PDA

Pogledaj Punu Verziju : Seks prvo vece. muškarci, FYI



Raisa
14-05-2011, 10:28
For Your Information :lol:

elem, na temu me potaklo nesto sam cula pre par dana,decko i devojka u vezi,a rekao joj,on zeli da je kara sve dok ne vidi da li ce veza postati ozbiljna :lol: elem,decka su izvredjali da je impotentan,verovatno gej, crkli su od smeha ,a jedan je rekao '' pa dobro cudno je,ali da je obrnuto onda bi bilo sve opravdano,tako devojke i treba da se ponasaju ''

a jeli dobro,vi stvarno mislite da mi zene nemamo iste potrebe kao i vi,da na isti nacin zelimo nekog,napalimo se? mi smo iste ko vi. I sta sad,neka devojka je kurva jer je naltetela na jednog koji joj odgovoara u svakom smislu,i sto se kresnula skoro pa odmah? pa i on je isto kurva onda.
treba da se oduce tog nekog kompleksa, da su oni muskarcine a ribe one koje sede i cekaju. ravnopravni smo.
Neki decko pokupi neku ribu iz kluba,napalio se ko zivotinja,bila mu je vrh, po**** je,i sad je on faca,a ona drolja jel http://razbibriga.net/imported/2011/05/lol-1.gif
a na pamet vam ne pada da je on isto tako njoj bio vrh kad ga je ugledala, da joj je bio fizicki savrsen..i sta sad? jel treba sa svakom osobom koja ti se svidi jako na prvi pogled da zelis vezu? ne, neke smao hoces da po****s i da te pojebu,i na tome da se zavrsi.I ona je losa osoba...zasto? pojebali se,jel mu bilo lepo? jeste. jel njoj bilo lepo? jeste. jesu se ispucali oboje tu noc? jesu. zadovoljena ona,zadovoljen on-i sto je sad to lose? oboje su dobili sto su hteli,samo to sto muskarci iz nekog razloga misle da zena nema potrebe ili jos gore,da nije drustveno prihvacneo da se tako ponasa kad ima potrebu sto je zalosno.


Vi mislite da je odlicno kada vi,onako pripiti, odete do neke najgore kurve koju su svi imali i preko koje su svi presli,i da je po****te, ali,vam je nepojmiljvo i grozno kad riba eto..raskinula sa deckom pre par meseci, lepa devojka ali ne zeli vezu, a treba joj seks, Boze moj treba da ima strpljenje sveca i da ceka,ceka,ceka,ceka,ceka,ceka dok ne naidje taj koji joj odgovara,i onda jos malo da ceka.
pa cekajte. to bi bilo kao da ja vama kazem budite godinu dana bez seksa,da vidim koliko bi se muski rod suzdrzao,bilo bi vam grozno. sto mislite da nama nije,ili jos gore, da nama tako i treba da bude?

twm
14-05-2011, 10:41
Vi mislite da je odlicno kada vi,onako pripiti, odete do neke najgore kurve koju su svi imali i preko koje su svi presli,i da je po****te, ali,vam je nepojmiljvo i grozno kad riba eto..raskinula sa deckom pre par meseci, lepa devojka ali ne zeli vezu, a treba joj seks, Boze moj treba da ima strpljenje sveca i da ceka,ceka,ceka,ceka,ceka,ceka dok ne naidje taj koji joj odgovara,i onda jos malo da ceka.
pa cekajte. to bi bilo kao da ja vama kazem budite godinu dana bez seksa,da vidim koliko bi se muski rod suzdrzao,bilo bi vam grozno. sto mislite da nama nije,ili jos gore, da nama tako i treba da bude?
naprotiv, veoma pojmljivo i pozeljno:pusi:

Slowpoke Rodriguez
14-05-2011, 11:57
Kolki uvodni post... :eek:
Da se vratim na temu... vecito pisanje u dalj medj polovima, a u sustini isto sranje drugo pakovanje...

P.S. Nesto se mislim imamo li pdf tinejdzeri, neb ja ovu temu svrsto ovdi...

mikili
14-05-2011, 11:57
razumem sustinu i slazem se da seks za jednu noc nije nistta strasno..ali mi prvi pasus uvodnog posta uopste nije jasan.. :eek:

Adio
15-05-2011, 15:16
Ja ne kapiram sta je famozno toliko u tom sexu za jedno vece?
Mislim, sex treba da imas redovno ili da ga nemas, a ne prie... mi se pa ajd...mislim
Lepse je kad se ponovi jos jednom, dvaput triput... :aha:

DaDole
16-05-2011, 13:48
Ne znam zašto praviti ikakvu galamu oko toga:) Sex za jedno veče,usput i ponekad lični je izbor svakog pojedinca,bilo da je muško ili da je žensko,nema tu razlike ...a ko će koga i kako etiketirati,to već znamo unapred:)
Nema tu potrebe za mistifikacijom..svako čini ono što ga je volja..poznajem neke ljude koji su tako započeli i ostali skupa..od nečeg se nekad mora i početi,zar ne?

poverljiva
16-05-2011, 13:51
pa što da ne i od sexa:lol:

DaDole
16-05-2011, 13:55
pa što da ne i od sexa:lol:

i ja to kažem..nekad se mislilo da se počinje od bioskopa..šetnje,,kafića pa se onda razvija tj.napreduje ka nekim "višim"fazama..pa dok dođe do sexa,svašta se može dogoditi..a ovako kad obrnemo put,može da bude dobitna kombinacija:)

kojica
16-05-2011, 13:57
Raisa, svaka čast na iskrenosti, mašti i svemu ostalom što ti pomaže da pišeš,
ali ja ništa ne volim takvo izražavanje i nakon prve rečenice sam izgubila volju
da pročitam post.

Eto tako sad ne znam ni šta da kažem na temu, da je ne bih omašila.

:lol:

Jel može neko da mi prepriča, al da zvuči pristojno?

poverljiva
16-05-2011, 13:58
pa što moraš da pročitaš uvodni post?
:rumenko:

DaDole
16-05-2011, 14:00
Raisa, svaka čast na iskrenosti, mašti i svemu ostalom što ti pomaže da pišeš,
ali ja ništa ne volim takvo izražavanje i nakon prve rečenice sam izgubila volju
da pročitam post.

Eto tako sad ne znam ni šta da kažem na temu, da je ne bih omašila.

:lol:

Jel može neko da mi prepriča, al da zvuči pristojno?
Jednostavno je kojice..post traži odgovor na pitanje zašto je sex za jedno veče privilegija za muškarce koji se tim ne degradiraju,a za žene osuda i blam..

poverljiva
16-05-2011, 14:01
..a ovako kad obrnemo put,može da bude dobitna kombinacija:)

za neplaniranu prinovu:lol:

DaDole
16-05-2011, 14:01
za neplaniranu prinovu:lol:

pa sad ,nećemo toliko ne planirati:)

kojica
16-05-2011, 14:02
pa što moraš da pročitaš uvodni post?
:rumenko:
Ja uvek sve moram da pročitam pre nego što nešto kažem. :lol: Stara
ružna navika...:haha:


Jednostavno je kojice..post traži odgovor na pitanje zašto je sex za jedno veče privilegija za muškarce koji se tim ne degradiraju,a za žene osuda i blam..
aaaa.. hvala nedo...

Zato što tu neko mora da bude lud a neko zbunjen. Mislim.. zbunjena stranka mora
posle da se stidi.. :lol:

DaDole
16-05-2011, 14:06
ZAboravimo i luda i zbunjena..glasajmo za normalnog:)

Sandokan
16-05-2011, 14:06
Ja pročitah uvodni post .... al mi i dalje neje jasno u čem je problem ....
Ako sam dobro shvatio moja draga autorka je na stanovištu da će neko muško imati loše mišljenje o nekoj žeMskoj, jer mu je dala (a ni ovo dala mi se ne sviđa) prvo veče/dan .... pa šta da kažem osim da se sa ovim ne slažem u celosti .... :lol:

Sarmica
16-05-2011, 14:08
...on zeli da je kara sve dok ne vidi da li ce veza postati ozbiljna :lol:

El ova rečenica treba ovako da zvuči ili...?:hm:...ništ' meni tu neje jasno:nene:

DaDole
16-05-2011, 14:09
Ja pročitah uvodni post .... al mi i dalje neje jasno u čem je problem ....
Ako sam dobro shvatio moja draga autorka je na stanovištu da će neko muško imati loše mišljenje o nekoj žeMskoj, jer mu je dala (a ni ovo dala mi se ne sviđa) prvo veče/dan .... pa šta da kažem osim da se sa ovim ne slažem u celosti .... :lol:
:raz_040: eto,može i žena da daruje ovakvog kavaljera kao što si ti,zar ne?

DaDole
16-05-2011, 14:11
El ova rečenica treba ovako da zvuči ili...?:hm:...ništ' meni tu neje jasno:nene:

mogla bi se malo preoblikovati..glagolski:)

Adio
16-05-2011, 22:19
Jednostavno je kojice..post traži odgovor na pitanje zašto je sex za jedno veče privilegija za muškarce koji se tim ne degradiraju,a za žene osuda i blam..

Imas i onu gde muskarci osudjuju takve zene, nazivaju ih svakakvim a sa "takvim" najcesce i budu ;)

kojica
16-05-2011, 22:26
U ozbiljnoj vezi?

Adio
16-05-2011, 22:27
a sta je ozbiljna a sta neozbiljna veza?

kojica
16-05-2011, 22:28
zezaš me? :lol:

Adio
16-05-2011, 22:29
ne, pitam samo

kojica
16-05-2011, 22:31
Dobro, aj pitaj ako će to da ti pomogne da ti meni odgovoriš na pitanje.

Neozbiljna veza - povremeni seks.
Ozbiljan veza - povremeni seks + zajednički društveni život.

Otprilike.. :lol: al dovolno za ovu temu

twm
16-05-2011, 22:32
Dobro, aj pitaj ako će to da ti pomogne da ti meni odgovoriš na pitanje.

Neozbiljna veza - povremeni seks.
Ozbiljan veza - povremeni seks + zajednički društveni život.

Otprilike.. :lol: al dovolno za ovu temu

ja ne vidim ovde nista ozbiljno :aha:

Adio
16-05-2011, 22:33
e pa onda ih biraju za ozbiljnu vezu!

neke zene su sklone cestom menjanju partnera, pa kad promene i tog nekog onda su svakakve!

to je pogresno sto zene previse razmisljaju o tome sta ce neki da misli ako ona sa njim bude jedno vece bla bla
sex za jedno vece nije nista, desi se da se poklope i bude extra super bla bla, ali to je jedan sex, sta je sa svakim sledecim....pa jos je bolji

kojica
16-05-2011, 22:35
ja ne vidim ovde nista ozbiljno :aha:
trebo bi redovan da bude? :lol:

twm
16-05-2011, 22:36
trebo bi redovan da bude? :lol:

pa da, opisujes ozbiljnu vezu a ne brak :lol:

kojica
16-05-2011, 22:38
e pa onda ih biraju za ozbiljnu vezu!

neke zene su sklone cestom menjanju partnera, pa kad promene i tog nekog onda su svakakve!

to je pogresno sto zene previse razmisljaju o tome sta ce neki da misli ako ona sa njim bude jedno vece bla bla
sex za jedno vece nije nista, desi se da se poklope i bude extra super bla bla, ali to je jedan sex, sta je sa svakim sledecim....pa jos je bolji

Pa ne znam baš. Oni koje ja znam i koji imaju problem sa tim predrasudama, ''takve'' kriju od roditelja i prijatelja.


pa da, opisujes ozbiljnu vezu a ne brak :lol:

:qq:

:haha:

Adio
16-05-2011, 22:39
a njoj na celu pise sta?

kojica
16-05-2011, 22:40
a njoj na celu pise sta?

Pa ništa. :lol: Oni izmisle neku etiketu i ko zna šta na čelu vide...

twm
16-05-2011, 22:41
a njoj na celu pise sta?

ne, ne , bolje pitanje je "je l joj viri iz ociju?" :lol:

Adio
16-05-2011, 22:42
Kompleksasi!
Zasto se muskarac koji je spavao sa dvadeset devojaka/zena i po cemu razlikuje od zene koja je spavala sa dvadeset momaka/muskaraca, a da je za to nisu placali?

kojica
16-05-2011, 22:42
eto viš komplikovana.. :hm: za ovu temu ti treba muški sagovornik a da nije sandokan.. :lol:

Adio
16-05-2011, 22:42
ne, ne , bolje pitanje je "je l joj viri iz ociju?" :lol:

:lol: sta joj viri?

twm
16-05-2011, 22:48
eto viš komplikovana.. :hm: za ovu temu ti treba muški sagovornik a da nije sandokan.. :lol:

ja sam samo u prolazu na temi :lol:

:lol: sta joj viri?

ne znam, ja nisam odaVle :pusi:

kojica
16-05-2011, 22:49
ja sam samo u prolazu na temi :lol:


ne znam, ja nisam odaVle :pusi:

Ih.. misliš da ćeš sad da utekneš lako? :lol:

Hajde lepo objasni devojčici. :palac:

Adio
16-05-2011, 22:50
objasni da ne komplikujem vise :lol:

kojica
16-05-2011, 22:53
A mogao bi da objasniš i koje veče po redu bi seks trebao da se desi i zašto? :palac:

twm
16-05-2011, 22:56
objasni da ne komplikujem vise :lol:


A mogao bi da objasniš i koje veče po redu bi seks trebao da se desi i zašto? :palac:

sa nama ozenjenima prvo, onog za kojeg se zelite udati morate lagati i otezati :lol::pusi:

Adio
16-05-2011, 22:57
sa nama ozenjenima prvo, onog za kojeg se zelite udati morate lagati i otezati :lol::pusi:

...pa ko prezivi...prica :lol:

kojica
16-05-2011, 22:57
sa nama ozenjenima prvo, onog za kojeg se zelite udati morate lagati i otezati :lol::pusi:
E pa meni ne moraš da objašnjavaš.. ja sam to već obavila... :lol:

mislim to drugo.. :hm:

ribizla
16-05-2011, 22:58
sta bre otezete... sta kao niko se nije sexuno prvo veche?! svasta.
ne lupajte.
ja prva jesam. i lepo mi bilo. i ne kajem se.
:pusi:

twm
16-05-2011, 22:59
sta bre otezete... sta kao niko se nije sexuno prvo veche?! svasta.
ne lupajte.
ja prva jesam. i lepo mi bilo. i ne kajem se.
:pusi:
el bio ozenjen?:lol:

Adio
16-05-2011, 22:59
sta bre otezete... sta kao niko se nije sexuno prvo veche?! svasta.
ne lupajte.
ja prva jesam. i lepo mi bilo. i ne kajem se.
:pusi:

ja nisam nikad
i? sta sad?

ribizla
16-05-2011, 22:59
el bio ozenjen?:lol:

nije :lol:

ribizla
16-05-2011, 23:00
ja nisam nikad
i? sta sad?

ima izuzetaka.. al svi nesto tupe ovde.. niko da kaze konkretno.

twm
16-05-2011, 23:01
nije :lol:

uzas :lol:

Adio
16-05-2011, 23:03
ima izuzetaka.. al svi nesto tupe ovde.. niko da kaze konkretno.

nisam ja izuzetak, samo mi to nije trip
meni je taj sex na jedno vece ono...ama apsolutno nista specijalno, trenutak cega? kakvog zadovoljstva?

ribizla
16-05-2011, 23:03
uzas :lol:

meni bilo lepo.. xD haah

ribizla
16-05-2011, 23:03
nisam ja izuzetak, samo mi to nije trip
meni je taj sex na jedno vece ono...ama apsolutno nista specijalno, trenutak cega? kakvog zadovoljstva?

sexualnog?! :lol:

twm
16-05-2011, 23:04
sexualnog?! :lol:

koje se moze, naravno, ponavljati u nedogled :lol:

ribizla
16-05-2011, 23:05
koje se moze, naravno, ponavljati u nedogled :lol:

u nedogled... prava rec.

Adio
16-05-2011, 23:06
sexualnog?! :lol:
npr :lol:
nije to poenta

student
16-05-2011, 23:06
ja sta je napisano,glava me zaboli od citanja..

ribizla
16-05-2011, 23:07
npr :lol:
nije to poenta


kako kome ... :lol:

Adio
16-05-2011, 23:08
neka greska
ali poenta je da je u svakom slucaju sex lepsi i bolji kada se ponavlja vise puta u vise serija i tako dalje...
i to je to

twm
16-05-2011, 23:09
npr :lol:
nije to poenta

:raz_128: ma nemoj, a poenta sexa je sta? :lol:

kojica
16-05-2011, 23:10
i ja tedoh da pitam.. :hm:

ribizla
16-05-2011, 23:11
i ja.. :hm:

twm
16-05-2011, 23:12
neka greska
ali poenta je da je u svakom slucaju sex lepsi i bolji kada se ponavlja vise puta u vise serija i tako dalje...
i to je to

pa moze i prvo i drugo i trece vece, missim, moze dok god 'oces :lol:

Adio
16-05-2011, 23:12
:raz_128: ma nemoj, a poenta sexa je sta? :lol:

ma ne sexa, nego jednog samo sexa sa jednom osobom A
sta je poeta?
meni to nije nista specijalno, a i mrzi me da se objasnjavam

ribizla
16-05-2011, 23:13
neka greska
ali poenta je da je u svakom slucaju sex lepsi i bolji kada se ponavlja vise puta u vise serija i tako dalje...
i to je to

pa ko kaze da se ne ponavlja? :lol:

Adio
16-05-2011, 23:13
pa moze i prvo i drugo i trece vece, missim, moze dok god 'oces :lol:

Mislis?

ribizla
16-05-2011, 23:13
pa moze i prvo i drugo i trece vece, missim, moze dok god 'oces :lol:

dokle doguras a? xD cccc..

twm
16-05-2011, 23:14
ma ne sexa, nego jednog samo sexa sa jednom osobom A
sta je poeta?
meni to nije nista specijalno, a i mrzi me da se objasnjavam

shvatam ja tebe al mora on uci :pusi:

ribizla
16-05-2011, 23:14
Mislis?

cuj.. ON zna!!!

Adio
16-05-2011, 23:14
pa ko kaze da se ne ponavlja? :lol:

ako si spavala sa jednim jedno vece, kako si onda ponovila? a bilo samo tada?

ribizla
16-05-2011, 23:15
ako si spavala sa jednim jedno vece, kako si onda ponovila? a bilo samo tada?

niko nije rekao da se nije ponovilo.. poenta je sex prvo veche!

twm
16-05-2011, 23:15
dokle doguras a? xD cccc..

ja bre uopsteno, nista licno

kojica
16-05-2011, 23:15
ma ne sexa, nego jednog samo sexa sa jednom osobom A
sta je poeta?
meni to nije nista specijalno, a i mrzi me da se objasnjavam

aaaa.. shvatam.. više seksova sa više osoba je bolje?

pa ti si preverzna... :bela:

Adio
16-05-2011, 23:15
shvatam ja tebe al mora on uci :pusi:

gde?

Adio
16-05-2011, 23:16
aaaa.. shvatam.. više seksova sa više osoba je bolje?

pa ti si preverzna... :bela:

ma jok, ja cu samo da se udam nevina :lol:

ribizla
16-05-2011, 23:16
:lol: hahahha..

twm
16-05-2011, 23:17
aaaa.. shvatam.. više seksova sa više osoba je bolje?

pa ti si preverzna... :bela:
thats the way aha aha i like it.. :lol:

gde?

ma to narodna poslovica

Adio
16-05-2011, 23:18
niko nije rekao da se nije ponovilo.. poenta je sex prvo veche!

a tooo?
meni bolji svaki sledeci put u svakom slucaju :lol:

twm
16-05-2011, 23:18
ma jok, ja cu samo da se udam nevina :lol:

lepo :)

ribizla
16-05-2011, 23:19
a tooo?
meni bolji svaki sledeci put u svakom slucaju :lol:

pa naravno da je bolji.. upoznajes telo njegovo.. misice.. ipipavash.. napipavash xD hahaha...
:lol:

twm
16-05-2011, 23:20
pa naravno da je bolji.. upoznajes telo njegovo.. misice.. ipipavash.. napipavash xD hahaha...
:lol:

narocito ipipavanje xD :lol:

twm
16-05-2011, 23:21
pa naravno da je bolji.. upoznajes telo njegovo.. misice.. ipipavash.. napipavash xD hahaha...
:lol:

narocito ipipavanje xD :lol:

ribizla
16-05-2011, 23:22
narocito ipipavanje xD :lol:

razumemo se twm ;] hahaha

Adio
16-05-2011, 23:22
pa naravno da je bolji.. upoznajes telo njegovo.. misice.. ipipavash.. napipavash xD hahaha...
:lol:

polako, smiri se, pozlice ti :lol:

ribizla
16-05-2011, 23:23
polako, smiri se, pozlice ti :lol:

cuti.. odoh sad da se smirim sa :pusi: xD

mica
17-05-2011, 05:24
el ovo tema za ovu sobu..:hm:
Ja se ne bih slozila sa tim da i dalje postoje takve podele,gde se muskarcima tolerise takav model ponasanja a zenama lepi etiketa "lake zene". Mda,moram da primetim da su zene postale te koje osvajaju za jednu noc i nastavljaju dalje,nekako mnogo vise nego muskarci....Posmatrajuci svoju okolinu,u poslednje vreme,primecujem da,bem mu misa,zene su postale azdaje :lol:

DaDole
17-05-2011, 08:11
Kompleksasi!
Zasto se muskarac koji je spavao sa dvadeset devojaka/zena i po cemu razlikuje od zene koja je spavala sa dvadeset momaka/muskaraca, a da je za to nisu placali?

valjda zato što je muškarac pa mu to ulazi u "rok službe" i ako se to ne zna,onda kao da nije ni bilo...ali,ipak je broj kao broj precijenjen..
u čemu je razlika žene koja je spavala sa deset ili trideset muškaraca..čemu uopšte služe brojevi u ovoj priči..i ko "broji" sem onog ko to radi..
ko zna,naime,sa koliko sam ja spavala muškaraca sem mene..niko,jel tako..i ko zna koliko je od toga bilo za prvo veče,ako je bilo..
muškarci vole da se bave brojanjem,ali ne vidim zašto je to problem..naravno,sve dok se umjesto brojeva ne počnu nizati imena i prezimena:)
Stara otrcana teza kaže: jedan je prvi,svi su ostali drugi..istina ma kako god nam se ne dopadala:)

mica
17-05-2011, 08:15
valjda zato što je muškarac pa mu to ulazi u "rok službe" i ako se to ne zna,onda kao da nije ni bilo...ali,ipak je broj kao broj precijenjen..
u čemu je razlika žene koja je spavala sa deset ili trideset muškaraca..čemu uopšte služe brojevi u ovoj priči..i ko "broji" sem onog ko to radi..
ko zna,naime,sa koliko sam ja spavala muškaraca sem mene..niko,jel tako..i ko zna koliko je od toga bilo za prvo veče,ako je bilo..
muškarci vole da se bave brojanjem,ali ne vidim zašto je to problem..naravno,sve dok se umjesto brojeva ne počnu nizati imena i prezimena:)
Stara otrcana teza kaže: jedan je prvi,svi su ostali drugi..istina ma kako god nam se ne dopadala:)

Sa koliko si muskjaraca spavala,nedo?? :mm:

DaDole
17-05-2011, 08:16
Sa koliko si muskjaraca spavala,nedo?? :mm:

To me je pitao i Brega..veli " A koliko si ih imala do sad":haha:

QueenOfClubs
17-05-2011, 08:19
valjda zato što je muškarac pa mu to ulazi u "rok službe" i ako se to ne zna,onda kao da nije ni bilo...ali,ipak je broj kao broj precijenjen..
u čemu je razlika žene koja je spavala sa deset ili trideset muškaraca..čemu uopšte služe brojevi u ovoj priči..i ko "broji" sem onog ko to radi..
ko zna,naime,sa koliko sam ja spavala muškaraca sem mene..niko,jel tako..i ko zna koliko je od toga bilo za prvo veče,ako je bilo..
muškarci vole da se bave brojanjem,ali ne vidim zašto je to problem..naravno,sve dok se umjesto brojeva ne počnu nizati imena i prezimena:)
Stara otrcana teza kaže: jedan je prvi,svi su ostali drugi..istina ma kako god nam se ne dopadala:)
Па то је зато што они нагињу природним наукама.
Можда зато жене више и не сматрају мушкарцем оног који пређе на низање имена то јест, пређе на друштвене науке (да не кажем социологију) :lol:

DaDole
17-05-2011, 08:21
Па то је зато што они нагињу природним наукама.
Можда зато жене више и не сматрају мушкарцем оног који пређе на низање имена то јест, пређе на друштвене науке (да не кажем социологију) :lol:

dobre ti te sociološke teme Kvini:haha: poenta je u tome da oni ta imena ne saopštavaju ženama već muškarcima u nekoj birtiji:)

mica
17-05-2011, 08:22
dobre ti te sociološke teme Kvini:haha: poenta je u tome da oni ta imena ne saopštavaju ženama već muškarcima u nekoj birtiji:)

pa to kad se fale i razmenjuju "iskustva"

QueenOfClubs
17-05-2011, 08:22
Кажем ја да ми иде социологија :haha:
Не брини Недо, после ти из биртије препричају женама.

Zak
17-05-2011, 08:23
Bes mi mater citam vas na devet strana i uopste mi nije jasno oko cega se glodjete...?...
moze sex ne moze sex...
Je l moze jedno vece na sex? Mozda bi to bilo bolje pitanje i kako biva kada devojka moze na jedno vece ili muskarac, recimo?
Ili moze samo jedno vece bez sexa?

mica
17-05-2011, 08:24
Bes mi mater citam vas na devet strana i uopste mi nije jasno oko cega se glodjete...?...
moze sex ne moze sex...
Je l moze jedno vece na sex? Mozda bi to bilo bolje pitanje i kako biva kada devojka moze na jedno vece ili muskarac, recimo?
Ili moze samo jedno vece bez sexa?

moze..i..moze :lol:

Zak
17-05-2011, 08:25
moze..i..moze :lol:
eee to je vec konstruktivno... :lol:

DaDole
17-05-2011, 08:26
Bes mi mater citam vas na devet strana i uopste mi nije jasno oko cega se glodjete...?...
moze sex ne moze sex...
Je l moze jedno vece na sex? Mozda bi to bilo bolje pitanje i kako biva kada devojka moze na jedno vece ili muskarac, recimo?
Ili moze samo jedno vece bez sexa?

Dobro Zak:) evo,ovako bi bilo: djevojka može na jedno veče sex i dosta njih to želi,nije da ne želi..ali ima jedan problem koji kaže:
Šta će on misliti o meni?
ako pređe taj problem kao prepreku,slijedi drugi..
O Bouže,šta ako neko sazna?
e,tu nastaje vrzino kolo:)

QueenOfClubs
17-05-2011, 08:27
Е стварно, а о чем је тема? :hm:

Zak
17-05-2011, 08:32
Dobro Zak:) evo,ovako bi bilo: djevojka može na jedno veče sex i dosta njih to želi,nije da ne želi..ali ima jedan problem koji kaže:
Šta će on misliti o meni?
ako pređe taj problem kao prepreku,slijedi drugi..
O Bouže,šta ako neko sazna?
e,tu nastaje vrzino kolo:)
najveci problem nastaje kada ljudi misle mnogo... pogotovo oni koji ne znaju da misle... e tu nastaje vrzino ili ti vestichje kolo...
znaci nije problem u devojci vec u tome ona misli...

Zak
17-05-2011, 08:33
Е стварно, а о чем је тема? :hm:
Ma o nekim burecima, dal turiti kranjsku u njega ili ne, mislim... jes da ide samo mesano meso ali inovacije su cudo...

QueenOfClubs
17-05-2011, 08:35
Ma o nekim burecima, dal turiti kranjsku u njega ili ne, mislim... jes da ide samo mesano meso ali inovacije su cudo...
Буреци гоје, макар били и празни. :cry:

DaDole
17-05-2011, 08:35
najveci problem nastaje kada ljudi misle mnogo... pogotovo oni koji ne znaju da misle... e tu nastaje vrzino ili ti vestichje kolo...
znaci nije problem u devojci vec u tome ona misli...
pa vidi Zak,ljudi vole da misle ili da misle kako misle:) i pristalica sam da suviše takvih pokušaja mogu da donesu belaj,ako nemaju čim da rade radnju..i analogno tome,belaj nastaje kad god nema čim da se vrši radnja:)

DaDole
17-05-2011, 08:36
Буреци гоје, макар били и празни. :cry:

Kvini:haha: prazni najviše goje..al problem su,jednokratni bureci..kontaš..ne jedu se dvaput,već jednom:haha:

Zak
17-05-2011, 08:37
pa vidi Zak,ljudi vole da misle ili da misle kako misle:) i pristalica sam da suviše takvih pokušaja mogu da donesu belaj,ako nemaju čim da rade radnju..i analogno tome,belaj nastaje kad god nema čim da se vrši radnja:)
Nemo analogno ako Bozidara znas... Digitalizacija mora uzeti maha...

Буреци гоје, макар били и празни. :cry:
Ma lazu ljudi... ja ziv primer da nije tako... :lol:

DaDole
17-05-2011, 08:40
Vala baš,dota bureka i digitalno analognih sistema..ajmo opet ispočetka:)
kakav je osjećaj imati sex za jedno veče..jutro poslije?

Zak
17-05-2011, 08:43
Vala baš,dota bureka i digitalno analognih sistema..ajmo opet ispočetka:)
kakav je osjećaj imati sex za jedno veče..jutro poslije?
Ne znam, zavisi da li preteram sa jednim vecem na sex i sa cim ga izmiksujem... To je vec dublja al dublja filozofija...
kako ide ona pesma... sad cu je izjutjubisem....
http://www.youtube.com/watch?v=aYO9Wrb7V6Q

kojica
17-05-2011, 08:43
To me je pitao i Brega..veli " A koliko si ih imala do sad":haha:

Pa ovo ti je sad drugi. Jasno. :lol:

QueenOfClubs
17-05-2011, 08:43
kakav je osjećaj imati sex za jedno veče..jutro poslije?
Не знам, ја сам фина девојка :g:

kojica
17-05-2011, 09:15
el ovo tema za ovu sobu..:hm:
Ja se ne bih slozila sa tim da i dalje postoje takve podele,gde se muskarcima tolerise takav model ponasanja a zenama lepi etiketa "lake zene". Mda,moram da primetim da su zene postale te koje osvajaju za jednu noc i nastavljaju dalje,nekako mnogo vise nego muskarci....Posmatrajuci svoju okolinu,u poslednje vreme,primecujem da,bem mu misa,zene su postale azdaje :lol:
Bravo Mico. Odlično zapažanje. :)

Ovo što mi piskaramo veze sa životom nema, al ajd da nam dan prođe nekako. :lol:

mikili
17-05-2011, 09:37
oni sto etiketiraju takve postupke vuku za sobom mamino vaspitanje.mama im je rekla da su -nevaljale-zene one koje idu u krevet s muskarcima zbog seksa,a sve i dalje iz starog tabua da je seks nesto prljavo,nesto o cemu se ne prica,nesto sto treba raditi samo u braku..ili eventualno ako imas nameru da stupis u brak.upoznas osobu prema kojoj osetis privlacnost,strast,hemiju,kako god je nazvali,osetis zelju i normalno je imati odnos sa njim.moze to biti i veza od dva tri dana,nedelju,ali ako vas nista drugo ne veze,ako nemate o cemu da pricate,onda se i ta draz izgubi.bilo vam je lepo,dovidjenja,nema potrebe ni za kakvim etiketama.

ribizla
17-05-2011, 10:37
kakav je osjećaj imati sex za jedno veče..jutro poslije?

divan.. kao i posle svakog sexa!
a i znam da ce sa jedne veceri da predje i na dve.. tri pet.. sedam..

DaDole
17-05-2011, 10:41
divan.. kao i posle svakog sexa!
a i znam da ce sa jedne veceri da predje i na dve.. tri pet.. sedam..

e,to je onda drugi par opanaka Valki:)

mica
17-05-2011, 10:43
eee to je vec konstruktivno... :lol:

ja sam sva konstruktivna :g:

ribizla
17-05-2011, 10:45
e,to je onda drugi par opanaka Valki:)

da.. ali zelim da kazem.. da kad imas sex na jedno vece ne mora da se zavrshi na toj jednoj veceri...

DaDole
17-05-2011, 10:51
Znamo da ne mora da završi na prvoj večeri..naprotiv,može da bude početak nečeg kvalitetnog i dobrog..ali,ako smo unapreed svjesni da nikad ništa ne može biti a opet odemo u krevet za jedno veče i samo tad i nikad više..neće nam niko zbog toga odrubiti glavu do nas samih ako počnemo da se samoispitujemo,samooptužujemo i grickamo sami sebe sa milion nepotrebnih pitanja..to mislim Valki,ako već uradimo nešto,čemu poslije silna kajanja i predbacivanja..

ribizla
17-05-2011, 10:55
pa da.. zasto bih se kajala :] ako si svesno to uradio iz zadovoljstva... onda sta je problem?! problema nema. :D
ti srecna. on srecan. svi srecni. krevet razvaljen. toliko xD

Zak
17-05-2011, 11:22
divan.. kao i posle svakog sexa!
a i znam da ce sa jedne veceri da predje i na dve.. tri pet.. sedam..
Znao sam da ce se navuches. :lol:

DaDole
17-05-2011, 11:24
Znao sam da ce se navuches. :lol:

I ti Zak sve vidiš:)

Zak
17-05-2011, 11:49
I ti Zak sve vidiš:)
Uglavnom sve sto ne treba... mada, vidim i ono sto treba... :zak:

ribizla
17-05-2011, 12:18
Znao sam da ce se navuches. :lol:

hahahaha .... ;]
a jesam li?
nisam. ;]

twm
17-05-2011, 12:55
divan.. kao i posle svakog sexa!
a i znam da ce sa jedne veceri da predje i na dve.. tri pet.. sedam..

pa zavisi, mozda je hemija bil alcoholna :lol:

ribizla
17-05-2011, 12:56
pa zavisi, mozda je hemija bil alcoholna :lol:

hahaha.. nije nije :] toliko blesava nisam.

twm
17-05-2011, 12:58
hahaha.. nije nije :] toliko blesava nisam.

hehe, muskarci imaju jednu "losu poslovicu" za to

ribizla
17-05-2011, 12:59
hehe, muskarci imaju jednu "losu poslovicu" za to

verovatno je glupa. xD

twm
17-05-2011, 13:00
verovatno je glupa. xD

aha, kao i sami muskarci xD

ribizla
17-05-2011, 13:01
aha, kao i sami muskarci xD

cast izuzetcima! xD

twm
17-05-2011, 13:02
cast izuzetcima! xD

iz poslovice ili? :haha:

ribizla
17-05-2011, 13:05
iz poslovice ili? :haha:

kazem u globalu xD
ne znam koja je poslovica u pitanju :haha:

twm
17-05-2011, 13:05
kazem u globalu xD
ne znam koja je poslovica u pitanju :haha:

ne moze ona biti losa koliko ja mogu biti pijan :lol:

ribizla
17-05-2011, 13:06
ne moze ona biti losa koliko ja mogu biti pijan :lol:

hahaha... :lol:
strasno xD

mica
17-05-2011, 15:15
mante se poslovica,drzte se teme,bando caterska :sizika:

NCF
17-09-2011, 13:30
For Your Information :lol:

elem, na temu me potaklo nesto sam cula pre par dana,decko i devojka u vezi,a rekao joj,on zeli da je kara sve dok ne vidi da li ce veza postati ozbiljna :lol: elem,decka su izvredjali da je impotentan,verovatno gej, crkli su od smeha ,a jedan je rekao '' pa dobro cudno je,ali da je obrnuto onda bi bilo sve opravdano,tako devojke i treba da se ponasaju ''

a jeli dobro,vi stvarno mislite da mi zene nemamo iste potrebe kao i vi,da na isti nacin zelimo nekog,napalimo se? mi smo iste ko vi. I sta sad,neka devojka je kurva jer je naltetela na jednog koji joj odgovoara u svakom smislu,i sto se kresnula skoro pa odmah? pa i on je isto kurva onda.
treba da se oduce tog nekog kompleksa, da su oni muskarcine a ribe one koje sede i cekaju. ravnopravni smo.
Neki decko pokupi neku ribu iz kluba,napalio se ko zivotinja,bila mu je vrh, po**** je,i sad je on faca,a ona drolja jel http://razbibriga.net/imported/2011/05/lol-1.gif
a na pamet vam ne pada da je on isto tako njoj bio vrh kad ga je ugledala, da joj je bio fizicki savrsen..i sta sad? jel treba sa svakom osobom koja ti se svidi jako na prvi pogled da zelis vezu? ne, neke smao hoces da po****s i da te pojebu,i na tome da se zavrsi.I ona je losa osoba...zasto? pojebali se,jel mu bilo lepo? jeste. jel njoj bilo lepo? jeste. jesu se ispucali oboje tu noc? jesu. zadovoljena ona,zadovoljen on-i sto je sad to lose? oboje su dobili sto su hteli,samo to sto muskarci iz nekog razloga misle da zena nema potrebe ili jos gore,da nije drustveno prihvacneo da se tako ponasa kad ima potrebu sto je zalosno.


Vi mislite da je odlicno kada vi,onako pripiti, odete do neke najgore kurve koju su svi imali i preko koje su svi presli,i da je po****te, ali,vam je nepojmiljvo i grozno kad riba eto..raskinula sa deckom pre par meseci, lepa devojka ali ne zeli vezu, a treba joj seks, Boze moj treba da ima strpljenje sveca i da ceka,ceka,ceka,ceka,ceka,ceka dok ne naidje taj koji joj odgovara,i onda jos malo da ceka.
pa cekajte. to bi bilo kao da ja vama kazem budite godinu dana bez seksa,da vidim koliko bi se muski rod suzdrzao,bilo bi vam grozno. sto mislite da nama nije,ili jos gore, da nama tako i treba da bude?

Ako su joj kriterijumi samo da partner ima funkcionalnu pišu... onda je promiskuitetna. Ili pijana k'o letva.
Ako uzima pare za sex, onda je kurva... pa makar joj on bio i jedan jedini.
Ako joj se neki svidi, pa se tuca, i lepo joj... onda je pametna, jer neće doveka. Puna pluća života.
A ako neka prebacuje ovoj iznad da je kurva, onda je ružna i zavidna... pa joj je grožđe kiselo. :mrgreen: