PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li ste pusac?



sani
10-08-2009, 07:37
Verovatno je to neko i pre mene primetio, ali sam zakljucila da su vecina nas "visecih" forumasa pusaci.

da li to mozda jedna zavisnost ide sa drugom?

Man
10-08-2009, 11:34
samo da se zapljunem :pusi:

affrodiita
11-08-2009, 22:13
nemam poima pušim do 14-te godine..... :raz_128:

Maca
11-08-2009, 22:39
Nisam pusac ali zapalim iz zezanja..kada mi dodje.. :lol:

причалица
12-08-2009, 09:54
pa, kao nisam......na primer, mogu mesecima da ne zapalim cigaretu, ali kad izađem s drugaricom i sednemo na obalu dunava, pušim k'o turčin :pusi:
i onda opet ništa...moji u kući bi me satrli da znaju da palim cigare :stidljiva:

*Bilja*
12-08-2009, 21:42
Povremeno i pomalo, nekako sam od tih koji i mogu i ne moraju.
Uglavnom,u nekim stresnim situacijama, cigareta dodje kao sedativ. Bar meni.

SaleX
15-08-2009, 16:22
Povremeno i pomalo, nekako sam od tih koji i mogu i ne moraju.
Uglavnom,u nekim stresnim situacijama, cigareta dodje kao sedativ. Bar meni.

Isto i kod mene. Sa tim da kradem cigarete. Nekako su najslađe, ne pamtim kada sam kupio kutiju.
Imam dve opcije. Prva je da otmem par komada od koleginice. Manja je od mene i ne može da mi se suprotistavi,- to je Karelija Slims. E, sad jako su blage pa im otkinem filter i delujem kretenasto kada ih pušim, kao da sam savio neki siromašni džoint.
Druga opcija je da ukradem od keve (iako sviu znaju za to) Filter Hercegovinu, sa koje opet skinem filter. Tada ličim na siromašnog bosanskog seljaka koji već 50 godina nikako da se navikne na filter cigarete.
AH!
Kada se setim kada sam kupovao lepo kutio Sobrania! Em lepa crna sa zlatnim orlom, pa se otvara kao tabakera! Popušim jednu pa sam miran pola dana. Jake su ko konj!
Ali banda ih je poskupela pa nemam nameru da kupujem :tease: :tease: :tease:

*Bilja*
15-08-2009, 23:30
Povremeno i pomalo, nekako sam od tih koji i mogu i ne moraju.
Uglavnom,u nekim stresnim situacijama, cigareta dodje kao sedativ. Bar meni.

Isto i kod mene. Sa tim da kradem cigarete. Nekako su najslađe, ne pamtim kada sam kupio kutiju.
Imam dve opcije. Prva je da otmem par komada od koleginice. Manja je od mene i ne može da mi se suprotistavi,- to je Karelija Slims. E, sad jako su blage pa im otkinem filter i delujem kretenasto kada ih pušim, kao da sam savio neki siromašni džoint.
Druga opcija je da ukradem od keve (iako sviu znaju za to) Filter Hercegovinu, sa koje opet skinem filter. Tada ličim na siromašnog bosanskog seljaka koji već 50 godina nikako da se navikne na filter cigarete.
AH!
Kada se setim kada sam kupovao lepo kutio Sobrania! Em lepa crna sa zlatnim orlom, pa se otvara kao tabakera! Popušim jednu pa sam miran pola dana. Jake su ko konj!
Ali banda ih je poskupela pa nemam nameru da kupujem :tease: :tease: :tease:

:raz_114:
Ti svoj talenat tracis, Sale, ali, tebi ne vredi govoriti...
Kradene su najsladje, to se recima ne da opisati.
Secas se kad sam ti jednom napisala da malo sacekas da odem da ukradem jednu, pa me podugo nije bilo?

Ustrcim uza stepenice, vrata se besumno otvaraju (trudim se da ta budu najbesumnija moguca na svetu belom) i na prstima do komode, izvezbanim potezom hvatam za kutiju tako da je ne pomeram, samo izvucem jednu i sklisnem, kad..
Nema!
Pritisnem kutiju, prazna :raz_132:
Sta je ovo, majko mila?
Kad: Ma, znam da ne pusis, znam da ne krades, samo sam "greskom" punu stavio POD JASTUK :raz_100:
:raz_003: :raz_065:

:pusi:

SaleX
16-08-2009, 08:19
Ја сам се извежбао да у ходу украдем цигарету. Довољно је д власник кутије не гледа само две секунде.
То се ради тако што прођем поред стола, комоде или на чему је већ кутија. Сада, она мора да буде начета, значи не сме да су цигарете збијене једна до друге. Онда брзим, добро извежбаним потезом само са прстом лупим кутију од позади да излети једна или две цигарете напред, онда другом руком зграбим једну и- готово!

Наиме, тада нема потребе да држиш кутију у рукама, правиш звукове који би привукли нечију пажњу и слично. А ако се власник и окрене, ти немаш кутију у рукама и увек можеш да исфолираш да си нешто друго тражио по столу :raz_097:

Код колегинице ми је лакше.
- Где су ти цигарете?
- Чекај, нисам се ни распаковала сад сам дошла на посао!
- Вади цигаре!
- У бре!
- Опет пушиш ове танке зајебанције!? овде ни нема дувана!
- Па немој да их отимаш онда! Колико то узимаш!?
- Три
- Ма да није мало много, сваки дан ми узимаш по три.
- И ти имаш три швалера па те не пријављујем мужу!
- Немам !
- А колико имаш!? Чек да видим у мобилном број твог мужа.
- Ево ти цела кутија....
- Нећу, слађе ми да ти узмем по пар комада и да те овако зајебавам сваки дан :pusi:

Добро, овако се зезамо, али мислим да бих стварно могао да будем добар насилник. Требао бих да пређем са отимања цигарета на отимање чоколада, или макар конзервиране туњевине. То више волим од цигарета. Али како наћи неко женско које купује туњевину? Тешко је то .
Замисли да чекам иза ћошка:

- АХА!
- Иииијууууу!
- Дај рибу!
- Молим!
'- Дај рибу бре!
- Јооој немојте молим Ваааас!
- Ма вади рибу бре жено!
- Немојте молим Вас!
- Шта то имаш? Димљени лосос? Туњевина!
- Иииијјјуууу! Па ја бринем о личној хигијени!
- Ма жено боли ме брига да ли се переш или не, него шта то имаш у кеси!?
- Шта бре!?
- Вади конзерве из кесе да не буде густо! Аха... туњевина у комадима, моје омиљено... сада бриши и да те нисам овде видео!
- Хеејјј... а оно?
- Шта оно?
- Па силовање?
- Да силујем конзерву туњевине? Марш бре манијакињо једна перверзна, марш одавде док нисам звао мурију!

....... Сад одох до радње.

Lilu
16-08-2009, 09:43
Ja ne pusim cela 4 dana i zovite me Nepusacica!!!!

*Bilja*
16-08-2009, 11:59
Ја сам се извежбао да у ходу украдем цигарету. Довољно је д власник кутије не гледа само две секунде.
То се ради тако што прођем поред стола, комоде или на чему је већ кутија. Сада, она мора да буде начета, значи не сме да су цигарете збијене једна до друге. Онда брзим, добро извежбаним потезом само са прстом лупим кутију од позади да излети једна или две цигарете напред, онда другом руком зграбим једну и- готово!

Наиме, тада нема потребе да држиш кутију у рукама, правиш звукове који би привукли нечију пажњу и слично. А ако се власник и окрене, ти немаш кутију у рукама и увек можеш да исфолираш да си нешто друго тражио по столу :raz_097:

Код колегинице ми је лакше.
- Где су ти цигарете?
- Чекај, нисам се ни распаковала сад сам дошла на посао!
- Вади цигаре!
- У бре!
- Опет пушиш ове танке зајебанције!? овде ни нема дувана!
- Па немој да их отимаш онда! Колико то узимаш!?
- Три
- Ма да није мало много, сваки дан ми узимаш по три.
- И ти имаш три швалера па те не пријављујем мужу!
- Немам !
- А колико имаш!? Чек да видим у мобилном број твог мужа.
- Ево ти цела кутија....
- Нећу, слађе ми да ти узмем по пар комада и да те овако зајебавам сваки дан :pusi:

Добро, овако се зезамо, али мислим да бих стварно могао да будем добар насилник. Требао бих да пређем са отимања цигарета на отимање чоколада, или макар конзервиране туњевине. То више волим од цигарета. Али како наћи неко женско које купује туњевину? Тешко је то .
Замисли да чекам иза ћошка:

- АХА!
- Иииијууууу!
- Дај рибу!
- Молим!
'- Дај рибу бре!
- Јооој немојте молим Ваааас!
- Ма вади рибу бре жено!
- Немојте молим Вас!
- Шта то имаш? Димљени лосос? Туњевина!
- Иииијјјуууу! Па ја бринем о личној хигијени!
- Ма жено боли ме брига да ли се переш или не, него шта то имаш у кеси!?
- Шта бре!?
- Вади конзерве из кесе да не буде густо! Аха... туњевина у комадима, моје омиљено... сада бриши и да те нисам овде видео!
- Хеејјј... а оно?
- Шта оно?
- Па силовање?
- Да силујем конзерву туњевине? Марш бре манијакињо једна перверзна, марш одавде док нисам звао мурију!

....... Сад одох до радње.

:raz_114: :raz_114: :raz_114:
Jesam li ja tebi rekla da si genije, u prevodu da nisi normalan?
Jesam?
:raz_082:
:pusi:

*Bilja*
16-08-2009, 12:00
Ja ne pusim cela 4 dana i zovite me Nepusacica!!!!

Bravo, NEPUSACICE :raz_015:
CestitamO :pusi:

SaleX
16-08-2009, 17:37
:raz_114: :raz_114: :raz_114:
Jesam li ja tebi rekla da si genije, u prevodu da nisi normalan?
Jesam?
:raz_082:
:pusi:

Ne samo ti! I moj pokojni psijihatar mi je to stalno govorio. Ja sam mu stalno govorio svakodnevne događaje iz mog života, objašjavao mu zbog čega iza žbuna sa macolom čekam komšiju, koji je razlog što mi je zabranjen pristum svim javnim ustanovama uključujući tu i javne WC-e, zbog čega radnici koji grade moju ulicu deo kod mog stana rade isključivo kada ja nisam tu, zbog čega policijska patrola svaki put kada prođe kolima mojom ulicom ispali u moj prozor hitac upozorenja i slično. Sve sam ja to njemu lepo, staloženo i stručno objasnio
Ali dodjem ja jednom kod njega kad mi sestra reče da se obesio. Jadan. Kaže, kada su ga našli kako se leluja na povetarcu od klima-uredjaja, na stolu je bio otvoren moj dosije i njegova rukom ispisana poslednja poruka u dnu strane:

"****š život" :raz_081: :raz_062: :raz_062: :raz_062: :raz_062:

una
01-09-2009, 11:52
Pa, dugo mu je i trebalo da se okachi :)...Ocito lik sporo kapir'o :raz_012:

Pčelica
02-09-2009, 17:45
Jesam...

Lilu
02-09-2009, 18:36
Ja sam NePusac!!! hohohohoho

Dusala
02-09-2009, 18:37
ne :raz_038:

Pčelica
04-09-2009, 08:50
Ja sam NePusac!!! hohohohoho


Jo uvek? :raz_056:

причалица
09-09-2009, 10:30
upravo izdimih jednu krisom, da me ne vide kolege :raz_128:

Maca
17-09-2009, 22:46
Nisam pusac iako zapalim po nekada.. :pusi:

petrana
16-10-2009, 18:45
:nos: ostavila sam cigarete ili su one ostavile men, ne znam
samo, kad sam procitala sta pise Sale, ko da mi dodje zao sto nisam pusac
no, mnogo su mi smetale cigare; sto sam vise pusila to mi se vise pusilo i prosto, previse je to bilo, bilo mi lose od cigara
pa kad dodje neka situacija da na malo duze ne mogu da zapalim, prosto posle pauze vidim kako je mnogo sladje pusenje kad manje pusis, al dzaba, pusila jednu za drugom ko kreten; i kazem, lose mi bilo od njih
i onda procitam temu : zene, jel uzivate dok pusite ili se samo grizete sto ste se navukle
i pocen to da me kopka, okreni vamo obrni tamo; ostavim ih
A ima jos samo kako sam pocela da pusim :nos:
profesor koji mi je bio idol je pusio, i to je pusio Malboro. I onda sma i ja pocela da kupujem Malboro i da ucim puseci Malboro, pokusavala sam da licxim na njega :raz_114: . I definitivno, nakon 20 godina zivota, skontala sam da se jako razlikujem od tog lika.

petrana
16-10-2009, 19:00
:stidljiva: :raz_088:
ima jedno zapazenje vezano za cigare i pusenje, makar kod mene, al meni se cini da verovatno mora biti jos slicnih meni, nisam valjda jedini takav slucaj
i eto, mozda da komentarisete
Nije mi bas sasvim lagodno to da pricam, ne zbog mene naravno :raz_036:
nego, aj da probam
Mani je bilo nemoguce da ne pusim kada sam na neki nacin "prikrivala" svoju "prirodu". Posto ovo jos belsavije deluje kad se ne kaze direktno, aj da kazem direktno. Stvarno mnogo volim muski svet :raz_114: a i bas mi krivo sto se nisam udala a nekako sve oko mene ljudi koji zbog neceg ne spadaju u kategoriju podobnih, ili su ozenjeni ili imaju veze ili su mnogo mladji ili su mnogo stariji, ej alooooo Onda kad naleti neko ko je tu i tamo na moguce, aj se snadji, kako ono bese, kako sad da se prica :stidljiva:
E kad sam rekla nema vise ima da pricma sta mi se prica :raz_084: onda mi cigarete dosle suvisne. JEr, stvarno od njih se covek lose oseca. I skoro da nema snage, a i sta ce mi snaga ako se ne borim za musko drustvo :raz_054: .
E sad, sa muskima je drugacije moguce u smislu sto su oni zaista fizicki snazniji, jaca su im i pluca i ostalo i lakse im je da puse.
E sad, mozda neko drugi ima neku drugu jaku potisnutu stvar zbog koje pusi, al meni je poznata samo ova.