PDA

Pogledaj Punu Verziju : Možemo da živimo sa “Velikom Albanijom“



ribizla
04-06-2011, 16:18
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je u intervjuu za dnevnik "Frankfurter Algemajne Cajtung - FAZ" da Srbija ideju o stvaranju "Velike Albanije" smatra opasnom, ali bi "mogla sa tim da živi, ako bi postojala sporazumna rešenja".

Na novinarsku tvrdnju da prvi put u Prištini postoji "značajna politička partija koja otvoreno traži pripajanje Kosova Albaniji", Tadić je rekao da "su albanski političari veoma delotvorni u postizanju postavljenih ciljeva" i da ih "nikako ne potcenjuje"

http://razbibriga.net/clear.gif

Predsednik Srbije je ukazao da doduše "međunarodna zajednica ne želi o tome ništa da čuje, ali ko zna da čita istoriju, moći će u stvaranju velike Albanije da prepozna dugoročni politički cilj Albanaca".

"Kao jednostrana namera je taj plan opasan, ali mi bismo mogli sa tim da živimo, ako bismo imali sporazumna rešenja. Sporazum kojim bi sve strane nešto dobile i koji bi stvorio održivo rešenje, mir i stabilnost, mogao bi da bude od velike pomoći svim stranama", rekao je Tadić za FAZ.

Predsednik Srbije je naveo da je "protiv izbegavanja rešenja", ali da je za "dijalog i pregovore".

"Ako smo pragmatični, možemo da rešimo probleme. Ne kažem da je Velika Albanija veličanstveno rešenje. Ne verujem takođe ni da je Velika Srbija dobro rešenje. Isto kao što sam i protiv podele Bosne. Ja sam protiv politike stvaranja većih država. Ali dajte da pokušamo da nađemo izvodljiva rešenja za probleme", rekao je Tadić.

Podsetimo, nedavno je zamenik premijera Srbije i lider SPS-a Ivica Dačić izneo stav da bi Kosmet trebalo podeliti između Srbije i Albanije.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/141575/Mozemo-da-zivimo-sa-Velikom-Albanijom





ps. :lupko::raz_019::srbsta::kazan::kolac::fik::sr-kalas::krsti::krsti::krsti:

kojica
04-06-2011, 16:21
To je samo reko da ćemo mi tražiti veliku Srbiju i cepanje Bosne ako se dozvoli velika Albanija.

kolko ja razumem politički jezik.. :hm: a mož biti da ne razumem...

Sandokan
04-06-2011, 16:22
Ja podržavam izraelski model .... sa divljacima jednom za svagda betonskim zidom visokim 5 metara razgraničiti se za vjeke, vjekova ......

ribizla
04-06-2011, 16:23
Ja podržavam izraelski model .... sa divljacima jednom za svagda betonskim zidom visokim 5 metara razgraničiti se za vjeke, vjekova ......

i ja podrzavam da znas... ne vredi drugacije.

Sandokan
04-06-2011, 16:27
i ja podrzavam da znas... ne vredi drugacije.

Ko do sada neje shvatio da je to naš najveći neprijatelj .... zbog kog se i bivša država u najvetjoj meri raspala...... taj ne živi u ovoj dimenziji ... plašim sa da su i ovi dačićevi ("ničim izazvani") izleti zakasneli i da ćemo imati još jedan srpski egzodus uskoro .....zbog čega i čijom krivicom ne znam :(

Zak
04-06-2011, 16:29
Ja podržavam izraelski model .... sa divljacima jednom za svagda betonskim zidom visokim 5 metara razgraničiti se za vjeke, vjekova ......
U duhu mira i tolerancije moram ti reci da armatura visoka 5 metara nije dovoljna jer ce da vonja preko tog zida.

ribizla
04-06-2011, 16:30
Ko do sada neje shvatio da je to naš najveći neprijatelj .... zbog kog se i bivša država u najvetjoj meri raspala...... taj ne živi u ovoj dimenziji ... plašim sa da su i ovi dačićevi ("ničim izazvani") izleti zakasneli i da ćemo imati još jedan srpski egzodus uskoro .....zbog čega i čijom krivicom ne znam :(

nazalost tako je... i da, pa vreme je.. uglavnom izbije neko sranje u proseku na 10 godina.. (makar neki manje) ne znam sto odugovlache vishe... :/

Sandokan
04-06-2011, 16:34
U duhu mira i tolerancije moram ti reci da armatura visoka 5 metara nije dovoljna jer ce da vonja preko tog zida.

Samo nemo Mrka (inaše moj prvi poslodavac i neopevana budala i sexualni atentaor :haha:) da ga gradi a nek bidne visok kolko god treba :lol:

Raisa
20-07-2011, 12:27
'' sa kojim bi sve strane nesto dobile''

nema sta da trazis od nemorala! sa njim nema pregovaranja
valjda je duhovna cistoca bitnija od bilo kakve koristi

ja sanjam dan kad ce sve nase patriote i nacionalisti da se iskrcaju tamo na Kosovo....

Zolton
20-07-2011, 14:50
Kosovo je srce majke Srbije
http://youtu.be/kmcfZ0LVFwI

Rosa
20-07-2011, 15:12
'' sa kojim bi sve strane nesto dobile''

nema sta da trazis od nemorala! sa njim nema pregovaranja
valjda je duhovna cistoca bitnija od bilo kakve koristi

ja sanjam dan kad ce sve nase patriote i nacionalisti da se iskrcaju tamo na Kosovo....

Kako to misliš? :hm:

Zolton
20-07-2011, 15:15
To je samo reko da ćemo mi tražiti veliku Srbiju i cepanje Bosne ako se dozvoli velika Albanija.

kolko ja razumem politički jezik.. :hm: a mož biti da ne razumem...
gde je tu velika Srbija bez Kosova?

ribizla
20-07-2011, 15:20
kad Rusija postane carevina.. imacemo Dusanovu Srbiju :]

Rosa
20-07-2011, 15:21
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je u intervjuu za dnevnik "Frankfurter Algemajne Cajtung - FAZ" da Srbija ideju o stvaranju "Velike Albanije" smatra opasnom, ali bi "mogla sa tim da živi, ako bi postojala sporazumna rešenja".

Na novinarsku tvrdnju da prvi put u Prištini postoji "značajna politička partija koja otvoreno traži pripajanje Kosova Albaniji", Tadić je rekao da "su albanski političari veoma delotvorni u postizanju postavljenih ciljeva" i da ih "nikako ne potcenjuje"

http://razbibriga.net/clear.gif

Predsednik Srbije je ukazao da doduše "međunarodna zajednica ne želi o tome ništa da čuje, ali ko zna da čita istoriju, moći će u stvaranju velike Albanije da prepozna dugoročni politički cilj Albanaca".

"Kao jednostrana namera je taj plan opasan, ali mi bismo mogli sa tim da živimo, ako bismo imali sporazumna rešenja. Sporazum kojim bi sve strane nešto dobile i koji bi stvorio održivo rešenje, mir i stabilnost, mogao bi da bude od velike pomoći svim stranama", rekao je Tadić za FAZ.

Predsednik Srbije je naveo da je "protiv izbegavanja rešenja", ali da je za "dijalog i pregovore".

"Ako smo pragmatični, možemo da rešimo probleme. Ne kažem da je Velika Albanija veličanstveno rešenje. Ne verujem takođe ni da je Velika Srbija dobro rešenje. Isto kao što sam i protiv podele Bosne. Ja sam protiv politike stvaranja većih država. Ali dajte da pokušamo da nađemo izvodljiva rešenja za probleme", rekao je Tadić.

Podsetimo, nedavno je zamenik premijera Srbije i lider SPS-a Ivica Dačić izneo stav da bi Kosmet trebalo podeliti između Srbije i Albanije.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/141575/Mozemo-da-zivimo-sa-Velikom-Albanijom





ps. :lupko::raz_019::srbsta::kazan::kolac::fik::sr-kalas::krsti::krsti::krsti:

"Kao jednostrana namera je taj plan opasan, ali mi bismo mogli sa tim da živimo" :hm:
:raz_114: moram malo da se ismejem.
prvi deo teksta je kao kad pišeš sastav u osnovnoj školi.

Dakle-kao i uvek-šta je pisac hteo ovim da kaže?

Bezveze okoliše-treba jednostavno reći-pristaćemo na sve :sad:

ribizla
20-07-2011, 15:25
ne bi valjalo da potpisemo nikakav papir.. nikako ... :nene:

Zolton
20-07-2011, 15:28
kad Rusija postane carevina.. imacemo Dusanovu Srbiju :]


Rusija nikada nece postati carevina... od Kosova i Srbije nema nista! Ustvari ko smo mi da se pitamo nesto, stranci ce da finansiraju, nasi politicari da se kao vaske otimaju za neke sitne pare a narod tu nista ne moze!!!!
Mozemo samo da dramimo i patimo za otadzbinu i hleb nesusni da nam daju :)

ribizla
20-07-2011, 15:30
Rusija nikada nece postati carevina... od Kosova i Srbije nema nista! Ustvari ko smo mi da se pitamo nesto, stranci ce da finansiraju, nasi politicari da se kao vaske otimaju za neke sitne pare a narod tu nista ne moze!!!!
Mozemo samo da dramimo i patimo za otadzbinu i hleb nesusni da nam daju :)

:aha:
ajd se kladimo da ce postati carevina?!
mozda necemo mi to docekati... ali hoce. bice carevina opet. polako... samo polako...

mare
20-07-2011, 15:30
Sve je ovo samo iluzija

QueenOfClubs
20-07-2011, 15:31
U duhu mira i tolerancije moram ti reci da armatura visoka 5 metara nije dovoljna jer ce da vonja preko tog zida.
Кинески модел је бољи. :aha:

Moonster
20-07-2011, 15:32
Evo rešenja :aha:
http://razbibriga.net/imported/2011/07/6a0120a85dcdae970b0120a86d9c09970bpi-1.jpg

Malo modifikovane moraju da budu, to je problem, treba ih dvanaest za KiM i to je to, ne treba raketa kao nosač, stanu u koferče, prešvercovati ih nije problem, a ni nabaviti nije neki problem, samo malo volje i sve rešeno u nekih 15 minuta, trajno rešeno :aha:

ribizla
20-07-2011, 15:32
:aha: nije loshe moon ... nije lose :pusi:

Zolton
20-07-2011, 15:34
:aha:
ajd se kladimo da ce postati carevina?!
mozda necemo mi to docekati... ali hoce. bice carevina opet. polako... samo polako...

Zasto da se kladimo ako necemo docekati? :)
Veruj mi sve se vrti oko novca, boli njih uvo za narod, oni su svi stoka a narod slep pa veruje.
Po zakonu politicari imaju pravo da lazu narod ''manipulisu'' ne znam da li si znala za to. Objasni cemu taj zakon

Moonster
20-07-2011, 15:35
:aha: nije loshe moon ... nije lose :pusi:
Klasika je to, nego je problem kntamonacije zbog Pu ili U, treba promeniti način paljenja vodonika, to je mali glitch za sada :aha:
Ali nije nerešivo, uopšte :aha:

mare
20-07-2011, 15:37
Zasto da se kladimo ako necemo docekati? :)
Veruj mi sve se vrti oko novca, boli njih uvo za narod, oni su svi stoka a narod slep pa veruje.
Po zakonu politicari imaju pravo da lazu narod ''manipulisu'' ne znam da li si znala za to. Objasni cemu taj zakon

Ništa se ne vrti oko novca, već oko kontrole planete http://razbibriga.net/clear.gif

Zolton
20-07-2011, 15:37
Klasika je to, nego je problem kntamonacije zbog Pu ili U, treba promeniti način paljenja vodonika, to je mali glitch za sada :aha:
Ali nije nerešivo, uopšte :aha:

Vidim da se razumes u velike eksplozije, bices prvi Zoltonov general :)

QueenOfClubs
20-07-2011, 15:38
Што лепо прецедник не каже онако како и мисли – мораћете да живите са Великом Албанијом, свидело вам се то или не.
А ја ћу све то фино да упакујем у пакет мера и одлука, па ћу да забашурим неком сензацијом у том тренутку, да нећете много ни осетити.

Јој људи, ја се полако гушим у овој држави.

Zolton
20-07-2011, 15:40
Ništa se ne vrti oko novca, već oko kontrole planete http://razbibriga.net/clear.gif

oko moci se vrti mare a novac je najmocniji

mare
20-07-2011, 15:42
oko moci se vrti mare a novac je najmocniji

Novac je običan papir koji služi za manipulaciju

Moonster
20-07-2011, 15:42
Vidim da se razumes u velike eksplozije, bices prvi Zoltonov general :)
Zoltone kada napadamo Mars ?
U eksplozije i ovu materiju se i predobro razumem :aha:

Moonster
20-07-2011, 15:42
Novac je običan papir koji služi za manipulaciju

Jako si blizu, ali ne dovoljno blizu :aha:

mare
20-07-2011, 15:43
Jako si blizu, ali ne dovoljno blizu :aha:

Prosvetli me :lol:

Rosa
20-07-2011, 15:43
Pa ovo što je Moonster predložio to je najkraće t.j najprostije rešenje,ali dajte kao što predsednik kaže da nadjemo sporazum da sve strane odlete u vazd....ovaj budu zadovoljne...:hm:

Čitav tekst -za samo jednu rečenicu-to vam je što vam je.

ribizla
20-07-2011, 15:44
Zasto da se kladimo ako necemo docekati? :)
Veruj mi sve se vrti oko novca, boli njih uvo za narod, oni su svi stoka a narod slep pa veruje.
Po zakonu politicari imaju pravo da lazu narod ''manipulisu'' ne znam da li si znala za to. Objasni cemu taj zakon

zato sto lazu.. oni ce ispastati.
kad tad.
kako? ne znam.. al znam da hoce.

pa naravno.. sve se vrti oko novca.
ali doci ce vremre carevine! :)

Zolton
20-07-2011, 15:44
Zoltone kada napadamo Mars ?
U eksplozije i ovu materiju se i predobro razumem :aha:

Prvo da osvojimo planetu Zemlju ;) pa cemo da vidimo koja je sledeca planeta, treba nam neka sa resursima :)

ribizla
20-07-2011, 15:45
Klasika je to, nego je problem kntamonacije zbog Pu ili U, treba promeniti način paljenja vodonika, to je mali glitch za sada :aha:
Ali nije nerešivo, uopšte :aha:

molim?
za 10 dana mozes da imas svih 15 putnih torbi :aha:

ribizla
20-07-2011, 15:45
Ništa se ne vrti oko novca, već oko kontrole planete http://razbibriga.net/clear.gif

malo sam u dilemi to oko te kontrolne planete :hm:

Zolton
20-07-2011, 15:46
molim?
za 10 dana mozes da imas svih 15 putnih torbi :aha:
a Malinu imenujem za super tajnog Dzedaja 007 :)

ribizla
20-07-2011, 15:48
a Malinu imenujem za super tajnog Dzedaja 007 :)

http://razbibriga.net/imported/2011/07/jedi-1.gif

Moonster
20-07-2011, 15:50
Prosvetli me :lol:

Novac nema nikakvu vrednost realnu otkada je ukinut zlatnopolužni standard.
Osnova je US$, a njegova obveznice koje počivaju na njemu kao osnovi.
Razlog zašto je dolar bitan je činjenica da je on međunarodno sredstvo plaćanja, tako da se nikada ne zna koliko ga i gde ima u opticaju.
Samim tim možeš ga štampati neograničeno, jer on nema ništa u odnosu čega se meri njegova vrednost sem bezvrednih obveznica i sličnih papirića.
Oni koji su sistem potpuno shvatili su Rusi i Severna Koreja, zato im ne mogu ništa, ostatak sveta nije ni shvatio ništa.
Jedino što US$ može ugroziti je da prestane da bude međunarodno sredstvo plaćanja, što nikome ne odgovara, pa se to sigurno neće desiti nikada.
Prosvetljen si :aha:

mare
20-07-2011, 15:51
a Malinu imenujem za super tajnog Dzedaja 007 :)

jel to ima neke veze sa onim filmovima zvezdane staze, zvezdani ratovi?

Moonster
20-07-2011, 15:51
Prvo da osvojimo planetu Zemlju ;) pa cemo da vidimo koja je sledeca planeta, treba nam neka sa resursima :)
Ma krenemo od KiM-a, ako to osvojimo lako ćemo celu planetu ;)

Rosa
20-07-2011, 15:51
Mene baš zanima ko je to napisao? :hm: A inače je lepo to sve pročitao nema šta...ubedljivo...

Mislim da me je ubedio da ću moći s tim da živim .:hm:

Zolton
20-07-2011, 15:52
Novac nema nikakvu vrednost realnu otkada je ukinut zlatnopolužni standard.
Osnova je US$, a njegova obveznice koje počivaju na njemu kao osnovi.
Razlog zašto je dolar bitan je činjenica da je on međunarodno sredstvo plaćanja, tako da se nikada ne zna koliko ga i gde ima u opticaju.
Samim tim možeš ga štampati neograničeno, jer on nema ništa u odnosu čega se meri njegova vrednost sem bezvrednih obveznica i sličnih papirića.
Oni koji su sistem potpuno shvatili su Rusi i Severna Koreja, zato im ne mogu ništa, ostatak sveta nije ni shvatio ništa.
Jedino što US$ može ugroziti je da prestane da bude međunarodno sredstvo plaćanja, što nikome ne odgovara, pa se to sigurno neće desiti nikada.
Prosvetljen si :aha:

odnosno dolar je fiktivan novac a dijamanti su medjunarodno sredstvo za placanje

mare
20-07-2011, 15:52
Ma krenemo od KiM-a, ako to osvojimo lako ćemo celu planetu ;)

Da li uopšte znaš zašto ti je Kosovo potrebno?

Moonster
20-07-2011, 15:53
molim?
za 10 dana mozes da imas svih 15 putnih torbi :aha:

Za pet minuta ako imaš dovolnno novca i prave kontakte :aha:
Ukrajina na 1 izgubljen kontejner od deset, sa uranijumom ne organizuje potragu nikada, piše se kao otpis, to je poznato kod njih :aha:

ribizla
20-07-2011, 15:54
odnosno dolar je fiktivan novac a dijamanti su medjunarodno sredstvo za placanje

dijamanti su posebna pricha :aha:
sad je sve na papiru.. obaveznice :aha:
zlato ko ima .. ima.
samo ne znam kako mi stojimo sa istim.. il ne stojimo?! :hm:

Moonster
20-07-2011, 15:54
odnosno dolar je fiktivan novac a dijamanti su medjunarodno sredstvo za placanje

Držao bih se zlata, dijamanti su zgodniji za transport to je tačno, ali zlato je zlato, a kamenčići mogu postati jednog dana, mada ne tako brzo, ali mogu postati dosta jevtiniji nego što su bili u momentu kupovine :aha:

Zolton
20-07-2011, 15:54
Ma krenemo od KiM-a, ako to osvojimo lako ćemo celu planetu ;)

Ma kad prikupimo sredstva kroz Kosovo ima samo da prodjemo i oni ce nestati kao rukom odneseni a za celu planetu moramo malo da se pomucimo ali ne sekiraj se tu je Dzedaj 007 :)

Moonster
20-07-2011, 15:55
Da li uopšte znaš zašto ti je Kosovo potrebno?

Meni lično nije potrebno, ali ima onih kojima je itekako potrebno.

ribizla
20-07-2011, 15:55
Za pet minuta ako imaš dovolnno novca i prave kontakte :aha:
Ukrajina na 1 izgubljen kontejner od deset, sa uranijumom ne organizuje potragu nikada, piše se kao otpis, to je poznato kod njih :aha:

divota. jos samo da se nadje novac :aha:
stavicemo oglas na net :haha: (da nas nadju koliko odma.. xD )
al dovoljno dobro da kamufliramo sve i pobegnemo al da nas nadju oni koji trebaju ;]

Zolton
20-07-2011, 15:56
Da li uopšte znaš zašto ti je Kosovo potrebno?

Vojni polozaj i resursi

mare
20-07-2011, 15:58
Vojni polozaj i resursi

Dakle, ti bi hteo da napadaš druge države te ti je potreban vojni položaj, a i jedu ti se resursi, koji god da su?

ribizla
20-07-2011, 15:58
Da li uopšte znaš zašto ti je Kosovo potrebno?

da se ne drizim onoga.. Kosovo je srce Srbije? Kolevka naroda i to!? ok.

onda resursi koje nudi, bogatstvo.
neka jos uvek ne istrazena.
ima dosta toga sto moze da ponudi drzavi i ovom napacenom narodu.

QueenOfClubs
20-07-2011, 16:00
Dakle, ti bi hteo da napadaš druge države te ti je potreban vojni položaj, a i jedu ti se resursi, koji god da su?
Друге државе?
Ехеееј, да ниси претерао мало. :eek:

Zolton
20-07-2011, 16:00
Dakle, ti bi hteo da napadaš druge države te ti je potreban vojni položaj, a i jedu ti se resursi, koji god da su?

e mare a bash sam mislio da te imenujem za transmisionalnog prenosnika :)

mare
20-07-2011, 16:01
e mare a bash sam mislio da te imenujem za transmisionalnog prenosnika :)

Hvala, ali neka hvala

Svoju vojsku moraćeš da praviš bez mene

Moonster
20-07-2011, 16:02
divota. jos samo da se nadje novac :aha:
stavicemo oglas na net :haha: (da nas nadju koliko odma.. xD )
al dovoljno dobro da kamufliramo sve i pobegnemo al da nas nadju oni koji trebaju ;]

"Pozajmiće" nam država iz svoji fondova kada bude trebalo :aha:
Ma nema potrebe za oglasima, imaš remontne baze mornarice gde stoji sve lepo uskladišteno, tačnije vojni otpad koji je itekako upotrebljiv, ali ga je vojska otpisala i stavila u neku levu luku da tavori dok ga ne pojede korozija ili dok se neko toga ne seti i ne navrati po ono što mu treba :aha:

mare
20-07-2011, 16:02
Друге државе?
Ехеееј, да ниси претерао мало. :eek:

Šta će mu inače vojni položaj? :lol:

ribizla
20-07-2011, 16:04
"Pozajmiće" nam država iz svoji fondova kada bude trebalo :aha:
Ma nema potrebe za oglasima, imaš remontne baze mornarice gde stoji sve lepo uskladišteno, tačnije vojni otpad koji je itekako upotrebljiv, ali ga je vojska otpisala i stavila u neku levu luku da tavori dok ga ne pojede korozija ili dok se neko toga ne seti i ne navrati po ono što mu treba :aha:

:aha:
definitivno treba da radis umesto onog Shutanovca u Srbiji :haha:
dosta znas..
il si hemicar.. il si nesto pri vojsci m? :g:

Moonster
20-07-2011, 16:04
Друге државе?
Ехеееј, да ниси претерао мало. :eek:

Zašto je preterao, do triglava je autoput Bratstva i jedinstva, ne vidim nikakav problem :aha:

QueenOfClubs
20-07-2011, 16:04
Šta će mu inače vojni položaj? :lol:
Јеси ли некад чуо за одбрану?
Или мислиш, попут ове наше власти, да нам то није потребно?

mare
20-07-2011, 16:06
Јеси ли некад чуо за одбрану?
Или мислиш, попут ове наше власти, да нам то није потребно?

Ako se suprotstavimo sistemu, niko neće moći da nas napadne, te nam ne treba odbrana

Mnogo ste bre, nasilni

Moonster
20-07-2011, 16:06
:aha:
definitivno treba da radis umesto onog Shutanovca u Srbiji :haha:
dosta znas..
il si hemicar.. il si nesto pri vojsci m? :g:

Ne bih hvala umesto Šutanovca, ako bih već birao ministra postavio bih Pekića, koji je zahvaljuči nama trajno "sprečen" da bude na takvoj poziciji.
Ja sam samo osoba koja puno čita u slobodno vreme inače se bavim kuvanjem supica, otvorih i temu o tome :)

ribizla
20-07-2011, 16:09
Ne bih hvala umesto Šutanovca, ako bih već birao ministra postavio bih Pekića, koji je zahvaljuči nama trajno "sprečen" da bude na takvoj poziciji.
Ja sam samo osoba koja puno čita u slobodno vreme inače se bavim kuvanjem supica, otvorih i temu o tome :)

hehehe.. :bela:
lepo lepo...
za pohvalu. :)
ajd, pa cu probam jedan taj recepat :trepp:

slonce
29-07-2011, 15:25
kolac...neomascen...za njega i njih :igra1:

Raisa
02-08-2011, 16:18
Bice lepo kad Amerika bankrotira pa im budemo objavili rat

Raisa
02-08-2011, 16:37
a bitno je da smo mi uvek zli i za sve krivi,Mladic cudoviste,Arkanovi Tigrovi zveri,kako da ne..da imamo sad 30 000 Arkanovih tigrova gde bi nam kraj bio

mare
02-08-2011, 16:45
Bice lepo kad Amerika bankrotira pa im budemo objavili rat

:smeh:

Raisa
02-08-2011, 17:06
pa,Amerika ce bankrotirati,ako nisi znao,samo je sad pitanje vremena,i to mnogo malog :lol:

ribizla
02-08-2011, 17:07
pa oni su se mnogo zaduzili kod kineza i japanaca :aha: to je istina..
i da.. samo je pitanje vremena kad ce da puknu skroz.. :aha: