PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zenska tašna-šta sve nosite u njoj?



Ciciban
10-08-2009, 21:30
Sta sve imate u tasni? Evo ja cu da pocnem ako mi nestane vremena nastavicu sutra :roll: :

Stefanove carape, majcu, kapu, cigarete, bar 5 upaljaca, neseser, mobilni, kremu za ruke, avion, novcanik, trake neke za depilaciju, stegac, snale, bombone razne vrste, punjac za mobilni, kremu za lice, zdravstvene knjiske, vlazne maramice, papirne maramice, parfem, drvca od sladoleda, vozacka mm.........

sani
10-08-2009, 21:52
........racune u koverti, cafetin, peratonicu, kljuceve, flash..i sve ostalo sto i cici, bez stefanove majice, kape i carapa.. :lol:

e ..vic je bio kada je nedavno moja koleginica iz tasne izvadila virslu :raz_056: ..ubacila joj deca

QueenOfClubs
12-08-2009, 18:01
Даклем...
Новчаник посебно а новац и документа посебно :lol:
Чешаљ
кармин (који не стављам ал злу не требало)
дезедоранс
резервне најлонке
хемијске оловке (колико су пута само исцуреле)
капи за нос, дефринол, клометол, довицин, тантум верде... (топломер ми је у фиоци на послу :rumenko: )
Кишобран, рачуни, извештаји из банке
мобилни телефони, усб флеш, хендс фри, пар инсталационих дискова,
улошци (и кад треба и кад не треба)
влажне и папирнате марамице
То је ваљда све... :rumenko:

affrodiita
22-08-2009, 20:59
novčanik, neseser veliki, neseser mali, punjač za telefon, maramice i jedne i druge, četku za kosu, to je valjda sve...e sad šta ima u neseserima..u velikom, krema za ruke, krema za lice, dezodorans, šmiknu, uloške, tampone, rezervni
veš zlu ne trebalo, torpiju, grickalicu, lak za nokte...to je valjda sve....a u malom.....tablete, za glavu, stomak, protiv temperature...i nađe se još po nešto.....i da se zna uvek nešto slatko ako mi padne štećer.... :razzz

Mortal Love
20-11-2009, 16:18
-Mobilni
-Novcanik
-Zdrav. knjizice
-Licna karta
-Sharene spajalice (ne znam sta ce mi...)
-Futrolu sa hemijskim olovkama
-Crni marker
-Dezodorans
-Parfem
-Krema za ruke
-Labelo
-Rezervna mindjusa (piercing)
-Uvek neku knjigu nosim u torbi
-Vlazne maramice
-Papirne maramice
-Neki sprej (crni) za patike (ne volim kada se isprljaju)
-Gumice i snalice za kosu
-Mala Nivea krema (za usne)
-Hanzaplast
-Andol
-C vitamin
-Tik tak bombonice
-Zvake
-Razne karamelice
-Sjaj za usne koji ne koristim
-Avon katalog
-Crna kapa sa cveticem
-Male makaze
-Turpiju za nokte
-`Ajde da kazem sprej (neki paralizator,sta je vec...dragi mi kupio ako me neko napadne :roll: )
-Flasica vode "Jana"
-Tantum verde
-Strepsils
-Jedan maleni pramen kosice

Sibi
25-11-2009, 15:11
novčanik, mobilni, šminka, cigare, 2 olovke, knjiga, a u knjizi priznanice (uvek ima nešto za plaćanje) ...

a u novčaniku ... :mrgreen:
... u "torbici" za šminku ... :mrgreen:

Bisernica
27-12-2009, 10:46
Nikad nisam znala napraviti raspored u maloj tašni,tako da su moje uvek velike.
A šta sve jedna žena poput mene može staviti u veliku tašnu,zamišljajte ,
jer nemadovoljno mesta da se u jednoj poruci napiše.
Omnia mea me cum portam :lol: :raz_114:

Rosa
10-01-2012, 00:17
Aj vako :hm:

Novčanik veliki glomazan u kom stane sve i svašta,ključevi,cigarete,dva telefona,mp3 plejer,blokče,labelo,papirne meramice,parfem ili dezedorans,naočare za sunce,četka za kosu...:tupan:

a u novčaniku vozačka,lična,slike,vizit karte ma sve :tupan:

DaDole
10-01-2012, 09:41
Nikad nisam znala napraviti raspored u maloj tašni,tako da su moje uvek velike.
A šta sve jedna žena poput mene može staviti u veliku tašnu,zamišljajte ,
jer nemadovoljno mesta da se u jednoj poruci napiše.
Omnia mea me cum portam :lol: :raz_114:

baš tako..sve svoje sa sobom nosim:) al,uvijek se iznova divim sama sebi zatečena pred hroničnim zbunjitisom vrste..gdje sam ono stavila:hm:
meni je najveći problem kad moram imati malu torbu,e to je belaj:)

Sagacity
10-01-2012, 13:38
Uh, da budem iskrena, vrlo često pravim ''reorganizacije'' po torbi. Pošto sam neko ko nosi i uklapa torbe sa garderobom, poseban mi problem pravi kada je sledeća torba mnogo manja od pre neki dan...:lol: :lol: :lol: Tada treba ''strpati'' sve...

Uvek sa sobom nosim kišobran. Bez njega nigde..:lol: Olovku, 2 mobilna, futrolicu sa kreditnim karticama, futrolicu sa vizit karticama, futrolicu sa dokumentima (vozačka, zdrav.knjiž. lk.), neseser, perorez (:lol:), ključeve, mini parfem ...Mislim da je to to...:hm:

Cruz
10-01-2012, 13:43
iskreno, za mene je moja torba misterija, uglavnom nosim sve i svasta, za ne daj boze sto bi rekli i uvek kupujem velike torbe kako bi sve sto naumim stalo :lol:

Sarmica
10-01-2012, 14:05
Ma ispisala sam par redova, pa videh da nisam baš normalna:neutral:..svašta nosim:pardon:...svašta nešto za ne daj bouže:lol:

Bisernica
10-01-2012, 14:58
bolje da otvorim temu ,šta ne nosite u tašni :raz_114:

Ma'at
10-01-2012, 14:58
Novcanik,labelo,maramice,cigarete,telefon,kljucevi ,zvake...:hm:

причалица
10-01-2012, 15:46
nosim samo 2 notesa i novčanik....e da, i olovku i fleš.
ali, to samo kad nosim tašnu, najčešće nosim ranac, a tu onda ima više papira.

vrludava
06-02-2012, 18:09
Evo nešto me ujede kad sam zavukla ruku unutra :mv:

DaDole
08-02-2012, 09:31
bolje da otvorim temu ,šta ne nosite u tašni :raz_114:
:haha: e,teško bismo to ispratili biso..:)

Sarmica
08-02-2012, 09:37
Evo nešto me ujede kad sam zavukla ruku unutra :mv:

:raz_114:

@tema
svasta:qq:
jednog od ovih dana cu da izvrnem tasnu pa cu da napisem sta se sve zateklo:kreza:

mica
08-02-2012, 09:41
U mojoj tasni se sad nalaze:
knjiga
jedan usb kabl za mp4
dva punjaca
jedan rezervni telefon tipa nokia
naocare za sunce
maramice
jedan krstasti srafciger :eek:
i kao dokaz, da sam zensko, jedna maskara (sa sumnjivim rokom trajanja)

Sarmica
22-02-2012, 09:35
e vako sasam je izvrnula

telefon puta dva
neseser sa šminkom
parfemčič
gumica za kosu,šnala za kosu
nintendo dsi xl:rumenko:
jedan mali neseser u kom se nalazi igla konac hanzaplast i neki lekovi
mali adresar
kuglica ferrero rocher:rumenko:
neka knjižičica sa vizit kartama
sunčane naočare
novčanik
kjučevi od kuču
ključevi od kola
konac za zube
rezervne bretele za bh
slušalice
tri olovke
didermal
labelo

DaDole
22-02-2012, 09:46
rezervne bretele sarmo:eek:

Sarmica
22-02-2012, 09:48
:raz_114:
svakake nezgode se događaju:zrika:

mica
22-02-2012, 10:02
bretele :smeh:

Picola
26-02-2012, 17:02
Najteze pitanje.

Dovoljno je da kazem da mi se jednom izvrnula torba u sred kafica i da je bukvalno sve iz nje ispalo. Pojeo me je zivi blam.:rumenko:

naki
26-02-2012, 19:18
dakle ovako: novacanik,labelo, sjaj, korektor, krema za ruke, kisobran, vlazne, ne vlazne maramice, kapa, rukavice, marker, olovka, dva fona, drzac od cetke :eek: , euro blok, bananica, snikers, mars :eek:, bombone svih fela, prolom voda, ziherica :eek:, sitnis, kafetin svih vrsta, kljucevi, patkica :eek: , i naravno dzej :eek: ... imam i neki konac, slusalice za fon, usb, jos jedan usb sto moze biti i mp3 plejer :hm: ... eto toliko samo ... nadam se :dada:

Cruz
26-02-2012, 19:24
ja ne smem ni da pogledam sta je sve u tasni... pre neki dan mi je bratanica pravila inventar, celu prekopala, ja sam uspela samo da pokupim sve rasuto i potrpam nazad, jedino sto sam zapamtila je novcanik... :eek:

Nežnicah
26-02-2012, 19:41
izmedju ostalog sto ste vi nabrojale a sto je redovan inventar moje tasne, nasla sam juce i jednu sasusenu ukrasnu papricicu koju sam uzela rodjaku pre mesec dana, da posadim na prolece :lol: samo jos motikicu i grabuljice one male bastenske da kupim, i nista me ne moze iznenaditi :lol:

Sarmica
26-02-2012, 19:44
dakle ovako: novacanik,labelo, sjaj, korektor, krema za ruke, kisobran, vlazne, ne vlazne maramice, kapa, rukavice, marker, olovka, dva fona, drzac od cetke :eek: , euro blok, bananica, snikers, mars :eek:, bombone svih fela, prolom voda, ziherica :eek:, sitnis, kafetin svih vrsta, kljucevi, patkica :eek: , i naravno dzej :eek: ... imam i neki konac, slusalice za fon, usb, jos jedan usb sto moze biti i mp3 plejer :hm: ... eto toliko samo ... nadam se :dada:


http://razbibriga.net/imported/2012/01/skeptisch_girl-1.gif (http://www.smilies.4-user.de)

naki
26-02-2012, 20:38
http://razbibriga.net/imported/2012/01/skeptisch_girl-1.gif (http://www.smilies.4-user.de)
mili, el to malo stvari? :hm:

Slavena
03-09-2012, 16:18
Moja torba je nesto poput - Sport Bili Torbe :qq:
Sve svoje sa sobom nosim..hahahaha!

Sarmica
03-09-2012, 16:24
mili, el to malo stvari? :hm:

naravno da jeste, pa ti uopĆe nisi pripremita za npr slučaj požara, poplave und tako to:jede:

Obešenjak
03-09-2012, 17:11
šta mi utrape da nosim :srbpla:

DaDole
03-09-2012, 18:58
slavoljubeee:pada: pa,šta će ti žeMska tašna kad u nju ništa nisi sam stavio:haha:

Rosa
03-09-2012, 23:01
Nisam znala da Slavko nosi ženske tašne :b: :raz_114:

Sarmica
04-09-2012, 05:37
jaoo, oće li neko otvoriti temu o "muškarcima" koji nose devojci/ženi torbicu:namcor::pada: