PDA

Pogledaj Punu Verziju : Није више ин да будеш фин



QueenOfClubs
13-03-2011, 17:02
Јесенкин пост на једној теми ми даде идеју за тему, а како ми је она великодушно препустила ауторска права (немо да ме неко из СОКОЈ-а јурио), ево и питања:

Да ли је заиста тако?
Да ли смо помало заборавили на лепе манире?
На ону стару: Лепа реч и гвоздена фрата отвара...
Или се то сматра фолирањем у данашње време?

Sandokan
13-03-2011, 17:07
Pa nije baš IN ..... ali još uvek prolazi ..... a drugče nUmemo pa da se nadamo da je još uvek kolko tolko IN!

QueenOfClubs
13-03-2011, 17:09
Pa nije baš IN ..... ali još uvek prolazi ..... a drugče nUmemo pa da se nadamo da je još uvek kolko tolko IN!
Мислиш, "пролази" као :raz_115: или...

Vragolanka
13-03-2011, 17:11
fina sam po potrebi, inače sam nadrk, i nemam problem, niko mi ne prilazi... :lol:
jesam omašila temu?

Sandokan
13-03-2011, 17:12
Мислиш, "пролази" као :raz_115: или...

Pa mi "budale" se namirišemo ..... a možda se i sažalu na nas .... neje finotja još dibiduz umrela ili sam ja u zabludi ...

QueenOfClubs
13-03-2011, 17:14
Pa mi "budale" se namirišemo ..... a možda se i sažalu na nas .... neje finotja još dibiduz umrela ili sam ja u zabludi ...
А немам појма, знам само да многи помисле да сам глумпава и подложна за манипулацију ел сам фина.
А неки мисле и да се фолирам. Шта га знам...
Додуше, велика већина не, ал има их...

Sandokan
13-03-2011, 17:19
Dal zbog oroskopa, dal zbog vaspitanja, il se tako namestilo, al uglavnom sam fin ...... znam da budem i drugačiji .......... mLogo drugačiji ..... ono "ko ne sluša pjesmu, slušaće oluju" ...

Bezrazložna nadrkanost po meni je takav nepotreban gubitak ..... al činjenica je da smo sve manje fini ...

QueenOfClubs
13-03-2011, 17:20
Bezrazložna nadrkanost po meni je takav nepotreban gubitak
енергије

Vragolanka
13-03-2011, 17:22
pa i nije tako, kada si magnet za budale, nadrkanost je jako korisna stvar...

QueenOfClubs
13-03-2011, 17:23
pa i nije tako, kada si magnet za budale, nadrkanost je jako korisna stvar...
Они се лакше отерају нежним осмехом, веруј ми.

Sandokan
13-03-2011, 17:26
Mloge na prvi pogled budale razoružah ..... e a ako su iber budala u pitanju onda im se rado pridružih .... u oba slučaju osetjah se sjuper ....

Vragolanka
13-03-2011, 17:27
Они се лакше отерају нежним осмехом, веруј ми.

tek onda ne mogu da se otresem... veruj ti meni... :lol:
kada me ne zanima bilo kakav kontakt, ili produbljivanje, naročito na muško - ženskim relacijama... neophodno je ponekad biti nadrk, tu nema proizvoljnog tumačenja.

Tibi
13-03-2011, 17:29
tek onda ne mogu da se otresem... veruj ti meni... :lol:
kada me ne zanima bilo kakav kontakt, ili produbljivanje, naročito na muško - ženskim relacijama... neophodno je ponekad biti nadrk, tu nema proizvoljnog tumačenja.

Kad se druzis s lose drustvo:facepalm:

Vragolanka
13-03-2011, 17:29
Kad se druzis s lose drustvo:facepalm:

lepak za budale... :facepalm:

Tibi
13-03-2011, 17:31
lepak za budale... :facepalm:

Bar danas lako se lepka resiti:tibi:, no numes ti, voLes da...ubodes:raz_076:, sta li bi da si...musko:facepalm:

Vragolanka
13-03-2011, 17:32
Bar danas lako se lepka resiti:tibi:, no numes ti, voLes da...ubodes:raz_076:, sta li bi da si...musko:facepalm:

da sam muško, bila bi fina prema svima... :mrgreen:

Tibi
13-03-2011, 17:33
da sam muško, bila bi fina prema svima... :mrgreen:

Sve bi se lepile za...tebe:) kad si...lepljiva:kafa:

mikili
20-03-2011, 21:52
prolazi i izaziva prijatno iznenadjenje,cak i kad treba eskivirati nekoga :g:...a tek kad od finoce predjes u lagani flert,ma svi se polome da ti ucine to sto trazis..

kojica
21-03-2011, 06:36
Јесенкин пост на једној теми ми даде идеју за тему, а како ми је она великодушно препустила ауторска права (немо да ме неко из СОКОЈ-а јурио), ево и питања:

Да ли је заиста тако?
Да ли смо помало заборавили на лепе манире?
На ону стару: Лепа реч и гвоздена фрата отвара...
Или се то сматра фолирањем у данашње време?
Imam problem da shvatim temu, pošto je na ljisu. :hm:

El možeš da mi pojasniš na koje situacije se odnosi? :lol:

причалица
21-03-2011, 08:24
Јесенкин пост на једној теми ми даде идеју за тему, а како ми је она великодушно препустила ауторска права (немо да ме неко из СОКОЈ-а јурио), ево и питања:

Да ли је заиста тако?
Да ли смо помало заборавили на лепе манире?
На ону стару: Лепа реч и гвоздена фрата отвара...
Или се то сматра фолирањем у данашње време?

mislim da lepo ponašanje nikada ne može da bude prošlost. to što imamo utisak da je prostakluk navalio kroz sve prozore, to je zato što se zaviruje u svačiji život i sve se iznosi u javnost.
bukvalno sve, na žalost.

supermen*prvi
21-03-2011, 08:35
mislim da lepo ponašanje nikada ne može da bude prošlost. to što imamo utisak da je prostakluk navalio kroz sve prozore, to je zato što se zaviruje u svačiji život i sve se iznosi u javnost.
bukvalno sve, na žalost.

Mislim licno da se ne radi o utisku nego u totalno nevaspitanom i neetickom ponasanju kako pojedinca u nasem drustvu tako i kod kreatora javnog mnjenja, pre svega. To sto novinari dokazu da strucno obrade ne uspeva ni svinja u valovu. Ishodiste naseg mentaliteta dovodi do prepoznatljive tendencije istaci sebe pred sagovornikom i poniziti drugog. To nazalost uspeva samo nevaspitanim ponasanjem.

причалица
21-03-2011, 08:36
Mislim licno da se ne radi o utisku nego u totalno nevaspitanom i neetickom ponasanju kako pojedinca u nasem drustvu tako i kod kreatora javnog mnjenja, pre svega. To sto novinari dokazu da strucno obrade ne uspeva ni svinja u valovu. Ishodiste naseg mentaliteta dovodi do prepoznatljive tendencije istaci sebe pred sagovornikom i poniziti drugog. To nazalost uspeva samo nevaspitanim ponasanjem.

normalno, jer vaspitan čovek nema želju da ponizi ikoga.

Man
21-03-2011, 08:38
Nije teško biti fin :aha:

Sarmica
21-03-2011, 08:39
Nije teško biti fin :aha:

al' je gadna navika što nam fali ta karika:aha:

supermen*prvi
21-03-2011, 08:42
normalno, jer vaspitan čovek nema želju da ponizi ikoga.

A sve manje je vaspitanih. Oni su nevidljivi, potisnuti od strane onih drugih koji zele da budu u centru paznje i u centru svih dogadjaja. To se postize ekstremnim nevaspitanjem.

supermen*prvi
21-03-2011, 08:43
Nije teško biti fin :aha:

Os da te povedem na livadu (ratiste) gde je zaista, ne tesko, nego nemoguce biti fin? :lol:

QueenOfClubs
21-03-2011, 11:17
Imam problem da shvatim temu, pošto je na ljisu. :hm:

El možeš da mi pojasniš na koje situacije se odnosi? :lol:
Ах да, заборавих да додам да нико није имао идеју где би ова тема могла да се налази, па сам је отворила на ЉиС-у уз сугестију да се премести ако неко сматра да треба. :neutral:
А љубав не мора да подразумева само ону према партнеру, зар не? :hm:

причалица
27-09-2013, 16:31
danas sam baš razmišljala (doduše, na kratko :lol: ) o tome kako ljudima u ovo loše vreme prija prijatnost i neka sasvim uobičajena ljubaznost....obraduju joj se kao ozebao suncu...odvikli se ljudi da se ponašaju civilizovano, pa to ti je :dosada: