PDA

Pogledaj Punu Verziju : Cyber sex-primeri i prepiske



Raisa
13-03-2011, 23:16
1. sta mislite o Cyber sexu
2. jeste li ga imali
3.kako vam je bilo :mrgreen:
4. ko ima cojones nek copy pastuje svoje prepiske pa da zajedno komentarisemo,ili tudje prepiske
5. koje mislite da su prednosti,a koje mane cyber sexa?
6. mislite li da je slika i vizuelno kljucno ( meni licno ne,dovoljno je mentalno da me... izgled nije bitan )
7. sta milsite o ljudima koji se doslovno navuku i previshe na ovo ( svidi im se da u svetu mashte mogu da rade...sve,shto u RL nisu ,i ne mogu )
8.kakav cyber sex volite
u detalje :kafa:

Vragolanka
13-03-2011, 23:17
sve sam obrisala... :huh:

Bandit
13-03-2011, 23:18
Odlično sad ima mesta na hardu za novi...

Moonster
13-03-2011, 23:21
1. sta mislite o Cyber sexu
2. jeste li ga imali
3.kako vam je bilo :mrgreen:
4. ko ima cojones nek copy pastuje svoje prepiske pa da zajedno komentarisemo,ili tudje prepiske
5. koje mislite da su prednosti,a koje mane cyber sexa?
6. mislite li da je slika i vizuelno kljucno ( meni licno ne,dovoljno je mentalno da me... izgled nije bitan )
7. sta milsite o ljudima koji se doslovno navuku i previshe na ovo ( svidi im se da u svetu mashte mogu da rade...sve,shto u RL nisu ,i ne mogu )
8.kakav cyber sex volite
u detalje :kafa:

U detalje, mislim da nedostatak pravog sexa pokreće teme o cyber sexu :mrgreen:
Ako nije tako, slobodno me demantujte :lol:

Raisa
14-03-2011, 00:03
U detalje, mislim da nedostatak pravog sexa pokreće teme o cyber sexu :mrgreen:
Ako nije tako, slobodno me demantujte :lol:

... :mrgreen: ....samo cu cutati... :mrgreen:

nego....kako ti idu rechi...? :mrgreen: imas li primere..? :g:

Moonster
14-03-2011, 00:14
1. sta mislite o Cyber sexu
2. jeste li ga imali
3.kako vam je bilo :mrgreen:
4. ko ima cojones nek copy pastuje svoje prepiske pa da zajedno komentarisemo,ili tudje prepiske
5. koje mislite da su prednosti,a koje mane cyber sexa?
6. mislite li da je slika i vizuelno kljucno ( meni licno ne,dovoljno je mentalno da me... izgled nije bitan )
7. sta milsite o ljudima koji se doslovno navuku i previshe na ovo ( svidi im se da u svetu mashte mogu da rade...sve,shto u RL nisu ,i ne mogu )
8.kakav cyber sex volite
u detalje :kafa:

1. Nemam mišljenje o tome i nisi navela o kojoj vrsti Cyber Sexa se radi ( za one malo starije 90-tih je prvi put bio sexualni odnos preko mreže u Kaliforniji između muškarca i žene uz sve neoophodne rekvizite koji su im bili neophodni, ali potpuno bez međusobnog fizičkog kontakta.)
2. Ne
5. Prednost svega što je vezano za meržu ili VR u pravom smislu reči je mogućnost kreativnosti, a ogromna mana je gubitak kontakta sa drugom osobom i sa realnošću.
6. Kod većine muškaraca slika je ključna, vizuelni doživljaj je definitivno najbitniji u samom početku.
7. Mislim da gube kontakt sa realnošću, da se bespotrebno izoluju i da gube kontakt sa realnim životom i realnim iskustvima.

Eto malo ozbijnije u detalje :kafa:

Moonster
14-03-2011, 00:18
... :mrgreen: ....samo cu cutati... :mrgreen:

nego....kako ti idu rechi...? :mrgreen: imas li primere..? :g:

Upravo odgovorih malo ozbiljnije :g:

Moonster
15-03-2011, 16:04
... :mrgreen: ....samo cu cutati... :mrgreen:

nego....kako ti idu rechi...? :mrgreen: imas li primere..? :g:

Boldovano mogu ja tebe da pitam, postavi temu i........uteče :mrgreen:

QueenOfClubs
15-03-2011, 16:39
u detalje :kafa:

У детаље: то није секс.

vojvođanka
15-03-2011, 17:23
1. sta mislite o Cyber sexu - jedna od novotarija koju je doneo progres i napredak drustva. Ima ih u raznim varijantana, od obicne prepiske do nekih sokocala koja se kace na komp pa muski stavi svoj organ i radi simulaciju a zena preko svog kompa i sokocala prima stimulaciju koju joj salje parter. Naravno, tu je i kamera, koja ''unapredjuje'' prenos osecanja i konkretne radnje.
2. jeste li ga imali - nisam toliko napredna da pratim tehnologiju gore pomenutu (imam revolt cak i prema kameri), ali prepiska mi lezi, kazu da znam sa recima ;)
3.kako vam je bilo - paaaa...meni sve to deluje kao igra ali lepo sam se zabavila
4. ko ima cojones nek copy pastuje svoje prepiske pa da zajedno komentarisemo,ili tudje prepiske - ne znam dal' imam nesto sacuvano...ako nadjem, pastujem
5. koje mislite da su prednosti,a koje mane cyber sexa? mana - stvara iluziju prisutnosti druge osobe a ustvari ti sam zadovoljavas sebe. prednosti....mislim da ih nema, sem mozda ''upoznavanja'' karaktera osobe sa kojom to upraznjavas. sex mnogo govori o tome kakav je ko
6. mislite li da je slika i vizuelno kljucno ( meni licno ne,dovoljno je mentalno da me... izgled nije bitan ) - ne mislim da je vizuelno kljucno, bar ne meni, ali ja sam zena, vise volim nezna saputanja od toga da gledam/vidim erekciju nekog tamo. za muske da...za muske da
7. sta milsite o ljudima koji se doslovno navuku i previshe na ovo ( svidi im se da u svetu mashte mogu da rade...sve,shto u RL nisu ,i ne mogu ) ukinuti im net, poslati kod psihica, ili im bar ukazati na to da je live sex bolji od bilo koje druge varijante
8.kakav cyber sex volite - nikakav, odrasla sam


I jedna mala napomena, cyber, fon sex i ostali koji iskljucuju face to face, rade tako sto se sve zbiva u vasoj glavi (jer konkretnog kontakta nema) i oni su dokaz da je ipak mozak najbolji polni organ.

Vragolanka
15-03-2011, 22:52
i oni su dokaz da je ipak mozak najbolji polni organ...

misliš, erogena zona...

vojvođanka
15-03-2011, 23:04
Ne, mislim na mozak kao organ. Sve se desava u njemu, u mislima, masti... On "odradi" najveci i najvazniji deo posla, aktivira sve ostalo. Ono sto vidis (procitas, cujes) samo potpomaze mozgu da obradi i stvori sliku u glavi koja tebi odgovara, u kojoj radis sve i svasta onom s druge strane, sliku koja te uzbudi. Tehnicki, sam sebe uzbudis.

Vragolanka
15-03-2011, 23:06
Ne, mislim na mozak kao organ. Sve se desava u njemu, u mislima, masti... On "odradi" najveci i najvazniji deo posla, aktivira sve ostalo. Ono sto vidis (procitas, cujes) samo potpomaze mozgu da obradi i stvori sliku u glavi koja tebi odgovara, u kojoj radis sve i svasta onom s druge strane, sliku koja te uzbudi. Tehnicki, sam sebe uzbudis.

jel mozak svšava, ili samo stimuliše?

inače, slažem se sa točkom broj 6... :lol:

vojvođanka
15-03-2011, 23:17
Ne svrsava mozak naravno. Kod seksa gde nemas fizicki kontakt on ti pomaze da svrsis, prepustas se masti, u mislima stvaras sliku koja te pali. Slicno kao i kod masturbacije :lol:

Vragolanka
15-03-2011, 23:18
Ne svrsava mozak naravno. Kod seksa gde nemas fizicki kontakt on ti pomaze da svrsis, prepustas se masti, u mislima stvaras sliku koja te pali. Slicno kao i kod masturbacije :lol:

znači, mozak ipak nije polni organ.

Ena
22-03-2011, 09:19
Jesam imala, ali ne preko cheta, i to sa svojim dečkom tako da neću da vam prepričavam :moon:

Sarmica
22-03-2011, 09:24
Pa,šta se onda javljaš ako nećeš:ljutko:
Sad si nam samo maštu zagolicala:rol:

Ena
22-03-2011, 09:42
Hahahahahaha, pa malo da pokrenemo temu :raz_068:

john preston
22-03-2011, 09:50
cyber sex :huh: imao sam i rado ga se secam..:haha:

Ena
22-03-2011, 09:52
cyber sex :huh: imao sam i rado ga se secam..:haha:

I ovog se sećaš :mrgreen:? Da ne pitam za pravi :raz_068:

john preston
22-03-2011, 09:57
I ovog se sećaš :mrgreen:? Da ne pitam za pravi :raz_068:


pitaj..:g:

Ena
22-03-2011, 09:59
Nije tema :sojka:

john preston
22-03-2011, 10:01
tako je i sa cayberom..cim spomenes pravi...:mrgreen: odma begaju..

zene vole taj cayber ..ne skodi a prija....:haha:

Ena
22-03-2011, 10:05
Ne bih rekla, al' nek' ti bude :raz_096: