PDA

Pogledaj Punu Verziju : Privatnost u vezi



Flertusa Cipelic
06-03-2011, 18:59
Je l' postoji za vas ta kategorija u vezi/braku? :) Meni je to pomalo nelogicno.. Mislim koja privatnost kad zivis sa nekim? Molim da se tema ne pretvori u pljuvacinu o tome da li butate partneru po telefonu :lol: Ali to je jos jedna od stavki Da li smatrate normalnim recimo ko sto znam neke da ona, on imaju sifre ovog drugog na face-u, partnerov novcanik se uzima i nosi u prodavnicu ko sopstveni nema ono "Donosi mi tasnu da ti dam x dinara"? Imate li svoju privatnost u svojoj vezi, da li je i koliko cuvate i da li je ima vas partner? ;)

ЖениМиСе
06-03-2011, 19:09
u vezi može sve da prođe ali šifre sa neta ne dam ni za živu glavu!
a što se ostalog tiče sasvim je normalno da svako ima svoje prijatelje i da ponekad izađe sa njima, a da partner tu ne gura svoj nos.

mihaela
06-03-2011, 19:13
Po svemu sto si navela-ja nemam privatnost:)Niti on ima:)
Rovim po novcaniku od svog muza i uzimam kada mi zatreba vise nego sto trenutno imam kod sebe.Takodje i on uzima od mene:).I ne smeta nam nijednom.Nema sta da govorimo:"daj mi toliko i toliko novca,treba mi za..."
Moje sifre sa fejsa i razbibrige zna,ali njega to ni malo ne zanima i rijetko kada ulazi u moj profil.On nema svoj profil i kao sto rekoh,ne interesuje ga.

Flertusa Cipelic
06-03-2011, 19:16
Ok, za nekog je sifra privatnost za nekog novcanok, za nekog kupatilo kad se sminka..
Sta je za tebe privatnost?

Adio
06-03-2011, 19:53
Stvar je odnosa i poverenja.
A bogme i vaspitanja.
To valjda dolazi vremenom.
Sa druge strane, mislim da je bezveze nekome cackati tel, uzimati krisom i ostalo, a ako nema poverenja, stvar je u najavi propala.

E sad, kada dodjes u fazu da krece zajednicki zivot ovo sto sam napisala je valjda vec prevazidjeno.
Mada nemam problem sa tim, cak mi i neki prijatelji imaju sifre za sve zivo, sem za mejl naravno.

ЖениМиСе
06-03-2011, 19:57
huh bre pa to ne valja nikako, kao što rekoh ranije kod mene može sve da prođe al moj prostor je samo moj i ničiji više.
ipak treba imati prostora da se izduvaš a da tamo niko ne gura nos.

Slowpoke Rodriguez
07-03-2011, 09:02
Sve to treba zasluziti... ima vremena oko srebrne svadbe...

QueenOfClubs
07-03-2011, 09:53
Je l' postoji za vas ta kategorija u vezi/braku? :) Meni je to pomalo nelogicno.. Mislim koja privatnost kad zivis sa nekim? Molim da se tema ne pretvori u pljuvacinu o tome da li butate partneru po telefonu :lol: Ali to je jos jedna od stavki Da li smatrate normalnim recimo ko sto znam neke da ona, on imaju sifre ovog drugog na face-u, partnerov novcanik se uzima i nosi u prodavnicu ko sopstveni nema ono "Donosi mi tasnu da ti dam x dinara"? Imate li svoju privatnost u svojoj vezi, da li je i koliko cuvate i da li je ima vas partner? ;)
Колико пута сам му опрала документа (једном пасош два дана пред пут :rumenko:), јер ни пред прање веша не завлачим руку у џеп.
У мобилни не гледам ни кад звони да видим ко зове.
Нема шта да тражи у мојој ташни, на мом профилу, у телефону...
Нека пита, рећи ћу, не кријем, али једноставно, постоје ту и други људи који ми поверавају ствари које нико не треба да зна.
И ту ни сребрна свадба не би променила ништа.

Cruz
16-04-2012, 20:37
Je l' postoji za vas ta kategorija u vezi/braku? :) Meni je to pomalo nelogicno.. Mislim koja privatnost kad zivis sa nekim? Molim da se tema ne pretvori u pljuvacinu o tome da li butate partneru po telefonu :lol: Ali to je jos jedna od stavki Da li smatrate normalnim recimo ko sto znam neke da ona, on imaju sifre ovog drugog na face-u, partnerov novcanik se uzima i nosi u prodavnicu ko sopstveni nema ono "Donosi mi tasnu da ti dam x dinara"? Imate li svoju privatnost u svojoj vezi, da li je i koliko cuvate i da li je ima vas partner? ;)

sve je stvar poverenja na kom i treba jedna veza da se gradi. ako toga nema, partneri medjusobno pocinju da se guse, a to vodi raskidu.. u vezi treba da postoji zrno privatnosti i slobode, niko ne treba da bude sputan i posmatran pod mikroskopom.

Picola
17-04-2012, 04:53
Ma kakva privatnost...

Andreica
26-04-2012, 08:20
Evo ga pravo mesto da se zalim .
Ja ne mogu da objasnim svom decku da ne volim kad mi uzima telefon,
cita poruke na fejsu sta sam se sa kim kucala
ne volim kad otvara moj ormar gde stoje moje stvari , nema on tamo sta da trazi
i kad god mu kazem da mi smeta one meni kaze kao u fazonu jer ja nesto krujem od njega?! :raz_077:
i onda se on i ja zakacimo , to me jako irtira i ne znam sta da radim?

Sarmica
26-04-2012, 08:21
šutni ga nogom u doope:juhu:

SJAJNA
26-04-2012, 08:28
i u mooo...a:raz_128:

Cruz
26-04-2012, 08:29
Evo ga pravo mesto da se zalim .
Ja ne mogu da objasnim svom decku da ne volim kad mi uzima telefon,
cita poruke na fejsu sta sam se sa kim kucala
ne volim kad otvara moj ormar gde stoje moje stvari , nema on tamo sta da trazi
i kad god mu kazem da mi smeta one meni kaze kao u fazonu jer ja nesto krujem od njega?! :raz_077:
i onda se on i ja zakacimo , to me jako irtira i ne znam sta da radim?

posto nece da odustane ili pocni da radis sto i on ili ga otkaci

Sarmica
26-04-2012, 09:02
taki mali a tako se ponašaju:qq:
moreee:koja:
šta će biti kad budu veliki:srbpla:
otvara joj ormar:krsti:

Cruz
26-04-2012, 09:07
znaci da nema poverenja, da je opsesivan, ljubomoran, a to nikako nije dobro za vezu..

DaDole
26-04-2012, 11:13
Dvoje jeste divno:bisa: ali sve dok se ne ugrozi ono po čemu je svako svoj..privatnost mora da postoji,a do koje mjere to je već individualno opredeljenje..ne bih podnijela da mi partner kopa po novčaniku,telefonu,torbi..da zaviruje po mojim ladicama:qq:
ili da prisluškuje telefoniranje..onaj mali stepen slobode u mislima i koracima,mora da postoji ...

Sagacity
26-04-2012, 11:34
Evo ga pravo mesto da se zalim .
Ja ne mogu da objasnim svom decku da ne volim kad mi uzima telefon,
cita poruke na fejsu sta sam se sa kim kucala
ne volim kad otvara moj ormar gde stoje moje stvari , nema on tamo sta da trazi
i kad god mu kazem da mi smeta one meni kaze kao u fazonu jer ja nesto krujem od njega?! :raz_077:
i onda se on i ja zakacimo , to me jako irtira i ne znam sta da radim?
Jel' to onaj što si ga upoznala na forumu....:qq: :eek:

Pa to je katastrofa...De meni neko ''rnja'' po fonu ili ja njemu...Ako toliko sumnja u tebe, šta traži više sa tobom ili ti sa njim ?


ne bih podnijela da mi partner kopa po novčaniku,telefonu,torbi..da zaviruje po mojim ladicama:qq:
ili da prisluškuje telefoniranje..onaj mali stepen slobode u mislima i koracima,mora da postoji ...
Ma problem je u tome što ni ja ne znam šta imam sve u novčaniku, fonu....:lol: :lol:

Slowpoke Rodriguez
26-04-2012, 14:56
taki mali a tako se ponašaju:qq:
moreee:koja:
šta će biti kad budu veliki:srbpla:
otvara joj ormar:krsti:

Kako sta ce da radi kad bude veliki... tad ce mesto ormana da otvara svastiku... :per:

Sarmica
26-04-2012, 15:49
svaju:pada:

@tema
ma meni i nije tako strašno to rovarenje po telefonu, ali ormar:qq:to je već pomalo sick:undecided: msm, šta ćeš naći u ormaru:tupan:

šutni ga nogom u doope:juhu:

vrludava
29-04-2012, 00:39
Je l' postoji za vas ta kategorija u vezi/braku? :) Meni je to pomalo nelogicno.. Mislim koja privatnost kad zivis sa nekim? Molim da se tema ne pretvori u pljuvacinu o tome da li butate partneru po telefonu :lol: Ali to je jos jedna od stavki Da li smatrate normalnim recimo ko sto znam neke da ona, on imaju sifre ovog drugog na face-u, partnerov novcanik se uzima i nosi u prodavnicu ko sopstveni nema ono "Donosi mi tasnu da ti dam x dinara"? Imate li svoju privatnost u svojoj vezi, da li je i koliko cuvate i da li je ima vas partner? ;)

Ne želim da znam neke stvari. Moj muškarac mora prvo biti svoj da bi bio moj. I obrnuto.