PDA

Pogledaj Punu Verziju : žene pitaju a muški odgovaraju



Strane : [1] 2 3

petrana
14-08-2009, 21:16
Dragi muskarci, nadam se da cete biti tako ljubazni da date iscrpne odgovore na pitanja koja nas muce :sojka:
Evo da pocnem:

Ima jedna situacija koja mi se desila pre stotinu godina u rodjenoj kuci. Vodio se neki razgovor, dva rodjaka i ja. I, pricalo se pricalo i ja sam onda nesto pricala i onda su oni se pogledali i prsnuli u smeh. I smejali su se ko da ih neko gilice. A ja. ja sam gledala ko blrsava i pokusavala da dobijem odgovor od makar onog starijeg od njih, ali dzba. I on se drzao za stomak. (dobro, malo preterujem, ali stvarno su pucali od smeha). I ovajstariji nekako nije mogao da bude bas takav pa mi je kroz smeh pokusao odgovoriti :"Ti neces dobro proci u zivotu".
I dan danas nemam pojam sta ih je toliko nasmejalo.
Pitanje:
Sta vam je kod zena smesno? Cemu se kod zena smejete ono iz srca, ne zlobno, nego vam je stvarno smesno sto ona to bas tako radi ili kaze ili nesto trece?

marlon
15-08-2009, 02:12
davno sam prestao da se smejem visim bicima.... smejem se obicno samom sebi ili drugim kisnim glistama koji se zovu muskarci....

petrana
15-08-2009, 12:39
Ali, mozda si se nekad ranije nasmejao zeni, po tom kako si rekao mozda jesi
e zasto?

marlon
15-08-2009, 13:21
pa nije mi smesno, ali mi je opet simpaticno smesno... kad vidim kako skeniraju druge zene, kako se prave da ne primecuju muskarca koji im se svidja, kako su nervozne pred prvi sastanak isprobavajuci sve i svasta, kako se ustezu da u prvom sexu pokazu svoju pravu prirodu bludne sifrazetkinje, onaj pogled kada vide zenu koja nosi isti deo garderobe kao ona, kako blagoteleci gledaju u tudju malu decu jer su njihova vec odrasla, nervoza u iscekivanju potvrde da je jelo koje su napravile i servirale bas onako kako su zamislile i kako treba da bude, njihanje levo desno u ritmu muzike sa glavom uperenom ka svodu gde traze bozansku promisao svoje srece... ma mogu do sutra 'vako.... :lol:

petrana
15-08-2009, 13:24
njihanje levo desno u ritmu muzike sa glavom uperenom ka svodu gde traze bozansku promisao svoje srece... http://../../../Smileys/SMAJLI/lol.gif
joij, ovo nisam ukapirala; sta to?

marlon
15-08-2009, 13:27
paaaaa.... kad cimnu pivo dva, il neko drugo pice, slusaju romanticne italijane i njisu se na podijumu blenuci negde gore ko profesor koji zeli da impresionira studente gledajuci u plafon pre svake mudroserske misli kao da mu je sam sveti petar salje fedex-om :lol:

sani
16-08-2009, 00:46
Moje pitanje je

Da li je istina da muskarca nista ne moze dovesti do ludila, kao sto moze zena?

Man
16-08-2009, 10:37
Moje pitanje je

Da li je istina da muskarca nista ne moze dovesti do ludila, kao sto moze zena?


potpisujem :dash

petrana
16-08-2009, 12:35
A na koji nacin? cime?

Ciciban
16-08-2009, 13:25
Sta mislite kad potpisujete vencanicu ?

petrana
16-08-2009, 21:42
Ciciban, pitanje je boli glava :prcko

marlon
17-08-2009, 00:31
da cu morati da je qaram doq ne qrepam....:lol:
aj odoK na duzi put... cujemo se devojke....

Ciciban
17-08-2009, 07:11
srecan put Marlone

Ciciban
17-08-2009, 15:13
da cu morati da je qaram doq ne qrepam.... :lol:
aj odoK na duzi put... cujemo se devojke....


koji bre duzi put ....ako je ovo duzi put ...nego nemam vremena ....a bas bi slatko da te obradujem jednim odlomkom ....na "odlomcima" ...i to sve u duhu tvog odgovora na moje pitanje ovde....

marlon
19-08-2009, 00:55
:raz_067:

Ciciban
19-08-2009, 09:40
smej se nije to taj odlomak ....imam jos jedan :pusi: ..bolji

SaleX
19-08-2009, 21:50
Moje pitanje je

Da li je istina da muskarca nista ne moze dovesti do ludila, kao sto moze zena?

Hmmmm...... tačno
Ali razlog je naime (bar po meni) u tome što muškarac i žena kao da ne pripadaju istoj vrsti. Naime mozam muškarca i žene se strahovito razlikuju. Način razmišljanaj, prioriteti, estetika, pogled na svet, poimenje mirisa i oblika.
Svako od njih mora da ima odvojeni životni prostor. Makar ugao sobe koji treba da pripada samo njemu/njoj. Kao i odvojeno vreme "za sebe".
Parovi koji insistiraju "da sve rade zajedno" (moj deda je govorio, "Zajedno samo za stolom i u krevetu, ali i kreveti mogu da se odvoje")- dakle ti parovi ili su 100% kompatibilni ili čeka neki krvavi obračun.
Posebno ako muž i žena rade u ostoj firmi i sreću se i na poslu i kući.
Dakle, da gotovo samo žena može da dovede muškarca do ludila :raz_081:

petrana
19-08-2009, 22:03
Moje pitanje je

Da li je istina da muskarca nista ne moze dovesti do ludila, kao sto moze zena?

Hmmmm...... tačno
Ali razlog je naime (bar po meni) u tome što muškarac i žena kao da ne pripadaju istoj vrsti. Naime mozam muškarca i žene se strahovito razlikuju. Način razmišljanaj, prioriteti, estetika, pogled na svet, poimenje mirisa i oblika.
Svako od njih mora da ima odvojeni životni prostor. Makar ugao sobe koji treba da pripada samo njemu/njoj. Kao i odvojeno vreme "za sebe".
Parovi koji insistiraju "da sve rade zajedno" (moj deda je govorio, "Zajedno samo za stolom i u krevetu, ali i kreveti mogu da se odvoje")- dakle ti parovi ili su 100% kompatibilni ili čeka neki krvavi obračun.
Posebno ako muž i žena rade u ostoj firmi i sreću se i na poslu i kući.
Dakle, da gotovo samo žena može da dovede muškarca do ludila :raz_081:

zanimljivo

SaleX
19-08-2009, 22:15
Moje pitanje je

Da li je istina da muskarca nista ne moze dovesti do ludila, kao sto moze zena?

Hmmmm...... tačno
Ali razlog je naime (bar po meni) u tome što muškarac i žena kao da ne pripadaju istoj vrsti. Naime mozam muškarca i žene se strahovito razlikuju. Način razmišljanaj, prioriteti, estetika, pogled na svet, poimenje mirisa i oblika.
Svako od njih mora da ima odvojeni životni prostor. Makar ugao sobe koji treba da pripada samo njemu/njoj. Kao i odvojeno vreme "za sebe".
Parovi koji insistiraju "da sve rade zajedno" (moj deda je govorio, "Zajedno samo za stolom i u krevetu, ali i kreveti mogu da se odvoje")- dakle ti parovi ili su 100% kompatibilni ili čeka neki krvavi obračun.
Posebno ako muž i žena rade u ostoj firmi i sreću se i na poslu i kući.
Dakle, da gotovo samo žena može da dovede muškarca do ludila :raz_081:

zanimljivo

"Gušiš me"
"Ne daš mi da dišem"
Koliko puta smo čuli ovakve komentare makar iz druge ruke?
E, sad. Kafana i hobi nisu smišljeni bez razloga. U kafanu se išlo da se pobegne od kuće. Moj deda je išao u kafanu i damo sedeo dva sata uz jedan špricer i jednu kafu. U to vreme u Banatu postojali su Kafane, bircuzi i bifei. Kafana za svaki dan, bircuzi za lokanje, bifei za gospodu. I cilj svake osim bircuza gde se ide da se oloče bio je - provoditi vreme van kuće (ok, o javnoj kući i nekadašnjoj svrsi neću da pričam, pošto mi nije baš najjasnija, ali ljudi tvrde da je i ona imala ulogu u društvu).
Ako se sećamo pred i u kafani imali smo ljude koji svako jutro dodju da pročitaju novine. Tada su novine bil ena onim metalnim stalcima koje držiš u rukama (bila je olovn boja koja se brzo otirala ako držiš novine u šaci). Dakle uzme jedan gemišt ili špricer, i bistri politiku.
U principu pobegao je od kuće i žene da sat-dva. Niti će da se napije niti da posebno šta radi, ali neće biti kod kuće. Taman dovoljno da prođe volja za svađu i Sosu i Lalu.
Danas imamo Ribolov umesto javne kuće. Pokupi se čovek i ode dan ili dva u ribolov. Naravno ništa ne upeca, ili par kedera, ali ode razapne šator, jede gotovo jelo ili konzervu, prespava uz muziku sa tranzistora, ujutru se pokupi i vrati kući-. Izduvao se.

Kada muškarci lude?
- Idem na pecanje sutra- E, super spakovala sam se da i ja idem sa tobom!
- Odo do kafane - Idem i ja da ti pravim društvo!
Zamislite onda ovo:
- Ja sam se spremila idem kod drugarice- E, super i ja idem sa tobom do nje!
- Idem u šoping da si kupim haljinicu! - Super idem i ja a moćemo usput da svratimo do sport radnje da kupim mamce ! :raz_119: :raz_119: :raz_119: :raz_119: :raz_119:
Ima toga i o tome još puuuuno da se priča.

petrana
20-08-2009, 10:18
:pusi: jasno Sale
E sad pazi ovo: U skoro svim brakovima koje znam a koji imaju preko deset godina staza, zena jedva ceka da muz ode da se izduva :raz_116: . Nekad imam osecaj da on ide da se izduva zato sto oseca da ona jedva ceka da mu vidi ledja. To da ona bi sa njim, to je ili u periodu do deset godina ili ima osecaj da je mozda naso drugu, e to je vec alarmantno. Samo, u onom bas prirodnom zivotu, gde bi ljudi tokom dana imali toliko posla da ne mogu za nos da se uvate, al ne posla u kanceariji koji je na poseban nacin psihicki naporan, onda oni nemaju bas priliku jedno drugom da dosade, ili ja umisljam :tease: . Meni je samo zanimljivo da vecu ljubav zene prema muzu nisam imala priliku da vidim ni kod koga no kod moje babe :raz_114: , i tetke, a oni su zaista imali jako malo prilike da budu zajedno. I da, to kao da su ostavljali prostor jedno drugom, ako teritorija za koju se znalo, da ova pripada njoj a ona pripada njemu. I tamo gde su oni ziveli nije bilo kafana ni bircuza ni javnih kuca :lol: . Kad njemu dodju ljudi :) onda ona ne seda sa jima, kada ona se nadje sa zenama onda svakako nece on sesti medju njih da prede :raz_114: . Ima smisla to da budu teritorijom toko dana razdvojeni, moram priznati kada sam to tek procitala u gornjem tvom postu bilo mi malo previse, samo to za razdvajenje kreveta, e za to nisam :raz_031: .

Dusala
24-08-2009, 21:44
ajd i ja da pitam kako muskarici znaju da ga zena vara???

sad da vas cujem ajde redom :raz_015:

marlon
24-08-2009, 22:36
po ocima

Ciciban
26-08-2009, 10:11
nikad ne znaju dok ne vide .....

Dusala
26-08-2009, 10:49
:raz_114: :raz_114: :raz_114:

zar samo Marlon dao odgovor gdi ste junaci :raz_015:

Aquarius
26-08-2009, 11:22
nikad ne znaju dok ne vide .....

Bas tako cici....

sani
26-08-2009, 22:51
polaziste: Ozenjen muskarac ima ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene i ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene, dve ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu :raz_048:

Da li je to zaista moguce? Da li ijednu voli,... da li ih sve voli?..

:lol: :lol: :lol: Pa da pojednostavim...kako muski svet uspeva da razdvoji seks od ljubavi?
Mislim da je za vecinu zenskih mozgova to neshvatljivo..

petrana
27-08-2009, 11:11
:raz_096: sasvim je shvatljivo draga Sani, samo pitanje je da li je prihvatljivo :raz_114:

Dusala
27-08-2009, 11:17
polaziste: Ozenjen muskarac ima ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene i ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene, dve ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu :raz_048:

Da li je to zaista moguce? Da li ijednu voli,... da li ih sve voli?..

:lol: :lol: :lol: Pa da pojednostavim...kako muski svet uspeva da razdvoji seks od ljubavi?
Mislim da je za vecinu zenskih mozgova to neshvatljivo..



cisto sumnjam da postoji takav Srbin u ovoj besparici.....debelog novcanika jer to ide uz sve njih... :raz_114:

Maca
29-08-2009, 12:01
polaziste: Ozenjen muskarac ima ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene i ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene, dve ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu :raz_048:

Da li je to zaista moguce? Da li ijednu voli,... da li ih sve voli?..

:lol: :lol: :lol: Pa da pojednostavim...kako muski svet uspeva da razdvoji seks od ljubavi?
Mislim da je za vecinu zenskih mozgova to neshvatljivo..


Vrlo jednostavno..Njima sex ide iz donje glave a zenama iz gornje..oni su u prednosti u svakom slucaju...dao im Bog.. :raz_114:

petrana
29-08-2009, 13:03
:raz_128: oce li neki muski da odgovori na Sanino pitanje?

Man
29-08-2009, 13:18
neće :raz_097: previše komplikovano pitanje :raz_067:

bleja
29-08-2009, 13:47
polaziste: Ozenjen muskarac ima ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene i ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene, dve ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu :raz_048:

Da li je to zaista moguce? Da li ijednu voli,... da li ih sve voli?..

:lol: :lol: :lol: Pa da pojednostavim...kako muski svet uspeva da razdvoji seks od ljubavi?
Mislim da je za vecinu zenskih mozgova to neshvatljivo..



cisto sumnjam da postoji takav Srbin u ovoj besparici.....debelog novcanika jer to ide uz sve njih... :raz_114:



a propo donje i gornje glave....
poznanica mi pre neki dan pomenu svoju drugaricu, i kako
cudom ne moze da se nacudi da je sebi dopustila da bude ljubavnica br.2 ozenjenom coveku, dakle, covek ima zenu, ljubavnicu br.1 i rezervnu ljubavnicu br.2
pri tom kaze da je on ko akrep, cak ni kintu nema, pa da kazes da je zbog toga, uz to je ljiga od coveka samo takva
te se ja zaista pitam, da li neke zene zaista misle gornjom glavom, pod pretpostavkom da u njoj nesto pulsira i da im ne sluzi samo za okretanje levo desno na prelazu. :lol:

Ciciban
29-08-2009, 13:52
polaziste: Ozenjen muskarac ima ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene i ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene, dve ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu :raz_048:

Da li je to zaista moguce? Da li ijednu voli,... da li ih sve voli?..

:lol: :lol: :lol: Pa da pojednostavim...kako muski svet uspeva da razdvoji seks od ljubavi?
Mislim da je za vecinu zenskih mozgova to neshvatljivo..



cisto sumnjam da postoji takav Srbin u ovoj besparici.....debelog novcanika jer to ide uz sve njih... :raz_114:



a propo donje i gornje glave....
poznanica mi pre neki dan pomenu svoju drugaricu, i kako
cudom ne moze da se nacudi da je sebi dopustila da bude ljubavnica br.2 ozenjenom coveku, dakle, covek ima zenu, ljubavnicu br.1 i rezervnu ljubavnicu br.2
pri tom kaze da je on ko akrep, cak ni kintu nema, pa da kazes da je zbog toga, uz to je ljiga od coveka samo takva
te se ja zaista pitam, da li neke zene zaista misle gornjom glavom, pod pretpostavkom da u njoj nesto pulsira i da im ne sluzi samo za okretanje levo desno na prelazu. :lol:


Ma nekim zenama glave sluze samo za shishanje ....nikad nisam shvatila tu potrebu da budu br 2 tek br 3 ... ili prva ili sama .... mada ...previdimo mame ponekad koje itekako ume da zadrze piedestal po svakoj ceni......

sani
29-08-2009, 17:15
neće :raz_097: previše komplikovano pitanje :raz_067:


a jel komplikovano pitanje.. :pusi:
a "aktivnost" nije komplikovana? :lol:

Stvarno , pa ni jedan muskarac da odgovori na ovo...cccc

petrana
29-08-2009, 20:28
Posto se pominje gornja i donja zenska glava, evo mogu ja nesto vezano za zensku glavu :raz_117:
ako je taj "akrep" sasvim otvoren po pitanju svog akrepstva, nema razloga ne biti mu i broj 100. samo ako mnogo ne izvoleva, onda lepo ni ne koristis glavu
To je Moravi fino opisao u nekoj od svojih pricač tu neki brica totalni "akrep" ima u selu "uspeha" samo tako
E ako si sretno udata ili tako nesto, onda naravno da te to ne zanima

petrana
30-08-2009, 14:03
Muskarci, kakva su vam licna iskustva sa homoseksualcima?

ps. ucili smo u skoli da je svaki deseti muskarac homoseksualac, a sad se prica da ih na zapadu ima i do 50 posto, jel se vama desavalo nesto?...

sani
04-09-2009, 18:12
Ljudi moji, pa ovi muskarci uopste ne odgovaraju na pitanja..ja vise nista necu da pitam! :raz_038:

doc holliday
04-09-2009, 19:50
Ljudi moji, pa ovi muskarci uopste ne odgovaraju na pitanja..ja vise nista necu da pitam! :raz_038:


aj ja ću ti odgovorim.....

nem pojma :razzz

marlon
04-09-2009, 23:23
Muskarci, kakva su vam licna iskustva sa homoseksualcima?

ps. ucili smo u skoli da je svaki deseti muskarac homoseksualac, a sad se prica da ih na zapadu ima i do 50 posto, jel se vama desavalo nesto?...
ok su...ali sa pederima... jel postoje pederi i pedercici...pederi su ljudi od digniteta imaju polozaj u drustvu i znaju ko su i ne kurce se time sta rade medju cetiri zida... e pedercici su posebna prica...oni organizuju parade kurce se sevaju buljama po knezu u po bela dana i sve sto im se desi sami su zasluzili jer su to trazili... nazalost takve grupacije imaju podrsku politickog establismenta jer tako treba.... ne moze se u eu nevinog anusa... ti politicki ficfirici to najbolje znaju dajuci se belosvestskim hohstaplerima i prodajuci srbiju u bescenje.
ni jednima a ni drugima ne bi ostavio dete na cuvanje....

petrana
05-09-2009, 09:19
znaci tako

marlon
06-09-2009, 09:28
pa kako drugacije... lezbejke su druga prica... one su emotivna sirocad zato sam slab na njinu psihu... :mrgreen:

Slowpoke Rodriguez
16-09-2009, 18:36
polaziste: Ozenjen muskarac ima ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene i ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu.
Ozenjen muskarac pored zene, dve ljubavnice ima jos jednu ljubavnicu :raz_048:

Da li je to zaista moguce? Da li ijednu voli,... da li ih sve voli?..

:lol: :lol: :lol: Pa da pojednostavim...kako muski svet uspeva da razdvoji seks od ljubavi?
Mislim da je za vecinu zenskih mozgova to neshvatljivo..


Eh bre ovde stvarno muski svet slabo odgovara... ajd da probam...

ako je jos u braku definitivno voli svoju zenu, ako ih je vise - ljubavnica onda mu tu dodju nesto kao prestiz, nov auto, nov sat itd blago receno lecenje komleksa iz mladosti (verovatno skoro pa 100% je bio najveci pizzkopacenik i drkadija). Al ako je samo jedna, e zato pucaju brakovi...

Slowpoke Rodriguez
16-09-2009, 18:39
Muskarci, kakva su vam licna iskustva sa homoseksualcima?

ps. ucili smo u skoli da je svaki deseti muskarac homoseksualac, a sad se prica da ih na zapadu ima i do 50 posto, jel se vama desavalo nesto?...


Veoma pozitivna... :)
poslednji susret se zavrsio tako sto su me uhapsili (doduse odmah su me i pustili), njega dokusurili i odvezli na urgentno.

marlon
16-09-2009, 21:59
srbin covek.. reko ja tamo jos onda, najbolji mod bio na religiji.. :lol: dobrodosao...

Maca
16-09-2009, 23:29
Evo ja cu da ih pitam:

Jeste li ebali nekog na jointu?

Slowpoke Rodriguez
17-09-2009, 16:57
srbin covek.. reko ja tamo jos onda, najbolji mod bio na religiji.. :lol: dobrodosao...

Hvala na dobrodoslici... :)

Slowpoke Rodriguez
17-09-2009, 16:58
Evo ja cu da ih pitam:

Jeste li ebali nekog na jointu?

Nisam nikog, al neke jesam... :pusi:

Maca
17-09-2009, 22:25
Evo ja cu da ih pitam:

Jeste li ebali nekog na jointu?

Nisam nikog, al neke jesam... :pusi:


Aaa..da ne bude zabune.. :pusi:

Maca
17-09-2009, 22:26
pitam dalje:
kada se pribudite u sta gledate..?

marlon
18-09-2009, 07:36
jutros mi se zabezeknut pogled sunovratio.... :raz_067:

Slowpoke Rodriguez
18-09-2009, 14:49
pitam dalje:
kada se pribudite u sta gledate..?


Najcesce prvo primetim plafon. :)

Maca
18-09-2009, 21:19
Spavas na ledjima.. :lol:


ajde pitanje dalje:

Psujete li dragi moji muskarci ..po malo ili kao kocijasi.. :sojka:

Slowpoke Rodriguez
19-09-2009, 15:09
Spavas na ledjima.. :lol:


ajde pitanje dalje:

Psujete li dragi moji muskarci ..po malo ili kao kocijasi.. :sojka:


Zavisi od situacije i drustva u kome sam inace kocijas sam. :)

petrana
19-09-2009, 16:52
ovako
pamet, ali razlikovanje po pameti medju muskima
Da li vi kao muski (pojedinacno, onaj ko odgovara) razdvajate medju muskarcima one koji su pametni od onih koji su glupi?
I kao drugo pitanje
Da li smatrate da su generalno zene gluplje od muskaraca , ako da u kojoj meri je ta pojava prisutna?

Ciciban
27-09-2009, 10:53
Sta ocekujete od lepse polovine ?.....

marlon
27-09-2009, 16:09
iskreno cici, ne ocekujem apsolutno nista jer sam naucio da davati zenama kultni status primadone u zivotu je nakaradna i pogubna ideja za svakog muskarca ako ima imalo mozga... ako me iznenade necim zadovoljstvo je uvek daleko vece i moze da me kao osoba zaintrigira do neke granice ali i to se desava jako retko da bidem iskren do kraja...

Ciciban
27-09-2009, 16:39
Cime vas to moze iznenaditi ( pozitivno )

marlon
27-09-2009, 18:29
Cime vas to moze iznenaditi ( pozitivno )

vas? ybt poce da mi persira, znaci doslo zadnje vreme... :lol:
cime... duhom cici... neformalnoscu, spontanoscu, humorom, ukusom, manirima... iskrenoscu?

Ciciban
27-09-2009, 19:53
Cime vas to moze iznenaditi ( pozitivno )

vas? ybt poce da mi persira, znaci doslo zadnje vreme... :lol:
cime... duhom cici... neformalnoscu, spontanoscu, humorom, ukusom, manirima... iskrenoscu?


vas je mnozina ovde .....nikad TI bre ne bih persirala .... :lol: :raz_082:

Maca
05-10-2009, 21:25
Ja cu da ih pitam.
Kada vam otkaze najbolji prijatelj..sta radite tada.. :raz_023:
izvinjavate li se..pravdate li se..ili shta?

marlon
05-10-2009, 21:34
muski il zenski.. i sta otkaze?

Maca
05-10-2009, 21:35
Kita .Marlone kada ti otkaze..ne digne se.. :raz_114:

Maca
05-10-2009, 21:36
al dobro ..tebi se to ne desava.. :raz_036:

marlon
05-10-2009, 21:37
pa tako kazi..stos stidna.. jel na tebi otkazuje cesto?

Maca
05-10-2009, 21:39
Ne...zato i pitam ..sta onda ako se desi da MU otkaze. :raz_114:

marlon
05-10-2009, 21:40
pa zato i kazem... da mu valjas ne bi mu otkazala...

Maca
05-10-2009, 21:43
Znaci to je ..hvala.. na odgovoru.. :raz_114:

marlon
05-10-2009, 21:45
pa no sto bi bilo... ako na tebi ne otkazuje znaci da znas sta treba da joj radis...i kad.. i koliko.... ako na drugoj nekoj otkaze znaci da je ona dziberqa i da nema pojma sta i kako i koliko treba sa njom da radi kao sto ti to znas.

marlon
05-10-2009, 21:57
ode obesna macka... al ako i pored svega ipak zivan otkaze... dok je na ruci prst i ne treba da bude cvrst.... za neke i dva-tri a za neke bome i cela ruqa nije dovoljna.... reche to pesniq bora chorba....

Ciciban
06-10-2009, 12:40
da se ovo smesta prebaci na ljish :lol:

marlon
06-10-2009, 21:04
jel samo kita cici?
sha cemo sa ostatkom od telesa ako ostane da leluja ovdi :lol:

Maca
06-10-2009, 21:48
Da pitam muske

Spavate goli...

marlon
06-10-2009, 21:51
uvek zimi i leti...... dok mi dete nije odraslo... sad je nezgodno

Maca
08-10-2009, 16:09
Kada ste se zadnji put ljubili ?

Ambasador
08-10-2009, 21:20
Po poslednjoj odokativnoj evidenciji,ako se ne varam prekosutra ce biti dva dana !!!

marlon
15-10-2009, 15:08
Kada ste se zadnji put ljubili ?

u obraz ili usta?

sani
27-10-2009, 21:34
Da li ste se ikada potukli zbog zene/ devojke?

marlon
27-10-2009, 22:13
jednom davno imo 18... sa godinama shvatis da nema takve gde moras da isfingirash batine da bi odgurnula onog jacheg i suznih ociju poklonila ti srce a kasnije i ono drugo...elem... :lol:

petrana
09-12-2009, 20:28
ovako, probacu da formulisem pitanje
kako vi zamisljate brak
tacnije, blize onom sto vidim oko sebe
sta smatrate da je u ponasanju zene a sta u ponasanju muskarca prepreka za normalan brak, ako uzmemo da je taj brak zelja i jednog i drugog
ili, sta vi smatrate normalnim ili dobrim a sta losim brakom
ps. na primer, vise sam puta cula da brak u kom se ne svadjaju nije dobar, i da ce se ti najverovatniej razici; a opet, kada cujem kako se dvoje svadjaju dodje mi da umrem, to je mnogo tesko slusati; ...

Ciciban
10-12-2009, 02:13
ovo bre petrana cela tema da elaboriraju ... ne pitanje :lol:


nego evo jednog od mene .....volite li svoju suprugu ? ( trenutak istine :lol: )

podpitanje :lol: : da bi ozenili jednu zenu sta ona treba da poseduje ....ne mislim na tad kad ste se zenili bili ste klinci :lol: .....nego kako sada razmishljate u zrelim godinama ? :)



glupo jel da? :pusi:

Ciciban
10-12-2009, 02:14
e mnogo je kasno tek sad vidim ...zato lupam :lol:

milan11
05-01-2010, 21:07
Da li ste se ikada potukli zbog zene/ devojke?


jesam i jos sam dobio batine, izuse me od bijenje

Šepši
08-01-2010, 15:07
Ajd 'vako :), pročitah sve pa onako da probam i jednom odgovoru :dash2:
Potukao zbog devojke..hmmmm...uglavnom odustaju od ideje kada me vide :raz_067:
Šta tražim kod žene? -Damu na ulici,domaćicu u kijni i qrvu u krevetu, mislim da je to kod svih muškaraca samo se stide :pusi: ,ali isto tako smatram da muško treba da bude muško i na ulici i u kafiću-restoranu.... i u kuhinji takođe (ko razume shvatiće,a ko ne neka stane u red za odgovor :P )

Kada neće da se digne...hmmmm to mi se još nije desilo,ali pođimo drugom linijom! Koliko puta Vama drage moje nije do sexa (da ne ređam razloge i izgovore) a muškarcu nikada ne sme da se desi da omane?

Ako nešto bitno preskočih tu sam (sem kad nisam :D ) :raz_064:

Пркос
08-01-2010, 17:11
Da li ste(ako ste u braku) u brak usli iskljucivo iz ljubavi???

Пркос
08-01-2010, 17:13
Da li ste prevarili svoju zenu???

Пркос
08-01-2010, 17:14
Krijete li crni fond od zene???

Man
08-01-2010, 18:43
jedno po jedno pitanje molim :pusi:

Sibi
08-01-2010, 20:21
jedno po jedno pitanje molim :pusi:


pretrže se s`odgovorima :roll:

zašto muškarci retko stavljaju slike na profil?

marlon
08-01-2010, 21:28
stavljaju.... tudje :lol:
zasto ne stavljaju svoje... sibi od 10 njih koji ih postave 9 su egoisticni debili.... bez ikakog realnog osnova.. mozda zato a mozda je i sto misle da nisu nish posebno ko frajeri jer u neznanju misle da ih zene mere i ocenjuju samo po slikama....

Sibi
08-01-2010, 21:50
a ja mislila da je to zato što misle da su mnogo dobri frajeri pa da ih žene ne bi jurile po forumu i davile u pp-u.. :lol:

Пркос
09-01-2010, 10:10
stavljaju.... tudje :lol:
zasto ne stavljaju svoje... sibi od 10 njih koji ih postave 9 su egoisticni debili.... bez ikakog realnog osnova.. mozda zato a mozda je i sto misle da nisu nish posebno ko frajeri jer u neznanju misle da ih zene mere i ocenjuju samo po slikama....


Mislim da si debelo u pravu :)

Šepši
09-01-2010, 15:37
zašto muškarci retko stavljaju slike na profil?


Jrl to znači da sad trebam da promenim avatar? Ok.... samo ko će posle da vas skupi kad se uplašite i pobegnete? :raz_067:

Sibi
09-01-2010, 16:41
Jrl to znači da sad trebam da promenim avatar? Ok.... samo ko će posle da vas skupi kad se uplašite i pobegnete? :raz_067:


E dobar ti avatar :)

Šepši
09-01-2010, 22:21
E dobar ti avatar :)

Eto samo ti ostala-ostale pobegle :D ni na četu nema nikoga :)

Fala tetka :D

sani
09-01-2010, 22:28
Ajd 'vako :) , pročitah sve pa onako da probam i jednom odgovoru :dash2:
Potukao zbog devojke..hmmmm...uglavnom odustaju od ideje kada me vide :raz_067:
Šta tražim kod žene? -Damu na ulici,domaćicu u kijni i qrvu u krevetu, mislim da je to kod svih muškaraca samo se stide :pusi: ,ali isto tako smatram da muško treba da bude muško i na ulici i u kafiću-restoranu.... i u kuhinji takođe (ko razume shvatiće,a ko ne neka stane u red za odgovor :P )

Kada neće da se digne...hmmmm to mi se još nije desilo,ali pođimo drugom linijom! Koliko puta Vama drage moje nije do sexa (da ne ređam razloge i izgovore) a muškarcu nikada ne sme da se desi da omane?

Ako nešto bitno preskočih tu sam (sem kad nisam :D ) :raz_064:


imas bre zenski kutak..muskarci pitaju zene odgovaraju..aj pitaj tamo pa cu da ti (mozda) odgovorim :lol: :lol:

Šepši
09-01-2010, 23:37
imas bre zenski kutak..muskarci pitaju zene odgovaraju..aj pitaj tamo pa cu da ti (mozda) odgovorim :lol: :lol:

Sani ja sam samo odgovorio pitanjem :raz_062:

sani
09-01-2010, 23:41
Sani ja sam samo odgovorio pitanjem :raz_062:


Pa vis da mi je koncentracija NULA! :roll:

Dusala
09-01-2010, 23:43
:hulahop: evo pitanjce...sta mislite da li vas zena/devojka VOLI
i po cemu to znate????? :hulahop:

mare
10-01-2010, 15:04
Ja ne mislim. :raz_067:

Šepši
10-01-2010, 15:51
Pa vis da mi je koncentracija NULA! :roll:

Znam...čim se ja pojavim ti se zbuniš... :raz_067: :raz_067: :raz_067:

Пркос
10-01-2010, 17:33
Znam...čim se ja pojavim ti se zbuniš... :raz_067: :raz_067: :raz_067:


Bomeeee,prilicno samouvereno-bravo momce!!!

Šepši
10-01-2010, 18:33
Bomeeee,prilicno samouvereno-bravo momce!!!


Pa kad je istina ;)

Sibi
11-01-2010, 00:39
Zanima me da li vas više privlači kad žena ne pokazuje maksimum ljubavi koju oseća prema vama ili vas privlači baš ta njena ljubav... i da li ste nekad zloupotrebili istu?

jbg. možda sam iskomplikovala pitanje :(

Šepši
11-01-2010, 04:51
Ja sam za fer odnos..pokaži i reci šta osećaš bez zloupotrebe

nesa t
06-02-2010, 16:49
Zanima me da li vas više privlači kad žena ne pokazuje maksimum ljubavi koju oseća prema vama ili vas privlači baš ta njena ljubav... i da li ste nekad zloupotrebili istu?

jbg. možda sam iskomplikovala pitanje :(Ljubav me privlači

Ciciban
10-02-2010, 22:41
Sta da vas pitam kad sam se udaljila muskog sveta .....sta( ko) je po vama porodica ? uloge ? prioriteti ? .... i koliko sebe smatrate odraslim?

milan11
28-02-2010, 12:05
porodica= muz,zena, deca i kucni ljubimac jedini i osnovni prioritet, familija(roditelji,braca,sestre i ostala rodbina) samo kad se ima vremena

Ciciban
02-03-2010, 13:41
lepo milane

SaleX
08-03-2010, 00:49
Ja se sećam šta je moja baka pričala.
Muži žena su dva direka koja se oslanjaju jedno na drugo. Ako se samo jedan pomeri, padne i onaj drugi.

Sibi
08-03-2010, 17:41
Kad smo kod izreka ... Koja je vaša omiljena izreka kada su u pitanju zene?

marlon
09-03-2010, 11:02
Kad smo kod izreka ... Koja je vaša omiljena izreka kada su u pitanju zene?


....njena tajna pomesana sa mistikom krhkog tela uvijena u deciji osmeh sa ocima lisice.....

Ciciban
07-04-2010, 13:28
na narodnu izreku je valjda mislila ...:cici:

Sibi
07-04-2010, 13:35
na narodnu izreku je valjda mislila ...:cici:

Nevažno bre Cici :lol:

Koliko se trude da nam odgovore na pitanja .. prezadovoljna sam i jednim jedinim odgovorom i to originalnim :)

Ciciban
07-04-2010, 15:03
ma kako nevazno .... :lol:

причалица
07-04-2010, 17:22
....njena tajna pomesana sa mistikom krhkog tela uvijena u deciji osmeh sa ocima lisice.....

:raz_096:

Man
21-04-2010, 12:51
uvenu vam tema ko kuranfil :undecided:

причалица
21-04-2010, 18:46
mene sad nešto mrzi da čitam ovih desetak strana, ali me strašno zanima kada vama muškima počne da bude dosadna rođena žena, sa kojom ste se, na primer, iz ljubavi uzeli i puni slepe sreće krenuli u zajednički život?
mislim, da li prepoznajete taj trenutak kad nekako tu svoju ženu vidite očima koje je više ne vole?

kojica
27-04-2010, 21:14
El si sigurna da želiš to da znaš? :raz_128:

причалица
27-04-2010, 22:05
El si sigurna da želiš to da znaš? :raz_128:

aham.

kojica
27-04-2010, 22:06
aham.

E ovo i ja znam, al neću da kažem. Baš da vidim oće li se neki usuditi da kaže istinu. :raz_097:

причалица
27-04-2010, 22:31
pa viš da neće....

Ciciban
28-04-2010, 09:17
pa ko da nam kaze? ..da zovem svog muza da nam objasni :pusi:

Kovač
28-04-2010, 09:48
mene sad nešto mrzi da čitam ovih desetak strana, ali me strašno zanima kada vama muškima počne da bude dosadna rođena žena, sa kojom ste se, na primer, iz ljubavi uzeli i puni slepe sreće krenuli u zajednički život?
mislim, da li prepoznajete taj trenutak kad nekako tu svoju ženu vidite očima koje je više ne vole?

Nisam kompetentan za odgovor na ovo pitanje,ali ako sam dobro na brzinu pročitao prethodnih nekoliko postova,žalite se da muški ne odgovaraju,pa mi Vas bilo žao,i zato moram da odgovorim:raz_097: Meni žena nije dosadila.14 godina zvaničnog braka,15 zajedničkog života.Taj"trenutak kada vidim ženu očima koje je više ne vole" nikako ne dolazi,možda sam baksuzan?:pusi:

причалица
28-04-2010, 09:56
nisi baksuzan...nego nisi prosečan....vidim brakove oko sebe.....čitam pesme matije bećkovića i mislim kako takve ljubavi ne postoje...bar ne više.
na primer, pesme posvećene veri pavladoljskoj su jako dugačke - dok je bila živa, a kad je umrla - kratke su i to samo par strofa, ako je i toliko.....čovek više ne može da piše o njoj, sad kada je ne vidi svojim očima...
i kažem mm ''vidiš li kako je matija voleo veru?'', a on kaže ''pa tako i ja volim tebe''...jeste, malo sutra me voliš tako....mislim to, a sad mu i rekoh, pa se naljutio.

Kovač
28-04-2010, 13:31
Nisu svi kao Matija...I ne pokazuje se ljubav samo pesmama.

причалица
28-04-2010, 20:28
Nisu svi kao Matija...I ne pokazuje se ljubav samo pesmama.
tačno...ako je pesnik, onda pokazuje i pesmom, je l'? pored verovatno ostalih....stvari...mislim, on čak pominje i štikle u nekoj pesmi, a mm ne primećuje ni šta sam obukla....osim što primeti kad dođem od frizera...
p.s. doduše i ne može da primeti šta sam obukla, jer ja odlazim od kuće radnim kad je on dubokom snu...a možda sam ja ipak cepidlaka.
ali, da citiram lenona: ''možda očekujem previše od ljudi, ali - očekujem''. eto.

Kovač
29-04-2010, 13:04
tačno...ako je pesnik, onda pokazuje i pesmom, je l'? pored verovatno ostalih....stvari...mislim, on čak pominje i štikle u nekoj pesmi, a mm ne primećuje ni šta sam obukla....osim što primeti kad dođem od frizera...
p.s. doduše i ne može da primeti šta sam obukla, jer ja odlazim od kuće radnim kad je on dubokom snu...a možda sam ja ipak cepidlaka.
ali, da citiram lenona: ''možda očekujem previše od ljudi, ali - očekujem''. eto.

Ma voli te on bre....:)
Nego,postavljajte pitanje,pa da odgovaram.

Sibi
29-04-2010, 13:12
tačno...ako je pesnik, onda pokazuje i pesmom, je l'? pored verovatno ostalih....stvari...mislim, on čak pominje i štikle u nekoj pesmi, a mm ne primećuje ni šta sam obukla....osim što primeti kad dođem od frizera...
p.s. doduše i ne može da primeti šta sam obukla, jer ja odlazim od kuće radnim kad je on dubokom snu...a možda sam ja ipak cepidlaka.
ali, da citiram lenona: ''možda očekujem previše od ljudi, ali - očekujem''. eto.

nisi ni svesna koliko si srećna što primeti novu frizuru :)

причалица
29-04-2010, 13:19
nisi ni svesna koliko si srećna što primeti novu frizuru :)

jes, sinoć primetio i iskidao se od smeha:mirka:

QueenOfClubs
29-04-2010, 13:23
Па знаш како...
Све је добро док примећује да постојиш. :undecided:
Ако то престане...

причалица
29-04-2010, 13:31
Па знаш како...
Све је добро док примећује да постојиш. :undecided:
Ако то престане...
ma daj, nemoj zezati...kako da me ne primećuje?!

QueenOfClubs
29-04-2010, 13:34
Боље да не знаш.

причалица
29-04-2010, 13:39
Боље да не знаш.

mislim da je kasno da me ne primećuje:raz_097:

kojica
29-04-2010, 13:39
E ja sam bila silno razočarana kada smo počeli da živimo zajedno.
Odjednom smo oboje postali inventar. Ako mi ne stoji na putu i ne primetim da sam
prošla pored njega... :raz_088:
Vrati se s posla i nakon nekog vremena ne može da nađe naočare(on vazda
nešto traži), pa me pita,
''el sam imao naočare kada sam ušao u kuću''.. a ja veze nemam...:undecided:
I kako od njega da očekujem da se i dalje sapliće i ne zna gde se nalazi kada me vidi.
Tako nešto nije ni normalno ni prirodno. Taman da postoji neko ko će čitavog života
da pilji u mene kao tetreb, ja bih od takvog pobegla.

Svašta se nešto promenilo i još uvek se menja, ali ljubav ne nestaje.

Kovač
29-04-2010, 13:41
Žene...što ste malodušne...:)
Pa ko bi Vas voleo da nema nas muškaraca?
Istrebile biste se medjusobno :mrgreen:

причалица
29-04-2010, 13:52
pa ja volim što imam muža...ali, volim ponekad da nije tu...ili da ja odem...da se malo resetujem.
je l to za ispovedaonicu?

Kovač
29-04-2010, 13:58
Mislim da nije.:smiley:
To je normalno...niste vezani pupčanom vrpcom.
I ja sam takav sa mojom lepšom polovinom...

причалица
29-04-2010, 13:59
da, kažu da se dobar brak sastoji od jedne jače i jedne lepše polovine...sad ko ima koju ulogu, nije važno.

Kovač
29-04-2010, 14:03
A ja slab i ružan...:sad:

причалица
29-04-2010, 14:31
A ja slab i ružan...:sad:

nisi jedini, ako je za utehu.

Kovač
29-04-2010, 14:46
nisi jedini, ako je za utehu.

Nije.:)

причалица
29-04-2010, 14:48
dakle, da li mislite da je veliki kunst voleti lepu ženu? ili je veći voleti ženu prosečnog ili čak ružnjikavog izgleda?

Kovač
29-04-2010, 15:11
U rečniku nemačkog jezika "Kunst"znači,zanat,umeće,veština...Moram priznati da mi nije baš poznato značenje ove reči kod nas,ali ako podrazumeva umeće,ili veštinu,misli da bi moj odgovor na ovo pitanje podrazumevao da voleti nije umeće...I da srce ne bira kako će izgledati onaj koga ćemo voleti.Već način na koji hoda,govori,misli...Kako se smeje,i na koji način joj kosa leprša na košavi kad krene sa Dunava...

причалица
29-04-2010, 15:14
lepo ti razmišljaš, kovač...ali mnogi pripadnici tvog pola prvo gledaju da l je žena lepa, pa tek onda nešto drugo....retko koga zanima kakva je ružna žena, kakva joj je duša.
mislim da žene nisu takve.

Kovač
29-04-2010, 15:24
lepo ti razmišljaš, kovač...ali mnogi pripadnici tvog pola prvo gledaju da l je žena lepa, pa tek onda nešto drugo....retko koga zanima kakva je ružna žena, kakva joj je duša.
mislim da žene nisu takve.
Tačno je to...Ali mislim da takve veze ne opstaju dugo...Mislim one u kojima su muškarci sa ženama samo zbog njihovog izgleda...
Meni je najvažnija energija,ono što se oseti izmedju dvoje,ona neprekidna nit kada osećaš da se nalazite i u "prošlim životima".

причалица
29-04-2010, 15:27
i u budućim.

Kovač
29-04-2010, 17:11
Amin.:raz_073:

причалица
29-04-2010, 20:22
kada ste ljubomorni?

Ciciban
30-04-2010, 12:06
kada ste ljubomorni?

kakvo pitanje, pa NIKAD :lol: ...kad ce ti priznati :)

Kovač
30-04-2010, 12:06
Ljubomoran sam kad svoje telo čuva samo za sebe.A u Bibliji lepo piše"Postaće dvoje jedno telo...."
Znači to je i moje i imam pravo na to.:mirka:

Ciciban
30-04-2010, 12:07
eto ... inace nisu :)

milan11
30-04-2010, 21:16
uvek sam ljubomoran, niko ne pipa moje ako je moje samo moje ima da bude

причалица
30-04-2010, 21:49
uvek sam ljubomoran, niko ne pipa moje ako je moje samo moje ima da bude

onda ti nije lako....jer si stalno sumnjičav.

milan11
01-05-2010, 12:31
bas me briga, takav sam!, sto je najgore pobijem se jednom i jos popijem batine, izuse nas posto smo bili dvojca al znas sta je izuvanje od batina i to u Srbiji naravno, od tad kad dodjem u domovinu ko pudlica sam!

причалица
01-05-2010, 13:49
bas me briga, takav sam!, sto je najgore pobijem se jednom i jos popijem batine, izuse nas posto smo bili dvojca al znas sta je izuvanje od batina i to u Srbiji naravno, od tad kad dodjem u domovinu ko pudlica sam!

qq:stid:

misticlady
09-07-2010, 20:59
zasto vas vise pale ljubavnice nego vase zene kad su moxda i one necije ljubavnice:igrac:

G
09-07-2010, 21:02
zasto vas vise pale ljubavnice nego vase zene kad su moxda i one necije ljubavnice:igrac:

Зато што љубавнице попуњавају оне празнине у нашим животима које жене направе ...

misticlady
09-07-2010, 21:07
Зато што љубавнице попуњавају оне празнине у нашим животима које жене направе ...

polovican odgovor...
ima li vas muskih jos ovde?

Ambasador
09-07-2010, 21:12
zasto vas vise pale ljubavnice nego vase zene kad su moxda i one necije ljubavnice:igrac:

Ne bitno da li je ljubavnica ili zena,ali ako je zaista ZENA,za nju je deplasirano reci da pali,ONA je daleko nesto uzvisenije od toga.!!!!

misticlady
09-07-2010, 21:14
upotreba zargona i nista drugo...hvala ako je to odgovor

Only Marko now
10-07-2010, 12:58
polovican odgovor...
ima li vas muskih jos ovde?


Nisam siguran da sam kvalifikovan bas da odgovorim posto jos nisam nikad prevario zence..... ali predpostavljam da oni koji to urade, nisu ni hteli da se zene isprva.:srpski:

QueenOfClubs
10-07-2010, 15:04
Зато што љубавнице попуњавају оне празнине у нашим животима које жене направе ...
Не разумем...
Само супруге направе празнине?
Ко ју је бирао?
Ко јој је обећао верност?
И због чега?
Попунила је ваљда неку празнину у то мтренутку.

И да ли сте се некад запитали да можда и ви нисте направили неку празнину у жени и како се она осећа?
И шта јој саветујете, шта јој је чинити?
Да нађе замену или се посвети деци и кући?

причалица
10-07-2010, 16:42
Не разумем...
Само супруге направе празнине?
Ко ју је бирао?
Ко јој је обећао верност?
И због чега?
Попунила је ваљда неку празнину у то мтренутку.

И да ли сте се некад запитали да можда и ви нисте направили неку празнину у жени и како се она осећа?
И шта јој саветујете, шта јој је чинити?
Да нађе замену или се посвети деци и кући?

tako je. svaka ti je zlatna.

Mr.OneTwo
10-07-2010, 17:12
И да ли сте се некад запитали да можда и ви нисте направили неку празнину у жени и како се она осећа?


ma jok, mi popunjavamo praznine. uostalom, da je zena dobra i bog bi je imao. :mrgreen:

причалица
10-07-2010, 17:13
ma jok, mi popunjavamo praznine. uostalom, da je zena dobra i bog bi je imao. :mrgreen:

kako je zgodno pozivati se na nešto u šta ne veruješ.....

QueenOfClubs
10-07-2010, 17:24
Како год било и какве год биле жене, примећујем да је све више развода баш на њихову иницијативу.
Жене више не толеришу ни занемаривање ни превару.
Јер, поставља се питање, зашто се неки мушкарци уопште жене...

причалица
10-07-2010, 17:26
jeste.
žene se jer....rešavaju gomilu praktičih problema. čast izuzecima.

QueenOfClubs
10-07-2010, 17:31
Даклем, зашто сте се оженили?

Kovač
10-07-2010, 18:27
Može u tri reči?
Zaljubio,zavoleo,oženio.

QueenOfClubs
11-07-2010, 15:06
Зар само Ковач зна зашто се оженио? :undecided:

Only Marko now
12-07-2010, 04:27
Cu ti javnem cim se ozenim.:mrgreen:

misticlady
15-07-2010, 14:21
e el smem ja ovde kod vas da otvorim neku temu...pitam za dozvolu?

G
15-07-2010, 14:21
e el smem ja ovde kod vas da otvorim neku temu...pitam za dozvolu?

Ti sve možeš

misticlady
15-07-2010, 14:26
jaooooooooooo bas ti fala G...:srce:...
a ko je mod ovde?da te ne napici.....

G
15-07-2010, 14:31
jaooooooooooo bas ti fala G...:srce:...
a ko je mod ovde?da te ne napici.....


Slobodno... Znam je ! Super je.

jasamja
16-07-2010, 02:28
Ко јој је обећао верност?

Верност није проблем,проблем је емоционална верност.То је оно што ми не разумемо и сматрамо да је бесмислица.

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:12
Верност није проблем,проблем је емоционална верност.То је оно што ми не разумемо и сматрамо да је бесмислица.
Онда ја живим у незнању.
Досад ме сви убеђиваше да мушки варају без емоција,
ТЈ, и ако воле своју жену.
Да им то дође као спорт и игра.
Мислим углавном, неки се и заљубе некад.

jasamja
16-07-2010, 11:15
Онда ја живим у незнању.
Досад ме сви убеђиваше да мушки варају без емоција,
ТЈ, и ако воле своју жену.
Да им то дође као спорт и игра.
Мислим углавном, неки се и заљубе некад.
Emocionalna vernost je termin iz ženskih priča.A što se tiče varanja,pa ne verujem da iko može bez emocija.Msm,može ako je zagoreo al' onda je to vaš problem.

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:16
Па јес, жене су криве.

kojica
16-07-2010, 11:17
iz mog iskustva, kad ručak zagori možeš samo da ga baciš i skuvaš drugi...

jasamja
16-07-2010, 11:18
Па јес, жене су криве.
Pa ovo,ono...krive ste što mislite da ste sigurne i da će muškarac da stalno trči oko vas.

jasamja
16-07-2010, 11:19
iz mog iskustva, kad ručak zagori možeš samo da ga baciš i skuvaš drugi...
Ako dobro mešaš neće nikad da zagori.

Ometač
16-07-2010, 11:21
Kakve veze ima zagovrevanje sa emocijama?

:stid:

Пркос
16-07-2010, 11:22
Pa ovo,ono...krive ste što mislite da ste sigurne i da će muškarac da stalno trči oko vas.
pun si samopuzdanja a kora od banane moze biti nezgodna kad zaparas nosom oblake-zato oprez.....

jasamja
16-07-2010, 11:22
Kakve veze ima zagovrevanje sa emocijama?

:stid:
Pa ljubav ulazi na usta...tako je pričala moja baba.

jasamja
16-07-2010, 11:23
pun si samopuzdanja a kora od banane moze biti nezgodna kad zaparas nosom oblake-zato oprez.....
Može da bude ako sam ispustim koru.

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:24
Pa ovo,ono...krive ste što mislite da ste sigurne i da će muškarac da stalno trči oko vas.
Јес, то је велика кривица, ко нас ебе ондак.
И треба да смо кажњене.

Пркос
16-07-2010, 11:24
Može da bude ako sam ispustim koru.
Moze i draga da je ispusti-onako slucajno u prolazu...

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:25
Moze i draga da je ispusti-onako slucajno u prolazu...
И кад се најмање нада... Уууупс.
Шта би...

jasamja
16-07-2010, 11:26
Moze i draga da je ispusti-onako slucajno u prolazu...
Neće,ona voli proverena sredstva,toplo i hladno oružje.

zLozi
16-07-2010, 11:26
Msm, moze se pricati samo o fizickoj vernosti, a ne o emotivnoj.

Ometač
16-07-2010, 11:26
Brate, znači ako dobro mešam sve bračne probleme ću rešiti?
U tom slučaju mogu odmah da se ženim.

jasamja
16-07-2010, 11:27
Јес, то је велика кривица, ко нас ебе ондак.
Onda malo odmora.

jasamja
16-07-2010, 11:27
Brate, znači ako dobro mešam sve bračne probleme ću rešiti?
Ako ti dobro mešaš onda će komšija da reši sve tvoje probleme.

Пркос
16-07-2010, 11:28
И кад се најмање нада... Уууупс.
Шта би...
Slabasne ,krhke zenske rucice-to svakoj moze da se desi....teska kora od banane a slabiji nezni pol.....:raz_068:

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:28
Brate, znači ako dobro mešam sve bračne probleme ću rešiti?
Ја сам задивљена колико мало је НЕКИМ мушкарцима довољно.

Ometač
16-07-2010, 11:29
Ako ti dobro mešaš onda će komšija da reši sve tvoje probleme.

:mukica:

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:29
Onda malo odmora.
Пусте жеље, пусти снови.

rakad
16-07-2010, 11:29
Ја сам задивљена колико мало је НЕКИМ мушкарцима довољно.

Samo NEKIM

jasamja
16-07-2010, 11:31
Пусте жеље, пусти снови.
Sad mi nisi jasna,šta to hoćeš a šta nećeš?

Пркос
16-07-2010, 11:32
Ја сам задивљена колико мало је НЕКИМ мушкарцима довољно.
i sta to govori da im je sva pamet i sva sreca u genitalijama-opet i sva sreca ne bas svim ali velikoj vecini -DA

jasamja
16-07-2010, 11:34
i sta to govori da im je sva pamet i sva sreca u genitalijama-opet i sva sreca ne bas svim ali velikoj vecini -DA
Kakve zaslužite,takve i dobijate.

rakad
16-07-2010, 11:34
Видим, одлично се разумеш у проблематику. :kafa:

Samo hocu da kazem da kad budem u braku, preljuba ne dolazi u obzir...

rakad
16-07-2010, 11:35
i sta to govori da im je sva pamet i sva sreca u genitalijama-opet i sva sreca ne bas svim ali velikoj vecini -DA

Otkud znas da je velika vecina?

Lilu
16-07-2010, 11:35
Samo hocu da kazem da kad budem u braku, preljuba ne dolazi u obzir...

to svi kazu!!! hohohoho nikad ne reci nikad.

rakad
16-07-2010, 11:36
to svi kazu!!! hohohoho nikad ne reci nikad.

mogu da govorim u svoje ime. za druge ne bih da advokatisem :)

jasamja
16-07-2010, 11:39
to svi kazu!!! hohohoho nikad ne reci nikad.
Pa kad se pojavi +20,+30 kila,hormoni tu više ne stanuju.

zLozi
16-07-2010, 11:41
Problem je sto prevara moze da proistekne iz stanja dosade. Posle izvesnog vremena upozna se svaki milimetar partnerove koze, zna se sta se od njega moze ocekivati, sve se zna......a najeroticniji je onaj prvi put sa nekim, prvi dodir, prvo skidanje.....i tako. Potrebno je nesto novo, nepoznato. Eto. Tako ja kapiram.

jasamja
16-07-2010, 11:41
Otkud znas da je velika vecina?
Probala,ali dobro.razočarane uvek treba ostaviti da budu takvi kakvi jesu a posvetiti se onim drugim.

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:42
Pa kad se pojavi +20,+30 kila,hormoni tu više ne stanuju.
Срећом, па су мушкарци увек у форми, и што је најважније, шланг.
А дебелим људима декретом треба забранити и помисао на секс.
Они морају знати да као такви више не могу бити вољени нити пожељни.

jasamja
16-07-2010, 11:43
Срећом, па су мушкарци увек у форми, и што је најважније, шланг.
А дебелим људима декретом треба забранити и помисао на секс.
Они морају знати да као такви више не могу бити вољени нити пожељни.
Ajoooj,nisam mislio tako..znam debele koji nemaju nikakvih problema sa seksom.Treba naći razlog za seks a ne protiv.U tome je problem.

rakad
16-07-2010, 11:43
Pa kad se pojavi +20,+30 kila,hormoni tu više ne stanuju.

pa ne menjaju se samo zene, 20-30 kila i mi nabacimo, tako da smo opet tu negde...

jasamja
16-07-2010, 11:45
pa ne menjaju se samo zene, 20-30 kila i mi nabacimo, tako da smo opet tu negde...
Ne znam kako to uspeva,ja imam 6-7 kila viška.

rakad
16-07-2010, 11:46
Probala,ali dobro.razočarane uvek treba ostaviti da budu takvi kakvi jesu a posvetiti se onim drugim.

ne treba od svog razocaranja praviti kult. uvek postoji novi dan. samo od nas zavisi hocemo li se za njega probuditi :heart:

jasamja
16-07-2010, 11:47
ne treba od svog razocaranja praviti kult. uvek postoji novi dan. samo od nas zavisi hocemo li se za njega probuditi :heart:
Tačno,samo što ti osoba koja stalno prosipa razočaranje i znanje Univerzuma nikad neće biti dobar partner.Ona uvek zna sve.

Пркос
16-07-2010, 11:49
Kakve zaslužite,takve i dobijate.
Ma gresis i lose procenjujes-to je ono sto izgarate na pocetku da se dokazete i da dobijete status "Bog" i ocas posla postanete promasaj mladalackog zanosa i ljubavi na prvi pogled-kad dodje na red drugi pogled vrlo cesto se zmuri jer je muka i pogledati.

rakad
16-07-2010, 11:50
Tačno,samo što ti osoba koja stalno prosipa razočaranje i znanje Univerzuma nikad neće biti dobar partner.Ona uvek zna sve.

slazem se. ali ne vidim zasto bi onda bio sa takvom osobom. bolje oboje usreciti, nego zajednicka nesreca...

jasamja
16-07-2010, 11:51
Ma gresis i lose procenjujes-to je ono sto izgarate na pocetku da se dokazete i da dobijete status "Bog" i ocas posla postanete promasaj mladalackog zanosa i ljubavi na prvi pogled-kad dodje na red drugi pogled vrlo cesto se zmuri jer je muka i pogledati.
Dođoh,videh i baš je tako kako sam rekao.Od savršenstva do propasti je samo jedan korak a on se zove nerazumevanje.

jasamja
16-07-2010, 11:52
slazem se. ali ne vidim zasto bi onda bio sa takvom osobom. bolje oboje usreciti, nego zajednicka nesreca...
Ovo drugo što si napisao.I nemoj da se pališ na reč ljubav,to je nešto što niko ne vidi isto i ne vidi dobro.

QueenOfClubs
16-07-2010, 11:55
Ma gresis i lose procenjujes-to je ono sto izgarate na pocetku da se dokazete i da dobijete status "Bog" i ocas posla postanete promasaj mladalackog zanosa i ljubavi na prvi pogled-kad dodje na red drugi pogled vrlo cesto se zmuri jer je muka i pogledati.
А знаш како је незгодно кад све видиш одмах, на почетку и не даш им прилику да изигравају Бога.

jasamja
16-07-2010, 11:56
Ma gresis i lose procenjujes-to je ono sto izgarate na pocetku da se dokazete i da dobijete status "Bog" i ocas posla postanete promasaj mladalackog zanosa i ljubavi na prvi pogled-kad dodje na red drugi pogled vrlo cesto se zmuri jer je muka i pogledati.
Prkos,sorry.Moram da idem ali nemam da ti kažem ništa što već ne znaš.

jasamja
16-07-2010, 11:57
А знаш како је незгодно кад све видиш одмах, на почетку и не даш им прилику да изигравају Бога.
To ste same krive.Same stvarate mitove,bogove i kućne ljubimce.Mi smo smrtna bića,po ststistici slabija od vas.

причалица
16-07-2010, 11:57
Ovo drugo što si napisao.I nemoj da se pališ na reč ljubav,to je nešto što niko ne vidi isto i ne vidi dobro.

e, baš 'oću :)

QueenOfClubs
16-07-2010, 12:00
To ste same krive.Same stvarate mitove,bogove i kućne ljubimce.Mi smo smrtna bića,po ststistici slabija od vas.
Јесте бре, рекох још на почетку – жене су за све криве.
Знам да је лакше мислити тако. :maca:

rakad
16-07-2010, 12:01
e, baš 'oću :)

i ja :)
na sta drugo da se palim ako ne na ljubav? na fudbal? :)

zLozi
16-07-2010, 12:08
Resiste li ko je kriv? :lol:
Mislim da smo svi mi sami krivi za svoje izbore, bilo koje, ne samo izbor partnera. Najlakse je svaliti krivicu na drugoga, to je prilicno infantilno.

jasamja
16-07-2010, 12:31
Resiste li ko je kriv? :lol:
Queen i Pričalica.Ja nisam nikad kriv.

zLozi
16-07-2010, 12:36
Queen i Pričalica.Ja nisam nikad kriv.


Dobro. :lol: :lol:

zLozi
16-07-2010, 15:57
@jasamja sad ce tebi nesto teta:mrgreen:Skituljka da kaze, svaki odnos je akcija i reakcija. A iz svakoga govori sopstveno iskustvo. Dakle, ako si nailazio na zene koje neprekidno traze da muskarac trckara oko njih to je tvoja krivica.
Drugo, prethodni post je cisto bacanje koske, nista sto ja vec nisam radila. :raz_114:

jasamja
16-07-2010, 15:59
@jasamja sad ce tebi nesto teta:mrgreen:Skituljka da kaze, svaki odnos je akcija i reakcija. A iz svakoga govori sopstveno iskustvo. Dakle, ako si nailazio na zene koje neprekidno traze da muskarac trckara oko njih to je tvoja krivica.
Drugo, prethodni post je cisto bacanje koske, nista sto ja vec nisam radila. :raz_114:
Цврц!Прво,ти си вероватно нека девојчица...додуше радознала девојчица.:pusi:Ја баш нисам неки спринтер,пре ће бити да сам превише био кућни љубимац,мажен и пажен.:raz_076:

Only Marko now
16-07-2010, 16:04
Nema nista lose u izigravanju kucnog ljubimca. Hrane te, maze te, vode u setnju, je....dnom dnevno te kupaju. A ponekad i skoce s tobom u vodu. Bas lep zivot.:per:

zLozi
16-07-2010, 16:07
Цврц!Прво,ти си вероватно нека девојчица...додуше радознала девојчица.:pusi:Ја баш нисам неки спринтер,пре ће бити да сам превише био кућни љубимац,мажен и пажен.:raz_076:


Prc jos jedna koska :lol:
Kucnim ljubimcima se upravlja, a kada dosade gazdi, gazda ih sutne. :pusi:

jasamja
16-07-2010, 16:17
Prc jos jedna koska :lol:
Kucnim ljubimcima se upravlja, a kada dosade gazdi, gazda ih sutne. :pusi:
Кад ти кажеш.:pusi:

zLozi
16-07-2010, 19:47
Кад ти кажеш.:pusi:

Kada kaze uzgajivac. :mrgreen:

причалица
16-07-2010, 20:39
Prc jos jedna koska :lol:
Kucnim ljubimcima se upravlja, a kada dosade gazdi, gazda ih sutne. :pusi:

nikad ne bih mogla da šutnem nikoga....možda loptu, ali ako imam patike.

zLozi
16-07-2010, 20:45
nikad ne bih mogla da šutnem nikoga....možda loptu, ali ako imam patike.


Ne bih ni ja.........dobro skoro nikoga, ali bas sam juce videla kako je vlasnik uhvatio svog malog psa i bacio ga na neku macku, jer pas nije hteo da napadne macku. Tuga, ali svakakvih gazda ima.

Kovač
16-07-2010, 21:58
Dakle žene imaju dosta pitanja u vezi kućnih ljubimaca?:pusi:

zLozi
16-07-2010, 23:07
I nacinu njihovog odgoja. :)

Only Marko now
17-07-2010, 02:12
San svake zene. Da uzgaja svinje!!!!:raz_067::raz_067::raz_067:

Only Marko now
17-07-2010, 02:13
San svake zene. Da uzgaja svinje. :raz_067: :raz_067: :raz_067:

kojica
17-07-2010, 04:36
od mešanja do svinja.. interesantno...:raz_067:

zLozi
17-07-2010, 09:27
San svake zene. Da uzgaja svinje. :raz_067: :raz_067: :raz_067:

Svinja je domaca zivotinja, mi pricamo o kucnim ljubimcima.....mada......bilo je slucajeva.....Bejb. :raz_114:

QueenOfClubs
17-07-2010, 11:26
San svake zene. Da uzgaja svinje. :raz_067: :raz_067: :raz_067:
И то само због кобасица. :lol:

Kovač
17-07-2010, 11:27
:raz_067:
Cenim da nemate ozbiljnih pitanja?

QueenOfClubs
17-07-2010, 11:30
Па ја имала, ал нико не одговара.
Ал сазнадосмо бар зашто се жене удају. :igrac:

Kovač
17-07-2010, 11:34
Па ја имала, ал нико не одговара.
Ал сазнадосмо бар зашто се жене удају. :igrac:

Kako niko?Jel to ono pitanje zašto se muškarci žene?Ja odgovorio...

QueenOfClubs
17-07-2010, 11:36
Па само ти.
Ценим да је тако код сваког, него не знам што не кажу...

Only Marko now
17-07-2010, 14:47
Pa odgovorih more i ja. Ozenio sam se kafanom jer mnogo volim pivo. Za njega bih pio i skartove.:rumenko::igrac::mrgreen:

mare
17-07-2010, 15:01
Svinje ne žive dugo.
Makar kod Karleuše :mrgreen:

причалица
18-07-2010, 21:29
Dakle žene imaju dosta pitanja u vezi kućnih ljubimaca?:pusi:

jok ja. ja imam stav, a ne pitanja.