PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muskarci pitaju , zene odgovaraju.



sani
08-08-2009, 11:08
Zene, sprem'te se! :raz_125:

muskarci , mikrofon je vas... :raz_002:

Ciciban
08-08-2009, 11:16
aj da vidimo :pusi:

marlon
08-08-2009, 12:14
Imam jedno pitanje koje me muci dugo vremena.... :pusi:
Kako to da kad zene stoje u moru voda im ne udje u... razumete ? :raz_114:

sani
08-08-2009, 12:26
:razzz ..pa valjda je u pitanju parcijalni pritisak.. :lol:
a ne moz voda protiv gravitacione sile.. :raz_117:

petrana
13-08-2009, 21:22
:raz_114: to je ekstra pitanje
Bila nekada ona emislija kada postave naucniocima tri pitanja a oni traze odgovor, garant se secate, bilo davno al bila lepa emislija
I tu bude raznih banalnih pitanja na koja se ne daje bas tako lako odgovor
I na primer, nisu mogli da ustanoive odgovor na sledeca dva pitanaj:
Zasto se med kada se pusti da curi sa kasike, na dnu uvija? (probajte)
Kada se izvadi cep iz pune kade vode, sta uslovljava da voda krene da vrtlozno izlazi na jednu ili na drugu stranu?
Prvo su mislili da je problem jednostavan, da se radi o okretanju zemlje, ali ebiga. Eksperimentalno su utvrdili da veze nema sa okrtanjem zemlje. Problem tada jos uvek nije bio resen. Nije iskljuceno da je i Marlonovo pitanje tajna Prirode. :raz_116:

SaleX
17-08-2009, 08:05
Ок. прво питање:
- Зашто женске носе хулахопке и мајице са откривеним пупком у исто време?
Мислим када видимо отпозади оне две штрафте од шава на леђима или од напред уместо пупка видимо тканину хулахопки- то је тако бљак!
Чему то онда? :raz_081:

petrana
17-08-2009, 12:38
pa i jeste za :raz_081: ali tako nose, mislila sam i ja da ima neki razlog, al izgleda da nema
Jednu mladu devojku sam pitala sto nosi tako kratke majce da ce da se razboli, tad bila zima, gledam je i hladno mi. A ona mi kaze: "Verujte mi da nema da se kupe duge majce da da su normalne, da nisu za babe. Ja sma bas trazila al nisam mogla da nadjem nista."
Pa jesam li lakoverna ne znam, delovala mi je da je bas iskreno odgovorila na to pitanje.

petrana
17-08-2009, 12:41
Znas Sale, pade mi sad na pamet, da je mozda citava moda sa kratkim majcama i da se vide gace i da se vide hulakopke, da je to sve cist neki prkos, ko neko kontriranje oblacenju uoste, jer to definitivno nije lepo. Zene su mnogo lepse u nekoj romanticnoj garderobi ali one se danas bas ne oblace tako nego suprotno, znaci kao da teraju neki nesvesan inat, neki rat sa savremenim zivotom :raz_081:
malo sam se zanela

Man
17-08-2009, 12:46
kad si se već zanela, kači se na temu...da vidimo kako ti teraš inat :pusi:

doc holliday
17-08-2009, 21:03
:razzz ..pa valjda je u pitanju parcijalni pritisak.. :lol:
a ne moz voda protiv gravitacione sile.. :raz_117:


:raz_114: :raz_114: :raz_114:
eto ko je bio pažljiv n ačasovima fizike :raz_040:

SaleX
17-08-2009, 21:57
Znas Sale, pade mi sad na pamet, da je mozda citava moda sa kratkim majcama i da se vide gace i da se vide hulakopke, da je to sve cist neki prkos, ko neko kontriranje oblacenju uoste, jer to definitivno nije lepo. Zene su mnogo lepse u nekoj romanticnoj garderobi ali one se danas bas ne oblace tako nego suprotno, znaci kao da teraju neki nesvesan inat, neki rat sa savremenim zivotom :raz_081:
malo sam se zanela

Ne znam kome prkos. Ženske se smrzavaju u oktobru u majicama koje otkrivaju pupak, stradaju im bubrezi i jajnici, a muški se čude i komentarišu "Vid seljanke"
Moda sa televizije?
Pa gledamo serije koje se snimaju u Kaliforniji i gde 12 meseci ideš u kratkoj majčici, a ovde padne sneg :raz_097:

*Bilja*
17-08-2009, 22:25
Znas Sale, pade mi sad na pamet, da je mozda citava moda sa kratkim majcama i da se vide gace i da se vide hulakopke, da je to sve cist neki prkos, ko neko kontriranje oblacenju uoste, jer to definitivno nije lepo. Zene su mnogo lepse u nekoj romanticnoj garderobi ali one se danas bas ne oblace tako nego suprotno, znaci kao da teraju neki nesvesan inat, neki rat sa savremenim zivotom :raz_081:
malo sam se zanela

Ne znam kome prkos. Ženske se smrzavaju u oktobru u majicama koje otkrivaju pupak, stradaju im bubrezi i jajnici, a muški se čude i komentarišu "Vid seljanke"
Moda sa televizije?
Pa gledamo serije koje se snimaju u Kaliforniji i gde 12 meseci ideš u kratkoj majčici, a ovde padne sneg :raz_097:

Kao da ne zivimo na istoj planeti, ja ne vidjam u oktobru (osim ako nije topao i osim ako nije rec o Miholjskom letu) zene u majicama do pupka, a da preko nemaju dzemper, jaknu, blejzer, sako, bundu, mada mi i to deluje glupo...

Zna se kad se sta nosi, a htedoh nesto drugo: Mene najvise nerviraju devojke i zene koje nose farmerice sa tzv. niskim strukom, a nemaju figuru za tako nesto, pa preliva na sve strane :raz_117:

SaleX
17-08-2009, 22:32
Znas Sale, pade mi sad na pamet, da je mozda citava moda sa kratkim majcama i da se vide gace i da se vide hulakopke, da je to sve cist neki prkos, ko neko kontriranje oblacenju uoste, jer to definitivno nije lepo. Zene su mnogo lepse u nekoj romanticnoj garderobi ali one se danas bas ne oblace tako nego suprotno, znaci kao da teraju neki nesvesan inat, neki rat sa savremenim zivotom :raz_081:
malo sam se zanela

Ne znam kome prkos. Ženske se smrzavaju u oktobru u majicama koje otkrivaju pupak, stradaju im bubrezi i jajnici, a muški se čude i komentarišu "Vid seljanke"
Moda sa televizije?
Pa gledamo serije koje se snimaju u Kaliforniji i gde 12 meseci ideš u kratkoj majčici, a ovde padne sneg :raz_097:

Kao da ne zivimo na istoj planeti, ja ne vidjam u oktobru (osim ako nije topao i osim ako nije rec o Miholjskom letu) zene u majicama do pupka, a da preko nemaju dzemper, jaknu, blejzer, sako, bundu, mada mi i to deluje glupo...

Zna se kad se sta nosi, a htedoh nesto drugo: Mene najvise nerviraju devojke i zene koje nose farmerice sa tzv. niskim strukom, a nemaju figuru za tako nesto, pa preliva na sve strane :raz_117:

Pa ne vidiš ih jer ne gledaš ženske seko:) ne gledaš ženske, pa ne vidiš :pusi:
Niski struk pa farmerke kažeš?
Jednu sam zezao "Vidim ti dokolenice kroz pojas pantalona" :) Da mislim ako nema telo za takvo što neka ne nosi.Al sad ojd objasni joj a da ne dobiješ batine :raz_119:
"Izvinite gospodjice, imate gigantsko dupe, želeo bih da na njemu puštam slajdove društvu sa godišnjeg odmora"
"Oprostite, ali toliko su Vam nisko farmerke da vam dupe zviždi svaki put kad dune povetarac..:"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

petrana
18-08-2009, 08:34
Kao da ne zivimo na istoj planeti, ja ne vidjam u oktobru (osim ako nije topao i osim ako nije rec o Miholjskom letu) zene u majicama do pupka, a da preko nemaju dzemper, jaknu, blejzer, sako, bundu, mada mi i to deluje glupo...

Zna se kad se sta nosi, a htedoh nesto drugo: Mene najvise nerviraju devojke i zene koje nose farmerice sa tzv. niskim strukom, a nemaju figuru za tako nesto, pa preliva na sve strane :raz_117:






pa verovatno ne zivimo :raz_114: ja ih gledam u ucionici, oci mi ispadaju

petrana
18-08-2009, 08:39
Ne znam kome prkos. Ženske se smrzavaju u oktobru u majicama koje otkrivaju pupak, stradaju im bubrezi i jajnici, a muški se čude i komentarišu "Vid seljanke"
Moda sa televizije?
Pa gledamo serije koje se snimaju u Kaliforniji i gde 12 meseci ideš u kratkoj majčici, a ovde padne sneg :raz_097:

Sale, sta je prkos, i kako se prkosi?
KAd prkosis onda izvodis neku glupost i kao da time kazes : "Nosi se znas, uvo me zabole sta ti mislis, e bas ocu ovako, sta je tebe briga kako cu ja."
NE branim ih samo pokusavam da ukapiram zasto se tako oblace.
Imala sam jednu mladu devojku koju sam obozavala da gledam :raz_114:
ona je imala stila u prkosenju. Obuce svilenkastu suskavu siroku trenerku pa preko nje teksas sorc, a gore majci pet raznih velicina boja i dimenzija :raz_114:
mnogo mi zao sada sto je nisam slikala
a na glavi sta uradi od kose to tek da padnmes u nesvest, i milion bedzeva naravno od kojih ni jedan sa drugim veze nema

SaleX
18-08-2009, 22:22
OK.
Može li neka dama da mi objasni- mirišljave higijenske uloške!?
Razumemo mi uloške. Pa one mrežaste za trudnice, pa noćne, pa sa krilcima.
ali- MIRIŠLJAVE!?
:raz_081:

Ciciban
18-08-2009, 22:37
glupost najveca je to sale .....

SaleX
19-08-2009, 08:54
Ali stvarno......
:raz_081: :raz_081: :raz_081:

petrana
19-08-2009, 13:36
Sale, obozavam te :raz_082: mnogo volim kad neko nesto pita
Ovako Sale, to sa uloscima uopste nije zaebancija. Od cetiri do sedam dana koliko traje menzis postoji jedan ili dva kada je problematicno, i biznismeni su smislili uloske kao prilicno praktican nacin resavanja tog problema. I zena umesto da taj jedan ili dva dana nosi suknju ima mogucnost da i ta dva dana nosi ono sto obicno nosi a da se ne boji kojecega. MEdjutim, prva ideja koja ce ti se nametnuti da je zena zeljna toga da se oblaci u tesne pantalone pa da zato pada na biznisovu ideju, ali avaj, nije tako. Ako zena zeli da nosi suknju na posao ona mora da kupuje i najlon carape, mora redovno da se depilira mora da ima elegantnu cipelu., I stavi na papir, bice ti jesno da je mnogo jeftinije da nosi pantalone i time prosiri diapazon cipela koje moze da kupi nego da nosi suknju. E sad, kad se vec odlucila da joj je jeftinije da kupuje uloske negoli nesto drugo navukla je sebi jedan problem na glavu. Ulosci se zovu higijenskui a ustvari su suprotni tome. Oni su od sintetickih materijala i pospesuju razvoj raznoraznih smrdljivih bakterija, a inace postoje raznorazna smrduckanja u tih nekoliko dana i bez ulozaka. I onda se biznismen dosetio da napravi mirisljave uloske, koji se samo tako zovu. Zena kada misli na te dane odma se seti tih smrduckanja koja postoje i od kojih uvek po malo strepi da to ljudi okolo osecaju, i kad joj kazu "Evo kupi mirisljave uloske" Ona mora da padne. KApiras, ako su to samo smrdljuckavi ulosci :raz_114:
Inace, ono sto bi bilo najbolje koristiti jesete pamucne krpe oblikovane za to ili zamotuljci gaze, koji bi se redovno morali otkuvavati i td. Znala sam jednu porodicu, zena muz i tri cerke. Zena je radila kao bolnicarka. Ona je lepo od gaze napravila te zamotuiljke, bezbroj komada :raz_114: i one nisu kupovale uloske i tako to.
I ima jos jedna zanimljivost. Verovali ili ne, nekada menzisi uopste nisu bili tako obilni. Ja sam pitala babu kako je to nekad islo. Ona je bila 1907. godiste, zivela je na planini, najsiromasniji moguci kraj, al ljudi isti ko mi. Kaze da one nisu nosile ni gace. E pa kako to? Kaze da je dovoljno bilo da se u te dane cesce obrisu :raz_081: . E pa kako to ne znam.

SaleX
19-08-2009, 21:32
Sale, obozavam te :raz_082: mnogo volim kad neko nesto pita
Ovako Sale, to sa uloscima uopste nije zaebancija. Od cetiri do sedam dana koliko traje menzis postoji jedan ili dva kada je problematicno, i biznismeni su smislili uloske kao prilicno praktican nacin resavanja tog problema. I zena umesto da taj jedan ili dva dana nosi suknju ima mogucnost da i ta dva dana nosi ono sto obicno nosi a da se ne boji kojecega. .........

E, vala hvala ti na iscrpnom odgovoru. Znao sam ja da je to neka "šećerna vodica", i ti sa krilcima i noćni a posebno ovi mirišljavi- koji čak ni ne mirišu.
E, sad to sa menstruacijom sam i ja čuo. U opšte nisu bil eobilne kao danas a neki naučnici navode zagadjenje okoline i atmosfere, pa navode razne hemikalije koje mi unosimo u prganizam, pa stres.
U glavnom da sada krvarenja jesu daleko obilnija nego pre. Na kraju krajeva svi smo mi generacije odrasle na raznom "Humanama" i "Bebironima", što znači da su nas kljukali hemikalijama još kao bebe. A možeš li da zamislišd anas žensku tašnu ili mušku pederušu bez par "loperamida" ili "Aspirina"..... a eto.... "Aspirin".... on razredjuje krv i pospešuje krvarenje... koliko ih samo progutamo mesečno?

marlon
24-08-2009, 22:36
sta smatrate svojim najvecim uspehom?

sani
24-08-2009, 22:40
Moje sinove , takvi kakvi jesu..
Sebe, takva kakva sam..
Gradila sam i sebe i njih i zadovoljna sam sta je od svega ispalo.
proces jos uvek traje :D

marlon
24-08-2009, 23:11
i trajace celog zivota...jako lepo sani...

petrana
26-08-2009, 11:42
Moj najveci uspeh? Sto se nisam ubila do sad jedno tri cetiri puta :lol:
Al jednom bas, bio je to uspeh sto se nisam ubila.
Moj najveci uspeh je sto uspevam sebe da istrpim :raz_114:

Ciciban
26-08-2009, 12:55
Najvecim uspehom? To sto sam zadrzala sebe u ovim odvratnim vremenima .....i dete ali tu smo tek na pocetku ....rezultati ulaganja se tek naziru ....

Dusala
03-09-2009, 22:34
sta smatrate svojim najvecim uspehom?


Dobro pitanje evo mog odgovora....moju decu.... :srce: :raz_023: :srce:

Maca
16-09-2009, 23:24
Di su muskarci sa pitanjima..:))

doc holliday
22-09-2009, 23:00
dali više volite counter strike ili cod :razzz

Maca
23-09-2009, 21:43
ne volim..

Ciciban
29-09-2009, 05:37
Koji muskarci ? pa vis da ih nema ....mnogo :lol:

petrana
29-09-2009, 12:42
dali više volite counter strike ili cod :razzz

sta je to???

marlon
29-09-2009, 12:59
hahahaha... to se maze na lebac :pusi:
cod naravno.. posto menjam pol od danas...

doc holliday
30-09-2009, 08:58
za ove neupućene devojke koje neznadu imam samo jedno reći
davaću vam ja časove :razzz

Maca
02-10-2009, 20:35
a di je pitanje..ja bi da odgovorim.. :lol:

Man
02-10-2009, 20:51
šta radite kad vas zasvrbi :stidljiva:

Maca
02-10-2009, 20:58
damo da se poceska... :pusi:

petrana
03-10-2009, 09:39
šta radite kad vas zasvrbi :stidljiva:

Zeznuto pitanje. Jednom sam imala priliku da cujem jednu stariju zenu kako je rekla svojoj mladoj sticenici ( bila joj je neka rodjaka ) "Ako te zasvrbi a ti se pocesi." Cak sam i na jednom filmu cula slicnu recenicu, americki film, jedna mlada pijanistkinja je pod tutorstvom neke ostre zene i dolazi u situaciju da se zaljubila i kao da je spremna na rizik da ostavi karijeru umetnice zarad ljubavi, a ta tutorka joj kaze nesto slicno tome "Ako te svrbi a ti se pocesi.".
Nekada se, ne tako davno gledalo sa mnogo vise razumevanja na to da covek ima nagone i to jake, da su ti nagoni ne samo nagoni vec i pokretac zivota, i smatralo se sasvim normalno i podrzavalo se i omogucavalo da zene vrlo rano stupe u brak. A onda se naglo, iz ko zna kakvih sve razloga prekinulo sa tom tradicijom i mladim se zenama direktno ili indirektno pocelo preporucivati da se cesu kad ih zasvrbi. Zasto? Pa zato sto davanje da te neko poceska nosi velike rizike da bi te neko tome savetovao. Pa opet ima i onih koji savetuju da das da poceska, a ima i onih koji bez saveta izaberu bilo da se pocesu ili da daju nekom da ih poceska. Ali, u cemu je tu problem? Sam taj nagon "svraba" nije samo u svrabu. Krajnji cilj tog nagona je dete, a podizanje deteta bez porodice je veoma teska i rizicna stvar. Em to, em sto veze koje nisu uistinu veze no samo ceskanja nose, mada ne moraju, opet gomilu rizika. A ako i ne nose gomilu rizika, ako sui se zaista nasle dve osobe koje ce jedna drugu da ceskaju bez ikakvih drugih namera, ne ostvaruje se onaj cilj tog nagona i ...
Zbog svega ovog gore, a tek od skoro to tako gledam, ne mogu da verujem kako se vaspitavaju mladi ljudi uopste. Moguce da se varam, da sam pod losim uticajem svoje uze sredine :lol:, mozda je drugde drugacije, a i verovatno jeste. Od tog sto bi trebalo reci mladom muskarcu se ogradjujem, ali sto bi trebalo reci mladoj zeni: (sto bih ja rekal kao tutorka) "COvek je bice koje zivi jako kratko a od tog kratkog vremena jedan sasvim mali deo je onaj u kom je reproduktivno sposoban. Sve u tebi zeno je apsolutnopodredjeno radjanju i usustini je to ono najbitnije u tvom zivotu i nista drugo niej vredno naspram toga, nista se drugo ne moze tome ni primaci. Moci ces da ako to zelis postignes neke sasvim drugre stvari, da se izgradis profesionalno, ovako onako, i sto se na taj nacin vise udaljis od tog svog primarnog fizioloskog zahteva to ces biti nesrecnija. Moci ces sebe da zavaravas na razne nacine, ako si jakog karaktera, da se povuces i neupadljivoscu prikrivac neverovatnu unutrasnju buru tela koje nije ostvarilo svoj cilj; ili da se ucinis upadljivom i bucnom i na taj nacin sto ces tu buru istaci ucinis je za posmatranje nevaznom; sta god radila i na koji god nacin pokusavala da prevaris vreme koje ce ti govoriti da jos samo malo i gotovo je sa tobom a cilj nisi ostvarila, bices duboko nesretna.
Ali,a ko na prvo mesto stavis ono sto i jeste na prvom mestu, sebe kao zivotinjku koja je tu radi produzenja vrste, imaces neverovatnu snagu i moci ces sve, i kada budes padala opet ces se dici.
Zato trazi muza, onog koji ce ti pomoci da to ostvaris, i sta god da se desava medju vama, treba da ti je uvek za vas odnos na prvom mestu to da je on onaj bez kog to ne bi mogla, koji ti je pomogao da se oslobodis te strasne bure potrage za gnezdom u ovoj surovoj dolini koju ljudi zovu Zemlja."

doc holliday
04-10-2009, 15:02
L volite formulu 1

sani
04-10-2009, 16:48
ne, :lol: ..a ni fudbal!!!

Sibi
04-10-2009, 17:06
L volite formulu 1


ne ... mada mogu da bacim pogled kad se neko skrši. :cita:

Bisernica
04-10-2009, 22:16
Volim da gledam formulu,posebno kad je u Monci i Hungaro ring ;)

petrana
05-10-2009, 06:58
L volite formulu 1

:raz_062: meni to lici na nesto skupo, i nikad nesto mi nije bilo jasno
nit volim nit ne volim
ko da to i ne postoji, sto se meene tice

Maca
05-10-2009, 21:18
Volim..umereno...

doc holliday
11-10-2009, 20:25
L više volite ljubavne filmove (tipa titanic, itd)ili neki ratni filmić (spašavanje redova rajana i slično)

doc holliday
12-10-2009, 20:49
:raz_038:

Ciciban
12-10-2009, 20:54
horor :lol:

petrana
13-10-2009, 09:11
:raz_128: ne znam
uopste ne zavisi od zanra
ps. nisam gledala ni jedan ni drugi koje si napomenuo
al na primer, svidelo mi se ono sa Prevarant, ili tako nesto, tu je isti glumac kao u titaniku, ako se ne varam

marlon
13-10-2009, 11:44
sa radite kad upoznate nekog ko vam se svidja... ono bas?

sani
13-10-2009, 17:55
Ja se ne racunam.. u ovo u pitanje.. :lol:

Ciciban
13-10-2009, 19:10
ja ne razumem pitanje ...dalje ..... :lol:

bleja
13-10-2009, 20:04
nista,
ako se on meni svidja a ja njemu ne a sto cu bilo sta da radim?? a ako je to obostrano, tek onda nema potrebe nista da radim. :mrgreen:
hocu reci, sve se radi samo :))

marlon
13-10-2009, 21:51
ebali vas odgovori.. znaci one prve dve cute ko zalivene jer samo trepcu i prave se francuzice.. a bleja gazi batacima ispod stola.... spontano naraFski :lol:

bleja
13-10-2009, 22:38
moji bataci ne rade mimo mene :) kad kazem: sve se radi samo, to znaci da JA ne radim nista, ni iznad, ni ispod stola, osim sto se u sebi smeskam, je l sad malo jasnije? :lol:

marlon
13-10-2009, 22:49
ja kolko znam zene kad su sretne uvek su meke... kad su tvrde mislim naravno na raspolozenje onda im nije ni do cega i zele sto pre da zavrse mucenje udvoje... mada ima i iznenadnih obrta kao sto rekoh slucajni dodir koji u delu sekunde odmeksa jednu ili drugu stranu ... ili pak utvrdi... i tako to... :lol:

bleja
14-10-2009, 10:26
svasta ti znas...a i ne znas :lol:
neke je lakse citati, neke teze, neke su necitljive nacisto, a to opet zavisi od dioptrije koju nosis.
:mrgreen:

ps. ovo se zove jedan u klin drugi u plocu, tj, ti o sarmi ja o rolerima :)

marlon
14-10-2009, 10:30
jok.. pravim se malo vesht, a malo nevesht da vidim de si tanka :lol:

bleja
14-10-2009, 10:32
pa, ja sam svuda tanka...
ko celicna sajla :lol:

marlon
14-10-2009, 10:35
hahaha.. jes, pa kad se neki put otkaci od vitla onda sece na pola one koji su blizini a? :pusi:

bleja
14-10-2009, 12:12
ahhh, pa....kad god neko/nesto otkaci neminovna je i kolateralna steta ;)

marlon
14-10-2009, 12:15
i uvek nastrada slabiji pol tj. osetljiviji a to smo mi jel tako? :andjeo:

marlon
14-10-2009, 12:19
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:

bleja
14-10-2009, 12:22
i uvek nastrada slabiji pol tj. osetljiviji a to smo mi jel tako? :andjeo:


niko te ne lupi po glavi ako mu ne dozvolis :mrgreen:
al nista bez rizika, rizik je ujutru ustati i okliznuti se u kupatilu,
izaci na ulicu gde da ne bi pregazio odbeglog rakuna udaris kolima u banderu....razni su rizici al` c est la vie :raz_022:

marlon
14-10-2009, 12:25
pa jes ako si milosrdan onda rokaj po banderama... ali opet oni koje idu nasigurno i ne rizkuju nista su uskraceni za esenciju blagog kreativnog ludila koje je hrana one nezamenljive prave strasti... :nos:

petrana
14-10-2009, 14:43
sa radite kad upoznate nekog ko vam se svidja... ono bas?


sa radite kad upoznate nekog ko vam se svidja... ono bas?

Marlone, nisi precizno postavio pitanje :nos:
Aj da uzmem da kazes, sta ste uradile kada ste upoznale nekog ko vam se bas svidja.
E pa nije moguce precizno odgovoriti. Bilo je situacija daČ
pozovem na pice
da bezim u sirokom luku
da ga jurim
da bezim
:raz_028: nema pravila Marlone
Al kad sagledam stvar sad iz daljine, to jurenje je vise ko da ja mislim da je jurenje a ustvari to neki oblik bezanja :oci: .

bleja
14-10-2009, 15:56
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


prezir povezujem s mrznjom, a ne mrzim nikoga, postoje osobe koje mi ne odgovaraju, koje me cak nerviraju, i takve izbegavam ali bas nikog ne prezirem.
mogu postati ravnodusna, nezainteresovana, mogu sazaljevati, prezrenje sadrzi nekakvo gadjenje u sebi, neku hladnocu i cak zlobu.
ustvari, ne znam, nikad mi se tako nesto nije desilo. da nekog volim pa da ga posle prezirem.
al ne kazem da mozda ja nisam bila predmet necije mrznje i prezrenja, nadam se, ne dugo. :stidljiva:

marlon
14-10-2009, 18:41
super blejo, pretpostavljao sam da si takav karakter.... ravnodusnost je i za mene cesto gora od bilo koje vrste mrznje ili prezira jer ne implicira apsolutno nikakvu strast.... jer i mrznja je deo strasti, one naopake ali opet strasti....
.... aj sad da spojim prethodna dva pitanja u jedno... da li ste ikada upoznajuci nekog muskarca makar delom svesti u glavi dok ste jos na prvom date-u iskonstruisali u glavi tok da kazem vase moguce veze i razloge koje bi doveli prekida dok ste ga slusali sta vam prica i analizirajuci ga kako samo zene umeju.. da li idete tako daleko u taj pomalo apstraktni flash in future ili stojite cvrsto na zemlji i samo se odnosite tet a tet na trenutno ono sta se desava ispred vasih ociju sad dok pricate sa njim i ne mislite aspolutno ni na sta drugo.... naravno, dok ne ostanete same i pocnete mozda da merite za i protiv?

petrana
14-10-2009, 18:47
:nos: nisam merodavna aloi cu da odgovorim
ne konstruisem nikakve razloge za eventualan prekid
ako ima nesto sto mi deluje kao nepremostivo onda je to automatski kraj bez pocetka

marlon
14-10-2009, 18:50
a sta moze da bude toliko nepremostivo osim da ti se ne dopada?

sani
14-10-2009, 19:01
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.

petrana
14-10-2009, 19:02
moze,
na primer da je nekih nespojivih sa mojim verskih ubedjenja
i da naslutim da ima neku nepoverljivu zicu, nesto tipa fiks ideja prema nekom
(u prevodu, da mu nisu bas sve daske na broju)
to su jedine dve nepremostive stvari

petrana
14-10-2009, 19:03
a ima nesto, to u vezi verskih ubedjenja
nije problem ako je druge vere, nego ako on druge vere smatra nemogucim

marlon
14-10-2009, 19:03
pa moja pitanja uvek idu na blagu provokaciju onog konstruktivnog dela emocionalne inteligencije... barem to treba da znas.. a input je da bi se otvorile i pisale sta osecate... iskreno.... :lol:

marlon
14-10-2009, 19:05
meni je to sa verom malo glupo uvek bilo...ako si zreo covek i znas ko si onda je vera nebitna dok se ne umesaju porodice i njihovi tripovi.... cim se krene u raspravu oko vere i emocija ode sve pod led.... to potpisujem.

petrana
14-10-2009, 19:06
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:

jos nisam zavolela nekog pa ga prezrela
ljubavlju se svasta zove, u tom je zabuna
ako zaista covek nekog zavoli onda je prosto nemoguce da ga posle prezre, jer ljubav sama po sebi "upija" sve
ali, "simpatije" u smislu podudaranja interesa, e to je lako uzdrmati :lol:

petrana
14-10-2009, 19:08
meni je to sa verom malo glupo uvek bilo...ako si zreo covek i znas ko si onda je vera nebitna dok se ne umesaju porodice i njihovi tripovi.... cim se krene u raspravu oko vere i emocija ode sve pod led.... to potpisujem.

e ali ako je nekom vera bitna na takav nacin da je dogmatican, to je stvar koju sam nazvala nepremostivom

sani
14-10-2009, 19:11
:raz_083: znam..
i dobro da postavljas pitanja na takav nacin, jer postizes cilj evidentno :lol:

I da ti kazem...postoji jos nesto..ako nam je tesko da shvatimo ljubav ..a to je ta neka biohemija tela, biohemija mozga..koja ako se poklopi kod dvoje ljudi, naprosto funkcionise i traje ..kao sto trajes i postojis sam kao licnost, menjas se, preispitujes se..ali nikad sebe nisi doveo do toga da se prezires.. :lol: i da kazes.."E sad sam sa sobom zavrsio".. :lol:

Jbt...Marlone, ako mi sad objasnis sta sam rekla, ti si apsolutni genije :raz_114:

marlon
14-10-2009, 19:20
aj pokusacu.. nek me cekaju tamo de idem ko ih ebe...
htela si da kazes ukratko... zabole te za sve ako ti s neko svidja i telo i dusa ti vapi za njim ko karfiol za ekspres loncem... dok te drzi taj osecaj i dok se osecas zivom kao nikad pre dotad moze da bude zemljotresa, oluja, da izgubis godinu na faksu, da se po*****ras sa roditeljima, da te se odreknu prijatelji, da nemas prebijenog filera.... znaci nis nije bitno, samo on i niko vise. i ne da ne razmisljas o raskidu jer ti je to poslednji onaj kraj svesti koji se ne aktivira sve dok se ne desi nesto ruzno o cemu ni ne pretpostavljas.... mozes da se prezires sto si bila luda i toliko ga volela ali to je samo tvoje i nicije i drzace te dugo posle raskida ali kao svaka emocionalna zena ces se secati lepih detalja a prema njemu ces biti hladna jer ne sme da zna da si jos uvek ista ona devojcica koju je uhvatio za ruku izveo iz roditeljske kuce i odveo u zivot... a sam dobar ? :lol:

petrana
14-10-2009, 19:22
aj pokusacu.. nek me cekaju tamo de idem ko ih ebe...
htela si da kazes ukratko... zabole te za sve ako ti s neko svidja i telo i dusa ti vapi za njim ko karfiol za ekspres loncem... dok te drzi taj osecaj i dok se osecas zivom kao nikad pre dotad moze da bude zemljotresa, oluja, da izgubis godinu na faksu, da se po*****ras sa roditeljima, da te se odreknu prijatelji, da nemas prebijenog filera.... znaci nis nije bitno, samo on i niko vise. i ne da ne razmisljas o raskidu jer ti je to poslednji onaj kraj svesti koji se ne aktivira sve dok se ne desi nesto ruzno o cemu ni ne pretpostavljas.... mozes da se prezires sto si bila luda i toliko ga volela ali to je samo tvoje i nicije i drzace te dugo posle raskida ali kao svaka emocionalna zena ces se secati lepih detalja a prema njemu ces biti hladna jer ne sme da zna da si jos uvek ista ona devojcica koju je uhvatio za ruku izveo iz roditeljske kuce i odveo u zivot... a sam dobar ? :lol:

MArlone, mozda za Sani nesto drugo, za mene veze s vezom

petrana
14-10-2009, 19:22
kada, ako nestane ono sto je bilo, osecaj koji je vezivao, nestaje sve u kompletu

marlon
14-10-2009, 19:25
ma sace samo da napise skote jedan... :raz_049:
:pusi: ...otiso...

sani
14-10-2009, 19:26
aj pokusacu.. nek me cekaju tamo de idem ko ih ebe...
htela si da kazes ukratko... zabole te za sve ako ti s neko svidja i telo i dusa ti vapi za njim ko karfiol za ekspres loncem... dok te drzi taj osecaj i dok se osecas zivom kao nikad pre dotad moze da bude zemljotresa, oluja, da izgubis godinu na faksu, da se po*****ras sa roditeljima, da te se odreknu prijatelji, da nemas prebijenog filera.... znaci nis nije bitno, samo on i niko vise. i ne da ne razmisljas o raskidu jer ti je to poslednji onaj kraj svesti koji se ne aktivira sve dok se ne desi nesto ruzno o cemu ni ne pretpostavljas.... mozes da se prezires sto si bila luda i toliko ga volela ali to je samo tvoje i nicije i drzace te dugo posle raskida ali kao svaka emocionalna zena ces se secati lepih detalja a prema njemu ces biti hladna jer ne sme da zna da si jos uvek ista ona devojcica koju je uhvatio za ruku izveo iz roditeljske kuce i odveo u zivot... a sam dobar ? :lol:


Otprilike..

bleja
14-10-2009, 20:50
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

bleja
14-10-2009, 21:05
super blejo, pretpostavljao sam da si takav karakter.... ravnodusnost je i za mene cesto gora od bilo koje vrste mrznje ili prezira jer ne implicira apsolutno nikakvu strast.... jer i mrznja je deo strasti, one naopake ali opet strasti....
.... aj sad da spojim prethodna dva pitanja u jedno... da li ste ikada upoznajuci nekog muskarca makar delom svesti u glavi dok ste jos na prvom date-u iskonstruisali u glavi tok da kazem vase moguce veze i razloge koje bi doveli prekida dok ste ga slusali sta vam prica i analizirajuci ga kako samo zene umeju.. da li idete tako daleko u taj pomalo apstraktni flash in future ili stojite cvrsto na zemlji i samo se odnosite tet a tet na trenutno ono sta se desava ispred vasih ociju sad dok pricate sa njim i ne mislite aspolutno ni na sta drugo.... naravno, dok ne ostanete same i pocnete mozda da merite za i protiv?




pretpostavka ko pretpostavka....macku o rep :mrgreen:
imamo razlicit pogled na ljubav, a ako nam je polaziste razlicito tesko da cemo se naci na kraju u istoj tacki.
kako uopste mogu da zamisljam buducnost s nekim koga vidim prvi put i to na osnovu neke male price? tek ako vise puta tu osobu sretnem, a ako je vise puta sretnem znaci da me zanima i tek posle neke dublje price moze da se desi da kuci u tisini razmisljam o toj osobi za i protiv...ali nikako u smislu neke buducnosti...ne idem toliko daleko.
u suprotnom, na osnovu jednog vidjenja ne zamajavam se tako necim.

marlon
15-10-2009, 01:40
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:

marlon
15-10-2009, 01:52
super blejo, pretpostavljao sam da si takav karakter.... ravnodusnost je i za mene cesto gora od bilo koje vrste mrznje ili prezira jer ne implicira apsolutno nikakvu strast.... jer i mrznja je deo strasti, one naopake ali opet strasti....
.... aj sad da spojim prethodna dva pitanja u jedno... da li ste ikada upoznajuci nekog muskarca makar delom svesti u glavi dok ste jos na prvom date-u iskonstruisali u glavi tok da kazem vase moguce veze i razloge koje bi doveli prekida dok ste ga slusali sta vam prica i analizirajuci ga kako samo zene umeju.. da li idete tako daleko u taj pomalo apstraktni flash in future ili stojite cvrsto na zemlji i samo se odnosite tet a tet na trenutno ono sta se desava ispred vasih ociju sad dok pricate sa njim i ne mislite aspolutno ni na sta drugo.... naravno, dok ne ostanete same i pocnete mozda da merite za i protiv?




pretpostavka ko pretpostavka....macku o rep :mrgreen:
imamo razlicit pogled na ljubav, a ako nam je polaziste razlicito tesko da cemo se naci na kraju u istoj tacki.
kako uopste mogu da zamisljam buducnost s nekim koga vidim prvi put i to na osnovu neke male price? tek ako vise puta tu osobu sretnem, a ako je vise puta sretnem znaci da me zanima i tek posle neke dublje price moze da se desi da kuci u tisini razmisljam o toj osobi za i protiv...ali nikako u smislu neke buducnosti...ne idem toliko daleko.
u suprotnom, na osnovu jednog vidjenja ne zamajavam se tako necim.

tako i treba da bude...ali prenebregavate cinjenicu prvog utiska.. cinjenicu fascinacije koja se kod zena javi u sekundi... cinjenicu fluida koji se isto javi jako brzo skoro u trenu.... prenebregavate cinjenicu da mozda uradite tad nesto sto nikad u zivotu pre niste uradili na prvom date-u pod dejstvom ne adrenalina vec neceg sto ne znate sta vas tera na iracionalno kao npr. da zelite da samo ovlas dodirnete tu osobu... znaci mali milion spleta stvari koji vas natera da vam srce brze zakuca u ritmu onog rahmanjinovog drugog klavirskog znaci naopako iz tog adaga u drugom idete oma u mahlerovu prvu sa sturmish bewegtom i pojeli bi ga.... iako ste mislili kad ste se spremali i sminkali za taj date da ce to biti samo jedan obican neki prelid ili jedan od onih satijevih gnoisena u lentu koji uspavljuju i koji su za mnoge tralala.... a? sa cemo onda ako ga dodirnete, osetite trnce, osetite zelju, pocnete da crvenite i gorite iznutra... necete li pomisliti ybt... sta da radim da ga imam za sebe... makar i za stalno ... :pusi:
cutim i pusim cekajuci adekvatan odgovor... :raz_088:

Ciciban
15-10-2009, 08:17
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:



Zena te ozbiljno shvatila i tebe i pitanje ..... :)

to su iskusenja i ona su prisutna, pitanje je karaktera koliko im mozemo odoleti ...primera radi , ja jednoj takvoj nisam odolela i jos sam u njoj ...o kvalitetu iste ne bih da pricam bar ne ovde. Ali ako cemo o inferiornosti, prezasicenju pa i ravnodusnosti ....ti su oblici evolutivne gradacije ( u negativnom kontekstu ) prisutni i u dobro "konstruisanim " vezama.....i aj molim te nismo na krsti na zenama pa da je sve u superlativu..........strast nestaje s godinama .....pa vi pricajte sta hocete ......( i nemojte sad da mi kontrirate kao bas to ne utice na kvalitet veze )


aj cekaju me da spremim jedna strastan dorucak .....ajvar ...spremljen ljubavlju ... ( jeste li znali da je u mk dorucak i vecera ajvar )

Ciciban
15-10-2009, 09:12
a o fluidu ....trenutku fascinacije ( dorucak gotov) ,....prvom utisku ....pa muskarci su podlozniji na te stvari ... :raz_092:


na pamet vam tad ne pada rahmanjinov ...garant ....

bleja
15-10-2009, 09:48
super blejo, pretpostavljao sam da si takav karakter.... ravnodusnost je i za mene cesto gora od bilo koje vrste mrznje ili prezira jer ne implicira apsolutno nikakvu strast.... jer i mrznja je deo strasti, one naopake ali opet strasti....
.... aj sad da spojim prethodna dva pitanja u jedno... da li ste ikada upoznajuci nekog muskarca makar delom svesti u glavi dok ste jos na prvom date-u iskonstruisali u glavi tok da kazem vase moguce veze i razloge koje bi doveli prekida dok ste ga slusali sta vam prica i analizirajuci ga kako samo zene umeju.. da li idete tako daleko u taj pomalo apstraktni flash in future ili stojite cvrsto na zemlji i samo se odnosite tet a tet na trenutno ono sta se desava ispred vasih ociju sad dok pricate sa njim i ne mislite aspolutno ni na sta drugo.... naravno, dok ne ostanete same i pocnete mozda da merite za i protiv?




pretpostavka ko pretpostavka....macku o rep :mrgreen:
imamo razlicit pogled na ljubav, a ako nam je polaziste razlicito tesko da cemo se naci na kraju u istoj tacki.
kako uopste mogu da zamisljam buducnost s nekim koga vidim prvi put i to na osnovu neke male price? tek ako vise puta tu osobu sretnem, a ako je vise puta sretnem znaci da me zanima i tek posle neke dublje price moze da se desi da kuci u tisini razmisljam o toj osobi za i protiv...ali nikako u smislu neke buducnosti...ne idem toliko daleko.
u suprotnom, na osnovu jednog vidjenja ne zamajavam se tako necim.

tako i treba da bude...ali prenebregavate cinjenicu prvog utiska.. cinjenicu fascinacije koja se kod zena javi u sekundi... cinjenicu fluida koji se isto javi jako brzo skoro u trenu.... prenebregavate cinjenicu da mozda uradite tad nesto sto nikad u zivotu pre niste uradili na prvom date-u pod dejstvom ne adrenalina vec neceg sto ne znate sta vas tera na iracionalno kao npr. da zelite da samo ovlas dodirnete tu osobu... znaci mali milion spleta stvari koji vas natera da vam srce brze zakuca u ritmu onog rahmanjinovog drugog klavirskog znaci naopako iz tog adaga u drugom idete oma u mahlerovu prvu sa sturmish bewegtom i pojeli bi ga.... iako ste mislili kad ste se spremali i sminkali za taj date da ce to biti samo jedan obican neki prelid ili jedan od onih satijevih gnoisena u lentu koji uspavljuju i koji su za mnoge tralala.... a? sa cemo onda ako ga dodirnete, osetite trnce, osetite zelju, pocnete da crvenite i gorite iznutra... necete li pomisliti ybt... sta da radim da ga imam za sebe... makar i za stalno ... :pusi:
cutim i pusim cekajuci adekvatan odgovor... :raz_088:



je l` adekvatan odgovor po tvojoj ili po mojoj meri? da vidis u pravu si, prosla sam ja to s 15....pa i s 18 god :mrgreen:
no te fore s leptiricima u stomaku mene su mimoisle, zapravo ne znam ni sta to znaci, nikad nisam imala problem ni s varenjem niti takvu reakciju na strast i zaljubljenost?
da li iz toga treba zakljuciti da mi je zaljubljenost i strast strana ili svako tako nesto dozivljava na svoj nacin?
ljudi se menjaju, izgradjuju, mozda se neki i ne menjaju, sta znam :lol:
dovoljna je jedna pogresna recenica da neko ko me je privukao potone na dno Mrtvog mora zauvek. toliko toga treba da se poklopi da bi mi se neko dopao i privukao me da osetim strast da....zaista spadam u ne previse zaljubljive. a buduci da je tako i te kako umem da cenim i drzim osobu koja je uspela da me privuce na taj nacin :mrgreen:
ako je strast na pocetku postojala, i ako se uspava, meni nije problem da tako nesto ozivim ako mi je do te osobe stalo a ako je stvarno volim, znaci da mi je stalo. svakako nisam od onih koji sede i cekaju i misle da je ljubav perpetuum mobile, nego nesto sto se gradi, menja, i trazi nekad napor. e sad, to sto neko sebi dozvoli zabokrecinu, jednolicnost i naviku, pa to je do njegovog karaktera, ja ne volim jednolicnost ni u mnogo sitnijim, svakodnevnim stvarima a kamoli....
a ona fora da se volimo i mrzimo istovremeno, mazimo i ujedamo, pljuni pa polizi, meni je to totalno bzvz. i nezrelo, nemam za tako nesto ni gram zivaca, to me smara, znam da je nekima to uzbudljivo no meni je to uzaludno trosenje energije.

bleja
15-10-2009, 10:03
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:

o, ovo mi prom :mrgreen:







evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:
ace


o, ovo mi promace
i ja kad volim - volim, a kad ne volim - ne koljem.
da li to znaci da ni kad volim ne volim na pravi nacin jer kad ne volim necu da koljem? :lol:

marlon
15-10-2009, 10:38
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:



Zena te ozbiljno shvatila i tebe i pitanje ..... :)

to su iskusenja i ona su prisutna, pitanje je karaktera koliko im mozemo odoleti ...primera radi , ja jednoj takvoj nisam odolela i jos sam u njoj ...o kvalitetu iste ne bih da pricam bar ne ovde. Ali ako cemo o inferiornosti, prezasicenju pa i ravnodusnosti ....ti su oblici evolutivne gradacije ( u negativnom kontekstu ) prisutni i u dobro "konstruisanim " vezama.....i aj molim te nismo na krsti na zenama pa da je sve u superlativu..........strast nestaje s godinama .....pa vi pricajte sta hocete ......( i nemojte sad da mi kontrirate kao bas to ne utice na kvalitet veze )


aj cekaju me da spremim jedna strastan dorucak .....ajvar ...spremljen ljubavlju ... ( jeste li znali da je u mk dorucak i vecera ajvar )

cici uz svo uvazavanje... al nemas pojma o muskarcima... barema vakim ki sto je ova individua so ti sad odgovori :mrgreen:

Ciciban
15-10-2009, 11:01
fumare bre :lol: ......aj ti imas :pusi:

marlon
15-10-2009, 11:09
super blejo, pretpostavljao sam da si takav karakter.... ravnodusnost je i za mene cesto gora od bilo koje vrste mrznje ili prezira jer ne implicira apsolutno nikakvu strast.... jer i mrznja je deo strasti, one naopake ali opet strasti....
.... aj sad da spojim prethodna dva pitanja u jedno... da li ste ikada upoznajuci nekog muskarca makar delom svesti u glavi dok ste jos na prvom date-u iskonstruisali u glavi tok da kazem vase moguce veze i razloge koje bi doveli prekida dok ste ga slusali sta vam prica i analizirajuci ga kako samo zene umeju.. da li idete tako daleko u taj pomalo apstraktni flash in future ili stojite cvrsto na zemlji i samo se odnosite tet a tet na trenutno ono sta se desava ispred vasih ociju sad dok pricate sa njim i ne mislite aspolutno ni na sta drugo.... naravno, dok ne ostanete same i pocnete mozda da merite za i protiv?




pretpostavka ko pretpostavka....macku o rep :mrgreen:
imamo razlicit pogled na ljubav, a ako nam je polaziste razlicito tesko da cemo se naci na kraju u istoj tacki.
kako uopste mogu da zamisljam buducnost s nekim koga vidim prvi put i to na osnovu neke male price? tek ako vise puta tu osobu sretnem, a ako je vise puta sretnem znaci da me zanima i tek posle neke dublje price moze da se desi da kuci u tisini razmisljam o toj osobi za i protiv...ali nikako u smislu neke buducnosti...ne idem toliko daleko.
u suprotnom, na osnovu jednog vidjenja ne zamajavam se tako necim.

tako i treba da bude...ali prenebregavate cinjenicu prvog utiska.. cinjenicu fascinacije koja se kod zena javi u sekundi... cinjenicu fluida koji se isto javi jako brzo skoro u trenu.... prenebregavate cinjenicu da mozda uradite tad nesto sto nikad u zivotu pre niste uradili na prvom date-u pod dejstvom ne adrenalina vec neceg sto ne znate sta vas tera na iracionalno kao npr. da zelite da samo ovlas dodirnete tu osobu... znaci mali milion spleta stvari koji vas natera da vam srce brze zakuca u ritmu onog rahmanjinovog drugog klavirskog znaci naopako iz tog adaga u drugom idete oma u mahlerovu prvu sa sturmish bewegtom i pojeli bi ga.... iako ste mislili kad ste se spremali i sminkali za taj date da ce to biti samo jedan obican neki prelid ili jedan od onih satijevih gnoisena u lentu koji uspavljuju i koji su za mnoge tralala.... a? sa cemo onda ako ga dodirnete, osetite trnce, osetite zelju, pocnete da crvenite i gorite iznutra... necete li pomisliti ybt... sta da radim da ga imam za sebe... makar i za stalno ... :pusi:
cutim i pusim cekajuci adekvatan odgovor... :raz_088:



je l` adekvatan odgovor po tvojoj ili po mojoj meri? da vidis u pravu si, prosla sam ja to s 15....pa i s 18 god :mrgreen:
no te fore s leptiricima u stomaku mene su mimoisle, zapravo ne znam ni sta to znaci, nikad nisam imala problem ni s varenjem niti takvu reakciju na strast i zaljubljenost?
da li iz toga treba zakljuciti da mi je zaljubljenost i strast strana ili svako tako nesto dozivljava na svoj nacin?
ljudi se menjaju, izgradjuju, mozda se neki i ne menjaju, sta znam :lol:
dovoljna je jedna pogresna recenica da neko ko me je privukao potone na dno Mrtvog mora zauvek. toliko toga treba da se poklopi da bi mi se neko dopao i privukao me da osetim strast da....zaista spadam u ne previse zaljubljive. a buduci da je tako i te kako umem da cenim i drzim osobu koja je uspela da me privuce na taj nacin :mrgreen:
ako je strast na pocetku postojala, i ako se uspava, meni nije problem da tako nesto ozivim ako mi je do te osobe stalo a ako je stvarno volim, znaci da mi je stalo. svakako nisam od onih koji sede i cekaju i misle da je ljubav perpetuum mobile, nego nesto sto se gradi, menja, i trazi nekad napor. e sad, to sto neko sebi dozvoli zabokrecinu, jednolicnost i naviku, pa to je do njegovog karaktera, ja ne volim jednolicnost ni u mnogo sitnijim, svakodnevnim stvarima a kamoli....
a ona fora da se volimo i mrzimo istovremeno, mazimo i ujedamo, pljuni pa polizi, meni je to totalno bzvz. i nezrelo, nemam za tako nesto ni gram zivaca, to me smara, znam da je nekima to uzbudljivo no meni je to uzaludno trosenje energije.

upravo ono sto stalno govorim... odnos sa zenom ako zelis da ga imas na nivou necega sto se moze nazvati cista ezoterija mora biti takav da ti je svaki dan sa njom kao onaj prvi.... njoj pogotovo. ako vas uhvati zabokrecina dosade ili jos gore navike onda senzibilnost, ona u esencijalnom obliku tu nema sta da trazi i odnos postaje negacija svega sto je bio onim prvim trepatajem tog leptirica u stomaku slabinama ili vec gde... zene su sklone da svojim poneki put racionalnim reakcijama na musku iracionalnost kao npr. tu pogresnu njegovu recenicu sruse ceo poredak koji su zajednicki gradili....neki zbog takvih stvari postaju muski sovinisti, neki postaju nesigurni, neki stvore zid oko sebe ne dopustajuci nijednoj zeni da a na bilo koji poznat nacin udje u tvrdjavu njihove duse osim ako nije dovoljno mudra i vesta da nadje kerkaportu do njegovog srca i porusi te zidove.... jer budimo realni... zene vladaju svime, imaju apsolutnu kontrolu nas muskarcima ako oni samo nagovestajem shvate da je on jedan od onih ili ako osete da ih zeli iako su same iracionalne i sa cesto nedefinisanim ciljem.... zato sam i postavio ono pitanje jer znam da postoje zene koje imaju u sebi jaci muski princip od nas samih. i da, nisam pricao o zivotnom principu pljuni pa polizi jer ga ne poznajem i ako nesto jako dobro radim to je bas da pljujem a bas mi to eruditivno lizanje nije nesto u krvi kao mnogima sto je... :mrgreen: sad prebacih ceo tok na prvo lice jednine sto mi nije cilj, ali digresija sa ljubavlju koju ste spomenuli nije bila moja intencija. ljubav se naravno gradi kroz malo siri odnos dvoje a ne samo na osnovu jednog ili pet vidjenja.... sustina je bila u onim leptirima od 18 jer svaka zena ma koliko godina imala dala bi sve sto ima da ih oseti ponovo u pravom trenutku i na pravi nacin sa pravom osobom makar na jedan tren... to muskarci ne znaju sa 20 ili 30... treba iskoraciti malo vise iz sebe i shvatiti samu sustinu strasti kao takve pa ako treba i u nekoj formi apstrakcije nas samih i onda ostajes uvek mlad duhom za sve pa i to.. jer samo cist i neopterecen duh podstice strast i on je najaci afrodizijak od svih poznatih za neku zenu. sve ostalo ono trivijalno vezano za kontakt ide posle i nadgradjuje ovo prvo....
:raz_088:

marlon
15-10-2009, 11:13
fumare bre :lol: ......aj ti imas :pusi:

ahaM :raz_067:
p.s znam te kaka si cim udahnes ujutru prvi dah kad otvoris oci a kaka si kad ides da spavas a nis nimalo duhovno umorna, o cem mislis preko celog yebenog dana, sa te muchi .. cici bwe oci odaju sve kod ljudi, mos krijes svasta od drugih al te te uroqljive oci otkrivaju sloj po sloj.... :raz_056:

marlon
15-10-2009, 11:17
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:

o, ovo mi prom :mrgreen:







evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:
ace


o, ovo mi promace
i ja kad volim - volim, a kad ne volim - ne koljem.
da li to znaci da ni kad volim ne volim na pravi nacin jer kad ne volim necu da koljem? :lol:


ako nisi probala znaci da ne znas kako je...a to opet znaci da nisi volela do kraja, do one sustine da postajes pocepana licnost. klanje je naravno eufemizam za ludilo kad nemas jednog leptira ne stomak vec u glavi no nekoliko komaTa.. jer svaka zena ima leptira, a interesantne su, barem meni, one koje ih imaju malkice vise.... :sojka:

Ciciban
15-10-2009, 11:22
zene su sklone da svojim poneki put racionalnim reakcijama na musku iracionalnost


aha ..... samo poneki put, vi ste uvek racionalni ....ma cime li razmishljate .... :)

marlon
15-10-2009, 11:33
zene su sklone da svojim poneki put racionalnim reakcijama na musku iracionalnost


aha ..... samo poneki put, vi ste uvek racionalni ....ma cime li razmishljate .... :)



pa ja glavom... jer rekose da nista drugo ne funkcionise... :andjeo:
... tacno sam znao sta ces da napises.... :raz_067:

bleja
15-10-2009, 11:56
evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:

o, ovo mi prom :mrgreen:







evo novog pitanja.... koliko je vremenski potrebno zenama od ljubavi do prezira... :mrgreen:


a sto bi uopste doslo do prezira?..
Inputujes pitanjem kao da je kraj svake ljubavi prezir..a nije.
Postoji nesto, neka ljubav koja traje..mozda samo prelazi u drugi kvalitet..ali prezir nikako.
To su moja iskustva.


e bas to sam htela reci, a ako i ne traje, zasto bi moralo da se manifestuje tako, kroz prezir? covek za sve moze da izgubi interesovanje, pa i za ljude i to bez neke zle namere da povredi ili ne znam ni ja sta.

ja govorim drugarce blejo o jednoj strasnoj vezi a ne bas obicnoj.. znaci vezi gde sve vrca od iskri gde imate konfrontaciju dva skoro pa ista karaktera, vezi koja je pomalo luda i kad nastane kurshluss onda nema mirnog kraja vec picvajaza na qub... i obicno tad nastaje prezasicenje necim jednog kod drugog i osecanje prerasta odljubavi ka tuzi pa u inferiorno ignorisanje a kasnije kada se analiziraju postupci u kurshlusu i sta je sve receno gradira ka preziru kog sam spomenuo.... mozda.. al' vidim da ste vi stabilna zena i da ne ulazite u strasne avanture tog tipa tako da ne poznajete problematiku nekog takog kafanskog polusveta koji kad voli voli a kad kolje onda kolje :pusi:
ace


o, ovo mi promace
i ja kad volim - volim, a kad ne volim - ne koljem.
da li to znaci da ni kad volim ne volim na pravi nacin jer kad ne volim necu da koljem? :lol:


ako nisi probala znaci da ne znas kako je...a to opet znaci da nisi volela do kraja, do one sustine da postajes pocepana licnost. klanje je naravno eufemizam za ludilo kad nemas jednog leptira ne stomak vec u glavi no nekoliko komaTa.. jer svaka zena ima leptira, a interesantne su, barem meni, one koje ih imaju malkice vise.... :sojka:



aman, ljudi su razliciti, ovo je takav smor, da me mrzi i da citam, a najvise me smara kad ljudi zele posto poto da budu u pravu, misle da su posisali svo iskustvo sveta i svesno ili nesvesno zele da nametnu svoj stav o necemu drugima, da propovedaju etc...
a tek sto ne volim preveliko filosofiranje, vise volim zivot no mlacenje prazne slame.
kad i ako mi zivot postane toliko smoran i jednolican da mi net bude jedini spas :roll: mozda se ovom lelemudanju vise i posvetim :mrgreen:

petrana
15-10-2009, 12:45
:raz_128: jesam ja nekad ovde pisala?
ps. jel ima pitanja il nema?

marlon
15-10-2009, 13:21
crna blejo.... :raz_081:

:raz_114: :raz_114: :raz_114:

bleja
15-10-2009, 14:34
Ne bih da se moja licnost cepa, a ne volim ni shizofrenike oko sebe, makar I privremene. Ne volim ni egzibicioniste tipa da mi recituju i sviraju ispod prozora, skacu s mosta, da mi prave filmske scene i pisu kilometarska pisma, al` sto ne volis obicno te snadje, e, tim pre mi je muka od freakova. Ne volim ljude koji vise nemaju nego sto imaju glavu. Strast ne povezujem s ludoscu.
Volim stabilne, odmerene ljude i one koji vole sebe. To je a propo "leptirica" i toga sta je kome interesantno.

marlon
15-10-2009, 14:46
Ne bih da se moja licnost cepa, a ne volim ni shizofrenike oko sebe, makar I privremene. Ne volim ni egzibicioniste tipa da mi recituju i sviraju ispod prozora, skacu s mosta, da mi prave filmske scene i pisu kilometarska pisma, al` sto ne volis obicno te snadje, e, tim pre mi je muka od freakova. Ne volim ljude koji vise nemaju nego sto imaju glavu. Strast ne povezujem s ludoscu.
Volim stabilne, odmerene ljude i one koji vole sebe. To je a propo "leptirica" i toga sta je kome interesantno.


ehhh... kad bi u zivotu imali samo ono sto volimo gde bi nam bio kraj.... strast je nesto sto ne mozes da definises bilo kojim racionalnim pojmom.... ona moze da bude za marke, moze za zene, a moze za nesto totalno apsurdno kao sto je vl svet... pa sta ko voli.
necem nista vise pitam nikog :raz_022:

doc holliday
21-10-2009, 20:09
jel više volite šampitu ili krempitu :razzz

Ciciban
21-10-2009, 20:20
ja vise volim sampitu i krempitu :)

sani
21-10-2009, 20:26
Krempitu

petrana
22-10-2009, 08:50
sampitu pa krempitu

doc holliday
23-10-2009, 19:36
doručak u krevetu ili romantična večera

petrana
23-10-2009, 19:56
doručak u krevetu ili romantična večera

samo da je u muskom drustvu
onda se jede ocima :raz_114: , ne bitno sta

marlon
25-10-2009, 18:07
kad bi birale dal bi birale pesniqa ili siledziju? ali ne ono malo po danu pesniq, a vise po nocu siledzija... no za stalno jedno te isto ? :pusi:

sani
25-10-2009, 18:23
Pesnika za stalno, pesnika nepredvidivog i strasnog. Ne mlakog :lol:

marlon
25-10-2009, 22:02
nema tvrdog pesnika... odgovor se ne racunJa.... ti os siledziju vidim ja al' si stidna da priznas... :lol:
uzgred... od pesniqa mos da napravis siledziju..al obratno ne ide... ko kad gurnes govece u masinu a izlaze kobaje..a obratno nece da moze :lol:

sani
25-10-2009, 22:19
Ma sta se ne racuna bre!? :lol: ..nije ti ovo kviz , pa tacno-netacno..ja rekoh i tacka! :lol:

Alexanna
25-10-2009, 23:31
samo ostro Sani :raz_029:

marlon
25-10-2009, 23:38
a ti alexana sa preferiras...onako intimno... :raz_012:

petrana
26-10-2009, 07:56
kad bi birale dal bi birale pesniqa ili siledziju? ali ne ono malo po danu pesniq, a vise po nocu siledzija... no za stalno jedno te isto ? :pusi:

to se ne bira MArlon, bas se ne bira :raz_049:
prosto ispadne
a ne primer, pesnici nic, nikad se ne zaljubim u pesnika a da znam da je pesnik
desilo mi se da se zaljubim pa saznam da je pesnik
a inace, pesnik ako znam, onda nic

petrana
26-10-2009, 07:57
Pesnici su najveci siledzije

marlon
26-10-2009, 10:13
:raz_097: jes petrana... :sojka:

Ciciban
26-10-2009, 10:55
aj jel mora da biramo bas izmedju ova dva zla.....

marlon
26-10-2009, 11:03
pa ne mora cici nego reko nes da lupim da bude price... ja iskreno ne gotivvim ni jednu krajnost kod ljudi ako je samo ona prisutna. znaci covek ili zena moraju da imaju vrhove i dna... samo tako mozes da naucis da cenis njihovu dubinu....

petrana
26-10-2009, 12:45
MArloneee
de si :prcko

marlon
26-10-2009, 18:40
novo pitanje... sta zene vise vole... spontanost ili iskustvo kod muskarca ? :pusi:

Alexanna
26-10-2009, 19:11
spontano iskustvo :stidljiva:

petrana
26-10-2009, 19:53
novo pitanje... sta zene vise vole... spontanost ili iskustvo kod muskarca ? :pusi:

iskustvo ako se primecuje je bljak, al moze da se podnese ako je covek, tj. zena usamljena
spontanost je nemoguca bez :srce:

sani
26-10-2009, 20:00
Spontanost!

Ciciban
26-10-2009, 20:29
Alexana , ja bih rekla iskusna spontanost .....

Lady Shiva
26-10-2009, 20:57
Neiskustvo. :raz_128:

Man
26-10-2009, 21:00
:stidljiva:

Lady Shiva
26-10-2009, 21:50
Ne treba se stideti neiskustva. It is so charming! :nargile:

marlon
26-10-2009, 22:14
Dancing Scene Eyes Wide Shut (http://www.youtube.com/watch?v=OgUUQEDZeSc#)
od 4 minuta da vidite sta radi iskustvo.. frank landjela :lol:

Alexanna
26-10-2009, 23:08
Alexana , ja bih rekla iskusna spontanost .....


ne ne..nikako..ovo prvo pobija ovo drugo ali ovo drugo nikako ne moze da pobije ovo prvo :raz_125:

marlon
26-10-2009, 23:39
gresis u startu... zavisi sve od zene... :andjeo:

Alexanna
27-10-2009, 00:40
ma sve si sada rekao :raz_054:

doc holliday
01-11-2009, 20:20
L više volite uniformisane ili one u odelcima :raz_002:

forgotten_chick
01-11-2009, 20:45
L više volite uniformisane ili one u odelcima :raz_002:


rekla bih bez odelca... i uniforme :raz_097:

petrana
02-11-2009, 16:43
L više volite uniformisane ili one u odelcima :raz_002:

nekom lpo stoji uniforma :raz_097:
:raz_114: cini mi se da miti privlaceci

petrana
14-11-2009, 18:23
ajte ljudi pitajte nesto :raz_125:

doc holliday
14-11-2009, 21:16
neki fini odmor ili preživljavanje negde u džungli :raz_002:

sani
15-11-2009, 08:30
neki fini odmor ili preživljavanje negde u džungli :raz_002:


:lol: :lol: meni svakako neki fini odmor..prezivljavam u dzungli svakodnevno! :lol:

petrana
15-11-2009, 14:20
neki fini odmor ili preživljavanje negde u džungli :raz_002:

odmor je odmor, daj sto das :lol:
:oci: ne mogu da zamislim situaciju da bih mogla da biram
sta ti je kriza
na kraju, dodje mi ko prenemaganje da ne bih pristala na fin odmor, kad ni ne znam sta je to
mada mi se cini po nekim stvarima da bi mi previse ugladjena atmosfera brzo dosadila,
a opet, to je mozda zato sto nemam garderobu i druge stvari koje se u to uklapaju
a kada bi neko doneo carobni stapic i sve to izmenio, i ja preko noci imala sve udobnosti ovog sveta, ko zna sta bih htela i u cemu bih uzivala :roll:
ps. sad sam sa filozofije :raz_114:

doc holliday
20-11-2009, 23:10
zar samo ja pitam :raz_049:

Ciciban
23-11-2009, 00:38
neki fini odmor ili preživljavanje negde u džungli :raz_002:


meni je man jednom rekao "zaludan pop i jarice krsti" .....tako da moze prezivljavanje jedno dva tri meseca ...nek se nesto desava ......

doc holliday
27-11-2009, 22:44
meni je man jednom rekao "zaludan pop i jarice krsti" .....tako da moze prezivljavanje jedno dva tri meseca ...nek se nesto desava ......

joj cici :raz_058:


a sad pitanje
terminator ili din martin

petrana
01-12-2009, 16:41
vidi sta nadjoh

http://razbibriga.net/imported/2009/12/DeanMartin3-1.jpghttp://razbibriga.net/imported/2009/12/terminator_l-1.jpghttp://blogs.fayobserver.com/faytoz/files/2009/02/the-terminator.jpg

zaista se nije lako odlučiti. sasvim dva različita vremena (ako sam potrefila sta je din martin :lol: )
Svarcenegera ne podnosim, ali sam lik terminatora je ipak imao neki šmek, ili mu ga je dala ona zenska osoba, žao mi je imena ne pamtim, ali ona zena što pravi zgibove i zatvoru i čeka ga na sev spremna, nenadmašan je lik, pa je i njemu prenela to :)
A opet, Din Martin, :stidljiva: prvi put sam ga posmatrala upravo sada na fotografijama, zbog tvog pitanja Dok. Deluje na ovoj pesnički, zaneseno. Samo, ima nekih fotografija sa veštačkim osmehom.
Pre terminator :)

sani
01-12-2009, 20:46
Terminator :srbin:

Ciciban
02-12-2009, 00:30
Terminator :srbin:



:raz_083: :lol:

takodje :srbin:

doc holliday
04-12-2009, 19:06
za sve tri :raz_083: :raz_083: :raz_083:

plićak ili tamne dubine okeana

petrana
04-12-2009, 19:14
:raz_114:
plićak je za smeh i igru
a tamne dubine okeana su ozbiljne
jeste da su i lepe, ali su i bliske strahu, opasnosti
one su za tišinu
ali i plićak je za tišinu, jutro...

sani
05-12-2009, 18:07
Tamne dubine, do gusenja, ludila i smrti! :srbin:

doc holliday
07-12-2009, 21:22
dobro de, aj sad nešto ozbiljno
a što ste došle na forum?

petrana
08-12-2009, 13:10
dobro de, aj sad nešto ozbiljno
a što ste došle na forum?


na ovaj :raz_088: mislila sam da je tuj neko u kog sam se zaljubila :lol:
a ispalo da nije tu
ali, bilo mi glupo da onda odem, kad sam vec do tada bila aktivna clanica :andjeo:

sani
08-12-2009, 16:50
dobro de, aj sad nešto ozbiljno
a što ste došle na forum?

Po pozivu.. :trci:

Ciciban
10-12-2009, 01:14
po neodoljivom pozivu ........

btw ....ja se ne bojim velike vode sto bi Balasevic rekao :lol:

j-a-m-i
11-12-2009, 17:29
dobro de, aj sad nešto ozbiljno
a što ste došle na forum?

Ovde - po ljubaznom pozivu, uopšte - da ponešto naučim i proverim o sebi i ljudima.

doc holliday
11-12-2009, 19:03
a sada pravo pitanjce....
formula jedan ili moto grand pri

j-a-m-i
11-12-2009, 19:20
Jedan na motoru. :)

petrana
13-12-2009, 10:46
:andjeo: e trke me nikad nisu zanimale, tacnije, sve me strah da ce nekom nesto da se desi
ali, pre formula jedna, mada ne znam zasto

Šepši
10-01-2010, 17:48
Rock,meki pop ili ružičasto ?

Bisernica
10-01-2010, 23:43
rock,pop i ružičasto sa predznakom - DOBAR !!
Muzika bilo kog žanra,samo da je dobra i da budi emociju.

Pile
11-01-2010, 00:14
ruzicasto :raz_060:

Sibi
11-01-2010, 00:24
ne biram samo nek prija mom slušnom aparatu i da je osetim :kuca:

petrana
11-01-2010, 13:22
Rock,meki pop ili ružičasto ?

a sta je to ruzicasto?
ja se ne razumem u muziku :lol: