PDA

Pogledaj Punu Verziju : Аутостопери



QueenOfClubs
14-03-2011, 17:10
Неко стопира из забаве, неко из потребе, а неко... не смем ни да мислим...
Да ли их повезете?
Искрено, мене је страх и не стајем, мада бих радо понекад да имам друштво...

Sarmica
14-03-2011, 17:12
Ne,nikad ...:ququ:

Uvek su mi najcrnje misli na pameti:raz_132:

ЖениМиСе
14-03-2011, 17:12
uglavnom stopiram iz zadovoljstva jer na taj način upoznam dosta novih osoba.
a i ne bojim se da povezem nekog stopera ili stoperku. često ispadne da se dobro provedem neplanirano.

QueenOfClubs
14-03-2011, 17:13
Претпостављам да је тако.
Пусти страх :dosada:

Sarmica
14-03-2011, 17:15
uglavnom stopiram iz zadovoljstva jer na taj način upoznam dosta novih osoba.
a i ne bojim se da povezem nekog stopera ili stoperku. često ispadne da se dobro provedem neplanirano.

:krsti:kako bre iz zadovoljstva?
Ima i boljih načina za upoznavanje ljudi,čini mi se:hm:

ЖениМиСе
14-03-2011, 17:17
:krsti:kako bre iz zadovoljstva?
Ima i boljih načina za upoznavanje ljudi,čini mi se:hm:

ima, ali su uglavnom dosadni i možeš da proceniš osobu pre nego li je upoznaš, a ovako ideš na neviđeno. u tome je draž.

QueenOfClubs
14-03-2011, 17:18
Јој, ја сам стопитала пар пута у граду...
Можда се неко сећа великог штрајка ГСП-а...
Највећи је блам, стопираш и нико неће да ти стане... :rumenko:

ЖениМиСе
14-03-2011, 17:20
Јој, ја сам стопитала пар пута у граду...
Можда се неко сећа великог штрајка ГСП-а...
Највећи је блам, стопираш и нико неће да ти стане... :rumenko:

pa u gradu teško da neko hoće da stane ali izvan naseljenog mesta staju čak i ako ne stopiraš. barem je tako u mom slučaju.

Sarmica
14-03-2011, 17:25
Јој, ја сам стопитала пар пута у граду...
Можда се неко сећа великог штрајка ГСП-а...
Највећи је блам, стопираш и нико неће да ти стане... :rumenko:

I čini ti se da svi bleje u tebe tako jadnu pored puta:rumenko:

QueenOfClubs
14-03-2011, 17:51
pa u gradu teško da neko hoće da stane ali izvan naseljenog mesta staju čak i ako ne stopiraš. barem je tako u mom slučaju.
Ово се знало да је генерални штрајк, град је био у хаосу, и онда пролети поред тебе и попрска те приде.
Па у мањим срединама где се махом сви знају јесте другачије...

QueenOfClubs
14-03-2011, 17:52
I čini ti se da svi bleje u tebe tako jadnu pored puta:rumenko:
И питаш се ел ти рашчупана фризура, или си поцепана, ил има још нека фалинка... :rumenko:

Moonster
14-03-2011, 22:09
Неко стопира из забаве, неко из потребе, а неко... не смем ни да мислим...
Да ли их повезете?
Искрено, мене је страх и не стајем, мада бих радо понекад да имам друштво...
Zavisi, ako je neko dete sa mamom ili neka starija osoba u nekoj nedođiji kroz koju prolazim ili uopšte ta kategorija ljudi, onda stanem i povezem ih.
U drugim slučajevima ne.

Klu
04-09-2011, 13:20
ne stajem stoperima...

ЖениМиСе
04-09-2011, 16:25
ne stajem stoperima...

Mislim da ti je to velika greška, doduše ne treba stati svakom ko ispruži palac, ali ipak sa druge strane može da se upozna dosta ljudi koji su avanturistički duh i stopiraju zato što to vole tako da rade.

Klu
04-09-2011, 16:27
prijatelju, stao bi ja svakome, kada bi znao kakve namere ima
znaš kakva su vremena
i sam sam puno stopirao, pa znam kako izgleda, ali...

ЖениМиСе
04-09-2011, 16:42
Uvek postoji neko ali. Možda sam ja previše avanturistički duh, ali mislim da nekad vredi i rizikovati. Uvek postoji dvojni standard za stopere kao i za sve ostalo u životu. Ako neki muškarac stopira sam ili u muškom društvu ne stajem ni pod tačkom razno, sa druge strane ako stopira neka devojka ili žena, pa još ako je privlačna stajem obavezno. Ne zbog tog da bih iskoristio situaciju već jednostavno u lepom društvu se prijatnije putuje.

Klu
04-09-2011, 16:43
ne jede se sve što leti
misim...svako voli lepe žene, al neke su samo lepo upakovani kriminalci

ЖениМиСе
04-09-2011, 16:49
kao što rekoh nekad vredi rizikovati, danas većina vozača živi u čauri i boji se sopstvene senke. Neki sa razlogom, a pojedinci tj. većina bez ikakvog razloga po principu bolje sprečiti nego lečiti.

ribizla
04-09-2011, 16:50
ne stizem da vidim autostopere :raz_096:
shalu na stranu..
povezem samo klince koji stopiraju zbog skole.. ali nikog drugo :aha:

Sagacity
13-05-2012, 19:56
Sinoć u povratku oko 22h ugledala sam devojku u mračnom delu nadomak Ovčar Banje kako stopira. Ispred joj je stao Fiat Punto...
Mada ima ljudi koji stopom obiđu svet. :hm:

Da li je hrabrost stopirati noću ? Da li je uopšte hrabrost stopirati ?
Da li se neki stoperi previše opuste i potpuno zaborave da svet nije ispunjen samo dobronamernim ljudima ?
Da li ste stopirali ?
I da li primate stopere ?

Moonster
13-05-2012, 20:02
Sinoć u povratku oko 22h ugledala sam devojku u mračnom delu nadomak Ovčar Banje kako stopira. Ispred joj je stao Fiat Punto...
Mada ima ljudi koji stopom obiđu svet. :hm:

Da li je hrabrost stopirati noću ? Da li je uopšte hrabrost stopirati ?
Da li se neki stoperi previše opuste i potpuno zaborave da svet nije ispunjen samo dobronamernim ljudima ?
Da li ste stopirali ?
I da li primate stopere ?

Stopiranje je glupost, posebno kada se o ženama radi.
Naravno, zato neki i "nestanu" vrlo brzo, a neki prežive, ali šta i kako prožive, to je druga stvar.
Ne.
Ne, osim ako se radi o nekim specifičnim situacijama, ali po pravilu ne, nikada.

bakterijasmarsa
07-08-2015, 23:33
Primam stopere, i stopirao sam nekada. Nikada nisam imao nikakvih neprijatnosti. Znam vreme i mesto kad stopiraju đaci i radnici sa komplikovanim vezama.

Imao sam par anegdota kada sam, zapravo kada smo primili stopere.
Nas troica u potrazi za provodom, zaputismo se Kneževac-Kanjiža-Subotica, pa dokle stignemo.
Nas trojica u kolima, a stopiraju tri devojke, naravno stali smo. Posle par uvodnih rečenica sa devojkom koja je podigla prst, predstavih se i pružih ruku da se upoznam i sa druge dve devojke. Posle kraće pauze pedstavi se druga devojka a zatim i treća te kaže rečenicu koju ću zauvek pamtiti. Ja sam Raša.
Tu nam nada o druženju sa stoperkama pade u vodu, i pohitasmo da potražimo bolju zabavu.

Ne stajem baš svakom i ne stajem kada sam službenim kolima na putu.

Nežnicah
17-08-2015, 09:00
Ne verujem više nikome :nene: ludo je vreme došlo, rizik je preveliki biti i u ulozi onoga ko stopira i onog koji pokupi autostopera :aha: Niti znaš kakav će te ludak zaustaviti, koga primaš u kola, niti ko će ti se zaustaviti. A sklona sam i da razmišljam o tome kakav je ko vozač, pa čak i dosta dalje odem u razmišljanjima.. o sudbini... Zamisli uđeš kod nekoga u auto, sve ok, normalna osoba, al loš vozač, desi se udes... Mislim da bih pre pešačila nego podigla palac, ako nemam neku drugu opciju :hm: a da svesno krenem negde računajući na autostop, nikada...

bakterijasmarsa
18-08-2015, 13:47
Jedan poznanik, inače profesinalni vozač, pokupi stopera za Zrenjanin. Reč po reč dođoše do razloga puta stopera za Zrenjanin. Naime stoperi ide na sud, jer je prethodni put kad je stopirao, doživeo saobraćajnu nesreću pa tuži dobrog čoveka koji ga je povezao. Tog trenutka je izleteo iz kola mog poznanika, negde između Bašaida i Melenaca.

Keti
28-08-2015, 21:33
dal bi meni neko stao da stopiram :hm: sama :lola:

bakterijasmarsa
29-08-2015, 19:36
:riki:

Sarmica
29-08-2015, 21:26
I dalje ne stajem nikome.

bakterijasmarsa
06-02-2016, 20:50
Danas sam pokupio dvjicu u dva navrata, malo smo pričali i nastavili svak svojim putem.