PDA

Pogledaj Punu Verziju : Не дам ником да те дира...



QueenOfClubs
19-03-2011, 20:52
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Rosa
19-03-2011, 20:54
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Pa zavisi,ako se i on njoj nabacuje,onda sedim mirna :aha:

Ako je ona jedina koja se nabacuje njemu,onda obrišem pod njome i to bi bilo to :aha:

hvala :aha:

Sarmica
19-03-2011, 20:54
Pridružim se udvaračicama,pa se i ja, jelte ,udvaram:lol:

Sarmica
19-03-2011, 20:56
Pa zavisi,ako se i on njoj nabacuje,onda sedim mirna :aha:

Ako je ona jedina koja se nabacuje njemu,onda obrišem pod njome i to bi bilo to :aha:

hvala :aha:

Svako valjda ima pravo da se udvara,ako on npr,ne reaguje,zašto njoj uopšte pridavati pažnju???

Rosa
19-03-2011, 20:57
Svako valjda ima pravo da se udvara,ako on npr,ne reaguje,zašto njoj uopšte pridavati pažnju???

A ne draga ,grešiš, svako se mora staviti gde mu je mesto. :aha:

QueenOfClubs
19-03-2011, 20:57
Не реагујем уопште, само га посматрам. :dosada:

QueenOfClubs
19-03-2011, 20:57
A ne draga ,grešiš, svako se mora staviti gde mu je mesto. :aha:
Па добро, али да је то твој посао или његов?

Sarmica
19-03-2011, 20:58
A ne draga ,grešiš, svako se mora staviti gde mu je mesto. :aha:

Au zaboli me...pa,prosto nije normalno da mu se niko ne udvara...sve dok on ne trza,i dok je on moj.....:tibi:

Rosa
19-03-2011, 20:59
Па добро, али да је то твој посао или његов?

misliš da li je? Pa,moj posao. :aha:

Bandit
19-03-2011, 21:00
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Pa niko sa čata ne zna ko je moj partner...kako da joj se udvara...

Moonster
19-03-2011, 21:02
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?
Pustim da se zabavljaju i pratim kuda zabava ide :aha:
Nakon toga precrtam partnerku :mrgreen:

Rosa
19-03-2011, 21:02
Ali pazi,ako je on dao povoda za nabacivanje,onda nju ne krivim krivim njega :aha:

u suprotnom:

A ja da gledam da se pred mojim očima neka nabacuje mom partneru,e to ne neće da bidne i tačka :aha:

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:02
misliš da li je? Pa,moj posao. :aha:
А кад се теби удвара онда он растерује удвараче?
И мислиш ли да се тако може задржати неко...

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:03
Pa niko sa čata ne zna ko je moj partner...kako da joj se udvara...
Не скрећи тему :dosada:

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:03
Pustim da se zabavljaju i pratim kuda zabava ide :aha:
Nakon toga precrtam partnerku :mrgreen:
У сваком случају је прецрташ?

Sarmica
19-03-2011, 21:04
Samo neka se one udvaraju:tibi:
A on ako se upeca,onda i nije bio ni za šta:aha:

Ne mogu ja nikome ništa da zabranim....niti bih se ikada trudila.

Rosa
19-03-2011, 21:05
А кад се теби удвара онда он растерује удвараче?
И мислиш ли да се тако може задржати неко...

Ne draga ne radi se tu o "zadržavanju" nekog,već je to pitanje ponosa. :aha:

PRCKO
19-03-2011, 21:05
zamolim ga da prestane :rumenko:

Moonster
19-03-2011, 21:06
У сваком случају је прецрташ?
Ne u svakom, rekoh lepo pratim iz senke obično i samo beležim, podvučem crtu i saberem i oduzmem.
Višak minusa, leti, višak pluseva, ostaje, nerešeno, ima još jednu šansu i tako :aha:

Sarmica
19-03-2011, 21:06
zamolim ga da prestane :rumenko:

A ako neće da sluša?:rumenko:

Adio
19-03-2011, 21:06
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Predlazem trojku :lol:
Nemam pojma, nije mi se to nikad desilo
Mada nisam nesto ljubomorna, sta znam...

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:07
Ne draga ne radi se tu o "zadržavanju" nekog,već je to pitanje ponosa. :aha:
Чињеница је да те понижава тиме, али ја некако мислим да је он тај који одмах треба да реагује а не да се ти пред њим додатно понижаваш, а он да изиграва бају и гледа сукоб у блату.

PRCKO
19-03-2011, 21:07
odvalim ga od zivota...i popijem pivo....

Rosa
19-03-2011, 21:07
Ali ljudi tu uopšte nije on taj ko je u pitanju..To je problem moj sa njom,žena sa ženom,jednostavno ako ja pružim maximum u jednoj vezi,jednostavno ta neka mora da zna,da u mom prisutvu ne može da se nabacuje mom partneru i tačka. Dakle to je moj problem.:aha:

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:07
Ne u svakom, rekoh lepo pratim iz senke obično i samo beležim, podvučem crtu i saberem i oduzmem.
Višak minusa, leti, višak pluseva, ostaje, nerešeno, ima još jednu šansu i tako :aha:
Па тако и ја.
И добра су та искушења с времена на време. :dosada:

ЖениМиСе
19-03-2011, 21:08
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

tiha voda breg roni. ćutim i posmatram, posle reagujem ako ima potrebe.

Rosa
19-03-2011, 21:10
Чињеница је да те понижава тиме, али ја некако мислим да је он тај који одмах треба да реагује а не да се ти пред њим додатно понижаваш, а он да изиграва бају и гледа сукоб у блату.

E bravo Kvin. Ja je pred njim ne bih nju ni pogledala,već bi to rešila sa njom u četiri oka. :aha: kako god rečima ili fizički ako treba (ne daj bože) :aha:

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:11
E bravo Kvin. Ja je pred njim ne bih nju ni pogledala,već bi to rešila sa njom u četiri oka. :aha: kako god rečima ili fizički ako treba (ne daj bože) :aha:
А зар не би твоја реакција ипак зависила од његовог понашања?
Ако он прихвата удварање, да ли је уопште заслужио да потрошиш и једну реч више?

Sarmica
19-03-2011, 21:11
odvalim ga od zivota...i popijem pivo....

Zato i pitam:lol:

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:12
tiha voda breg roni. ćutim i posmatram, posle reagujem ako ima potrebe.
Све сами посматрачи :)

Rosa
19-03-2011, 21:13
А зар не би твоја реакција ипак зависила од његовог понашања?
Ако он прихвата удварање, да ли је уопште заслужио да потрошиш и једну реч више?

Pa to sam napisala gore.

Ako on dasa,prihvati udvaranje,pa nju ne bi ni takla,nije tu ona kriva. :aha:

Njemu reč ne bih rekla već bi ga pratila,i jos par puta tako i ĆAO što kaže Sojić :aha:

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:14
Pa to sam napisala gore.

Ako on dasa,prihvati udvaranje,pa nju ne bi ni takla,nije tu ona kriva. :aha:

Njemu reč ne bih rekla već bi ga pratila,i jos par puta tako i ĆAO što kaže Sojić :aha:
Још ћу ја тебе да убедим на крају, видим ја...
Добро, он је отворено одбије, ту, пред тобом, па зар има разлога за реакцију касније?

ЖениМиСе
19-03-2011, 21:15
Све сами посматрачи :)

ne vredi trošiti živce na takve sitnice, ako ne prihvata udvaranje druge strane super, ako pak prihvata jednostavno smireno razgovaram sa njom da čujem šta misli, popijemo piće i zdravo doviđenja.

Moonster
19-03-2011, 21:16
Па тако и ја.
И добра су та искушења с времена на време. :dosada:
Da, nije to loše, baš naprotiv :aha:

Sarmica
19-03-2011, 21:17
Pa to sam napisala gore.

Ako on dasa,prihvati udvaranje,pa nju ne bi ni takla,nije tu ona kriva. :aha:

Njemu reč ne bih rekla već bi ga pratila,i jos par puta tako i ĆAO što kaže Sojić :aha:



http://www.youtube.com/watch?v=WMdLlgS4faQ

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:18
ne vredi trošiti živce na takve sitnice, ako ne prihvata udvaranje druge strane super, ako pak prihvata jednostavno smireno razgovaram sa njom da čujem šta misli, popijemo piće i zdravo doviđenja.
Па то и кажем :dosada:

Rosa
19-03-2011, 21:18
Још ћу ја тебе да убедим на крају, видим ја...
Добро, он је отворено одбије, ту, пред тобом, па зар има разлога за реакцију касније?

Da ima razloga za reakciju,moju prema njoj..:aha: već sam napisala,te takvog soja se moraju postaviti gde im je mesto. :aha:

PRCKO
19-03-2011, 21:18
http://www.youtube.com/watch?v=XC8LMazykSQ

QueenOfClubs
19-03-2011, 21:23
Омашио си тему :raz_128:

Raisa
19-03-2011, 21:51
Ali ljudi tu uopšte nije on taj ko je u pitanju..To je problem moj sa njom,žena sa ženom,jednostavno ako ja pružim maximum u jednoj vezi,jednostavno ta neka mora da zna,da u mom prisutvu ne može da se nabacuje mom partneru i tačka. Dakle to je moj problem.:aha:

tako e :aha:

a ne da sedis ko klada i gledas :aha:

Vragolanka
19-03-2011, 23:31
ok, ja sam extremno ljubomorna, i uvek ću se zapitati da li joj je možda dao povoda, i ako nije, naći ću možda da jeste... a opet, dešavaju se situacije kada mi prija što neko želi nešto što je moje... s tim što očekujem da je otkači, bar dok sam ja tu, forme radi. u svakom slučaju, razlog za ljubomoru, ako želim da ga nađem, naći ću ga... i ne bih nikako reagovala, to bi bilo poražavajuće- ponižavajućee. držim nivo pravim se da ne vidim, pa crkla u sebi. ovo pod uslovom da umem da se iskontrolišem, a ne umem svaki put.
sa neke druge strane, prema sebi sam opet extremno tolerantna, i možda bih prihvatila flert, bio on tu, ili ne... jer ja znam da dalje od toga ne bih išla. eto, imam dvostruke aršine, što i nije za pohvalu. i više verujem njemu, nego sebi... otuda i ljubomora, ja sam ta koja pod nekim okolnostima ne ume-neće da stane, ako krene, i ceo svet gledam kroz to.

Moonster
19-03-2011, 23:36
tako e :aha:

a ne da sedis ko klada i gledas :aha:

Znači buzdovane u ruke i napadni konkurenciju :eek:
Misliš da je neko uopšte vredan takve vrste reakcije ? :aha:

Raisa
20-03-2011, 00:26
Znači buzdovane u ruke i napadni konkurenciju :eek:
Misliš da je neko uopšte vredan takve vrste reakcije ? :aha:

pa jednom sam stajala i radila nishta :aha: pa sam ispala budala :aha: i sto reche Krofnica,vojevas za sebe ne za njega. dodushe,ja bih se zapitalal kako li ja to delujem,ili energiju saljem,da druga misli da tek tako predamnom moze da mi pridje decku? :lol:

Moonster
20-03-2011, 00:33
pa jednom sam stajala i radila nishta :aha: pa sam ispala budala :aha: i sto reche Krofnica,vojevas za sebe ne za njega. dodushe,ja bih se zapitalal kako li ja to delujem,ili energiju saljem,da druga misli da tek tako predamnom moze da mi pridje decku? :lol:
Boriš se za sebe tako što zadržavaš nekoga ko možda želi ili čak sigurno želi da ode od tebe :hm:
Pa najbolje na partnera nalepiti natpis:"MOJE VLASNIŠTVO" i stajati pored njega sa topuzom u ruci, ako neko slučajno natpis ne uoči :lol:
Poenta je jako jednostavna, ako neko n ežli da bude sanekim, onda mu omogući da ode, nema nikakve svrhe krpiti nešto što je jednom napuklo, jer koliko god i kako gos krpio, pukotina uvek ostaje vidljiva ( kao podsetnik i slaba tačka u budućnosti ) i nikada to više nije ono što je bilo.
Madaneko jednostavno više voli tako, pravo izbora :aha:

Raisa
20-03-2011, 00:35
Boriš se za sebe tako što zadržavaš nekoga ko možda želi ili čak sigurno želi da ode od tebe :hm:
Pa najbolje na partnera nalepiti natpis:"MOJE VLASNIŠTVO" i stajati pored njega sa topuzom u ruci, ako neko slučajno natpis ne uoči :lol:
Poenta je jako jednostavna, ako neko n ežli da bude sanekim, onda mu omogući da ode, nema nikakve svrhe krpiti nešto što je jednom napuklo, jer koliko god i kako gos krpio, pukotina uvek ostaje vidljiva ( kao podsetnik i slaba tačka u budućnosti ) i nikada to više nije ono što je bilo.
Madaneko jednostavno više voli tako, pravo izbora :aha:

Ali..nije ovde stvar u njemu :lol: boli me uvo za njega,pricam za sebe.
jednom sam to uradila,pa je devojka videla da cutim i ne radim nista jer eto,htela sam ispasti hladnokrvna ( sto mi je uspelo ) ali se ond aona josh vise oslilila i mislila je da joj se svasta moze. Ne vredi to sto je on nju odbijao,ona je terala svoej jos jace.

Boli me za topuz u ruci,al ribo od mene neces praviti idiota pred mojim nosom. Mada,rekla bih,zapitala bih se '' kako li ja to delujem kad ona misli da joj se moze? '' :lol:

Moonster
20-03-2011, 00:37
Ali..nije ovde stvar u njemu :lol: boli me uvo za njega,pricam za sebe.
jednom sam to uradila,pa je devojka videla da cutim i ne radim nista jer eto,htela sam ispasti hladnokrvna ( sto mi je uspelo ) ali se ond aona josh vise oslilila i mislila je da joj se svasta moze. Ne vredi to sto je on nju odbijao,ona je terala svoej jos jace.

Boli me za topuz u ruci,al ribo od mene neces praviti idiota pred mojim nosom. Mada,rekla bih,zapitala bih se '' kako li ja to delujem kad ona misli da joj se moze? '' :lol:

U boldu je suština posta i sve je rečeno :)

Raisa
20-03-2011, 00:42
U boldu je suština posta i sve je rečeno :)

Ako zelis da aludiras na to da je nije dovoljno jako odbijao vec joj bacao mamac iza mojih ledja,nije. cak stavise,jednom ju je i ponizio al ona je smao terala svoje jos jace,jace,jace,dok nije bila nesnosna vise i dok nisam ja reagovala.

Sarmica
20-03-2011, 00:43
Boriš se za sebe tako što zadržavaš nekoga ko možda želi ili čak sigurno želi da ode od tebe :hm:
Pa najbolje na partnera nalepiti natpis:"MOJE VLASNIŠTVO" i stajati pored njega sa topuzom u ruci, ako neko slučajno natpis ne uoči :lol:
Poenta je jako jednostavna, ako neko n ežli da bude sanekim, onda mu omogući da ode, nema nikakve svrhe krpiti nešto što je jednom napuklo, jer koliko god i kako gos krpio, pukotina uvek ostaje vidljiva ( kao podsetnik i slaba tačka u budućnosti ) i nikada to više nije ono što je bilo.
Madaneko jednostavno više voli tako, pravo izbora :aha:


E takohttp://razbibriga.net/imported/2011/02/smilie_girl_057-1.gif

Bandit
20-03-2011, 00:44
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Tad ne reagujem nikako...Čekam..ako počne razgovor..prihvatim da vidim o čemu se radi..
U principu postoje par vrsta takvih situacija...
Kad se neko ogradi od takve situacije, dakle odbije udvaranje...sa taktom...ili bez takta...
Kad prihvati udvaranje...
I kad je neutralan...
Prvo teško , može ali teško da se desi da se neko nekome udvara a da nije prvo pomislio da može da prođe..
To samo za sebe dosta može da kaže..
Lično bih pažljivo izbegao takvu situaciju..okreneš malo na zezanje..i tako to..
Žene bar sa kojim sam ja bio..to nisu dozvoljavale..uglavnoM, mada je bilo slučajeva...ali se to zVRŠAVALO VRLO BRZO...
u PRINCIPU SVAKO MOŽE DA RADI ONO ŠTO MU VOLJA..ALI SVAKO SE NOSI SA SVOJIM POSTUPCIMA ...I TREBA DA OČEKUJE ONO ŠTO ZASLUŽI...

Raisa
20-03-2011, 00:45
nije tako,jer Krofnica i ja ne pricamo o zadrzavanju nekog,vec da branis samog sebe. To enma veze s partnerom. da dodam,svii smo ovde na forumu mirni,stalozeni,ali uzivo bi druga prica bila. retko kome ne bi krv prokljucala,nema tu niceg sramnog,to je ljudsko.

Sarmica
20-03-2011, 00:53
Ma,zabole me bre za nju...ja štitim svoje dostojanstvo tako što se ne spuštam na prostački nivo,a ne tako što ću joj se suprotstaviti...
Ko je ona da zasluži trenutak moje pažnje????
Idemo dalje,hvala Bogu 6 milijardi nas ima:lol:

E takohttp://razbibriga.net/imported/2011/02/smilie_girl_057-1.gif

Moonster
20-03-2011, 00:57
Ako zelis da aludiras na to da je nije dovoljno jako odbijao vec joj bacao mamac iza mojih ledja,nije. cak stavise,jednom ju je i ponizio al ona je smao terala svoje jos jace,jace,jace,dok nije bila nesnosna vise i dok nisam ja reagovala.
Nije iza leđa, nisam na t mislio uopšte, pretpostavka je majka svih.......grešaka :lol:
Bila nesnosna:eek:
Lako se to reši, mislim ako se hoće :aha:

Moonster
20-03-2011, 00:58
nije tako,jer Krofnica i ja ne pricamo o zadrzavanju nekog,vec da branis samog sebe. To enma veze s partnerom. da dodam,svii smo ovde na forumu mirni,stalozeni,ali uzivo bi druga prica bila. retko kome ne bi krv prokljucala,nema tu niceg sramnog,to je ljudsko.
Meni ne bi :pusi:
Jel' to znači da nisam čovek :eek:

mikili
20-03-2011, 16:23
obicno je dovoljno da je jedanput pogledam :raz_114:onako od glave do pete,podignem obrve..uglavnom se zacrvene i odu..a moj muz kaze..e :cry: hbg..

QueenOfClubs
20-03-2011, 16:24
Meni ne bi :pusi:
Jel' to znači da nisam čovek :eek:
Неси, ти си чудориште :aha:

Raisa
20-03-2011, 16:50
Неси, ти си чудориште :aha:

nije,on je Andjeo :aha:

Moonster
20-03-2011, 16:58
Неси, ти си чудориште :aha:
Tip feler, garant :pusi:

Moonster
20-03-2011, 16:59
nije,on je Andjeo :aha:
Poslušaj iskusnije, oni ne greše :pusi:

Rosa
20-03-2011, 17:58
nije tako,jer Krofnica i ja ne pricamo o zadrzavanju nekog,vec da branis samog sebe. To enma veze s partnerom. da dodam,svii smo ovde na forumu mirni,stalozeni,ali uzivo bi druga prica bila. retko kome ne bi krv prokljucala,nema tu niceg sramnog,to je ljudsko.

Jes it iz :aha:

Ena
23-03-2011, 14:01
Ne obraćam pažnju, dovoljno sam sigurna da me obožava, nek ' mu se udvaraju ako misle da treba :haha:

Slowpoke Rodriguez
23-03-2011, 14:49
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Pogleam ga popreko ko Marko Kraljevic Musu Kesedziju... uglavnom je to dovoljno kad me vidi celavog i sirokog...

Raisa
15-08-2011, 01:37
Ukoliko to radi ispredmog nosa sacuvaj Boze- ubila bih je i fizicki i psihicki

mislim,nije valjda nijedna bas toliko luda


ukoliko saznam ovako da ga je neka napala,valjda je njegov posao da joj stavi do znanja da ne moze

ukoliko joj je on dao povoda,pa...zna se


doduse,treba biti racionalan

ima devojaka koje su u vezi sa ozenjenim pa pizde jer ''ljubi tu svoju zenu kao mene'' i lude od ljubomore a nemaju racionalnog razloga jer Boze moj naravno da ce tako da je ljubi kad mu je zena itd

a opet ima nas raznih, ljudi koji su zajedno a oboje udati/ozenjeni, imaju nekog, tajna veza itd e tim je ljudima je vec nezgodno kad neko krene na njihovog dragu ili dragog a bas ne smeju da reaguju

ali ako govorimo o jednoj pravoj vezi,gde se dvoje vole i da neka druga dodje...nee nee ne moze

ali nazalost kad su muskarci u pitanju,mislim da se zene jos uvek nisu suocile ( i ne krivim ih uopste ) da vecina njih stvarno mislim.....su nekontrolisana stoka i vernost im nije u krvi

DaDole
15-08-2011, 07:08
Možda ja nisam najnormalnija osoba..ali kad bi se neko udvarao mom partneru pred mojim očima(ili mimo njih:) ) ja uopšte ne bih regovala samo iz jednog razloga..ja nemam ništa sa tom osobom...moja relacija je moj partner,a ne neko treći..i šta ja imam da reagujem prema toj trećoj osobi..
ne razumijem kako žene krive žene s kojima se njihov partner pogleda onako duže ili intimnije..kako mogu da krive tu neku ženu,vrijeđaju je ili napadaju..pa,zaboga..nije njen partner kuče koje se na lancu može odvesti za nečiji stol ili u nečiji zagrljaj.

Raisa
15-08-2011, 10:53
Pa,ne radi se o tome da ti nju krivis,ne branis ti njega vec sebe od njegnog bezobrazluka. da ja napadnem tvog decka,a da ja vidim da ti sedis i ne radis nista,ja bih se jos vise osilila i mislila bih da mi se moze jer gore da te gazim i ponizavam jermi to dozvoljavas. mislim,tako devojke razmisljaju obicno kad vide da neka ne reaguje ako joj pred nosom muvaju decka :lol:

Rosa
15-08-2011, 10:58
Pa,ne radi se o tome da ti nju krivis,ne branis ti njega vec sebe od njegnog bezobrazluka. da ja napadnem tvog decka,a da ja vidim da ti sedis i ne radis nista,ja bih se jos vise osilila i mislila bih da mi se moze jer gore da te gazim i ponizavam jermi to dozvoljavas. mislim,tako devojke razmisljaju obicno kad vide da neka ne reaguje ako joj pred nosom muvaju decka :lol:

:aha:

pisala sam ja već na ovoj temi o ovome samo ja i Veca imamo isto mišljenje :hm:

minjon
15-08-2011, 11:01
...a taj decko je poluretardiran ili sta...?...ako jeste onda stvarno treba neko da ga brani ili sta vec...:(

Sarmica
15-08-2011, 11:05
Možda ja nisam najnormalnija osoba..ali kad bi se neko udvarao mom partneru pred mojim očima(ili mimo njih:) ) ja uopšte ne bih regovala samo iz jednog razloga..ja nemam ništa sa tom osobom...moja relacija je moj partner,a ne neko treći..i šta ja imam da reagujem prema toj trećoj osobi..
ne razumijem kako žene krive žene s kojima se njihov partner pogleda onako duže ili intimnije..kako mogu da krive tu neku ženu,vrijeđaju je ili napadaju..pa,zaboga..nije njen partner kuče koje se na lancu može odvesti za nečiji stol ili u nečiji zagrljaj.

:curica:

DaDole
15-08-2011, 11:08
mini jone,imaš moj aplauz:)

Moonster
21-08-2011, 07:23
:aha:

pisala sam ja već na ovoj temi o ovome samo ja i Veca imamo isto mišljenje :hm:

Hajde malo detaljnije da obradimo ovo :)

Devojka - ma neka ide slobodno, ako smatra da nema razloga da ostane, slobodna je kada god želi, nikakav problem.
Iza leđa da mi radi, to nije pametno, ni malo :nene:
Dakle samo iskreno i direktno :)

Žena - Isto može da prošeta kada god želi, zaustavljena neće biti. Ali to već zavisi od mnogih faktora.

Žena sa decom - :nene:
Da ide zbog avanture ili zbog toga što je konačno "pronašla sebe" :nene:
Neće da može, ikako.
Prvo neka pruži deci 21 godinu njihovog života, a nakon toga neka bude karakter pa neka stane ispred njih i neka im otvoreno kaže zašto odlazi.
Tek tada može da ide :kafa:

mikili
21-08-2011, 09:15
Hajde malo detaljnije da obradimo ovo :)

Devojka - ma neka ide slobodno, ako smatra da nema razloga da ostane, slobodna je kada god želi, nikakav problem.
Iza leđa da mi radi, to nije pametno, ni malo :nene:
Dakle samo iskreno i direktno :)

Žena - Isto može da prošeta kada god želi, zaustavljena neće biti. Ali to već zavisi od mnogih faktora.

Žena sa decom - :nene:
Da ide zbog avanture ili zbog toga što je konačno "pronašla sebe" :nene:
Neće da može, ikako.
Prvo neka pruži deci 21 godinu njihovog života, a nakon toga neka bude karakter pa neka stane ispred njih i neka im otvoreno kaže zašto odlazi.
Tek tada može da ide :kafa:

E meni treba objasnjenje,pogotovo za ovaj zadnji pasus...sta bi to trebala da objasnjava-deci-od 21 godinu..da joj se neko udvarao?tema je o tome.. i zasto je zena talac dece,zar to nisu zajednicka deca..treba li i on da stane pred njih i objasni stogod,ili muskarci to ne moraju?

Moonster
21-08-2011, 09:20
E meni treba objasnjenje,pogotovo za ovaj zadnji pasus...sta bi to trebala da objasnjava-deci-od 21 godinu..da joj se neko udvarao?tema je o tome.. i zasto je zena talac dece,zar to nisu zajednicka deca..treba li i on da stane pred njih i objasni stogod,ili muskarci to ne moraju?

Konkretno, ja ne bih imao šta da objašnjavam, jer nemam tih problema da "pronalazim sebe" i da vlastitoj deci uništavam život :aha:
Žena talac dece, ovo je žalosna postavka, ako je talac svoje dece, onda je sve a najmanje je žena, osim u biološkom smislu.

rile_nezni_oblak
21-08-2011, 09:29
ako njoj to udvaranje prija, onda ja tu ne zelim bas nista da uradim... jer, sta god da uradim, ispadam glup i smesan... ako joj ne prija, onda ona treba da se izvuce iz te situacije, jer, ako je sama dala povoda nekome da pocne sa udvaranjem, onda treba i sama da se izvuce iz te price... jer niko ne prilazi tek tako, ako zna da tu postoji jos neko... a ako nije dala povoda, a on bas smara, onda tu nema puno izbora... pozoves ga i objasnis mu na najlepsi moguci nacin... mada, to verovatno nikad ne upali, pa to bude uglavnom neka sila na kraju... verbalna il' fizicka... jer drugacije sigurno sigurno nece prestati...

mikili
21-08-2011, 09:30
to su tvoje reci moon,ja samo izvukoh ono kako zvuce,jer po njima ispada da je s dobijanjem dece gotovo,finito,kraj..nema je vise kao licnost,nema pravo na osecanja,duzna je da trpi sve ,osudjena na prezrenje i osudu ako nece,ako slucajno-pronalazi sebe-,ma sta to znacilo..

Moonster
21-08-2011, 09:32
to su tvoje reci moon,ja samo izvukoh ono kako zvuce,jer po njima ispada da je s dobijanjem dece gotovo,finito,kraj..nema je vise kao licnost,nema pravo na osecanja,duzna je da trpi sve ,osudjena na prezrenje i osudu ako nece,ako slucajno-pronalazi sebe-,ma sta to znacilo..
Molim te pusti te priče o "umiranju" žene kada dobije decu :aha:
Ako ih ima iz ljubavi tu tek život za nju kao majku počinje, ako ih ima iz nekih drugih razloga takve se uvek "pronalaze" jer su se negde "izgubile" očigledno.

rile_nezni_oblak
21-08-2011, 09:34
Molim te pusti te priče o "umiranju" žene kada dobije decu :aha:
Ako ih ima iz ljubavi tu tek život za nju kao majku počinje, ako ih ima iz nekih drugih razloga takve se uvek "pronalaze" jer su se negde "izgubile" očigledno.

moonster, ti jednostavno ne razumes nas, zene... :(

Sarmica
21-08-2011, 09:37
moonster, ti jednostavno ne razumes nas, zene... :(

Loodače:raz_114:

Ja još nemam bejbis ali mi neće smetati nek me bičuju zbog njih ako treba:place:
Ali to neje tema :raz_088:

Moonster
21-08-2011, 09:37
moonster, ti jednostavno ne razumes nas, zene... :(

Jeste brate Rile, ja sam po prirodi mnogo rigidian tip kao ličnost i kod nekih stvari nema mestu tumačenjima i igrarijama :aha:
Nasmeja me sa ovim Rile, propisno :)

mikili
21-08-2011, 09:40
Znaci,zenina uloga je samo da bude majka i tu se njen zivot zavrsava,tj.muskarci smatraju da to treba da joj je dovoljno?da ispuni biolosku funkciju i sta ima vise da trazi?ne bih rekla..

mica
21-08-2011, 17:10
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Pa obrnem situaciju,udvaram se ja njoj :kreza:

Vragolanka
21-08-2011, 19:41
Znaci,zenina uloga je samo da bude majka i tu se njen zivot zavrsava,tj.muskarci smatraju da to treba da joj je dovoljno?da ispuni biolosku funkciju i sta ima vise da trazi?ne bih rekla..

ne znam nijednog koji ovako nešto tvrdi...
mada ja kao žensko smatram da to ne treba da joj bude jedina svrha, ali najbitnija, da.

QueenOfClubs
21-08-2011, 21:17
Hajde malo detaljnije da obradimo ovo :)

Devojka - ma neka ide slobodno, ako smatra da nema razloga da ostane, slobodna je kada god želi, nikakav problem.
Iza leđa da mi radi, to nije pametno, ni malo :nene:
Dakle samo iskreno i direktno :)

Žena - Isto može da prošeta kada god želi, zaustavljena neće biti. Ali to već zavisi od mnogih faktora.

Žena sa decom - :nene:
Da ide zbog avanture ili zbog toga što je konačno "pronašla sebe" :nene:
Neće da može, ikako.
Prvo neka pruži deci 21 godinu njihovog života, a nakon toga neka bude karakter pa neka stane ispred njih i neka im otvoreno kaže zašto odlazi.
Tek tada može da ide :kafa:
Мене занима како би је спречио. :palac:

mikili
21-08-2011, 21:38
ne znam nijednog koji ovako nešto tvrdi...
mada ja kao žensko smatram da to ne treba da joj bude jedina svrha, ali najbitnija, da.
ti si onda prilicno neupucena.ujedno mislim i da smo to gore totalno skrenuli s teme,a ako ti zelis da te neko tretira samo kao osobu koja ce da radja decu..tvoj izbor ,meni uopste ne smeta.ja sam govorila u licno ime.

Moonster
21-08-2011, 21:42
Мене занима како би је спречио. :palac:
Mnogo pitaš, neću da ti kažem :pusi:

Sandokan
22-08-2011, 18:14
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Pizdiš u sebi i ćutiš .... to je stvar koja nema veze sa tobom, već sa tvojim partnerom, ako on/ona reaguje kako ne treba onda je to već i tvoj problem :aha:

ribizla
22-08-2011, 18:15
Pizdiš u sebi i ćutiš .... to je stvar koja nema veze sa tobom, već sa tvojim partnerom, ako on/ona reaguje kako ne treba onda je to već i tvoj problem :aha:

u sebi?!!!
pa znas kako.. mozda moze u sebi dok ta osoba ne odmakne 1m ... posle vadim ohlagiju iz torbe (zenska torba uvek ima sve sto treba) i lemam :ljuta:
jeste..
jeste..
ljubomorna sam.

Sandokan
22-08-2011, 18:19
Pa ebi ga ako nekoga batinama treba čuvati, onda je samo pitanje kad će ti snaga i koncentracija popustiti :aha:

ribizla
22-08-2011, 18:20
Pa ebi ga ako nekoga batinama treba čuvati, onda je samo pitanje kad će ti snaga i koncentracija popustiti :aha:

pa dobro.. nisam bash bukvalno mislila..
ali kad sa mzaljubljena.. jako sam posesivna :kk:

mica
22-08-2011, 18:21
pa dobro.. nisam bash bukvalno mislila..
ali kad sa mzaljubljena.. jako sam posesivna :kk:

:qq: Zeno, cemo se svadjamo ti i ja :g:

ribizla
22-08-2011, 18:22
:qq: Zeno, cemo se svadjamo ti i ja :g:

necemo valjda :kk:
trudim se da to kontorlishem :g:

причалица
22-08-2011, 18:46
Pizdiš u sebi i ćutiš ....

:raz_114: bravo, komšo

Vragolanka
22-08-2011, 20:48
ti si onda prilicno neupucena.ujedno mislim i da smo to gore totalno skrenuli s teme,a ako ti zelis da te neko tretira samo kao osobu koja ce da radja decu..tvoj izbor ,meni uopste ne smeta.ja sam govorila u licno ime.

neupućena u šta? naglasila sam da iznosim samo svoje mišljenje, ništa više.
na ostalo neću odgovoriti... ili me nisi dobro razumela, ili namerno čupaš iz kontexta ono što ti odgovara i filuješ po želji.

Klu
04-09-2011, 12:38
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?
citat otprilike...

..."prijatelju, malo si se previše uneo...to je moja supruga...aj da nisam tu, pa u redu...al sam tu..."

a možda bi se i pravio blesav, da propratim njeno ponašanje...

malavelika
06-09-2011, 17:36
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

posmatram i osmehujem se

kojica
06-09-2011, 17:42
A o čemu razmišljaš? :hm:

malavelika
06-09-2011, 17:47
znatizeljno se pitam kako ce se situacija odvijati :)

Bad_Wolf
06-09-2011, 18:31
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

Nemam partnera.

Cruz
16-01-2012, 19:06
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?

meni je to smesna situacija.. mislim, ne zelim da budem iskljuciva, ali svakako mi partner ne bi bio onaj koji flertuje sa drugim zenama dok je sa mnom u vezi je l'... ocekujem da mi se uzvrati onoliko koliko i sama pruzam

elem, ako dodje do toga da se neko mom partneru udvara, a on to oberucke prihvati, sigurno mi vise nece biti partner :) naravno, takva situacija se resava iza zatvorenih vrata, a ne pred ocima prisutnih

mikili
16-01-2012, 20:17
znaci,odgovor bi bio,gledaces mirno dok ne stignete kuci,jel tako nekako:raz_125:

Cruz
16-01-2012, 20:28
znaci,odgovor bi bio,gledaces mirno dok ne stignete kuci,jel tako nekako:raz_125:

znaci :)

Lilu
16-01-2012, 21:24
znam da tema nema veze sa pesmom, ali kad god vidim naslov ja se setim ove balade


http://www.youtube.com/watch?v=TUtKwUvmXeU

Rosa
16-01-2012, 23:38
I do kog zaključka smdo došli :hm:

Dobra je ovo tema :jede:

:manijak:

Moonster
16-01-2012, 23:42
Da se presipa iz šupljeg u prazno :jede:

Sarmica
17-01-2012, 07:56
meni je to smesna situacija.. mislim, ne zelim da budem iskljuciva, ali svakako mi partner ne bi bio onaj koji flertuje sa drugim zenama dok je sa mnom u vezi je l'... ocekujem da mi se uzvrati onoliko koliko i sama pruzam

elem, ako dodje do toga da se neko mom partneru udvara, a on to oberucke prihvati, sigurno mi vise nece biti partner :) naravno, takva situacija se resava iza zatvorenih vrata, a ne pred ocima prisutnih


ma takva situacija se rešava odma' i sad :jede:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_tF5gvY2XY4

Raisa
17-01-2012, 10:53
Jaoj ja sam imala situacije gde su se druge predstavljale ko njegove devojke, gde on sedi sa drugaricom i prodje jedna i vidi ih i prosiri pricu da on nju j.ebe, kradu mu mobilni kad ne vidi u kaficu itd i odgovaraju na poruke
i jos gomila drugih situacija :aha:
klonim se uopste da dajem reakcije na njih,jer ako ja dam reakciju,to ce biti samo jedna vrsta reakcije,odnosno ici cu na robiju :aha: :

Sarmica
17-01-2012, 11:04
a ne da sedis ko klada i gledas :aha:


pa jednom sam stajala i radila nishta :aha: pa sam ispala budala :aha: dodushe,ja bih se zapitalal kako li ja to delujem,ili energiju saljem,da druga misli da tek tako predamnom moze da mi pridje decku? :lol:



jednom sam to uradila,pa je devojka videla da cutim i ne radim nista jer eto,htela sam ispasti hladnokrvna ( sto mi je uspelo ) ali se ond aona josh vise oslilila i mislila je da joj se svasta moze.
Boli me za topuz u ruci,al ribo od mene neces praviti idiota pred mojim nosom. Mada,rekla bih,zapitala bih se '' kako li ja to delujem kad ona misli da joj se moze? '' :lol:


Ukoliko to radi ispredmog nosa sacuvaj Boze- ubila bih je i fizicki i psihicki



klonim se uopste da dajem reakcije na njih


pa odluči se, el reaguješ il ne reaguješ :kreza:

Cruz
17-01-2012, 11:11
ma takva situacija se rešava odma' i sad :jede:


dobro ako tako kazes :lol:

Raisa
17-01-2012, 12:04
pa odluči se, el reaguješ il ne reaguješ :kreza:

reagujem ako se to radi predamnom...a o tome se tema i radi.
Ono sto se radi,iza mojih ledja,na kvarno,samo da bi postigli to da ja budem ljuta ili povredjena to ne.
ja nisam bila sa njim kad se ona predstavljala ko njegova devojka,ja nisam bila sa njim kad je sedeo sa drugaricom i neka treca je videla i prosirila da nju **** itd. dzabe oces da me izvrnes iz konteksta.

Sarmica
17-01-2012, 14:20
ništa ja ne izvrćem, sama si se izvrnula:jede:

Sagacity
17-01-2012, 15:11
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?
Ne reagujem uopšte...,samo posmatram i čekam sled događaja...Velika je razlika, da li se on prima na udvaranje ili nekim svojim ponašanjem pokazuje, da je njeno udvaranje za njega u datom trenutku neprijatno..
Ako se baš ''prima'', sačekaćemo da se ''predstava'' završi, a onda da se lepo pozdravimo....Tako nekako....:namcor:

Sarmica
17-01-2012, 15:16
Ne reagujem uopšte...,samo posmatram i čekam sled događaja...Velika je razlika, da li se on prima na udvaranje ili nekim svojim ponašanjem pokazuje, da je njeno udvaranje za njega u datom trenutku neprijatno..
Ako se baš ''prima'', sačekaćemo da se ''predstava'' završi, a onda da se lepo pozdravimo....Tako nekako....:namcor:

Pa nisi valjda luda s takvom spodobom da se pozdravljaš?:krsti:...uostalom što čekati kraj predstave, i kad je naaajlepše prestaaaani okreeeni se i nestaaaani:plesu:

Rosa
17-01-2012, 15:19
Evo kako ja to rešavam :ljuta:


http://youtu.be/xBYIX1vVPb0

Steppenwolf
25-01-2012, 15:14
Даклем, да наставимо расправу са чата:
Неко се отворено удвара вашем партнеру.
Како реагујете?
Nema sanse ni da pocne.