise nacina... :hm:

DaDole
28-02-2012, 08:54
Da unesem malo romantike u ove postove:kapa:
može da mi pruži onaj osjećaj spokoja kad pogledam sebe u njegovim očima,pa mi se nekako otme uzdah:bisa:

vrludava
28-02-2012, 15:24
Da unesem malo romantike u ove postove:kapa:
može da mi pruži onaj osjećaj spokoja kad pogledam sebe u njegovim očima,pa mi se nekako otme uzdah:bisa:

Ja se nikad ne vidim u njegovim ocima, ali osjetim.....

DaDole
28-02-2012, 15:26
Ja se nikad ne vidim u njegovim ocima, ali osjetim.....
pa da:dada: e,to je taj osjećaj koji volim:)

ljubičica
28-02-2012, 18:01
mm, osecaj da sam ziva:)

Shalabajzer77
22-03-2012, 12:59
U New Yorku je nedavno otvoren ducan u kojemu žene mogu izabrati i kupiti supruga. Na ulazu su izložena "uputstva za upotrebu": - Možete posjetiti ducan SAMO JEDNOM. - Postoji 6 katova i karakteristike muškaraca se poboljšavaju što se više penjete. - Možete izabrati bilo kojeg muskarca na katu na kojem se nalazite, ili se popeti na sljedeci. - Ne mozete se vratiti na kat ispod. Jedna zena odluci p......osjetiti ducan da nadje partnera. Na vratima prvog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao!" - I zena se odluci popeti na sljedeci kat. Na vratima drugog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao i vole djecu!" - I zena se odluci popeti na sljedeci kat Na vratima treceg kata pise: "Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, i nevjerovatno su zgodni!" - Wow, pomisli zena, ali osjeca da se mora jos popeti. Na vratima cetvrtog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni i pomazu u kucnim poslovima!" - Nevjerojatno, pomisli zena, tesko se mogu oduprijeti da ne udjem, ali nesto je tjera i ode na sljedeci kat. Na vratima petog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni, pomazu u kucnim poslovima i vrlo su romanticni " Zena odluci da udje, al 'je u zadnji cas nesto sprijeci, i na kraju ode ipak na sesti kat. Na vratima sestog kata pise: "Posjetiteljica ste br.31.456.012, na ovom katu nema muskaraca, ovaj kat postoji da bi se pokazalo koliko je nemoguce zadovoljiti jednu zenu. Hvala vam sto ste posjetili nas ducan! " Preko puta tog ducana je otvoren jedan u kojemu muskarci mogu naci i kupiti suprugu. "Na prvom katu zene koje vole sex!" "Na drugom katu zene koje vole sex, i ne gnjave previse!" - Katovi od treceg do sestog JOS NIKAD NISU BILI POSJECENI!!! ::rile:

mona
18-04-2012, 02:36
nista

Moonster
18-04-2012, 02:38
nista
Lažeš :ljut:

mona
18-04-2012, 02:40
Lažeš :ljut:
dobro nesto malo :sad:

Moonster
18-04-2012, 02:46
dobro nesto malo :sad:
Armagedon te čeka :kapa:

mona
18-04-2012, 02:50
Armagedon te čeka :kapa:
kao i tebe :kapa:

Moonster
18-04-2012, 02:52
kao i tebe :kapa:
Ja sam izuzet iz toga, unapred :kapa:

mona
18-04-2012, 06:10
U New Yorku je nedavno otvoren ducan u kojemu žene mogu izabrati i kupiti supruga. Na ulazu su izložena "uputstva za upotrebu": - Možete posjetiti ducan SAMO JEDNOM. - Postoji 6 katova i karakteristike muškaraca se poboljšavaju što se više penjete. - Možete izabrati bilo kojeg muskarca na katu na kojem se nalazite, ili se popeti na sljedeci. - Ne mozete se vratiti na kat ispod. Jedna zena odluci p......osjetiti ducan da nadje partnera. Na vratima prvog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao!" - I zena se odluci popeti na sljedeci kat. Na vratima drugog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao i vole djecu!" - I zena se odluci popeti na sljedeci kat Na vratima treceg kata pise: "Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, i nevjerovatno su zgodni!" - Wow, pomisli zena, ali osjeca da se mora jos popeti. Na vratima cetvrtog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni i pomazu u kucnim poslovima!" - Nevjerojatno, pomisli zena, tesko se mogu oduprijeti da ne udjem, ali nesto je tjera i ode na sljedeci kat. Na vratima petog kata pise: "Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni, pomazu u kucnim poslovima i vrlo su romanticni " Zena odluci da udje, al 'je u zadnji cas nesto sprijeci, i na kraju ode ipak na sesti kat. Na vratima sestog kata pise: "Posjetiteljica ste br.31.456.012, na ovom katu nema muskaraca, ovaj kat postoji da bi se pokazalo koliko je nemoguce zadovoljiti jednu zenu. Hvala vam sto ste posjetili nas ducan! " Preko puta tog ducana je otvoren jedan u kojemu muskarci mogu naci i kupiti suprugu. "Na prvom katu zene koje vole sex!" "Na drugom katu zene koje vole sex, i ne gnjave previse!" - Katovi od treceg do sestog JOS NIKAD NISU BILI POSJECENI!!! ::rile:

super je ovo :trepp:

marlon
05-05-2012, 10:02
moz da pruzi mnogo a moze da ne pruzi nista, zavisno od one koja ga pobudjuje

zavisi od iskustva, mladosti oli matorosti, imovnog stanja, emotivnog oli zivanovog iq-a