PDA

Pogledaj Punu Verziju : '' Bolje bi ti bilo da me cuvas...''



Raisa
30-03-2011, 09:04
'
http://www.youtube.com/watch?v=VCGalCIfHl4&feature=feedf'....

.''. jer mogu otici...''

know that once in love
You don't think of the devil who's inside
And maybe it will come one day
When you'll feel safe and I won't have the time

You hear what you wanna hear
Blink once I could disappear



Prelepa pesma i andjeoski glas ali...
sta mislite kad vam neko kaze to? ''cuvaj me ili....''
'' mogu otici u sekundi tako da se nemoj opustiti previse...''
Treba cuvati drugu polovinu ali,meni su ovakve izjave i slicne detinjaste,jos i bezobrazne. Kao da je partner kucni ljubimac, moras stalno da ga drzis na oku,mazis ,pazis,dajes mu svakodnevno propisanu dozu paznje jer u suprotnom,ne daj Boze da ga zapustis malo ili da imas lapsus jer nestade... Ako volis nekog,voleces ga i kad ti ne daje nista ( nazalost )..Sto nas dovodi do drugog pitanja.
how much is too much? koja je vasa donja granica za nedostatak paznje,koliko..zapostavljanje ( bilo iz ususkane sigurnosti illi neceg drugog )ste spremni da istrpite pre nego sto izgovorite ovu recenicu?da se razumemo, opravdano mi je dacti ovo..blago upozorenje ako je zapostavlajnje u pitanju,jer mi je malo nerazumno i nije mudro imati pored sebe nesto sto vredi a ponashati se toliko...nemarno, ali mi je isto tako nerazumno dati blagu pretnju kad je veza u punoj snazi.

Sa ovim u vezi..d ali su va sikad zapostavljali, nisu vas cenili,cuvali kako treba..? da li ste ikom dali ovo narandzasto svetlo,pre crvenog ?

U vezi ovog,jedan odgovor iz muskog ugla

Jer kako veza teche vi mu dajete da ima svu moc. Napravite tako da on vise ne mora da dokaze svoju vrednost vama,da bi vas zadrzao. Moze u biti,da radi sta god pozeli i dalje da vas ima,ili da vas drzi u saci tako da mu se stalno vracate i zato je izgubio interes. Vise vas ne gleda kao sebi ravne. Muskarci nikad nece tretirati zenu kao smece ako mu je jednaka.''

No opet dolazimo do toga d au vezi trebas glumiti majmuna u kavezu,ili kao u cirkusu da ga ''zabavljas,dokazujes se iznova i iznova'' da bi postigao i ocuvao tu.....sigurnost

Ramocve
30-03-2011, 09:21
Po mom mišljenju ovakvo ponašenje je nezrelo i bezobrazno. Zašto uopšte biti u vezi s nekim ko nas zapostavlja? Ako partner ima neki dobar izgovor, tipa porodične, poslovne, zdravstvene probleme, pa nema vremena za viđanje, to treba razumeti i pružiti mu/joj podršku.
Meni ovo deluje da ako nismo dostupni partneru 24/7 i gde on okom, mi skokom ( i obrnuto), veza ne valja. Ma važi.:shocked:
Ako se bahato ponaša bez razloga, nema izgovora, treba otići, bez najave i pompe.

Ne bih trpela da mi neko preti na bilo koji način, a naročito na ovaj. Ako mu se ide, široko mu polje i srećni puti. :bisa:

QueenOfClubs
30-03-2011, 10:16
Sa ovim u vezi..d ali su va sikad zapostavljali, nisu vas cenili,cuvali kako treba..? da li ste ikom dali ovo narandzasto svetlo,pre crvenog ?
Претња и уцена којим се осигурава примерно владање у вези, :lol:
или једноставно искреност... :hm:
Мени више личи на ово прво.

Наравно да су ме запостављали.
Питање је само због чега и колико траје.
Од тога зависи и опстанак везе.
Ништа ту није необично.

Ena
30-03-2011, 13:08
"Čuvam te i ne dam nikom da te dira, na dlanu si, moja linija života.... " Lepa pesma, ali...

Ne znam. ne čuvam ga, kako? Kada me previše nervira, kada želi da bude mažen, pažen, a gde sam tu ja ?

Adio
30-03-2011, 15:42
putuj Igumane...putuj


Kog mog da cuvam? Sta tu ima da se cuva? Ljubav se neguje, ne uslovljava, jedino biti pametniji pa ne dozvoliti neke stvari...
Ja nisam znala, imala strah od odlaska pa i sama na kraju otisla, eto nEsam umela da cuvam. Pa i sada isto, os os nes nes :cao:

mikili
31-03-2011, 15:06
a kako se to -cuva-?citanjem zelja iz ociju,pogadjanjem raspolozenja...to nikad nisam radila..

marlon
01-04-2011, 02:01
a kako se to -cuva-?citanjem zelja iz ociju,pogadjanjem raspolozenja...to nikad nisam radila..

vezes ga tamo de mu je mozak crvenim koncem pa ga cimas kad nije dobar...'nako cim cim :hulahop: il' jos lepse, visak konca vezes za kvaku pa nek se sam iscima kad je cimne pa mu iscuri mali mozak :azn:

Moonster
01-04-2011, 03:02
...da bi postigao i očuvao tu.....sigurnostKoju sigurnost ? Ako te neko voli, voli te, ako ne ne voli te i kraj filozofije, barem je tu sve čisto i jasno. Hoće da ide, neka ide sretan mu/joj put i neka ne piše kada stigne, ako neko pretnjama i glupostima održava vezu, tu veze i nema, samo zavaravanje.Zapostavljanje zavisi od mnogo toga, ako je zajednički cilj u pitanju (recimo radi se o poslu) onda je ok, naravno pod uslovom da ja fokus 100% na poslu, a ne malo radi malo sa strane ide a drugu osobu zapostavlja, to je klasično zezanje.Davati signale i upozoravati nekoga u vezi odlaska ne treba, ako osoba smatra da nema razloga da ostane, treba da ode, kraj priče,ne treba glumiti semafor, nezrelo je i smešno a dobrim delom i žalosno.I ponovo se vraćamo na suštinu, ako te neko voli, voleće te uvek, baš uvek, a ako te neko ne voli i u pitanju je samo gluma, neka napravi uslugu oboma i neka ode što pre.

marlon
01-04-2011, 10:44
:cao:
:raz_128:

Slowpoke Rodriguez
01-04-2011, 17:49
vezes ga tamo de mu je mozak crvenim koncem pa ga cimas kad nije dobar...'nako cim cim :hulahop: il' jos lepse, visak konca vezes za kvaku pa nek se sam iscima kad je cimne pa mu iscuri mali mozak :azn:

A, jok u mom kraju taj konac vikaju krckalica za orasi... doduse mal' drugacije pase al isti efekat daje...

Evo da elaboriram za zemski svet, koriscenje krckalice...
Potrebna jedna krckalica za orasi istom dragog privatis za jajca i cim nesto palamudi odma stisces i da vis cuda trci za tobom ko kucence... :pusi:

mikili
01-04-2011, 19:13
neka hvala,ni koncic ,ni krckalica...nikad nisam nikome to rekla..a kad bi mi neko rekao,rekla bih mu da svak ima pravo na izbor,ako misli da moze bolje..samo napred

Slowpoke Rodriguez
01-04-2011, 19:27
neka hvala,ni koncic ,ni krckalica...nikad nisam nikome to rekla..a kad bi mi neko rekao,rekla bih mu da svak ima pravo na izbor,ako misli da moze bolje..samo napred

Vis to sto si rekla dodje mu lepo upakovana, u ukrasni papir, krckalica cisto da ne vidi sta ga ceka... :mrgreen:

marlon
01-04-2011, 21:25
Vis to sto si rekla dodje mu lepo upakovana, u ukrasni papir, krckalica cisto da ne vidi sta ga ceka... :mrgreen:

take mu ih krckaju kad zaspi :lol:

Slowpoke Rodriguez
01-04-2011, 21:35
To i pricam... :mrgreen:

Cruz
07-03-2012, 14:21
opet neka ucena :neutral:

pa u ljubavi toga nema, ako se tako nesto javi, onda i nije ljubav