PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da ste muskarac...



Raisa
28-03-2011, 11:09
kakav biste bile? :g:

fizicki,psihicki,kako biste se ponashale itd.. nemojte sad da pravite virtuelnog muskarca kakvog vi zelite za sebe il vasheg idealnog :lol: vec se unesite kakve biste vi stvarno bile :aha:

raspisite se i raspalite po...mashti :aha:

john preston
28-03-2011, 11:11
a gde je tvoj odgovor..nisi se nesto raspisala :jede:

Raisa
28-03-2011, 11:12
pa egocentricno je da odmah pisem o sebi,tema je za druge a ne Raisine ispovesti za komentarisanje :aha:

john preston
28-03-2011, 11:15
jel ima tema za muske..da ste zena...:haha:

ja da sam zemsko....bio bi k... ne znam da kazem NE...:haha:

Raisa
28-03-2011, 11:16
pa pokreni je :g:

kontriraj mi malo.. :aha:

a nisi se opisao kako bi izgledao :aha:

kojica
28-03-2011, 11:58
jel ima tema za muske..da ste zena...:haha:

ja da sam zemsko....bio bi k... ne znam da kazem NE...:haha:

Ovo svi muški kažu.

Ja da sam muško bilo bih gej.. totalni... :raz_088:

--- Poruka je editovana u 12:58 --- Prethodna poruka je objavljena u 12:42 ----

I da me Raisa napravi na crnca opet bih bila gej.. eto... :raz_088:

Sarmica
28-03-2011, 12:01
Ja bih promenila pol:sad:

mikili
28-03-2011, 12:27
detinjast..do krajnjih granica.svi vole male decake u velikom pakovanju.

marlon
28-03-2011, 14:17
da smo muskarac bili bismo zavodljivi

vako smo samo ko babe

ЖениМиСе
28-03-2011, 14:21
Ovo svi muški kažu.

Ja da sam muško bilo bih gej.. totalni... :raz_088:

--- Poruka je editovana u 12:58 --- Prethodna poruka je objavljena u 12:42 ----

I da me Raisa napravi na crnca opet bih bila gej.. eto... :raz_088:

khm kojice

QueenOfClubs
28-03-2011, 15:00
Како то могу да знам? :krsti:

ЖениМиСе
28-03-2011, 15:01
da sam muškarac bio bih žensko

Ena
29-03-2011, 11:53
Da sam muškarac, bila bih metrosexualac :haha:

Sandokan
29-03-2011, 12:17
Da sam muško ih šta bih sve uradio ..... :lol:

Ramocve
29-03-2011, 17:02
:huh:Mislim da bi bila zbunjena. Smaralo bi me da se brijem i iskreno, ne bi znala kako da namestim polni organ u gaćama, gore, dole, levo, desno.. sve je to tako zbunjuće.

Ena
30-03-2011, 07:18
:huh:Mislim da bi bila zbunjena. Smaralo bi me da se brijem i iskreno, ne bi znala kako da namestim polni organ u gaćama, gore, dole, levo, desno.. sve je to tako zbunjuće.

E ovo je dobro :haha:, pazi kad o tom organu nisam razmišljala, al' svakako ga ne bih gurala u sve i svašta :haha:

Adio
30-03-2011, 15:52
kakav biste bile? :g:

fizicki,psihicki,kako biste se ponashale itd.. nemojte sad da pravite virtuelnog muskarca kakvog vi zelite za sebe il vasheg idealnog :lol: vec se unesite kakve biste vi stvarno bile :aha:

raspisite se i raspalite po...mashti :aha:

Ja sam svoje detinjstvo provela ratujuci, igrajuci se klikerima i ostale decacke ige, a posebno sto sam se tukla i sto sam tukla :lol:
I sad imam zelju da nekog prebijem :aha:
Sto kaze koleginica, kad te neko vidi tako, ko dzambas, a kad se nasmejes ko andjeo :raz_076:

Znaci tako, verovatno bih zavrsila u nekim specijalnim jedinicama ili tako nesto

Raisa
03-04-2011, 15:37
Ja da sam musko ja bih bila...luda.
mislim i ovako sam,ali me tad niko ne bi mogao kontrolisati. Ukratko
Izgled:


..pa verovatno bih bila dosta tamnija,kao i sad,kosu bih imala crnu,terala je onako,na jez :aha: bila bih istetovirana,verovatno nabildovana,tj nabildovan, ( al ne puno ) posto treniram dosta...,i imala bih pirsing na jeziku :mrgreen:
oblacenje....crna kozna jakna,to ne bih skidala
al bih imala nekoliko pari patika,sve bi morale da budu sneznobele,ni slucajno prljave,sama bih cistila :lol: farmerice,majice,sve uvek uredno,cisto, lice,telo, parfem ,sve pod konac
nikako neuredan
i neki dzobasti sat po dobavezno,posto volim takve satove,a tek kao musko...to bi mi bilo kao statusni simbol,mocno deluje

Ponashanje:

voznja motorima,ilegalne trke, tucha ako je u pitanju ja bih prva skalala posto sam jako odana,razbijanje flasha o zid cluba, u stvari to ne,jer ne volim nekontrolisano ponashanje,voznje gliserima :aha: bungy jumping,ono iskakanje iz aviona, kriminalne radnje dodushe nisu iskljucene :lol: ,otisla bih od kuce u deset i vratila se u sest ujutru, striptiz barovi, oruzja,verovatno bih posedovala par,il isla u vojsku bar na neko vreme ali ne bih bila povodljiva,ne bi mogli da me povuku u neshto sto necu,da budem necija marioneta u vezi bilo cega.. Ne bih bila neki notorni ludak koji ce sad da ide da bije ljude iz cista mira,il iz zabave
,zapravo,pre mislim da bih bila prilicno mirna,bez obzira sto bih bila divlja..divlja al pozitivno divlja

Zene:

striptiz barovi,ko sto rekoh,zene.cujem rec ''veza'' odmah bih skakala kroz prozor ,bilo sta sto iole zvuci kao vezivanje,i sad imam strah od toga,a tek kad bih bila musko..,trojka,orgije..ali bih htela da se svaka oseti vrednom..u smislu,treirala bih je kao damu cak iako ona to nije...otvarala vrata,dozovila,odvozila,sve bi bilo placeno,dzentlmen :g: Ne bih..ne bih mogla da budem stvarno neko ko zene nipodostava,tipa kad bi za neku rekli '' ma ona ti je drolja pijana sad svi smo veceras bili za njom '' ,pa i da mi stavi dupe na glavu ne bih mogla,eventualno bih je skinula sa sebe,tutnula joj mineralnu vodu u ruke i otisla. Ne bih nikad neku devojku mogla da iskorstim,pa Boze nisam pacenik. E da,i nikad ne bih mogla da budem s a k.urvom,nikad jer

a ) kao da sam neki ocajnik
b) hebes nesto sto su svi imali
c) ovo je mozda trebalo pod a ) imam standarde

boli me kako bi izgledala,jesma rekla samokontrola je meni sve,pogotvo kad bih bila musko.sta ti ima da poshtujes kod muskarca koji se kara s akojom god,ne zna d as ekontrolise,to je dete,ne muskarac,ne poshtujem to. A i salje poruku da i nemas inace izbor ili da nisi ba su stanju da biras cim moras da karas onu koja daje svima

mada,kad je devojka u pitanju tu bih bila jaaako izbirljiva, uzasno :g: al bi bila zbrinuta ko beli medved :g: al koje god ribe izaberem,bile bi one koje ne moze da ima svako :g: ja bih volela samo prvu ligu i to najstroziji krug :g:

QueenOfClubs
03-04-2011, 19:40
А ко би све то финансирао? :aha:

DaDole
07-04-2011, 13:25
Da sam muškarac bila bih putujuće biće..ne bih izlazila iz kola i nikad ne bih raspakivala kofere..mogla bih da se ne depiliram,da ne mislim kad će i da li će ciklus da dođe,da ne razmišljam o šminkanju,brushalterima,donjem rublju,mirisima,parfemima..da zaboravim na torture manikira,pedikira..muke kod ginekologa ..na rezervne hulahopke za svaki slučaj..
ih,da sam muškarac imala bih samo dobar kofer:) i gas:)

mica
08-04-2011, 07:49
ja bih samo prepisala Raisin post :)) u principu,ne bih se mnogo menjala,iovako sam u mnogim situacijama kao muskarac :P

kojica
08-04-2011, 07:50
ja bih samo prepisala Raisin post :)) u principu,ne bih se mnogo menjala,iovako sam u mnogim situacijama kao muskarac :P

Mico muškarčino moja.. :cmok:

mica
08-04-2011, 07:52
Mico muškarčino moja.. :cmok:

:cmok:
a jesam jednom dozivela da mi je devojka rekla sledecu rcenicu:"Od svih muskaaca u mom zivotu,ti si musko za najvecim M" :)))
(sad ce muski da me lincuju) :P

QueenOfClubs
08-04-2011, 07:53
Da sam muškarac bila bih putujuće biće..ne bih izlazila iz kola i nikad ne bih raspakivala kofere..mogla bih da se ne depiliram,da ne mislim kad će i da li će ciklus da dođe,da ne razmišljam o šminkanju,brushalterima,donjem rublju,mirisima,parfemima..da zaboravim na torture manikira,pedikira..muke kod ginekologa ..na rezervne hulahopke za svaki slučaj..
ih,da sam muškarac imala bih samo dobar kofer:) i gas:)
Ај све разумем, ал што жена не може да буде путујуће биће и да не излази из кола никако ми није јасно. :huh:

paculjkica
08-04-2011, 08:03
Ja bih verovatno da sam muskarac bila za vezu :P . Biti sa nekim koga volis je lepse nego menjanje devojaka svaki dan, eto ukratko...
A i kad bih se ozenila bio bi veran ženi , iz principa! :)

DaDole
08-04-2011, 08:03
Ај све разумем, ал што жена не може да буде путујуће биће и да не излази из кола никако ми није јасно. :huh:
Može,naravno da može ali nikad neometano i bez prepreka:) I naravno,uvijek sa više vremena koje joj treba za pripremu..naravno i sa nekim danima u kojima nije sposobna ni da leži,a kamoli da vozi i putuje..a tek koliko stvari treba da spakuje da se nađe,jer su potrebne,pa za svaki slučaj..
sve je mnogo komplikovanije i zahtjevnije..Zamisli samo kad pukne guma na autu:)

QueenOfClubs
08-04-2011, 08:09
Može,naravno da može ali nikad neometano i bez prepreka:) I naravno,uvijek sa više vremena koje joj treba za pripremu..naravno i sa nekim danima u kojima nije sposobna ni da leži,a kamoli da vozi i putuje..a tek koliko stvari treba da spakuje da se nađe,jer su potrebne,pa za svaki slučaj..
sve je mnogo komplikovanije i zahtjevnije..Zamisli samo kad pukne guma na autu:)
Менеми то није проблем :aha:
Сам да имам с чим и кад, пакујем се за пола сата и бришем.
А купиш афтић с гумама које не пуцају :lol:

Сад се сетих, возим ја аутопутем а мама кука – успори, успори.
Што?
Па замисли да пукне гума при овој брзини.
Не брини, не може да пукне. Може само да експлодира, ал ретко се то дешава. :kojica:

Ал и ретко ко може тако да се спакује и збрише.
Само што мушкарци мање компликују. :aha:

DaDole
08-04-2011, 08:12
Naravno..ja uvijek pođem od sebe i svojih pakovanja..joj,koliko je to stvari..znaš li koliko stvari ženi treba kad putuje u odnosu na broj stvari koje muškarac nosi..broooka:)
Njemu sve stane u malo koferče ili smiješni ranac..sjeti se samo koliko toga pakujemo kad idemo na more ili u planinu:qq:

QueenOfClubs
08-04-2011, 08:15
Једна мала путна торба за мене и иста таква за сина. Што?
Шта пакујете толико, најозбиљније питам, могли бисмо да отворимо тему...

DaDole
08-04-2011, 08:18
Da znaš da se to i ja pitam..i nekako nemam pametan odgovor..rob stvari..kao i većina žena...i uvijek zavidim muškarcima na tom minimalizmu potrebnog..

Sandokan
08-04-2011, 08:22
Ne znam dal ima tema (ne mogu da nadjem) al ja nikako ne bih volO da sam žeMsko ........... a te torbe i čuda ..... uvek sam bio frapiran koliko toga može da stane u jedan prosečan automobil srednje klase :haha: ....mojih stvari je uvek bilo za pola omanje sportske torbe ...

QueenOfClubs
08-04-2011, 08:24
Па некад давно и ја сам паковала, па кад сам почела да враћам чисте ствари и да све то опет перем и пеглам, свела на минимализам.
Па се опет деси да вратим нешто чисто.
Али много волим да путујем и да могу, из кола не бих излазила а паковање ми је на последњем месту.
Једино сам фанатик што се лекова тиче кад идем у иностранство.
Толико их накупујем да их после имам читаве године. :lol:

DaDole
08-04-2011, 08:28
Ne znam dal ima tema (ne mogu da nadjem) al ja nikako ne bih volO da sam žeMsko ........... a te torbe i čuda ..... uvek sam bio frapiran koliko toga može da stane u jedan prosečan automobil srednje klase :haha: ....mojih stvari je uvek bilo za pola omanje sportske torbe ...
Eto vidiš..to je ono o čemu govorimo,to je ta razlika među polovima..pa veličina tvoje kozmetičke torbice jednaka je mom priručnom neseseru..a veličina moje kozm.torbice je vjerovatno ista kao tvoje "omanje sportske torbe":raz_088:

Sandokan
08-04-2011, 08:30
Па некад давно и ја сам паковала, па кад сам почела да враћам чисте ствари и да све то опет перем и пеглам, свела на минимализам.
Па се опет деси да вратим нешто чисто.
Али много волим да путујем и да могу, из кола не бих излазила а паковање ми је на последњем месту.
Једино сам фанатик што се лекова тиче кад идем у иностранство.
Толико их накупујем да их после имам читаве године. :lol:

Mi smo imali "situaciju" u Grčkoj i pored gomile lekova koje smo poneli .... prepiše nam doktorka neki lek da se preklapa sa paracetamolom ako on sam ne obori temperaturu ...... otišao lepo u apoteku kupio (smešna neka cifra) i kao rukom odnešeno ..... čak smo kupili još jednu bočicu posle da ponesemo za BG :lol:

DaDole
08-04-2011, 08:33
Па некад давно и ја сам паковала, па кад сам почела да враћам чисте ствари и да све то опет перем и пеглам, свела на минимализам.
Па се опет деси да вратим нешто чисто.
Али много волим да путујем и да могу, из кола не бих излазила а паковање ми је на последњем месту.
Једино сам фанатик што се лекова тиче кад идем у иностранство.
Толико их накупујем да их после имам читаве године. :lol:

Tačno tako..i ja sam neko ko bi samo putovao..znaš kad kažeš ono:"Nije teško,nek se nađe,pa ne idem pješke i neću to nositi na leđima" i još niakko nisam uspjela svesti na minimum..ali fanatik sam kad su u pitanju silne kreme,maze i mlijeka kojekakva za prije,za poslije..kupke i tako to...a što se lijekova tiče ne pitaj,to imam stalno i nema veze gdje putujem..par puta godišnje pregledam i pobacam ako je prošao rok upotrebe i to je to..
Prosječan muškarac vjerovatno ne misli da bi ga mogao zaboliti stomak naprimjer ili zub je l da:)

Sandokan
08-04-2011, 08:34
Tačno tako..i ja sam neko ko bi samo putovao..znaš kad kažeš ono:"Nije teško,nek se nađe,pa ne idem pješke i neću to nositi na leđima" i još niakko nisam uspjela svesti na minimum..ali fanatik sam kad su u pitanju silne kreme,maze i mlijeka kojekakva za prije,za poslije..kupke i tako to...a što se lijekova tiče ne pitaj,to imam stalno i nema veze gdje putujem..par puta godišnje pregledam i pobacam ako je prošao rok upotrebe i to je to..
Prosječan muškarac vjerovatno ne misli da bi ga mogao zaboliti stomak naprimjer ili zub je l da:)

NemO se vređamo :lol:

DaDole
08-04-2011, 08:35
NemO se vređamo :lol:
Pa ti nisi prosječan muškarac:)

QueenOfClubs
08-04-2011, 08:57
Mi smo imali "situaciju" u Grčkoj i pored gomile lekova koje smo poneli .... prepiše nam doktorka neki lek da se preklapa sa paracetamolom ako on sam ne obori temperaturu ...... otišao lepo u apoteku kupio (smešna neka cifra) i kao rukom odnešeno ..... čak smo kupili još jednu bočicu posle da ponesemo za BG :lol:
Ал 2 летовања у Турској а 4 у Египту :aha:

kojica
08-04-2011, 11:10
Da znaš da se to i ja pitam..i nekako nemam pametan odgovor..rob stvari..kao i većina žena...i uvijek zavidim muškarcima na tom minimalizmu potrebnog..

Jesje.. i ja se mom Konanu beskrajno divim na minimalizmu potrebnog..

pa se onda po sto puta vrati kući jer je nešto zaboravijo... :haha:

DaDole
08-04-2011, 13:45
Jesje.. i ja se mom Konanu beskrajno divim na minimalizmu potrebnog..

pa se onda po sto puta vrati kući jer je nešto zaboravijo... :haha:

pa da..uvijek je to tako..samo što to muškarci rijetko priznaju:)