PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dama



Adio
22-05-2011, 22:50
Dopisujem se sa jednim ortakom i tako nesto pricamo!
Kaze on meni nesto u fazonu eto taj te tretira kao damu, tako se i ponasaj blabla
Ja sad ne razumem,, kako se ja to ponasam, kaze, jednostavno, drzis do sebe.
Ne bitno, pitam se samo, kako se to zene prikazuju kada ih muskarci tretiraju ovako ili onako, kad se prikazuju polugole i napadne, pa se tako ponasaju, a onda kukaju!
Poenta je, kako se ponasati kao dama i izazvati postovanje kod muskarca?
Mislim ok, svako se oblaci po zelji ukusu ili mogucnostima, ali gde je granica?

Sarmica
22-05-2011, 22:53
http://razbibriga.net/showthread.php/2928-%D0%94%D0%B0%D0%BC%D0%B0 (http://razbibriga.net/showthread.php/2928-%D0%94%D0%B0%D0%BC%D0%B0):palac:

Adio
22-05-2011, 22:55
ok za tu temu
ja pisem u musko zenskom odnosu, a ne zeni kao zeni dami

Zak
22-05-2011, 22:58
To znaci da nema cackanja nosa pred njim.

Adio
22-05-2011, 23:00
to je stvar kulture, sta jos?
sem toga?

Sarmica
22-05-2011, 23:02
Ček...ja treba da se trudim da se ponašam kao dama da bi izazvala poštovanje kod muškarca?...Da se trudim?:palac:
Neka fala:palac:

Rosa
22-05-2011, 23:04
Pa de sad da pišem? :mirka:

Adio
22-05-2011, 23:04
aj ovako
stvar je stava, ponasanja i delovanja
postovanje se izaziva stavom, ponasanjem, drzanjem do sebe
delovanje je manje vise diskutabilno
ko sta kako dozivljava

Sarmica
22-05-2011, 23:05
Pa de sad da pišem? :mirka:

Teme su iste potpuno,al ajd:lol:

twm
22-05-2011, 23:06
muskarac koji postuje zene nikada ne razmislja na takav nacin say.

Adio
22-05-2011, 23:08
nisu
pitanje za tebe
kada muskarac zenu tretira kao damu, a da pri tom to i misli da jeste, bilo kakav odnos da je u pitanju, bilo ljubavni bilo drugarski?

Adio
22-05-2011, 23:08
muskarac koji postuje zene nikada ne razmislja na takav nacin say.

na koji razmislja?
hoces li objasniti?

Adio
22-05-2011, 23:09
mada kada muskarac postuje zenu to se vidi
al to je druga tema

Sarmica
22-05-2011, 23:10
E baš ovo što je rekao twm...zavisi na kakvog naletiš,mogu ja biti dama koliko hoću ali neću zaslužiti isto poštovanje kod svih...ko ume da poštuje,poštovaće i svaku ženu:aha:

Adio
22-05-2011, 23:11
E baš ovo što je rekao twm...zavisi na kakvog naletiš,mogu ja biti dama koliko hoću ali neću zaslužiti isto poštovanje kod svih...ko ume da poštuje,poštovaće i svaku ženu:aha:
to je jasno, slazem se

Zak
22-05-2011, 23:12
Nista lepse nego kada muskarac ispostuje damu.

Adio
22-05-2011, 23:13
e pa to niti svaki radi niti ume ;)

Sarmica
22-05-2011, 23:13
Nista lepse nego kada muskarac ispostuje damu.

:pov:

twm
22-05-2011, 23:14
na koji razmislja?
hoces li objasniti?

onaj koji je navikao da maltretira on ce ugl. maltretirati uvjek i sve, onaj koji je kulturan prema jednoj ne moze drugi dan promjeniti obrazac ponasanja. ovde podrazumjevam da govorimo o zrelim osobama

Rosa
22-05-2011, 23:15
Sličan se sličnom raduje.
Ne mogu ja naći probisveta( osim ako to svesno ne radim) ako sam ja drugačija...ili obrnuto...

Podsvesno,damu privlači "gospodin". A gospodin nije čiča sa brkovima i aktovkom već nešto sasvim drugo,i njega kao i damu odredjuje lepo ophodjenje pre svega,prema suprotnom polu a potom i prema porodici,prijateljima,ljudima uopšte...

Adio
22-05-2011, 23:17
onaj koji je navikao da maltretira on ce ugl. maltretirati uvjek i sve, onaj koji je kulturan prema jednoj ne moze drugi dan promjeniti obrazac ponasanja. ovde podrazumjevam da govorimo o zrelim osobama

e pa upravo to
upoznala sam skoro jednog, pa stariji je od mene 10tak godina i decko me je na neki nacin odusevio svojim nekim razmisljanjima i stavoima prema zenama
ali nije folirant, nije cak ni ono ljubazan itd
vec sam nacin ophodjenja, razmisljanja a prevashodno ponasanja

Zak
22-05-2011, 23:20
Sličan se sličnom raduje.
Ne mogu ja naći probisveta( osim ako to svesno ne radim) ako sam ja drugačija...ili obrnuto...

Podsvesno,damu privlači "gospodin". A gospodin nije čiča sa brkovima i aktovkom već nešto sasvim drugo,i njega kao i damu odredjuje lepo ophodjenje pre svega,prema suprotnom polu a potom i prema porodici,prijateljima,ljudima uopšte...
Pa sad, vrlo diskutabilno.... Stavise, u x navrata netacno. Bitanga i princeza, jedan od primera... Bivalo je nemali broj puta da se ukomponuju neke dame sa nekim "bitangama"...

twm
22-05-2011, 23:21
e pa upravo to
upoznala sam skoro jednog, pa stariji je od mene 10tak godina i decko me je na neki nacin odusevio svojim nekim razmisljanjima i stavoima prema zenama
ali nije folirant, nije cak ni ono ljubazan itd
vec sam nacin ophodjenja, razmisljanja a prevashodno ponasanja

nemoj na prvu, ima tu jos x popratnih stvari jer sarmiranje, klisei, obrazovanje...nisu rezervisani za samo jedan tip ljudi.

Sarmica
22-05-2011, 23:22
Pa sad, vrlo diskutabilno.... Stavise, u x navrata netacno. Bitanga i princeza, jedan od primera... Bivalo je nemali broj puta da se ukomponuju neke dame sa nekim "bitangama"...

E baš sam to tela reći:aha:..obično tako i bude:aha:

twm
22-05-2011, 23:22
Pa sad, vrlo diskutabilno.... Stavise, u x navrata netacno. Bitanga i princeza, jedan od primera... Bivalo je nemali broj puta da se ukomponuju neke dame sa nekim "bitangama"...

naravno, zene su veci mazohisti od muskaraca

Zak
22-05-2011, 23:23
E baš sam to tela reći:aha:..obično tako i bude:aha:
Milojka :per:

Adio
22-05-2011, 23:25
Donekle biramo po sebi, to je tacno!

Rosa
22-05-2011, 23:26
Pa sad, vrlo diskutabilno.... Stavise, u x navrata netacno. Bitanga i princeza, jedan od primera... Bivalo je nemali broj puta da se ukomponuju neke dame sa nekim "bitangama"...

Primera uvek ima naravno.
.Ali u praksi je to malo drugačije..Lepo zvuči za neku rok pesmu,ali kada je u pitanju život,tu je malo drugačije.

Ti se nikad nisu zaista ukomponovali. Uglavnom su to neke mladalačke fantazije tih" damica" ,ili želja da se proba nešto drugačije,igranje sa vatrom.

Možeš ti da budeš faca,budi sa "bitangom",ali onda nauči da snosiš i posledice.

Adio
22-05-2011, 23:31
nemoj na prvu, ima tu jos x popratnih stvari jer sarmiranje, klisei, obrazovanje...nisu rezervisani za samo jedan tip ljudi.

nije on mene sarmirao, niti je nesto obrazovan, inteligentan i nacitan jeste, mi smo postali ortaci
ali, imala sam priliku da ga posmatram u nekom vecem zenskom drustvu
dok sa druge strane, upoznam lika, folirant nevidjeni, nabacuje se mojoj drugarici, od mene trazi tel, u sledecem slucajnom susretu, sedi za stolom preko puta naseg i ocigledno da nas je video, ali se ne okrece ni da se javi, a pri tom se stalno vidjamo
ako ispadas smeker kada si sam ili imas podrsku druga, budi smeker pa se okreni i javi, ako me razumes, to je klasicno foliranje

Adio
22-05-2011, 23:32
Primera uvek ima naravno.
.Ali u praksi je to malo drugačije..Lepo zvuči za neku rok pesmu,ali kada je u pitanju život,tu je malo drugačije.

Ti se nikad nisu zaista ukomponovali. Uglavnom su to neke mladalačke fantazije tih" damica" ,ili želja da se proba nešto drugačije,igranje sa vatrom.

Možeš ti da budeš faca,budi sa "bitangom",ali onda nauči da snosiš i posledice.

Ih, bitangom!
Ne postoji neprobojan zid, samo da znas kako ;)

Rosa
22-05-2011, 23:34
naravno, zene su veci mazohisti od muskaraca

Da to je naša mazohistička strana i neka naša želja da posedujemo moć kojom ćemo mi nekog promeniti.

Onda kad vide da se taj neko ne može promeniti bude suviše kasno.

Zak
22-05-2011, 23:35
Nikad nije kasno.

Adio
22-05-2011, 23:36
Da to je naša mazohistička strana i neka naša želja da posedujemo moć kojom ćemo mi nekog promeniti.

Onda kad vide da se taj neko ne može promeniti bude suviše kasno.

Hmmm...ne razumem tu potrebu neko da se menja!
Sta se time postize?
Promenis ga/je i...? Nije to to
Mada ne znam da li je iko ikada to uspeo

twm
22-05-2011, 23:36
nije on mene sarmirao, niti je nesto obrazovan, inteligentan i nacitan jeste, mi smo postali ortaci
ali, imala sam priliku da ga posmatram u nekom vecem zenskom drustvu
dok sa druge strane, upoznam lika, folirant nevidjeni, nabacuje se mojoj drugarici, od mene trazi tel, u sledecem slucajnom susretu, sedi za stolom preko puta naseg i ocigledno da nas je video, ali se ne okrece ni da se javi
ako ispadas smeker kada si sam ili imas podrsku druga, budi smeker pa se okreni i javi, ako me razumes, to je klasicno foliranje

to su deciji fazoni, nezrelo totalno, veoma malim djelom to mozes svrstati u odnos dama/gospodin

Rosa
22-05-2011, 23:36
Nikad nije kasno.

Pa doduše i nije..Zavisli dokle živiš...

Adio
22-05-2011, 23:38
to su deciji fazoni, nezrelo totalno, veoma malim djelom to mozes svrstati u odnos dama/gospodin

ne, samo pravim poredjenje dva totalno suprotna lika

Adio
22-05-2011, 23:39
Pa doduše i nije..Zavisli dokle živiš...

Neke stvari se ne mogu promeniti i bolje sto su takve.
Kome sta odgovara, po tome se i vodi.
Sve ostalo je gubljenje energije

Zak
22-05-2011, 23:40
Pa doduše i nije..Zavisli dokle živiš...
Koliko god da zivis ne treba biti zatocenik negativnosti, vec naprotiv.

Adio
22-05-2011, 23:41
Zato zivot i jeste leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeep :bisa:

twm
22-05-2011, 23:44
ne, samo pravim poredjenje dva totalno suprotna lika

mozda ti to tako vidis. je l poredis tipa sa trideset cetri,pet sa klincem od 22 ili su slicnih godina? i bez da bilo koga vrijedjam (posto imam sl slucaj u porodici) - onaj ko do 35,6 ..nije iskusio zajednicki zivot, tj stalno je slobodan ili u kratkim vezama+ zivi kod mame, tesko moze imati odnos prema zeni kao dami. tj. moze ali je to tip muskarca koji nece zadovoljiti ukuse vecine zena

Adio
22-05-2011, 23:49
mozda ti to tako vidis. je l poredis tipa sa trideset cetri,pet sa klincem od 22 ili su slicnih godina? i bez da bilo koga vrijedjam (posto imam sl slucaj u porodici) - onaj ko do 35,6 ..nije iskusio zajednicki zivot, tj stalno je slobodan ili u kratkim vezama+ zivi kod mame, tesko moze imati odnos prema zeni kao dami
uh, ovaj sto postuje ima 34 i zivi kod roditelja, nije se nesto vezivao preterano, ali nije u fazonu smekera, onog laznog, da ih je menjao itd, to kaze i njegovo drustvo
ovaj drugi, folirant, ima 28, obrazovaniji je, ima devojku vec duze vreme, ali...budala klasicna


a onaj drugi deo recenice, mogu da pobijem opet drugom pricom
mislim da je to stvar iskustva, vaspitanja, okruzenja itd

Sarmica
22-05-2011, 23:50
Samo da rečem da mi se svidja ovaj lilavi:palac:

twm
22-05-2011, 23:51
uh, ovaj sto postuje ima 34 i zivi kod roditelja, nije se nesto vezivao preterano, ali nije u fazonu smekera, onog laznog, da ih je menjao itd, to kaze i njegovo drustvo
ovaj drugi, folirant, ima 28, obrazovaniji je, ima devojku vec duze vreme, ali...budala klasicna


a onaj drugi deo recenice, mogu da pobijem opet drugom pricom
mislim da je to stvar iskustva, vaspitanja, okruzenja itd

dopunio sam post
pobi

Adio
22-05-2011, 23:52
Samo da rečem da mi se svidja ovaj lilavi:palac:

spamerko :P

Adio
22-05-2011, 23:57
mozda ti to tako vidis. je l poredis tipa sa trideset cetri,pet sa klincem od 22 ili su slicnih godina? i bez da bilo koga vrijedjam (posto imam sl slucaj u porodici) - onaj ko do 35,6 ..nije iskusio zajednicki zivot, tj stalno je slobodan ili u kratkim vezama+ zivi kod mame, tesko moze imati odnos prema zeni kao dami. tj. moze ali je to tip muskarca koji nece zadovoljiti ukuse vecine zena

aha
pa gle
neko ko ima kako kazes 34,5,6 treba da ima izgradjene stavove, da zna sta zeli i da ima neki cilj
posebno ako je imao zena pre toga, trebalo bi da zna da izabere ako ima za to mogucnost, trebalo bi da prepozna jer ima samim tim i iskustva za toliko godina
i da je sve to prosao, kao u drugom delu recenice, i ne ponasa se prema zenama kao prema damama, sta to govori o njemu?
sad sam se spetljala ali ukapiraces!

dopuna pitanjem:zasto nece zadovoljiti ukuse vecine zena?

twm
23-05-2011, 00:04
aha
pa gle
neko ko ima kako kazes 34,5,6 treba da ima izgradjene stavove, da zna sta zeli i da ima neki cilj
posebno ako je imao zena pre toga, trebalo bi da zna da izabere ako ima za to mogucnost, trebalo bi da prepozna jer ima samim tim i iskustva za toliko godina
i da je sve to prosao, kao u drugom delu recenice, i ne ponasa se prema zenama kao prema damama, sta to govori o njemu?
sad sam se spetljala ali ukapiraces!

joj say sto brljas :lol: nema "trebalo bi" i "ako ima mogucnosti"+ "prepozna i izabere"- gdje su zene, el se njih ista pita? podrazumjevas da ako ima 35+, pa slobodan itd da je zreo, iskusan ?

Adio
23-05-2011, 00:06
joj say sto brljas :lol: nema "trebalo bi" i "ako ima mogucnosti"+ "prepozna i izabere"- gdje su zene, el se njih ista pita? podrazumjevas da ako ima 35+, pa slobodan itd da je zreo, iskusan ?

da naravno, mada sta je iskustvo? zrelost je diskutabilna!
koliko ljudi, muskaraca iz okoline ima a da su sami, slobodni itd a ic im ne fali, sem zena naravno :lol:

twm
23-05-2011, 00:11
da naravno, mada sta je iskustvo? zrelost je diskutabilna!
koliko ljudi, muskaraca iz okoline ima a da su sami, slobodni itd a ic im ne fali, sem zena naravno :lol:

ode ti :lol:

Adio
23-05-2011, 00:12
di? :lol:

kojica
23-05-2011, 05:40
Dopisujem se sa jednim ortakom i tako nesto pricamo!
Kaze on meni nesto u fazonu eto taj te tretira kao damu, tako se i ponasaj blabla
Ja sad ne razumem,, kako se ja to ponasam, kaze, jednostavno, drzis do sebe.
Ne bitno, pitam se samo, kako se to zene prikazuju kada ih muskarci tretiraju ovako ili onako, kad se prikazuju polugole i napadne, pa se tako ponasaju, a onda kukaju!
Poenta je, kako se ponasati kao dama i izazvati postovanje kod muskarca?
Mislim ok, svako se oblaci po zelji ukusu ili mogucnostima, ali gde je granica?

dRama... :ups:

Ne znam bre, kako uopšte dođete do toga da vas neko savetuje kako ćete se ponašati
prema nekom trećem. :lol:
Vrlo je jednostavno..
Ako je ortak to rekao, onda njega sve ovo pitaj. Dalje...
Ako je otrak to rekao, to opet ne znači da taj tamo to očekuje. To su samo očekivanja
tvog ortaka.

Na ostalo ne znam šta da kažem. Imam neke predrasude o damama i nisam baš pametna. :qq:

QueenOfClubs
23-05-2011, 07:19
Dopisujem se sa jednim ortakom i tako nesto pricamo!
Kaze on meni nesto u fazonu eto taj te tretira kao damu, tako se i ponasaj blabla
Ja sad ne razumem,, kako se ja to ponasam, kaze, jednostavno, drzis do sebe.
Ne bitno, pitam se samo, kako se to zene prikazuju kada ih muskarci tretiraju ovako ili onako, kad se prikazuju polugole i napadne, pa se tako ponasaju, a onda kukaju!
Poenta je, kako se ponasati kao dama i izazvati postovanje kod muskarca?
Mislim ok, svako se oblaci po zelji ukusu ili mogucnostima, ali gde je granica?

Увек и на сваком месту мораш бити елегантна.
Држање ти мора бити умерено, осмех благ, помало тајанствен.
Фризура – свака длака на свом месту.
У бон тону ћеш наћи детаљна упутства како се држи која чаша и како се правилно користи прибор за јело.
Говори веома мало и то само кад те он пита.
Усправно ходај, чекај увек да ти отвори свака врата, измакне столицу.
Немој претерано увијати куковима.
Штикла мора бити највише 9 сантиметара, све преко тога је нападно.
Инсистирај да те поштује у кревету, па ниси ти тамо нека.
А и тај кревет, не дозволи да те одведе тамо бар 3 месеца.
Шминка не сме бити нападна, најбоље унајми професионалног шминкера.

Е, на овај начин сигурно ћеш да заслужиш ако не поштовање, онда макар дивљење за уложени труд. :aha:

Slowpoke Rodriguez
24-05-2011, 14:41
Увек и на сваком месту мораш бити елегантна.
Држање ти мора бити умерено, осмех благ, помало тајанствен.
Фризура – свака длака на свом месту.
У бон тону ћеш наћи детаљна упутства како се држи која чаша и како се правилно користи прибор за јело.
Говори веома мало и то само кад те он пита.
Усправно ходај, чекај увек да ти отвори свака врата, измакне столицу.
Немој претерано увијати куковима.
Штикла мора бити највише 9 сантиметара, све преко тога је нападно.
Инсистирај да те поштује у кревету, па ниси ти тамо нека.
А и тај кревет, не дозволи да те одведе тамо бар 3 месеца.
Шминка не сме бити нападна, најбоље унајми професионалног шминкера.

Е, на овај начин сигурно ћеш да заслужиш ако не поштовање, онда макар дивљење за уложени труд. :aha:

Jos ti ne rece da ces na ovaj nacin 80% muskaraca da zajuris i da pomenem onih 19,99% gejova koji mozda pokusavaju da se vrate medj strejt tj da nakon provedenih 2 meseca sa tobom vise nikad im takva budalastina kao sex sa zenom nece pasti na um, ostaje ti onih 0,01 koje neb bas znao u koju grupu da svrstam... verovatno retardiranih...

ribizla
24-05-2011, 14:44
Увек и на сваком месту мораш бити елегантна.
Држање ти мора бити умерено, осмех благ, помало тајанствен.
Фризура – свака длака на свом месту.
У бон тону ћеш наћи детаљна упутства како се држи која чаша и како се правилно користи прибор за јело.
Говори веома мало и то само кад те он пита.
Усправно ходај, чекај увек да ти отвори свака врата, измакне столицу.
Немој претерано увијати куковима.
Штикла мора бити највише 9 сантиметара, све преко тога је нападно.
Инсистирај да те поштује у кревету, па ниси ти тамо нека.
А и тај кревет, не дозволи да те одведе тамо бар 3 месеца.
Шминка не сме бити нападна, најбоље унајми професионалног шминкера.

Е, на овај начин сигурно ћеш да заслужиш ако не поштовање, онда макар дивљење за уложени труд. :aha:


jeste.. :aha: mozda nekad...

marlon
24-05-2011, 19:37
po bogati ova say ko jedna sto je dobro znam odavLe... mora da su jednojajcane blizanke... queen sve rece ali to je sablon jer takvu zenu niko ne zeli pored sebe duze od mesec dana posto dama ne sme da se satire od q jer onda ne bi bila to sto jeste :pada:

Adio
24-05-2011, 19:43
po bogati ova say ko jedna sto je dobro znam odavLe... mora da su jednojajcane blizanke... queen sve rece ali to je sablon jer takvu zenu niko ne zeli pored sebe duze od mesec dana posto dama ne sme da se satire od q jer onda ne bi bila to sto jeste :pada:

te sto su fine su najgore :lol:
ha ne pricam uopste o tome da treba da se ponsa kao idiJot, kako ovde opisujete, vec nacin na koji muskarac tretira zenu
aman

QueenOfClubs
24-05-2011, 19:43
Питала је како да се понаша као дама, па да основу тога изазове поштовање. :aha:

marlon
24-05-2011, 19:55
te sto su fine su najgore :lol:
ha ne pricam uopste o tome da treba da se ponsa kao idiJot, kako ovde opisujete, vec nacin na koji muskarac tretira zenu
aman

muskarac ce te tretirati kako se prema njemu postavis.. ako se postavis ko neiskrena koristoljuniva quchka ne mozes ocekivati tretman bozanstva..ako se postavis ko cedna a rasturas se sa strane zavisi od njegovog strpljenja ili inteligencije dokle ce da te tolerise..ako si skromna i puna vrlina a ne qurchis se on ce da balavi ako ima mozga...ako nema balavice zivanom na onu iz prvog primera.. kakav muskarac taka i zena ..staro pravilo.

Adio
24-05-2011, 19:56
muskarac ce te tretirati kako se prema njemu postavis.. ako se postavis ko neiskrena koristoljuniva quchka ne mozes ocekivati tretman bozanstva..ako se postavis ko cedna a rasturas se sa strane zavisi od njegovog strpljenja ili inteligencije dokle ce da te tolerise..ako si skromna i puna vrlina a ne qurchis se on ce da balavi ako ima mozga...ako nema balavice zivanom na onu iz prvog primera.. kakav muskarac taka i zena ..staro pravilo.

hvala na odgovoru :)

marlon
24-05-2011, 19:58
Питала је како да се понаша као дама, па да основу тога изазове поштовање. :aha:

ljudi se pre svega postuju po onome ko su a ne po tome dal' su dame il' gospoda... kad meni napr. jednom godisnje kad udjem u gsp neka riba ustane i sa zajebantskim osmehom kaze hocete li da sednete obicno kazem duvaj ga mala isto sa osmehom sto u njoj uvek izazove ljutnju ne znajuci kakva sam divna osoba ispod ove face namrgodjenog smora.... :pada:

marlon
24-05-2011, 19:59
hvala na odgovoru :)

dama se nikad ne zahvaljuje recima vec gestom ili pogledom :g:

Zak
24-05-2011, 19:59
ljudi se pre svega postuju po onome ko su a ne po tome dal' su dame il' gospoda... kad meni napr. jednom godisnje kad udjem u gsp neka riba ustane i sa zajebantskim osmehom kaze hocete li da sednete obicno kazem duvaj ga mala isto sa osmehom sto u njoj uvek izazove ljutnju ne znajuci kakva sam divna osoba ispod ove face namrgodjenog smora.... :pada:
:lol: koj si ti... :lol:
Ona koja ti se nasmeje oma je privedi. :zak:

marlon
24-05-2011, 20:01
:lol: koj si ti... :lol:
Ona koja ti se nasmeje oma je privedi. :zak:

jok ti ces.. ako samo kaze jos jednu recenicu i udje li u pricu sa mnom obogaljim je mentalno za tri minuta da ceo dan ima da jede samo feta sir od muke :lol:

QueenOfClubs
24-05-2011, 20:01
ljudi se pre svega postuju po onome ko su a ne po tome dal' su dame il' gospoda... kad meni napr. jednom godisnje kad udjem u gsp neka riba ustane i sa zajebantskim osmehom kaze hocete li da sednete obicno kazem duvaj ga mala isto sa osmehom sto u njoj uvek izazove ljutnju ne znajuci kakva sam divna osoba ispod ove face namrgodjenog smora.... :pada:
То уопште није спорно.
Нећу да се "постављам" и представљам да би ме неко третирао овако или онако.
Или ме прихвата такву каква сам или не.
Ал она је тражила да јој се одговори и ја се потрудила да јој одговорим.
То би било све.

Slowpoke Rodriguez
24-05-2011, 20:01
Питала је како да се понаша као дама, па да основу тога изазове поштовање. :aha:

Na osnovu onoga sto s napisla moz sam da izazove da bude nedohebana...

QueenOfClubs
24-05-2011, 20:03
Na osnovu onoga sto s napisla moz sam da izazove da bude nedohebana...
Али поштована.
Не мош све да имаш у животу. :lol:

Zak
24-05-2011, 20:06
Али поштована.
Не мош све да имаш у животу. :lol:
Nista bez dobrog starog "ispostovati ribu" :lol:

Slowpoke Rodriguez
24-05-2011, 20:06
Dzaba joj tako postovanje... bolje d' ide u manastir o'ma a ne da se femka...

marlon
24-05-2011, 20:06
То уопште није спорно.
Нећу да се "постављам" и представљам да би ме неко третирао овако или онако.
Или ме прихвата такву каква сам или не.
Ал она је тражила да јој се одговори и ја се потрудила да јој одговорим.
То би било све.

pa naravno... znas kake sam dileje na prvi pogled upozno u zivotu a bili geniji u malom.... evo zna lilu sad se setih mog dobrog drugara jabucila..nikad ga na ulici ne bi zapazio ni u neobaveznoj konverzaciji... ali kad dodjes na tlo ozbiljne price npr o umetnosti moras da cutis i jednostavno divis se nekome ko je duplo mladji od tebe a svestraniji obrazovaniji nadahnutiji bogatiji i sto je najvaznije skromniji... znaci izgled, maniri i ostalo varaju...

Zak
24-05-2011, 20:07
jok ti ces.. ako samo kaze jos jednu recenicu i udje li u pricu sa mnom obogaljim je mentalno za tri minuta da ceo dan ima da jede samo feta sir od muke :lol:
Pa kad je tako posle mozes da je odvedes na chees cake. :lol:

Slowpoke Rodriguez
24-05-2011, 20:07
Nista bez dobrog starog "ispostovati ribu" :lol:

Jes to staro dobro, al ne valja kad se navuce posle neznas gde da begas... :haha:

Zak
24-05-2011, 20:09
Jes to staro dobro, al ne valja kad se navuce posle neznas gde da begas... :haha:
Pa Rigelu ti ko da si od juce, uvek se ostavi neki backdoor za takticko povlacenje... :lol:

marlon
24-05-2011, 20:11
Pa kad je tako posle mozes da je odvedes na chees cake. :lol:

aj bre zak ne zezaj... mora da zadovolji onaj kriterijum da moz da mi udje pod kozu..onda ona mene vodi u moskvu na svarcvald :lol:

Zak
24-05-2011, 20:21
aj bre zak ne zezaj... mora da zadovolji onaj kriterijum da moz da mi udje pod kozu..onda ona mene vodi u moskvu na svarcvald :lol:
Iskusno iskusno... Bolje da te odvede na Svarcvald. :zak:

Flertusa Cipelic
25-05-2011, 09:34
mozda ti to tako vidis. je l poredis tipa sa trideset cetri,pet sa klincem od 22 ili su slicnih godina? i bez da bilo koga vrijedjam (posto imam sl slucaj u porodici) - onaj ko do 35,6 ..nije iskusio zajednicki zivot, tj stalno je slobodan ili u kratkim vezama+ zivi kod mame, tesko moze imati odnos prema zeni kao dami. tj. moze ali je to tip muskarca koji nece zadovoljiti ukuse vecine zena
Apsolutno tacno ;)
LM, sto se teme tice, kada god to mogu idem gola :lol:
I uopste nemam taj problem da me neko dozivljava ovako ili onako..
Skoro mi se u klubu desila jedna interesting situacija za opservaciju i ovu temu.
Izasle ja i drugarica i neko vece drustvo.
Ja u dvanaesticama, haljina miiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiii :lol: gore zatvorena i golih ledja, ona u farmerkama i korsetu ne tako otvorenom i ravne cizme.
Ja pijem sok celo vece ona pivo, i strava nam je.
Njoj je prislo jedno 78 tipova koji su krenuli da je vataju za dupe, sise, i da joj nude da krenu kuci s njom, mene pitao jedan jel moze da me casti picem :lol:
Ona se bacakala, oblizivala, ja sam igrala i bila polugola ali nikada, ali slovima nikada me niko nije uvredio i direktno mi ponudio sex.
Zasto je to tako ne znam ni sama :hm:

mikili
25-05-2011, 11:10
a ja bih rekla da je tu i odgovor..

marlon
25-05-2011, 11:35
Apsolutno tacno ;)
LM, sto se teme tice, kada god to mogu idem gola :lol:
I uopste nemam taj problem da me neko dozivljava ovako ili onako..
Skoro mi se u klubu desila jedna interesting situacija za opservaciju i ovu temu.
Izasle ja i drugarica i neko vece drustvo.
Ja u dvanaesticama, haljina miiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiii :lol: gore zatvorena i golih ledja, ona u farmerkama i korsetu ne tako otvorenom i ravne cizme.
Ja pijem sok celo vece ona pivo, i strava nam je.
Njoj je prislo jedno 78 tipova koji su krenuli da je vataju za dupe, sise, i da joj nude da krenu kuci s njom, mene pitao jedan jel moze da me casti picem :lol:
Ona se bacakala, oblizivala, ja sam igrala i bila polugola ali nikada, ali slovima nikada me niko nije uvredio i direktno mi ponudio sex.
Zasto je to tako ne znam ni sama :hm:

cim vim vojchicu u korzetu i ravnim cipelama, izbledelim lonama koja cevchi pivo na angro znam sta joj se mota po glavi :haha:

Slowpoke Rodriguez
25-05-2011, 13:28
mozda ti to tako vidis. je l poredis tipa sa trideset cetri,pet sa klincem od 22 ili su slicnih godina? i bez da bilo koga vrijedjam (posto imam sl slucaj u porodici) - onaj ko do 35,6 ..nije iskusio zajednicki zivot, tj stalno je slobodan ili u kratkim vezama+ zivi kod mame, tesko moze imati odnos prema zeni kao dami. tj. moze ali je to tip muskarca koji nece zadovoljiti ukuse vecine zena

Cek bre pobratime nemoj da si iskljuciv, gde bas nadje moje godiste... nas'o sam se prozvanim...
Nismo svi isti ko taj tvoj rodjak, ako sam uspesno uteko od oltara par puta i nisam ziveo zajedniccki zivot sa curom... Sta? Sad sam mamin sin...

Ja volim moju mamu i ne plasim se da to javno kazem i sad ce verovatno zbog toga da me mrze sve zene sveta... trt!


Apsolutno tacno ;)
LM, sto se teme tice, kada god to mogu idem gola :lol:
I uopste nemam taj problem da me neko dozivljava ovako ili onako..
Skoro mi se u klubu desila jedna interesting situacija za opservaciju i ovu temu.
Izasle ja i drugarica i neko vece drustvo.
Ja u dvanaesticama, haljina miiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiii :lol: gore zatvorena i golih ledja, ona u farmerkama i korsetu ne tako otvorenom i ravne cizme.
Ja pijem sok celo vece ona pivo, i strava nam je.
Njoj je prislo jedno 78 tipova koji su krenuli da je vataju za dupe, sise, i da joj nude da krenu kuci s njom, mene pitao jedan jel moze da me casti picem :lol:
Ona se bacakala, oblizivala, ja sam igrala i bila polugola ali nikada, ali slovima nikada me niko nije uvredio i direktno mi ponudio sex.
Zasto je to tako ne znam ni sama :hm:

Rece ti vec Maki, cim to pije pivo ako jos iz flase... da ga ne ponavljam...

Cek da dodam jos i drugo sto sam hteo reci ako sam dobro shvatio... Je l' to za tebe uvreda ako ti neko direktno ponudi sex...?

QueenOfClubs
25-05-2011, 16:56
Cek bre pobratime nemoj da si iskljuciv, gde bas nadje moje godiste... nas'o sam se prozvanim...
Nismo svi isti ko taj tvoj rodjak, ako sam uspesno uteko od oltara par puta i nisam ziveo zajedniccki zivot sa curom... Sta? Sad sam mamin sin...

Ja volim moju mamu i ne plasim se da to javno kazem i sad ce verovatno zbog toga da me mrze sve zene sveta... trt!

Мамин син захтева малко прецизнији опис, ипак.
Кад боље размислим, доста прецизнији... :hm:

Slowpoke Rodriguez
25-05-2011, 16:59
Мамин син захтева малко прецизнији опис, ипак.
Кад боље размислим, доста прецизнији... :hm:

Jes i to sto kazes... zavisi ko mu mama... :tease:

QueenOfClubs
25-05-2011, 17:01
Jes i to sto kazes... zavisi ko mu mama... :tease:

Можемо и тему о маминим синовима. :aha:

Slowpoke Rodriguez
25-05-2011, 17:07
I mogli bi...

Flertusa Cipelic
26-05-2011, 12:55
Cek bre pobratime nemoj da si iskljuciv, gde bas nadje moje godiste... nas'o sam se prozvanim...
Nismo svi isti ko taj tvoj rodjak, ako sam uspesno uteko od oltara par puta i nisam ziveo zajedniccki zivot sa curom... Sta? Sad sam mamin sin...

Ja volim moju mamu i ne plasim se da to javno kazem i sad ce verovatno zbog toga da me mrze sve zene sveta... trt!



Rece ti vec Maki, cim to pije pivo ako jos iz flase... da ga ne ponavljam...

Cek da dodam jos i drugo sto sam hteo reci ako sam dobro shvatio... Je l' to za tebe uvreda ako ti neko direktno ponudi sex...?
Sve zavisi od nacina na koji mi to ponudi :lol:

Slowpoke Rodriguez
26-05-2011, 13:13
Os da kazes od raspolozenja, jer i nema bas toliko izraza a, da se to kaze u dve tri reci... mada kad bolje razmislim ima bre, zavisi kako ko shvati... recimo: ''aj devojce d' okopavamo bastu... :per: ... :eek: ... :haha:

Flertusa Cipelic
26-05-2011, 13:15
Pa mislim :lol: jedno je ako mi predlozi da idemo kod njega a drugo ako mi ko ovoj mojoj sto jedan ponudio da mi u wcu pruzi oralno zadovoljstvo :lol: :lol: :lol:

Zak
26-05-2011, 13:15
Sve zavisi od nacina na koji mi to ponudi :lol:
Za tebe samo najbolji celofan. :lol:
p.s. sa sve mashnicom. :zak:

Slowpoke Rodriguez
26-05-2011, 13:24
Pa mislim :lol: jedno je ako mi predlozi da idemo kod njega a drugo ako mi ko ovoj mojoj sto jedan ponudio da mi u wcu pruzi oralno zadovoljstvo :lol: :lol: :lol:

Tja bre neje to sex, kad ce d naucite, toj mu dodje sasoljenje... sex je sex kad si zapnes ki coek do pred srcku... :pusi:


Za tebe samo najbolji celofan. :lol:
p.s. sa sve mashnicom. :zak:

Nesto se mislim el joj kupujes dilda il ces zivadina ti da upakujes, al moz da bidne nezgodno zbog celofan ovo ono nemo mnog da stezes pri pakovanju za svaki slucaj... :mrgreen:

Flertusa Cipelic
26-05-2011, 13:37
:lol: Volem masinice :aha:

marlon
27-05-2011, 11:12
da mi u wcu pruzi oralno zadovoljstvo :lol: :lol: :lol:

muskarac sa stilom :haha:

mica
05-06-2011, 04:18
Neam pojma. Ja nisam dama nikad bila..:nene: