PDA

Pogledaj Punu Verziju : Regresija - Vraćanje u prošle živote



Ometač
30-03-2011, 10:39
Da li bi pristali da vas neko hipnozom vrati kroz prošle živote?
Mislite li da je tako nešto moguće?

I zašto?

kojica
30-03-2011, 11:21
A za čega to služi? :hm:

QueenOfClubs
30-03-2011, 12:29
Мјок. Што рече Која, чему то служи?
А и нешто не верујем у прошле животе.

kojica
07-03-2012, 10:22
Mislim da je to moguće, ali mislim i da postoji razlog zbog koga se ne sećamo.
Ne znam ni šta ću sa sećanjima iz ovog života. :pada:

Cruz
07-03-2012, 10:26
da hipnoza pomaze da se vratimo u neke svesno/nesvesno potisnute dogadjaje i pri tom pomaze da se oslobodimo trauma to razumem, ali nisam ubedjena da je vracanje u prosle zivote ovom metodom moguce...

Lupe
05-04-2012, 00:55
Meni je cela priča o reinkarnaciji najpribližnija mom nekom (ne)razumevanju života, ali mislim da ne bih volela da saznam išta o prošlim životima. Zaista ne znam kako bih mogla da prihvatim da je tamo neka osoba radila to i to, a da je ta osoba kao ja a nije ja, da je ta osoba uradila neke loše stvari koje meni ne bi ni pale na pamet... Mada, koliko god ovo zvučalo suludo, imam okvirnu ideju o tome šta sam bila i radila u prošlom životu, valjda su ostala ta neka rezidualna sećanja. :zrika:

Više o ovoj tematici imate u knjizi Putovanje duša, Majkla Njutna: http://www.scribd.com/doc/47181727/Dr-Michael-Newton-PUTOVANJE-DU%C5%A0A

O (http://www.scribd.com/doc/47181727/Dr-Michael-Newton-PUTOVANJE-DU%C5%A0A)n se bavio terapeutskom hipnozom dok mu se nije sasvim slučajno desilo da je nekog pacijenta regresirao u prošli život. Knjiga sadrži uglavnom transkripte sa tih seansi.

Sagacity
05-04-2012, 06:32
Da li bi pristali da vas neko hipnozom vrati kroz prošle živote?
Mislite li da je tako nešto moguće?

I zašto?
Pristala bih...:dada:
Ma ne mora da me vrate u 15 vek, dovoljna je samo generacija ispred...
Zašto? Pa eto volela bih da vidim čime sam neke događaje u ovom životu zaslužila...:(
Hipnoza ume da bude i opasna...sa tim nema zezanja....Za šetanje kroz život znam da je moguće, ali kroz prethodne živote....tu sam malo sumnjičava, ali sam čitala i o tome, kao i o ljudskim sudbinama i spoju ljudi koji nisu uspeli da se nađu u istom životu..pa su se kasnije nalazili u nekim drugim periodima...

kojica
05-04-2012, 07:11
Meni je cela priča o reinkarnaciji najpribližnija mom nekom (ne)razumevanju života, ali mislim da ne bih volela da saznam išta o prošlim životima. Zaista ne znam kako bih mogla da prihvatim da je tamo neka osoba radila to i to, a da je ta osoba kao ja a nije ja, da je ta osoba uradila neke loše stvari koje meni ne bi ni pale na pamet... Mada, koliko god ovo zvučalo suludo, imam okvirnu ideju o tome šta sam bila i radila u prošlom životu, valjda su ostala ta neka rezidualna sećanja. :zrika:

Više o ovoj tematici imate u knjizi Putovanje duša, Majkla Njutna: http://www.scribd.com/doc/47181727/Dr-Michael-Newton-PUTOVANJE-DU%C5%A0A

O (http://www.scribd.com/doc/47181727/Dr-Michael-Newton-PUTOVANJE-DU%C5%A0A)n se bavio terapeutskom hipnozom dok mu se nije sasvim slučajno desilo da je nekog pacijenta regresirao u prošli život. Knjiga sadrži uglavnom transkripte sa tih seansi.

Sasvim izvesno je bilo i dobrog i lošeg. Posmatrajući ljudsku istoriju, vidimo da je bilo
svega. Nema tog zla na koje čovek nije spreman. Mene teši činjenica da sam ovde i da
imam sve uslove da nešto preduzmem. To znači da ipak nisam bila toliko loša.. :lol:
E šta ću sa tom šansom učiniti, to već samo od mene zavisi.

Još uvek ne mogu da podnesem smrt majke.. i da mi sada neko ponudi da se setim
gubitka 8147850238509138905023580134850134 majki.. :pada: neka hvala...

Valjda, dokle god posmatramo sve kroz ja i moje, nikakva sećanja na prošle živote
ne mogu biti od koristi. Ja sam patila. Ja sam bila jedna divna osoba. Ja...
Samo se jača ego.

kojica
06-04-2012, 08:24
Pristala bih...:dada:
Ma ne mora da me vrate u 15 vek, dovoljna je samo generacija ispred...
Zašto? Pa eto volela bih da vidim čime sam neke događaje u ovom životu zaslužila...:(
Hipnoza ume da bude i opasna...sa tim nema zezanja....Za šetanje kroz život znam da je moguće, ali kroz prethodne živote....tu sam malo sumnjičava, ali sam čitala i o tome, kao i o ljudskim sudbinama i spoju ljudi koji nisu uspeli da se nađu u istom životu..pa su se kasnije nalazili u nekim drugim periodima...
A šta ako si nešto zaslužila pre petnaestog veka..:hm: Misliš da si sve što se sada dešava
zaslužila baš u prethodnom životu?

Sagacity
06-04-2012, 08:29
A šta ako si nešto zaslužila pre petnaestog veka..:hm: Misliš da si sve što se sada dešava
zaslužila baš u prethodnom životu?
Pa nekako računam :kapa: da su ovi pre mene to već ispraštali, pa ko' velim ovo nešto što se meni događalo mora da je od poslednjeg...:namcor:

Lupe
10-04-2012, 03:42
Jedno je sigurno - da smo bili dobri u prošlim životima, ne bi nas bilo sada.