PDA

Pogledaj Punu Verziju : Posle je****a ima kajanja



Ramocve
18-03-2011, 09:07
Stara izreka kaže da nema, ali mi se čini da ima, ponekad.

Kod Vas? :mona: Ako ima, zašto?:huh:

Sarmica
18-03-2011, 09:10
El ovo bukvalno ili...?:huh:

Ramocve
18-03-2011, 09:17
Ne mora odmah posle, može i posle nekog vremena da stavite prst na čelo i zapitate se - šta mi bi, pa sam se ..... sa ....

Moonster
18-03-2011, 09:18
Nema kajanja, možda žaljenja, ali kajanja nema.................pod uslovom da ste pri zdravoj pameti tokom j.b.nj. :pusi:

DaDole
18-03-2011, 09:19
Da..da..stavi se prst na čelo i pita: Šta mi je bilo( A bilo mi je,je l te?)..ali vremenom,vjerujem,čovjek nauči da se ne kaje ni za šta šta je uradio..

Sarmica
18-03-2011, 09:19
Pa,nema kajanja šta ja znam...što kaže ovo Čudovište iznad,jedino možda trunka žaljenja...ali kad pogrešim spremna sam i posledice da snosim:aha:

DaDole
18-03-2011, 10:57
Pa,nema kajanja šta ja znam...što kaže ovo Čudovište iznad,jedino možda trunka žaljenja...ali kad pogrešim spremna sam i posledice da snosim:aha:

E,to je uvijek najteže..malo ko je spreman da snosi posljedice jer u ljudskoj prirodi je nekako da ne volimo da plaćamo račune..

Moonster
18-03-2011, 11:00
E,to je uvijek najteže..malo ko je spreman da snosi posljedice jer u ljudskoj prirodi je nekako da ne volimo da plaćamo račune..

Pa sada zavisi koje su prirode računi, naturalni, fiskalni...itd i kada dospevaju na naplatu, odmah, za devet meseci.....itd :pusi:

QueenOfClubs
18-03-2011, 11:07
E,to je uvijek najteže..malo ko je spreman da snosi posljedice jer u ljudskoj prirodi je nekako da ne volimo da plaćamo račune..
Срећа да је тако, јер би у супротном било превише мазохиста.

Ову изреку не схватам буквално у смислу секса.
Она се проширила на све сегменте живота.
Чему води кајање?
Човек треба да буде свестан да је у том моменту то вероватно било неминовно,
да прихвати своју грешку и запамти је да је више не би поновио, да размисли о
томе шта је довело до таквог развоја ситуације и о другачијим опцијама у будућности.
Па, почев од секса до играрија на берзи.

А што се самог секса тиче, да, једном сам се озбиљно забринула за себе.
И страх је био оправдан. :lol:

QueenOfClubs
18-03-2011, 11:08
Pa sada zavisi koje su prirode računi, naturalni, fiskalni...itd i kada dospevaju na naplatu, odmah, za devet meseci.....itd :pusi:
Ово за девет месеци му дође ко грејс период. :lol:

Slowpoke Rodriguez
18-03-2011, 14:51
prava tema za vako jutro....
UF...
Koj li me bio po usima...

Moonster
18-03-2011, 14:58
Ово за девет месеци му дође ко грејс период. :lol:

Uz kuknjavu, neuobičajene zahteve, izlive besa.......itd, pre mu dođe kao robija :facepalm:

Sandokan
18-03-2011, 15:02
Stara izreka kaže da nema, ali mi se čini da ima, ponekad.

Kod Vas? :mona: Ako ima, zašto?:huh:

Pa sad pitanje da li problem posmatramo parcijalno ili "u kontekstu" ....:lol:
Parcijalno ....teško da mož bude kajanje ...... ali kontekstualno mož bidne zaheba ......

Baš sam ga uvio u oblandu ....

QueenOfClubs
18-03-2011, 16:48
Надовезала бих се: а тек у континуитету мож да буде ... Ма мора да постоји неки стрчан назив, нег не могу сад да се сетим...

QueenOfClubs
18-03-2011, 16:48
prava tema za vako jutro....
UF...
Koj li me bio po usima...
Црни Ригел, откад јутро у 3 поподне? :qq:
Отвори нам душу. :pusi:

mikili
20-03-2011, 16:28
meni se jednom desilo,ali ne bukvalno zbog seksa,vec zbog toga sto sam pristala na vezu..kad idealizujes nekoga,cini ti se divan a posle dva izlaska s njim prosto se osecas ko poslednje g...i posle nikako da se otkacim i prosto me sramota kolika sam glupaca bila :sojka:

Ramocve
21-03-2011, 08:48
meni se jednom desilo,ali ne bukvalno zbog seksa,vec zbog toga sto sam pristala na vezu..kad idealizujes nekoga,cini ti se divan a posle dva izlaska s njim prosto se osecas ko poslednje g...i posle nikako da se otkacim i prosto me sramota kolika sam glupaca bila :sojka:

Ovo je jedna od varijanti :)

Raisa
21-03-2011, 10:10
Nikad se nisam zbog seksa bas kajala...pazim s kim sebip :lol: doduse zadnji put sam igrala ruski rulet i mogla sam glavu izgubiti ali,cudno poverenje koje sam osetila prema njemu se isplatilo. al kad pomislim samo sta je moglo biti da je on drugaciji...poverenje do te mere da smo se vec drugo vece *e*ali ( bilo bi odma prvo vece,al eto,odana dushica drugom pa nije htela ) svaki put k****li bez kondoma,ima me snimljenu na mobu,da ne pominjem njegovo poverenje prema meni,jer,sta je covek meni prvo vece pokazao to ne bih ni da nekog znam citav zivot.... a istrpeo je svasta,svaku moju optuzbu,sumnju,do te mere da sam cak,sa nevericom ga gledala na kraju :lol:


Skuplje su me koshtael pogresne procene sa nekima,nego seks sa njima. Tu sam se vec toliko opekla da sam gotovo paranoicna,a i generalno sam uzasno oprezna i paranoicna ,pogotvo sa onim s kojim lezem u krevet...lakse je uci u Alcatraz nego biti moj decko

Cruz
07-03-2012, 14:36
a sto bi se kajali? ne razumem... :kapa:

Čarapica
07-03-2012, 16:16
a sto bi se kajali? ne razumem... :kapa:

pa i ne kaju se, niko :mm:nego kad neko nesto zajbe onda ga tjese da Posle je****a ima kajanja, pa da se manje kaje, jer ne vredi, ne moze isto kao i posle je****a :mm:.... i tako, to moje misljenje :mm:

Asterix
07-03-2012, 16:24
a sto bi se kajali? ne razumem... :kapa:


i... slazem se sa carapicom:g:

Cruz
07-03-2012, 16:29
sto si onda mene citirao :))))

ma slusajte, zasto bas takva recenica kad nesto zeznete, a ne neka druga? :hm:

Čarapica
07-03-2012, 17:41
pa to im milo cuti :mm:

Cruz
07-03-2012, 17:46
kome? :drnd:

Čarapica
07-03-2012, 17:51
tim sto su se zeznuli :drnd:

Tibi
07-03-2012, 18:02
Koje bre kajanje, valjda radovanje:facepalm:

Cruz
07-03-2012, 18:20
pa i ja to kazem :dada:

Tibi
07-03-2012, 18:21
pa i ja to kazem :dada:

Pa zasta onda otvaranje vake teme:eek:

Cruz
07-03-2012, 18:30
pa nisam je ja otvorila.. :hm:

ljubičica
07-03-2012, 18:59
retko se kajem, zbog sexa-nikad.

mica
09-03-2012, 07:05
Ma ne kajem se. U tom trenutku, kad sam to uradila, svakako je postojao razlog,zasto sam to uradila. Sem kad sam pijana:lol: Srecom, takvi momenti ne postoje:)
Umem da se zapitam, sta li mi je to, trebalo, ali sve sto sam uradila je jedno iskustvo vise i cenim da bih se opet saplela, na isto ili slicno kamenje, kad bih isla ponovo, tim putem:dada:

kojica
09-03-2012, 07:08
Izreka nije stvorena da bi se shvatila bukvalno. Takođe, ne može se primeniti
ni na sve situacije povodom kojih bi mogli da se kajemo.
Odnosi se na nešto u čemu smo uživali, ali je kasnije donelo loš rezultat.

marlon
10-03-2012, 04:57
Ma ne kajem se. U tom trenutku, kad sam to uradila, svakako je postojao razlog,zasto sam to uradila. Sem kad sam pijana:lol: Srecom, takvi momenti ne postoje:)
Umem da se zapitam, sta li mi je to, trebalo, ali sve sto sam uradila je jedno iskustvo vise i cenim da bih se opet saplela, na isto ili slicno kamenje, kad bih isla ponovo, tim putem:dada:


cero... za neko kamenje bi i u kamenolom otisao dobrovoljno samo da ga tucam po ceo dan :lol:

vrludava
13-03-2012, 10:37
Stara izreka kaže da nema, ali mi se čini da ima, ponekad.

Kod Vas? :mona: Ako ima, zašto?:huh:

Kajanje je besmisleno nakon nečega što uradimo dobrom voljom i što je, samim tim, naša odluka.