PDA

Pogledaj Punu Verziju : Pijane uspomene



Raisa
31-05-2011, 19:53
Hajde da evociramo uspomene iz naseg pijanstva ,i dogodovstina koje su nam se desile prilikom istih :aha:

Raisa
31-05-2011, 20:16
Pa,ima ih. gubila sam mobilne par puta
jednom na doku, dok smo mrtvi pijani skakali u vodu i kupali se, a ja ostala da lezim na sred doka,prostrla se,i jedva se teturala kasnije, onda..jednom sam u jedno kaficu ,bio pored reke, dozivela kolaps, zapravo sve tri smo, i moj drug koji je bio sanker, me poneo u ''backr oom '' ,da pokusaju da me otrezne.. i ja njemu dala moj mobilni,rekoh, nisam u stanju da ga cuvam,dacu nekome ko moze... i on staviiza sanka na neki pult,gde su stojali ostali telefoni ,torbice itd
i tamo oni mene polivaju vodom,moja jedna drugarica krenula da se ljubi sa mojom trecom drugaricom ,divota lol
i nestade moj mobilan

onda..jednom su zvali policiju zbog mene :lol: zasto,ne secam se,samo se secam da sam plesala na onoj sipki za igracice i sledece cega se secam je moj drug mene drzi prebacenu preko ramena i trci iz cluba zajedno sa mojima

onda..razbijanje flasa,casa ( to vise ove moje negon ja ) , penjanje po stolovima, pa na sank,pa e da,jednom su mi zapalili kosu
kaze meni moja mrtva pijana '' jao sto ti lepa kosa veceras,jel mogu da je zapalim ''

ja rkeoh '' naravno da ne '' i tek eto,osetim ja dim
posle smo mi njoj zapalili kosu

pa onda kupanje kod tusem u nekom clubu na strandu.... ''stara'' vremena :aha:

Raisa
31-05-2011, 20:23
eh da,jednom nam se desilo da su nas pokupila dva druga,tj drugovi od druga, i uglavnom,sedim ja na suvozackom,i drugi decko i moje dve drugarice na zadnjem sedistu,i uglavnom ,ne znam sta se tamo dogadjalo samo znam da se pretvorilo u vrisku i da su se tukli :lol: i nekako, svo troje bejase izbaceni iz kola

Moonster
04-06-2011, 05:50
Hajde da evociramo uspomene iz naseg pijanstva ,i dogodovstina koje su nam se desile prilikom istih :aha:
Izgleda da ovde niko nije bio pijan :aha:

Nežnicah
20-01-2014, 21:09
nekada davno u jednom trogiru, moja tada buduća zaova, njena sestra i ja, budimo se u privatnom pansionu, pijemo kafu na terasi, naravno i liker od kokosa od ranog jutra, kad iz male sobe izlazi neki lepavi dećko i javlja nam se na nemačkom :blenta: nas tri u čudu, a tu se našao i gazda koji zna da ima samo nas tri tu na smeštaju :tupan: i mi se onda setimo da smo u diskoteci malo više pile i igrale i da smo mu ponudile da spava kod nas jer je bijo bez smeštaja :blenta: ajme kake smo guske bile... pa mogao je biti neki serijski ubica, silovatelj... lopov :facepalm: taj liker od kokosa je biJo fatalan izgleda...